fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-14, 14:21   #1
marianchel
Przyczajenie
 
Avatar marianchel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29

fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.


kochane wizażanki, doradźcie mi coś odnośnie fryzury i koloru włosów. za niedługo stuknie mi 36 lat i kombinuję, co by tu zmienić. pół życia nosiłam czarne włosy, raz z grzywką, raz bez grzywki. jakiś czas temu przefarbowałam się na blond, ścięłam włosy i nie wiem, czy pasuje mi ten odcień. nienawidzę rudości we wszelakich odcieniach, w brązach wyglądam szaro i na zmęczoną. wynika, że jedynie w czerni lub bardzo jasnym blondzie czuję się dobrze. ale czy tak wyglądam? w którym lepiej? wątpliwości są też co do grzywki. ponieważ mam wysokie czoło, noszę ją. niektóre osoby zwracały mi uwagę, że jest ona za krótka. jednak robiąc cięcie sugerowałam się kształtem twarzy, nie modą. uważam, że mam twarz pociągłą, a grzywka taka właśnie krótka reguluje to. może powinnam zapuścić włosy? ale znowu mam krótką szyję... nie mam pojęcia, jakim jestem typem kolorystycznym, zawsze miałam to gdzieś. mój styl to ćwieczki i garsoneczki z obcasami, generalnie od zawsze styl rockowy, pasujący do mnie. tego zmieniać nie zamierzam. jeśli chodzi o makijaż, akcentuję oczy (piwne) rozświetlającym cieniem i kreską. na policzki kładę róż w tonacji ciepłej na lato(karmelowy, świetlisty), a zimnej na zimę (bordo). w makijażu jestem zasadnicza i używam palety naturalnej. jakoś boję się ciemnych cieni do powiek, mocnych kolorów na ustach. dołączam zdjęcia mnie w obu wersjach czerni i blondu, z grzywkami i bez grzywek. liczę na jakieś rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06628.jpg (30,4 KB, 269 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k.jpg (49,3 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0404.jpg (41,7 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0493.jpg (49,6 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (262,4 KB, 220 załadowań)
marianchel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 14:45   #2
stargate
Raczkowanie
 
Avatar stargate
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 119
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Wedlug mnie super wygladasz na pierwszym I ostatnim zdjeciu, czyli ciemne wlosy. Fryzurka krotka z grzywka, albo wlosy dluzsze bez grzywki
__________________
http://www.pmiska.pl/
stargate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 15:14   #3
NothingShocking
Raczkowanie
 
Avatar NothingShocking
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 75
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Nigdy mi się nie podobały takie grzywki, zawsze uważałam, że kobieta robi sobie krzywdę taką fryzurą. Ale na pierwszym zdjęciu na prawdę wyglądasz pięknie. Czerń dodaje charakteru, tym bardziej przy rockowych stylizacjach. Ten blond bez grzywki jest taki bez wyrazu, według mnie.
NothingShocking jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 16:04   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Jeśli chodzi o kształ fryzury, to podobasz mi się w tej kobiecej fryzurze na ostatnim zdjęciu, a jesli chodzi o kolor, to ani czerń, ani platyna.
czerń gryzie się z brązem to nie są w ogóle kolory do siebie pasujące, tak więc połączenie brązowych oczu i czarnych włosów...no jakoś nie.
platyna to z kolei trochę zbyt skrajny odcień.
Głęboki brąz to by było coś. dobrze skomponowałby się zarówno z brwiami jak i oczami, ale skoro nie jesteś przekonana do brązu to nie namawiam.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 16:37   #5
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Najładniej Ci na pierwszym zdjęciu, ale ta grzywka nie bardzo Ci pasuje. Myślę, że idealnym kolorem byłby średni brąz albo jasny brąz z refleksami. Włosy spróbuj zapuścić i bardziej podkreślaj w makijażu oko.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 20:32   #6
marianchel
Przyczajenie
 
