Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-11, 00:47   #4501
wsypialniipoza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 35
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez pink
Czy ja się stroję dla faceta?Farbuję włosy i przebijam pępek dla faceta?
Otóż odpowiem Ci moja droga-NIE.
Robię to dla siebie i własnych wrażeń wzrokowych.
Wydawało mi się, że skoro facet jeśli coś robi ze sobą, to dlatego, żeby podobać się kobiecie, to zasada wzajemności jest zachowana. Teraz wyjaśniłaś mi wszystko, kobiety mają jeszcze coś takiego jak "strojenie/zdobienie/malowanie się dla siebie samej". Nareszcie rozumiem, dlaczego na ulicach nieraz spotyka się kobiety, za którymi faceci oglądają się, mając na ustach drwiący uśmiech. Nareszcie zmienił się mój światopogląd. Slubuję, już nigdy nie będe pukał się w głowę na widok żadnej lalki opalonej na pomarańczowo ubranej w zupełnie niepasujące ciuchy. Ujrzę w tym spełnienie jej prywatnych wizji i marzeń...

Zainteresowało mnie bardziej to stwierdzenie:
Cytat:
nie musi obracac sie cały czas w kierunku mężczyzny zastanawiając się czy oby "panu i władcy" na pewno to co robie będzie sie podobac
Cytat:
Potem robię - dajmy na to ostatnio pępek - a on z czasem zaczyna go kochac.
Czyli wychodzimy z założenia: Robię to, co mi się podoba, on i tak to polubi. Przypomina mi to podejście do małżeńskiego gwałtu: zrobię, co mi się podoba, potem i tak podziękuje.
wsypialniipoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 01:20   #4502
wsip
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam.
Jestem właścicielem i autorem bloga o adresie wsypialniipoza.blox.pl. Od wczoraj zanotowałem sporo wejść z tego serwisu, postanowiłem się więc zapoznać z powodem popularności bloga na forum. Niestety, ku mojemu zdziwieniu okazało się, że zawdzięczam to pewnej osobie o nicku "wsypialniipoza". Niezbyt rozumiem, jaki jest cel w kradzieży mojego nicka i podpisywania się adresem mojego bloga...

Oznajmiam, że nie mam nic wspólnego z osobą podpisującą się "wsypialniipoza", bardzo proszę administratorów o usunięcie/zablokowanie w/w konta. Jeśli ktoś otrzymał od tej osoby jakiekolwiek informacje, proszę ich nie łączyć z moją osobą, ani prowadzonym przeze mnie blogiem.

Z poważaniem,

Autor

PS: Przepraszam, jeśłi czytasz tę wiadomość po raz wtóry. Umieszczam ją we wszystkich wątkach, w których oszust brał udział.
wsip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 09:59   #4503
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

oooo, proszę proszę... nie dość, ze bezczelny to jeszcze zlodziej wsip, moze lepiej napisz na pw do zlosliwca o ta blokade. bedzie szybciej.

wsypialniipoza (hmmm, jak mam cie wlasciwie nazywac?), mylisz pojęcia. My tu nie mowimy o pustych blond laseczkach z sianem we lbie - te to pewnie 'chca sie podobac', taki maja wypaczony gust i tyla. Nie mieszaj nas z nimi i nie znizaj wszystkich kobiet do tego poziomu, bo rownie dobrze ja moge powiedziec, ze faceci nic nie robia, siedza przed telewizorem, czytaja gazete i wrzeszcza do zony o piwo - a wiem, ze tak nie jest.

Kobieta, mężczyzna także, ją samodzielnymi jednostkami i mają prawo decydować za siebie a nie oglądac sie caly czas na innych ludzi. Nie maluję się dla obcych gości a ulicy, nie ubieram dla nich, nie przekluwam dla nich - robie to dla siebie, dla poprawienia wlasnego humoru, dla dodania pewnosci siebie i przy okazji do poprawienia wyglądu skóry Możesz próbować wciskac mi, ze jest inaczej, ale nie sądzę, żebym rozciągała lobię do 10 mm i wkładała w nią tunele, mieszkając w mieścinie 54 tys. ludzi, myśląc o uwodzeniu ciach. Akurat moje mody budzą raczej obrzydzenie albo reakcję 'to to też można przekłuć...? ale to bezpieczne...?'. Żaden z moich kolczyków nie był robiony dla kogoś innego niż JA - przyjmij do wiadomości i tyle.

