Zmiana koloru włosów- Pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 22:07   #1
katort
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4

Zmiana koloru włosów- Pomoc


Witam
Stwierdziłam, że czas na zmianę koloru włosów.

Obecnie mam bardzo jasny blond
10561707_704576492946220_6529339547885182261_n.jpg

zastanawiam się pomiędzy :

ciemne-ombre-.jpg

wpisy-21.jpg
(nie wiem jaką farbą mogę uzyskać taki kolor)

Bardzo proszę Was o pomoc
katort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 00:27   #2
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Jeśli już to kolor z 2 zdjęcia, jesteś bardzo "jasna" ale myśle że ostatecznie taki kolor by ci pasował do urody, to jest coś w stylu (góra) karmelu, .34 .04
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 00:34   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Masz delikatny, jasny typ urody więc korzystnie Ci będzie w jasnych perłowych bądź lekko złotawych odcieniach blondu i brązu, np.
[ATTACH][ATTACH]6a_500x640.jpg[/ATTACH][/ATTACH]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg excellence-10-21-bardzo-bardzo-jasny-perlowy-blond.jpg (12,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 123456789.jpg (105,4 KB, 5 załadowań)
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 00:41   #4
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Masz delikatny, jasny typ urody więc korzystnie Ci będzie w jasnych perłowych bądź lekko złotawych odcieniach blondu i brązu, np.
[ATTACH][ATTACH]Załącznik 5865463[/ATTACH][/ATTACH]
Przecież ona ma taki kolor obecnie
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 09:42   #5
katort
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Właśnie sam blond jasny nie wchodzi w grę.
Niestety przy farbowaniu na blond bardzo zniszczyły mi się włosy co niestety widać.
katort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 11:19   #6
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Jasno rudy albo jasny blond (taki jak teraz). Ombre Ci nie pasuje (i nikomu ), podobnie jak jakieś ...karmele. W ciemniejszym blondzie możesz uzyskać wygląd budyniu waniliowego, no chyba, że postawisz na 100% naturalki.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez katort Pokaż wiadomość
Właśnie sam blond jasny nie wchodzi w grę.
Niestety przy farbowaniu na blond bardzo zniszczyły mi się włosy co niestety widać.
Wszystkie farby chemiczne niszczą tak samo, to mit, że blond niszczy bardziej. Nawet ciemne zawierają więcej PPD wiec są bardziej szkodliwe.
Jak nie chcesz niszczyć, to może przejdź na hennę lub wróć do naturalek.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 12:07   #7
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Jaki masz naturalny kolor włosów?

Czy łatwo się opalasz?
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 13:53   #8
katort
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Ciężko się opalam.
Naturalny mam jasny/średni blond

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Jasno rudy albo jasny blond (taki jak teraz). Ombre Ci nie pasuje (i nikomu ), podobnie jak jakieś ...karmele. W ciemniejszym blondzie możesz uzyskać wygląd budyniu waniliowego, no chyba, że postawisz na 100% naturalki.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------



Wszystkie farby chemiczne niszczą tak samo, to mit, że blond niszczy bardziej. Nawet ciemne zawierają więcej PPD wiec są bardziej szkodliwe.
Jak nie chcesz niszczyć, to może przejdź na hennę lub wróć do naturalek.

Tyle, że u mnie przy jasnych włosach jest to mocno widoczne, jak miałam brązowy kolor na włosach wyglądały one na zdrowsze; może też dlatego, że rzadziej farbowałam.
Łatwiej jest mi przyciemnić i nie martwić się już po tygodniu odrostami(bardzo szybko mi rosną włosy).

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

[QUOTE=rousse;49403340]Jasno rudy albo jasny blond (taki jak teraz). Ombre Ci nie pasuje (i nikomu ), podobnie jak jakieś ...karmele. W ciemniejszym blondzie możesz uzyskać wygląd budyniu waniliowego, no chyba, że postawisz na 100% naturalki.[COLOR="Silver"]

Jasny rudy, jakąś farbę masz konkretnie na myśli ?
katort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 15:31   #9
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

2d_500x640.jpg
c1_500x640.jpg
pobrane.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 15:49   #10
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez katort Pokaż wiadomość
Ciężko się opalam.
Naturalny mam jasny/średni blond
Na zdjęciu, które zamieściłaś widzę śliczną Jasną Wiosnę. Jesteś bardzo jasna, a Twoje rysy twarzy są subtelne i delikatne. Takie rysy może mieć tylko Jasna Wiosna.

