Marcowe Mamy 2015 cz. VIII - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-20, 07:28   #3871
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
He he ogolona jest.. A co z nią dalej to nie wiem.. Kurde boje się tych boli..

A cały czas cię boli ? Troche tak jak na okres ?
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:35   #3872
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Co za noc u nas
Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie jednak skurcze po 17:30 wrocily i tym sposobem 20.02.2015 o 1:25 przyszedl na swiat braciszek Darusia- Bartus. Chociaz jest doac maly 2930 to zdrowiutki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratulacje!!!
Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wizazowy Rosiek napisała posta na FB
:
"Dziewczyny, ja wlasnie czekam na taxi, bylam z TZ u mojej mamy i wlasnie mnoe obudzilo odejście czerwonych wod trzymajcie kciuki, jedyne co mam to karta ciazy :/"

Trzymam za nia kciuki ;*
Słyszałam o zielonych wodach, ale czerwone..... no nic, pozostaje bardzo mocno trzymać kciuki rosi:
Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Ja na szybko
śmiałam się, która następna i mam nauczkę. Cała noc nieprzespana, zaczęło się od bólu brzucha coraz silniejszego, takiego jak na silny okres. Wstałam z łóżka, pochodziłam ale mi nie przechodziło. Napiłam się wody i nic, w wannie leże i dalej boli. Myślę sobie, że to może już ale zgłupiałam bo nie było żadnych regularnych skurczy tylko ten ciągły tępy ból. W końcu sobie pomyślałam że nie ma co tylko jadę na IP. Złapałam maszynkę do golenia żeby się co nieco wydepilować ale gdzieś z nerwów poleciała mi ręka polała się krew, poryczałam się z nerwów bo jak ja teraz wyglądam. Zamiast machnąć na to ręką to poleciałam po lusterko i z lusterkiem starałam się już dokończyć golenie na zero. Gdy jako tako to już wyglądało zaczęła się akcja z walizką no i kolejny problem bo niby spakowana ale nie mogłam znaleźć karty ciąży, potem jeszcze sobie przypomniałam o dowodzie osobistym. I już zakładałam skarpetki jak mi zaczęło przechodzić i kurde za jakiś czas mi przeszło.
Zgłupiałam i nie wiedziałam co robić ale że już było po 5 a ja na 9.30 mam wizytę to w końcu stwierdziłam że nie jadę na IP tylko pojadę na wizytę. Nie ściągałam już nawet bielizny tylko położyłam się tak jak byłam ubrana. Teraz gonie do lekarza a nerwy mam już tak napięte że nie wiem czy jakiegoś zawału po drodze nie dostanę. Jakby co walizka i wszystko przygotowane w domu a mąż ma wolne
Lecę potem was nadrobię i dam znać co się dzieje

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Jezszcze tylko dodam że pipkę mam pociachaną i czerwoną od podrażnień że aż wstyd ją pokazać. Jakbym miała jaką chorobę
Jak czytałam Twojego posta, to myślałam, że urodziłas no to teraz masz czas żeby na spokojnie się przygotować

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

A mi ból kręgosłupa nie przeszedł po nocy. Trochę poczytałam w necie i chyba to jest faktycznie rwa. Teraz nie wiem co z SN, bo nie ma nawet takiej opcji żebym się wdrapala i wytrzymała na tym łóżku porodowym w pozycji siedzącej. A czytałam, że taka rwa może trwać do porodu.... ja pier.......
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:36   #3873
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Dzieńdoberek. Witam się szpitalnie ale jeszcze w dwupaku

JoaMro gratulacje mamusiu Kciukasy za Ciebie i maleństwo.

Ja leżę,robią mi co chwilę pomiary.Ciśnienie trochę spadło ale nie jest do końca ok. Dziś mają mieć komplet wyników badań i coś się dowiem.Nie wiem czy będą mnie trzymać już do porodu czy zdążę jeszcze wyjść.

Szpital i opieka pierwsza klasa Towarzystwo na sali jako tako. Jesteśmy we 3.Jedna z bliźniakami
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:36   #3874
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Magiusa - ogromne gratulacje kochana

żona_marcina- może coś zaczyna się dziać, daj znać po wizycie

A ta poza tym to się witam, nadal w dwupaku Chociaż od wczoraj pojawiają się skurcze i to czasami dość bolesne, mam nadzieję że wkrótce staną się regularne.

