Mamusie Listopadowe 2015 część II! - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-10, 08:15   #1291
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

U nas dziś wieje taak źe głowę chce urwać,chyba muszę wypić bo coś mnie głowa boli

Fasterka biedactwo współczuję anginy,ja raz w życiu miałam i wiem jaki to ból,kuruj się i odpoczywaj jak najwięcej,przynajmniej bez oporów lody możesz jeść


Yasminn witamy serdecznie


Ja się dziś dowiedziałam że moja znajoma z terminem na wrzesień z bliźniaczkami wczoraj urodziła,jakoś się przejełam że to tak wcześnie i takie maleństwa biedne wiem że z bliźniakami tak bywa ale jakiś taki niepokój mnie ogarnął,mam nadzieję że moja malutka do końca ciąży wytrzyma w brzuszku
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 08:20   #1292
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
U nas dziś wieje taak źe głowę chce urwać,chyba muszę wypić bo coś mnie głowa boli


Ja się dziś dowiedziałam że moja znajoma z terminem na wrzesień z bliźniaczkami wczoraj urodziła,jakoś się przejełam że to tak wcześnie i takie maleństwa biedne wiem że z bliźniakami tak bywa ale jakiś taki niepokój mnie ogarnął,mam nadzieję że moja malutka do końca ciąży wytrzyma w brzuszku
Kasiu to straszne Wczoraj słyszałam w radiu, że najmniejszy wcześniak w polsce, który ważył po urodzeniu nie całe 400gr, zmarł mimo, że lekarzom udało się go odratować i po opuszczeniu szpitala ważył 3kg. Rodzice w szoku bo mówili, że nie wiedzą co się stało bo mały Ksawery miał apetyt i wszystko było dobrze...
To musi być ogromny strach, oby żadnej z nas to nie spotkało
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 08:37   #1293
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

U mnie angina to norma,i tak długo nie miałam jak na mnie-ostatnio miałam na sylwestra

kasiulaprzykra sytuacja z tymi wcześniakami ja nawet do takich sytuacji jestem dość hmm pozytywnie nastawiona,brat tz urodził się w 28tyg,dostał tylko 1punkt- była tylko akcja serca. Teraz zdrowy, dorosły chłop, jak ktoś nie wie to się nie domyśli,nie zorientuje. A to było ponad 20 lat temu więc teraz szanse dla takiego dziecka też są większe Przyjaciółki kuzyn też jest wcześniakiem z 7msc a bardzo fajny chłopczyk, najzdolniejszy w klasie co nie zmienia faktu że trochę jestem zeschizowana i uważam że od sierpnia musze być gotowa na wszystko...
Z przykrych informacji też się wczoraj dowiedziałam że koleżanka z liceum straciła 3letniego synka mały cały czas chorował,zapalenie płuc,opon mózgowych itd,lekarze dopiero na koniec odkryli jakąś chorobę genetyczną
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 08:48   #1294
yasminnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dziękuje dziewczyny za miłe przyjęcie!

Termin mam na 24.11. Ale już nie mogę się doczekać tego małego szkraba.

Imiona wybrane??? Nasz synuś będzie miał na imię Caspian
yasminnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 08:58   #1295
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez yasminnn Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Miło mi, że powstała taka grupa wsparcia Tez jestem mamusią listopadową dokladnie 21 tc.
Mój skarb to synuś, ma 16 cm i jest super imprezowy czuć go co pare sekund

Pozdrowienia dla Was
Witaj
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 09:00   #1296
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość

