Massimo Dutti - część IX - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-08, 09:36   #4711
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
A jakie to były buty?

Siedzę już dwie godziny i nie mogę wybrać szczoteczki elektrycznej. To będzie moja pierwsza. Może któraś z Was posiada braun orab b professional care 3000 lub braun orab b profesional care 500 i mogłaby mi coś o nich powiedzieć?
ja mam braun oral b i lezy w archiwum; po kilku latach stosowania szczoteczki obrotowej dorobiłam sie poodsuwanych szyjek zebów, ma tez wrazliwsze zęby; szczotki obrotowe wywołuja taki efekt, tak pracują; miałam 2 obrotowe -jedna z philipsa a jedna z brauna; obecnie mam soniczną akumulatorowa za 49.90 z Biedry kupiona do wypróbowania tej technologii mycia; czaję sie na soniczna philipsa albo megasonex; ta technika jest dokładniejsza od obrotowej czy tam obotowo-pulsacyjnej w braunie i jest bardzo delikatna dla zebów;
ja juz nigdy nie wróce do brauna, szkoda mi zebów
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 09:37   #4712
Nath_alya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Szczecin / Gdynia
Wiadomości: 144
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
A jakie to były buty?

Siedzę już dwie godziny i nie mogę wybrać szczoteczki elektrycznej. To będzie moja pierwsza. Może któraś z Was posiada braun orab b professional care 3000 lub braun orab b profesional care 500 i mogłaby mi coś o nich powiedzieć?
Zdecydowanie korzystniejsze dla naszych ząbków są szczoteczki soniczne, i za taka bym się rozejrzała
Nath_alya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 09:41   #4713
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Nath_alya Pokaż wiadomość
Zdecydowanie korzystniejsze dla naszych ząbków są szczoteczki soniczne, i za taka bym się rozejrzała
moge sie podpisac rękami i nogami pod tym tekstem
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 09:44   #4714
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
A jakie to były buty?

Siedzę już dwie godziny i nie mogę wybrać szczoteczki elektrycznej. To będzie moja pierwsza. Może któraś z Was posiada braun orab b professional care 3000 lub braun orab b profesional care 500 i mogłaby mi coś o nich powiedzieć?
ja mam brauna prof care 1000 pink, kupilam bo jest różowa oczo☠☠☠na
i polecam. bateria trzyma prawie tydzien, do tego jest w zestawie futerał na podróż. dalam za nia 150 zl.
co robi ta 3000?
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 09:46   #4715
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
A jakie to były buty?

Siedzę już dwie godziny i nie mogę wybrać szczoteczki elektrycznej. To będzie moja pierwsza. Może któraś z Was posiada braun orab b professional care 3000 lub braun orab b profesional care 500 i mogłaby mi coś o nich powiedzieć?
3000 ma chyba lepszą baterię - zapytaj obsługi jeśli jesteś w sklepie
Ja od 10 lat używam tych szczoteczek i nie wyobrażam sobie zmiany. Soniczne nie są tak dokładne... aktualnie drugi rok używam Triumpha (5000 chyba) i działa ok, poza tym, że zmniejszyła się o kilka dni żywotność baterii (początkowo trzymała 14 dni na jedym ładowaniu, teraz to jest 1,5 tyg)... jak umyję zęby zwykłą szczoteczką, to robią sie błyskawicznie brudne, nie cierpie tego uczucia, natomiast po elektrycznej pozostają czyste na wiele godzin.
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 09:49   #4716
rekin3
Raczkowanie
 
Avatar rekin3
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 284
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
A jakie to były buty?

Siedzę już dwie godziny i nie mogę wybrać szczoteczki elektrycznej. To będzie moja pierwsza. Może któraś z Was posiada braun orab b professional care 3000 lub braun orab b profesional care 500 i mogłaby mi coś o nich powiedzieć?
Płaskie, jedne to były mokasyny z nappy, a drugie chyba te balerinki ciemnozielone.

