Mamusie lutowe 2016 :) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-21, 14:23   #1651
Magdzinska85
Rozeznanie
 
Avatar Magdzinska85
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 998
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was odczuwa bulgotanie w brzuchu? Bo ja od kilku dni coś takiego mam i nie wiem czy się martwić czy to coś normalnego...
Magdzinska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 14:50   #1652
Kania21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Jestem na L4 od samego początku Pracuję na kasie w supermarkecie więc wiadomo że nie pracuję Żadna dziewczyna u mnie w pracy będąc w ciąży nie chodzi do pracy
Zresztą chcę w ciąży skupić się na maluszku a nie na fochach klientów i kierowniczek Mogę spać kiedy chcę, jeść kiedy mam ochotę czy iść na spacer Nie wyobrażam sobie chodzić w ciąży do pracy Mam umowę na czas nieokreślony więc nie muszę się martwić, z powrotem nie będzie żadnego problemu ale wrócę najwcześniej po roku po porodzie a myślę że zdecyduję się na jeszcze późniejszy powrót do pracy. Lekarz sam zaproponował "odpoczynek" na te 9 miesięcy

No i nie tylko ja, chyba kilka z nas tu z wątku już jest na L4
Mi nie musisz się tłumaczyć skorzystania z okazji,byłam po prostu ciekawa,czy to chwilowe,czy do końca zostajesz w domkuMnie też kusi zwolnienie,myślę,że pójdę tak od końca września/października,bo też pracuje z klientem i wiem jak czasem jest ciężko.Mam nadzieję,że moja gin też jest otwarta na l4





Cytat:
Napisane przez Magdzinska85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was odczuwa bulgotanie w brzuchu? Bo ja od kilku dni coś takiego mam i nie wiem czy się martwić czy to coś normalnego...
Ja tak czasem mam i przed ciążą miałam,jak za dużo płynów wypilam danego dnia.

Edytowane przez Kania21
Czas edycji: 2015-07-21 o 14:51
Kania21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 15:19   #1653
LauraPola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Hej dziewczyny. U mnie sytuacja w pracy troche sie poprawila. Kazdemu z osobna mowie ze nie moge dzwigac i tyle. Jeden superviosor stwierdzil ze nie wiedzial o mojej ciazy. Nie wiem czy mowi prawde czy klamie bo mu glupio po tym jak powiedzialam ze nie jest normalne wysylanie ciezarnej do dzwigania samej. Moze zaczeli sie troche bac. W kazdym razie nosze mniej.

Dzisiaj zakupilam pierwsza rzecz do wyprawki, troche to smieszne ale zaczelam od smietnika na pieluszki akurat byl na promocji taki z woreczkami zamykanymi prozniowo to stwierdzilam ze go wezme. Zaczynam od kupowania tzw Must Have czyli butelki, smoczki, wyparzacz itp. Tak bardzo chce juz miec cos dla maluszka a ze nie znam plci to nakupuje
chociaz gadzety jakies. Mam ogromna ochote kupic jakies ciuszki dla dziewczynki ( moze to jakis znak) ale powstrzymuje sie bo co z nimi zrobie jak bedzie chlopiec. Oprocz tego smietniczka haha to maz dzisiaj kupil bouncer z wibracjami i melodyjkami, taki lezaczek. Wiec mam smietniczek i lezaczek i nie moge sie juz doczekac reszty zakupow !
LauraPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 15:31   #1654
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Zapomniałam napisać, że termin został "przesunięty" na 1.02... Jeszcze mieszczę się w naszym wątku

Fajnie będzie na przełomie sierpnia września, gdy będziemy poznawały płeć Przyznam, że początkowo nie chciałam jej znać, ale teraz już wiem, że nie wytrzymam w tej niepewności
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 15:52   #1655
Mami87
Raczkowanie
 
