Blond vs brąz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Pokaż wyniki sondy: Blond vs brąz?
Jasny brąz 13 100,00%
Blond 0 0%
Głosujący: 13. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-13, 01:27   #1
0fac7f9372a7e6c40021ec712f8ac5fd77be132b_5dc0bba605cd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Smile

Blond vs brąz


Cześć dziewczyny;-)
Od jakiegoś czasu chodzi za mną pomysł zmiany koloru włosów na blond - mam tu na myśli jakiś naturalny odcień, na pewno nie platynę - ponieważ podoba mi się efekt na zdjęciach (poniżej), jednakże lubię siebie również w brązie i nie potrafię podjąć decyzji. Naturalnie moje włosy to taki mysi szatyn (jeśli źle odmieniłam to słowo to proszę mnie poprawić), ale pamiętam że na zdjęciu które ostatnio znalazłam (niestety teraz już nie mogę), robionym z fleszem miały ciepły refleks. Oczy - zgniła zieleń z domieszką piwnego wokół źrenicy. Obecnie moje włosy są rozjaśnione, po farbie która wyszła za ciemno, z refleksami. Nie była na nie położona żadna inna farba, ponieważ odcień który wyszedł (jasny brąz z rudawą poświatą, miejscami pasemka wpadające w blond) mi odpowiadał, a nie podjęłam jeszcze wtedy decyzji co do następnego koloru, więc się nie spieszyłam. No i tu powstaje problem, bo nie potrafię się zdecydować i mam nadzieję uzyskać parę Waszych opinii które mogłyby mi pomóc w wyborze
Załączam zdjęcie (wybaczcie lekko rozmazany tusz, ale robione przed chwilą ), na którym środkowe to oryginał a nr 1 i 3 są przerobione na blond i taki średni brąz A także zdjęcie w ciemnym brązie, niestety stare, sprzed jakichś dwóch lat (i makijaż za mocny ale mam nadzieję że nie wpłynie to znacznie na ocenę ) ale nie mogłam znaleźć innego :/
Z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi

Ps. Nie jest mi szkoda włosów, jeśli się zdecyduje na blond, ponieważ posiadam swój zestaw Olaplexu jako zabezpieczenie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-11-04 o 08:02 Powód: usunięcie zdjeć na prośbę autorki
0fac7f9372a7e6c40021ec712f8ac5fd77be132b_5dc0bba605cd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 08:53   #2
kolorchabrow
Raczkowanie
 
Avatar kolorchabrow
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 359
Dot.: Blond vs brąz

W blondzie chyba lepiej
kolorchabrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 09:46   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Blond vs brąz

Według mnie brąz, w nim będziesz wyglądała zdecydowanie naturalniej niż w blondzie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 09:56   #4
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: Blond vs brąz

Zdecydowanie brąz.
__________________
Zapuszczam włosy
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 15:03   #5
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Blond vs brąz

Blondy odpadają, wyglądają po prostu sztucznie. Najładniej Ci w ciepłych brązach
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 19:34   #6
0fac7f9372a7e6c40021ec712f8ac5fd77be132b_5dc0bba605cd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Blond vs brąz

Dziękuję za opinie, na razie się jeszcze zastanawiam do jutra ;-)
0fac7f9372a7e6c40021ec712f8ac5fd77be132b_5dc0bba605cd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 19:50   #7
Marcela_83
Raczkowanie
 
Avatar Marcela_83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 52
Dot.: Blond vs brąz

A mnie się najbardziej podobasz na środkowym zdjęciu czyli w takich włosach jak masz teraz Ewentualnie widziałabym Cię jeszcze w delikatnie ciemniejszym brązie od tego co masz teraz i z delikatnymi refleksami blond, może coś jak sombre?? Myślę, że ta opcja mogłaby być najciekawsza
Marcela_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-13, 21:09   #8
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Blond vs brąz

brąz
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 19:29   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Blond vs brąz

hej jakbys dodala foty z naturalnym dziennym swietle a nie w pomieszczeniu przy swietle zarowki to by mozna bylo dokladniej okreslic typ kolorystyczny, ale tez zdecydowanie stawiam na średnie brązy!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 20:50   #10
longa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: Blond vs brąz

moim zdaniem w brązie albo jak ci tu koleżanka podpowiada ombre
longa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 07:54   #11
GwiazdkaZNiebaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Blond vs brąz

