Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 20:14   #841
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
pier....le tego liścia, na mnie to nie działa za to od piątku wdrażam lamowanie co najmniej 2 razy dziennie, a w niedzielę- jeżeli zmieszczę się w sportowy stanik, idę na delikatny jogging. Bo schody na mnie nie podziałają, całą ciążę latam po 3 piętrach przynajmniej 20 razy dziennie, więc muszę wytoczyć cięższe działa

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------



to pewnie wina badania, ale ja jestem na to plamienie wyczulona po historiach dziewczyn z odklejającym się łożyskiem
no właśnie ja też, ale póki co nic mnie nie boli, nie mam większych skurczy niż normalnie. mały się co najwyżej strasznie momentami rozpycha. trochę się wystraszyłam po prostu, tym bardziej, ze lekarz wróży mi poród dużo wcześniej niż tp, o ile nie na dniach.

jogging?? zdesperowana jesteś

crystal, przyjeżdżaj, pójdziemy na grupowe zakupy

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

nouvelle, ta torba gdzie można dostać to cudo??
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 20:18   #842
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
pier....le tego liścia, na mnie to nie działa za to od piątku wdrażam lamowanie co najmniej 2 razy dziennie, a w niedzielę- jeżeli zmieszczę się w sportowy stanik, idę na delikatny jogging. Bo schody na mnie nie podziałają, całą ciążę latam po 3 piętrach przynajmniej 20 razy dziennie, więc muszę wytoczyć cięższe działa

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------



to pewnie wina badania, ale ja jestem na to plamienie wyczulona po historiach dziewczyn z odklejającym się łożyskiem

lamowanie ok ale z joggingiem, dalabym sobie spokoj..... bo pierwsze co mi przychodzi na mysl to wlasnie bol brzucha i problem z lozyskiem.....balabym sie ryzykowac chociaz sama mam duza ochote wykurzac powoli synka
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 20:19   #843
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Hej dziewczyny, w życiu was juz nie nadrobię

Od czwartku jestem z helen w szpitalu, uczymy sie jesc i czekamy na ostatnie konsultacje i pewnie po weekendzie idziemy do domu
2800 g prawie na wadze

A co tam u was, kto mi streści najważniejsze rzeczy?
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 20:19   #844
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
a wg mnie wlasnie taka pasuje ktora pokazalas
tak na oko sprawdzilam jeszcze raz ten kolor porownalam do koloru torby i pasuje ale czarna tez bedzie pasowac , jak to do wszystkiego ten kolor
Dzięki może uda mi się podjechać i zobaczyć torbę 'na żywo"

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że ta torba nie powinna się aż tak gryźć z kolorem wózka/fotelika to też odcienie niebieskiego, a przecież nie jest powiedziane, że musi być ton w ton.
Też mi się tak zdaje no dzięki za pomoc



Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
ładna ja mam ze skip hop i jestem bardzo zadowolona. Do wózka jeszcze jej nie używałam, ale kilka razy się w nią spakowałam do teściów na noc
mam ten model
Śliczna torba , ja wybrałam bardziej uniwersalną co by TŻ w razie czego mógł z niej skorzystać, bo nie wiem czy takiej nie krępowałby się wziąć np na ramię
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 20:24   #845
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość


no właśnie też nie wiem. zobaczę ile się to utrzyma i jak silne będzie to plamienie. lekarze zbadał mnie dość szybko i delikatnie, więc nie sądzę, zeby mi robić jakieś masaże szyjki czy coś.

jesli jutro tez bedzie, to moze zadzwon do tego gina i spytaj, chyba ze dzis tez mozesz o tej godzinie
Szykuje dupcie i lece do was

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, w życiu was juz nie nadrobię

Od czwartku jestem z helen w szpitalu, uczymy sie jesc i czekamy na ostatnie konsultacje i pewnie po weekendzie idziemy do domu
2800 g prawie na wadze

