gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-11, 10:05   #1
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208

gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach?


Dziewczyny z Krakowa I okolic ,


moze podrzucicie jakieś pomysly na miejsca na plenerową sesję slubna ?
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 11:03   #2
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach?

A na czym Wam zależy? Jakie klimaty lubicie?

Na tym blogu jest sporo ciekawych sesji plenerowych w pięknych miejscach, możesz też pobuszować po stronach krakowskich fotografów ślubnych, może coś Ci wpadnie w oko.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 15:54   #3
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach?

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
A na czym Wam zależy? Jakie klimaty lubicie?

Na tym blogu jest sporo ciekawych sesji plenerowych w pięknych miejscach, możesz też pobuszować po stronach krakowskich fotografów ślubnych, może coś Ci wpadnie w oko.

wlasnie sama do konca nie wiem-podobaja mi sie I plenary na tle roznych zabytkowych budynkow(wawel, collegium maius) jak i wsrod kwiatow i roslinnosci (ogrod botaniczny?), ale mialam nadzieje,ze ktos moze podpowie mi jakies inne miejsce niz wyzej wymienione
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 18:10   #4
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach?

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
wlasnie sama do konca nie wiem-podobaja mi sie I plenary na tle roznych zabytkowych budynkow(wawel, collegium maius) jak i wsrod kwiatow i roslinnosci (ogrod botaniczny?), ale mialam nadzieje,ze ktos moze podpowie mi jakies inne miejsce niz wyzej wymienione
Szczerze to najpierw przeanalizowałabym umiejętności i styl Waszego fotografa. Czasami zdarza się, że przy architekturze oni sobie nie radzą - zdjęcia wychodzą wymuszone albo przerysowane, a o wiele lepiej wypadłaby sesja skupiona na Was.
Wawel - może być problem z turystami lub samym miejscem (opłaty, nie wszędzie wejdziesz). Piękny dziedziniec masz albo w Collegium Maius albo w Collegium Iuridicum.

Na Zamku w Pieskowej Skale jest ogród, wydaje mi się, że teraz jest dostępny.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 19:22   #5
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach?

Pieskowa Skała nieczynna z powodu remontu, nie można wchodzić, my chcieliśmy w lipcu tam zrobić sesję, ale niestety, remont to remont. My mieliśmy sesję m.in. na Pustyni Błędowskiej i w okolicach
Zabytki typu Wawel nas akurat nie kręciły.

Edytowane przez bestka
Czas edycji: 2015-08-11 o 19:23
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 20:08   #6
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach?

Tyniec? Kojarzę że można było dopłynąć stateczkiem.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Pieskowa Skała nieczynna z powodu remontu, nie można wchodzić, my chcieliśmy w lipcu tam zrobić sesję, ale niestety, remont to remont. My mieliśmy sesję m.in. na Pustyni Błędowskiej i w okolicach
Zabytki typu Wawel nas akurat nie kręciły.
Pustynia Błędowska - ale fajnie, jak miałam zwiedzac to akurat była zamknięta dla zwiedzających ...
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 21:25   #7
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach?

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Szczerze to najpierw przeanalizowałabym umiejętności i styl Waszego fotografa. Czasami zdarza się, że przy architekturze oni sobie nie radzą - zdjęcia wychodzą wymuszone albo przerysowane, a o wiele lepiej wypadłaby sesja skupiona na Was.
Wawel - może być problem z turystami lub samym miejscem (opłaty, nie wszędzie wejdziesz). Piękny dziedziniec masz albo w Collegium Maius albo w Collegium Iuridicum.

Na Zamku w Pieskowej Skale jest ogród, wydaje mi się, że teraz jest dostępny.
Z tym masz racje, takie zdjecia sa ladniejsze, myslalam o Wawelu w kontekscie ''wycinkow'' miejsc np na jakis schodach, w przejsciu itp,
Collegium maius tez mi sie bardzo podoba ale ostatnio bylam na 3-ch slubach gdzie PM mieli tam zdjecia no i jakos tak chcialam znalezc cos nowego,zeby nei bylo tak seryjnie

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Pieskowa Skała nieczynna z powodu remontu, nie można wchodzić, my chcieliśmy w lipcu tam zrobić sesję, ale niestety, remont to remont. My mieliśmy sesję m.in. na Pustyni Błędowskiej i w okolicach
Zabytki typu Wawel nas akurat nie kręciły.
kurcze pomysl swiety ale ja sie w 2-3 h musze zmiescic razem z dojazdem fotografa, wiec chyba nie zdaze
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-12, 06:52   #8
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach?

Ja akurat wczoraj miałam sesję plenerową w Krk.
Z Pustynią Błędowską super pomysł, szkoda, że na to nie wpadłam. Ale też byśmy się nie wyrobili.
Z sesji nie jestem tak do końca zadowolona, trwała niecałe 3h (z przejazdami samochodem i taksą już). Mieliśmy zdjęcia w Jeffsie - i tu polecam, jestem przekonana, że zdjęcia wyjdą super, dodatkowo mieliśmy całą salę na górze dla siebie, więc nikomu nie przeszkadzaliśmy i mogliśmy robić milion ujęć - ale to zależy, czy lubicie takie klimaty. Dla mnie wnętrze tam jest bardzo w moich gustach i bardzo klimatyczne.
Potem mieliśmy robić zdjęcia na mieście i tu już chyba gorzej poszło - udało nam się tylko zrobić zdjęcia na Kanoniczej (nasza ulubiona ulica w Krakowie), kilka w uliczkach na Kazimierzu (też jest bardzo ładnie), na Malym Rynku (względy sentymentalne) i jeszcze w jednej ślepej uliczce przy Grodzkiej, która nie wiem, jak się nazywa, ale jest ładnie i co najważniejsze 0 ludzi.
Z okoliczności przyrody, to też chcieliśmy kilka zdjęć w ogrodzie botanicznym, ale niestety nie zdążyliśmy.
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 07:09   #9
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach?

My będziemy chcieli mieć plener w Ogrodzieńcu. Zdjęcia będzie nam robić moja kuzynka więc poproszę ją jeszcze o kilka zdjęć na ważnej dla nas ławce w Nowej Hucie.
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 17:15   #10
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach?

Jeśli chodzi o Ogrodzieniec to polecam blady świt lub w tygodniu, jest tam obecnie w weekendy masa ludzi ... przez co nie ma klimatu i tak średnio trochę to zrealizować.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 06:47   #11
Sylwia_Czarny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach?

Można spróbować poszukać trochę z boku od małopolski, fajny patent dla tych którzy szukają miejsc na plener ślubny http://zaczarowanachwila.pl/plenery/
Sylwia_Czarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-18, 15:05   #12
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: gdzie na sesje plenerowa w Krakowie i okolicach?

Cytat:
Napisane przez Sylwia_Czarny Pokaż wiadomość
Można spróbować poszukać trochę z boku od małopolski, fajny patent dla tych którzy szukają miejsc na plener ślubny http://zaczarowanachwila.pl/plenery/



miejscowki fajne, ale dla osob ze slaska... fotografowie zwykla maja pewne ograniczenia czasowe I jazda 3 h w jedna strone raczej nie wchodzi w gre (choc szkoda bo miejsca wygladaja fajnie)
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-18 16:05:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.