Czy ma prawo być zły? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-11, 18:21   #1
Moni302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 368

Czy ma prawo być zły?


Hej.Jestem z moim facetem ponad 4 lata.I ostatnio poznałam na pewnym portalu faceta, odrazu zaczęło nam się fajnie rozmawiać, nawet przez cały dzień, tematy nam się w ogóle nie konczyly.I niedawno mój facet przypadkiem przeczytał moja rozmowę z nim ( zostawilam tel na chwilę i tam była nasza rozmowa), jak to zobaczył zaczął mnie o niego wypytywac, kim on jest, od kiedy z nim gadam? itp, widać było, że jest wkurzony.Potem jakoś temat ucichł, ale niedawno mu powiedziałam, że ten chłopak zaprosił mnie na kawę i spytałam go, czy nie ma nic przeciwko, żebym się z nim spotkała powiedział że nie ma, ale to ma być tylko spotkanie koleżeńskie, nic więcej.Ale potem jak go o coś pytałam, to zaczął ciągle pytać, np. A co nie spotykasz się z nim, może wolisz być z nim, niż ze mną itp, a jak mu powiedziałam że go kocham to on na to, a może jego kochasz.Zaczyna mnie to już trochę denerwować, może to też moja wina, bo może nie powinnam pisać i chcieć się spotkać z obcym facetem, jak myślicie?
Moni302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 18:41   #2
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Hej.Jestem z moim facetem ponad 4 lata.I ostatnio poznałam na pewnym portalu faceta, odrazu zaczęło nam się fajnie rozmawiać, nawet przez cały dzień, tematy nam się w ogóle nie konczyly.I niedawno mój facet przypadkiem przeczytał moja rozmowę z nim ( zostawilam tel na chwilę i tam była nasza rozmowa), jak to zobaczył zaczął mnie o niego wypytywac, kim on jest, od kiedy z nim gadam? itp, widać było, że jest wkurzony.Potem jakoś temat ucichł, ale niedawno mu powiedziałam, że ten chłopak zaprosił mnie na kawę i spytałam go, czy nie ma nic przeciwko, żebym się z nim spotkała powiedział że nie ma, ale to ma być tylko spotkanie koleżeńskie, nic więcej.Ale potem jak go o coś pytałam, to zaczął ciągle pytać, np. A co nie spotykasz się z nim, może wolisz być z nim, niż ze mną itp, a jak mu powiedziałam że go kocham to on na to, a może jego kochasz.Zaczyna mnie to już trochę denerwować, może to też moja wina, bo może nie powinnam pisać i chcieć się spotkać z obcym facetem, jak myślicie?
To po co bajerujesz z jakimś nieznajomym typem, jak masz swojego faceta? Po co szukasz usilnie jakiegoś gościa z którym mogłabyś gdzieś wyjść i jemu poświęcasz wolny czas? Twój facet ma prawo być zazdrosny, tym bardziej, że natknął się rozmowy, nie wspomniałaś tylko, czy były to pikantne bajery, czy zwykła paplanina o niczym, bo jeśli to drugie, to jakoś mega zazdrosny być nie powinien, o ile nie wiążesz planów z tym obcym. A z tego co piszesz wynika, że ciągnie Cię do niego, także odpowiedź na pytanie: tak, facet ma prawo być zły i zazdrosny.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 18:50   #3
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Nie widzę nic złego w rozmowie z kimś innym, oprócz swojego faceta. I w pójściu na kawę też nie.
Ale czy ten chłopak z internetu wie, że jesteś zajęta
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 18:52   #4
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Czy ma prawo być zły?

A ja uważam, że jeśli jest to relacja i rozmowa czysto koleżeńska, to facet nie powinien się wkurzać. Zazdrosny i tak pewnie będzie :P
I nie rozumiem: jak to PRZYPADKIEM przeczytał? Nigdy nie ogarnę faktu grzebania w cudzym telefonie...
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:03   #5
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Myślę, że gdyby twój chłopak poznał na pewnym portalu dziewczynę i po godzinach rozmów rwał się do spotkania nie przeszłabyś obojętnie.