A co tam u was, kto mi streści najważniejsze rzeczy?
nie wiem gdzie stanelas ale z pamieci to powiem ze wiele z nas sie rozpakowalo ( spojrz w liste ) , i niunia dzis rano, EdithS dzis rodzi, albo juz urodzila..... Bylo sporo cc, zielone oko ma problem ze spojeniem lonowym i nie moze sie ruszac z lozka nic a nic ;( reszta z nas marudzi, narzeka i probuje wykurzac w kazdy sposob dzieciaczki z brzucha i wiecej nie pamietam, brzmi jak plotka
super ze wychodzicie, Helenka silna dziewczynka a waga jaka piekna
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 20:30   #846
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Mam wiadomość 'Hej.Przyjeli nas do szpitala.Dostalam krwawienia,na szczescie ustalo. Rozwarcie nadal 1 cm ale pojawily sie nieregularne silne skurcze. Chyba sie zaczelo. Zona-marcina'

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
no właśnie ja też, ale póki co nic mnie nie boli, nie mam większych skurczy niż normalnie. mały się co najwyżej strasznie momentami rozpycha. trochę się wystraszyłam po prostu, tym bardziej, ze lekarz wróży mi poród dużo wcześniej niż tp, o ile nie na dniach.

jogging?? zdesperowana jesteś

crystal, przyjeżdżaj, pójdziemy na grupowe zakupy

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

nouvelle, ta torba gdzie można dostać to cudo??
To skip hop chelsea, można kupić wszędzie w necie, nawet na stronie empiku niedawno byla
Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
lamowanie ok ale z joggingiem, dalabym sobie spokoj..... bo pierwsze co mi przychodzi na mysl to wlasnie bol brzucha i problem z lozyskiem.....balabym sie ryzykowac chociaz sama mam duza ochote wykurzac powoli synka
Nie no z tymi biegami to przegielam, bardziej chodzi mi o szybki marsz
Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, w życiu was juz nie nadrobię

Od czwartku jestem z helen w szpitalu, uczymy sie jesc i czekamy na ostatnie konsultacje i pewnie po weekendzie idziemy do domu
2800 g prawie na wadze

A co tam u was, kto mi streści najważniejsze rzeczy?
Ale dobre wiadomości
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 20:34   #847
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Mam wiadomość 'Hej.Przyjeli nas do szpitala.Dostalam krwawienia,na szczescie ustalo. Rozwarcie nadal 1 cm ale pojawily sie nieregularne silne skurcze. Chyba sie zaczelo. Zona-marcina'

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



To skip hop chelsea, można kupić wszędzie w necie, nawet na stronie empiku niedawno byla

Nie no z tymi biegami to przegielam, bardziej chodzi mi o szybki marsz

Ale dobre wiadomości

no bo ja tu sie wystraszylam juz nouvellku ;p
Zona marcina powodzenia! oby sie zaczelo na dobre
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 20:36   #848
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, w życiu was juz nie nadrobię

Od czwartku jestem z helen w szpitalu, uczymy sie jesc i czekamy na ostatnie konsultacje i pewnie po weekendzie idziemy do domu
2800 g prawie na wadze

A co tam u was, kto mi streści najważniejsze rzeczy?
Super, że już niedługo bedziesz z córcią w domu


Nouvelle a po co Ci mleko w piersiach teraz? Po porodzie przyjdzie no i to bieganie sobie odpuść


ZonaMarcina trzymam za Was kciuki
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 20:38   #849
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Kurcze od godziny mam skurcze, nieregularne, ale dość silne i za każdym razem kończą się w wc z (za przeproszeniem) sraczką i mega mdłościami I parę plamek różowych miałam przed chwilą na papierze. Mój tż jest na imprezie kończącej duży projekt i szkolenie, chociaż oczywiście nie pije, a ja się nasprzątałam i chętnie bym się przespała przed rodzeniem w razie czego, a poza tym moja infekcja potrzebuje jeszcze czasu na wyleczenie. Także apeluję do dziewczyn z wcześniejszym terminem, żeby w razie czego brały moje miejsce, bo ja dzisiaj zdecydowanie nie chcę rodzić Kurcze boję się, żeby ta grzybica nie zaszkodziła w niczym. A skurcze mam dziwne, bo pierwszy raz bardziej mnie boli brzuch niż plecy

