Co zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-22, 11:07   #1
Brzyyydula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7

Co zrobić?


Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy! Przede wszystkim chodzi o włosy. Nie wiem co z nimi zrobić, zapuszczać grzywkę, ściąć? Mam cienkie włosy, które przez ostatnie 3 lata niestety dość się przerzedziły. Próbuję je ratować różnymi sposobami, już ich tyle nie wypada, ale na końcach są trochę przesuszone i ciągle się rozdwajają (mogłabym podcinać co miesiąc, a one i tak się rozdwoją...). Nie cierpię mojej pyzatej twarzy i chciałabym znaleźć taką fryzurę przy, której będzie wyglądała choć odrobinę szczuplej, jednak nie chcę krótkiej fryzury.
Dodaję kilka zdjęć:
1 - 3 - mimo, że na tych zdjęciach moja waga waha się ok. 6 - 7 kg to jak widać twarz i tak jest pyzata, niestety nawet gdybym schudła 10 kg ona i tak będzie okrągła
4 - 6 - aktualnie tak właśnie wyglądam, na ostatnim zdjęciu podpięłam grzywkę, ale nie wyobrażam sobie zapuścić jej do długości włosów, nie chcę mieć całkiem odsłoniętego czoła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040153.jpg (109,0 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070105.jpg (85,8 KB, 330 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0076.jpg (77,4 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150221_154134.jpg (47,8 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150221_153427.jpg (50,9 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150221_222148.jpg (55,0 KB, 230 załadowań)
Brzyyydula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 12:17   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co zrobić?

Zdecydowanie korzystniej w pełnej grzywce - ona sprawia wrażenie, jakbyś miała dużo włosów Poza tym wyglądasz naprawdę miło i przeuroczo - masz takie delikatne, miękkie rysy twarzy. Uwierz mi okrągła buzia to nic złego, a wręcz z wiekiem jest to błogosławieństwo - ponieważ rysy twarzy stopniowo się wyostrzają, tak więc długo będziesz wyglądała młodo Mogłabyś lekko podkreślić usta w makijażu, może jakąś jaśniejszą czerwienią, zaś jeśli chodzi o fryzurę to wydaje mi się, że włosy półdługie będą dla Ciebie idealne. Na gęstość i to jak szybko rosną nam włosy decydujący wpływ mają geny, ale możesz spróbować na przykład henny, która zawsze choć trochę pogrubia włos.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 12:34   #3
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Co zrobić?

Grzywka ścięta na prosto zdecydowanie najbardziej do Ciebie pasuje. Jeśli chcesz to zmienić to może pokombinuj z kolorem. Ja bym Cię w jakimś jaśniejszym widziała
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 12:58   #4
Brzyyydula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie korzystniej w pełnej grzywce - ona sprawia wrażenie, jakbyś miała dużo włosów Poza tym wyglądasz naprawdę miło i przeuroczo - masz takie delikatne, miękkie rysy twarzy. Uwierz mi okrągła buzia to nic złego, a wręcz z wiekiem jest to błogosławieństwo - ponieważ rysy twarzy stopniowo się wyostrzają, tak więc długo będziesz wyglądała młodo Mogłabyś lekko podkreślić usta w makijażu, może jakąś jaśniejszą czerwienią, zaś jeśli chodzi o fryzurę to wydaje mi się, że włosy półdługie będą dla Ciebie idealne. Na gęstość i to jak szybko rosną nam włosy decydujący wpływ mają geny, ale możesz spróbować na przykład henny, która zawsze choć trochę pogrubia włos.
Dziękuję Zawsze słyszę, że nie wyglądam na swoje lata, więc chyba coś w tym jest, że ta moja okrągła buzia odejmuje mi lat. Farbowałam dwa razy henną i w sumie fajnie odświeża kolor i dodaje takich rudych refleksów moim włosom, więc może znowu się skuszę.