Ale to tylko moje zdanie...
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:05   #6
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy ma prawo być zły?

"I nie rozumiem: jak to PRZYPADKIEM przeczytał? Nigdy nie ogarnę faktu grzebania w cudzym telefonie... "
Ja też nie.
A gdyby to była dziewczyna, zapytam, to miałby prawo być zły?

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4971023 2]Myślę, że gdyby twój chłopak poznał na pewnym portalu dziewczynę i po godzinach rozmów rwał się do spotkania nie przeszłabyś obojętnie.

Ale to tylko moje zdanie... [/QUOTE]

Raczej przeszłabym (wiem, że to nie do mnie), tak samo, jakby poznał faceta.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:15   #7
Moni302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 368
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nie widzę nic złego w rozmowie z kimś innym, oprócz swojego faceta. I w pójściu na kawę też nie.
Ale czy ten chłopak z internetu wie, że jesteś zajęta
Nie wie, bo mnie o to nie spytał.
Moni302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-11, 19:23   #8
kaskarze
Raczkowanie
 
Avatar kaskarze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 491
Dot.: Czy ma prawo być zły?

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4971023 2]Myślę, że gdyby twój chłopak poznał na pewnym portalu dziewczynę i po godzinach rozmów rwał się do spotkania nie przeszłabyś obojętnie.

Ale to tylko moje zdanie... [/QUOTE]

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ
__________________
kaskarze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:23   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Nie wie, bo mnie o to nie spytał.
A Ty "oczywiście" nie widziałaś potrzeby, aby powiedzieć? Trochę kręcisz, niestety. Nie dziwię się wkurzeniu faceta. Jakbyś nie miała nic na sumieniu, to byś facetowi wspomniała mimochodem, że sobie z kimś fajnie konwersujesz w necie, a tamtemu, że masz chłopaka (bo na 90% tamten facet się nastawia, że poznał super dziewczynę, która zapewne jest wolna i może coś z tego być). Nieładnie. Uważam, że nie miałaś w tej sytuacji stuprocentowo czystych intencji, tylko chciałaś sobie chyba pozwolić na "płynięcie z prądem" i zobaczenie co z tego wyniknie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:23   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy ma prawo być zły?

lol, chcesz zdradzić swojego chłopaka i pytasz się, czy ma prawo być o to zły...?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:26   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
lol, chcesz zdradzić swojego chłopaka i pytasz się, czy ma prawo być o to zły...?
Oj, my od razu takie podejrzliwe. To tak przypadkiem wyszło, że tamtemu nie powiedziała o tym, że ma faceta, a teraz na kawkę chce się umawiać. O co ten jej chłopak się czepia, zazdrośnik jeden.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-11, 19:33   #12
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Oj, my od razu takie podejrzliwe. To tak przypadkiem wyszło, że tamtemu nie powiedziała o tym, że ma faceta, a teraz na kawkę chce się umawiać. O co ten jej chłopak się czepia, zazdrośnik jeden.
Dooooris, czepiasz się. Nie jesteśmy na czasie
Chłopak powinien być dumny z umiejętności interpersonalnych dziewczyny, która będąc w związku szuka kolegów w internecie by się z nimi spotkać za jego pozwoleniem
Co Ty wiesz o zaufaniu... (ironia )
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:35   #13
Moni302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 368
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A Ty "oczywiście" nie widziałaś potrzeby, aby powiedzieć? Trochę kręcisz, niestety. Nie dziwię się wkurzeniu faceta. Jakbyś nie miała nic na sumieniu, to byś facetowi wspomniała mimochodem, że sobie z kimś fajnie konwersujesz w necie, a tamtemu, że masz chłopaka (bo na 90% tamten facet się nastawia, że poznał super dziewczynę, która zapewne jest wolna i może coś z tego być). Nieładnie. Uważam, że nie miałaś w tej sytuacji stuprocentowo czystych intencji, tylko chciałaś sobie chyba pozwolić na "płynięcie z prądem" i zobaczenie co z tego wyniknie.
Chyba gdyby chciał wiedzieć czy mam kogoś, to by mnie o to spytał.
Moni302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:39   #14
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Chyba gdyby chciał wiedzieć czy mam kogoś, to by mnie o to spytał.
Wiesz, niektórzy uważają, że jeśli dziewczyna jest szczera to sama o tym powie.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:42   #15
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Chyba gdyby chciał wiedzieć czy mam kogoś, to by mnie o to spytał.
Wg mnie, żeby być fair wobec swojego chłopaka i swojego kolegi, powinnaś mu wspomnieć o tym fakcie .