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Mój TZ mnie właśnie rozwalił ... Hahaha
Mowie do niego zrobić Ci kolacje ?
a on do mnie - ty musisz teraz leżeć bo moze porod sie zaczyna - ja odpowiadam - przeciez wiesz ze SR Ze właśnie trzeba chodzić na piłce kręcić biodrami itd .
A TZ do mnie ja mam doświadczenie ze zwierzętami o jak zwierze rodzi to leży . Hahah oboje wybuchnelismy śmiechem

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
U nas zielonkawe były przy naświetlaniu przy żółtaczce, podomież norma. Sąsiadka mówi, że jej mała miała zieloną jak zjadła ogórka.

A co to za kropelki, bo u nas się chyba kolki zaczęły u Zuzki mimo, że trzymam dietę
Zielone kupy mogą być od niektórych mlek modyfikowanych, nie pamiętam dokłądnie których, ale chodzi o wyższą zawartość żelaza. Mogą być też przy alergii i problemach brzuszkowych, ale na to chyba jeszcze za wcześnie

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

zona marcina powodzenia
nusiekowa myślę o tobie, czy coś ruszyło
mon super, że wreszcie helenka wyjdzie do domu
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 20:47   #850
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, w życiu was juz nie nadrobię

Od czwartku jestem z helen w szpitalu, uczymy sie jesc i czekamy na ostatnie konsultacje i pewnie po weekendzie idziemy do domu
2800 g prawie na wadze

A co tam u was, kto mi streści najważniejsze rzeczy?
Extra, że będziecie już w domku Helenka coraz większa. Dzielna dziewczynka Ona już niedługo będzie miała 4 miesiące?
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 20:52   #851
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
no właśnie też nie wiem. zobaczę ile się to utrzyma i jak silne będzie to plamienie. lekarze zbadał mnie dość szybko i delikatnie, więc nie sądzę, zeby mi robić jakieś masaże szyjki czy coś.
Ja tez tak miałam po ostatnim badaniu, mimo że żadnego dyskomfortu nie czułam. Następnego dnia było już wszystko ok.
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 20:59   #852
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, w życiu was juz nie nadrobię

Od czwartku jestem z helen w szpitalu, uczymy sie jesc i czekamy na ostatnie konsultacje i pewnie po weekendzie idziemy do domu
2800 g prawie na wadze

A co tam u was, kto mi streści najważniejsze rzeczy?
Świetnie

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Mam wiadomość 'Hej.Przyjeli nas do szpitala.Dostalam krwawienia,na szczescie ustalo. Rozwarcie nadal 1 cm ale pojawily sie nieregularne silne skurcze. Chyba sie zaczelo. Zona-marcina'[COLOR="Silver"]
To trzymam kciuki
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:04   #853
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, w życiu was juz nie nadrobię

Od czwartku jestem z helen w szpitalu, uczymy sie jesc i czekamy na ostatnie konsultacje i pewnie po weekendzie idziemy do domu
2800 g prawie na wadze

A co tam u was, kto mi streści najważniejsze rzeczy?
super.

Cytat:
Napisane przez crystal
jesli jutro tez bedzie, to moze zadzwon do tego gina i spytaj, chyba ze dzis tez mozesz o tej godzinie
Szykuje dupcie i lece do was
to czekamy
o tej porze nie ma już sensu. zresztą w moim przypadku najszybciej na IP, bo to 10min drogi. na szczęście w zasadzie przeszło, na razie. tylko kilka maleńkich plamek mam na wkładce. ale chyba czas wnikliwie obserwować co się dzieje, bo nie dam głowy, że nie zacznie się przed weekendem

nouvelle, świetne te torby mają ceny trochę mniej świetne, ale cóż muszę sobie zapisać, jak bd miała luźną gotówkę to może sobie sprawie, tym bardziej, że ta co Ty masz, to w zasadzie wygląda jak zwykła torebka miejska

