Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarzy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-24, 15:03   #31
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Top nie jest własnością autorki wątku.

Wrzucam poprawiony odcień niebieskiego, odpowiedni dla Lata.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza_get_the_look_20_blue.jpg (24,9 KB, 110 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 10:39   #32
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Miałam na myśli pierwsze zdjęcie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 11:55   #33
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Chyba raczej drugie

Akurat u mnie na monitorze odcień niebieskiego na drugim zdjęciu jest chłodny, odpowiedni dla Lata.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 15:35   #34
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Jesli chodzi o kolor niebieski, to bardzo go lubię Libie tez czern ale ponieważ jestem osobą szczupłą (na moje nieszczęście, bardzo bym chciała przytyc 5 kg chociaż) to staram się go unikac :-(
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 16:00   #35
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Czerń i tak nie jest dla Ciebie, więc nie musisz tyć

Zrobiłabyś sobie dużą krzywdę nosząc czerń blisko twarzy. Spodnie, buty, torebka, rękawiczki - ok, ale nic ponadto.
Czasem Lato może założyć czarną bluzkę lub sukienkę, pod warunkiem, że ta ma duży dekolt lub odkryte ramiona, a dodatkowo jest rozjaśniona srebrnym naszyjnikiem. Jednak Lato Latu nie równe. Ty należysz do tej grupy, której czerń szkodzi wybitnie.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 14:46   #36
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

GretaKredka ale wlasnie chodzi o to,ze wrecz marze o tym aby przytyc.Trudniej chyba jest przybrac na wadze jak zrzucic Co do czerni,to jakis czas temu zaczelam zwracac uwage na to ,ze bluzki w tym kolorze tylko pogarszaja moj wyglad,dosyc ze jestem blada ,to jeszcze sobie kolor odbieralam na twarzy Bardzo lubie szpilki,ale niestety byl taki okres ,ze musialam ich unikac przez swoja wage nieszczesna.
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 22:36   #37
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Ja sie zgodzę ze wszystkim co napisała koleżanka moze poogladaj filmy o konturowaniu żeby nieco zalagodzić rysy twarzy.
A co do korektora pod oczy - najważniejsze dobrze nawilżyć okolice oczu, potemładować korektor. Ja polecę Affinition (bardziej lekki, ale dość ciemny), albo True Match Loreal'a (cięższy, ale ma jasne odcienie i lepiej kryją).
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 14:10   #38
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Hej.
Niżej przedstawiam fotkę z moim makijażem, którego zaczynam się uczyć. Zdjęcie mozecie porównać z tym na pierwszej stronie i wytknac co jest źle . Krytykę przyjme w celu poprawienia tego i owego, bede wdzięczna za cenne uwagi. Nie zwracajcie uwagę na brwi i wlosy, ktore to zrobię po wypłacie
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 14:14   #39
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Efekt mych prób
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150207_104239.jpg (29,4 KB, 229 załadowań)
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 16:06   #40
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Bardzo ładnie wyglądasz, tak bardziej subtelnie i makijaż podkreśla twoją urodę, możesz ewentualnie jeszcze spróbować pomalować usta
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:01   #41
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Bardzo dobrze. Widzę, że nauka nie idzie w las
Oko podkreślone, ale nie zmniejszone. I ogólnie buzia wygląda delikatnie. Naprawdę fajnie.

Wyobrażam sobie, że na żywo efekt jest mocniejszy. Na zdjęciach makijaż zawsze wychodzi dużo delikatniej.

Na dolnej powiece masz kredkę o której pisałam?

A usta są pokolorowane, czy naturalne?

