Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-17, 19:36   #91
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Kolejna moda po konturowaniu, która stosowana bez umiaru i pomyślunku, zbiera swoje 'żniwo' Lubię rozświetloną cerę, ale ta tu wklejona, to już smalec po treningu w upale.
kocham Wasze określenia. Podsumowując: przesadnie rozświetlona twarz wygląda jak psie jaja, smalec po treningu.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:38   #92
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

Bosz, jak mnie wkurzaja baby co nie sa feministkami.
wszystkie nie są. ale pełnymi garściami czerpią. doktoraty, prace, głosowanie w wyborach, wszystko.
najlepsze, że ta panna jeszcze walnęła dalej, że nie lubi, jak ludzie nie mają poglądów politycznych. ciekawe jakie poglądy i na co mogłaby mieć "kiedyś". chyba jedynie na wydajność proszku do prania skarpet.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:39   #93
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
wszystkie nie są. ale pełnymi garściami czerpią. doktoraty, prace, głosowanie w wyborach, wszystko.
najlepsze, że ta panna jeszcze walnęła dalej, że nie lubi, jak ludzie nie mają poglądów politycznych. ciekawe jakie poglądy i na co mogłaby mieć "kiedyś". chyba jedynie na wydajność proszku do prania skarpet.
miałaby poglądy polityczne pana męża, nie wiem czego tu nie rozumiesz
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:40   #94
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że chodzi o słowo klucz, czyli "mogła", a nie musiała.
Nie chce mi się kolejny raz denerwować, bo na co dzień wystarczająco tego mam, ale jak można wypowiadać się na temat, na który nie ma się pojęcia W OGÓLE?
Była tu ostatnio dyskusja o ignorancji - byłam po stronie większości z Was, bo nie wiedzieć, jaka jest popularna wóda w Grecji i się do tego przyznać - spoko. Nie mieć pojęcia czym jest feminizm i co się mu zawdzięcza obecnie, a gadać o tym, jakby się wiedziało - ignorancja milion, beznadzieja dwa miliony. Ręce opadają. Kobiety kobietom - to najsmutniejsze. Nie wiesz - spoko, trudno, choć szkoda, ale to nie mów chociaż, bo aż skręca tych, co wiedzą.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:41   #95
bezwietrzna
Raczkowanie
 
Avatar bezwietrzna
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Oglądam ostatnio Julię Kobus I mimo że dziewczyna jest naprawdę sympatyczna to czasami aż mnie ściska jak widzę co robi z tym swoim synkiem
https://youtu.be/KuOetkxG-JY
bezwietrzna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:45   #96
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Konstruktywna dyskusja pod postem RLM:

guczina@lejdi_olga dlatego aborcja powinna byc dozwolona do kazdego roku zycia plodu, mozna by sie wtedy Ciebie pozbyc ��
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:49   #97
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Nie lubię feministek, nie jestem feministką, mam pretensje do feministek, że jest jak jest. wolałam, jak kobieta mogła zostać w domu z dziećmi i nie pracować. wiem, że to dziwne, bo sama robię doktorat i pracuję zawodowo, ale nie jestem feministką i nie popieram ich.
Inaczej ten fragment zapamiętałam/odebrałam.

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Jasne

Przede wszystkim - Sweet Husky, Cattivo - zrób sobie rekonesans, a przed tym określić się musisz/musicie, co chcecie robić. Niestety bez celu, poszukiwania pracy będą mało owocne, a jeśli już coś 'się trafi', to niekoniecznie tam wytrzymacie. Określając swoje umiejętności i zainteresowania można całkiem nieźle zarysowac sobie obszar poszukiwań. Warto to wszystko rozpisywać - wiem, że to brzmi jak rady pani przedszkolanki, ale powaga - to pomaga -sprawdzona wielokrotnie opcja.
Najlepiej wypisać kilka rzeczy, które chcecie robić i kilka, których na pewno nie chcecie - potem wykluczać od tych najmniej interesujących i zostanie coś, co może nakreślić dalsze pole działania. Warto przyjrzeć się stronie praca-enter.pl i poczytać o zawodach oraz wykonać sobie taki godzinny test opisowy, który wyrzuci Wam fajne prozpozycje - naprawdę jest okej, bez bzdur i banałów.
Potem lokalny rynek sobie obczaić, gdzie, co i jak najlepiej, no i można przez Internet wyszukać firmy/zakłady/instytucje i ich adresy.
Kolejno zaplanować sobie drogę i po prostu jechać. Można w teczce miec swoje CV, ale starać się nie rzucać nim od razu pracodawcy, bo jeśli obecnie nie ma wolnych etatów, to nie będziecie miały okazji nawet z nim porozmawiać - można powiedzieć na wstępie, że bada się lokalny rynek pracy i chce się przez kilka minut porozmawiać o tym, jakich pracowników zatrudnia i tak dalej. Na koniec takiej rozmowy można zostawić CV zaznaczając, że to miejsce byłoby porządanym przez nas miejscem pracy
To w dużym skrócie, ale warto wypróbować - na pewno warto przebić się przez kadry i sekretariaty i na celowniku mieć osobę decyzyjną. Po takich kilku minutach można zostac zapamiętanym, po wysłaniu CV mailem - no... nie można działajcie dziołśzki, zaciskam palce

