Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) ) - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-31, 13:23   #3421
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez akrolowa Pokaż wiadomość
Pewnie ze tak jest Dusiolka. Jakby maluchy nie dawaly sie we znaki to i tak sa oczkiem w glowie i najwiekszym skarbem

A jak teraz cały swój czas moge córeczce poświecić i nic ważniejsze nie jest czy to nieposprzątane mieszkanie czy nieugotowany obiad :p dobrze ze maz mysli podobnie ;p nie robi problemu i sobie cos zje,posprząta mieszkanie albo jak ma wolne popilnuje Małej a ja w ramach rozrywki cos przygotuje
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 13:46   #3422
Maritxell
Zadomowienie
 
Avatar Maritxell
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

hejka

Mój syn śpi od 2 godz. To jego pierwsza tak długa drzemka od środy, kiedy to poszłam do poradni laktacyjnej i postanowiłam karmić go tylko piersią. Dziś się poddałam i dałam mu butelkę. Przystawiam go dobrze, tak jak mi ta połozna pokazała, ale nie zmieniło to nic w kwestii jego ssania. Jak go przystawię to on je ok 2-3 min a potem sobie ciumka. Nie wmówi mi nikt, że się najada. Od środy NIE wisiał mi na cycku może z 5 h w sumie. Nie mam już siły, piersi mnie masakrycznie bolą, bo on sie dodatkowo mocno pręży i jak odchyla główkę przy tym, to mi dodatkowo ciągnie za brodawki i je mocno rani tym. On niewyspany i wiecznie marudny, ja oczy na zapałki bo spię po 2-3 godz. łącznie, w cyklach 30-min., bo tyle mija od momentu jak zaśnie do chwili jak się budzi z płaczem.
Biłam się dziś całą noc z myślami co robić, bo strasznie mi zależy na kp. Ale jak tak dalej będzie to ja się w depresję właduję i tyle z tego będzie. I tak ryczę codziennie z bezsilności, a to się na ilość pokarmu nie przełoży zapewne...

Ważyłam go wczoraj na tej samej wadze, na której był ważony w środę i przybrał 40 g. , czyli wychodzi 20 g na dobę, minimum to podobno 17, więc się mieści w granicy, ale to dużo mniej w porównaniu z tymi kilkoma dniami jak jadł z butli.
Na te 7-8 karmień dziennie, ze 2-3 będą mm, bo nie nadążę z odciąganiem swojego mleka.

Powiedzcie mi proszę, że dobrze robię i nie jestem wyrodną matką, bo ja już od zmysłów odchodzę i jestem kłębkiem nerwów.

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
[/COLOR]Kladziecie swoje dzieciaczki na brzuszku? Trzymaja główkę ?
Parę razy małego położyłam, ale on aż za bardzo główkę podnosi i boję się go tak kłaść. Generalnie wydaje mi się, że ponad normę odchyla główkę, pediatra powiedziała, że na razie to jeszcze o niczym nie świadczy na tym etapie, ale żeby obserwować.
__________________
enjoy the silence...
Maritxell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 13:48   #3423
charliss
Zadomowienie
 
Avatar charliss
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Martusia gratulacje!! Ty taka mala a krolewna taka duza
charliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 14:10   #3424
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Marit dobre samopoczucie mamy jest tez wazne jak dasz dziennie 2 razy mm to nic sie nie stanie
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 14:43   #3425
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Eirene ja nie karmie co ileś godzin tylko jak dzieckk głodne:p najpierw podaje cycka a potem jak widzę ze szuka jeszcze a piers wypluwa mm i roznie wypija nieraz 1l ,nieraz 50 a nieraz 80ml. Zalezy jak jej ske chce :p sama języczkiem wypycha i zaciska usta :p tez planujesz podać mm?
Aha. No ja dokarmiam mm. Bo mój glodomor jest ciagle glodny. Potrafi wisieć na cycu godzinę slysze jak je a jeszcze placz i dojada z 40ml.
Od urodzenia przybral 750gram w ciągu 3tygodni to ladnie pediatra kazała nie dokarmiać ale czasem się nie da. Bo albo ryk albo cyc. I tu nie chodzi o bliskość i przytulanie tylko konkretnie jedzonko


Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Prasujecie malenstwu ciuszki?
Mama mi prasuje hehe. Ja czasem też. Ale tylko maluszka ciuszki.