Jak znajdziesz czas, zrób test David'a Kibby. Zobaczymy, którym typem jesteś. Jak by co, pomogę w rozwiązaniu
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 16:24   #42
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

GretaKredka chyba nie potrafie obiektywnie na siebie spojrzeć,wedlug mnie jestem typem dramstic classic,ale chyba niezbyt dobrze trafilam co do ust to nie sa pomalowane,ale próbowałam dobrac kolor. Poniewaz od pewnegoczasu jestem konsultantka w avon,to zamowilam sobie 4 kolory szminekw odcieniach czerwieni i nie byly to moje kolory. Sprobuje kolejne próbki szminek,moze w końcu coś trafie
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 16:57   #43
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Tutaj masz ankietę z testem do wypełnienia.
TEST DAVID'A KIBBE
Kliknij niebieski przycisk, wypełnij i wyślij. Podpisz się tak, żebym wiedziała o kogo chodzi. Zobaczę wyniki i dam Ci odpowiedź na forum.

Co do szminek, badaj kolor różowy. On jest Twoim numer jeden.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 14:50   #44
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Świetny makijaż! Sama jestem jasnym latem, myślę, że dla mnie byłby też odpowiedni. Możesz napisać, jakich kosmetyków użyłaś, i jak go zrobiłaś krok po kroku? Na co dzień maluję się dość minimalistycznie, a chętnie bym się nauczyła, jak zrobić bardziej skomplikowany makijaż dla mojego typu krok po kroku. Przy takiej delikatnej urodzie łatwo jest przesadzić.
Greta Kredka, a może Ty masz jakieś dodatkowe wskazówki? Polecaną przez Ciebie kredkę już zamówiłam
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 17:00   #45
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Też jestem Jasnym Latem. Lubię wyraźniejsze oko, ale z umiarem ze względu na mój typ urody. Opiszę jak robię szybki, codzienny makijaż oczu. Krem nawilżający pod oczy i na powieki. Minimalna ilość podkładu, im mniej wokół oczu, tym lepiej. Pudruję delikatnie tylko powieki (używam sypkich pudrów z Biochemii), cień ograniczam do jednego koloru (ze względów czasowych). Aktualnie używam średniej, lekko metalicznej szarości z palety Avonu. Na moich powiekach cień wychodzi szaro-różowy. Bardzo lubię ten efekt. A powstaje on w rezultacie przebijania skóry. Jak już wcześniej wspominałam, cień nakładam palcem - mniej przy wewnętrznych kącikach, stopniowo więcej w kierunku zewnętrznych kącików. Następnie robię dolną kreskę szarą, perłową kredką, dokładnie na linii dolnych rzęs (o tej kredce pisałam wyżej). Górną kreskę robię czarną kredką, jak najbliżej linii rzęs. Przy zewnętrznych kącikach przeciągam ją ok. 3mm i wyciągam lekko w górę. Na koniec maluję tylko górne rzęsy.

Tak zrobione oko u Jasnego Lata jest wyraziste, ale optymalne na dzień. Jest to najszybszy makijaż oka jaki znam.

Nie wiem jak Majka zrobiła swój. Może nam zdradzi

Majka - odpowiedź dotyczącą Twojego typu urody podam Ci jutro na forum.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 19:10   #46
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Moim zdaniem masz chłodny typ urody i powinnaś unikać wszelkich żółtych odcieni. Przyłóż do siebie srebrną i złotą chustę, wydaje mi się, że w srebrnej będzie super Powinnaś robić sobie henne brwi, najlepiej żelową taką delikatną. Fryzurka proponowana powyżej jest fajne, a ja bym dodała do niej asymetryczną grzywkę. Powinnaś odbijać włosy od nasady, będzie Ci do buźki pasowało. Faktycznie ze zdjęć ciężko stwierdzić, ale wydaje mi się że kolor chabrowy, amarantowy będzie Ci ładnie pasował (bluzki, swetry) sprawdź i daj znać bo jestem ciekawa Moja propozycja fryzurki pod spodem

