Jak zatuszować blizny, znamiona, pieprzyki - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-07, 10:07   #421
laura286
Rozeznanie
 
Avatar laura286
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 574
Dot.: Zasłonięcie blizny

Przypuszczam że to żółte to korektor do zamaskowania tej blizny, więc kolejnośc jest taka: najpier to zółte (korektor), nastepnie podkład matujący i ew. na koniec przypudrowac. Jesli blizna jest czerwona, dobrze by było zamaskowac korektorem o kolorze zielonym, jesli sina, ten żołty bedzie idealny.
__________________
Wymianka kosmetyczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=738679
(makijaż, pielęgnacja, perfumy, próbki, akcesoria, puste flakony, manicure):
laura286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:22   #422
Juliax3
Raczkowanie
 
Avatar Juliax3
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Korektor

Również korektora używam do zakrywania śladów po trądziku i metodą prób i błędów znalazłam swoich ulubieńców.

Jeśli jesteś jasna to odradzam Synergen - same ciemne kolory.

Jak dla mnie są 2 godne polecenia:

1. Bell w sztyfcie, ja mam akurat antybakteryjny, ale też jest nieantybakteryjny (). Ładnie wszystko kryje, trzyma się cały dzień (!) i naturalnie wygląda. Jak dla mnie najlepszy! Cena - poniżej 10 zł

2. Poczwórna paletka z Wibo. Dobrze kryje, niestety troszkę się ściera. Bardzo lubię jak muszę zakryć trochę więcej Cena - 15 zł
Juliax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:33   #423
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Maskowanie blizny

Blizna nie jest wielka, ja mam coś podobnego po noszeniu okularów i zwykle maskuje ją kremem BB z Garniera
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 23:04   #424
joincikwestcoast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: Maskowanie blizny

To od noszenia okularów mogła się zrobić?

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
joincikwestcoast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 23:07   #425
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Maskowanie blizny

Tak nisko je nosiłaś?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 00:52   #426
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Maskowanie blizny

nie, nie wyżej ale jak zakładam soczewki to widać ślad i muszę to maskować, to nie tylko od okularów ale i opalenizna
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 21:31   #427
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Korektor

A ja na blizny po trądziku polecam pielęgnację. Sama w ten sposób pozbyłam się blizn po strupkach i przebarwień, które prześwitywały nawet spod podkładu. u mnie pomogło serum Flavo C, używane na noc, przez parę miesięcy bez przerwy. Do tego merz spezial i u mnie w zasadzie w tej chwili oprócz sporadycznie wyskakujących niespodzianek skóra jest jednolita i zdrowo wyglądająca. Jest sporo kremów rozjaśniających przebarwienia może spróbuj poszukać czegoś dla siebie.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 07:37   #428
Sylwia2386
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Korektor

Też próbowałam domową pielęgnację, stosowałam kilka kremów do rozświetlania blizn. A jakiś czas temu pani dermatolog poleciła mi podobno rewelacyjną maść, która okazała się totalną porażką, ponieważ w miejscu blizn pojawiły się pryszcze;( Teraz wybieram się do kosmetyczki na mikrodermabrazję
Sylwia2386 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 15:09   #429
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Korektor

Cytat:
Napisane przez Sylwia2386 Pokaż wiadomość
Też próbowałam domową pielęgnację, stosowałam kilka kremów do rozświetlania blizn. A jakiś czas temu pani dermatolog poleciła mi podobno rewelacyjną maść, która okazała się totalną porażką, ponieważ w miejscu blizn pojawiły się pryszcze;( Teraz wybieram się do kosmetyczki na mikrodermabrazję
wypróbuj coś z mocniejszym stężeniem wit.c jeśli Ci nie szkodzi... naprawdę, nie będę wrzucać tutaj efektu przed i po, ale ona potrafi zdziałać cuda. w superpharm są często promocje na Aurigę, aktualnie gdzieś mi mignęło w gazetce -30% i flavo można dostać za około 50-60zł. więc dużo nie ryzykujesz. jak na 3 miesiące stosowania cena moim zdaniem nie jest wygórowana a naprawdę moim zdaniem warto. Podobne do Flavo jest serum z Glyskin care ale ciut tłustsze i u mnie wolniej się wchłania i na biochemii urody jest serum a'la flavo c też do kupienia ale tego nie testowałam.... a mikro to chyba jak pryszcze zaleczysz? czy już zaleczone?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 06:46   #430
Sylwia2386
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Korektor

Wiesz chyba się skuszę już moje pryszcze są na szczęście zaleczone. Ja ogólnie mam problem z BARDZO przetłuszczającą się skórą i powiem szczerze, że 85% kremów/maści powoduje, że jest po prostu tłusta a to z kolei prowadzi do pryszczy. I tak właśnie kółko się zamyka.
Sylwia2386 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 13:59   #431
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Korektor

