Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-12, 20:24   #4591
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Witam Kochane Panie Niedzielnie

Męża miałam cały tydzien i powiem Wam ze z 5 kilo chyba przytyłam codziennie jakas impreza, to ziemniaki z boczkiem, to sliwki z boczkiem, to pizza, to lody, to grill, to jakies zakąski i inne przysmaki Dobrze ze pojechał bo juz tesknie za owsianka i warzywną zupką z kasza jaglana jutro detox od słodyczy i takiego jedzenia!

Co do dzidzi to nadal nie odczuwam jakis mega kopniaków co mnie w dalszym ciągu martwi, czasem da znac raz dziennie albo dwa i tyle. Ale jestem cierpliwa i nie panikuje. MA KTÓRAS TAK JAK JA??????

I widze ze zostałam jedna z nielicznych co do płci no sama jestem ciekawa... Ale raczej powiekszymy grono męskie bo widze ze na dzien dzisiejszy remis
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 20:32   #4592
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Witam Kochane Panie Niedzielnie

Męża miałam cały tydzien i powiem Wam ze z 5 kilo chyba przytyłam codziennie jakas impreza, to ziemniaki z boczkiem, to sliwki z boczkiem, to pizza, to lody, to grill, to jakies zakąski i inne przysmaki Dobrze ze pojechał bo juz tesknie za owsianka i warzywną zupką z kasza jaglana jutro detox od słodyczy i takiego jedzenia!

Co do dzidzi to nadal nie odczuwam jakis mega kopniaków co mnie w dalszym ciągu martwi, czasem da znac raz dziennie albo dwa i tyle. Ale jestem cierpliwa i nie panikuje. MA KTÓRAS TAK JAK JA??????

I widze ze zostałam jedna z nielicznych co do płci no sama jestem ciekawa... Ale raczej powiekszymy grono męskie bo widze ze na dzien dzisiejszy remis
Ja początkowo delikatnie ruchy czułam a z młodym to przez całą ciążę były takie lajtowe i rzadko. Nie to co teraz jest. A jeszcze kopy w pęcherz to już w ogóle cios poniżej pasa...
Tż jutro jedzie na delegacje będzie w piątek. Nie lubię jak tak jeździ, ale odpoczne od niego bo mega mnie wkurza od wczoraj. Trochę ochłonę przez te kilka dni.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 20:35   #4593
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Nie ma zasady z ruchami niektóre dzieci są mało ruchliwe i tyle .. 😊 u mnie teraz jest tak ze nieraz dopiero wieczorem coś poczuje a nieraz cały dzień harcuje ogólnie późno zaczęłam czuć wiec
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 20:46   #4594
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość


Hihi o ile Ci nie szkoda tego zmieniać to luzik masz. tzn wiesz - chodzi o wymianę. Jednak kazdy dodatek kosztuje wiec wymienienie wszystkiego na inne kolory moze byc kosztowne, no chyba, ze chcesz pochować stare i nic na ich miejsce nie wstawiać to luzik
A z drugiej strony jeszcze masz tyle czasu, ze sie moze okazać, ze jednak spodoba Ci sie inna pościel. Niestety my kobiety zmienne jesteśmy
a daj spokój .... ja się z tym przespałam i np dzisiaj wydaje mi się, że ta dziecięca pościel wcale du*y nie urywa więc wstrzymuje się z jakimikolwiek zmianami, tym bardziej, że dla Małego zakupy zaczynam czerwiec/lipiec


Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Melduję, że mamy potwierdzonego chłopczyka
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Molise gratulacje

Własnie wyslalam tesciom zdjecia Adaśka , w tym jedno mojego brzucha .. Czekamy na telefony .. wreeeszcie mam to za sobą
Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Dzwonią zdziwieni .. ale sie ciesza , Grzesiek caly czas na telefonie wisi
Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
A tesciowa do mnie ..''przeciez podpaski kupowalas ''
A ja wtedy globulki mialam i musialam używać
Rozwalił mnie ten tekst Teściowej
ale widocznie coś podejrzewać musiała, skoro zwróciła na to uwagę
Grunt, że się wszyscy cieszą, bo pewnie jakie by nie były Wasze relacje, to jest Ci lżej ze świadomością, że przyjęli to tak dobrze, nie?

