Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-06, 19:14   #3811
Baudolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 370
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ktos odpowie na moje pytanie? Bo wlasnie zastanawiam sie czy by tak nie zrobic aby lykac na raz Vitapil i Merz Special jak Noseknosek. wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie Vitapilu i widze tez nieznaczna poprawe w wygladzie wlosow ale nie wiem czy to spowodowane jest wlasnie nim, czy moze pokrzywa czy nafta czy Kamiwaza bo wszystko to zaczelam regularnie stosowac. I korci mnie sprobowac wychwalanego Merz Special ale tez moze powinnam kontynuowac Vitapil jako ze on mi byc moze pomogl? Moge lykac dwa na raz? aa i jeszcze wyciag ze skrzypu lykam
__________________

"An eye for an eye only ends up making the whole world blind"
Mahatma Gandhi
Baudolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 19:59   #3812
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Baudolina Pokaż wiadomość
Ktos odpowie na moje pytanie? Bo wlasnie zastanawiam sie czy by tak nie zrobic aby lykac na raz Vitapil i Merz Special jak Noseknosek. wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie Vitapilu i widze tez nieznaczna poprawe w wygladzie wlosow ale nie wiem czy to spowodowane jest wlasnie nim, czy moze pokrzywa czy nafta czy Kamiwaza bo wszystko to zaczelam regularnie stosowac. I korci mnie sprobowac wychwalanego Merz Special ale tez moze powinnam kontynuowac Vitapil jako ze on mi byc moze pomogl? Moge lykac dwa na raz? aa i jeszcze wyciag ze skrzypu lykam
Ja biorę Merz Spezial i Vitapil jednocześnie, początkowo przyznaję robiłam to bez konsultacji w lekarzem. Potem poszłam do dermatologa i powiedziałam, że tak robię i dostałam na to pozwolenie. Oczywiście składy się w jakiejś mierze pokrywają i niby przewyższają dzienne normy spożycia, ale skoro włosy wypadają to znaczy, że jest spory niedobór i czymś to trzeba nadgonić.
A poza tym to przyswajalność takiej tabletki to na pewno nie jest 100%, to znaczy organizm nie przyswoi np. 14mg żelaza tylko np. 8mg.
Jeśli się obawiasz takiego łączenia to może bierz jeden Vitapil i jeden Merz Spezial?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 20:23   #3813
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja bym nie ryzykowała brania Vitapilu i Merz Special jednocześnie. Vitapil ma naprawdę niezły skład i jeśli ma pomóc to na pewno pomoże
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 20:40   #3814
Morganah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 66
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dwa preparaty to już przesada ... od przedawkowania witamin mogą ci dopiero zacząć lecieć włosy i to przez duże W ... ja bym na takie coś nie poszła
Morganah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 20:40   #3815
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Ja bym nie ryzykowała brania Vitapilu i Merz Special jednocześnie. Vitapil ma naprawdę niezły skład i jeśli ma pomóc to na pewno pomoże
Dokładnie
Ja bym również nie ryzykowała łykaniem dwóch preparatów.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 20:48   #3816
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Nikogo do niczego nie namawiam przecież, mówię tylko co powiedział mi dermatolog.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 22:11   #3817
Morganah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 66
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