Ja słyszałam, że fajne są urządzenia służące do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych - irygatory, nici AirFloss itp. Sama się zastanawiam nad zakupem.
__________________
Blog
Instagram

Odchudzanie: 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
rekin3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 09:49   #4717
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
3000 ma chyba lepszą baterię - zapytaj obsługi jeśli jesteś w sklepie
Ja od 10 lat używam tych szczoteczek i nie wyobrażam sobie zmiany. Soniczne nie są tak dokładne... aktualnie drugi rok używam Triumpha (5000 chyba) i działa ok, poza tym, że zmniejszyła się o kilka dni żywotność baterii (początkowo trzymała 14 dni na jedym ładowaniu, teraz to jest 1,5 tyg)... jak umyję zęby zwykłą szczoteczką, to robią sie błyskawicznie brudne, nie cierpie tego uczucia, natomiast po elektrycznej pozostają czyste na wiele godzin.
mam tak samo

An..przyszły Twoje trampki? czy Twoje tez są takie szczupłe?

druga sprawa - skarpetki do nich. musze kupić sobie jakieś mocno wycięte bo ze skarpetą na wierzchu będzie mega słabo to wygladac. jakieś pomysly gdzie kupie takie cudo?

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2015-02-08 o 09:52
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 09:51   #4718
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
ja mam braun oral b i lezy w archiwum; po kilku latach stosowania szczoteczki obrotowej dorobiłam sie poodsuwanych szyjek zebów, ma tez wrazliwsze zęby; szczotki obrotowe wywołuja taki efekt, tak pracują; miałam 2 obrotowe -jedna z philipsa a jedna z brauna; obecnie mam soniczną akumulatorowa za 49.90 z Biedry kupiona do wypróbowania tej technologii mycia; czaję sie na soniczna philipsa albo megasonex; ta technika jest dokładniejsza od obrotowej czy tam obotowo-pulsacyjnej w braunie i jest bardzo delikatna dla zebów;
ja juz nigdy nie wróce do brauna, szkoda mi zebów

Soniczna szczoteczka pewnie byłaby bezpieczniejsza. Zależy mi głównie na tym, aby szczoteczka docierała i dobrze czyściła trudno dostępne miejsca. Czy ta szczoteczka ma szanse się w tym sprawdzić?
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 09:52   #4719
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
mam tak samo
Właściwie to doliczyłam się, że tego triumpha używam 3 rok ale jakbym kupowała nową, to kupiłabym 3000 w limitowanej różowej edycji. 3000 jest dużo lżejsza, tańsza i poręczniejsza od 5000, a parametry mają zbliżone. O 500 niestety nic nie wiem.
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 09:56   #4720
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki tej wyprzedaży:
- torba
- derby - kolor bardziej intensywny niż na zdjeciach. Niestety widać moją opuchliznę, ale TŻ przekonał mnie że nie mogę chować się przed całym światem z tego powodu. Zostają... mam nadzieje, że lewa stopa bardzo nie razi
zostaw. nie wiem, czy bedziesz je nosić do ciemnych skarpetek? jesli tak, bo nie bedzie tak widoczne jak na golą nogę

kazdy ma coś, ja mam łydy jak chłop z mazur az musiałam poluzować moje buciory u góry bo się taki wał tłuszczowy robił