Cytat:
Napisane przez Martusia1499 Pokaż wiadomość
Jest i moja córeczka

30.01.2015 o 10;38

4330g 56cm CC

Perełka cała i zdrowa. Ja źle znoszę ból po cc, tz zajmuje się małą, kp bez problemów
Brawa gratuluję.


Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czy Wasze dzieci tez nie lubią ubierać sie na dwor? Moja jak tylko ubiorę welurowego pajaca to strasznie marudzi ale potem jak tylko wsadza sie do gondoli to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki jest cicho i zasypia :d chyba juz obyczaja ze idzie na spacer :p
Bardzo nie lubi ale jak tylko wkladam go do wózka zasypia.

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Dziwnie z tym pępkiem. Na pewno musisz nadal przemywać. Może zadzwoń do położnej? U nas krew się leje odkąd odpadł... Przemywam octaniseptem.
)
U nas tez krew sie leje ale pediatra powiedziała ze to normalne bo to jest rana i się goi
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 14:44   #3426
mmgi
Zadomowienie
 
Avatar mmgi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

[/COLOR]Kladziecie swoje dzieciaczki na brzuszku? Trzymaja główkę ?[/QUOTE]

Tak, my kladziemy, juz po tygodniu dosyc dlugo trzymala, a teraz juz kilka minut potrafi tak lezec, ma 6 tyg.

W czym kladziecie dzieci do spania w nocy?
mmgi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 14:45   #3427
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Maritxel nie łam się. Mm to nie zło. Jak masz się męczyć to bez sensu. Liczy sie twoje samopoczucie bo dzidzia wyczuwa to od mamy.
Ja tez mam problem i tez nic na siłę. Będę karmic to bede nie to nie. Tyle ile mogłam malemu juz dalam
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 14:51   #3428
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Maritxell nic na sile. Nie zawsze kp wychodzi każdemu. Ja tez chciałam i lipa, leci po pare kropel tylko.
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 14:55   #3429
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
Maritxel nie łam się. Mm to nie zło. Jak masz się męczyć to bez sensu. Liczy sie twoje samopoczucie bo dzidzia wyczuwa to od mamy.
Ja tez mam problem i tez nic na siłę. Będę karmic to bede nie to nie. Tyle ile mogłam malemu juz dalam

Hehe ja tez komuś powiedziałam ze nic na sile po czym usłyszałam odp " wlasnie na sile!"
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 14:56   #3430
bajlaga
Zadomowienie
 
Avatar bajlaga
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 567
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cześć dziewczyny!
Pochwalę się, pomimo ciągłego ulewania i robienia wielu kupek Młody waży 3700 g i mierzy prawie 60 cm dla nas to już ogromne liczby, w porównaniu z tymi 51 cm i 2510 g 30.12


Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Wlasnie odpadł nam kikut


Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Moja mała kochana maruda
Śliczna

Cytat:
Napisane przez czarnadamaxd Pokaż wiadomość
Otrzymalismy cudowna wiadomosc. Przyszly wyniki badan genetycznych malego i nie ma tego zespolu co podejrzewano ma jakis inny zespol nie wiadomo jeszcze jaki, moze byc bardzo lagodny, ale najwazniejsze chromosom 17 i 18 ma caly wiec bedzie zyl nie macie pojecia jak sie cieszymy cuda sie zdarzaja dziekujemy z hubciem za wasze wsparcie nadal czekaja nas setki badan ale najgorsze nas ominelo
Aż mam ciarki i łzy w oczach !Ojej, bardzo się cieszę razem z Wami trzymam kciuki i modlę się, by wszystko było ok i by Hubcio rósł zdrowiusieńki

ellyunia nasz sposób to też były patyczki i octenisept na pępuszek

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
dziewczyny, a u Was maluchy tez wydaja dziwne odglosy przez sen? jecza, piszcza, smieja sie itp?
Oj tak śmieje się, jęczy, piszczy, robi przedziwne miny, a jak się budzi to się przeciąga kilka minut

alb za tydzień idę do gina i będę pytać o metody anty, bo u mnie też naturale metody i prezerwatywy odpadają... brałam tabletki kiedyś i miałam dobrze dobrane i chciałabym je brać, ale przy kp chyba odpadają

za pępuszek!!!!

Szczeperka za wagę!

heffitka mnie zdjęcie szwów bolało, bo mi się już zaczęły wrastać w skórę jak Martixell... ble

smerfetka za wagę!