Avatar Mami87
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 161
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Jestem na L4 od samego początku Pracuję na kasie w supermarkecie więc wiadomo że nie pracuję Żadna dziewczyna u mnie w pracy będąc w ciąży nie chodzi do pracy
Zresztą chcę w ciąży skupić się na maluszku a nie na fochach klientów i kierowniczek Mogę spać kiedy chcę, jeść kiedy mam ochotę czy iść na spacer Nie wyobrażam sobie chodzić w ciąży do pracy Mam umowę na czas nieokreślony więc nie muszę się martwić, z powrotem nie będzie żadnego problemu ale wrócę najwcześniej po roku po porodzie a myślę że zdecyduję się na jeszcze późniejszy powrót do pracy. Lekarz sam zaproponował "odpoczynek" na te 9 miesięcy

No i nie tylko ja, chyba kilka z nas tu z wątku już jest na L4
Ja też na l4 W ogóle to nie pracuję już 4 lata, najpierw zwolnienie ciążowe, później macierzyński i prawie 3lata wychowawczego i znów zwolnienie ciążowe. Teraz też pójdę na cały roczny macierzyński (może dla mam bliźniaków jest dłuższy muszę się dowiedzieć czy są dodatkowe tygodnie) a potem na trzy lata wychowawczego aż bliźniaki pójdą do przedszkola. Oto mój plan
Mami87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 16:57   #1656
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Jestem na L4 od samego początku Pracuję na kasie w supermarkecie więc wiadomo że nie pracuję Żadna dziewczyna u mnie w pracy będąc w ciąży nie chodzi do pracy
Zresztą chcę w ciąży skupić się na maluszku a nie na fochach klientów i kierowniczek Mogę spać kiedy chcę, jeść kiedy mam ochotę czy iść na spacer Nie wyobrażam sobie chodzić w ciąży do pracy Mam umowę na czas nieokreślony więc nie muszę się martwić, z powrotem nie będzie żadnego problemu ale wrócę najwcześniej po roku po porodzie a myślę że zdecyduję się na jeszcze późniejszy powrót do pracy. Lekarz sam zaproponował "odpoczynek" na te 9 miesięcy

No i nie tylko ja, chyba kilka z nas tu z wątku już jest na L4

Fajnie, fajnie. Jak masz możliwość i ochote to popieram. Ja tez umowa na nieokreślony i jak skoncze projekt w sierpniu to tez mam zamiar zmykać na L4. Zwykły internista tez moze dac?
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 17:09   #1657
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Fajnie, fajnie. Jak masz możliwość i ochote to popieram. Ja tez umowa na nieokreślony i jak skoncze projekt w sierpniu to tez mam zamiar zmykać na L4. Zwykły internista tez moze dac?
hmm wydaje mi się że może ale pewna nie jestem

Cytat:
Napisane przez Kania21 Pokaż wiadomość
Mi nie musisz się tłumaczyć skorzystania z okazji,byłam po prostu ciekawa,czy to chwilowe,czy do końca zostajesz w domkuMnie też kusi zwolnienie,myślę,że pójdę tak od końca września/października,bo też pracuje z klientem i wiem jak czasem jest ciężko.Mam nadzieję,że moja gin też jest otwarta na l4
A nie, spoko, tak się tylko rozpisałam Myślę że bez problemu da Ci zwolnienie
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 17:16   #1658
Kania21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Fajnie, fajnie. Jak masz możliwość i ochote to popieram. Ja tez umowa na nieokreślony i jak skoncze projekt w sierpniu to tez mam zamiar zmykać na L4. Zwykły internista tez moze dac?
Oj,wątpię,żeby internista mógł wystawić.Jeszcze za te kilka miesięcy zdążymy się narobić więcej niż w pracy zarobkowej




Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
hmm wydaje mi się że może ale pewna nie jestem



A nie, spoko, tak się tylko rozpisałam Myślę że bez problemu da Ci zwolnienie
Też mam taką nadziejęMoja siostra chodziła do bardzo fajnego ginekologa,ale ciąża to nie choroba,więc zwolnienie chciał Jej dac od 30 tygodnia.Na szczęście poszła prywatnie i już jakiś czas siedzi w domu.
Kania21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 17:17   #1659
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cześć.