ładna torba, tak jak mówiłam to bedzie sliczny zestaw
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 09:59   #4721
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Soniczna szczoteczka pewnie byłaby bezpieczniejsza. Zależy mi głównie na tym, aby szczoteczka docierała i dobrze czyściła trudno dostępne miejsca. Czy ta szczoteczka ma szanse się w tym sprawdzić?
ja mam czyściejsze zęby niż po oral b; soniczna czyści tez przestrzenie międzyzębowe; szczotka megasonex niszczy również baterie; soniki lepiej osuwają kamień;
mam porównanie obu metod czyszczenia i po 2 msc stosowania sonicznej to widzę, że lepiej radzi sobie z czyszczeniem zębów, o zdrowiu nie wspominając;
radze poczytać o tej metodzie i wyrobić własne zdanie; prawie 100% osób porównujących obie metody soniczna uwaza za lepszą ale jest kilka opinii, które nie zachwycają sie sonikami; przeczytałam chyba wszystkie opinie bo szukałam sonika dla siebie już miesiąc i w tym czasie pojawił sie w B. Kupiłam na wypróbowanie i jestem zadowolona.
ich wada jest cena od ok 250zł w zwyż
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 09:59   #4722
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Soniczna szczoteczka pewnie byłaby bezpieczniejsza. Zależy mi głównie na tym, aby szczoteczka docierała i dobrze czyściła trudno dostępne miejsca. Czy ta szczoteczka ma szanse się w tym sprawdzić?
Z sonicznymi jest niestety ten problem, że wszystko i tak zależy od docisku ręki i dokładności operatora... bo sama główka jest nieruchoma, więc jak dobrze czyscisz zwykłą szczoteczką analogową, to dobrze będziesz czyścić sonikiem. Te obrotowe czyszczą dobrze zawsze. Mają czujnik siły docisku, wiec jak cisniesz za mocno to szczoteczka krzyczy i można modyfikować ilość obrotów, wiec wszystko jest do dostosowania. Tak jak pisałam wcześniej, dla mnie obrotowa jest nie do zastąpienia. Znam osoby, które głęboko w kąt rzuciły soniczne, bo słabo czyszczą, na rzecz obrotowych
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 10:00   #4723
Nath_alya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Szczecin / Gdynia
Wiadomości: 144
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Soniczna szczoteczka pewnie byłaby bezpieczniejsza. Zależy mi głównie na tym, aby szczoteczka docierała i dobrze czyściła trudno dostępne miejsca. Czy ta szczoteczka ma szanse się w tym sprawdzić?
dla ułatwienia - szczoteczka elektryczna generuje do 8.000 obrótów, soniczna ok 40.000 w tym również ruchy wymiatające(najodpowiedni ejsze dla trudnodostępnych przestrzeni i kieszonek dziąsłowych)

u mnie w gabinecie wszyscy używają i rekomendują soniczne, i te polecam również na swoim przykładzie - ale to już kwestia indywidualna
Nath_alya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 10:03   #4724
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
Właściwie to doliczyłam się, że tego triumpha używam 3 rok ale jakbym kupowała nową, to kupiłabym 3000 w limitowanej różowej edycji. 3000 jest dużo lżejsza, tańsza i poręczniejsza od 5000, a parametry mają zbliżone. O 500 niestety nic nie wiem.
róż jest boski co do pozostałych parametrów, wybierajac swoja pamiętam że patrzyłam czy wraz ze wzrostem ceny uzyskuje coś co jest dla mnie ważne. pamietam ze model wyzej miał mruganie gdy sie za mocno ja dociska. no fajnie tyle ze jak ja to zauwaze kiedy myjac zeby ta szczoteczke mam w ustach?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Nath_alya Pokaż wiadomość
dla ułatwienia - szczoteczka elektryczna generuje do 8.000 obrótów, soniczna ok 40.000 w tym również ruchy wymiatające(najodpowiedni ejsze dla trudnodostępnych przestrzeni i kieszonek dziąsłowych)

u mnie w gabinecie wszyscy używają i rekomendują soniczne, i te polecam również na swoim przykładzie - ale to już kwestia indywidualna
jak ja se przypomne moje 10 obrotów przy zwykłej to az mi sie słabo robi że tak dlugo zwlekałam z zakupem elektrycznej
co do sonicznych nie wypowadam się bo nie mam.
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 10:06   #4725
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Nath_alya Pokaż wiadomość
dla ułatwienia - szczoteczka elektryczna generuje do 8.000 obrótów, soniczna ok 40.000 w tym również ruchy wymiatające(najodpowiedni ejsze dla trudnodostępnych przestrzeni i kieszonek dziąsłowych)