Avatar marianchel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

tak jak napisałam, grzywkę mam do korekcji wysokiego czoła, dłuższa przytłacza moją twarz, a z włosów robi hełm. wymyśliłam sobie taką, choć być może są inne możliwości, inne cięcia, może skos. ciemnych kolorów nie zamierzam powtarzać na głowie, ponieważ mam już siwe włosy. i to mi się po prostu nie opłaca. jeśli chodzi o jasny kolor, nie wiem, jaki blond pasuje do mnie. zrobiłam platynę, bo chciałam jak największej odmiany. diametralnej. no i mam , ale w dalszym ciągu waham się co do koloru i grzywki. dziękuję za wszystkie rady.
marianchel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 21:11   #7
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Platyna sprawia, że wyglądasz na lekko wyblakłą.
Ogólnie taka fryzura, jak na pierwszym zdjęciu w ogóle do mnie nie przemawia, ale ty w niej wyglądasz prześlicznie! Ciemny brąz i taka grzywka i jesteś prześliczną babeczką, nie dałabym ci z pewnością tyle lat (czego nie mogę powiedzieć o tobie w jasnym blondzie)
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 01:08   #8
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Wyglądasz bardzo młodo jak na 36 lat ostatnie zdjęcie + długie, jasno brązowe włosy w kolorze mlecznej czekolady

---------- Dopisano o 03:08 ---------- Poprzedni post napisano o 03:08 ----------

Masz zielone oczy?
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 12:50   #9
marianchel
Przyczajenie
 
Avatar marianchel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Wyglądasz bardzo młodo jak na 36 lat ostatnie zdjęcie + długie, jasno brązowe włosy w kolorze mlecznej czekolady

---------- Dopisano o 03:08 ---------- Poprzedni post napisano o 03:08 ----------

Masz zielone oczy?

dzięki, może to dlatego, że od 14 r. życia jestem wegetarianką. mam piwne oczy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20141013_015.jpg (138,0 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20141102_004.jpg (83,5 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20141215_021.jpg (103,0 KB, 110 załadowań)
marianchel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 13:07   #10
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Ślicznie ci w ciepłym brązie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 00:02   #11
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Cytat:
Napisane przez marianchel Pokaż wiadomość
dzięki, może to dlatego, że od 14 r. życia jestem wegetarianką. mam piwne oczy.
Sczerze to myśle po prostu że masz takie geny

W blondzie dalej nie jest ci do twarzy z następnych zdjęć

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 02:01 ----------

Szary kolor trochę zdradza twój wiek, widać na tym pierwszym zdjęciu a biały jakoś nie hm.. podejrzewasz jakim możesz być typem kolorystycznym chociaż?
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 00:17   #12
marianchel
Przyczajenie
 
Avatar marianchel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

nie mam zielonego pojęcia, choć to pewnie ułatwiłoby sprawę.
marianchel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 07:21   #13
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Pierwsza fryzura jest Twoja.
i trzymaj sie brązów, blond to zdecydowanie nie Twoj kolor i jak widać nie zawsze odmładza

Co do typu kolorystycznego to przpomnij sobie jaki masz naturalny kolor i jak sie oplasz - to odrobine ułatwi sprawę.
Ale jak dla mnie to i bez tego widac, ze spokojne brązy będą Ci najbardziej pasować.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 10:50   #14
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

W brązie i w grzywce super
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 00:09   #15
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Jesteś chłodnym typem urody. Jesień i Wiosnę, czyli ciepłe typy, wykluczam w stu procentach. Na Zimę jesteś zbyt mało wyrazista. Widać też, że ani bardzo ciemne włosy, ani czarny kolor bluzki, nie specjalnie Ci służą. Zatem, pozostaje Lato. Jasne Lato korzystnie wygląda w jasnych blondach. Ty, niestety nie. Z kolei Pełne Lato jest mocno chłodnym typem urody, a u Ciebie widać odrobinę ciepła. I tak, drogą dedukcji, dochodzimy do Stłumionego Lata. Jest to typ w miarę neutralny, ale zaliczany do chłodnych. Zimne tonacje współgrają z ciepłymi, przy czym te pierwsze dominują.

Pasują Ci ciemne blondy oraz jasne brązy, w neutralnych odcieniach. Polecam refleksy. "Płaskie" farbowanie wygląda dobrze tylko na długich lub na bardzo krótkich włosach.

W tym momencie masz platynę. Z refleksów nici. W dodatku każdy ciemniejszy kolor szybko będzie się spłukiwał. Jeśli pojawią się odrosty, możesz farbować się w domu. Póki nie zejdziesz z platyny, szkoda pieniędzy na zabiegi w salonie. Kolor będziesz musiała nakładać dość często, zwłaszcza jeśli często myjesz głowę.