Ja bym była zła, gdyby mój TŻ ukrywał przede mną fakt, że rozmawia sobie godzinami z inną dziewczyną, która nie ma o mnie bladego pojęcia. Również wydaje mi się, że kręcisz.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:45   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Chyba gdyby chciał wiedzieć czy mam kogoś, to by mnie o to spytał.
Próbujesz mnie rozśmieszyć, czy co? Sorki, jakbym kilka lat wstecz (teraz mnie już życie nauczyło, że w "internetach" to dużo kombinatorów) zaczęła w necie intensywną, fajną konwersację z jakimś facetem, w dodatku by wyskoczył z propozycją kawy, to byłoby dla mnie oczywistością, że jest wolny, że nie ma dziewczyny skoro 1. szuka w necie towarzystwa kobiety, 2. nie wspomina nic o tym, aby kogoś miał, 3. chce się umówić. I zapewne tak jest w przypadku tego faceta. Cóż, niektórzy mają myślenie kombinatorskie, inni prostolinijne.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4971093 2]Wiesz, niektórzy uważają, że jeśli dziewczyna jest szczera to sama o tym powie.[/QUOTE]

Shanaya, to jest zbyt proste. Za mało dramatyzmu. Pojechałaś z tą szczerością. []
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:56   #17
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Nie wie, bo mnie o to nie spytał.
I nie poczułaś, że jednak fair by było mu powiedzieć, bo może wkręca się w znajomość damsko-męską, a nie koleżeńską?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
lol, chcesz zdradzić swojego chłopaka i pytasz się, czy ma prawo być o to zły...?
Pójście na kawę to zdrada? Zabawne.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 20:01   #18
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Hej.Jestem z moim facetem ponad 4 lata.I ostatnio poznałam na pewnym portalu faceta, odrazu zaczęło nam się fajnie rozmawiać, nawet przez cały dzień, tematy nam się w ogóle nie konczyly.I niedawno mój facet przypadkiem przeczytał moja rozmowę z nim ( zostawilam tel na chwilę i tam była nasza rozmowa), jak to zobaczył zaczął mnie o niego wypytywac, kim on jest, od kiedy z nim gadam? itp, widać było, że jest wkurzony.Potem jakoś temat ucichł, ale niedawno mu powiedziałam, że ten chłopak zaprosił mnie na kawę i spytałam go, czy nie ma nic przeciwko, żebym się z nim spotkała powiedział że nie ma, ale to ma być tylko spotkanie koleżeńskie, nic więcej.Ale potem jak go o coś pytałam, to zaczął ciągle pytać, np. A co nie spotykasz się z nim, może wolisz być z nim, niż ze mną itp, a jak mu powiedziałam że go kocham to on na to, a może jego kochasz.Zaczyna mnie to już trochę denerwować, może to też moja wina, bo może nie powinnam pisać i chcieć się spotkać z obcym facetem, jak myślicie?
Ja się mu nie dziwię, bo nic nie wiedział o twoim nowym znajomym. Sam fakt zatajenia kolegi działa na twoją niekorzyść, przykro mi. A nie jestem z tych co najchętniej zamknęłyby w klatce faceta i zabroniły gdziekolwiek wychodzić.

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Nie wie, bo mnie o to nie spytał.
No to super, może powinnaś mu powiedzieć?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Chyba gdyby chciał wiedzieć czy mam kogoś, to by mnie o to spytał.
Boże, widzisz i nie grzmisz A co jeśli zakłada, że skoro sobie gada z jakąś laseczką i ona zgadza się na spotkanie, to znaczy, że nie ma chłopaka? No ja bym tak założyła, ale ja to ja. Ja w takich czysto nowopoznawczych rozmowach koleżeńskich, wolę gdzieś mimochodem wspomnieć, że kogoś mam. Tak o, żeby potem zdziwienia nie było Ale widzę, że dla ciebie najlepiej by było, gdyby obaj panowie w ogóle o sobie nie wiedzieli, czyż nie?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 20:01   #19
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Czy ma prawo być zły?