W razie pytań jeszcze - piszcie prywatne
Ładnie Munia pisze. Jeśli jest możliwość geograficzna, na pogaduchy z potencjalnymi kolegami z pracy trzeba!
Od siebie wtrącę jedno, jeśli można
Kiedy mam okresy w życiu pod tytułem "zawojuję świat" - to słowa pisane (których elementem tylko jest CV) kieruję do założycieli/prezesów firm. Tym osobom najbardziej zależy na powodzeniu biznesu-dziecka i nie spotkałam się jeszcze, żeby mój mail pełen ekscytacji przedsięwzięciem (i moim potencjalnym miejscu w nim), pozostał bez odpowiedzi (jakakolwiek byodpowiedź nie była - jakieś drzwi zostają otwarte). Doświadczenie podpowiada mi, że łatwiej komunikować się ze szczytem niż z kadrami HR.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 19:49   #98
paniaw
Kot w worku
 
Avatar paniaw
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Hej, hej!

A propos Nesji, bardzo ją lubiłam oglądać, korzystałam z przepisów i uważałam za sympatyczną, ale po tych 50 faktach nie włączyłam już żadnego jej filmiku, bo przykro mi, że kobieta inteligentna, wykształcona może gadać takie głupoty.
paniaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:50   #99
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
wszystkie nie są. ale pełnymi garściami czerpią. doktoraty, prace, głosowanie w wyborach, wszystko.
najlepsze, że ta panna jeszcze walnęła dalej, że nie lubi, jak ludzie nie mają poglądów politycznych. ciekawe jakie poglądy i na co mogłaby mieć "kiedyś". chyba jedynie na wydajność proszku do prania skarpet.
Moim zdaniem takie osoby sa po prostu ograniczone i nie zdaja sobie sprawe ze teraz feminizm ma wiele nurtow. Sama nie popieram np femenu, bo dla mnie ta sa po prostu wariatki, ktore szkodza feministka, ale feministka jestem. Uwazam ze kobieta i mezczyzna sa sobie rowni. Tymczasem wczesniej bylo tak ze kobieta byla gorsza. Ciekawa jestem czy bylaby taka szczesliwa jakby ojciec ja wydal za maz za jakiegos drania i nie mialaby nic do gadania.

Jesem okolo 14 min jej 50 faktow i czuje ze jakbyśmy sie spotkaly na zywo to byloby bardzo ostro
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:50   #100
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Konstruktywna dyskusja pod postem RLM:

guczina@lejdi_olga dlatego aborcja powinna byc dozwolona do kazdego roku zycia plodu, mozna by sie wtedy Ciebie pozbyc ��
O Boziulku mój. Lece tam, bo to jest już level expert.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:52   #101
Beata28Mys
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 602
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez bezwietrzna Pokaż wiadomość
Oglądam ostatnio Julię Kobus I mimo że dziewczyna jest naprawdę sympatyczna to czasami aż mnie ściska jak widzę co robi z tym swoim synkiem
https://youtu.be/KuOetkxG-JY
Mozesz podpowiedziec co w tym podlinkowanym wyzej vlogu robila z malym nie tak? Bo ogladalam i nic niewłaściwego nie zauwazylam
Beata28Mys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 19:55   #102
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

https://instagram.com/p/6frwYliu7C/ A wy po czy przed? Madzik
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:56   #103
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
a co, nie może? ktoś ją zbije? w kiciu zamknie? dostanie grzywne? co to znaczy, że kiedyś mogła, a teraz nie może?
Chyba nie zrozumiałaś. Chodziło mi o tylko o wolny wybór. Jak ktoś chce, niech siedzi w domu z dziećmi, albo robi karierę, albo jedno i drugie. Każdemu według potrzeb, bez konieczności wysłuchiwania zbędnych komentarzy i oceniania swojego stylu życia, co często ma miejsce.
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...