Kształt twarzy - wydłużone serce (inaczej trójkąt)
Fryzura z pierwszego zdjęcia jest ciekawa i wyglądasz w niej dobrze. Pasuje też do stylu, który lubisz. Pytanie tylko - jak długo można nosić taką grzywkę? Kobiety potrzebują i chcą zmian. Jeżeli znudzi Ci się obecna, drastyczna metoda skracania twarzy, postaw na dłuższy skos. I w ogóle, na odrobinę dłuższe włosy. Maksymalna i jednocześnie bardzo korzystna długość dla Ciebie, to włosy do połowy szyi. Taka długość nie wydłuży Ci twarzy, za to poszerzy ją na linii żuchwy. Szyja też zachowa zgrabną linię. Zbyt długie włosy, "pociągnęłyby" twarz w dół i uczyniły ją optycznie węższą i dłuższą.

Pamiętaj, że prosta grzywka nie jest jedyną metodą skracania całej twarzy lub czoła. Dłuższa, wycieniowana po skosie spełni podobną funkcję. Dodatkowo ma tą zaletę, że można zaprzyjaźnić się z nią na dłużej. Nie narzuca zbyt wyraźnego wizerunku i co za tym idzie nie nudzi się właścicielce, ani otoczeniu.

Pamiętaj też o kolorach garderoby. Dobrze dobrany kolor włosów to nie wszystko. Jeżeli kochasz czerń, noś ją, tylko dalej od twarzy. Czarną ramoneskę stonuj bluzką lub apaszką w kolorze z Twojej palety. Zaprzyjaźnij się z kolorami. Gra w kolory potrafi być świetną zabawą. Wystarczy tylko dokształcić się w tym temacie.

Wrzucam metamorfozę z jasnym brązem i fryzurą, która jest dla Ciebie najbardziej optymalna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg get_the_look_metamorfoza_online3.jpg (61,2 KB, 119 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 00:46   #16
marianchel
Przyczajenie
 
Avatar marianchel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

dziękuję za wszystkie sugestie, a zwłaszcza Tobie, Greto Kredko. czytałam Twój blog również, jest to kopalnia wiedzy na temat stylu. piękne dzięki za tak szczegółowy opis, właśnie o to mi chodziło. w życiu bym nie zgadła, iż jestem kategorią letnią, myślałam, że jestem ewentualnie zimą.
marianchel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 15:10   #17
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Ze znanych Stłumionych Lat najbardziej podobna do Ciebie, jest Angelina Jolie. Macie zbliżoną kolorystykę, oraz rysy twarzy.

Angelina kocha czerń, a ta ewidentnie działa na nią niekorzystnie. Dlatego, i Ty musisz uważać z czarnym kolorem.

Ona najczęściej nosi ciemny brąz, który przy Waszym typie urody, może wyglądać dobrze, ale tylko w połączeniu z makijażem. Kiedy twarz nie jest podretuszowana, a do tego nie ma się już dwudziestu lat, ciemny brąz przytłoczy urodę Stłumionego Lata.

Wrzucam zdjęcie Angeliny, na którym ma nieco jaśniejsze niż zwykle włosy. Wygląda ewidentnie korzystniej niż w ciemnym brązie. Kolor ze zdjęcia będzie idealny również dla Ciebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg angelina_get_the_look_pl.jpg (116,8 KB, 62 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 15:36   #18
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

ja bym zaszalała i na same urodziny zrobiła sobie taki srebrny blond, prawie siwy
w takich zimnych odcieniach wyglądałabyś pięknie a zafarbowanie tego później na jakikowliek kolor nie byłoby dużym problemem
ja też uważam, że 36 to jakaś przełomowa liczba.
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 15:52   #19
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Chciałam podkreślić fakt, że Ty i Angelina macie zbliżone rysy twarzy, ale nie kształt twarzy. Ona ma twarz prostokątną i najkorzystniej wygląda w długich włosach. Ty, jak już pisałam, jesteś wydłużonym sercem. Długie włosy będą dla Ciebie niekorzystne.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 16:29   #20
marianchel
Przyczajenie
 