u mnie w gabinecie wszyscy używają i rekomendują soniczne, i te polecam również na swoim przykładzie - ale to już kwestia indywidualna
Yyy małe sprostowanie. Szczoteczka rotacyjna oral b 5000 generuje 8800 ruchow rotacyjnych i 40000 pulsacyjnych.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
róż jest boski co do pozostałych parametrów, wybierajac swoja pamiętam że patrzyłam czy wraz ze wzrostem ceny uzyskuje coś co jest dla mnie ważne. pamietam ze model wyzej miał mruganie gdy sie za mocno ja dociska. no fajnie tyle ze jak ja to zauwaze kiedy myjac zeby ta szczoteczke mam w ustach?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



jak ja se przypomne moje 10 obrotów przy zwykłej to az mi sie słabo robi że tak dlugo zwlekałam z zakupem elektrycznej
co do sonicznych nie wypowadam się bo nie mam.
Mi to światełko pomaga, bo właśnie wiem wtedy że cisnę za mocno i moge uszkodzić dziąsła czy odsłaniać szyjki niby pierdoła, a znaczącą! dobra, ide umyć zęby
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 10:09   #4726
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
Yyy małe sprostowanie. Szczoteczka rotacyjna oral b 5000 generuje 8800 ruchow rotacyjnych i 40000 pulsacyjnych.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------


Mi to światełko pomaga, bo właśnie wiem wtedy że cisnę za mocno i moge uszkodzić dziąsła czy odsłaniać szyjki niby pierdoła, a znaczącą! dobra, ide umyć zęby

widze ze jestes prof w temacie zebow.
jak uzywam swojej, dziasla lekko mi krwawią, moja dentystka powiedziala ze ze wzgledu na moja tendencję do kamienia lepiej zeby mi troche krwawily niz zeby ten kamień byl bo pod nim syf sie szybko robi.
co o tym myslisz?

Nath_ala a Ty jakie masz zdanie?

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2015-02-08 o 10:12
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 10:12   #4727
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Nath_alya Pokaż wiadomość
dla ułatwienia - szczoteczka elektryczna generuje do 8.000 obrótów, soniczna ok 40.000 w tym również ruchy wymiatające(najodpowiedni ejsze dla trudnodostępnych przestrzeni i kieszonek dziąsłowych)

u mnie w gabinecie wszyscy używają i rekomendują soniczne, i te polecam również na swoim przykładzie - ale to już kwestia indywidualna
Dobrze mieć dentystę na forum.

Skłaniam się ku sonicznej, bo zdarzają mi się problemy z dziąsłami, ale słowa Ann_angel trochę mnie martwią, a właściwie od dziecka mam wpojony niewłaściwą manierę czyszczenia zębów. Dlatego nie wiem, czy soniczna czyściłaby u mnie skutecznie. czy może na poczatek zainwestować w elektroniczną, żeby wyrobić manierę, a potem w soniczą? Czy po prostu na próbę kupić tańczą soniczną? Tyle pytań ;(

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
zostaw. nie wiem, czy bedziesz je nosić do ciemnych skarpetek? jesli tak, bo nie bedzie tak widoczne jak na golą nogę

kazdy ma coś, ja mam łydy jak chłop z mazur az musiałam poluzować moje buciory u góry bo się taki wał tłuszczowy robił

ładna torba, tak jak mówiłam to bedzie sliczny zestaw

dziękuję będe nosić pończochy uciskowe, przynajmniej do czasu aż temperatura na to będzie pozwalać. Masz rację, niepotrzebnie się tak przejmuję
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 10:20   #4728
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
widze ze jestes prof w temacie zebow.
jak uzywam swojej, dziasla lekko mi krwawią, moja dentystka powiedziala ze ze wzgledu na moja tendencję do kamienia lepiej zeby mi troche krwawily niz zeby ten kamień byl bo pod nim syf sie szybko robi.
co o tym myslisz?
Hahah nie jestem żadnym ekspertem, mogę jedynie mówić o moich doświadczeniach i najbliższej rodziny bratowa jest stomatologiem i na początku też używała sonika, ale jak dostała kiedyś obrotową, to sonik wylądował na śmietniku co do Twoich dziąsełek mabuu, to ciśniesz za mocno przyciskaj delikatniej i zobaczysz, że zęby będą czyste i krwawienie może ustąpi.... mi krwawiły tylko na początku, jak zaczęłam z elektryczną i problem więcej nie wrócił.... poza sytuacjami kiedy myję okazjonalnie zwykła szczoteczką (bo wtedy za mocno cisnę)... a co do kamienia to w ogóle nie wiem, bo nie mam i nigdy nie miałam