Cytat:
Napisane przez Sylwia2386 Pokaż wiadomość
Wiesz chyba się skuszę już moje pryszcze są na szczęście zaleczone. Ja ogólnie mam problem z BARDZO przetłuszczającą się skórą i powiem szczerze, że 85% kremów/maści powoduje, że jest po prostu tłusta a to z kolei prowadzi do pryszczy. I tak właśnie kółko się zamyka.
jeśli skusisz się na wit c to z tych dwóch co przetestowałam szybciej i do matu wchłaniał się u mnie Flavo C. Glyskin Care wolniej i nie do całkowitego matu. Niby używam ich i tak tylko na noc, na dzień krem z filtrem ale bez przesady, jakaś 15-20 nie więcej ale jednak to ważne, że po 10 min nie lepię się do poduszki przy flavo
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 17:10   #432
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Maskowanie blizny

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Blizna nie jest wielka, ja mam coś podobnego po noszeniu okularów i zwykle maskuje ją kremem BB z Garniera
To, co ty masz to ślad od okularów, a nie blizna... Gdzie Rzym, a gdzie Krym.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 18:37   #433
joincikwestcoast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: Maskowanie blizny

To blizna, bo nie schodzi...

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
joincikwestcoast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 21:14   #434
krzys94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
delikatny makijaż dla chłopaka z bliznami

witam was dziewczyny (bo chyba do tego działu nie zagląda). i odrazu musze zaznaczyć - nie jestem jakimś pedałkiem który chce się malować zeby wyglądać nieskazitelnie. mój problem jest o wiele bardziej skomplikowany. z trądzikiem walcze od paru lat. od jakiegoś czasu lecze się izotekiem (najlepszy i najbardziej skutkouboczny lek) i pomógł mi. niemam nowych, świeżych aktywności na twarzy. ale zostały blizny i przebarwienia. mam juz troche ponad 20 lat. bardzo mnie to krępuje. a nie chce kryć się ani krępować więc wole już zatuszować mój problem, póki czas nie zagoi ran. doradziła mi to moja kuzynka. do tej pory tuszowałem się tym podkładem http://kosmetyki-mineralne.com/beige...niej-p966.html
poprostu nakładałem go na pędzelek i cieniutko rozprowadzałem po całej twarzy. blizn to nie zakrywało, ale za to bladły, co mi wystarczało. ale przechodze do sedna - raz na jakis czas są sytuacje w których aż wypada wyglądać poprostu normalnie. i tu pytanie do was - co radzicie by zakryć moje blizny (oto zdjęcie jednego policzka, tego w gorszej kondycji. czoło czyste. http://images70.fotosik.pl/439/b56c955b77ad8427gen.jpg ) z filmików na yt dziewczyn widze że takie rzeczy dobrze zakrywa korektor. ale ja jestem kompletnie zielony. a zależy mi też bardzo na tym, by nie było widać że jestem pomalowany. oczywiście makijaż u mnie nie ma mieć na celu zrobienie czyściutkiej buźki, tylko zminimalizowanie widoczności blizn przy tak samo minimalnej widoczności makijażu. prosze was o pomoc w tej sprawie i z góry dziękuje ! dodam, że najlepiej żeby kosmetyki ktore mi poradzicie byly dostepne na http://kosmetyki-mineralne.com/ ponieważ zalezy mi na ich naturalności, niezależnie od ceny. niechciał bym się nabawić podrażnień ani reakcji alergicznych. moja skóra jest juz i tak wymęczona.
krzys94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 10:00   #435
katrina_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: delikatny makijaż dla chłopaka z bliznami

Hm, jesli chodzi o minerały mogę Ci polecić Annabelle Minerals (polska firma, mają stronę internetową i sklep w Wawie)- naprawdę super kryją, tylko że jest mało odcieni. Mają też korektory. Jak dla mnie te minerały (wersja kryjąca oczywiście) kryły najlepiej z tych, jakie używałam, ale przez to są trochę cięższe. Jednak krycie naprawdę super jak dla mnie

Edytowane przez katrina_k
Czas edycji: 2014-12-10 o 10:05
katrina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 21:14   #436
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: delikatny makijaż dla chłopaka z bliznami

Hm, wydaje mi się, że jeśli zależy Ci na absolutnie naturalnym wyglądzie, to w tym przypadku lepiej sprawdziłaby się jakaś zielonkawa baza. Korektor jednak może być w jakimś stopniu widoczny na twarzy.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 19:08   #437
Lusia98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Blizna na Czole. jak ją zatuszowac?