Ja pokażę kolejne zakupy dla naszej księżniczki
Jakie fajne
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
U mnie angina to norma,i tak długo nie miałam jak na mnie-ostatnio miałam na sylwestra

kasiulaprzykra sytuacja z tymi wcześniakami ja nawet do takich sytuacji jestem dość hmm pozytywnie nastawiona,brat tz urodził się w 28tyg,dostał tylko 1punkt- była tylko akcja serca. Teraz zdrowy, dorosły chłop, jak ktoś nie wie to się nie domyśli,nie zorientuje. A to było ponad 20 lat temu więc teraz szanse dla takiego dziecka też są większe Przyjaciółki kuzyn też jest wcześniakiem z 7msc a bardzo fajny chłopczyk, najzdolniejszy w klasie co nie zmienia faktu że trochę jestem zeschizowana i uważam że od sierpnia musze być gotowa na wszystko...
Z przykrych informacji też się wczoraj dowiedziałam że koleżanka z liceum straciła 3letniego synka mały cały czas chorował,zapalenie płuc,opon mózgowych itd,lekarze dopiero na koniec odkryli jakąś chorobę genetyczną
O jejku stracić dziecko to musi być coś okropnego.
Ja jak tylko widzę w tv jakiś program o chorych dzieciach, to od razu przełączam. Niestety w ciąży nie umiem patrzeć na cierpienia tych dzieciaczków i za bardzo mnie to rusza

Z rana byłam na badaniach. Ciekawe czy mój zasadowy mocz poprawił się po żurawinie i czy moja morfologia jest w porządku. Po południu idę na wizytę do gina

Edytowane przez lexie42
Czas edycji: 2015-07-10 o 09:02
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 09:03   #1297
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dziendobry dziewczyny ja dopiero wstaje wczoraj o północy wrocilismy od rodzinki, ale pojadlam wiejskiego żarełka, tak ze głodu narazie nie czuje, a zawsze rano poerwsze co to śniadanie moja mała fika, az brzuszek się rusza super widok

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Jak tylko odpale kompa nadrobie wszystkie fotki

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Jakie fajne

O jejku stracić dziecko to musi być coś okropnego.
Ja jak tylko widzę w tv jakiś program o chorych dzieciach, to od razu przełączam. Niestety w ciąży nie umiem patrzeć na cierpienia tych dzieciaczków i za bardzo mnie to rusza

Z rana byłam na badaniach. Ciekawe czy mój zasadowy mocz poprawił się po żurawinie i czy moja morfologia jest w porządku. Po południu idę na wizytę do gina
Ja mam to samo, od razu łzy w oczach:/ jestem ogólnie wrazliwcem, a w ciąży to już podwójnie
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 09:23   #1298
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
U mnie angina to norma,i tak długo nie miałam jak na mnie-ostatnio miałam na sylwestra

kasiulaprzykra sytuacja z tymi wcześniakami ja nawet do takich sytuacji jestem dość hmm pozytywnie nastawiona,brat tz urodził się w 28tyg,dostał tylko 1punkt- była tylko akcja serca. Teraz zdrowy, dorosły chłop, jak ktoś nie wie to się nie domyśli,nie zorientuje. A to było ponad 20 lat temu więc teraz szanse dla takiego dziecka też są większe Przyjaciółki kuzyn też jest wcześniakiem z 7msc a bardzo fajny chłopczyk, najzdolniejszy w klasie co nie zmienia faktu że trochę jestem zeschizowana i uważam że od sierpnia musze być gotowa na wszystko...
Z przykrych informacji też się wczoraj dowiedziałam że koleżanka z liceum straciła 3letniego synka mały cały czas chorował,zapalenie płuc,opon mózgowych itd,lekarze dopiero na koniec odkryli jakąś chorobę genetyczną
Ja też miałam często zapalenia gardła i musiałam brać antybiotyki (nawet co miesiąc), ale odkąd mam usunięte migdały zapalenia gardła zdarzają się max 2 razy w roku - najczęściej jest to styczeń i wrzesień.

A co do tego wcześniaka to też czytałam o tym w internecie i jestem w szoku... Przecież już było tak dobrze!

Cytat:
Napisane przez yasminnn Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny za miłe przyjęcie!

Termin mam na 24.11. Ale już nie mogę się doczekać tego małego szkraba.