Rossi- doskonale cię rozumiem ja też boję się tych wszystkich chorób i zarazków które moja córka mogłaby przynieść z przedszkola, więc cieszę się że wyszła ta akcja z ospą i mam ma przymusową kwarantannę w domu, chociaż coś od wczoraj zaczęła kaszleć i myślę że mogła coś złapać od męża który jest mega zasmarkany, wczoraj właśnie mu mówiłam że szykuje się chyba powtórka z rozrywki, bo jak rodziłam córkę to też był chory i panował wtedy szczyt zachrowań na grypę i mąż co prawda mógł być przy porodzie ale po odwiedziny trwały max 30 min dziennie, ale co tam te dwa trzy dni damy radę

rosiek- trzymam mocno kciuki kochana będzie dobrze

Aj wodzę że w końcu się marcówki przełamały i teraz się zacznie, hurrraaaaaa

Edytowane przez MaMusKA29
Czas edycji: 2015-02-20 o 07:37
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:38   #3875
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Magusia gratuluję synusia dzielna mamusia
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:39   #3876
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wizazowy Rosiek napisała posta na FB
:
"Dziewczyny, ja wlasnie czekam na taxi, bylam z TZ u mojej mamy i wlasnie mnoe obudzilo odejście czerwonych wod trzymajcie kciuki, jedyne co mam to karta ciazy :/"

Trzymam za nia kciuki ;*
Kurde, wczoraj widziałam, że przeglądała forum i tak sobie pomyślałam że dawno nie pisała.
Chyba muszę się wreszcie ogarnąć i skończyć pranie i prasowanie żeby być gotową na wszystko. Tym bardziej że od co najmniej tygodnia chodzę z minimalnym rozwarciem i do tej pory mnie to nie stresowało, ale teraz chyba zacznie, bo do terminu jeszcze dosyć daleko.
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:39   #3877
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Co za noc u nas

Gratulacje!!!

Słyszałam o zielonych wodach, ale czerwone..... no nic, pozostaje bardzo mocno trzymać kciuki rosi:

Jak czytałam Twojego posta, to myślałam, że urodziłas no to teraz masz czas żeby na spokojnie się przygotować

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

A mi ból kręgosłupa nie przeszedł po nocy. Trochę poczytałam w necie i chyba to jest faktycznie rwa. Teraz nie wiem co z SN, bo nie ma nawet takiej opcji żebym się wdrapala i wytrzymała na tym łóżku porodowym w pozycji siedzącej. A czytałam, że taka rwa może trwać do porodu.... ja pier.......
Moze przejdź się do lekarza, może coś na to zaradzi albo złagodzi ból, zdrówka życzę
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 07:41   #3878
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Matko, co tu sie dzialao w nocy

Dzisiaj to juz na pewno przeglad walizki robie
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:42   #3879
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
A cały czas cię boli ? Troche tak jak na okres ?
Na okres często mnie boli. Teraz niby spokój ale brzuch taki nadety
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:51   #3880
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

O rety to noc z przygodami.. Czerwone wody? Oby było Oki!
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:51   #3881
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Widzę, że dzisiejsza noc obfitująca w dzidziusie.. Tu było 6 porodów.

Rosiek,kciuki żeby wszystko było ok.
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 08:01   #3882
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie jednak skurcze po 17:30 wrocily i tym sposobem 20.02.2015 o 1:25 przyszedl na swiat braciszek Darusia- Bartus. Chociaz jest doac maly 2930 to zdrowiutki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ooo super nowina z rana,gratuluje i zdrowka dla was
No to marcowki zaczynaja szalec

[/COLOR]Anneet Plastrow rozgrzewjacych chyba nie... Termofor ale nie z wrzątkiem, ewentualnie ciepła kąpiel (nie goraca)[/QUOTE]

Dziekujenaszczescie jak narazie aromatol pomaga

[QUOTE=meganka18;50331610]Dziewczyny wizazowy Rosiek napisała posta na FB
:
"Dziewczyny, ja wlasnie czekam na taxi, bylam z TZ u mojej mamy i wlasnie mnoe obudzilo odejście czerwonych wod trzymajcie kciuki, jedyne co mam to karta ciazy :/"

Trzymamy kciuku,kochana bedzie dobrze
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:04   #3883
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Ja jadę zaraz zrobić aferę w sklepie o lozeczko i szafkę dla mojego synka - juz 4 tyg czekamy a miało byc max 3 tyg gość mi jeszcze mowi ze producent ma problem z realizacja zamówień ( 10 osob czeka) i ze beda sie ze mna kontaktować - conajmniej jakbym jakaś pierdołę kupowała ;/

Ubranka juz mi wyschły musze zabrac sie za ich prasowanie i uzupełnianie torby a tak mi sie nie chce ...

