kolorowo na głowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-19, 20:05   #1
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109

kolorowo na głowie


Hej Dziewczyny!
Kiedyś zdaje się pisałam odnośnie moich włosów,ale postanowiłam inaczej sformułować pytanie i chciałabym się Was zapytać, jaki Waszym zdaniem kolor byłby dla mnie najlepszy? (i jak mogę uzyskać) Dodam tutaj moje zdjęcie. Powiem Wam,że miałam już coś jakby czerwono-różowe włosy (niby ciemna wiśnia,ale to wpadało w mocny róż,zdecydowanie nie dla mnie), miałam ciemny miedziany i mojej mamie się podobał,ale ja nie mogłam go znieść,spłukiwał się szybko i robił się taki jak na zdjęciu poniżej,czyli spłukany. Jak chodzi o moją twarz,to mam piegi,naturalnie mam blond taki żółty-mysi (brzydki) i mam jasne brwi,które maluję henną i rzęsy też zreszta. Problem jest w tym,że mam bardzo jasną cerę i cieżko mi dobrac dobry kolor,a ostatnio widzę sie w czarnym xD chociaz no nie wiem,czy nie wyjdzie jak czarna wdowa
Z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g.jpg (29,5 KB, 382 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3309807.jpg (41,3 KB, 411 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vbfv.jpg (33,6 KB, 339 załadowań)
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 22:07   #2
12alena34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: kolorowo na głowie

Ładnie wyglądasz zarówno w czarnym jak i rudym Ale bardziej stawiałabym na czarny. Chociaż zdaje mi się ,że brąz lub ciemny blond pasowałby idealnie.
12alena34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 00:04   #3
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Kiedyś zdaje się pisałam odnośnie moich włosów,ale postanowiłam inaczej sformułować pytanie i chciałabym się Was zapytać, jaki Waszym zdaniem kolor byłby dla mnie najlepszy? (i jak mogę uzyskać) Dodam tutaj moje zdjęcie. Powiem Wam,że miałam już coś jakby czerwono-różowe włosy (niby ciemna wiśnia,ale to wpadało w mocny róż,zdecydowanie nie dla mnie), miałam ciemny miedziany i mojej mamie się podobał,ale ja nie mogłam go znieść,spłukiwał się szybko i robił się taki jak na zdjęciu poniżej,czyli spłukany. Jak chodzi o moją twarz,to mam piegi,naturalnie mam blond taki żółty-mysi (brzydki) i mam jasne brwi,które maluję henną i rzęsy też zreszta. Problem jest w tym,że mam bardzo jasną cerę i cieżko mi dobrac dobry kolor,a ostatnio widzę sie w czarnym xD chociaz no nie wiem,czy nie wyjdzie jak czarna wdowa
Z góry dziękuję
Ja się Ciebie tylko pytam czym uzyskałaś tę czerwień? Właśnie przechodzę z intensywnych różowych czerwieni do ciemnych różowych czy nawet bordowych i taki kolor byłby dla mnie w tym momencie idealny.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 09:40   #4
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

1. To nie jestem ja z tymi czarnymi włosami !!
2.Uzyskałam ten kolor szamponetką "winna czerwień" marion U mnie taki wyszedł,bo ja mam jasne włosy naturalnie,wyszedł dosc intensywny,ale mi nie pasuje
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 14:48   #5
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: kolorowo na głowie

Nie wiem, czemu mając jasną i chłodną cerę uparłas się na czerneinie, rudosci, czern? kompletnie to Ci nie pasuje.
Pasuje ci chłodny blond, I odstaw tę henne do brwi to wyglada nichlujnie z jasną cerą, nienaturalnie i po prostu nieładnie , zostaw przyciemnianie brwi klaunom i ukraińskim artystkom cyrkowym