no tak ... ale są dermatolodzy i Dermatolodzy ... i oczywiście wolna wola tylko żeby nie było potem że ktoś nie ostrzegł
Morganah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 22:47   #3818
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez dziewczynka z zapałkami Pokaż wiadomość
hej dziewczynkimoja walke z "lysieniem" dopiero co rozpoczelam. wlosy wypadaja mi wprost garsciami i widac juz przeswity. mam pytanko:chce isc do fryzjera i sciac troche wlosy...(mam do ramion)myslicie ze wtedy lepiej mozna ukryc fakt, ze tych wlosow jest malo, czy lepiej byloby, gdybym je zostawila takie dluzszesama nie wiem, poradzcie!!pozdrawiam
Lekkie podciecie na pewno pomoze wypadajacym wlosom (dobry fryzjer moze sciac w sposob, ktory nawet nada im objetosci). Niestety sciecie nie spowoduje, ze bedzie ich wypadac mniej. Niemniej jednak wzmocnia sie nieco i latwiej krotsze wloski pielegnowac. Jesli chodzi o fryzure to najlepiej skonsultowac z fryzjerem. Moze w Twoim przypadku wystarczy tylko lekkie podciecie i nadanie fryzurce ksztaltu. Z doswiadczenia wiem, ze dlugie wlosy a szczegolnie wypadajace nie jest latwo pielegnowac, zeby nie rzec bardzo trudno szczegonie kiedy wszedzie widzi sie te wypadniete dlugie klaczki, ktore jak sie pozwijaja daja zludzenie masy wypadnietych wlosow.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 07:59   #3819
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez dziewczynka z zapałkami Pokaż wiadomość
hej dziewczynkimoja walke z "lysieniem" dopiero co rozpoczelam. wlosy wypadaja mi wprost garsciami i widac juz przeswity. mam pytanko:chce isc do fryzjera i sciac troche wlosy...(mam do ramion)myslicie ze wtedy lepiej mozna ukryc fakt, ze tych wlosow jest malo, czy lepiej byloby, gdybym je zostawila takie dluzszesama nie wiem, poradzcie!!pozdrawiam
W moim przypadku im mam dłuższe włosy tym mniej widać, że jest ich malutko ale i tak fryzjer już na mnie czeka

A dziś umyłam włosy po 4 dniowej przerwie (ostatnio myłam w poniedziałek), bo miałam gorączke wypadło ich masakrycznie duużo co gorsza każdego dnia znajdowałam sporo na poduszce
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 08:29   #3820
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny może mi doradzicie. Kończę właśnie pierwsze opakowanie merz special. Do tego od miesiąca myję głowę szamponem dermena i łykam zestaw witamin falvit. I.. Nie widzę żadnych efektow. Wiem, że miesiąc to mało, ale może powinnam już cokolwiek widzeć? Jakąś minimalną poprawę.. I teraz moje pytanie do Was. Czy kupić kolejne opakowanie merz special? Bo zastanawiam się, czy może nie zmienić go na vitapil??
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 09:04   #3821
do_24
Przyczajenie
 
Avatar do_24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 12
GG do do_24
Talking Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ja mam problem z wloskami oj dlugo czasu ponad 2 lata,używałam dużo produktów i maseczki, tabletki. teraz obetne te moje wlosięta i moze cos z tego wyjdzie mam nadzieje ze uda mi sie cos z tymi wloskami zzrobic a te wszystkie wasze rady wezme sobie do serducha i cos moze mi sie uda moze
do_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 09:14   #3822
zrozpaczona77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 25
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam! Przez przypadek znalazłam to forum i muszę sę dołączyć ponieważ problem wypadania włosów dotyczy też mnie. Trwa to już 3 lata a historia dłuuuuuuuuga.
-dermatolog
-badania: morfologia, mocz, tsh, próby wątrobowe
-witaminki, wcierki itp....
-a ostatnio byłam na komputerowym badaniu całego organizmu.

Aktualnie włosów wypada mi mało ale niestety przeswity są na czubku i koło grzywki. Widzę że włoski rosną ale jest ich mało .
Czesto boli mnie czubek głowy( tam gdzie włosów wypadło najwięcej) z różnym nateżeniem- jest to takie dziwne uczucie kłócia szpilkami lub pociagania za włosy. Czy ktoś zaobserwował u siebie takie coś? bo żaden lekarz nie umie mi odpowiedzieć na moje pytanie na początku dermatolożka powiedziała, że to przeczulica skóry głowy .
Mam zamiar przeczytac forum od początku może coś ciekawego odkryłyście, choć większość preparatów używałam.
Myślę o tej nafcie jak ją się stosuje? z olejkiem rucynowym i jajkiem czy samą. Choć trochę sie boję bo ktos powyżej pisał, ze wypadło mu duuuuużo włosów a przy moich prześwitach to makabra będzie.
Dziewczyny stosujecie nanogen jak macie przeżedzenia?
zrozpaczona77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 09:17   #3823
zrozpaczona77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 25
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