Młody chybs siedzi mi bardzo nisko co czasami mam taki dyskomfort przy sklepieniu łonowym - ktoś tak ma ?
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:05   #3884
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość


A mi ból kręgosłupa nie przeszedł po nocy. Trochę poczytałam w necie i chyba to jest faktycznie rwa. Teraz nie wiem co z SN, bo nie ma nawet takiej opcji żebym się wdrapala i wytrzymała na tym łóżku porodowym w pozycji siedzącej. A czytałam, że taka rwa może trwać do porodu.... ja pier.......
Jeszcze do porodu Ci przejdzie..
Musi!! Na pewno maluch uciska na nerw, ja miałam kilka razy okrutne bóle w pośladku i nodze, ale to jednodniowe akcje.

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie jednak skurcze po 17:30 wrocily i tym sposobem 20.02.2015 o 1:25 przyszedl na swiat braciszek Darusia- Bartus. Chociaz jest doac maly 2930 to zdrowiutki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratulacje!!

Ktoś pisał, że przed porodem jej koleżanka zachorowała na chwilę, a wieczorem zaczęła rodzić.
Ty Magiusa też byłaś chora kilka dni temu jakoś

może to jakiś przepowiadacz

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wizazowy Rosiek napisała posta na FB
:
"Dziewczyny, ja wlasnie czekam na taxi, bylam z TZ u mojej mamy i wlasnie mnoe obudzilo odejście czerwonych wod trzymajcie kciuki, jedyne co mam to karta ciazy :/"

Trzymam za nia kciuki ;*
Ojoj... daj znać jak napisze coś więcej, bo pewnie na FB napisze szybciej niż tu..

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Ja na szybko
śmiałam się, która następna i mam nauczkę. Cała noc nieprzespana, zaczęło się od bólu brzucha coraz silniejszego, takiego jak na silny okres. Wstałam z łóżka, pochodziłam ale mi nie przechodziło. Napiłam się wody i nic, w wannie leże i dalej boli. Myślę sobie, że to może już ale zgłupiałam bo nie było żadnych regularnych skurczy tylko ten ciągły tępy ból. W końcu sobie pomyślałam że nie ma co tylko jadę na IP. Złapałam maszynkę do golenia żeby się co nieco wydepilować ale gdzieś z nerwów poleciała mi ręka polała się krew, poryczałam się z nerwów bo jak ja teraz wyglądam. Zamiast machnąć na to ręką to poleciałam po lusterko i z lusterkiem starałam się już dokończyć golenie na zero. Gdy jako tako to już wyglądało zaczęła się akcja z walizką no i kolejny problem bo niby spakowana ale nie mogłam znaleźć karty ciąży, potem jeszcze sobie przypomniałam o dowodzie osobistym. I już zakładałam skarpetki jak mi zaczęło przechodzić i kurde za jakiś czas mi przeszło.
Zgłupiałam i nie wiedziałam co robić ale że już było po 5 a ja na 9.30 mam wizytę to w końcu stwierdziłam że nie jadę na IP tylko pojadę na wizytę. Nie ściągałam już nawet bielizny tylko położyłam się tak jak byłam ubrana. Teraz gonie do lekarza a nerwy mam już tak napięte że nie wiem czy jakiegoś zawału po drodze nie dostanę. Jakby co walizka i wszystko przygotowane w domu a mąż ma wolne
Lecę potem was nadrobię i dam znać co się dzieje

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Jezszcze tylko dodam że pipkę mam pociachaną i czerwoną od podrażnień że aż wstyd ją pokazać. Jakbym miała jaką chorobę
Kciuki za wizytę.. już niedługo 9:30
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:06   #3885
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Witam sie za oknem szron biało a na termometrze +10 stopni dziwne



Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie jednak skurcze po 17:30 wrocily i tym sposobem 20.02.2015 o 1:25 przyszedl na swiat braciszek Darusia- Bartus. Chociaz jest doac maly 2930 to zdrowiutki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
SUPER Gratuluję Kochana! jak tylko będziesz w stanie czekamy na zdjęcie Bartusia i opis

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wizazowy Rosiek napisała posta na FB
:
"Dziewczyny, ja wlasnie czekam na taxi, bylam z TZ u mojej mamy i wlasnie mnoe obudzilo odejście czerwonych wod trzymajcie kciuki, jedyne co mam to karta ciazy :/"

Trzymam za nia kciuki ;*
Moze to krwawienie, jakieś niegroźne. No na pewno nic groznego. Oby wszytsko było OK. i czekamy na wieści

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
Zostało mi 10 dni. Kurde brzuch mam taki dziwny twardy hmmm
ja mam taki od wczoraj aż mnie boli z tego napięcia... ale bóli mieisaczkowych nie mam.

aż obudził mnie w nocy taki kamień brzuchowaty, ze postękałam, ale zasnełam....
i szczerze, nie miłę to oczucie... masakra !

i ja z tych nie narzekających, to wybaczcie, ale czuję, ze coraz gorzej mi...


Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Teraz gonie do lekarza a nerwy mam już tak napięte że nie wiem czy jakiegoś zawału po drodze nie dostanę. Jakby co walizka i wszystko przygotowane w domu a mąż ma wolne
Lecę potem was nadrobię i dam znać co się dzieje

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Jezszcze tylko dodam że pipkę mam pociachaną i czerwoną od podrażnień że aż wstyd ją pokazać. Jakbym miała jaką chorobę
Daj znać prędko co tam gin Ci powiedział dobrze, ze szybka akcja reakcja i jesteś gotowa w razie wu


Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek. Witam się szpitalnie ale jeszcze w dwupaku

Szpital i opieka pierwsza klasa Towarzystwo na sali jako tako. Jesteśmy we 3.Jedna z bliźniakami
to dobrze, widzisz, kontrolują TY i Dziecko bezpieczni daj znać co tam zadecydują po komplecie badań


a ja mam umówionego kolegę, który mnie zawiezie na szpital by umówić to CC. i dzisiaj muszę to załatwić
Trzymać kciuki, by ordynator miał czas i żebym załatwiła wszystko na bum cyk cyk
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:07   #3886
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Matko, co tu sie dzialao w nocy

Dzisiaj to juz na pewno przeglad walizki robie
To ja biore w troki i zaczynam sie pakowac,skoro to tak zaczyna leciec
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:07   #3887
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie jednak skurcze po 17:30 wrocily i tym sposobem 20.02.2015 o 1:25 przyszedl na swiat braciszek Darusia- Bartus. Chociaz jest doac maly 2930 to zdrowiutki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratuluję kochana zdrowego synka jak będziesz miala chwile napisz co i jak
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:10   #3888
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Dzień dobry

Widzę, że się zaczęło dziać



Magiusa- gratulacje!!!czyli jednak Bartuś jak będziesz miała siły to czekamy na zdjęcie i opis



Rosiek- trzymam kciuki!! Oby wszystko bylo dobrze!



Zona_Marcina- już myślałam, że urodziłaś jak zaczęłam czytać Twój opis daj znać po wizycie!



Nouvelle- ja miałam ostatnio też taki ból ala rwa, że nie mogłam się ruszać, ale po 1,5 dnia przeszlo na szczęście, oby u Ciebie też przeszło!
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015

Edytowane przez aaakarolina
Czas edycji: 2015-02-20 o 08:14
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:11   #3889
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

AaAa co tu się dzieje

Magiusa wielkie gratulacje !!!