http://www.fryzury.net.pl/wp-content...blond22222.jpg


http://maleduzeradosci.blogspot.com/
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 19:57   #47
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Też jestem Jasnym Latem. Lubię wyraźniejsze oko, ale z umiarem ze względu na mój typ urody. Opiszę jak robię szybki, codzienny makijaż oczu. Krem nawilżający pod oczy i na powieki. Minimalna ilość podkładu, im mniej wokół oczu, tym lepiej. Pudruję delikatnie tylko powieki (używam sypkich pudrów z Biochemii), cień ograniczam do jednego koloru (ze względów czasowych). Aktualnie używam średniej, lekko metalicznej szarości z palety Avonu. Na moich powiekach cień wychodzi szaro-różowy. Bardzo lubię ten efekt. A powstaje on w rezultacie przebijania skóry. Jak już wcześniej wspominałam, cień nakładam palcem - mniej przy wewnętrznych kącikach, stopniowo więcej w kierunku zewnętrznych kącików. Następnie robię dolną kreskę szarą, perłową kredką, dokładnie na linii dolnych rzęs (o tej kredce pisałam wyżej). Górną kreskę robię czarną kredką, jak najbliżej linii rzęs. Przy zewnętrznych kącikach przeciągam ją ok. 3mm i wyciągam lekko w górę. Na koniec maluję tylko górne rzęsy.

Tak zrobione oko u Jasnego Lata jest wyraziste, ale optymalne na dzień. Jest to najszybszy makijaż oka jaki znam.

Nie wiem jak Majka zrobiła swój. Może nam zdradzi

Majka - odpowiedź dotyczącą Twojego typu urody podam Ci jutro na forum.
Dzięki, super! Jasnych lat nie ma wcale w Polsce aż tak wiele. O ile z dobieraniem ciuchów i dodatków z mojej palety doszłam już do perfekcji, to przy makijażu wciąż mam wątpliwości. Dziewczyny, jeżeli macie jakieś sprawdzone numery szminek i cieni, to wrzucajcie, bardzo mi pomożecie. Chętnie też poczytam o bardziej wieczorowej wersji makijażu.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 21:10   #48
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Makijaż wieczorowy robię podobnie. Różnica jest taka, że kreski maluję mocniej (dziennymi kredkami), a cieni nakładam więcej i grubszą warstwę. U mnie nie sprawdzają się bardzo ciemne cienie. Na wieczór jako bazy używam szarości lub taupe, mieszam je z odrobiną niebieskiego, lawendy, jasnym różem, jasnym beżem. Przy czym jasne cienie nakładam przy wewnętrznych kącikach, intensywniej zabarwione rozcieram na wysokości tęczówki. Kolor dają mi głównie cienie niebieskie. Ale moje tęczówki są złoto-zielone. Przy niebieskich tęczówkach lepsza będzie odrobina zieleni.

Oczywiście można zrobić bardziej monochromatyczny makijaż, używając tylko szarości, taupe i złamanej bieli.

Naturalnie moja propozycja będzie odpowiednia dla delikatnych Lat. Mocne, wyraziste Lata na wieczór potrzebują eyelinera oraz ciemnych cieni.

Ale już wszystkim Latom radzę unikać cieni brązowych, nawet tych chłodnych. W ogóle, brąz nie jest kolorem, który sprzyja urodzie naszego spojrzenia, niezależnie od typu kolorystycznego.

Brązowy może być jedynie tusz lub kredka.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 21:23   #49
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Makijaż wieczorowy robię podobnie. Różnica jest taka, że kreski maluję mocniej (dziennymi kredkami), a cieni nakładam więcej i grubszą warstwę. U mnie nie sprawdzają się bardzo ciemne cienie. Na wieczór jako bazy używam szarości lub taupe, mieszam je z odrobiną niebieskiego, lawendy, jasnym różem, jasnym beżem. Przy czym jasne cienie nakładam przy wewnętrznych kącikach, intensywniej zabarwione rozcieram na wysokości tęczówki. Kolor dają mi głównie cienie niebieskie. Ale moje tęczówki są złoto-zielone. Przy niebieskich tęczówkach lepsza będzie odrobina zieleni.