I jeszcze pytanko możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera? któremu nie dziwne prześwity bo chcę właśnie ściąc włoski i to sporo ale mam obawy i się wstydzę. śląsk Plisssssss
zrozpaczona77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 09:37   #3824
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Zrozpaczona77,
Ja u siebie zaobserwowalam takie wlasnie bolesci skory glowy ale nie we wszystkich miejscach. Sama nie wiem co to moze oznaczac, lekarze tez niezbyt sie orientuja, mowia tylko, ze to moze byc nadwrazliwosc skory. Mysle, ze to ma jakis zwiazek z wypadaniem bo wczesniej nigdy wczesniej czegos takiego nie zaobserwowalam u siebie dopoty, dopoki nie zaczely mi nadmiernie wypadac wlosy. Nieststy nie wiem jak i czym to tlumaczyc
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 09:57   #3825
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Dziewczyny może mi doradzicie. Kończę właśnie pierwsze opakowanie merz special. Do tego od miesiąca myję głowę szamponem dermena i łykam zestaw witamin falvit. I.. Nie widzę żadnych efektow. Wiem, że miesiąc to mało, ale może powinnam już cokolwiek widzeć? Jakąś minimalną poprawę.. I teraz moje pytanie do Was. Czy kupić kolejne opakowanie merz special? Bo zastanawiam się, czy może nie zmienić go na vitapil??
Możesz jeszcze spróbować przez miesiąc zażywać Merz (zawsze będziesz miała większą pewność, bo po dwóch opakowaniach na pewno powinny być przynajmniej minimalne efekty), a jeśli nie pomoże to zmień na Vitapil

Cytat:
Napisane przez do_24 Pokaż wiadomość
ja mam problem z wloskami oj dlugo czasu ponad 2 lata,używałam dużo produktów i maseczki, tabletki. teraz obetne te moje wlosięta i moze cos z tego wyjdzie mam nadzieje ze uda mi sie cos z tymi wloskami zzrobic a te wszystkie wasze rady wezme sobie do serducha i cos moze mi sie uda moze
Życzę powodzenia i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez zrozpaczona77 Pokaż wiadomość
Witam! Przez przypadek znalazłam to forum i muszę sę dołączyć ponieważ problem wypadania włosów dotyczy też mnie. Trwa to już 3 lata a historia dłuuuuuuuuga.
-dermatolog
-badania: morfologia, mocz, tsh, próby wątrobowe
-witaminki, wcierki itp....
-a ostatnio byłam na komputerowym badaniu całego organizmu.

Aktualnie włosów wypada mi mało ale niestety przeswity są na czubku i koło grzywki. Widzę że włoski rosną ale jest ich mało .
Czesto boli mnie czubek głowy( tam gdzie włosów wypadło najwięcej) z różnym nateżeniem- jest to takie dziwne uczucie kłócia szpilkami lub pociagania za włosy. Czy ktoś zaobserwował u siebie takie coś? bo żaden lekarz nie umie mi odpowiedzieć na moje pytanie na początku dermatolożka powiedziała, że to przeczulica skóry głowy .
Mam zamiar przeczytac forum od początku może coś ciekawego odkryłyście, choć większość preparatów używałam.
Myślę o tej nafcie jak ją się stosuje? z olejkiem rucynowym i jajkiem czy samą. Choć trochę sie boję bo ktos powyżej pisał, ze wypadło mu duuuuużo włosów a przy moich prześwitach to makabra będzie.
Dziewczyny stosujecie nanogen jak macie przeżedzenia?
Jeśli chodzi o naftę to najlepiej zmieszać ją z żółtkami i olejkiem rycynowym.
Jeśli chodzi o wypadanie, to bez niej też Ci wypadają, a dzięki niej zaczną wyrastać nowe włoski i na pewno się wzmocnią, ale powtarzam to już któryś raz, że potrzeba systematyczności, czasu i cierpliwości
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 10:31   #3826
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Możesz jeszcze spróbować przez miesiąc zażywać Merz (zawsze będziesz miała większą pewność, bo po dwóch opakowaniach na pewno powinny być przynajmniej minimalne efekty), a jeśli nie pomoże to zmień na Vitapil
Dziękuję za odpowiedź Chyba tak zrobię
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 10:35   #3827
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja teraz tez mam dylemat z tymi tabletkami...od 2 miesiecy(niecalych-bo do konca drugiego opakowania zostalo mi jeszcze tabletek na tydzien)biore Quinoral. Jakichs specjalnych rezultatow nie zauwazylam i dlatego zastanawiam sie czy kontynuowac kuracje.W zasadzie te 3 mies.sie powinno sie brac ale te 2 opakowania udalo mi sie kupic w promicyjnej cenie a teraz te ceny, ktore widze mnie przerazaja.Zastawiam sie w ogole czy nie przerwac sobie na jakisczas tego brania witamin.....skoro i tak malo co pomaga
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 10:45   #3828
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
Ja teraz tez mam dylemat z tymi tabletkami...od 2 miesiecy(niecalych-bo do konca drugiego opakowania zostalo mi jeszcze tabletek na tydzien)biore Quinoral. Jakichs specjalnych rezultatow nie zauwazylam i dlatego zastanawiam sie czy kontynuowac kuracje.W zasadzie te 3 mies.sie powinno sie brac ale te 2 opakowania udalo mi sie kupic w promicyjnej cenie a teraz te ceny, ktore widze mnie przerazaja.Zastawiam sie w ogole czy nie przerwac sobie na jakisczas tego brania witamin.....skoro i tak malo co pomaga
Może akurat te tabletki Ci nie pomagają, ja bym zmieniła na inne, nie rezygnowałabym z witamin, ale to tylko moje zdanie.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 11:25   #3829
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez zrozpaczona77 Pokaż wiadomość
Witam! Przez przypadek znalazłam to forum i muszę sę dołączyć ponieważ problem wypadania włosów dotyczy też mnie. Trwa to już 3 lata a historia dłuuuuuuuuga.
-dermatolog
-badania: morfologia, mocz, tsh, próby wątrobowe
-witaminki, wcierki itp....
-a ostatnio byłam na komputerowym badaniu całego organizmu.