Cytat:
Napisane przez allgoodthings Pokaż wiadomość
zje jednego cyca super. przykładam do drugiego a ona raz pociągnie i śpi i skubana zaciska usteczka. odkładam to się budzi i chce jeść taki dzidziuś mi się udał
U nas też tak jest

Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Po 14 dniach wychodzimy w końcu do domu!!!
Super

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Czy Wam też leci z dwóch (.)(.) podczas karmienia? Bo ja muszę non stop zmieniać wkładki laktacyjne...
Tak, daję pieluchę pod cyca, bo chodzę bez stanika po domu

Pacynka gratulacje!!!

Martusia ale wielka córeczka!gratulacje !!!!

dusiolka u nas też to miejsce po szczepieniu wygląda jak wrzód, ale ponoć jest okej, może nawet lecieć ropa i inne takie

aczka ja prasuję ciuszki tylko Młodemu


co do karmienia piersią... ja już byłam załamana, nie miałam ani jednej kropli, płakałam, chciałam już karmić mm, ale ciągle miałam cichą nadzieję no i się udało. Jak Tż chciał dawać butlę i obrażał się, że głodzę mu syna (heh) to ja twardo NIE, ja go muszę wykarmić... Boziu, jak sobie to przypomnę, ileż się napłakałam...ale zapomniałam już

Edytowane przez bajlaga
Czas edycji: 2015-01-31 o 15:01
bajlaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 14:57   #3431
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

marit kurczenie wiem jak ci pomóc, ale powiem ci jedno, ze karmię drugie dziecko piersią I dochodze do wniosku, ze najgorszym wrogiem kp jest spina I nerwy.
Tym razem sobie obiecałam, ze nie bede żył wypruwac, zeby kp I jak trzeba to dam mm.Ponadto miałam ostatnio jeden bardzo nerwowy dzień, w zasadzie wieczór, I kp siadlo w nocy
Ja wiem, ze jak ci bardzo zależy, to trudno olać temat, ale kp siedzi w głowie I wodzie mineralnej
Trzymam kciuki

Nasza mała spi z body na długi, pajacyku, jak jest chłodno to jeszcze otulak.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 15:07   #3432
czarnadamaxd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 807
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Powiem wam ze mimo, ze mam pokarm i zanosze na oddzial na ktorym jest moj maly to oni i tak daja mu naprzemian z mm czyli to nic strasznego te mm :p ogolnie powiedzieli mi jak z poczatku nie moglam rozkrecic laktacji, ze wazne jest dla malucha nawet kilka kropli mleka matki

Dzis pierwszy raz kapalam Malego praktycznie wszystko juz robie sama, nawet sonduje i podaje leki, podlaczam i odlaczam sprzet a jutro rano beda mnie i tz zakladac sonde. Mam nadzieje ze juz niedlugo go wypuszcza, bo juz kurs pierwszej pomocy zrobilismy, wniosek o pielegniarke do domu wyslalismy, sprzet monitorujacy mamy. Zostala tylko ta sonda jutro, choc mam nadzieje ze nie bedzie potrzebna bo norma posilku to 80ml a maly samodzielnie zjada juz 40-60 wazy juz 2520 i mierzy 48cm i dzis konczy 4 tygodnie
Zazdroszcze wam ze macie dzieciaczki przy sobie

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

I powiem wam, ze ostatnio mam wrazenie, ze trzymaja go tyle, bo jest dla nich ciekawym przypadkiem. Bo w ogole nic z nim nie robia juz (zadnych badan itp), jego stan jest stabilny, nie ma zadnych problemow. Tylko sobie lezy w lozeczku i placze jak chce jesc albo ma brudnego pampersa czyli jak kazde dziecko.
Sadze ze tu w szpitalu nie mieli takiego przypadku, bo hubert jest tak jak wczesniak, mimo ze urodzony w poczatku 41tc to tak jakby urodzil sie w 30tc, bo po prostu przestal sie rozwijac i teraz rozwija sie troche tak jak wczesniaki, ale szybciej niz one, nie wiem jak to dokladnie wytlumaczyc i oni tez nie wiedza no i nikt nie wie co jest, czemu tak jest i co bedzie
__________________
mama Aniołka - Hubcia
03.01.2015 - 24.05.2015
czarnadamaxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 15:10   #3433
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Hehe ja tez komuś powiedziałam ze nic na sile po czym usłyszałam odp " wlasnie na sile!"
Taaa... Glodzic dziecko dla idei. Madrale.