Avatar marianchel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

długie włosy skracały moją sylwetkę. a nie jestem jakoś szczególnie wysoka. ponadto, ja w nich wyglądam na więcej lat, niż mam (a i tak mam sporo). jestem kompletnie zaskoczona tym, że jestem Latem. siedziałam dziś przed otwartą szafą i robiłam przegląd kolorystyczny. najwięcej ubrań (bluzek, koszulek) posiadam w kolorach : różne warianty bieli, pastele i czerń. nie przepadam za kolorem szarym, nie znoszę zielonego i żółtego. w sytuacji, gdy czerń jest dla mnie wyjątkowo niekorzystna, zastąpić ją granatem? jakim odcieniem?
marianchel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 17:14   #21
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Najlepszym zastępnikiem czerni jest grafit, czyli taka sprana czerń. Daje on podobny efekt wizualny, ale nie jest tak intensywny jak czerń. Nie działa zbyt mocno i negatywnie na delikatną urodę Lat. Głęboka czerń ma zbyt dużą moc rażenia.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 23:47   #22
faza14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Zdziwiłam się, kiedy zobaczyłam Wasze komentarze, dziewczyny. Jak dla mnie trzecie zdjęcie z pierwszego postu zdecydowanie wygrywa. Bardzo elegancko i kobieco, ciemne włosy i ta wymyślna grzywka kojarzą mi się tylko z nastolatką, która jeszcze szuka swojego stylu
faza14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 08:59   #23
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Cytat:
Napisane przez faza14 Pokaż wiadomość
Zdziwiłam się, kiedy zobaczyłam Wasze komentarze, dziewczyny. Jak dla mnie trzecie zdjęcie z pierwszego postu zdecydowanie wygrywa. Bardzo elegancko i kobieco, ciemne włosy i ta wymyślna grzywka kojarzą mi się tylko z nastolatką, która jeszcze szuka swojego stylu
Pierwsze zdjęcie ślicznie , ale trochę jak nastolatka -gotka
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 15:36   #24
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Zdecydowanie bardziej pasuje Ci ciepły ciemny brąz. Co do strzyżenia do fajnie Ci w krótkich włosach, tylko ta grzywka, zdecydowanie za krótka, niech będzie do brwi
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 09:35   #25
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Jesteś piękną kobietą tylko nie farbuj się na blond
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 09:39   #26
loni
Raczkowanie
 
Avatar loni
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 388
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

W ciemnych włosach- CUDO! Piękna jesteś i młodo wyglądasz
__________________
"Nie wystarczy pokochać,
Trzeba jeszcze umieć
Wziąć tę miłość w ręce,
I przenieść ją przez całe życie."
loni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 19:44   #27
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Jesteś chłodnym typem urody. Jesień i Wiosnę, czyli ciepłe typy, wykluczam w stu procentach. Na Zimę jesteś zbyt mało wyrazista. Widać też, że ani bardzo ciemne włosy, ani czarny kolor bluzki, nie specjalnie Ci służą. Zatem, pozostaje Lato. Jasne Lato korzystnie wygląda w jasnych blondach. Ty, niestety nie. Z kolei Pełne Lato jest mocno chłodnym typem urody, a u Ciebie widać odrobinę ciepła. I tak, drogą dedukcji, dochodzimy do Stłumionego Lata. Jest to typ w miarę neutralny, ale zaliczany do chłodnych. Zimne tonacje współgrają z ciepłymi, przy czym te pierwsze dominują.

.
Przyjrzałam się kołu barw i jakoś bardziej przemawia do mnie opcja taka, że Autorka jest stłumioną jesienią. Gdy patrzę na jej pierwsze zdjęcie, niemal każdy kolor z palety wydaje mi się pasować.
http://www.getthelook.pl/stlumiona-jesien/
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 21:53   #28
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Ta grzywka jest prze-bo-ska! Dodaje charakteru i tego "czegoś"!
Lepiej wygląda za to w ciemnej wersji.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 08:36   #29
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: fryzura i kolor włosów na 36 urodziny. dylemat.

Pierwsze zdjęcie z grzywką i ciemnymi włosami śliczne. Szczególnie, że preferujesz klimaty rockowe Bardzo Ci pasuje
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-26 09:36:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.