Edytowane przez diorentynka
Czas edycji: 2015-08-17 o 20:01
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:58   #104
bezwietrzna
Raczkowanie
 
Avatar bezwietrzna
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Beata28Mys Pokaż wiadomość
Mozesz podpowiedziec co w tym podlinkowanym wyzej vlogu robila z malym nie tak? Bo ogladalam i nic niewłaściwego nie zauwazylam
W tym akurat nic ale w poprzednich już tak.
bezwietrzna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:58   #105
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/6frwYliu7C/ A wy po czy przed? Madzik
nie mam słów na dzisiejsze linki z insta
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:01   #106
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/6frwYliu7C/ A wy po czy przed? Madzik
Przed, dłuuugo przed właśnie jem Twixa białego z masłem orzechowym

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Chyba nie zrozumiałaś. Chodziło mi o tylko o wolny wybór. Jak ktoś chce, niech siedzi w domu z dziećmi, albo robi karierę, albo jedno i drugie. Każdemu według potrzeb, bez konieczności wysłuchiwania zbędnych komentarzy i oceniania swojego stylu życia.
A feminizm to właśnie wolność wyboru.
Inna zupełnie rzecz, że warunki ekonomiczne niestety te wybory mocno ograniczają.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:02   #107
Beata28Mys
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 602
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez bezwietrzna Pokaż wiadomość
W tym akurat nic ale w poprzednich już tak.
Rozwin swoja myśl jak mozesz
Beata28Mys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:03   #108
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez bezwietrzna Pokaż wiadomość
W tym akurat nic ale w poprzednich już tak.
Co tam było takiego złego? Bo oglądałam, ale nic nieodpowiedniego nie dostrzegłam
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:04   #109
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Doświadczenie podpowiada mi, że łatwiej komunikować się ze szczytem niż z kadrami HR.
Tym bardziej, że pracodawcy najczęściej najpierw szukają pracowników wewnątrz, a dopiero potem wystawiają oferty w sieć czy zatrudniają rekruterów liczy się dla nich czas i hajs i taka prawda, więc jak ktoś wstrzeli się w niezły moment, to pracodawca chętniej przyjmie taką osobę, bo zaoszczędzi czas i pieniądze właśnie.

To dla Was - dziołszki szukające pracy!

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-08-17 o 20:11
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 20:06   #110
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
hejka kochani - dajcie znać, czego więcej chcecie - jeśli chodzi o pierwszy post

pozdrawiam, buziaki, papapa
Wyślę Ci to co kiedyś było w pierwszym poście ;P

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/6frwYliu7C/ A wy po czy przed? Madzik
film - zamiast XD
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:09   #111
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Moim zdaniem takie osoby sa po prostu ograniczone i nie zdaja sobie sprawe ze teraz feminizm ma wiele nurtow. Sama nie popieram np femenu, bo dla mnie ta sa po prostu wariatki, ktore szkodza feministka, ale feministka jestem. Uwazam ze kobieta i mezczyzna sa sobie rowni.
I o to chodzi - nawet nie 'teraz', bo wiele nurtów było już daaaawno temu. Mimo że 200% serce feministki we mnie bije, to także nie każdy nurt jest według mnie sensowny - a raczej działania podjęte przez tych, co reprezentują, bo sama idea może być w porządku.
Ale kilka lat temu zainteresował mnie temat i żeby móc dyskutować - sporo się dowiadywałam, czytałam, pomogły też pewnie moje studia i seminarium, ale przecież i bez nich można pogłębić swoją wiedzę w temacie.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:10   #112
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Przed, dłuuugo przed właśnie jem Twixa białego z masłem orzechowym [COLOR="Silver"]
Ja też jakoś długo przed czekam aż gołąbki mi dojdą
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:11   #113
bezwietrzna
Raczkowanie
 