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Grzywka ścięta na prosto zdecydowanie najbardziej do Ciebie pasuje. Jeśli chcesz to zmienić to może pokombinuj z kolorem. Ja bym Cię w jakimś jaśniejszym widziała
Jaśniejszy tzn.? Szczerze to niezbyt widzę się w jaśniejszych włosach.
Brzyyydula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 16:45   #5
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Brzyyydula Pokaż wiadomość
Jaśniejszy tzn.? Szczerze to niezbyt widzę się w jaśniejszych włosach.
W załączniku wklejam przykładowy kolor. Choć trzeba przyznać, że w ciemnym brązie też byłoby Ci do twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lekko-wpadajacy-w-rudy.jpg (35,6 KB, 68 załadowań)
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 17:29   #6
Brzyyydula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
W załączniku wklejam przykładowy kolor. Choć trzeba przyznać, że w ciemnym brązie też byłoby Ci do twarzy
Bardzo ładny kolor Tylko ja nie chcę zbytnio farbować, bo boję się, że znów zaczną mi wypadać włosy. Dawniej używałam szamponetek koloryzujących i zazwyczaj wybierałam kasztan/orzech albo coś w czerwień. Potem używałam henny i ona dawała taki brąz wpadający w rudy. Zastanowię się nad zmianą koloru.
Brzyyydula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 22:08   #7
noblestone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Co zrobić?

Na pewno lepiej w grzywce niż bez więc zostaw sobie ją
__________________
<ciach_reklama>
noblestone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 13:38   #8
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Co zrobić?

Zdecydowanie najładniej w pełniej grzywce jak na zdj 3 i półdługie włosy
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 16:29   #9
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Co zrobić?

najlepiej wyglądasz w pełnej grzywce! i zdecydowanie nie powinnaś zmieniać koloru, w tym wyglądasz super
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 08:21   #10
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: Co zrobić?

pełna grzywka!
ta z trzeciego zdjęcia, gdzie tak zadziornie patrzysz
nie farbuj, kolor masz prześliczny a farba naprawdę niszczy, czego by Ci fryzjerzy nie naopowiadali
możesz podciąć resztą włosów, żeby dotykały tylko ramion.
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 13:50   #11
e80kow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Co zrobić?

Zgadzam się z dziewczynami, pełna grzywka
__________________
http://www.zhiser.com.pl/
e80kow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 15:10   #12
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Co zrobić?

Mi się bardzo podobasz na drugim zdjęciu, grzywka z pazurkami u Ciebie wygląda świetnie !
karllii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 15:09   #13
Brzyyydula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Co zrobić?

Dzięki Dziewczyny!! Sama też najlepiej czuję się właśnie w takiej grzywce jak na trzecim zdjęciu Pomogłyście mi dokonać wyboru
Brzyyydula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 09:55   #14
olusia_82
Raczkowanie
 
Avatar olusia_82
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 128
Dot.: Co zrobić?

i raczej nie powinnaś sama siebie nazywać brzydulą
olusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 10:27   #15
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Co zrobić?

Prosta grzywka to błąd w Twoim przypadku,tylko dodatkowo zaokrągla Ci twarz.
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 15:35   #16
Brzyyydula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez olusia_82 Pokaż wiadomość
i raczej nie powinnaś sama siebie nazywać brzydulą
Jakoś nigdy się za piękność nie miałam i tylko taki nick mi przyszedł do głowy

Cytat:
Napisane przez Violet95 Pokaż wiadomość
Prosta grzywka to błąd w Twoim przypadku,tylko dodatkowo zaokrągla Ci twarz.
To co powinnam zrobić z tymi włosami? Nienawidzę tej mojej pyzatej twarzy, ale nic z nią nie mogę zrobić, nawet jeśli schudnę to ona nadal taka jest.
Brzyyydula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 18:34   #17
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Brzyyydula Pokaż wiadomość
Jakoś nigdy się za piękność nie miałam i tylko taki nick mi przyszedł do głowy