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Mi tez Julka dzisiaj cały dzien tak kopie, ze jestem w szoku. Juniora kopniaków nie czułam nigdy tak przez cała ciąże jak przy Julce w ciagu jednego dnia... TŻ sie zastanawia kiedy to dziecko spi
Z kocykiem nie pomoge bo jeszcze sama nie wiem dokładnie co i jak
Teraz to pół biedy, gorzej jak później nie będą spały

A tak w ogóle, to ostatnio na wizycie gin mi mówiła (chociaż większość z Was pewnie to już wie), że największą aktywność dzieci okazują między 25 a 35 tc Ponoć nie ma reguły i od tego też są wyjątki, ale jakieś tam badania tak mówią



A tak w ogóle to witam sie w 25 tc

Właśnie wróciliśmy z mężem ze spaceru Jak tylko pogoda jest ładna, to pokonujemy jakieś 2,5 - 3 km... No i właśnie zauważyłam, że już 3 dzień z rzędu ostatnie pół km dochodzę z wielkim trudem... Tzn czuję się dobrze, ale nogi (a zwłaszcza pięty) tak mnie bolą, że jak wejdę do domu, to ciężko mi wyjść po schodach do góry.... Chyba odczuwam te (prawie) 14 kg na +
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 20:52   #4595
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja zauważyłam, że w tygodniu jest bardzo aktywne, a sobote albo niedziele(różnie) czuje go, ale bardzo delikatnie, zdecydowanie delikatniej, niż w tygodniu. I zauważyłam, że jest tak wtedy kiedy wstaję wcześniej niż zazwyczaj, nie wiem czy to z tym związane, ale zauważam powiązanie. Zaburzam rytm do.ktorego jest przyzwyczajone od początku- tak sobie to tłumaczę
__________________
Synek

Edytowane przez Jess922
Czas edycji: 2015-04-12 o 20:53
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 20:52   #4596
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość

Właśnie wróciliśmy z mężem ze spaceru Jak tylko pogoda jest ładna, to pokonujemy jakieś 2,5 - 3 km... No i właśnie zauważyłam, że już 3 dzień z rzędu ostatnie pół km dochodzę z wielkim trudem... Tzn czuję się dobrze, ale nogi (a zwłaszcza pięty) tak mnie bolą, że jak wejdę do domu, to ciężko mi wyjść po schodach do góry.... Chyba odczuwam te (prawie) 14 kg na +
14 juz? fiu fiu pokazny wynik!! Ale najwazniejsze zebys sie dobrze czuła, bo jak jestes szczupła to pewnie tych 14kg po Tobie nie widac. Ja mam narazie 5 i czuje sie jak wieloryb!!!!!!!!!!! Płetwal błękitny normalnie + 2 foki
Ale tez chodze na spacery, staram sie tak 4x w tyg isc. Robie po około 8km. I czesto gesto rozciagam sie i delikatnie pocwicze. Dobrze to robi polecam
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 20:57   #4597
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że w tygodniu jest bardzo aktywne, a sobote albo niedziele(różnie) czuje go, ale bardzo delikatnie, zdecydowanie delikatniej, niż w tygodniu. I zauważyłam, że jest tak wtedy kiedy wstaję wcześniej niż zazwyczaj, nie wiem czy to z tym związane, ale zauważam powiązanie.
A to ciekawe hihi teoria.





Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a daj spokój .... ja się z tym przespałam i np dzisiaj wydaje mi się, że ta dziecięca pościel wcale du*y nie urywa więc wstrzymuje się z jakimikolwiek zmianami, tym bardziej, że dla Małego zakupy zaczynam czerwiec/lipiec




Gratulacje







Rozwalił mnie ten tekst Teściowej
ale widocznie coś podejrzewać musiała, skoro zwróciła na to uwagę
Grunt, że się wszyscy cieszą, bo pewnie jakie by nie były Wasze relacje, to jest Ci lżej ze świadomością, że przyjęli to tak dobrze, nie?



Teraz to pół biedy, gorzej jak później nie będą spały

A tak w ogóle, to ostatnio na wizycie gin mi mówiła (chociaż większość z Was pewnie to już wie), że największą aktywność dzieci okazują między 25 a 35 tc Ponoć nie ma reguły i od tego też są wyjątki, ale jakieś tam badania tak mówią



A tak w ogóle to witam sie w 25 tc

Właśnie wróciliśmy z mężem ze spaceru Jak tylko pogoda jest ładna, to pokonujemy jakieś 2,5 - 3 km... No i właśnie zauważyłam, że już 3 dzień z rzędu ostatnie pół km dochodzę z wielkim trudem... Tzn czuję się dobrze, ale nogi (a zwłaszcza pięty) tak mnie bolą, że jak wejdę do domu, to ciężko mi wyjść po schodach do góry.... Chyba odczuwam te (prawie) 14 kg na +
Super to już tak daleko prawie miesiąc przede mną jesteś . Ojej juz 14 kg nieźle .to się nie dziwię ze nóżki bolą odpocznij sobie 😊