żona_marcina

papalinka miej rękę na pulsie, bo coś się u Ciebie chyba zaczęło ruszać, choć nie jest powiedziane, że koniecznie dzisiaj, więc się nie martw na zapas. ale moze zadzwoń do TŻta na wszelki wypadek, niech wie co się dzieje, może urwie się wcześniej z tej imprezy.
ja też mam grzybka i wolałabym to wyleczyć zanim trafię na porodówkę

niunia urodziła i od razu kolejka się odblokowała no

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Ja tez tak miałam po ostatnim badaniu, mimo że żadnego dyskomfortu nie czułam. Następnego dnia było już wszystko ok.
uff to mnie trochę uspokoiłaś a miałaś krwawienie takie typowe czy śluz brązowy, zabarwiony krwią?? bo ja to drugie. ale już się chyba uspokoiło. nie chciałabym teraz na tą porodówkę trafić

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

jak ten dzidek się rozpycha, no nie mogę

Edytowane przez Michiru
Czas edycji: 2015-03-11 o 21:18
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:04   #854
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Mamy kolejne dziecię ediths urodziła 'O 19.47 na swiat przyszla nasza Helenka, zdrowa i silna, no i duza 3690g i 57cm dluga porod byl dosc krotki, o 16 zaczely sie konkrtne skurcze. Mialam kryzys i myslalam,ze nie dam rady. Bardzo musieli mnie naciac,bo mala byla owineta w nozke pepowina kilka razy i cofala sie do tylu kiedy parlam. Parlam okolo 25 razy....Mam kilkanascie szwow. Ale bylo warto,jeztesmy przeszczesliwi '
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:05   #855
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Nouvelle co do mleka to się nie martw! Ja przed porodem nie miałam nic, po porodzie też średnio, ale rozkręciłam laktację i od 5 doby mloda tylko na moim cycku, a położna mówi, że u mnie mleczarnia także to co teraz nie ma znaczenia
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:05   #856
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość


uff to mnie trochę uspokoiłaś a miałaś krwawienie takie typowe czy śluz brązowy, zabarwiony krwią?? bo ja to drugie. ale już się chyba uspokoiło. nie chciałabym teraz na tą porodówkę trafić[COLOR="Silver"]
Też to drugie, samej krwi pewnie bym się przestraszyła.
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:05   #857
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Mamy kolejne dziecię ediths urodziła 'O 19.47 na swiat przyszla nasza Helenka, zdrowa i silna, no i duza 3690g i 57cm dluga porod byl dosc krotki, o 16 zaczely sie konkrtne skurcze. Mialam kryzys i myslalam,ze nie dam rady. Bardzo musieli mnie naciac,bo mala byla owineta w nozke pepowina kilka razy i cofala sie do tylu kiedy parlam. Parlam okolo 25 razy....Mam kilkanascie szwow. Ale bylo warto,jeztesmy przeszczesliwi '
Ale super wielkie gratulacje dla szczęśliwej mamusi
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:06   #858
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Edith gratulacje!! To się kolejka rozruszała
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:07   #859
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Mamy kolejne dziecię ediths urodziła 'O 19.47 na swiat przyszla nasza Helenka, zdrowa i silna, no i duza 3690g i 57cm dluga porod byl dosc krotki, o 16 zaczely sie konkrtne skurcze. Mialam kryzys i myslalam,ze nie dam rady. Bardzo musieli mnie naciac,bo mala byla owineta w nozke pepowina kilka razy i cofala sie do tylu kiedy parlam. Parlam okolo 25 razy....Mam kilkanascie szwow. Ale bylo warto,jeztesmy przeszczesliwi '
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 21:08   #860
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Kurcze jeszcze 87marta biedna w tym szpitalu i nic nie robią. Oby w końcu też się doczekała dzidzi
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:09   #861
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Kurcze jeszcze 87marta biedna w tym szpitalu i nic nie robią. Oby w końcu też się doczekała dzidzi
No i ciekawe jak tam Nusiekowa.
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:12   #862
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Super, że już niedługo bedziesz z córcią w domu