To co powinnam zrobić z tymi włosami? Nienawidzę tej mojej pyzatej twarzy, ale nic z nią nie mogę zrobić, nawet jeśli schudnę to ona nadal taka jest.
Proponuję grzywkę z ukosa nawet dłuższą taką zwiewną lekko łatwą do spięcia i ułożenia.Może być bardziej pełniejsza lub nie.Krótsza bądź dłuższa prosta lub cieniowana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29e52yt.jpg (19,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 48_500x640.jpg (21,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 50_stacjakultura_1315578152.jpg (40,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-dluga-rozpuszczone-wlosy-dlugie-damskie-uczesanie-1.jpg (36,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kimberly Caldwell-fryzury-krotkie-wlosy-blond-cieniowane-14.jpg (20,0 KB, 6 załadowań)
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 00:30   #18
Brzyyydula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Violet95 Pokaż wiadomość
Proponuję grzywkę z ukosa nawet dłuższą taką zwiewną lekko łatwą do spięcia i ułożenia.Może być bardziej pełniejsza lub nie.Krótsza bądź dłuższa prosta lub cieniowana.
Bardzo mi się podobają załączone przez Ciebie fryzury, tyle, że mają one dużą objętość, a moje włosy są cieniutkie i szybko się przetłuszczają, więc są po prostu klapnięte. Teraz mam troszkę dłuższą grzywkę niż na przedostatnim zdjęciu, bardzo mnie denerwuje, bo ciągle opada na oko, a po kilku godzinach staje się tłusta i zwisa smętnie, więc ją podpinam żeby jej nie widzieć

Chyba po prostu przy najbliższej wizycie u fryzjera poproszę o radę co zrobić z tymi włosami, bo doprowadzają mnie już do szału.
Brzyyydula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 07:20   #19
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Co zrobić?

Wybierz się do dermatologa bo może być to urok Twoich włosów lub zaburzenie.On przypisze Ci ewentualnie jakieś leki i może problem zniknie.Lub jeśli nie chcesz wykładać 90zł na wizytę kup sobie jakiś nizoral albo tonik lecznicy do wypadających i przetłuszczających się włosów a aptece,bez recepty.Co do fryzur nie chodziło mi całościowo o fryzury, a raczej skupiłam się na tym aby pokazać Ci grzywkę.Uniesiona grzywka to kwestia dobrego ścięcia i ewentualnego wymodelowania jej.
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 00:29   #20
Brzyyydula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Violet95 Pokaż wiadomość
Wybierz się do dermatologa bo może być to urok Twoich włosów lub zaburzenie.On przypisze Ci ewentualnie jakieś leki i może problem zniknie.Lub jeśli nie chcesz wykładać 90zł na wizytę kup sobie jakiś nizoral albo tonik lecznicy do wypadających i przetłuszczających się włosów a aptece,bez recepty.Co do fryzur nie chodziło mi całościowo o fryzury, a raczej skupiłam się na tym aby pokazać Ci grzywkę.Uniesiona grzywka to kwestia dobrego ścięcia i ewentualnego wymodelowania jej.
Byłam już z tym u dermatologa. Stwierdził, że włosy mi wypadają przez stres Przepisał mi kilka rzeczy, wydałam na to sporo kasy, ale nie pomogło mi. Sama dalej walczę o ich lepszy stan, już tak nie wypadają, ale nadal się rozdwajają.
Dziś wreszcie zapisałam się do fryzjera, ale dopiero na przyszły wtorek Mam nadzieję, że pomoże mi podjąć decyzję co do tej głupiej grzywki.
Brzyyydula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 06:57   #21
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Co zrobić?

A może zastosuj szampon przeciwłupieżowy?On jest na siarczanach więc wysusza ale minus z tego taki że wyciąga kolor
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 13:43   #22
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Brzyyydula Pokaż wiadomość
Byłam już z tym u dermatologa. Stwierdził, że włosy mi wypadają przez stres Przepisał mi kilka rzeczy, wydałam na to sporo kasy, ale nie pomogło mi. Sama dalej walczę o ich lepszy stan, już tak nie wypadają, ale nadal się rozdwajają.
Dziś wreszcie zapisałam się do fryzjera, ale dopiero na przyszły wtorek Mam nadzieję, że pomoże mi podjąć decyzję co do tej głupiej grzywki.
Jeśli końcówki się rozdwajają to może spróbuj je intensywnie olejować albo po prostu delikatnie podetnij.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 23:09   #23
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Co zrobić?