Aktualnie włosów wypada mi mało ale niestety przeswity są na czubku i koło grzywki. Widzę że włoski rosną ale jest ich mało .
Czesto boli mnie czubek głowy( tam gdzie włosów wypadło najwięcej) z różnym nateżeniem- jest to takie dziwne uczucie kłócia szpilkami lub pociagania za włosy. Czy ktoś zaobserwował u siebie takie coś? bo żaden lekarz nie umie mi odpowiedzieć na moje pytanie na początku dermatolożka powiedziała, że to przeczulica skóry głowy .
Mam zamiar przeczytac forum od początku może coś ciekawego odkryłyście, choć większość preparatów używałam.
Myślę o tej nafcie jak ją się stosuje? z olejkiem rucynowym i jajkiem czy samą. Choć trochę sie boję bo ktos powyżej pisał, ze wypadło mu duuuuużo włosów a przy moich prześwitach to makabra będzie.
Dziewczyny stosujecie nanogen jak macie przeżedzenia?
Witaj! Niedawno zaczęłam odczuwać dziwne do określenia kłucie w miejscach przerzedzonych... Nie mam pojęcia co to jest...
Na jakim badaniu komputerowym byłaś? Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez dziewczynka z zapałkami Pokaż wiadomość
hej dziewczynkimoja walke z "lysieniem" dopiero co rozpoczelam. wlosy wypadaja mi wprost garsciami i widac juz przeswity. mam pytanko:chce isc do fryzjera i sciac troche wlosy...(mam do ramion)myslicie ze wtedy lepiej mozna ukryc fakt, ze tych wlosow jest malo, czy lepiej byloby, gdybym je zostawila takie dluzszesama nie wiem, poradzcie!!pozdrawiam
Dobre ścięcie i dobrana fryzuka pomaga 'zatuszować' wizualnie problem, serio. Byleby nie obciąć się za krótko
levante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 11:29   #3830
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Dziewczyny może mi doradzicie. Kończę właśnie pierwsze opakowanie merz special. Do tego od miesiąca myję głowę szamponem dermena i łykam zestaw witamin falvit. I.. Nie widzę żadnych efektow. Wiem, że miesiąc to mało, ale może powinnam już cokolwiek widzeć? Jakąś minimalną poprawę.. I teraz moje pytanie do Was. Czy kupić kolejne opakowanie merz special? Bo zastanawiam się, czy może nie zmienić go na vitapil??
Myślę, że miesiąc to wystarczająco, aby stwierdzić, czy włosy faktycznie mniej wypadają. Odrastające włosy można zobaczyć po 2-3 miesiącach. Ja bym jeszcze nie odpuszczała i poczekała przynajmniej z miesiąc.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 12:07   #3831
zrozpaczona77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 25
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Witaj! Niedawno zaczęłam odczuwać dziwne do określenia kłucie w miejscach przerzedzonych... Nie mam pojęcia co to jest...
Na jakim badaniu komputerowym byłaś? Pozdrawiam