Masz fotkę twojego naturalnego odcienia? Bo nie ma w naturze "mysiego żółtego blondu", jest albo mysi (szarawy) albo złoty...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 15:26   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: kolorowo na głowie

dodałąś bardzo kiepskie zdjęcia moglabys zrobić zwyklym aparatem, jesli go masz a nie kamerą internetową?
Z tych fotek wyglądasz mi na cool summer ale pewności nie mam, polecam jednak odstawić te rude i czerwone farby, bo nigdy nie będzie to wyglądało dobrze z tym typem urody. Nie mam wątpliwości, ze masz chłodną kolorystykę. Połączenie rudego z twoją tonacją to niestety krok w stronę pogorszenia wyglądu.
Na ten moment strzelam w ciemne lub średnie blondy (nie za jasne, gdyż one też źle wyglądają w połączniu z cool summer") i jasne chłodne, lub lekko złotawe brązy.
Zapewne najlepiej wyglądasz w naturalnym, wstaw fotę jesli posiadasz, sprzed farbowania..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:38   #7
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie wiem, czemu mając jasną i chłodną cerę uparłas się na czerneinie, rudosci, czern? kompletnie to Ci nie pasuje.
Pasuje ci chłodny blond, I odstaw tę henne do brwi to wyglada nichlujnie z jasną cerą, nienaturalnie i po prostu nieładnie , zostaw przyciemnianie brwi klaunom i ukraińskim artystkom cyrkowym

Masz fotkę twojego naturalnego odcienia? Bo nie ma w naturze "mysiego żółtego blondu", jest albo mysi (szarawy) albo złoty...
w każdym wątku wyśmiewasz przyciemnione brwi
taaak jak ktoś ma mdłe lekko widoczne włoski nad okiem niech tak zostawi to sama natura
tym bardziej , że dziewczyna nie ma teatralnie przyciemnionych brwi , widać że są pokreślone i tyle

chciałabym zobaczyć jasne brwi które bez podkreślenia dobrze wyglądają
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 21:44   #8
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

Katalin- dokładnie,zreszta ja mam jasne brwi,rzęsy i kiedyś nie malowałam henną , po pomalowaniu koleżanka mi powiedziała "wreszcie widać,że masz oczy" Także do osoby powyżej - nie krytykuj tego,bo to akurat dobra zmiana Inaczej wyglądam jak albinos..
Co do zdjęć- obecnie nie mam lepszych i dobrych,ale jak byłam u kosmetyczki,która się zna na typach urody,powiedziała mi,że jestem egzotyczną wiosną (?) Jakoś tak, nie pamiętam epitetu określającego wiosnę,aczkolwiek coś w tym stylu...Mówiła,że swiadczy o tym cera jak brzoskwinia- meszek na twarzy i piegi.
Co do rudego- każdy mi inaczej mówi. A mogłybyście mi podać przykładowe zdjęcie jakiegoś koloru,w którym mogłoby mi byc dobrze? Mam same beznadziejne zdjęcia,ale coś tam znalazłam i wstawiłam poniżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg G6.m.jpg (98,4 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20141101_9.jpg (39,6 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vfds.jpg (61,7 KB, 177 załadowań)
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 23:45   #9
biegnaca_z_wilkami
Raczkowanie
 
Avatar biegnaca_z_wilkami
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 57
Dot.: kolorowo na głowie

to ostatnie zdjecie z ciemnymi włosami i grzywką prześliczne
biegnaca_z_wilkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 09:40   #10
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
w każdym wątku wyśmiewasz przyciemnione brwi
Zgadza się. Bo to po prostu zawsze wyglada tandetnie A w każdym wątku znajduje się jakaś wizażanka co komuś każe "podkreślić brwi " ot tak, dla zasady, bo tak gdzieś w poradniku domowym przeczytała, nawet jak już są wyraźne, ciemne i nie wymagają podkreślenia. Lub jak właścicielka jest ruda/blondynka.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
chciałabym zobaczyć jasne brwi które bez podkreślenia dobrze wyglądają
Jakbys dobrze czytała moje posty, na które się powołujesz to byś widziała, bo dawałam linki i zdjęcia. Albo po prostu zobacz... jakąkolwiek współczesną hollywoodzką aktorkę i pokaż mi choć jedną z brwiami jak Breżniew.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
Także do osoby powyżej - nie krytykuj tego,bo to akurat dobra zmiana Inaczej wyglądam jak albinos..
Macie rację, blondynka farbujaca brwi żeby wygladały jak u cyganki, a potem farbujaca włosy na ...rudo to cud miód, a ja po prostu zazdroszczę. Nie znam się po prostu na sztuce i pięknie więc idę.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:20   #11
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Zgadza się. Bo to po prostu zawsze wyglada tandetnie A w każdym wątku znajduje się jakaś wizażanka co komuś każe "podkreślić brwi " ot tak, dla zasady, bo tak gdzieś w poradniku domowym przeczytała, nawet jak już są wyraźne, ciemne i nie wymagają podkreślenia. Lub jak właścicielka jest ruda/blondynka.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------