Cytat:
Napisane przez bajlaga Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Pochwalę się, pomimo ciągłego ulewania i robienia wielu kupek Młody waży 3700 g i mierzy prawie 60 cm dla nas to już ogromne liczby, w porównaniu z tymi 51 cm i 2510 g 30.12

co do karmienia piersią... ja już byłam załamana, nie miałam ani jednej kropli, płakałam, chciałam już karmić mm, ale ciągle miałam cichą nadzieję no i się udało. Jak Tż chciał dawać butlę i obrażał się, że głodzę mu syna (heh) to ja twardo NIE, ja go muszę wykarmić...



brawa!!!
I podziwiam za taką determinację w karmieniu!


Cytat:
Napisane przez czarnadamaxd Pokaż wiadomość
Powiem wam ze mimo, ze mam pokarm i zanosze na oddzial na ktorym jest moj maly to oni i tak daja mu naprzemian z mm czyli to nic strasznego te mm :p ogolnie powiedzieli mi jak z poczatku nie moglam rozkrecic laktacji, ze wazne jest dla malucha nawet kilka kropli mleka matki

Dzis pierwszy raz kapalam Malego praktycznie wszystko juz robie sama, nawet sonduje i podaje leki, podlaczam i odlaczam sprzet a jutro rano beda mnie i tz zakladac sonde. Mam nadzieje ze juz niedlugo go wypuszcza, bo juz kurs pierwszej pomocy zrobilismy, wniosek o pielegniarke do domu wyslalismy, sprzet monitorujacy mamy. Zostala tylko ta sonda jutro, choc mam nadzieje ze nie bedzie potrzebna bo norma posilku to 80ml a maly samodzielnie zjada juz 40-60 wazy juz 2520 i mierzy 48cm i dzis konczy 4 tygodnie
Zazdroszcze wam ze macie dzieciaczki przy sobie
Bardzo wam kibicuje!!!
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 15:40   #3434
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
Taaa... Glodzic dziecko dla idei. Madrale.










brawa!!!
I podziwiam za taką determinację w karmieniu!




Bardzo wam kibicuje!!!

Madrala "sami wiecie kto" :p

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

W sumie chodziło o to se jak bedzie chorowało dziecko albo miało alergie to wiadomo kogo wina :p

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Ja bardzo chętnie bym karmiła tylko piersia gdybym mogła ..

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Co do spania to juz wspominałam se moja pod kocykiem minky tym najgrubszym spi

Edytowane przez dusiolka
Czas edycji: 2015-01-31 o 15:31
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 15:48   #3435
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Madrala "sami wiecie kto" :p

W sumie chodziło o to se jak bedzie chorowało dziecko albo miało alergie to wiadomo kogo wina :p

Ja bardzo chętnie bym karmiła tylko piersia gdybym mogła ..[COLOR="Silver"]
Aaa trzeba było tak od razu
Ja i moje rodzeństwo na mm wychowane i nie małych alergii
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 15:59   #3436
Maritxell
Zadomowienie
 
Avatar Maritxell
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Dzięki dziewczyny u mnie problemem nie jest brak mleka, tylko to, że młody za szybko zasypia przy cycku i nie je
__________________
enjoy the silence...
Maritxell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 16:04   #3437
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny u mnie problemem nie jest brak mleka, tylko to, że młody za szybko zasypia przy cycku i nie je

A próbujesz po brodce go głaskać albo po policzku jak podsypia?
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 16:16   #3438
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny u mnie problemem nie jest brak mleka, tylko to, że młody za szybko zasypia przy cycku i nie je
U nas to samo.
Próbowałaś go dobrze rozbudzić przed podaniem piersi?
np zmienić pieluszke
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 16:23   #3439
Maritxell
Zadomowienie
 
Avatar Maritxell
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Staram sie go pobudzac caly czas ale to pomaga na kilka sekund. Pieluche zmieniamy przed kazdtm karmieniem, co sie czesto konczy placzem, bo on wolalby juz jesc
__________________
enjoy the silence...
Maritxell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 16:27   #3440
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
Staram sie go pobudzac caly czas ale to pomaga na kilka sekund. Pieluche zmieniamy przed kazdtm karmieniem, co sie czesto konczy placzem, bo on wolalby juz jesc
To twardy zawodnik ci sie trafił

ktos wie co u Nuny
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 16:58   #3441
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Moj spi różnie jak ze mną pod kołdra to w body na dl.rekaw.
A jak w koszyczku to na spod ma kocyk minky grubszy i przykrywam go cienszym kocem.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Ja po prostu nie przegrzewam hmm. Staram się chociaż ja chodzę z zatkanym cos nosem
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 17:10   #3442
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