Jesteś w kolejności: jasna, ciepła, czysta

Jasne Lato wykluczyłam, właśnie ze względu na oryginalne, rzadko u nas spotykane rysy twarzy. Po za tym jesteś bardziej kontrastowa niż Jasne Lato, bardziej czysta. A Lato, jak wiadomo, należy do stłumionych typów urody.

Jasne Wiosny najładniej wyglądają w jasnych, lekko złotawych blondach. Wszelkie rudości, karmele, czy ciemne złote blondy, zgaszą Twoją eteryczną urodę.

Napisałaś, że rozjaśnianie zniszczyło Ci włosy. Proponuję Ci znalezienie salonu, w którym stosują toner, wykorzystywany do tonowania pasemek. Jest to delikatny koloryzator, do którego stosuje się 3% wodę. Niski poziom utleniacza, nie niszczy włosów. Za to pięknie rozjaśnia o 2/3 tony. Naturalnie nie proś aby zrobiono Ci pasemka. Kiedy Twój odrost będzie już widoczny i wybierzesz się na koloryzację, poproś o nałożenie samego tonera w neutralnym odcieniu (tonery mają też chłodne odcienie). Toner trzyma się ok. 20 minut. Potem powtarza się w miarę pojawiania się odrostów. Taka metoda rozjaśniania daje bardzo naturalny efekt, wydobywa nasze naturalne pasemka (blondynki często je mają) i nie niszczy włosów. Oczywiście sprawdza się to tylko u naturalnych blondynek (ze średnim lub troszkę ciemniejszym blondem). Ciemnych włosów nie rozjaśnimy tonerem.

Szczerze polecam Ci tą metodę. Od dwóch lat sama ją stosuję, mam ładny naturalny blond i niezniszczone włosy.

Wrzucam Twoje śliczne zdjęcie z paletą najlepszych kolorów dla Jasnej Wiosny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jasna_wiosna_get_the_look_pl.jpg (16,4 KB, 51 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 16:05   #11
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez katort Pokaż wiadomość
Jasny rudy, jakąś farbę masz konkretnie na myśli ?
przez jasny rudy rozumiem rudy z poziomu 9 np. (9.44)
http://m.ocdn.eu/_m/94117e070e6b3237...40b8,62,37.jpg
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 16:18   #12
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Pamiętaj o tym, że do farb przyciemniających (czyli np. do rudych dla blondynek) stosuje się wodę 6%. Czyli dwa razy mocniejszą niż w tonerze, o którym pisałam. Wniosek nasuwa się sam. Takie farby niestety też niszczą włosy.

Tak, że polecam Ci powrót do naturalnego koloru i stosowanie tonera.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 15:02   #13
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Jeśli chcesz mieć zdrowe włosy i nie martwić się odrostami, polecam jednak powrót do naturalek. Jak włosy całkiem odrosną (nie będzie już farbowanych końcówek) możesz stosować np. cassię, która je odżywi i nada im lekko rudego złotego połysku. (ale cassii nie można stosować na farbowany blond bo wyjdzie brzydko wiec trzeba odhodować naturalki)
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 23:04   #14
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez katort Pokaż wiadomość
Witam
Stwierdziłam, że czas na zmianę koloru włosów.

Obecnie mam bardzo jasny blond
Załącznik 5865431

zastanawiam się pomiędzy :

Załącznik 5865427

Załącznik 5865428
(nie wiem jaką farbą mogę uzyskać taki kolor)

Bardzo proszę Was o pomoc
a ja bym zrobila czarne, masz ladna cere i piekne niebieskie oczy, wiec czarny by pasowal, w rudych.. karmelach itp. bedziesz wygladala jak "kizia-mizia" ciotka-klotka. ladnie Ci w blond! moze warto zadbac o wlosy, farbowanie niszczy niezalzenie czy to farba jasna czy ciemniejsza.. Musisz zainwestowac w maski i poswiecic czas wlosom! najlepiej jak kupisz z biovaxu maske i cala linie argan makadamia i kokos, brazowe pudelka- bardzo polecam, zobacz u mnie na album to sie przekonasz, ze mozna miec dlugie blond.. ale jak kiedys tylko byl szampon i odzywka to tez wlosy mi sie kruszyly i sypaly od farbowania
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 18:08   #15
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