Podczytuję Was ale nie mam jak czasem odpisać. Gratuluję wizyt !!!

justkasia- ja jestem z Wawy ale też Ci nie powiem o ginekologu. Moja jedna znajoma była na tych głównych USG u araba z Targowej i bardzo sobie chwaliła. Ale to było 3 lata temu.

Co u mnie: senność, senność, i jeszcze raz senność. Jestem zmęczona a wieczorem czasem są sesje w wc więc po 20 wolę do kuchni nie wchodzić i nie podrażniać nosa.


Mam dziką ochotę na popcorn !!! A na obiad kebab...
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 17:19   #1660
Kania21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Cześć.

Podczytuję Was ale nie mam jak czasem odpisać. Gratuluję wizyt !!!

justkasia- ja jestem z Wawy ale też Ci nie powiem o ginekologu. Moja jedna znajoma była na tych głównych USG u araba z Targowej i bardzo sobie chwaliła. Ale to było 3 lata temu.

Co u mnie: senność, senność, i jeszcze raz senność. Jestem zmęczona a wieczorem czasem są sesje w wc więc po 20 wolę do kuchni nie wchodzić i nie podrażniać nosa.


Mam dziką ochotę na popcorn !!! A na obiad kebab...
Ja też czasem grzesze,ale najbardziej to mnie do chipsów ciągnieKtóraś może zna się na składach i wie,które są najmniej szkodliwe?
Kania21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 17:31   #1661
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Jezu Kania mnie też ciągnie do chipsów a przed ciążą mogłam nie jeść w ogóle Zjadłam ostatnio kilka i miałam wyrzuty sumienia ale pocieszam się że bez przesady, od kilku nic się nie stanie, to nie alkohol
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 17:38   #1662
Kania21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Jezu Kania mnie też ciągnie do chipsów a przed ciążą mogłam nie jeść w ogóle Zjadłam ostatnio kilka i miałam wyrzuty sumienia ale pocieszam się że bez przesady, od kilku nic się nie stanie, to nie alkohol
No ja to odkąd się dowiedziałam to zjadłam 3 ,ale paczkiNigdy niestety w słodyczach nie miałam umiaru.Ja przed ciążą byłam bardziej czekoladowa,a słone przekąski jadłam od czasu do czasu.za to teraz czekolada mogłaby nie istnieć.
Kania21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 17:51   #1663
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dobra tak super szczerze to było więcej niż kilka chipsów Ale bez przesadyzmu, nie objadamy się przecież codziennie kilkoma paczkami A co do czekolady to na szczęście gin kazał sobie nie odmawiać, no może nie jeść w kółko ale co parę dni mogę zjeść I dobrze bo mam ochotę, uwielbiam czekoladę ostatnio gdzieś słyszałam że jednak jest zdrowa
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:02   #1664
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Jestem na L4 od samego początku Pracuję na kasie w supermarkecie więc wiadomo że nie pracuję Żadna dziewczyna u mnie w pracy będąc w ciąży nie chodzi do pracy
Zresztą chcę w ciąży skupić się na maluszku a nie na fochach klientów i kierowniczek Mogę spać kiedy chcę, jeść kiedy mam ochotę czy iść na spacer Nie wyobrażam sobie chodzić w ciąży do pracy Mam umowę na czas nieokreślony więc nie muszę się martwić, z powrotem nie będzie żadnego problemu ale wrócę najwcześniej po roku po porodzie a myślę że zdecyduję się na jeszcze późniejszy powrót do pracy. Lekarz sam zaproponował "odpoczynek" na te 9 miesięcy

No i nie tylko ja, chyba kilka z nas tu z wątku już jest na L4
nie każdy lekarz taki fajny

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dobra tak super szczerze to było więcej niż kilka chipsów Ale bez przesadyzmu, nie objadamy się przecież codziennie kilkoma paczkami A co do czekolady to na szczęście gin kazał sobie nie odmawiać, no może nie jeść w kółko ale co parę dni mogę zjeść I dobrze bo mam ochotę, uwielbiam czekoladę ostatnio gdzieś słyszałam że jednak jest zdrowa
dla mnie chipsy nie istniały ostatnich kilka lat, o ostatnio jak zobaczylam w sklepie paprykowe to z nimi wyszłam
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:05   #1665
ewkien
Raczkowanie
 
Avatar ewkien
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

To wam powiem, ze lepiej teraz jesc zachcianki, bo lozysko chroni i pobiera to, co potrzebne, a po porodzie, nie ma zmiłuj, to co zjemy leci bezposrednio do mleka.

