pytania rozwodowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-27, 11:05   #1
kaliope84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2

pytania rozwodowe


Mam pytanie odnośnie rozwodu. Na dniach będę skladała pozew bez orzekania o winie. Mamy dwójkę dzieci. Jakich pytań mogę się spodziewać? Czy prawnik lub pełnomocnik męża też mogą zadawać mi pytania? O ile na pierwsze moje pytanie można łatwo znaleźć odpowiedzi o tyle ciekawi mnie drugie. Mojemu mężowi załączyła się zraniona duma i mimo ustaleń o pokojowym rozwodzie teraz zaczyna drążyć a czemu a jak straszy mnie ze bedzie zadawał pytania w stylu czemu pojechałam na wakacje z nimi skoro nie byłam szczęśliwa itp itd stad moje pytanie. Czy bedzie mogl mi on sam zadawac pytania bądź jego prawnik lub pełnomocnik?
kaliope84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 15:25   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: pytania rozwodowe

Cytat:
Napisane przez kaliope84 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie rozwodu. Na dniach będę skladała pozew bez orzekania o winie. Mamy dwójkę dzieci. Jakich pytań mogę się spodziewać? Czy prawnik lub pełnomocnik męża też mogą zadawać mi pytania? O ile na pierwsze moje pytanie można łatwo znaleźć odpowiedzi o tyle ciekawi mnie drugie. Mojemu mężowi załączyła się zraniona duma i mimo ustaleń o pokojowym rozwodzie teraz zaczyna drążyć a czemu a jak straszy mnie ze bedzie zadawał pytania w stylu czemu pojechałam na wakacje z nimi skoro nie byłam szczęśliwa itp itd stad moje pytanie. Czy bedzie mogl mi on sam zadawac pytania bądź jego prawnik lub pełnomocnik?
Oczywiście że pełnomocik procesowy /czyli adwokat/ będzie mógł pytać tak samo jak sąd. O co mogą pytać? o wszystko co jest niezbędne w toku sprawy.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 16:25:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.