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Dobrze mieć dentystę na forum.

Skłaniam się ku sonicznej, bo zdarzają mi się problemy z dziąsłami, ale słowa Ann_angel trochę mnie martwią, a właściwie od dziecka mam wpojony niewłaściwą manierę czyszczenia zębów. Dlatego nie wiem, czy soniczna czyściłaby u mnie skutecznie. czy może na poczatek zainwestować w elektroniczną, żeby wyrobić manierę, a potem w soniczą? Czy po prostu na próbę kupić tańczą soniczną? Tyle pytań ;(

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------




dziękuję będe nosić pończochy uciskowe, przynajmniej do czasu aż temperatura na to będzie pozwalać. Masz rację, niepotrzebnie się tak przejmuję
Masz teraz promocję (przynajmniej na stronie tak piszą), satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy. O rotacyjnych mówię oczywiście spróbuj, jak stwierdzisz, że robi ci krzywdę to oddasz ale pamiętaj, że na początku dziąsła zawsze krwawią (w instrukcji piszą, ze chyba do 2 tyg to może sie zdarzać)
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 10:28   #4729
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Dobrze mieć dentystę na forum.

Skłaniam się ku sonicznej, bo zdarzają mi się problemy z dziąsłami, ale słowa Ann_angel trochę mnie martwią, a właściwie od dziecka mam wpojony niewłaściwą manierę czyszczenia zębów. Dlatego nie wiem, czy soniczna czyściłaby u mnie skutecznie. czy może na poczatek zainwestować w elektroniczną, żeby wyrobić manierę, a potem w soniczą? Czy po prostu na próbę kupić tańczą soniczną? Tyle pytań ;(

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------




dziękuję będe nosić pończochy uciskowe, przynajmniej do czasu aż temperatura na to będzie pozwalać. Masz rację, niepotrzebnie się tak przejmuję
jesli masz kopoty z dziasłami to soniczna możesz robic masaż, opinie nt temat sa dobre, ludzie są zadowoleni;
soniczną i oral b kupisz po ok 50zł, warto wyrobic swoje zdanie
szczotki na baterie obrotowe sa po kilkanascie zł, soniczne też
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 10:34   #4730
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
Hahah nie jestem żadnym ekspertem, mogę jedynie mówić o moich doświadczeniach i najbliższej rodziny bratowa jest stomatologiem i na początku też używała sonika, ale jak dostała kiedyś obrotową, to sonik wylądował na śmietniku co do Twoich dziąsełek mabuu, to ciśniesz za mocno przyciskaj delikatniej i zobaczysz, że zęby będą czyste i krwawienie może ustąpi.... mi krwawiły tylko na początku, jak zaczęłam z elektryczną i problem więcej nie wrócił.... poza sytuacjami kiedy myję okazjonalnie zwykła szczoteczką (bo wtedy za mocno cisnę)... a co do kamienia to w ogóle nie wiem, bo nie mam i nigdy nie miałam

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------


Masz teraz promocję (przynajmniej na stronie tak piszą), satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy. O rotacyjnych mówię oczywiście spróbuj, jak stwierdzisz, że robi ci krzywdę to oddasz ale pamiętaj, że na początku dziąsła zawsze krwawią (w instrukcji piszą, ze chyba do 2 tyg to może sie zdarzać)