Niunia_ona nooo kochana u Ciebie to już dosłownie jest na dniach

żona_marcina miałam dokładnie to samo w poniedziałek, do dzisiaj cisza, lekkie pobolewania w nocy także chyba takie przepowiadające okropne mamy... tak czy siak w każdej chwili się może zacząć na poważnie i tego się boję, że pomyślę, że to przepowiadacze bo bolało bez przerwy, dokładnie jak u Ciebie i kij wie czy to skurcze skoro nie mają odstępu czasowego Trzymam kciuki za wizyte, czekamy na wieści

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
o dziękuję, mam nawet alantan w domu zdrówka dla córci
O widzisz, ciekawe czy się sprawdzi i u Ciebie, daj znać czy pomogło Nie dziękuję

Mamuśka29 czyli nie tylko ja taka wystrachana chodzę, jeszcze jak słyszę teksty, że przedszkola i szkoły to szpital zakaźny i jeszcze ten najgorszy przejściowy w pogodzie czas akurat teraz to już w ogóle oby te nasze córcie się wykurowały, mąż też mojemu na szczęście przeszło, po dwóch miesiącach i dwóch antybiotykach :/

Nouvelle może fizjoterapeuta by pomógł? Tylko taki, który może i potrafi ciężarne masować.

Dziewczyny kupujecie w razie wu mleko modyfikowane, jak tak to jakie?? Po pierwszym porodzie nie miałam i mąż na wariackich papierach leciał do sklepu, biedne dziecko głodne, bo laktacja się rozkręciła dopiero na drugi dzień po powrocie ze szpitala, teraz wolałabym się zabezpieczyć. Wolałabym się nie pakować w nic drogiego, pomyślałam o Bebiku, podobno ta sama firma produkuje co Bebilon i skład ten sam ale nie jestem pewna

Ide na allegro w końcu kocyk kupić, bo jeszcze nie mam, poprzedni ktoś mi zwinął sprzed nosa a był ostatni wylukałam taki, fajny czy taki sobie???
A i pochwalę się, drugie zdjęcie to piżamka do karmienia, nowa 120zł, ja kupiłam za 20 zyta jest super. Aaaa coraz bardziej boli mnie krzyż...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koccc.jpg (77,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lupo.jpg (48,2 KB, 20 załadowań)
__________________
♥ ♥ ♥

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2015-02-20 o 08:17
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 08:13   #3890
rona1906
Raczkowanie
 
Avatar rona1906
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 238
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Ja jadę zaraz zrobić aferę w sklepie o lozeczko i szafkę dla mojego synka - juz 4 tyg czekamy a miało byc max 3 tyg gość mi jeszcze mowi ze producent ma problem z realizacja zamówień ( 10 osob czeka) i ze beda sie ze mna kontaktować - conajmniej jakbym jakaś pierdołę kupowała ;/

Ubranka juz mi wyschły musze zabrac sie za ich prasowanie i uzupełnianie torby a tak mi sie nie chce ...

Młody chybs siedzi mi bardzo nisko co czasami mam taki dyskomfort przy sklepieniu łonowym - ktoś tak ma ?

Mialam podobnie z wozkiem, dzwonilam pare razy po 3 tygodniach i ciagle ze juz jest w drodze ze producent ma opoznienie itd. Mi by nie zalezalo az tak, ale w zestawie byly tez foteliki do samochodu, a one sa potrzebne przy wypisie ze szpitala i sie spinalam ze zdaze urodzic zanim wozek dojdzie.

Dyskomfort to malo powiedziane... Mnie to po prostu boli
__________________
5.02.2012
11.10.2014
23 LUTY 2015 Alicja i Piotruś
rona1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:15   #3891
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Ja jadę zaraz zrobić aferę w sklepie o lozeczko i szafkę dla mojego synka - juz 4 tyg czekamy a miało byc max 3 tyg gość mi jeszcze mowi ze producent ma problem z realizacja zamówień ( 10 osob czeka) i ze beda sie ze mna kontaktować - conajmniej jakbym jakaś pierdołę kupowała ;/

Ubranka juz mi wyschły musze zabrac sie za ich prasowanie i uzupełnianie torby a tak mi sie nie chce ...

Młody chybs siedzi mi bardzo nisko co czasami mam taki dyskomfort przy sklepieniu łonowym - ktoś tak ma ?
pewnie , rób afere! ( ale czasami naprawdę, ludziom sie oberwie, a oni bogu ducha winni )

a co do bólu łonowego. mam tak codziennie.... a jak mam ruszyć nogą, to tak promieniuje jakbym mega naciągnęła sobie nogi...
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:15   #3892
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Rossi barrrrdzo ładny! bierz jeśli w dobrej cenie

MM nie kupuję. Jak będzie trzeba koniecznie, to wyślę TŻ po NAN albo Bebilon. Jeden pies.
Obym nie musiała się zastanawiać
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015


Edytowane przez tout-petit-fille
Czas edycji: 2015-02-20 o 08:18
tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:17   #3893
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wizazowy Rosiek napisała posta na FB
:
"Dziewczyny, ja wlasnie czekam na taxi, bylam z TZ u mojej mamy i wlasnie mnoe obudzilo odejście czerwonych wod trzymajcie kciuki, jedyne co mam to karta ciazy :/"

Trzymam za nia kciuki ;*
Rosiek
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:18   #3894
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Rossi ja kupuję mleko. Bebiko nr 1. małą paczuskzę, dostęone też w biedronce i innych hiper marketach.