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4971023 2]Myślę, że gdyby twój chłopak poznał na pewnym portalu dziewczynę i po godzinach rozmów rwał się do spotkania nie przeszłabyś obojętnie.

Ale to tylko moje zdanie... [/QUOTE]

O to to.

Ja tam wiem, co z takiego pisania po parę godzin dziennie może wyjść (poznaliśmy się z TŻ mniej więcej w taki sposób) więc w świetle tego faktu, gdyby zakomunikował mi, że z jakąś "koleżanką" nawija sobie po parę godzin dziennie i chciałby z nią wyskoczyć na kawę, chyba zabiłabym go śmiechem. Czasem prowadzimy dłuższe rozmowy ze znajomymi, ale w świecie dorosłych, pracujących, gotujących, piorących ludzi, którzy czytają, oglądają itd., taka rozmowa zawsze nawet po godzinie czy tam w drodze wyjątku dwóch, trzech, zostanie przerwana czy po prostu zakończona "bo coś tam". Kilkugodzinne rozmowy, w których tematy się nie kończą, kojarzą mi się właśnie z typowym pisaniem dla poznania się w tym sensualnym znaczeniu. I tutaj, Autorko, dziwi mnie jedno - tematy wam się nie kończyły, podejrzewam więc, że któryś z nich musiał dotyczyć np. koncertów, filmu w kinie czy czegokolwiek innego, co robiłaś wspólnie ze swoim chłopakiem. Przypadkiem Ci się nie wyrwało słówko o nim? Doprawdy, dziwne.
__________________
lubię knedle


Edytowane przez olaaa99
Czas edycji: 2015-01-11 o 20:08
olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-11, 20:16   #20
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Jak dla mnie to nie jest naturalne że osoba w związku szuka znajomości z płcią przeciwną na portalach w necie.
To dobrze, że macie wspólne tematy, fajnie wam się gada, ale właściwie do czego zmierzasz autorko?
Jeśli przyjaźni, to powiedz panu że jesteś zajęta i zobacz jak zareaguje.
Bo jakoś tak się składa, że mało osób szuka przyjaciół w necie, a drugiej połówki to już całkiem sporo.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 20:37   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Chyba gdyby chciał wiedzieć czy mam kogoś, to by mnie o to spytał.
No chyba żartujesz, miał ot tak znienacka spytać "a tak w ogóle, to masz faceta czy nie?"

Sama to zgrabnie pominęłaś, też uważam że to nie świadczy o czystych intencjach.

Ja tam uważam, że facet ma prawo być zły.
Gdyby mój TŻ się tak zachował - byłabym wkurzona.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 20:49   #22
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Pójście na kawę to zdrada? Zabawne.
jestem ostatnia do tego, żeby ograniczać partnera w wyjściach z koleżankami, ale autorka szukała rozrywki w necie, wyrywając jakiegoś faceta, flirtując z nim i nawet nie poinformowała go, że z kimś jest. takie tam drobne robienie w chooja dwóch facetów jednocześnie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 21:07   #23
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Nie wie, bo mnie o to nie spytał.
: hahaha:
Jeżeli chcesz być w porządku i fair powinnaś powiedzieć tamtemu, że masz chłopaka i to dużo wcześniej. Pisanie z innym gościem na portalu społecznościowym godzinami, umawianie się z nim na kawę, podczas, gdy on nie ma nawet pojęcia o tym, że ze znajomości z Tobą nie będzie nic większego (no chyba, że zamierzasz zdradzić swojego faceta, albo się rozstać wcześniej) jest w stosunku do Twojego mężczyzny nieładnym zachowaniem, a w stosunku do tamtego gościa zwyczajnym marnowaniem jego czasu. Nie wpadłaś na to, że może on szuka partnerki i że dobrze by go było wcześniej uprzedzić, że to raczej nie będziesz Ty i że może liczyć na znajomość czysto przyjacielską...?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jestem ostatnia do tego, żeby ograniczać partnera w wyjściach z koleżankami, ale autorka szukała rozrywki w necie, wyrywając jakiegoś faceta, flirtując z nim i nawet nie poinformowała go, że z kimś jest. takie tam drobne robienie w chooja dwóch facetów jednocześnie.
dokładnie
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 21:56   #24
kate137
Raczkowanie
 