i bardzo prosze, nie porównój robienia kolczyka do gwałtu - bo w tym momencie jesteś raczej żałosny, nie mając chyba mocniejszych argumentów. Pragnę zauważyć subtelną różnicę - gwałt polega na zmuszeniu DRUGIEJ osoby do odbycia kontaktu seksualnego, robienie krzywdy komuś INNEMU. Kolczyk to decyzja mojej i tylko mojej osoby, przebicie mojej i tylko mojej skóry, mój i TYLKO MÓJ BÓL. Dlatego o zrobieniu kolczyka moge zadecydowac ja, mając jednak na uwadze zdanie mojego mężczyzny - ale niekoniecznie podporządkowując się do niego. Jestem samodzielna, mam własny mózg i ewentualne niedogodności będę znosić ja, nie on.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 10:12   #4504
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Yaza, straszny jest Twoj av

Ja moze nie tylko o przekluwaniu, co o samych kolczykach..Ostatnio kupilam w New Yorkerze (wiadomo - wyprzedaz) kolczyk..Niby ladny, wszystko cacy, ale kilka dni po zalozeniu wokol pepka robia sie niebiesko-zielone plamki. Wiecej nie kupie kolczyka wykonanego z nieprofesjonalnych materialow...
A Wy dziewczyny gdzie sie zaopatrzacie?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 10:42   #4505
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Yaza, straszny jest Twoj av

Ja moze nie tylko o przekluwaniu, co o samych kolczykach..Ostatnio kupilam w New Yorkerze (wiadomo - wyprzedaz) kolczyk..Niby ladny, wszystko cacy, ale kilka dni po zalozeniu wokol pepka robia sie niebiesko-zielone plamki. Wiecej nie kupie kolczyka wykonanego z nieprofesjonalnych materialow...
A Wy dziewczyny gdzie sie zaopatrzacie?
wildcat wildcat wildcat.
a jak nie wildcat, to owijam taśmą ptfe xD
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 11:22   #4506
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
pink - ja powiem wiecej - wsypialniipoza jest facetem
a no - dopiero sprawdziłam nic dziwnego że takie posty

a te próby tłumaczenia się normalnie żałosne - że niby jak robimy dziurkę dla siebie, albo bez wiedzy faceta, to niby to samo co gwałt - nie sądzę
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 11:41   #4507
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja sama nie mam kolcyzka w pepku(mam w jezyku i w wardze) ale przebijam pepki kolezanka i zadna nie miala zadnych rarzutów po prebiciu..szybko sie goilo i nic nie bolalo....ten zabieg jest bardoz prosty i trudno cos zle przebic...

ktos kiedys mi opowiadal ze jakas laska poszla do salonu przebili jej pepek i zaczelo jej wsio od srodka gnic o blee ochyda... ktos to tez slyszal?
nie wiem czy to prawda...

dlatego nie mozna przebijac tez za gleboko;D

Kolczyk w pepku slicznie wyglada szczegolnie jak ktos ma szczuplutki brzuszek;D

pozdrawiam
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 12:20   #4508
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
wildcat wildcat wildcat.
a jak nie wildcat, to owijam taśmą ptfe xD
A w wielu salonach mają kolczyki Wildcat?
Bo za wysyłkę nie chcę płacić za bardzo

Edit: a właśnie.A da się kupować same kulki?Bo pręt mam tytanowy i ogółem kolczyk dobry,więc byłoby fajnie
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 12:30   #4509
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

no czesto maja wildcata ale lepiej sie zapytac skad, bo potem sa niespodzianki. kulki da sie kupic (wildcat ), ale odkręcana jest górna a nie wiem czy jest sens sama górną wymieniać
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 12:34   #4510
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
no czesto maja wildcata ale lepiej sie zapytac skad, bo potem sa niespodzianki. kulki da sie kupic (wildcat ), ale odkręcana jest górna a nie wiem czy jest sens sama górną wymieniać
Aa myslałam,że dolna też.Nie,górnej to nie ma sensu.To popytam o tego Wildcata,ale to jeszcze trochę czasu,bo dopiero przebiłam
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 18:16   #4511
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

pewne modele kolczyków wildcatowskich-własnież taki prosty bez kryształka jak posiadasz ma odkręcane obydwie kulki-dlatego mozna po wygojeniu poszaleć i zamówić sobie różne rózności-ieknie wygląda np. kulka z kryształkiem zamontowana u góry a o doło pozostawiona gładka