Imiona wybrane??? Nasz synuś będzie miał na imię Caspian
Mamy taki sam termin porodu Ja jeszcze niestety nie znam płci, za tydzień mam połówkowe to mam nadzieję, że się dowiem kto tam siedzi
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:09   #1299
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Jutro umówiłam się do polskiego ginekologa. Moje nie ma bo poleciała na urlop.
Zobaczymy co to będzie... Trzymajcie kciuki.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:09   #1300
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cos mi wizaz swiruje


Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
To wrzucę linka za chwilę

O jest http://megawrzuta.pl/download/712375...e657e4cf6.html

Muszę dzisiaj zrobić kolejne podejście do znalezienia sukienki...Już mnie to męczy :/

Postanowiłam też, że nie będę szła do szkoły rodzenia. Na bejbiprogram jest szkoła rodzenia nagrana w filmikach i tam sobie wszystko przestudiuje :P


Fajnie wiedzieć o tej szkole rodzenia w filmikach,też sobie pooglądam

Ja się dziś wybieram z mężem do Łodzi to pewnie znów zakupy dla małej zrobie a to chcesz jakąś konkretną sukienkę?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud

Edytowane przez Kasiula8708
Czas edycji: 2015-07-10 o 10:14
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:16   #1301
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Jutro umówiłam się do polskiego ginekologa. Moje nie ma bo poleciała na urlop.
Zobaczymy co to będzie... Trzymajcie kciuki.
Trzymamy mocno!! Daj znać koniecznie czy wszystko ok

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość

Fajnie wiedzieć o tej szkole rodzenia w filmikach,też sobie pooglądam

Ja się dziś wybieram z mężem do Łodzi to pewnie znów zakupy dla małej zrobie a to chcesz jakąś konkretną sukienkę?
Chcę taką żeby do kościoła (jestem chrzestną to trzeba wyglądać) i potem żebym mogła w niej na działce posiedzieć bo tam planują urodzinki zrobić Także ciężki orzech
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 10:29   #1302
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dzień dobry wszystkim oraz witam Nowa mamusie na wątku

Właśnie przeczytałam newsa o śmierci tego wczesniaczka, bardzo mnie to zasmucilo mam nadzieję, że każda z nas donosi do terminu


Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Kasiu to straszne Wczoraj słyszałam w radiu, że najmniejszy wcześniak w polsce, który ważył po urodzeniu nie całe 400gr, zmarł mimo, że lekarzom udało się go odratować i po opuszczeniu szpitala ważył 3kg. Rodzice w szoku bo mówili, że nie wiedzą co się stało bo mały Ksawery miał apetyt i wszystko było dobrze...
To musi być ogromny strach, oby żadnej z nas to nie spotkało

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Dziendobry dziewczyny ja dopiero wstaje wczoraj o północy wrocilismy od rodzinki, ale pojadlam wiejskiego żarełka, tak ze głodu narazie nie czuje, a zawsze rano poerwsze co to śniadanie moja mała fika, az brzuszek się rusza super widok

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Jak tylko odpale kompa nadrobie wszystkie fotki

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------



Ja mam to samo, od razu łzy w oczach:/ jestem ogólnie wrazliwcem, a w ciąży to już podwójnie
Oh ja tez się teraz łatwo wzruszam, ostatnio się poryczalam jak była nasza rocznica ślubu i wspomnilam sobie ten dzień. Teraz siedzę w pracy ze łzami w oczach jak myślę o tym wczesniaczku...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:55   #1303
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez yasminnn Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Miło mi, że powstała taka grupa wsparcia Tez jestem mamusią listopadową dokladnie 21 tc.
Mój skarb to synuś, ma 16 cm i jest super imprezowy czuć go co pare sekund

Pozdrowienia dla Was
witam
gratuluję synka, ja też będe mieć synalka. my z mezem stawiamy na tradycyjne polskie imiona

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Kasiu to straszne Wczoraj słyszałam w radiu, że najmniejszy wcześniak w polsce, który ważył po urodzeniu nie całe 400gr, zmarł mimo, że lekarzom udało się go odratować i po opuszczeniu szpitala ważył 3kg. Rodzice w szoku bo mówili, że nie wiedzą co się stało bo mały Ksawery miał apetyt i wszystko było dobrze...
To musi być ogromny strach, oby żadnej z nas to nie spotkało
tez o tym czytalam, straszna tragedia :/ wszystko bylo niby dobrze, maluch normalny jak kazdy inny noworodek .. szok..
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 11:02   #1304
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Aa dziewczyny dostałam właśnie paczkę z bonbon baby 😁 zawartość super 😁 jak zrobię obiad to wrzucę fotki