Oczywiście można zrobić bardziej monochromatyczny makijaż, używając tylko szarości, taupe i złamanej bieli.

Naturalnie moja propozycja będzie odpowiednia dla delikatnych Lat. Mocne, wyraziste Lata na wieczór potrzebują eyelinera oraz ciemnych cieni.

Ale już wszystkim Latom radzę unikać cieni brązowych, nawet tych chłodnych. W ogóle, brąz nie jest kolorem, który sprzyja urodzie naszego spojrzenia, niezależnie od typu kolorystycznego.

Brązowy może być jedynie tusz lub kredka.
O, ciekawa propozycja, ja mam oczy szare z delikatnym zielonym tonem, kolory, o których napisałaś brzmią odpowiednio, z tym że ja jestem naprawdę jasną blondynką i mam bardzo jasną skórę, więc nawet szarych cieni się trochę boję. Publikuję kawałek oblicza, usta i oczy na foto bez makijażu. (Mam nadzieję, Autorko, że się nie pogniewasz, że się wcinam w temat, ale dawno tu nie widziałam nikogo w podobnym typie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8163 (2).jpg (90,5 KB, 82 załadowań)
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 21:47   #50
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Ja też jestem jasną blondynką, cerę mam o ton ciemniejszą od Twojej. Nie bój się szarości, przecież jest ich cała gama. Spróbuj zacząć od jasnych. Unikaj całkiem matowych. Lepsze będą lekko metaliczne.
Niebieski też u Ciebie się sprawdzi. Najlepszy jest odcień nazywany przeze mnie dżinsowym. Czyli jaśniejszy lub średni, stonowany szarawo-niebieski.

U Majki lepsza będzie zieleń lub fiolet z palety Lata.