Jakbys dobrze czytała moje posty, na które się powołujesz to byś widziała, bo dawałam linki i zdjęcia. Albo po prostu zobacz... jakąkolwiek współczesną hollywoodzką aktorkę i pokaż mi choć jedną z brwiami jak Breżniew.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------



Macie rację, blondynka farbujaca brwi żeby wygladały jak u cyganki, a potem farbujaca włosy na ...rudo to cud miód, a ja po prostu zazdroszczę. Nie znam się po prostu na sztuce i pięknie więc idę.
oj oj
wiadomo ja brwi sa wyraźne nie trzeba ich podkreślać temu nikt nie przeczy . autorka takich nie ma a Ty jej piszesz żeby nie podkreślała
i jasne każde podkreślone brwi wyglądają jak u Breżniewa .
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 11:25   #12
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

Ok, nie ma co się sprzeczać,każdy ma własne zdanie,a ja poprosiłam o pomoc w doborze koloru włosów,a nie rady co do moich brwi
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:14   #13
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
autorka takich nie ma a Ty jej piszesz żeby nie podkreślała
Dokładnie tak piszę, dobrze zrozumiałaś. Jak nie ma się wyraźnych brwi, trzeba podkreślać inne atuty Tak jak gdy ktoś nie ma ładnych ust, to podkreśla np oczy... Czy trzeba wszystko domalowywac? I kto i gdzie napisał, że jak nie są ciemne, to trzeba je na cimno namalować? I kto że jeden kolor włosów/brwi jest lepszy od innego? Ja mówię, że lepszy jest naturalny, a Ty mówisz , że gadam bzdury, ok...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:52   #14
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Dokładnie tak piszę, dobrze zrozumiałaś. Jak nie ma się wyraźnych brwi, trzeba podkreślać inne atuty Tak jak gdy ktoś nie ma ładnych ust, to podkreśla np oczy... Czy trzeba wszystko domalowywac? I kto i gdzie napisał, że jak nie są ciemne, to trzeba je na cimno namalować? I kto że jeden kolor włosów/brwi jest lepszy od innego? Ja mówię, że lepszy jest naturalny, a Ty mówisz , że gadam bzdury, ok...
nie mówię , że gadasz bzdury
ale czasami brwi az proszą się o podkreślenie , ładna oprawa oczy to podstawa
chociaż wiem , że teraz jest moda na przesadnie podkreślone brwi
permanentne czarne na jedne kopyto
ale wątek nie o tym .
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 16:54   #15
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: kolorowo na głowie

Co do brwi to da się je delikatnie przyciemnić, aby wyglądały naturalnie, a nie jak u klauna. Także bez przesady.

Aczkolwiek zgadzam się, że w połączeniu z kolorowymi włosami to efekt jest zbyt sztuczny.

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
Katalin- dokładnie,zreszta ja mam jasne brwi,rzęsy i kiedyś nie malowałam henną , po pomalowaniu koleżanka mi powiedziała "wreszcie widać,że masz oczy" Także do osoby powyżej - nie krytykuj tego,bo to akurat dobra zmiana Inaczej wyglądam jak albinos..
Co do zdjęć- obecnie nie mam lepszych i dobrych,ale jak byłam u kosmetyczki,która się zna na typach urody,powiedziała mi,że jestem egzotyczną wiosną (?) Jakoś tak, nie pamiętam epitetu określającego wiosnę,aczkolwiek coś w tym stylu...Mówiła,że swiadczy o tym cera jak brzoskwinia- meszek na twarzy i piegi.
Co do rudego- każdy mi inaczej mówi. A mogłybyście mi podać przykładowe zdjęcie jakiegoś koloru,w którym mogłoby mi byc dobrze? Mam same beznadziejne zdjęcia,ale coś tam znalazłam i wstawiłam poniżej
Co prawda pierwsze zdjęcie nie jest zbyt wyraźne, ale zdecydowanie najlepiej wyglądasz w naturalnej odsłonie. Bardzo ładny kolor włosów, wszystko ze sobą współgra i jest świeżo.