Dobre ścięcie i dobrana fryzuka pomaga 'zatuszować' wizualnie problem, serio. Byleby nie obciąć się za krótko
Byłam w centrum medycyny naturalnej, link z opisem tego badania poniżej
http://cmn.katowice.pl/content/view/19/17/

Dostałam informację na co szcególnie mam zwrócić uwagę czyli:
-watroba w jakims kanaliku przy wątrobie może znajdować się piasek lub coś w tym stylu bo jest zatkany.
-hormone rozchwiane.
-sprawy ginekologiczne pytał kiedy robiłam cytologię ochrzanił mnie bo powiedziałam, że nierobiłam.
Rozmawiałam też z nim na temat włosów doradził badanie włosa z opisem czego brakuje w organizmie. Dlatego wtedy łatwiej uzupełnic niedobory odpowiednich makro i mikroelementów a takie przyjmowanie ich w ciemno jest bez sensu.Już kiedyś myślałam o tym badaniu ale zawsze jakos z kasą krucho bo na witaminki, szampony i odzywki sporo tej kaski wydaje.

I jeszcze coś myslałam że lekarz będzie namawiał mnie na jakieś dodatkowe badania i koszty lub suplementy a tu nic. Pokazał tylko suplementy Vision, którym można się wspomagać ale najpierw powiedział czas zacząc leczenie u lekarza.
Poszłam do Gina na cytologie jestem umówiona za 2 tygodnie, mówiłam o hormonach ale zrobił po co i na co i gadka szmatka, że do niego dużo pacjentek się zgłasza i chce tylko recepte a on nie widzi do tego żadnych wskazań. Mogę sobie zrobić sama płatne.
Cała nasza służba zdrowia i dlatego nie lubie chodzić do lekarzy bo żadko się zdaża kompetentny lekarz.
Badanie kosztowało 80 zł poszłam zrobić z ciekawości
zrozpaczona77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 12:46   #3832
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Myślę, że miesiąc to wystarczająco, aby stwierdzić, czy włosy faktycznie mniej wypadają. Odrastające włosy można zobaczyć po 2-3 miesiącach. Ja bym jeszcze nie odpuszczała i poczekała przynajmniej z miesiąc.
Dziękuję. Ty i virka radzicie to samo, więc tak zrobię.. Może się jeszcze doczekam jakichś efektow..
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 19:41   #3833
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
jusii,Ty tez masz calkiem ladne wloski
Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
No dokladnie. Nie jest az tak zle



Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Jusii,na trzeciej fotce widać duzo nowych odrośniętych włosków.Widać tez powiększoną tarczycę,czy mam rację ,czy to tylko takie ujęcie na fotce?
To są niestety same nowe odrośnięte włosy (w ciągu roku wszystkie dłuższe blond straciłam)
Martwię sie bo te nowe też cały czas wypadają
Badałam tarczycę Ponoć wszystko w normie

Cytat:
Napisane przez anetkas Pokaż wiadomość
No to Jussi możemy sobie podać ręce. Ja wyglądam tak samo. Na razie jeszcze włoski mam do ramion i spinam ją spinką (którą co chwilę muszę poprawiać), ale w piątek idę do fryzjera.
Chciałabym mieć takie żebym mogła spiąć je spinką,(nie układać) i o nich nie myśleć

Cytat:
Napisane przez virka;5183964...