A ktoras z was pracuje w biurze? Bo ja pracuje w call center i jestem non stop prZed kompem, ale jak bylam w pierwszej ciazy, to pomimo l4 i tak siedzialam przed kompem :-P
ewkien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:07   #1666
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

co najwyżej nam pupy urosną :p
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:09   #1667
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Mami87 Pokaż wiadomość
Ja też na l4 W ogóle to nie pracuję już 4 lata, najpierw zwolnienie ciążowe, później macierzyński i prawie 3lata wychowawczego i znów zwolnienie ciążowe. Teraz też pójdę na cały roczny macierzyński (może dla mam bliźniaków jest dłuższy muszę się dowiedzieć czy są dodatkowe tygodnie) a potem na trzy lata wychowawczego aż bliźniaki pójdą do przedszkola. Oto mój plan

Wow to długa przerwa. A czym sie zajmujesz? Nie wyjdziesz z "fachu" po takiej przerwie? Ja po dwóch latach miałabym bardzo duzo zaległości i bardzo ciężki powrót do pracy.. Przy pierwszej ciąży byłam 3 tyg przed na zwolnieniu i 13 miesiecy na macierzyńskim i tu juz miałam mega duzo do nadrobienia..


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dobra tak super szczerze to było więcej niż kilka chipsów Ale bez przesadyzmu, nie objadamy się przecież codziennie kilkoma paczkami A co do czekolady to na szczęście gin kazał sobie nie odmawiać, no może nie jeść w kółko ale co parę dni mogę zjeść I dobrze bo mam ochotę, uwielbiam czekoladę ostatnio gdzieś słyszałam że jednak jest zdrowa

Najlepsza gorzka i pewnie ze zdrowa. Trzeba tylko dobre wybierać
Tez uwielbiam chociaz ostatnio jakoś mnie nie ciągnie


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:11   #1668
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ewkien Pokaż wiadomość
To wam powiem, ze lepiej teraz jesc zachcianki, bo lozysko chroni i pobiera to, co potrzebne, a po porodzie, nie ma zmiłuj, to co zjemy leci bezposrednio do mleka.

A ktoras z was pracuje w biurze? Bo ja pracuje w call center i jestem non stop prZed kompem, ale jak bylam w pierwszej ciazy, to pomimo l4 i tak siedzialam przed kompem :-P
ja pracuje... i miałam to samo w poprzedniej ciąży, jak nie w pracy to w domu :p z tym, że ta szkodliwość to bardziej kiedyś dotyczyła tych dużych monitorów, a tak to chyba pozostała tylko kwestia ciągle tej samej pozycji ;-) a tą w domu sobie zmieniamy ;-)

a co do karmienia to długo by można mówić....
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:11   #1669
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ewkien Pokaż wiadomość
To wam powiem, ze lepiej teraz jesc zachcianki, bo lozysko chroni i pobiera to, co potrzebne, a po porodzie, nie ma zmiłuj, to co zjemy leci bezposrednio do mleka.