Zapomniałam wspomnieć o mojej ukochanej śliwce. Obok odpowiednich fioletów jest idealna dla wszystkich Lat, bez względu na to jaki mają kolor tęczówki.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:19   #51
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Witam.
Jesli chodzi o makijaz ,to nie wydaje mi sie,zebym znala sie na tyle,aby moc wypowiadac sie,ale krotko opisze Nakladam krem nawilzajacy podobnie jak GretaKredka,pozniej podklad,przyznam sie ,ze nie pudrowalam wczesniej powieki,ale chyba zaczne Jesli chodzi o cien to uzywam paletki poczwornych cieni z avonu,glownie szarego i jasnego matowego kolorku.Sprobuje poszukac odcieni metalicznycznych,aby je wyprobowac.W wewnetrznym kaciku nakladam jasny odcien ,a szary w zewnetrznym i nad zalamaniem powieki,aby to oko powiekszyc(cienie nakladam pedzelkiem,bo pomimo,ze wczesniej tego nie robilam ,uzywalam tylko gabeczki do tego przeznaczonej ,albo palca to pedzelkiem lepiej mi to chyba wychodzi).Nastepnie robie kreske czarna kredka,lekko wyciagajac do gory,dol oka podkreslam jasna ,szara kredka polecona przez GreteKredke (jest naprawde fajna ta kredka,dziekuje GretoKredko ),linie wody delikatnie zaznaczam biala kredka ,ale chce zamowic sobie w avonie taka bardziej cielista perlowa kredke i sprobowac.Pozostaje wytuszowac rzesy,rowniez tuszem z avonu Jak wczesniej pisalam,uzywalam wczesniej podkladu z vichy,ale pod wplywem opinii w necie kupilam podklad revlon colorstay i jestem naprawde mile zaskoczona.Pokrywa on w duzym stopniu moje cienie pod oczami ,i ogolnie buzia ladnie wyglada ,a co najwazniejsze dlugo sie utrzymuje na twarzyPoliczki i reszte twarzy konturuje (co musze jeszcze pocwiczyc)perelkami brazujacymi z avonu
Co do brazow to przyznaje sie ,ze bardzo czesto uzywalam ich,ba nawet bylam pewna ,ze sa dla mnie
GretaKredko czy masz jakies fajne sprawdzone cienie w kolorze sliwki?Mam taki nieczysty zielony kolor oczu i mysle,ze fajnie by mi pasowal do tej mojej "zieleni".
maleduzeradosci,jesli chodzi o fryzurke pokazana przez Ciebie to jest swietna,ale niestety nie widze sie w takiej.Chyba troszke za owazna jak dla mniePodoba mi sie jednak asymetryczna grzywka
Co do kolorow ciuchow ,to jestem jak najbardziej na tak ,wydaje mi sie,ze wlasnie takie odcienie sa dla mnie.
Rilla82 nie gniewam sie ,moze wspolnie skorzystamy z rad dziewczyn
Od rana probuje umowic sie na depilacje i henne rzes(chociaz do niej,nie jestem do konca jeszcze przekonana,wszystko okaze sie na miejscu,podczas rozmowy z kosmetyczka),ale nie odbiera dziewczyna telefonu.
Powiedzcie mi dziewczynki co myslicie o odcieniu blondu 12/16 Koleston?Przyznam,ze bardzo mi sie podoba,ale czy bedzie pasowal?
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:37   #52
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Dziewczyny, dzięki za Wasze cenne rady W temacie henny brwi mam raczej kiepskie doświadczenia, nawet najdelikatniejsza, robiona w profesjonalnym gabinecie i tak wydaje mi się za mocna i brwi stają się bardzo widoczne, a ja mam delikatne rysy twarzy. Na co dzień posilkuje się szarymi cieniami.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:57   #53
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Henna żelowa krótko trzymana łapie tylko włoski a nie farbuje skóry Efekt mega naturalny. Wiesz z gabinetami to też zawsze zależy kto w nim pracuje Czasem dobrze się powierzyć w cudze ręce, ale zawsze dobrze też mieć trochę wiedzy...
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 10:33   #54
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Właśnie żeliwa miałam, ale tak wyszło za mocno.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 12:43   #55
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Coś nie mogę edytować, miało być "żelową" miałam robioną.

A w kwestii kolorów, u mnie najlepszym papierkiem lakmusowym są oczy. Jeżeli ubiorę coś z mojej palety barw, oczy natychmiast zyskują takiego "zielonego blasku". Absolutnym hitem jest u mnie chłodny niebieski, do którego jakby ktoś wpuścił pipetką odrobinę zieleni. To chyba jest owe 10% wiosny, które jasne lata w sobie mają. Bo w klasycznym niebieskim wyglądam dobrze, ale z tą zielenią robi się efekt wow.
Greta, czytałam sobie Twojego bloga i odkryłam dla siebie kolor marshmallow white. Zawsze bałam się bardzo jasnych kolorów, bo wydawało mi się, że przez nie robię się bardzo blada, ale ten kolor też mi robi fajne zielone oczy Niestety niełatwo upolować ciuchy we właściwym odcieniu, ale będę szukać.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 20:21   #56
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
GretaKredko czy masz jakies fajne sprawdzone cienie w kolorze sliwki?Mam taki nieczysty zielony kolor oczu i mysle,ze fajnie by mi pasowal do tej mojej "zieleni".
Powiedzcie mi dziewczynki co myslicie o odcieniu blondu 12/16 Koleston?Przyznam,ze bardzo mi sie podoba,ale czy bedzie pasowal
Bardzo lubię cienie Gosh'a. Mają idealną konsystencję, świetnie się noszą i dają satynowe wykończenie. Ja mam śliwkę ze starszej edycji. Paletka, którą posiadam jest niedostępna. Ale znalazłam nową paletę Gosh'a z serii Smokey Eyes 03 Plum. Wrzucam zdjęcie. Wygląda wspaniale.