No właśnie szczoteczki nie wchodzą w tą promocję

Zrobię tak, że na początek zainwestuję w tańsze szczoteczki i potem, jak już będe miała porównanie, to zainwestuję pieniądze w coś lepszego
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 10:56   #4731
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Ja sie tez nad sonikiem zastanawialm ale jeszcze nie czytałam dokładnie opini co do poszczególnych modeli także chętnie poczytam wasze recenzje
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 10:57   #4732
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
No właśnie szczoteczki nie wchodzą w tą promocję

Zrobię tak, że na początek zainwestuję w tańsze szczoteczki i potem, jak już będe miała porównanie, to zainwestuję pieniądze w coś lepszego
No właśnie na szczoteczki jest ta promocja! Www.instytut.pl... niestety nie mogę wysłać bezpośredniego linka, ponieważ po kliknięciu zaczyna mi się ściągać regulamin promocji, w którym stoi, że promocja dotyczy wszystkich szczoteczek akumulatorowych
Co do tanich szczoteczek rotacyjnych, to nie polecam, ponieważ mają kompletnie odmienne parametry od tych droższych akumulatorowych (il obrotow i pulsacja) i są nieporownywalne...
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 11:21   #4733
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
No właśnie na szczoteczki jest ta promocja! Www.instytut.pl... niestety nie mogę wysłać bezpośredniego linka, ponieważ po kliknięciu zaczyna mi się ściągać regulamin promocji, w którym stoi, że promocja dotyczy wszystkich szczoteczek akumulatorowych
Co do tanich szczoteczek rotacyjnych, to nie polecam, ponieważ mają kompletnie odmienne parametry od tych droższych akumulatorowych (il obrotow i pulsacja) i są nieporownywalne...

A już widzę )) Gapa ze mnie Dzięki

Edytowane przez lumina87
Czas edycji: 2015-02-08 o 11:23
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 11:48   #4734
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
będzie z kim na zakupy biegać
Oj ,mały słodziaczek . Ech ,chłopcy w tym wieku są przeuroczy

Ja pamiętam jak kiedyś po niezłej imprezie ,budzę się rano ,z kłakami jak by mnie piorun strzelił, rozmazanym makijażem ,paskudnym kapciem w gębie na meeeega kacu , wyglądałam straaasznie.żaden chłop w tym stanie by mnie kijem nie tknął a obok mnie siedział mój wówczas 3 letni synek ,wpatrzony jak w obraz i mówi " Mamusiu kochana ,jaka ty jesteś piękna ,że nie moge od ciebie oczu oderwać "
Ach ,dla takich chwil warto żyć


Odnośnie sonicznych to używam philipsa flex care 9172 kupionej na amazon za coś ok 65 f
__________________
"A teraz prędko ,zanim dotrze do nas że to bez sensu" by król Julian
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 15:38   #4735
monia8901
Rozeznanie
 
Avatar monia8901
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 752
Dot.: Massimo Dutti - część IX

poszukuje kurtki pikowanej marynarki pikowanej odpinanej dla tżta, rozmiar M ktos cos ? pilne, bo sie uparl
monia8901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:11   #4736
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
Hahah nie jestem żadnym ekspertem, mogę jedynie mówić o moich doświadczeniach i najbliższej rodziny bratowa jest stomatologiem i na początku też używała sonika, ale jak dostała kiedyś obrotową, to sonik wylądował na śmietniku co do Twoich dziąsełek mabuu, to ciśniesz za mocno przyciskaj delikatniej i zobaczysz, że zęby będą czyste i krwawienie może ustąpi.... mi krwawiły tylko na początku, jak zaczęłam z elektryczną i problem więcej nie wrócił.... poza sytuacjami kiedy myję okazjonalnie zwykła szczoteczką (bo wtedy za mocno cisnę)... a co do kamienia to w ogóle nie wiem, bo nie mam i nigdy nie miałam