Mam straszny problem,bo 9lat temu mialam wypadek,w ktorym rozcielam czolo i w szpitalu mialam je szyte . Od niedawna zaczelam sie zastanawiac jak zatuszowac chociaz,by troche mniej widoczna ona byla. Przez 9lat nosilam grzywke,chcialabym zmienic fryzure. Czym i w jaki sposob moge zatuszowac ta blizne ??
Lusia98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:12   #438
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: delikatny makijaż dla chłopaka z bliznami

ja sama bardzo lubie mineralne kosmetyki


ale jakos chyba jako chłopak musiałbys miec duzo samozaparcia bu malowac sie codziennie pędzlem

tez uzywam podkladów z annabelle, jednak mi sie po jakims czasie waży i moze to byc trochę widac ze masz na sobie makijaz, chyba ze jako chłopakowi ci to nie przeszkadza, chociaz moze to byc chyba zcasem krepujące, dlatego polaciłabym ci jakis krem tonujący, mimo ze sama jak najbardziej zawsze bede polecala minerały, ale chyba jendak dziewczynom


dla chłopaka raczej wystarczy prosty w uzyciu kosmetyk moze jakis z ziai super naturalnego skladu na pewno nie maja, ale takie cos by chyba bło dla ciebie lepsza opcja

nooo i raczej zmaaist tuszowac lepiej wez sie za usuwanie tych blizn im szbciej tym lepiej

sama tez miałam z nimi problem, lepiej zainwestuj w tonik z kwasami, albo jakies serum z witamina c bo ona pomoga ci pozbyc sie przebarwien

wykonuj peelingi jesli oczywiście nie masz stanów zapalnych
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:19   #439
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Blizna na Czole. jak ją zatuszowac?

Cytat:
Napisane przez Lusia98 Pokaż wiadomość
Mam straszny problem,bo 9lat temu mialam wypadek,w ktorym rozcielam czolo i w szpitalu mialam je szyte . Od niedawna zaczelam sie zastanawiac jak zatuszowac chociaz,by troche mniej widoczna ona byla. Przez 9lat nosilam grzywke,chcialabym zmienic fryzure. Czym i w jaki sposob moge zatuszowac ta blizne ??
sugerowałabym laser
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 09:04   #440
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Blizna na Czole. jak ją zatuszowac?

Cytat:
Napisane przez Lusia98 Pokaż wiadomość
Mam straszny problem,bo 9lat temu mialam wypadek,w ktorym rozcielam czolo i w szpitalu mialam je szyte . Od niedawna zaczelam sie zastanawiac jak zatuszowac chociaz,by troche mniej widoczna ona byla. Przez 9lat nosilam grzywke,chcialabym zmienic fryzure. Czym i w jaki sposob moge zatuszowac ta blizne ??
W tym wątku jest dużo informacji na temat tuszowania blizn. Zapraszam do lektury.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 21:16   #441
rani23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Mam wielką prośbę do was dziewczyny
Niestety po trądziku zostały mi blizny potrądzikowe ( małe dziurki)
Wiadomo pozbycie się tych blizn zajmie mi sporo czasu, dlatego też potrzebuję odpowiedniej bazy która da iluzję "wypchnięcia" lub zatuszowania blizn. Szukałam czegoś odpowiedniego na forum, ale znalazłam tylko bazę do kamuflowania zmarszczek. Nie wiem czy to wystarczy. To samo tyczy się fluidu. Obecnie używam la roche posay fluid toleriane teint ale wydaje mi się, że po nałożeniu blizny na policzkach jeszcze bardziej robią się widoczne :/ Dlatego zwracam się z zapytaniem, czy któraś z was mogłaby mi doradzić w wyborze bazy( obecnie nie używam) fluidu lub korektora. Za jakiekolwiek wskazówki będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
rani23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 23:24   #442
MockingjaysSoul
Przyczajenie
 
Avatar MockingjaysSoul
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Hej
Chodzi Ci o porozszerzane pory? Bo u mnie te małe dziurki to właśnie pozostałości po trądziku w formie rozszerzonych porów, dodatkowo jest to lekko różowe. Jeśli mówimy o tym samym to u mnie bardzo dobrze sprawdzają się lekkie kremy bb ewentualnie podkłady z tych z leżąca konsystencją, gdyż nie wchodzą w pory i są one mniej widoczne. Aktualnie używam bazy z it's skin z serii babyface (zielonej, gdyż redukuje to zaczerwienienie) i kremu bb też z tej serii babyface w wersji silky. Jestem ogółem zadowolona z efektu recenzje mam na swoim nowopowstałym blogu, mogę podać linka jeśli będziesz ciekawa. Unikaj po prostu ciężkich kosmetyków bo mają tendencję do wlazenia w te dziurki i dodatkowo tworzą maskę. Mam nadzieję, że trochę Ci pomogłam. A jeśli chodzi o redukcję to bardzo fajne są zabiegi kwasami owocowymi (np. Migdałowy), ale to już są konkretniejsze pieniążki niestety
MockingjaysSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 11:39   #443
rani23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