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
14 juz? fiu fiu pokazny wynik!! Ale najwazniejsze zebys sie dobrze czuła, bo jak jestes szczupła to pewnie tych 14kg po Tobie nie widac. Ja mam narazie 5 i czuje sie jak wieloryb!!!!!!!!!!! Płetwal błękitny normalnie + 2 foki
Ale tez chodze na spacery, staram sie tak 4x w tyg isc. Robie po około 8km. I czesto gesto rozciagam sie i delikatnie pocwicze. Dobrze to robi polecam
Tez tak myślę ja przy marcelu tez miałam kolo 15 17 kg na plus pod koniec juz nie liczyłam haha ale właśnie ja jestem szczupła i nie wyglądało to źle i po porodzie większość straciłam
Co do spacerów jestem za . Tez dużo km robie w tygodniu 😆
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 20:57   #4598
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
14 juz? fiu fiu pokazny wynik!! Ale najwazniejsze zebys sie dobrze czuła, bo jak jestes szczupła to pewnie tych 14kg po Tobie nie widac. Ja mam narazie 5 i czuje sie jak wieloryb!!!!!!!!!!! Płetwal błękitny normalnie + 2 foki
Ale tez chodze na spacery, staram sie tak 4x w tyg isc. Robie po około 8km. I czesto gesto rozciagam sie i delikatnie pocwicze. Dobrze to robi polecam
8km?!?! matko podziwiam, ja po kilometrze wymiękam, a stopy to mnie bolą tak jak mms pisze
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 20:58   #4599
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Nieee, ona wie ze ja juz jej tu nie chce myślała że się tocze, bo przecież "za miesiąc rodze"
usmialam sie to juz wiesz czego sie spodziewac,teraz brzuch najszybciej rosnie, no ale nie przesadzajmy...;D

mi udalo sie troszke odpoczac,zaliczylam spacerek do babci,kawkę i na dobre i na zle..przeczytalam tez pol ksiazki,ale ze czytam dosc szybko to chce sie najesc lekturą na zapas..rano ide zaniesc mocz i zrobic hormony tarczycy a pozniej o 15stej wizyta
jeszcze pewnie rossmana zalizce bo plyn do prania bedzie w promocji,Lovela,A tak mam juz kosmetyki z Hippa:plyn do kapieli,oliwke ,tylko cos na pupe musze kupic i chyba tu postawie na linomag,w dozie kupie...
mysle coby mala zamieszkala od poczatku w tym nowym pokoju ..tylko nie wiem jaka kupic komode i szafkę bo lozeczko bedzie miala drewniane biale ,jednak nie turystyczne..

http://allegro.pl/biala-komoda-z-prz...194377967.html
chyba ze znajde cos fajnego na olx..bo taka mini szafa tez by sie przydala,do lawendy kolor wenge neizbyt do mnie przemawia..

molise gratuluje
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 21:04   #4600
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja dziś chciałam kupić proszek do prania z Loveli, bo była promocja, ale w końcu nie wzięłam bo stwierdziłam, że chyba za wcześnie na pranie, potem przed porodem już nie będą takie świeże i trzeba będzie prać jeszcze raz. Któraś już pierze?
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 21:11   #4601
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ja dziś chciałam kupić proszek do prania z Loveli, bo była promocja, ale w końcu nie wzięłam bo stwierdziłam, że chyba za wcześnie na pranie, potem przed porodem już nie będą takie świeże i trzeba będzie prać jeszcze raz. Któraś już pierze?
Ja w lipcu bede prac teraz jak dla mnie za wczesnie.
Ale juz czuje zapach tych ciuszków
Nie zapomnę jak robiłam pierwsze "Miśkowe pranie" gdy On był jeszcze w brzuszku... Chodziałam co chwilka do komody i wąchałam te bodziaki
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 21:14   #4602
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hehe też pewnie będę tak robić

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Zmykam do łóżka, dobranoc mamusie
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 21:19   #4603
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
14 juz? fiu fiu pokazny wynik!! Ale najwazniejsze zebys sie dobrze czuła, bo jak jestes szczupła to pewnie tych 14kg po Tobie nie widac. Ja mam narazie 5 i czuje sie jak wieloryb!!!!!!!!!!! Płetwal błękitny normalnie + 2 foki
Ale tez chodze na spacery, staram sie tak 4x w tyg isc. Robie po około 8km. I czesto gesto rozciagam sie i delikatnie pocwicze. Dobrze to robi polecam

U mnie nadal jest -2kg niż przed ciąża ale z całkiem innej wagi startuje niż wy
Przy juniorze przytyłam 6kg ale startowałam z o wiele mniejszej wagi...