A co do ubranka na noc to body ba krotki rękaw lub bez rękawa plus pajac
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 17:24   #3443
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Maritxel to mój tak robi. Je po 5-10minutach zasypia i tym sposobem co pół godziny jest głodny...
No ale przybiera
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 17:34   #3444
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Witajcie Kochane
Widzę, że już prawie wszystkie rozpakowane- gratuluję Sorki, że tak zaniedbuję Wizaż, ale TŻ duzo pracuje i jestem sama z Maluszkiem, więc kiedy mam chwilkę to odpoczywam i odsypiam
U mnie i Oskarka wszystko ok Za tydzień mamy Chrzest Małego- szybciutko, ale po co czekać? We wtorek byliśmy na podcięciu wędzidełka dolnego, bo miał strasznie krótkie i w przyszłości mogłby seplenić, ale wszystko się udało bez najmniejszych problemów, Maluszek nawet dużo nie płakał. I wiecie co? Po miesiącu podstawiłam go na nowo do piersi i pomijając to, że praktycznie od początku był przyzwyczajony do butli (bo przez to krótkie wędzidełko ciężko mu było ssac cycusia), to bardzo chętnie teraz ssa Pokarmu nie mam aż tak wiele, bo dokarmiam go mm, ale mam jeszcze nadzieje, że teraz jak podstawiam Małego to laktacja mi się rozkręci Tak czy siak, bardzo bym chciała, bo jednak mleko matki to mleko matki
A wczoraj kupiłam Małemu mate do zabawy-a Wy macie, polecacie, warto było kupić? Bo czytałam raczej pozytywne opinie, ale będzie mi lżej na sercu jak podzieliście moje zdanie, że mata się przyda
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 17:37   #3445
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Kleo mialam identyczna sytuację z Alexem. Podcielismy z dwie sekundy i bylo ok. Nawet nie zaplakal. Goi się to pod jezyczkiem ,ale rzeczywiście jest różnica w karmieniu piersią.
Mata się przyda,ale u mnie za wcześnie mój ma 9dni. Pewnie jak będzie mial może z miesiąc to się zainteresuje
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 17:38   #3446
croppka23
Raczkowanie
 
Avatar croppka23
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 173
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny u mnie problemem nie jest brak mleka, tylko to, że młody za szybko zasypia przy cycku i nie je
Hej sory, że tak wtrącę ale może do karmienia jest za ciepło ubrany?
Miałam tak z moją małą i do karmienia brałam ją bez kocyka i itd. i było ok, a jak tylko było jej ciepło i błogo przy cycu to zasypiała
croppka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 17:38   #3447
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Aha i na bolące brodawki polecam lanolinę w kremie. Położna mi poleciła, smaruję dopiero od dziś a już czuję ulgę
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 17:39   #3448
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Kleo ja nam matę z brigh stars -córka dostała ale jeszcze jej nie rozkładałam bo chyba w tym wieku to jeszcze za szybko? Mysle ze tak jak bedzie dochodziła do 3mies to ja położę zeby sobie oglądała, co reszta mamusiek mysli?
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 17:41   #3449
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Kleo mialam identyczna sytuację z Alexem. Podcielismy z dwie sekundy i bylo ok. Nawet nie zaplakal. Goi się to pod jezyczkiem ,ale rzeczywiście jest różnica w karmieniu piersią.
Mata się przyda,ale u mnie za wcześnie mój ma 9dni. Pewnie jak będzie mial może z miesiąc to się zainteresuje
Wędzidełko się podcina do 3-go miesiąca, albo jak dziecko ma około 5 lat, więc moim zdaniem lepiej teraz jak jest jeszcze nieświadome, niż później ma mieć traumę na całe życie. U nas płakał troszkę na początku jak lekarka włożyła mu do buzi znieczulenie, później już nie
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 17:52   #3450
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Kleo u nas bez znieczulenia. Otulily go w kokon scisniety i jedna trzymała glowe druga ciela :p
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 11:23:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.