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 11:30   #1305
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Wstawiam fotkę wczorajszych upominków z warsztatów. Zapomniałam jeszcze o probiotyku Lacibios Femina i dwóch deserkach Humana, które można było degustować, a ja wzięłam do domu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1165.jpg (98,4 KB, 47 załadowań)
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 12:05   #1306
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

poznanianka, super te upominki, i całkiem ich sporo
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 12:47   #1307
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
kasiulaprzykra sytuacja z tymi wcześniakami ja nawet do takich sytuacji jestem dość hmm pozytywnie nastawiona,brat tz urodził się w 28tyg,dostał tylko 1punkt- była tylko akcja serca. Teraz zdrowy, dorosły chłop, jak ktoś nie wie to się nie domyśli,nie zorientuje. A to było ponad 20 lat temu więc teraz szanse dla takiego dziecka też są większe Przyjaciółki kuzyn też jest wcześniakiem z 7msc a bardzo fajny chłopczyk, najzdolniejszy w klasie co nie zmienia faktu że trochę jestem zeschizowana i uważam że od sierpnia musze być gotowa na wszystko...
Mój tato urodził się w 7 msc ciąży. W 1948 r., więc wiadomo - niedługo po wojnie i w ogóle. O żadnych inkubatorach nie było mowy. Babcia wspomina, że okładali go w domu ciepłymi ręcznikami i butelkami. I to miało wystarczyć. I wystarczyło - tato również chłop jak dąb Ta świadomość podnosi mnie na duchu
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 13:33   #1308
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny co ja dziś przeżyłam... Popołudniu poszłam na dość długi spacer. Zaczęło mnie kłóć w pośladku prawym (ale tak mam w ciąży jak długo chodzę -chyba rwa kulszowa).
Ale nagle dostałam boleści - jakby mi główka naciskała na pochwę. Straszne uczucie. Nie mogłam stać ani chodzić. Tylko na siedząco/leżąco nie czułam bólu.
Ledwo dotarłam do domu. Położyłam się i wzięłam nospę.
Zadzwoniłam do mojej polskiej gin. i doradziła mi sprawdzić palcem w środku czy mnie nie boli i jak się martwię to szpital bo ona już ma nieczynne.
Popłakałam się bardzo (tu się czeka na przyjęcie w szpitalu 4-6godzin a ja mam jeszcze córeczkę 3l której nie mam z kim zostawić)
Przeszło mi po 30min leżenia ale tak bardzo się bałam. Jak ból wróci dzwonie po karetkę.
No i mój brzuch w 24tc
Współczuję....u nas wczoraj byli znajomi, pizza, slodkosci, duzo smiechu itp. Jak poszli to nagle zaczęło mnie rwać w dole brzucha. A do tego też jakby uczucie kopania w dół (szyjka?), już mnie kopała tak wcześniej, ale tego rwania to się wystraszyłam. Wzięłam nospę i dzisiaj już nic Można się zeschizować.
W ogóle mąż cąły czas w pracy, a ja muszę robić zakupy i zawsze wracam obładowana, muszę chyba chodzić na raty bo tyle dźwigania też nie potrzebne

Cytat:
Napisane przez yasminnn Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Miło mi, że powstała taka grupa wsparcia Tez jestem mamusią listopadową dokladnie 21 tc.
Mój skarb to synuś, ma 16 cm i jest super imprezowy czuć go co pare sekund

Pozdrowienia dla Was
Hej!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
To wrzucę linka za chwilę

O jest http://megawrzuta.pl/download/712375...e657e4cf6.html

Muszę dzisiaj zrobić kolejne podejście do znalezienia sukienki...Już mnie to męczy :/