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ja dziś chciałam kupić proszek do prania z Loveli, bo była promocja, ale w końcu nie wzięłam bo stwierdziłam, że chyba za wcześnie na pranie, potem przed porodem już nie będą takie świeże i trzeba będzie prać jeszcze raz. Któraś już pierze?

Ja bede prała na sam koniec, martwić sie nie trzeba bo to środek lata bedzie wiec wyschnie raz dwa... A i prasowanie takich ciuszków jest baaaaardzo przyjemne
Teraz to według mnie za wczesnie, wszystko ma byc świeżutkie
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 21:23   #4604
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

JES922 jeszcze nie piore ale kupic warto i trzymac, a promocji az tak czesto na to nie mają...ja bede prac w polowie czerwca...

znow mi ledzwia dokuczają..ide spać.
ps.zapomnialam sie pochwalic-zgaga też mnie dopadla. i pomyslec ze sama tego chcialam.. jak nie mdlosci,twardnienie brzucha ..brak okresu to jak na razie najprzyjemniejszy objaw tej ciazy..
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 21:36   #4605
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
14 juz? fiu fiu pokazny wynik!! Ale najwazniejsze zebys sie dobrze czuła, bo jak jestes szczupła to pewnie tych 14kg po Tobie nie widac. Ja mam narazie 5 i czuje sie jak wieloryb!!!!!!!!!!! Płetwal błękitny normalnie + 2 foki
Ale tez chodze na spacery, staram sie tak 4x w tyg isc. Robie po około 8km. I czesto gesto rozciagam sie i delikatnie pocwicze. Dobrze to robi polecam
Jakoś bardzo nie widać niby (tak wszyscy mówią), ale ja zauważyłam, że przybrałam (zwłaszcza w udach). Nie wyglądam tragicznie, bo zawsze chuda byłam, ale wolałabym bardziej nie przytyć, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że wszystko dopiero przede mną
Na spacery chodzę jeśli tylko nie pada A ćwiczyć się boję... Gin mi mówiła jakie ćwiczenia mogę wykonywać i wg, ale jakoś się obawiam, że zrobię coś Małemu... Dlatego zaczekam do szkoły rodzenia Tak w ogóle, to muszę tam w tyg zadzwonić i się zapisać
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 21:37   #4606
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ja dziś chciałam kupić proszek do prania z Loveli, bo była promocja, ale w końcu nie wzięłam bo stwierdziłam, że chyba za wcześnie na pranie, potem przed porodem już nie będą takie świeże i trzeba będzie prać jeszcze raz. Któraś już pierze?
Ja już mam wyprane nie mogłam trzymać tych ciuchów smierdzacych fajkami. ... nawet podwójnie może potem jeszcze raz wypiore.





Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
usmialam sie to juz wiesz czego sie spodziewac,teraz brzuch najszybciej rosnie, no ale nie przesadzajmy...;D

mi udalo sie troszke odpoczac,zaliczylam spacerek do babci,kawkę i na dobre i na zle..przeczytalam tez pol ksiazki,ale ze czytam dosc szybko to chce sie najesc lekturą na zapas..rano ide zaniesc mocz i zrobic hormony tarczycy a pozniej o 15stej wizyta
jeszcze pewnie rossmana zalizce bo plyn do prania bedzie w promocji,Lovela,A tak mam juz kosmetyki z Hippa:plyn do kapieli,oliwke ,tylko cos na pupe musze kupic i chyba tu postawie na linomag,w dozie kupie...
mysle coby mala zamieszkala od poczatku w tym nowym pokoju ..tylko nie wiem jaka kupic komode i szafkę bo lozeczko bedzie miala drewniane biale ,jednak nie turystyczne..

http://allegro.pl/biala-komoda-z-prz...194377967.html
chyba ze znajde cos fajnego na olx..bo taka mini szafa tez by sie przydala,do lawendy kolor wenge neizbyt do mnie przemawia..