[B
jusii[/B]

Biorąc pod uwagę jakie miałaś włosy na ostatnim zdjęciu i piszesz, że krótka fryzurka jest efektem ich wypadania, to faktycznie jest to trochę spora ilość. Ale na krótkich włosach wydaje mi się, że są gęściejsze i sporo jest odrastających

...
Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
Chociaż buzia,noseknosek.Szkoda że nie włosy.......
Też bym chętnie zrobiła tak jak ty ale mój TZ nie chce o tym słyszeć



Podsumowując: oglądając wasze fotki stwierdzam że mam najgorsze włosy
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 20:09   #3834
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mamawiki Pokaż wiadomość
Hey,
Wlasnie zastanawiam nad uzyciem pokrzywy. TYlko mam jedno pytanie. uzywam toniku Garnier Neril codziennie. Czy mozna uzywac tyh dwoch specyfikow naprzemiennie?? Boje sie aby nie przesadzic. Po Nerilu zauwazylam, ze mniej mi wypadaja wloski a i duzo nowych rosnie

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję to chyba benito tak właśnie robi
tak jak napisała Gaagatka, ja wcieram na zmianę Neril i sok z pokrzywy niedługo kartoflany tonik mi się skończy i zostanę tylko przy pokrzywie (efekty jak dla mnie porównywalne, a cena z 3 razy mniejsza )

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a ja załączam zdjęcia nusi
przepraszam że tak późno

od siebie powiem tylko: bardzo ładna buzia!

Nusia jaka ładna kobita z Ciebie
ja jakbym miała taką twarz to też bym się nie certoliła i ochlastała a z moim kwadratowym łbem to ciężko by było

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Mam prośbe do dziewczyn które napisały, że kupiły gdzies 2 litrowe baniaki tej wody czy mogłyby zrobić ich zdjęcie lub chociaż napisać co to za firma
to ja pisałam o baniaczkach, ale chodziło o sok z brzozy widziałam w jakimś sklepie ze zdrową żywnością, jak będę w jego okolicy to obadam co to takiego i czy rzeczywiście słodzone

Cytat:
Napisane przez dziewczynka z zapałkami Pokaż wiadomość
hej dziewczynkimoja walke z "lysieniem" dopiero co rozpoczelam. wlosy wypadaja mi wprost garsciami i widac juz przeswity. mam pytanko:chce isc do fryzjera i sciac troche wlosy...(mam do ramion)myslicie ze wtedy lepiej mozna ukryc fakt, ze tych wlosow jest malo, czy lepiej byloby, gdybym je zostawila takie dluzszesama nie wiem, poradzcie!!pozdrawiam
ja tak zrobiłam obcięłam się i od razu poprawił mi się i stan włosów i samopoczucie
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 20:21   #3835
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

a w ogóle to sobie pojechałam i zapomniałam o tych fotkach jestem chyba jakaś ułomna i mam problem żeby zrobić sobie jakieś sensowne zdjęcie, jedyne nadające się do pokazania wklejam pokazuje ono grubość kucyka (z rozpuszczonymi na razie nie wkleję, bom za bardzo rozczochrana)


od razu chcę powiedzieć, że włosy sporo już odrosły (były dużo krótsze) i nadrobiły już co nieco z objętości
no i zawsze miałam nieokiełznaną gęstwinę kłaków, więc teraz też są gęste ale trochę mniej w każdym razie nie narzekam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie005.jpg (111,6 KB, 66 załadowań)
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 20:52   #3836
aktorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Zrozpaczona77 rozumiem twoj wstyd przed fryzjerem. Mialam takie same opory. Jednak trzeba pomyslec tak: ide do fryzjera po to aby mi pomogl nie po to aby jej sie podobaly moje wlosy. Zreszta w swojej karierze napewno widziala duzo gorsze wlosy, miala doczynienia z ludzmi m.in z roznymi zmianami skronymi - ludzie rozne maja problemy i to jest jej praca. I jak najbardziej polecam obciecie wlosow. Ja niedawno obcielam i jestem przeszczesliwa. Fryzura jaka mam doskonale maskuje moje problemy, wlosy znowu zaczely sie ladnie krecic , jest twarzowa no i cud miod - znajomi zachwalaja i pytaja czy zrobilam trwala - a to po prostu moje krecone wlosy odzyly.