Postanowiłam też, że nie będę szła do szkoły rodzenia. Na bejbiprogram jest szkoła rodzenia nagrana w filmikach i tam sobie wszystko przestudiuje :P
Super filmik mnie się na razie nie udało uchwycić, bo co złapie za telefon to już przestaje kopać. Ale jest dokładnie tak jak u Ciebie
I jak też się zastanawiam nad szkołą rodzenia. Muszę poszukać na necie jakiś instruktażowych filmików. U mnie może być problem z chodzeniem razem z mężem bo pracuje na 3 zmiany i tylko jeden weekend wolny... poza tym jeszcze mi zostają te zajęcia w przychodni o których pisałam i tam są też praktycznie te same kwestie omawiane.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Kasiu to straszne Wczoraj słyszałam w radiu, że najmniejszy wcześniak w polsce, który ważył po urodzeniu nie całe 400gr, zmarł mimo, że lekarzom udało się go odratować i po opuszczeniu szpitala ważył 3kg. Rodzice w szoku bo mówili, że nie wiedzą co się stało bo mały Ksawery miał apetyt i wszystko było dobrze...
To musi być ogromny strach, oby żadnej z nas to nie spotkało
to jest tragedia.....tyle miesięcy walki i na nic...ech. Oby nam się nie przytrafiło nic takiego...tfu tfu
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 13:48   #1309
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

srebrna_smuga, ale mocno kopie! U mnie też widać, ale moje kopie zdecydowanie delikatniej i aż tak mocno to nie widać.

Ja też się powoli zastanawiam nad szkołą rodzenia. U mnie w miejscowości jest jedna, darmowa (nie musiałabym dojeżdżać), ale wczoraj na warsztatach reklamowała się inna darmowa szkoła (z Poznania, ale tam do nich miałabym też w miarę blisko, tyle, że musiałabym dojeżdżać autem lub MPK) i mają ciekawą ofertę, już sama nie wiem którą wybrać...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm


Edytowane przez poznanianka1990
Czas edycji: 2015-07-10 o 13:57
poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 14:02   #1310
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

srebrna smuga ale kopie ! az sie zasmialam ja dokłądnie tak samo to widzę u siebie, tylko troszkę delikatniej ! a więc to napewno kopniaczki a nie byłam pewna ;d
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 15:14   #1311
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ciekawe jak tam Poziomkowa89 po wizycie, czy udało się poznać płeć
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 15:16   #1312
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
kocham pepco <3
u nas w miescie dopiero na jesien maja wybudowac, nie moge sie doczekać! akurat mi sie przyda ;d
Oj tak, idealnie, będziesz miała w czym przebierać

Cytat:
Napisane przez yasminnn Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Miło mi, że powstała taka grupa wsparcia Tez jestem mamusią listopadową dokladnie 21 tc.
Mój skarb to synuś, ma 16 cm i jest super imprezowy czuć go co pare sekund

Pozdrowienia dla Was
Witamy nową mamę!

Właśnie, ciekawe co u Poziomkowej, oby właśnie skakała pod sufit z radości ze swoją córcią w brzuchu
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 15:24   #1313
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ja tez trzymam kciuki za księżniczkę Poziomkowej89)
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 15:47   #1314
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej ja juz po połówkowym i w sumie troche zła
Chyba bedziemy mieć synka, moze przeczucia sie nie sprawdzily jednak. Nie bylo dokladnie widac ale gin powiedziala ze widzi raczej jajeczka. Ja na zdj tez widze tyle ze to nie potwierdzone w stu procentach. Mały wypiał sie dupskiem do przodu. :-*
Korci zeby isc jeszcze prywatnie i sprawdzic . waży 395g a długości nie znam i za to tez jestem zła bo chyba powinnam dopytac a z wrazenia mi wypadło. Najwazniejsze ze jest zdrowy i wszystko ok