A ktoras z was pracuje w biurze? Bo ja pracuje w call center i jestem non stop prZed kompem, ale jak bylam w pierwszej ciazy, to pomimo l4 i tak siedzialam przed kompem :-P

Ja jestem programista wiec siedze non stop przed kompem no i nie oszukujmy sie dziewczyny, przyjdzie zima to większość z nas szczególnie ta bezdzietna tez będzie siedzieć przed kompem tyle ze nie w pracy a w domu oglądając seriale czy czytając wizaż ;D


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 18:13   #1670
Kania21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dobra tak super szczerze to było więcej niż kilka chipsów Ale bez przesadyzmu, nie objadamy się przecież codziennie kilkoma paczkami A co do czekolady to na szczęście gin kazał sobie nie odmawiać, no może nie jeść w kółko ale co parę dni mogę zjeść I dobrze bo mam ochotę, uwielbiam czekoladę ostatnio gdzieś słyszałam że jednak jest zdrowa
Wez,bo miałam przez Ciebie wyrzuty sumienia,że Ty kilka chipsów,a ja kilka paczek





Cytat:
Napisane przez ewkien Pokaż wiadomość
To wam powiem, ze lepiej teraz jesc zachcianki, bo lozysko chroni i pobiera to, co potrzebne, a po porodzie, nie ma zmiłuj, to co zjemy leci bezposrednio do mleka.

A ktoras z was pracuje w biurze? Bo ja pracuje w call center i jestem non stop prZed kompem, ale jak bylam w pierwszej ciazy, to pomimo l4 i tak siedzialam przed kompem :-P

Ja pracuję i siedzę przed kompem prawie cały dzień.ale który pracodawca by się tym przejmował?




Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
co najwyżej nam pupy urosną :p
no właśnie nie wiem,czy to problem mojej pupy,czy jakieś złe substancje z chipsów przejdą na dziecko.Bo jak chodzi tylko o pupę to trudno
Kania21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:13   #1671
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
ja pracuje... i miałam to samo w poprzedniej ciąży, jak nie w pracy to w domu :p z tym, że ta szkodliwość to bardziej kiedyś dotyczyła tych dużych monitorów, a tak to chyba pozostała tylko kwestia ciągle tej samej pozycji ;-) a tą w domu sobie zmieniamy ;-)



a co do karmienia to długo by można mówić....

Tak to 4h dziennie dotyczy starych kineskopowych monitorów bo sa szkodliwe. Współczesne monitory/komputery nie stanowią zagrożenia dla ciąży


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:25   #1672
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Kania21 Pokaż wiadomość
Wez,bo miałam przez Ciebie wyrzuty sumienia,że Ty kilka chipsów,a ja kilka paczek


Właśnie mi też chodzi głównie o te składniki, wiadomo że chemia itd. Ale co tam chipsy, dzisiaj byłam w sklepie po wodę mineralną i zajrzałam w alejkę ze smakowymi. Patrzę a tu czarna porzeczka, apetycznie wyglądała, ale spojrzałam na skład a tam aspartam, jakieś cytryniany, i inne dziwne rzeczy Już lepiej kupić mineralną bez smaku bo tamto to nawet nie jest woda tylko "napój na bazie wody źródlanej"
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:26   #1673
ewkien
Raczkowanie
 
Avatar ewkien
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Plus mega cukru
ewkien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 18:29   #1674
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość


Właśnie mi też chodzi głównie o te składniki, wiadomo że chemia itd. Ale co tam chipsy, dzisiaj byłam w sklepie po wodę mineralną i zajrzałam w alejkę ze smakowymi. Patrzę a tu czarna porzeczka, apetycznie wyglądała, ale spojrzałam na skład a tam aspartam, jakieś cytryniany, i inne dziwne rzeczy Już lepiej kupić mineralną bez smaku bo tamto to nawet nie jest woda tylko "napój na bazie wody źródlanej"
tez ostatnio na to patrzyłam... ale to dotyczy całej masy produktów....
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:14   #1675
Kania21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość


Właśnie mi też chodzi głównie o te składniki, wiadomo że chemia itd. Ale co tam chipsy, dzisiaj byłam w sklepie po wodę mineralną i zajrzałam w alejkę ze smakowymi. Patrzę a tu czarna porzeczka, apetycznie wyglądała, ale spojrzałam na skład a tam aspartam, jakieś cytryniany, i inne dziwne rzeczy Już lepiej kupić mineralną bez smaku bo tamto to nawet nie jest woda tylko "napój na bazie wody źródlanej"
Wody smakowe są podobno gorsze od innych napojów,które wody nie udają
Kania21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:35   #1676
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Kania21 Pokaż wiadomość
Wody smakowe są podobno gorsze od innych napojów,które wody nie udają