Odcień blondu, o który pytasz jest bardzo jasny. Masz ochotę na taki jasny blond? Wydaje mi się, że trochę ciemniejszy będzie wyglądał naturalniej i odrost będzie mniej widoczny. Takie jaśniutkie blondy fajnie wyglądają na króciutkich włosach. Na dłuższych mogą dawać tandetny efekt.

Droga Majko - jesteś typem DRAMATIC. Właśnie opisałam Twój typ. Wg mnie Dramatic jest super. Obecnie panujące trendy w modzie przeznaczone są właśnie dla Twojego typu. Większość modelek to kobiety o typie Dramatic.

Troszkę trudniej jest być Latem i Dramatic równocześnie (przykład Anja Rubik). Ale i to jest do opanowania. Jutro postaram się rozwinąć troszkę temat.

Byłam pewna, że masz niebieskie oczy. A tu niespodzianka

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Greta, czytałam sobie Twojego bloga i odkryłam dla siebie kolor marshmallow white. Zawsze bałam się bardzo jasnych kolorów, bo wydawało mi się, że przez nie robię się bardzo blada, ale ten kolor też mi robi fajne zielone oczy Niestety niełatwo upolować ciuchy we właściwym odcieniu, ale będę szukać.
W ogóle dobieranie garderoby zgodnej z typem kolorystycznym i fizjonomicznym (np. Lato Dramatic - jak Majka) jest trudną sprawą. Co z tego, ze wiemy co mamy kupić, skoro sklepy oferują marny wybór kolorów i fasonów. Ciężka sprawa, ale małymi kroczkami można jakoś skompletować garderobę. Grunt to się nie poddawać

Mnie zielone oczy robi niebieski - zrówno w cieniach, jaki i w ubiorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie_gosh_03_plum.jpg (40,2 KB, 12 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 20:35   #57
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Zaciekawiłaś mnie tymi typami, też mogę Ci wysłać?

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Edit: A, widzę, że można samemu zinterpretować wyniki, zatem biorę się za robienie
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 20:54   #58
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie tymi typami, też mogę Ci wysłać?

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Edit: A, widzę, że można samemu zinterpretować wyniki, zatem biorę się za robienie
Obliczyć możesz sama. Żebym mogła Ci pomóc, w razie wątpliwości, muszę mieć Twoje zdjęcia. Inaczej nic nie zrobię.

Typy fizjonomiczne są super. Wg mnie bardziej fascynujące niż sama kolorystyka. A w połączeniu z typami kolorystycznymi mamy 12 X 13 = 156 wariantów. Wszystkich nie opiszę, ale na początek 13 muszę. Zostało mi jeszcze 12
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 21:11   #59
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Wyszła mi duża przewaga odpowiedzi c, bo raczej wszystko (chyba) mam proporcjonalne, np. biust i biodra o identycznym obwodzie, ale w pytaniach o sylwetkę pojawiły mi się 2 odpowiedzi a, bo jednak jestem raczej szczupła, a w pytaniach o twarz 3 odpowiedzi d, reszta to samo c. Znalazłam mój stary post, dotyczący sylwetki ze zdjęciami. Teraz mam chyba z 2 kg na plusie, ale rozkładają się one raczej równomiernie. Twarz mogę Ci wysłać na priw, jeśli podasz maila, jestem ciekawa Twojej interpretacji.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2239
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 21:34   #60
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Mój adres jest na stronie w zakładce KONTAKT

Test Kibbiego jest o tyle trudny, że same możemy niewłaściwie odpowiedzieć na pytania. Trzeba troszkę zrozumieć o co w tym wszystkim biega.

Po za tym, najważniejsze i decydujące są odpowiedzi dotyczące struktury kości oraz budowy ciała. Bo z twarzami różnie bywa. Jesteśmy tak zmiksowani, że typów powinno być milion trzynaście
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 09:51:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.