Nouvelle a po co Ci mleko w piersiach teraz? Po porodzie przyjdzie no i to bieganie sobie odpuść


ZonaMarcina trzymam za Was kciuki
jak to po co? do kawy
a tak serio, to ja mam jakieś dziwne obawy, że mleka w ogóle nie będę miała i tak o, sobie panikuje. Moja mama i moja siostra miały ogromne problemy z laktacją, a ja bardzo wierzę że wszystko jest w genach zapisane

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Kurcze od godziny mam skurcze, nieregularne, ale dość silne i za każdym razem kończą się w wc z (za przeproszeniem) sraczką i mega mdłościami I parę plamek różowych miałam przed chwilą na papierze. Mój tż jest na imprezie kończącej duży projekt i szkolenie, chociaż oczywiście nie pije, a ja się nasprzątałam i chętnie bym się przespała przed rodzeniem w razie czego, a poza tym moja infekcja potrzebuje jeszcze czasu na wyleczenie. Także apeluję do dziewczyn z wcześniejszym terminem, żeby w razie czego brały moje miejsce, bo ja dzisiaj zdecydowanie nie chcę rodzić Kurcze boję się, żeby ta grzybica nie zaszkodziła w niczym. A skurcze mam dziwne, bo pierwszy raz bardziej mnie boli brzuch niż plecy




Zielone kupy mogą być od niektórych mlek modyfikowanych, nie pamiętam dokłądnie których, ale chodzi o wyższą zawartość żelaza. Mogą być też przy alergii i problemach brzuszkowych, ale na to chyba jeszcze za wcześnie

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

zona marcina powodzenia
nusiekowa myślę o tobie, czy coś ruszyło
mon super, że wreszcie helenka wyjdzie do domu
a może nospa + ciepła kąpiel pomogą
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:12   #863
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Edith gratulacje !!! Życzę szybkiego powrotu do formy ;**
Kolejka ruszyła

Mnie brzuch cmi i napina sie gdzies co 15 min ale to nie jest jakis bol !
Ide spac bo za duzo wrażeń dla mnie na dzis !!

Buziaki ;*
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:13   #864
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Mamy kolejne dziecię ediths urodziła 'O 19.47 na swiat przyszla nasza Helenka, zdrowa i silna, no i duza 3690g i 57cm dluga porod byl dosc krotki, o 16 zaczely sie konkrtne skurcze. Mialam kryzys i myslalam,ze nie dam rady. Bardzo musieli mnie naciac,bo mala byla owineta w nozke pepowina kilka razy i cofala sie do tylu kiedy parlam. Parlam okolo 25 razy....Mam kilkanascie szwow. Ale bylo warto,jeztesmy przeszczesliwi '
gratulacje edithS dalas rade!!!
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:13   #865
rona1906
Raczkowanie
 
Avatar rona1906
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 238
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
rona, super, że u Was coraz lepiej mam nadzieję, że małemu te bóle brzuszka przejdą. macie na to jakiś sposób, jakieś zalecenia czy coś, żeby mu ulżyć?? a brzuszkiem się nie przejmuj, potrzebuje trochę czasu, by spaść, szczególnie po bliźniakach

niech mnie ktoś uspokoi... plamienie po badaniu na tym etapie to coś normalnego czy mam się bać i zbierać do szpitala??
Poki co tylko te kropelki, w poniedzialek idziemy do lekarza wiec bedziemy widziec. Ten brzuszek dokucza mu dopiero 2 dzien, ale jednak daje w kosc. najlepsze jest to, ze mloda je to samo i jej nic nie jest.

marcia my dajemy mu espumisan.

crystal oj tak, bardzo pomaga. Choc nie powiem teraz ma latwiej, bo ma 2 tygodnie wolnego.