No w składzie maja straszny syf ;/
Ja teraz jak gorąco to mrożę np truskawki i zalewam woda i mam smakową wodę truskawkowa zimna mimo ze bez lodu ;D


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:58   #1677
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

O czipsach - Jak czytałam "księgę ciąży" to tak było mądrze napisane, że ochota na czipsy może nawet oznaczać po prostu chęć organizmu do picia więcej wody, tak aby zwiększyć zapotrzebowanie. Coś takiego. Ja miałam zawsze ochotę na czipsy tylko raz w miesiącu przed samym okresem (zawsze miałam wtedy ochotę na sól bo normalnie jej unikam). I dwa dni przed zrobieniem testu ciążowego poszłam po dwie paczki czipsów haha i wszystko zjadłam, ale po paczce dziennie . Od tego czasu jadłam tylko sunbites bo wydały mi się one niby najbardziej zdrowe (ah ta reklama i opakowanie), ale przyznam się, że nie czytałam składu, bo nie chciałam sobie psuć ochoty :P.

U mnie dalej marudzenie na obiad.. ale przynajmniej zjadłam zupę jarzynową i sałatkę wege jak byłam na mieście. Siemię piję dalej .
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 20:18   #1678
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Ja jestem programista wiec siedze non stop przed kompem no i nie oszukujmy sie dziewczyny, przyjdzie zima to większość z nas szczególnie ta bezdzietna tez będzie siedzieć przed kompem tyle ze nie w pracy a w domu oglądając seriale czy czytając wizaż ;D


Sent from my iPhone using Tapatalk

hhahahaha

dobrze prawi, polac jej ( bezalkoholowym )

ja tez caly dzien przed kompem siedze w robocie, zarzadzam 14 osobowa grupa ludzi i rozdzielam im zlecenia
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 20:49   #1679
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
hhahahaha

dobrze prawi, polac jej ( bezalkoholowym )

ja tez caly dzien przed kompem siedze w robocie, zarzadzam 14 osobowa grupa ludzi i rozdzielam im zlecenia

Poproszę Bawarię 0% ale za pare tygodni jak mi mdłości mina

No takie czasy ze teraz kupa roboty przed kompem. Ja pracuje na 3/4 etatu wiec chociaz tyle dobrze. Ale w pierwszej ciąży pracowałam po 10-12h dziennie przez pierwsze 6niesiecy i pózniej po 8h i mam sie dobrze i moja córa tez

Stare ale dalej super:
https://www.youtube.com/watch?v=0X6z8gGnXZs


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:08   #1680
Kania21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
O czipsach - Jak czytałam "księgę ciąży" to tak było mądrze napisane, że ochota na czipsy może nawet oznaczać po prostu chęć organizmu do picia więcej wody, tak aby zwiększyć zapotrzebowanie. Coś takiego. Ja miałam zawsze ochotę na czipsy tylko raz w miesiącu przed samym okresem (zawsze miałam wtedy ochotę na sól bo normalnie jej unikam). I dwa dni przed zrobieniem testu ciążowego poszłam po dwie paczki czipsów haha i wszystko zjadłam, ale po paczce dziennie . Od tego czasu jadłam tylko sunbites bo wydały mi się one niby najbardziej zdrowe (ah ta reklama i opakowanie), ale przyznam się, że nie czytałam składu, bo nie chciałam sobie psuć ochoty :P.

U mnie dalej marudzenie na obiad.. ale przynajmniej zjadłam zupę jarzynową i sałatkę wege jak byłam na mieście. Siemię piję dalej .
Ja się chyba w razie potrzeby przerzuce na chrupki kukurydziane,takie zwykłe dla dzieci.
Głowa mi dzisiaj pęka
Kania21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 20:45:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.