I rowiez dostalam na glukoze ale jakos sie tym nie martwie, trzeba i koniec.
Gratuluję synka ja jeszcze płci niestety nie poznałam, bez różnicy dla mnie czy chłopak czy dziewczynka, ale jeśli bym miała wybierać to wolałabym najpierw synka
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny co ja dziś przeżyłam... Popołudniu poszłam na dość długi spacer. Zaczęło mnie kłóć w pośladku prawym (ale tak mam w ciąży jak długo chodzę -chyba rwa kulszowa).
Ale nagle dostałam boleści - jakby mi główka naciskała na pochwę. Straszne uczucie. Nie mogłam stać ani chodzić. Tylko na siedząco/leżąco nie czułam bólu.
Ledwo dotarłam do domu. Położyłam się i wzięłam nospę.
Zadzwoniłam do mojej polskiej gin. i doradziła mi sprawdzić palcem w środku czy mnie nie boli i jak się martwię to szpital bo ona już ma nieczynne.
Popłakałam się bardzo (tu się czeka na przyjęcie w szpitalu 4-6godzin a ja mam jeszcze córeczkę 3l której nie mam z kim zostawić)
Przeszło mi po 30min leżenia ale tak bardzo się bałam. Jak ból wróci dzwonie po karetkę.
No i mój brzuch w 24tc
O mój Boże... trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.

Ładny brzusio
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
kurcze ja się nie znam, sama jestem zapisana na 3d w 27tc i się zastanawiam czy to nie wyrzucenie kasy w błoto ? czy ona w tym tygodniu ciąży jeszcze coś może obejrzeć,stwierdzić, zbadać ? na połówkowe za późno, na bad III trym za szybko.. no i nie wiem co robić.




mój mnie kopnął jak jechałam samochodem wcześniej, to aż krzyknęłam! chyba gdzieś w okolicach pęcherza zasadził :P



ja motylków nie czuję :/ same kopniaczki.



kocham pepco <3
u nas w miescie dopiero na jesien maja wybudowac, nie moge sie doczekać! akurat mi sie przyda ;d



biedna dobrze że już minęło !
ehh ale my się strachu najemy..
Ja jestem zapisana na 25 tydzień i tak mi gin powiedział, że od 25 tygodnia się powinno robić 4d, wtedy już lepiej widać dzidzię
Cytat:
Napisane przez yasminnn Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Miło mi, że powstała taka grupa wsparcia Tez jestem mamusią listopadową dokladnie 21 tc.
Mój skarb to synuś, ma 16 cm i jest super imprezowy czuć go co pare sekund

Pozdrowienia dla Was
Witaj
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 15:49   #1315
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ale mnie mąż dziś zaskoczył jak wróciłam z pracy powiedział, że chciałby żeby nasza dzidzia już z nami była bo by ją sobie łaskotał
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 15:52   #1316
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Ale mnie mąż dziś zaskoczył jak wróciłam z pracy powiedział, że chciałby żeby nasza dzidzia już z nami była bo by ją sobie łaskotał
Hi hi niech jeszcze posiedzi sobie w brzuszku dla jej dobra
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 16:18   #1317
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Ale mnie mąż dziś zaskoczył jak wróciłam z pracy powiedział, że chciałby żeby nasza dzidzia już z nami była bo by ją sobie łaskotał
Oj mój często też tak mówi że chciałby już ja mieć przy sobie i tulic w ramionach


Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 18:36   #1318
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Hah ja też zawsze jak to widzę to się śmieje ale czasem jak przywali to aż mam łzy w oczach, nie wiem co będzie dalej :O

Kupiłam wreszcie sukienkę Bilans - 4 dni poszukiwań - 3h spędzone dzisiaj w silesii - 5x wchodzenie do Mohito No ale jest :P

Poziomka czekamy na info
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 18:40   #1319
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dzięki za kciuki ale nie skacze pod sufit mam CHYBA chłopca. Zapisałam sie na czwartek do niej prywatnie, niech mi da 100procent na to.
Jak leos zasnie to nadrobie bo mam duzo a neta z tel mi ucina co chwilą.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 18:45   #1320
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Poziomkowa no w końcu się ujawni Jak nie teraz to jak będzie wychodził:-D Ja dziś na Mazurach, 4,5 godz jechałamZa długo dla mnie, brzuch boli jak cholera.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-24 16:18:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.