Avatar bezwietrzna
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Beata28Mys Pokaż wiadomość
Rozwin swoja myśl jak mozesz
Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Co tam było takiego złego? Bo oglądałam, ale nic nieodpowiedniego nie dostrzegłam
Pojenie go soczkami nafaszerowanymi aspartamem bądź cukrem, wcinanie mamusiowej szczoteczki do zębów, nie wiem jak dużo ona puszcza mu tych bajek ale ciągle się to przemyka w jej vlogach. Ogólnie dziewczyna do wycałowania i wyprzytulania, rozumiem że dużo przeszła I jest naprawdę dzielna ale mam wrażenie że jednak jeszcze nadal na dużo z dziecka. No nie wiem, ja to tak odbieram. Możecie mnie ubiczować
bezwietrzna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:18   #114
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez bezwietrzna Pokaż wiadomość
Pojenie go soczkami nafaszerowanymi aspartamem bądź cukrem, wcinanie mamusiowej szczoteczki do zębów, nie wiem jak dużo ona puszcza mu tych bajek ale ciągle się to przemyka w jej vlogach. Ogólnie dziewczyna do wycałowania i wyprzytulania, rozumiem że dużo przeszła I jest naprawdę dzielna ale mam wrażenie że jednak jeszcze nadal na dużo z dziecka. No nie wiem, ja to tak odbieram. Możecie mnie ubiczować
W tym co napisałaś akurat się z tobą zgadzam. Jakoś nigdy nie postrzegam jej jako matkę, z której można brać przykład. Zachowuje się bardziej jako starsza siostra, która przyszła poprzytulać i pobawić się z małym braciszkiem. Widać, że go kocha, chce jak najlepiej, ale o wychowywaniu dzieci wie raczej niewiele
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:20   #115
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Offtopowo ale oglądam Lincz na tvp1. Nerwica mnie strzela zawsze, gdy oglądam ten film. Facet chodzi po wsiach, katuje ludzi fizycznie i psychicznie i nie ma na niego mocnych.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:23   #116
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Offtopowo ale oglądam Lincz na tvp1. Nerwica mnie strzela zawsze, gdy oglądam ten film. Facet chodzi po wsiach, katuje ludzi fizycznie i psychicznie i nie ma na niego mocnych.
Baaardzo dobry polski film z niezłą obsadą
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:25   #117
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Nesja89 jest bardzo niesympatyczną, sztywną osobą?
Nie potrafię przebrnąć przez jej filmiki. Tak niewinnie wygląda z twarzy a z maniery to jak.. nie chcę pisać, bo będzie, że obrażam. Po prostu sztywno, sztywno, sztywno i jakoś tak wrogo. Nawet próbowanie czekolad mnie przeraziło. A jedyny filmik, który obejrzałam cały "50 faktów o mnie" tylko potwierdził moją opinię o niej.
Właśnie przebrnęłam przez jej filmik 50 faktów o mnie i stwierdzam, że my raczej byśmy się nie polubiły. Na 50 faktów, które przedstawiła w 10 jesteśmy zgodne, reszta kompletnie odwrotna do mnie. Dziewczyna wydaje się mieć takie sztywne i rygorystyczne podejście do życia w moim odczuciu, ja tego nie neguje, ale nie jest to do końca charakter, który mi odpowiada.

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
W tym co napisałaś akurat się z tobą zgadzam. Jakoś nigdy nie postrzegam jej jako matkę, z której można brać przykład. Zachowuje się bardziej jako starsza siostra, która przyszła poprzytulać i pobawić się z małym braciszkiem. Widać, że go kocha, chce jak najlepiej, ale o wychowywaniu dzieci wie raczej niewiele
Nie subskrybuje jej kanału, nie oglądam na bieżąco, ale czasem zdarzy mi się włączyć jakiś jej filmik. Uważam tak jak Ty, że dziewczyna się stara, ale nie zawsze jej do wychodzi. Wydaje mi się, że to też wynika z jej wieku, urodziła młodo, teraz bodajże będzie kończyć 21 lat.. jedna w tym wieku dojrzała już do roli matki, druga nie. Może nigdy nie miała większej styczności z dziećmi, nagle ciąża i "spadł" na nią swego rodzaju obowiązek opieki nad maluchem?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:26   #118
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Offtopowo ale oglądam Lincz na tvp1. Nerwica mnie strzela zawsze, gdy oglądam ten film. Facet chodzi po wsiach, katuje ludzi fizycznie i psychicznie i nie ma na niego mocnych.
Mnie boli bardzo, że Cyfra coś mi od kilku dni nie łapie typ1 :< Bardzo chciałam obejrzeć.

Munka, jutro na spokojnie odpiszę ci na priw w temacie pracy. Dzięki za posta
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:26   #119
bezwietrzna
Raczkowanie
 
Avatar bezwietrzna
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Myślę że mogłaby posłuchać rad bardziej doświadczonych mam
bezwietrzna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:30   #120
thebierdonka
Raczkowanie
 
Avatar thebierdonka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 444
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
jak sie sprawdza taki ranking? nigdzie tego nie moge znalezc czy to widzi tylko osoba ktora zalozyla wątek? jesli tak to ktora bylam w XXXIX czesci?
thebierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.