W jasnych platynowych blondach będziesz wyglądała najkorzystniej, ale truskawkowy blond także by Ci pasował. Do jasnego typu urody świetnie pasuje rudy - czego przykładem jest na przykład naturalna blondynka zafarbowana na rudo czyli Ch. Hendricks albo Cate Blanchett.
Christina-Hendricks-Red-Hair-HD-Wallpaper.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 20:20   #16
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
a ja bym zrobila czarne, masz ladna cere i piekne niebieskie oczy, wiec czarny by pasowal, w rudych.. karmelach itp. bedziesz wygladala jak "kizia-mizia" ciotka-klotka. ladnie Ci w blond! moze warto zadbac o wlosy, farbowanie niszczy niezalzenie czy to farba jasna czy ciemniejsza.. Musisz zainwestowac w maski i poswiecic czas wlosom! najlepiej jak kupisz z biovaxu maske i cala linie argan makadamia i kokos, brazowe pudelka- bardzo polecam, zobacz u mnie na album to sie przekonasz, ze mozna miec dlugie blond.. ale jak kiedys tylko byl szampon i odzywka to tez wlosy mi sie kruszyly i sypaly od farbowania
Widziałaś kiedyś naturalną blondynkę w czarnych włosach? - jasne że nie, bo nie byłoby tego komentarza
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 10:05   #17
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
a ja bym zrobila czarne, masz ladna cere i piekne niebieskie oczy, wiec czarny by pasowal, w rudych.. karmelach itp. bedziesz wygladala jak "kizia-mizia" ciotka-klotka. ladnie Ci w blond! moze warto zadbac o wlosy, farbowanie niszczy niezalzenie czy to farba jasna czy ciemniejsza.. Musisz zainwestowac w maski i poswiecic czas wlosom! najlepiej jak kupisz z biovaxu maske i cala linie argan makadamia i kokos, brazowe pudelka- bardzo polecam, zobacz u mnie na album to sie przekonasz, ze mozna miec dlugie blond.. ale jak kiedys tylko byl szampon i odzywka to tez wlosy mi sie kruszyly i sypaly od farbowania
Czarne włosy do tak jasnej urody? Szalony pomysł. Widziałam kilka takich eksperymentów, a potem był płacz i desperackie powracanie do poprzedniego koloru. Nie polecam tego pomysłu.

Uważam, że GretaKredka dobrze doradziła
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 16:55   #18
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Zdarzają się naturalnie jasne blondynki, którym pasuje czarny kolor, ale to są naprawdę wyjątki. Do nich należy na przykład Dita von Teese. Jednak Tobie nie polecam tak drastycznej zmiany, postaw na ciemny blond, truskawkowy blond albo jasny brąz
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 22:00   #19
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Zdarzają się naturalnie jasne blondynki, którym pasuje czarny kolor, ale to są naprawdę wyjątki. Do nich należy na przykład Dita von Teese. Jednak Tobie nie polecam tak drastycznej zmiany, postaw na ciemny blond, truskawkowy blond albo jasny brąz
Tylko że ta dziewczyna paraduje non stop w mocnym pasującym do tego makijażu, ma stylistów którzy dobierają odcień i ma zmienioną kolorystykę, a ile razy patrzyłam na ulicy i zdjęciach takie wynalazki jak blondynka z czarnymi włosami w "domowym zaciszu" to na prawdę uważam że to najgorszy pomysł jaki w ogóle zrodził się komuś w głowie
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 08:17   #20
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Tylko że ta dziewczyna paraduje non stop w mocnym pasującym do tego makijażu, ma stylistów którzy dobierają odcień i ma zmienioną kolorystykę, a ile razy patrzyłam na ulicy i zdjęciach takie wynalazki jak blondynka z czarnymi włosami w "domowym zaciszu" to na prawdę uważam że to najgorszy pomysł jaki w ogóle zrodził się komuś w głowie