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------


Masz teraz promocję (przynajmniej na stronie tak piszą), satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy. O rotacyjnych mówię oczywiście spróbuj, jak stwierdzisz, że robi ci krzywdę to oddasz ale pamiętaj, że na początku dziąsła zawsze krwawią (w instrukcji piszą, ze chyba do 2 tyg to może sie zdarzać)
dzieki za radę. niestety ja myjąc zeby latam po calym domu stad nie uwazam jak mocno dociskam ja do zebów.

no tak - koniec promocji w md, to zaczynamy inne promocje

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
Oj ,mały słodziaczek . Ech ,chłopcy w tym wieku są przeuroczy

Ja pamiętam jak kiedyś po niezłej imprezie ,budzę się rano ,z kłakami jak by mnie piorun strzelił, rozmazanym makijażem ,paskudnym kapciem w gębie na meeeega kacu , wyglądałam straaasznie.żaden chłop w tym stanie by mnie kijem nie tknął a obok mnie siedział mój wówczas 3 letni synek ,wpatrzony jak w obraz i mówi " Mamusiu kochana ,jaka ty jesteś piękna ,że nie moge od ciebie oczu oderwać "
Ach ,dla takich chwil warto żyć


Odnośnie sonicznych to używam philipsa flex care 9172 kupionej na amazon za coś ok 65 f
ciociu Edziu kochana dziękuję za radę ws kotletów. mam w domu wielkiego ich fana

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez monia8901 Pokaż wiadomość
poszukuje kurtki pikowanej marynarki pikowanej odpinanej dla tżta, rozmiar M ktos cos ? pilne, bo sie uparl
a koniecznie M? bo poza tym rozmiarem jest z tej

http://static.massimodutti.net/3/pho...=1415959562862

cena 270
moze zaryzykuj Lke.
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:28   #4737
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
dzieki za radę. niestety ja myjąc zeby latam po calym domu stad nie uwazam jak mocno dociskam ja do zebów.

no tak - koniec promocji w md, to zaczynamy inne promocje

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------



ciociu Edziu kochana dziękuję za radę ws kotletów. mam w domu wielkiego ich fana

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------



a koniecznie M? bo poza tym rozmiarem jest z tej

http://static.massimodutti.net/3/pho...=1415959562862

cena 270
moze zaryzykuj Lke.

Mabuu a może masz jakiś link do koszuli męskiej, najlepiej m?

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez monia8901 Pokaż wiadomość
poszukuje kurtki pikowanej marynarki pikowanej odpinanej dla tżta, rozmiar M ktos cos ? pilne, bo sie uparl
Mój rok temu kupił pikowańca, aczkolwiek na suwak w bytom. Mają tam fajne promocje.
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:43   #4738
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Mabuu a może masz jakiś link do koszuli męskiej, najlepiej m?

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------



Mój rok temu kupił pikowańca, aczkolwiek na suwak w bytom. Mają tam fajne promocje.
nic nie mam. do tego pikowańca mam link sprzed dwóch dni gdy bawiłam się jeszcze stroną md.

jak idzie pisanie? ja zaraz chyba oszaleje

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2015-02-08 o 16:45
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:45   #4739
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
nic nie mam. do tego pikowańca mam link sprzed dwóch dni gdy bawiłam się jeszcze stroną md.

Szkoda, ale cóż TŻ mógł się wcześniej obudzić z poszukiwaniem koszuli

Licze właśnie odsetki ustawowe do pewnej opinii do pracy, tak więc na magisterkę czasu praktycznie nie mam ;(

Edytowane przez lumina87
Czas edycji: 2015-02-08 o 16:47
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:51   #4740
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Szkoda, ale cóż TŻ mógł się wcześniej obudzić z poszukiwaniem koszuli

Licze właśnie odsetki ustawowe do pewnej opinii do pracy, tak więc na magisterkę czasu praktycznie nie mam ;(
ja od jutra wracam do pracy do ludzi, do kawy, plotek wyprowadzę na spacer zdobycze ostatnich dni

to wolne na pisanie - totalnie sie nie sprawdziło u mnie. nie wiem czemu, może za dużo f5?

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2015-02-08 o 16:52
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 09:43:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.