Jeśli już się rozdwajają to olejek arganowy czy jedwab już ich nie sklei.Trzeba je pociąć i dopiero na świeżo obciętych, i zdrowych włosach zacząć porządną pielęgnację
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 23:59   #24
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Co zrobić?

Też proponuję podciąć choć trochę włosy.

A co do pucołków, to rzeczywiście je masz, ale to nie znaczy, że jesteś brzydka. Bez żartów. Przypominasz mi Katie Holmes
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gty_katie_holmes_jc_140708_16x9_992.jpg (62,1 KB, 26 załadowań)
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 07:07   #25
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Co zrobić?

Coś w tym jest.A zauważcie że ona też nie ma jakoś super włosów zwłaszcza gdy miała proste i długie
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 00:55   #26
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Co zrobić?

Dzięki za wszystkie rady Dziewczyny

Olejuję włosy, choć muszę przyznać, że nie jestem w tym systematyczna. Przede wszystkim używam odżywek i masek nawilżających, bo jakiś czas temu przesuszyłam włosy ziołowymi kuracjami na wypadanie. Końcówki to niestety taki powracający koszmarek, bo nawet po podcięciu nie mija wiele czasu i znów się rozdwajają. Stosowałam na nie i jedwab i olejki, jakieś specjalne sera na rozdwajanie, niestety problem wraca.
Kiedyś nie miałam takiego problemu z włosami, było ich więcej, nie rozdwajały się i były zdecydowanie mocniejsze. Wszystko zaczęło się jakieś 3 lata temu i od tamtej pory ciągle walczę o ich lepszy stan.

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie rady Dziewczyny

Olejuję włosy, choć muszę przyznać, że nie jestem w tym systematyczna. Przede wszystkim używam odżywek i masek nawilżających, bo jakiś czas temu przesuszyłam włosy ziołowymi kuracjami na wypadanie. Końcówki to niestety taki powracający koszmarek, bo nawet po podcięciu nie mija wiele czasu i znów się rozdwajają. Stosowałam na nie i jedwab i olejki, jakieś specjalne sera na rozdwajanie, niestety problem wraca.
Kiedyś nie miałam takiego problemu z włosami, było ich więcej, nie rozdwajały się i były zdecydowanie mocniejsze. Wszystko zaczęło się jakieś 3 lata temu i od tamtej pory ciągle walczę o ich lepszy stan.
Pomyliłam wątki, a niestety tutaj nie da się edytować

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

A co do Autorki to widzę, że mamy jeden wspólny problem - rozdwajające się włosy. Niestety też z tym walczę od dłuższego czasu i szukam inspiracji do dalszego działania gdzie tylko się da.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 12:17   #27
opti free 42pln
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Co zrobić?

Używasz bronzera? Umiejętnie go aplikując wyszczuplisz twarz.
opti free 42pln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 13:59   #28
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co zrobić?

[QUOTE=Frumoasa Domnisoara;50730532]Dzięki za wszystkie rady Dziewczyny

Olejuję włosy, choć muszę przyznać, że nie jestem w tym systematyczna. Przede wszystkim używam odżywek i masek nawilżających, bo jakiś czas temu przesuszyłam włosy ziołowymi kuracjami na wypadanie. Końcówki to niestety taki powracający koszmarek, bo nawet po podcięciu nie mija wiele czasu i znów się rozdwajają. Stosowałam na nie i jedwab i olejki, jakieś specjalne sera na rozdwajanie, niestety problem wraca.
Kiedyś nie miałam takiego problemu z włosami, było ich więcej, nie rozdwajały się i były zdecydowanie mocniejsze. Wszystko zaczęło się jakieś 3 lata temu i od tamtej pory ciągle walczę o ich lepszy stan.[COLOR="Silver"]

Przyczyną takiego stanu włosów może być także zdrowie - ukryte choroby, przeciążenie organizmu, stres, wahania hormonalne. Dlatego niejednokrotnie bywa i tak, że mimo systematycznej pielęgnacji włosy wciąż nie są takie, jak byśmy sobie tego życzyli. Może w takim wypadku lepiej spróbować jakoś wzmocnić je od wewnątrz, stosując na przykład drożdże czy inne suplementy.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-22 14:59:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.