Moglabym postraszyc was moimi zdjeciami, ale chcialabym je po kilku dniach usunac - moze tak byc? Moje znajome rowniez odwiedzaja to forum i nie chce zostac rozpoznana.
__________________


aktorecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 21:15   #3837
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez aktorecka Pokaż wiadomość
..
Moglabym postraszyc was moimi zdjeciami, ale chcialabym je po kilku dniach usunac - moze tak byc? Moje znajome rowniez odwiedzaja to forum i nie chce zostac rozpoznana.
Usuwanie zdjęć jest niezgodne z regulaminem!
Zrób po prostu tak jak większość dziewczyn i zamarz buzię w paint'cie
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 21:55   #3838
aktorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Eh no ok... mam opory no ale wy pokazalyscie to czuje ze i ja powinnam sie jakos dolaczyc.

Wszystkie zdjecia robione w te wakacje
1. zdjecie robione w czerwcu. tu widac problem. Wlosy nie umyte 3 dni bo bylam chora.
2. wlosy umyte i swieze. To juz w sierpniu - wlosy zaczely bardziej sie blyszczec i sa troche lepsze (Vitapil?). Jednak problem widac na codzien chociaz staram sie go ukrywac. Przeswity mam jak widac tuz przy grzywce a takze na czubku glowy
3. Takiej dlugosci byly i nie mialy sily sie krecic. Matowe i szorstkie od roznych preparatow
4. Fryzura obecna, niedawno bylam u fryzjera. Jest ona jedna z lepszych rzeczy na ktore sie zdecydowalam. Scielam wlosy, zrobilam sobie grzywke - problem jest niewidoczny przy czole w ogole, na czubku raczej tez - wlosy zaczely sie podrecac i mierzwic przy glowie dlatego tak nie widac. czasem na drugi dzien gdy juz oklapna i sie przetluszczaja to widac wtedy albo myje albo lekko tapiruje. Ogolnie chyba lepiej wygladaja?

Walcze dzielnie nadal - stosuje Kamiwaze, pokrzywe i Vitapil. chyba pojde niedlugo na trichogram.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ble1.JPG (21,0 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ble2.JPG (31,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ble3.JPG (18,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ble4.JPG (11,9 KB, 60 załadowań)
__________________


aktorecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 22:09   #3839
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez aktorecka Pokaż wiadomość
Eh no ok... mam opory no ale wy pokazalyscie to czuje ze i ja powinnam sie jakos dolaczyc.

Wszystkie zdjecia robione w te wakacje
1. zdjecie robione w czerwcu. tu widac problem. Wlosy nie umyte 3 dni bo bylam chora.
2. wlosy umyte i swieze. To juz w sierpniu - wlosy zaczely bardziej sie blyszczec i sa troche lepsze (Vitapil?). Jednak problem widac na codzien chociaz staram sie go ukrywac. Przeswity mam jak widac tuz przy grzywce a takze na czubku glowy
3. Takiej dlugosci byly i nie mialy sily sie krecic. Matowe i szorstkie od roznych preparatow
4. Fryzura obecna, niedawno bylam u fryzjera. Jest ona jedna z lepszych rzeczy na ktore sie zdecydowalam. Scielam wlosy, zrobilam sobie grzywke - problem jest niewidoczny przy czole w ogole, na czubku raczej tez - wlosy zaczely sie podrecac i mierzwic przy glowie dlatego tak nie widac. czasem na drugi dzien gdy juz oklapna i sie przetluszczaja to widac wtedy albo myje albo lekko tapiruje. Ogolnie chyba lepiej wygladaja?

Walcze dzielnie nadal - stosuje Kamiwaze, pokrzywe i Vitapil. chyba pojde niedlugo na trichogram.
Od siebie powiem tak: dziewczyno nie narzekaj i badz szczesliwa, ze Twoje wlosy tak wygladaja.
ps. poogladaj sobie zdjecia dziewczyn, ktore maja problem z wloskami i porownaj ze swoimi. Pozdrawiam
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 22:22   #3840
aktorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Obejrzalam i nie wiem czemu tak mowisz. Inne dziewczyny moze maja tych wlosow mniej ale takie przeswity jak ja ma tylko Angi77, reszta ma poprostu ciensze wlosy co nie rzuca sie w oczy tak jak lyse miejsca. mam problem i to duzy - z wypadaniem walcze juz od ponad 4 lat - na szczescie jest lepiej.
__________________


aktorecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.