Avatar kate137
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 145
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Ogólnie GDYBY chłopak wiedział, że tamten drugi o nim wie i, że nie wysyłasz mu żadnych sygnałów to bym powiedziała, że nie powinien być zły na Ciebie. W końcu jesteś fair, tamten wie o drugim, nie robi sobie nadziei, wiadomo że spotkanie czysto koleżeńskie.

Jednakże Ty moim zdaniem nie jesteś fair. Więc tak owszem, twój chłopak ma prawo być zirytowany. Chociaż niby o tym nie wie, że tamtemu nie raczyłaś powiedzieć, że jesteś zajęta.

Prawdę mówiąc żal mi tego chłopaka z neta. Skoro tak dobrze się wam rozmawia, mógł sobie wyobrazić idealny obraz dziewczyny.
Może powinnaś się zastanowić nad tym, czy chcesz być z tamtym swoim w związku skoro niechętnie chcesz o nim mówić i dajesz nadzieję innym osobom na związek? Jakoś nie chce mi się wierzyć, żebyś nie miała okazji powiedzieć że z kimś jesteś, skoro rozmawiacie nawet kilka godzin dziennie. Zastanów się dlaczego o tym nie wspomniałaś, to będzie bardziej owocne niż myślenie, czy twój chłopak ma prawo być zły czy nie.

Ja bym była trochę zła: bo kilka godzin dziennie rozmowy to sporo jak na znajomych i byłabym o to głównie zazdrosna. A jakbym się dowiedziała, że on nawet nic o mnie nie wie, to już w ogóle.

Postąp fair i powiedz znajomemu o drugim to nie będziesz miała sobie nic do zarzucenia, a tamten będzie wiedział, że spotkanie będzie czysto koleżeńskie. Tylko nastaw się na to, że może być zdziwiony czemu nie wspomniałaś o tym wcześniej...
kate137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:15   #25
akswonillam
Raczkowanie
 
Avatar akswonillam
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 182
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Nie wie, bo mnie o to nie spytał.
Żartujesz? Jeżeli wchodzisz w jakąś relacje damsko-męską, bliższą niż czysto koleżeńską, to chyba osoba zajęta jest w obowiązku powiedzieć, że kogoś ma, prawda?

Spotykając faceta jako singielka i wdając się w nim w jakąś powoli bliższą znajomość, zastanawiasz się czy kogoś ma? No raczej nie, bo skoro nic nie mówi to jest znak dla Ciebie, że jest wolny.

Kręcisz autorko i to bardzo.
akswonillam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:22   #26
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Zostanę pewnie zjechany za to co napiszę, ale takie sytuacje jakie opisuje autorka sprawiają, że zaufanie zostaje strasznie nadszarpnięte. Głupotą dziewczyny byłoby brnięcie w to dalej. To tak jak igranie z ogniem. Kobieta chce aby facet jej ufał to niech do cholery na te zaufanie PRACUJE a nie PSUJE. Niełatwo jest słuchać "Ty mi w ogóle nie ufasz" kiedy dzieją się takie rzeczy.. masakra.


ps. już widzę te piszczące wieszane psy jakby sytuacje odwrócić

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jestem ostatnia do tego, żeby ograniczać partnera w wyjściach z koleżankami, ale autorka szukała rozrywki w necie, wyrywając jakiegoś faceta, flirtując z nim i nawet nie poinformowała go, że z kimś jest. takie tam drobne robienie w chooja dwóch facetów jednocześnie.
Nic dodać nic ująć.

Rozumiem pójść na kawę z wieloletnim kolegą, przyjacielem od podstawówki... ale "przypadkowe" spotkania w internecie i nakręcanie się na niepotrzebne znajomości jest jak dla mnie dziwne, tym bardziej, że robi się to z braku laku....