Ja to muszę mieć w razie wu... bo ja ze wsi i u mnie w sklepie nie ma asortymentu takiego. a mleko muszę mieć jakby co, by nie jechac 11 km po nie nagle

kocyk śliczny ale u mnie biel, nie wchodzi w gre jakos moim zdaniem za szybko sie upaćka. a koszula rewelka! poszczęściło się
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg

Edytowane przez lesyeux
Czas edycji: 2015-02-20 o 08:19
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:19   #3895
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Ja tez chyba się musze zaopatrzyć w jakieś mleko w razie wu..
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:19   #3896
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

O 2.02, przez cc przyszla na swiat Nadia. Okazalo sie, ze odklejalo mi sie lozysko ale udalo sie opanować sytuacje. Mloda ma nieprawidłowo przyspieszony oddech i lezy w inkubatorze, ja po poludniu bede mogla wstac to moze ja zobacze. Ale 55cm i 2870g szczęścia juz z nami przekazcie prosze dziewczynom na forum! - wiadomość od Rosiek !!!! )
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:20   #3897
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Rossi barrrrdzo ładny! bierz jeśli w dobrej cenie

MM nie kupuję. Jak będzie trzeba koniecznie, to wyślę TŻ po NAN albo Bebilon. Jeden pies.
Obym nie musiała się zastanawiać
Kocyk 55,- minus kupon z all wyjdzie 45, drogo? 75x100cm ma
Mleka mówisz nie kupujesz hmm, kurcze mogliby mniejsze paczki produkować. Ale jakaś firma ma jednorazowe buteleczki już z gotowym mleczkiem, muszę się rozejrzeć.

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
Rossi ja kupuję mleko. Bebiko nr 1. małą paczuskzę, dostęone też w biedronce i innych hiper marketach.

Ja to muszę mieć w razie wu... bo ja ze wsi i u mnie w sklepie nie ma asortymentu takiego. a mleko muszę mieć jakby co, by nie jechac 11 km po nie nagle

kocyk śliczny ale u mnie biel, nie wchodzi w gre jakos moim zdaniem za szybko sie upaćka. a koszula rewelka! poszczęściło się
Małe opakowanie masz na myśli standardowe pudełko tak? czy są jakieś mniejsze teraz?
Kocyk jest ECRU, bieli nie chcę bo to raz dwa umorusane. Miał być szary ale poszedł w świat.
__________________
♥ ♥ ♥

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2015-02-20 o 08:22
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:21   #3898
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Co za noc

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie jednak skurcze po 17:30 wrocily i tym sposobem 20.02.2015 o 1:25 przyszedl na swiat braciszek Darusia- Bartus. Chociaz jest doac maly 2930 to zdrowiutki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratulacje!!

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wizazowy Rosiek napisała posta na FB
:
"Dziewczyny, ja wlasnie czekam na taxi, bylam z TZ u mojej mamy i wlasnie mnoe obudzilo odejście czerwonych wod trzymajcie kciuki, jedyne co mam to karta ciazy :/"

Trzymam za nia kciuki ;*
Trzymam kciuki oby to nic groźnego nie było
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:22   #3899
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Nadia córeczka Roska < love> ImageUploadedByWizaz Forum1424420533.360596.jpg
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:23   #3900
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Kocyk 55,- minus kupon z all wyjdzie 45, drogo? 75x100cm ma
Mleka mówisz nie kupujesz hmm, kurcze mogliby mniejsze paczki produkować. Ale jakaś firma ma jednorazowe buteleczki już z gotowym mleczkiem, muszę się rozejrzeć.
No to cena okrutnie niska, aż wstyd nie brać

Widzę na necie, że m.in NAN ma mm w butelce Pewnie wybór jest spory.
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 11:35:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.