zielone oko poki mieszkam w domu z mama i siostra to sobie swietnie radze. Zawsze jest ktos do pomocy jak maz pojedzie cos zalatwic np. Ostatnie dwa dni skreca meble u nas w mieszkaniu. Za miesiac jak sie wyprowadzimy i zostane sama to bedzie pewnie ciezej

aaakarolina odwiedziny fajna sprawa. Zawsze to jakas rozrywka
__________________
5.02.2012
11.10.2014
23 LUTY 2015 Alicja i Piotruś

Edytowane przez rona1906
Czas edycji: 2015-03-11 o 21:16
rona1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:15   #866
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
już w domu super.


to czekamy
o tej porze nie ma już sensu. zresztą w moim przypadku najszybciej na IP, bo to 10min drogi. na szczęście w zasadzie przeszło, na razie. tylko kilka maleńkich plamek mam na wkładce. ale chyba czas wnikliwie obserwować co się dzieje, bo nie dam głowy, że nie zacznie się przed weekendem

nouvelle, świetne te torby mają ceny trochę mniej świetne, ale cóż muszę sobie zapisać, jak bd miała luźną gotówkę to może sobie sprawie, tym bardziej, że ta co Ty masz, to w zasadzie wygląda jak zwykła torebka miejska

żona_marcina

papalinka miej rękę na pulsie, bo coś się u Ciebie chyba zaczęło ruszać, choć nie jest powiedziane, że koniecznie dzisiaj, więc się nie martw na zapas. ale moze zadzwoń do TŻta na wszelki wypadek, niech wie co się dzieje, może urwie się wcześniej z tej imprezy.
ja też mam grzybka i wolałabym to wyleczyć zanim trafię na porodówkę

niunia urodziła i od razu kolejka się odblokowała no

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------


uff to mnie trochę uspokoiłaś a miałaś krwawienie takie typowe czy śluz brązowy, zabarwiony krwią?? bo ja to drugie. ale już się chyba uspokoiło. nie chciałabym teraz na tą porodówkę trafić

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

jak ten dzidek się rozpycha, no nie mogę
właśnie dlatego ją wybrałam, w niczym nie przypomina typowej, dzieciowej torby

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Nouvelle co do mleka to się nie martw! Ja przed porodem nie miałam nic, po porodzie też średnio, ale rozkręciłam laktację i od 5 doby mloda tylko na moim cycku, a położna mówi, że u mnie mleczarnia także to co teraz nie ma znaczenia
a rozkręcałaś tą metodą 7-5-3?
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:19   #867
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Gratulacje Edith.
Teraz czekamy na informacje od Nusiekowej. I oby u 87Marty cos zadziałali.
Moje zawroty głowy prawie znikły. Jakieś skurcze czasem odczuwam. Ale myślę że jeszcze do porodu daleko.
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:23   #868
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

przyszedł wieczór i znów mam fatalną zgagę
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:26   #869
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Mój TZ mnie właśnie rozwalił ... Hahaha
Mowie do niego zrobić Ci kolacje ?
a on do mnie - ty musisz teraz leżeć bo moze porod sie zaczyna - ja odpowiadam - przeciez wiesz ze SR Ze właśnie trzeba chodzić na piłce kręcić biodrami itd .
A TZ do mnie ja mam doświadczenie ze zwierzętami o jak zwierze rodzi to leży . Hahah oboje wybuchnelismy śmiechem


EdithS- gratulacje!!!!

A co u reszty dziewczyn? Jest jakiś postęp????
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:27   #870
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
właśnie dlatego ją wybrałam, w niczym nie przypomina typowej, dzieciowej torby











a rozkręcałaś tą metodą 7-5-3?


Tak dokładnie. Momentami byłam już załamana, czułam sie jak krowa, a przez pól godziny ściągałam jakies 10 ml...ale po paru dniach się udało i jestem z tego mega dumna



Najlepsze jest to, że kupiliśmy wielkie pudło bebilonu, bo już byliśmy pewni, że przejdziemy na sztuczne. No i stoi teraz :P

Takze dziewczyny jest nadzieja dla wszystkich
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.