W kolorowych włosach wyglądasz trochę jak w ufarbowanym chemie. Czy raczej pióropuszu, bo włoski cienkie i chyba trochę już przeszły. Ogólnie, przytłacza Cię to wszystko. Te brwi też.

A czarny zdecydowanie nie.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 17:15   #16
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: kolorowo na głowie

jesli to zdjęcie 1 z lewej z rozwianymi włosami to Ty, to wracaj do naturalnego koloru, czym prędziej tym lepiej.
Zdjęcia nadal kiepskie, światło przeklamane, jesli Ci pani wizazystka powiedziala, ze jesteś wiosną, to ok (ja widzę tez tony chłodne, ale zdjęcia są, jak napisalam kiepskie, wiec każdy by się pomylił)
to ze jesteś wiosną nie oznacza, że będą Ci pasowały ostre rudości i czerwienie. (teoretycznie kolory ciepłe).
Mało komu pasują, ale jest teraz moda "pofarbuj na rudo na pewno będzie ślicznie" więc laski farbują. skąd ta pewność? wiekszosci dziewczyn, zwlaszcza tych o chlodnym mocno typie, rudość robi z urodą totalny syf - cera szarzeje, a twarz znika w otoczeniu takiego ostrego odcienia. Za tym idzie kolejny krok - mocny makijaż, zeby utrzymać wrażenie "wyrazistości". W efekcie końcowym dziewczyny wyglądają jak upiory z rudym hełmem i smolistym makijażem.

Pewnie stąd u Ciebie potrzeba podkreślenia brwi, bo twarz zdaje się być wyprana z koloru przy tak ostrym kolorze włosów.. ?

Serio namawiam Cie do naturalek. Brwi nawet nie bedziesz musiala podkreślać, bo twarz znowu wyjdzie na pierwszy plan.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 18:17   #17
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: kolorowo na głowie

Po pierwsze - jak już ktoś zdążył napisać, mysi blond to nie żółty. Jeśli twój naturalny kolor włosów jest lekko żółtawy to najprawdopodobniej ma odcień złoty. Postaw na lekkie podkreślenie brwi, a jeśli chcesz ufarbować włosy to najlepiej na złoty blond, złoty brąz lub truskawkowy blond. Kolorowe mocno nasycone odcienie włosów ci nie pasują, zamiast intensywności pomyśl o nadaniu im ładnej poświaty lub jakichś refleksów.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 19:44   #18
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

Ok,przekonalyście mnie a może coś takiego jak na dole wrzuciłam? Tylko myślę sobie,ze nie umiałabym takiego uzyskac sama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 532490-9-1413385318159.jpg (73,0 KB, 94 załadowań)
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 10:43   #19
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: kolorowo na głowie

Dla mnie to ty jesteś Jesienią, tylko nie wiem, którą. Na pewno nie typem chłodnym. Ładnie ci w naturalnym kolorze.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 17:16   #20
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: kolorowo na głowie

Zważ iż twój naturalny kolor jest w tonacji zimnej, więc jej się trzymaj. Wyszukując ciepłe kolory, zawsze będziesz osiągać dziwny efekt.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 02:15   #21
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Dokładnie tak piszę, dobrze zrozumiałaś. Jak nie ma się wyraźnych brwi, trzeba podkreślać inne atuty Tak jak gdy ktoś nie ma ładnych ust, to podkreśla np oczy... Czy trzeba wszystko domalowywac? I kto i gdzie napisał, że jak nie są ciemne, to trzeba je na cimno namalować? I kto że jeden kolor włosów/brwi jest lepszy od innego? Ja mówię, że lepszy jest naturalny, a Ty mówisz , że gadam bzdury, ok...
lol bo ty piszesz bzdury i to konkretne, mam wrażenie że dla ciebie kanon piękna to wyrazne brwi i to jedyne co jest "ładne" a chyba nie widzisz że autorka postu ma śliczne dopasowane do swojej urody grubsze brwi których za chiny nie trzeba malować, farbić i robić czegokolwiek.

A do autorki konkretnie..najlepiej ci w tych rudych, świetnie podkreśla twoją urodę i nadaje takiej dziewczęcości i łagodności, w tej czerwieni też dobrze, ale to nie to, chyba pierwszy raz napisze komuś że wyglądasz lepiej w tych rudych niż w swoim naturalnym kolorze włosów
Jedynie nad czym bym się zastanowiła to nad kolorem tej rudości.