Dokładnie, czasami kontrasty są spoko, ale jak mam oceniać to nie zbyt podoba mi się kompozycja: czarne włosy, blada cera i do tego jasne oczy, wygląda to trochę niezdrowo. Mam znajomą, jasną blondynkę, jasne oczy, która zmieniła kolor włosów na czarny, brwi zrobiła
grube, czarne i do tego się troszkę opaliła. Nikt jej nie poznał, to dopiero metamorfoza.
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 10:11   #21
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
N
JJest to delikatny koloryzator, do którego stosuje się 3% wodę. Niski poziom utleniacza, nie niszczy włosów. Za to pięknie rozjaśnia o 2/3 tony. Naturalnie nie proś aby zrobiono Ci pasemka. Kiedy Twój odrost będzie już widoczny i wybierzesz się na koloryzację, poproś o nałożenie samego tonera w neutralnym odcieniu (tonery mają też chłodne odcienie). Toner trzyma się ok. 20 minut. Potem powtarza się w miarę pojawiania się odrostów. Taka metoda rozjaśniania daje bardzo naturalny efekt, wydobywa nasze naturalne pasemka (blondynki często je mają) i nie niszczy włosów. Oczywiście sprawdza się to tylko u naturalnych blondynek (ze średnim lub troszkę ciemniejszym blondem). Ciemnych włosów nie rozjaśnimy tonerem.

Szczerze polecam Ci tą metodę. Od dwóch lat sama ją stosuję, mam ładny naturalny blond i niezniszczone włosy.
Greta, jaki toner polecasz?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 10:27   #22
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Jezus Maria, tylko nie czerń. Dla Jasnej Wiosny (albo Lata) to najgorsze, co może być!
Jesteś Jasna, zostań przy blondzie. Możesz zrobić miodowy, truskawkowy - to bez znaczenia. Ładnie ci będzie w ciepławych. Możesz nawet złoty blond, byle nie był żółty. Najpierw oczywiście pigmentacja.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 10:52   #23
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Greta, jaki toner polecasz?
Ja robię toner do balejażu , w chłodnej tonacji - Revlon.

Przy czym, tego chłodu nie ma się co bać. Po kilku myciach odcień robi się neutralny. Efekt jest bardzo naturalny. Mam kolor z dzieciństwa, z wyraźnymi, naturalnymi pasemkami.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 16:48   #24
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez de_wu Pokaż wiadomość
Dokładnie, czasami kontrasty są spoko, ale jak mam oceniać to nie zbyt podoba mi się kompozycja: czarne włosy, blada cera i do tego jasne oczy, wygląda to trochę niezdrowo. Mam znajomą, jasną blondynkę, jasne oczy, która zmieniła kolor włosów na czarny, brwi zrobiła
grube, czarne i do tego się troszkę opaliła. Nikt jej nie poznał, to dopiero metamorfoza.
Ja kiedyś jak byłam młodsza, miałam ładne, długie włosy przefarbowałam na czystą, normalną czerń, u mnie wyglądała świetnie, mimo że byłam blada a moje brwi wcale nie grzeszyły intensywnością i super ciemnym kolorem, ale u mnie była inna sprawa, bo naturalnie moje włosy były na poziomie ciemnego brązu a nie blond z natury

Babka z dziewczyny z tatuażem fajnie wyglądała ale to zupełnie co innego i całkiem inny styl który jest taki specjalnie a nie żeby wyglądać lepiej
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 08:15   #25
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Ja kiedyś jak byłam młodsza, miałam ładne, długie włosy przefarbowałam na czystą, normalną czerń, u mnie wyglądała świetnie, mimo że byłam blada a moje brwi wcale nie grzeszyły intensywnością i super ciemnym kolorem, ale u mnie była inna sprawa, bo naturalnie moje włosy były na poziomie ciemnego brązu a nie blond z natury

Babka z dziewczyny z tatuażem fajnie wyglądała ale to zupełnie co innego i całkiem inny styl który jest taki specjalnie a nie żeby wyglądać lepiej

Z tym brązem racja Mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz i czerń również mi pasuje szkoda, że blond już nie, bo zawsze mi się marzyły piękne, długie blond włosy , dlatego moje rady nie są zbyt obiektywne, bo wolałabym, żeby autorka wątku została przy blondzie, zmieniając jedynie jego odcień.
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-24 08:15:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.