molise gratuluje
Dobry wybór ... hipp ma super produkty
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 21:39   #4607
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Molise gratuluję synusia


Widzę, że u nas w weekendy troszkę spokojniej:
W sumie fajnie, bo nie ma dużo nadrabiania
Ja miałam gości w weekend, dziś na spacerze z mężem byliśmy i zrobiliśmy 9 km
Jutro raniutko wyjeżdżamy i nie będzie nas 3 dni.
Będę mniej się udzielać, ale napewno podczytywać co jakiś czas będę


Spokojnej nocy
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 21:39   #4608
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Molise gratuluję synusia


Widzę, że u nas w weekendy troszkę spokojniej:
W sumie fajnie, bo nie ma dużo nadrabiania
Ja miałam gości w weekend, dziś na spacerze z mężem byliśmy i zrobiliśmy 9 km
Jutro raniutko wyjeżdżamy i nie będzie nas 3 dni.
Będę mniej się udzielać, ale napewno podczytywać co jakiś czas będę


Spokojnej nocy
Bawcie sie dobrze 😘
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 21:51   #4609
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Molise gratuluję synusia





Widzę, że u nas w weekendy troszkę spokojniej:

W sumie fajnie, bo nie ma dużo nadrabiania

Ja miałam gości w weekend, dziś na spacerze z mężem byliśmy i zrobiliśmy 9 km

Jutro raniutko wyjeżdżamy i nie będzie nas 3 dni.

Będę mniej się udzielać, ale napewno podczytywać co jakiś czas będę





Spokojnej nocy

Jakis wypadzik za miasto ?

No nie, poniedziałek bez gaduły kasperki to nie poniedziałek
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 21:52   #4610
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Jakis wypadzik za miasto ?

No nie, poniedziałek bez gaduły kasperki to nie poniedziałek
Haha no też racja jedna z większych gadul nam wyjeżdża
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 05:54   #4611
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hej mamusie :-* wczoraj rano wstalam, nabazgralam wielkiego posta... I... Nie dodalo, albo aplikacja zfixowala albo neta rozlaczylo wiec sie wkurzylam i wylaczylam go na caly dzien :-P ogolnie to wczoraj z mezem pojechalismy na zakupy, kupilismy lody i pojechalismy na spacer do lasu i tam zjedlismy lody ;-) bylo cudownie, zadnych telefonow, spokoj cisza tylko ogrom zwierzat widzielismy ;-) sarenki swiecily bezwstydnie dupkami ;-) mlode dziki sobie ryly w ziemi a los uciekal z drogi ;-) wiewioreczka sobie skakala po drzewkach i w tle ten spiew ptakow... Super bylo, ale jak wrocilismy to popoludnie przespane ;-) ale to bylo do przewidzenia bo w sobote ogarnelosmy cale mieszkanie zeby moc w niedziele sie byczyc w swiezutkim pokoiku
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 05:56   #4612
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dzien dobry Witamy się w 6 miesiącu , syn mi zwariował i taaak wcześnie wstał

Pogoda cudna Ide ogarniać jakieś śniadanko ..

miłego dnia
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 05:59   #4613
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

A dzis czeka mnie troche prania bo juz w sobote nie zdazylam wszystkiego po tym remoncie poprac...
W tym tyg mam zamiar isc na glukoze ale nie wiem, moze pojde w przyszlym, zobacze jak bede sie czula jutro z rana ;-) zaraz przydaloby sie ogarnac jakies sniadanie ;-) i brac sie za pranie ;-)

---------- Dopisano o 05:59 ---------- Poprzedni post napisano o 05:56 ----------

Ciekawe jak tam nasza swiezusienka zonka pewnie wymeczyla sie niezle na tym weselichu...
Czy ktoras jeszcze dzis ma totalnego lenia? Ja dzos od 16do 19 w pracy nie wiem jak wytrzymam z leniem, chybaze cos sie rusze i rozbujam przez dzien ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 06:00   #4614
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

mnie mąż już o 5 obudził bo dopiero się pakował a jeszcze jakbym nie przypilnowała to bez kilku rzeczy by pojechał.
Młody jeszcze śpi a ja mam ambitny plan na dziś i rozpoczynam pisanie pracy. Muszę się ogarnąć bo został miesiąc czasu do oddania
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 06:05   #4615
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Moniska, plan dobry ;-) wazne ze checi sa a jak juz sie siadzie do pisania to strony same sie nabijaja ;-) ja tak mialam i z lic i z mgr ;-) pierwsze mysli i pomysly sa najlepsze powodzenia
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 06:16   #4616
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
mnie mąż już o 5 obudził bo dopiero się pakował a jeszcze jakbym nie przypilnowała to bez kilku rzeczy by pojechał.
Młody jeszcze śpi a ja mam ambitny plan na dziś i rozpoczynam pisanie pracy. Muszę się ogarnąć bo został miesiąc czasu do oddania