robiłam zabieg radiofrekencją mikroigłową i niestety zabieg tylko mi zaszkodził. Obecnie nie mogę stosować żadnych inwazyjnych zabiegów żeby moja skóra doszła do siebie. Później jak najbardziej, ale myslałam o laserze. Moje blizny nie są aż tak bardzo rozległe ale w niektórych miejscach nie są to dziurki "rozszerzone pory tylko wgłębienia :/ nie wiem czy kremy bb nie będą na mnie za lekkie i nie zatuszuje to także zaczerwienienia po bliznach. Ale poczytam o it's skin z serii babyface, dzieki za radę Jeśli ktoś słyszał o jakimś innym fluidzie lub bazie będę wdzieczna za wskazówki
rani23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 13:00   #444
szyszunia81
Raczkowanie
 
Avatar szyszunia81
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Wydaje mi się, że tu żaden kosmetyk kolorowy nie pomoże. Niestety większość podkładów będzie takie zmiany wręcz podkreślała. Najsensowniej chyba byłoby poczytać więcej na biochemii o peelingach lub chociaż kwasach i zrobić sobie serię. Teraz jest najlepszy czas na to.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
szyszunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 13:11   #445
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez rani23 Pokaż wiadomość
robiłam zabieg radiofrekencją mikroigłową i niestety zabieg tylko mi zaszkodził. Obecnie nie mogę stosować żadnych inwazyjnych zabiegów żeby moja skóra doszła do siebie. Później jak najbardziej, ale myslałam o laserze. Moje blizny nie są aż tak bardzo rozległe ale w niektórych miejscach nie są to dziurki "rozszerzone pory tylko wgłębienia :/ nie wiem czy kremy bb nie będą na mnie za lekkie i nie zatuszuje to także zaczerwienienia po bliznach. Ale poczytam o it's skin z serii babyface, dzieki za radę Jeśli ktoś słyszał o jakimś innym fluidzie lub bazie będę wdzieczna za wskazówki
Rozszerzone pory też są wgłębieniami wg mnie. Może zrób zdjęcie fragmentu buzi gdzie owe wgłębienia są najgorsze to będzie łatwiej to rozpracować, bo nie wiem czy przesadzasz czy też mówisz o wgłębieniach typu jak po ospie których nie da się raczej usunąć.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 16:25   #446
MockingjaysSoul
Przyczajenie
 
Avatar MockingjaysSoul
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Dlatego też mówię o porach, bo ja mam właśnie takie "dziurki" takie moje pierwsze skojarzenie, ale faktycznie łatwiej byłoby zobaczyć zdjęcie. A jeśli chodzi o wyrownanie kolorytu to u mnie kremy bb spisują się na medal
MockingjaysSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 08:45   #447
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Podłączam się pod temat, ja mam z kolei fioletowe plamy po trądziku, znikają baaaaardzo powoli, chciałabym to przyspieszyć a nie tylko zakamuflowac Boje się używać kwasów i peelingów żeby trądzik nie powrócił.
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 14:33   #448
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Podłączam się pod temat, ja mam z kolei fioletowe plamy po trądziku, znikają baaaaardzo powoli, chciałabym to przyspieszyć a nie tylko zakamuflowac Boje się używać kwasów i peelingów żeby trądzik nie powrócił.
Też miałam kiedyś takie plamy, ale chyba nie ma na to rady. U mnie zeszło po 2 miesiącach. Z tego co pamiętam peelingi musiałam rzadziej robić bo plamy następnego dnia po peelingu miały intensywniejszy kolor.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 03:27   #449
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez szyszunia81 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tu żaden kosmetyk kolorowy nie pomoże. Niestety większość podkładów będzie takie zmiany wręcz podkreślała. Najsensowniej chyba byłoby poczytać więcej na biochemii o peelingach lub chociaż kwasach i zrobić sobie serię. Teraz jest najlepszy czas na to.
Zgadza sie ,wiekszosc podkladow ,pudrow,podkladow mineralnych wrecz uwypukla jeszcze bardziej takie niedoskonalosci,,jeszcze bardziej je podkreslajac tak naprawde.
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 19:46   #450
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: baza korektor fluid na blizny potrądzikowe

Hej, ja używam bazy AA Intensive Therapy na zmianę z Benefit Porefesional. A z podkładów u mnie sprawdza się rewelacyjnie Revlon Photoready, ale najlepiej poprosić o próbkę przez zakupem całego opakowania, bo niestety u niektórych efekt jest odwrotny...
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 08:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.