Autorko Twoim zasranym obowiązkiem jest informowanie KAŻDEGO podrywacza (tudzież "bliskich dusz"), że jesteś zajęta nawet jak nie pytają. Trzeba być fair wobec siebie, swojego faceta i tych amantów.

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2015-01-11 o 22:24
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:26   #27
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ja bym była zła, gdyby mój TŻ ukrywał przede mną fakt, że rozmawia sobie godzinami z inną dziewczyną, która nie ma o mnie bladego pojęcia. Również wydaje mi się, że kręcisz.
Myślę tak samo. Poza tym nie widzę sensu będąc w związku szukać na necie znajomości z płcią przeciwną..

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

normalnyFacet ja sie z Tobą zgadzam
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:30   #28
kate137
Raczkowanie
 
Avatar kate137
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 145
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez slaaave13 Pokaż wiadomość
Myślę tak samo. Poza tym nie widzę sensu będąc w związku szukać na necie znajomości z płcią przeciwną..
Tu bym się do końca nie zgodziła. Autorka nie powiedziała na jakim forum/czacie znalazła owego pesudo-adoratora. Jeśli był to czat randkowy to ostre przegięcie. Jeśli np. był to czat nie wiem dajmy na to "miłośnicy zwierząt" to nie podciągałabym tego jako szukanie płci przeciwnej tylko rozmowę o hobby, zainteresowaniach itp. A że wyszło, że akurat facet się zgłosił do rozmowy...
Ale to by już musiała autorka sprecyzować gdzie delikwenta znalazła. Jak na randkowych portalach to kiepsko świadczy o niej i na miejscu jej partnera byłabym wściekła.
Ale wtedy nie trzymałoby się kupy to, że nie powiedziałaby temu z neta, że jest zajęta... Więc przypuszczam, że to nie były typowo randkowe portale czy czaty.
kate137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:41   #29
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Mysle, ze czegos Ci brakuje w zwiazku i nie jestes do konca szczesliwa z obecnym partnerem. Zastanów sie nad tym. Inaczej, nie gadalabys z jakimis obcymi chlopami i nie miala ochoty umawiac sie z nimi na spotkania.

Twojemu chlopakowi sie nie dziwie. W OGÓLE.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:43   #30
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez kate137 Pokaż wiadomość
Tu bym się do końca nie zgodziła. Autorka nie powiedziała na jakim forum/czacie znalazła owego pesudo-adoratora. Jeśli był to czat randkowy to ostre przegięcie. Jeśli np. był to czat nie wiem dajmy na to "miłośnicy zwierząt" to nie podciągałabym tego jako szukanie płci przeciwnej tylko rozmowę o hobby, zainteresowaniach itp. A że wyszło, że akurat facet się zgłosił do rozmowy...
Ale to by już musiała autorka sprecyzować gdzie delikwenta znalazła. Jak na randkowych portalach to kiepsko świadczy o niej i na miejscu jej partnera byłabym wściekła.
Ale wtedy nie trzymałoby się kupy to, że nie powiedziałaby temu z neta, że jest zajęta... Więc przypuszczam, że to nie były typowo randkowe portale czy czaty.
Dokładnie to samo chciałam napisać
Szukanie w necie męskiego towarzystwa jak dziewczyna jest zajęta jest nie fair, ale nie wiemy na jakim to było portalu i czy rozmowy były flirtem, czy pogaduszkami o wspólnym hobby na jakimś forum tematycznym gdzie płeć nie ma znaczenia. W tej drugiej sytuacji prawie wszystko byłoby ok... bo ja jednak gadając z nowo poznanym facetem godzinami na pewno wspomniałabym niby mimochodem, że "mój facet coś tam..." żeby mieć pewność, że rozmówca na nic nie liczy, bo wie, że jestem zajęta. No i swojemu facetowi też bym powiedziała, że poznałam takiego "Maćka" czy innego "Janka" który dużo wie o tym czym ja się interesuje i sobie gadamy.
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2015-01-11 o 22:54
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-13 13:13:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.