Ja mam jakies 2 miesiące do oddania... Ale do napisania z jakies 130 stron w tym przygotowanie badan jakościowych
Coraz cześciej sie zastanawiam... I stwierdzam, ze chyba nie dam rady sie teraz obronić, mam w mózgu pustkę, siadam do tego i nie umiem napisac NIC. Dlatego kciuki zaciskam za Twoja wene i pisanie pracy !

----
Dzien dobry
Ja sie dzisiaj nie wyspalam... Ide ogarnac śniadanie, szybko mieszkanie i bedzie spokoj
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-04-13 o 06:17
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 06:34   #4617
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)



Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Co do dzidzi to nadal nie odczuwam jakis mega kopniaków co mnie w dalszym ciągu martwi, czasem da znac raz dziennie albo dwa i tyle. Ale jestem cierpliwa i nie panikuje. MA KTÓRAS TAK JAK JA??????

I widze ze zostałam jedna z nielicznych co do płci no sama jestem ciekawa... Ale raczej powiekszymy grono męskie bo widze ze na dzien dzisiejszy remis
Mój bąbel szaleje jak nie wiem ale są dni, że jest spokojniejsze i też się wtedy martwię zobaczysz jeszcze Cię tak skopie...
Ja też płci nie znam ale mam nadzieję, że jutro się to zmieni jadę do jakiegoś faceta na te genetyczne, bo moja ma urlop i zobaczymy jak to będzie
Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ja dziś chciałam kupić proszek do prania z Loveli, bo była promocja, ale w końcu nie wzięłam bo stwierdziłam, że chyba za wcześnie na pranie, potem przed porodem już nie będą takie świeże i trzeba będzie prać jeszcze raz. Któraś już pierze?
Ja też czekam do lipca a gdzie była ta promocja? ja wczoraj zerknęłam na cenę Jelpa
Jess w ogóle słodziutkie te ubranka co kupiłaś
Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Dzien dobry Witamy się w 6 miesiącu , syn mi zwariował i taaak wcześnie wstał

Pogoda cudna Ide ogarniać jakieś śniadanko ..

miłego dnia
a u mnie paskudnie Fajnie, że teście tak zareagowali i się cieszą



Miłego dnia!!
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 06:35   #4618
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja mam jakies 2 miesiące do oddania... Ale do napisania z jakies 130 stron w tym przygotowanie badan jakościowych
Coraz cześciej sie zastanawiam... I stwierdzam, ze chyba nie dam rady sie teraz obronić, mam w mózgu pustkę, siadam do tego i nie umiem napisac NIC. Dlatego kciuki zaciskam za Twoja wene i pisanie pracy !

----
Dzien dobry
Ja sie dzisiaj nie wyspalam... Ide ogarnac śniadanie, szybko mieszkanie i bedzie spokoj
U nas jest limit 30-60 stron z czym mogą zdarzyć się odchylenia.
U mnie za dużo nie będzie bo ja zawsze pisze krótko, zwięźle i na temat. Też myślę czasami nad przeniesieniem tego na wrzesień ale to będzie hard core, dwoje dzieci i będę musiała znaleźć czas na naukę
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 06:42   #4619
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

No właśnie ciekawe jak nasza świeża żonka Czekamy na relacje ..

Kurcze dopiero przed 8 a my juz po sniadaniu mieszkanie ogarnelam mieso na zupę się moczy .. chya wyskoczymy na mały spacerek bo sie przeciez zanudze w domu ..
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 06:56   #4620
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

A ja tak w ogole juz mam 24tydz jupi!!! Mam rziewne przeczucie ze moj maly dziec sie zdecyduje przywitac z nami w lipcu ;-) a ostatnio snia mi sie takie glupoty ze szok. Snila mi sie wczoraj wizyta i ze lekarz mi powiedzial ze jednak jest 4dzieci ale sa niewyksztalcone wiec trzeba usunac ciaze... Zerwalam sie w nocy i az sie poplakalam... A mala tak mnie kopala ze zasnac nie moglam pozniej... Dziwne te sny, spie krotko ale te noce mnie mecza bardziej niz dni...
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 13:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.