Cytat:
ja sama nie mam kolcyzka w pepku(mam w jezyku i w wardze) ale przebijam pepki kolezanka i zadna nie miala zadnych rarzutów po prebiciu..szybko sie goilo i nic nie bolalo....ten zabieg jest bardoz prosty i trudno cos zle przebic...

ktos kiedys mi opowiadal ze jakas laska poszla do salonu przebili jej pepek i zaczelo jej wsio od srodka gnic o blee ochyda... ktos to tez slyszal?
nie wiem czy to prawda...

dlatego nie mozna przebijac tez za gleboko;D

Kolczyk w pepku slicznie wyglada szczegolnie jak ktos ma szczuplutki brzuszek;D

pozdrawiam
alez bardzo się mylisz-za płytkie,za głebokie przekłucie niesymetryczne przekłucie to blędy które widuję najczęsciej przy przekłuciu pępka-jedno z najbardziej ryzykownych dla początkującej osoby
zobaczysz jak pępki kolezanek będa wyglądac za rok ,dwa ,trzy lata
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 19:06   #4512
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez MartOoOoSka Pokaż wiadomość
ja sama nie mam kolcyzka w pepku(mam w jezyku i w wardze) ale przebijam pepki kolezanka i zadna nie miala zadnych rarzutów po prebiciu..szybko sie goilo i nic nie bolalo....ten zabieg jest bardoz prosty i trudno cos zle przebic...

ktos kiedys mi opowiadal ze jakas laska poszla do salonu przebili jej pepek i zaczelo jej wsio od srodka gnic o blee ochyda... ktos to tez slyszal?
nie wiem czy to prawda...

dlatego nie mozna przebijac tez za gleboko;D

Kolczyk w pepku slicznie wyglada szczegolnie jak ktos ma szczuplutki brzuszek;D

pozdrawiam

Jestem ciekawa czy odpowiednio wysterylizowalas narzędzia ,kolczyk, i czy igła byla wprost z opakowania, czy zalozyłaś do tego rękawiczki, uzyłaś zaciskowych nożyc, zaznaczyłaś odowiednie miescje nakłucia, i czy zlecilaś stosowanie profilaktyki po zabiegu,


Jeśli coś pominełaś to wpsółczuje tym dziewczynom.
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 19:07   #4513
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dziewczęta, namieszałyście mi w głowie tym crystal evolution, tym bardziej, ze jest tam kolczyk IDEALNY dla mnie (jak ta papyczka ze strony wczesniej, tylko, ze jakies fizi-mizi), kyaaaa, i 85 zł kosztuje - jak na crystal to prawie jak za darmo. nie, ale musze być silna. nie potrzebuje go. nie muszę go mieć, mam tyle kolczyków, że nie muszę.

nie muszę...?
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 19:09   #4514
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
zobaczysz jak pępki kolezanek będa wyglądac za rok ,dwa ,trzy lata

Jak będą wyglądać?
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 19:33   #4515
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Cytat:
Napisane przez miss venflon
zobaczysz jak pępki kolezanek będa wyglądac za rok ,dwa ,trzy lata


Jak będą wyglądać?
migracja,zbliznowacenie,o szpecenie
a moze po drodze jakis stan zapalny
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 21:44   #4516
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czy odpowiednio wysterylizowalas narzędzia ,kolczyk, i czy igła byla wprost z opakowania, czy zalozyłaś do tego rękawiczki, uzyłaś zaciskowych nożyc, zaznaczyłaś odowiednie miescje nakłucia, i czy zlecilaś stosowanie profilaktyki po zabiegu,