Pozwoliłam sobie pokazać ci ten efekt mniej więcej na twoim zdjęciu, mam nadzieje że się nie gniewasz
Są troche bardziej w złoto niż w rudy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w.jpg (37,7 KB, 93 załadowań)
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 02:16   #22
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: kolorowo na głowie

Ps. ten ciemny rudy o którym myślisz to moim zdaniem zły pomysł, jest chyba za ciemny dla ciebie.
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 09:17   #23
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

Hej Wszystkim!
Na razie mialam nic nie robic z wlosami,ale jestem tak glupia,ze zrobilam sobie rozjasniaczem laciata glowe. Co robic?;(
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 20:47   #24
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim!
Na razie mialam nic nie robic z wlosami,ale jestem tak glupia,ze zrobilam sobie rozjasniaczem laciata glowe. Co robic?;(
Pigmentacje na wybrany odcień i będziesz miała nie wypłukujący się równomierny kolor
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 22:19   #25
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

Wzięłam szamponetke kasztanowy brąz, kawowy braz z nim zmieszałam i połozyłam to na odrost,bo tam był jaśniejszy kolor. Zdjęcie słabej jakosci,nie oddaje tego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20141225_20.jpg (41,1 KB, 132 załadowań)
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 11:10   #26
1567a8b4b76e6b6b1a91e1ef1e7de07d3f6cc549_5d5340f228f13
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 197
Dot.: kolorowo na głowie

Moim zdaniem najlepiej ci w tym brązie. Według mnie masz ewidentnie chłodny odcień cery, widać to zwłaszcza na pierwszym, drugim i tym ostatnim zdjęciu i dlatego w ciepłym, intensywnie rudym kolorze wyglądałaś blado, nie wyraźnie, był za bardzo kontrastowy. Z rudości może pasowałby ci strawberry blond, ale najlepiej chłodne blondy i brązy, byle nie za ciemne.
1567a8b4b76e6b6b1a91e1ef1e7de07d3f6cc549_5d5340f228f13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 15:52   #27
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

chłodne blondy to mniej więcej jakie? bo za jasny to też źle..teraz probuję zakryc to co zrobiłam z włosami brązem, a raczej kasztanem z mariona (szamponetka)
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 20:51   #28
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
chłodne blondy to mniej więcej jakie? bo za jasny to też źle..teraz probuję zakryc to co zrobiłam z włosami brązem, a raczej kasztanem z mariona (szamponetka)
chłodne to takie które nie mają rdzawego / czerwonego / bordowego odcienia.
Kolor kasztanowy na pewno chłodnym nie będzie. To będzie coś wpadające w odcień pomiędzy brązem a bordo, jak wygląda kasztan?
taki własnie to będzie kolor.
Zrób normalny chłodny brąz.
Btw o wiele lepiej wyglądasz w brązie niż rudym.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 13:55   #29
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

Dziękuję, chyba zrozumiałam. To znaczy,jeśli chodzi o brąz to coś takiego jak na dole załączyłam,ale blondy- chodzi o to,bym nie robila sobie blondu z domieszkami żółtego, złotego, tylko jak najwięcej perłowego,popielatego,tak ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg modne-kolory-wlosow-2013-michael-versace.jpg (33,0 KB, 15 załadowań)
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 10:38   #30
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

Dziękuję Wszystkim za pomoc,podpowiedzi,rady
Niestety mój problem trwa nadal,gdyż do dziś nie czuję się dobrze ze swoimi włosami, naturalne mam naprawdę jakby..mysie odrosty,od głowy taki mysi kolor i żółtawe na całej długości. Zdecydowanie jestem typem chłodnym,widzę to po tym,co teraz mam na głowie po rozjaśniających kąpielach- żółć z lekkim rudawym, zobaczcie same.
I nadal nie wiem w jakim kolorze bym się widziała,mam naprawdę jasną twarz,ale robią mi się różowe policzki i przy tym żóltym kolorze mama stwierdziła,że wyglądam jak "świnka peppa"
Ostatnio stwierdziłam,że widziałabym się w czymś takim jak poniżej widać - dziewczyna w czapce. Tylko jak to uzyskać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20150131_1.jpg (28,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (13).jpg (32,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20150201_1.jpg (23,1 KB, 49 załadowań)
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-05 16:44:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.