Jeśli coś pominełaś to wpsółczuje tym dziewczynom.
Ciekawe też czy posiada autoklaw

yaza : MUSISZ go miec
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 00:24   #4517
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Tak..błyskotki to nalog kazdej z nas... no co.. przeciez to nie grzech!! niech no mi tylko sie ten pepek wygoi pokusa mocniejsza od najsilniejszej woli. w koncu to sam swarovski powinien powstac osobny watek o nalogu swarkowym ale i tak to nieuleczalne jest
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 12:21   #4518
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Aż musiałam poszukać co tak wychwalacie w tym Swavorskim i rzeczywiście fajne rzeczy

http://www.kobieta.byc.pl/graphics/A...0a4aea24df.jpg

http://www.3skarby.pl/photo/A150.jpg
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 12:43   #4519
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nalog dotyczy wszelkiego rodzaju bijou tam to dopiero ciekawe wzory sa ^^ http://shop.swarovski.com/is-bin/INT...egoryName=9901
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-12, 20:28   #4520
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Spokojnie robie to w dobrych warunkach...ostatnio przebijalam kolezance pepek w salonie!!! pod okiem doswiadczonych ludzi... w wysterylizowanym miejscu i przy odkazonych i ronwiez wysterylizowanych narzedziach
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 22:34   #4521
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kurka..Zaczerwieniła mi się dziurka górna. i miejsce między dziurkami takie pożółkłe jest.A juz fajnie się zaczynało goić.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 22:50   #4522
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Moze popelnilas jakis blad...np czy jakos to przemywasz lub smarujesz czyms? jak tak to czym?
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 23:42   #4523
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Octeniseptem psikam i raz dziennie (rano) sół fizjologiczna.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 23:49   #4524
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jezeli to zaczerwienienie nie minie to radze Ci kupic tribiotyk lub alantan. Powinni Ci to dac w salonie. Te masci sa dobre na rany urzywa sie ich tez po przebiciu roznych czesci ciala i po zrobieniu tatuazu...
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 23:55   #4525
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

*czeka na burzliwą dyskuję...^^
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 23:59   #4526
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Eifersucht to moze zacznij ja;D
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 07:39   #4527
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Pink-zaczerwienienie to normalny objaw gojenia się piercingu-stosuje te srodki co stosujesz w takiej częstotliwości jak teraz i będzie wszystko ok-może nawet delikatnie wysączac się limfa(białawy płyn,bezzapachowy, może mieć lekko żółtawe zabarwienie)

Cytat:
jezeli to zaczerwienienie nie minie to radze Ci kupic tribiotyk lub alantan. Powinni Ci to dac w salonie. Te masci sa dobre na rany urzywa sie ich tez po przebiciu roznych czesci ciala i po zrobieniu tatuazu...
nie stosuje sie masci na świeże przekłucia-maśc "zapycha"-a tym bardziej maści z antybiotykiem nie stosuje się zapobiegawczo-ale tylko i wyłacznie jeśli wystapi stan zapalny-wszyscy szanujący się specjaliści w Polsce polecają gojenie na soli lub octanisepcie, ewentualnie na Marimerze
a alantan jest dobry owszem,ale do pielęgnacji tatuażu-ma bardzo zwarta konsystencję i dlatego nie powinno się go uzywac do świerzego przekłucia
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 10:12   #4528
martusiaa88
Raczkowanie
 
Avatar martusiaa88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Po ponad 1,5 roku posiadania kolczyka w pepku zaczerwienilo mi sie miejsce nad gorna kulka, zaczelo puchnac itd. tak samo jak podczas gojenia. Kompletnie nie wiem co moglo to spowodowac...
martusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 11:15   #4529
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dzięki miss_venflon ! Pozostanę przy takiej pielęgnacji jak dotychczas.Na razie jeszcze nic się nie sączyło,ale to dopiero tydzień.Martwi mnie tylko ten żółty obszar kurczę.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 11:18   #4530
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

moglas naderwac w czasie snu, albo przyhaczyc spodniami i nie zauwazyc, zdarza się. wymien kolczyk na tytanowy i przemywaj sola fizjologiczną, ogolnie traktuj jak po przekluciu.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.