Masz strasznie zniszczone włosy farbowaniem. Myślę, że czas myśleć nad odpowiednią pielęgnacją a nie nad następnym farbowaniem. Szczerze mówiąc z tych zjęć jakie przedstawiłaś najbardziej podobasz mi się właśnie w odcieniu "pomiędzy " środkowym. Masz dość delikatną urodę i ten kolor wygląda najnaturalniej. Myślę, że jakby nawilżyc trochę włosy to juz w ogóle byłoby super
GwiazdkaZNiebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 16:41   #12
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Blond vs brąz

ale za☠☠☠ista uroda!!!!!!!!!!!!!!! super, fajne zestawienie tych 3 kolorow co masz na zdjeciu i teraz tak- ja widze Cię w ciemnym kolorze, niekoniecznie czarnym, ale z tego potrojnego zdjecia to ten ciemniejszy najledniej Ci pasuje, w srednim blondzie i jasnym juz wygladasz sory za wyrazenie na na starą i zaniedbana, Tobie by pasowały takie na styl japonek wlosy, najlepiej dlugie, ale przepiekna jestes, ale blondem naprawde sie zepsujesz.. wiem ze kolor Ci sie podoba, znam to!!! ale dodasz sobie lat, i bedziesz w takim nijakim kolorze wygladac jak narkomanka z dworca zoo czy cos w tym stylu. nie obraź sie, i nawet sprobuj ten blond jesli masz ochote, moze sprobuj sobie kolor blond ale z poziomu 7 ? chcesz koniecznie jeden kolor? pozdrawiam !!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 08:38   #13
PieknaNaturalnie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Blond vs brąz

Zdecydowanie jak dla mnie ostatnie zdjęcie wygrywa. Bardzo Ci ładnie w ciemnych. Ale ja bym o nie bardziej zadbała, bo strasznie się puszą. Może spróbuj olejów, masek do włosów, żeby je okiełznać trochę?
PieknaNaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 11:59   #14
0fac7f9372a7e6c40021ec712f8ac5fd77be132b_5dc0bba605cd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Blond vs brąz

@Marcela_83 co do obecnego koloru, to nawet gdybym chciała go zostawić to nie mogę, ponieważ jest to odcień po rozjaśnieniu farby która wyszła za ciemno a słyszałam że taki włos jest pusty w środku/bardziej podatny na uszkodzenia A co do sombre, to ogólnie mam zamiar zapuścić swoje naturalne włosy dlatego na sombre wybiorę się kiedy będę miała większy odrosty żeby "zlać" go z resztą;-)
@GwiazdkaZNiebaa owszem, mam zniszczone włosy ale też kręcone/falowanie, co odkryłam ostatnio, tu wyschły naturalnie bez stylizacji i były czesane na sucho więc wyglądają jeszcze gorzej, ale tak jak pisałam na te zniszczenia mam przyszykowane kilka zabiegów Olaplexu ale najpierw chcę zdecydować się na kolor;-)
@foxy13 dziękuję za komplement. Niestety w całkiem ciemnych kolorach nie czuję się dobrze, ponieważ - raczej nie widać tego przy tym świetle, ale jestem blada. A co do długości to ja również wolałabym mieć długie, ale niestety w zeszłym roku pod wpływem emocji ścięłam je do ramion z włosów do pasa :/ (od tamtego czasu podcinam co jakiś czas żeby pozbyć się tych zniszczonych)
@PieknaNaturalnie Olejuje (olej lniany) i masek także używam, również nawilżam i to dość sporo (głównie odżywkami z Alberto Balsam - jeszcze żadna nie nawilżała tak ładne moich włosów, do tego czasem aloes, miód itd), ale fakt faktem że mieszkam w Anglii od pewnego czasu a jest tu dosyć wilgotno i jeszcze nie opracowałam odpowiedniego sposobu na pielęgnację włosów tutaj, tymbardziej że raczej łatwiej mi tu dostać profesjonalne silikonowe maski niż fajne, łagodne i naturalne :/ A przynajmniej jeszcze nie jestem obeznana.

Obecnie raczej skłaniam się ku brązowi, myślę o Majirel 6.23/32, ale na pomysł z blondem wpadłam również dlatego, że tak jak pisałam - chcę zapuścić moje naturalne włosy więc z blondem i sombre na odroście za jakiś czas chyba wyglądałoby to lepiej, ale mam jednak wrażenie że brąz lepiej podkreśla moje rysy twarzy.
0fac7f9372a7e6c40021ec712f8ac5fd77be132b_5dc0bba605cd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 13:09   #15
0fac7f9372a7e6c40021ec712f8ac5fd77be132b_5dc0bba605cd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Blond vs brąz

Nie chcę niepotrzebnie zakładać nowego tematu, więc myślę że mogę zapytać tutaj, mianowicie chodzi mi o określenie typu kolorystycznego. Próbowałam zrobić to sama ale niestety nie do końca mi to wychodzi. Co prawda kupowałam kiedyś podkład True Match i pytałam ekspedientkę o odcień C1, ponieważ sądziłam, że skoro jestem blada to od razu "chłodna". Pani stwierdziła, że ja nie jestem typem chłodnym oceniając odcień mojej skóry na ramieniu, a C1 i tak nie było więc posłuchałam rady i wzięłam W1. Po czasie odniosłam wrażenie, że wygląda na mojej twarzy pomarańczowo. Z kolei kiedy indziej używałam podkładu Rimmel Stay Matte najjaśniejszego, to chyba był Ivory, i kiedy podczas próby chóru spojrzałam w wielkie lustro i zobaczyłam swoją świnkową twarz odcinającą się od reszty zamarłam (nie miałam jeszcze wtedy pojęcia o tonach podkładów). Czy ten odcień faktycznie ma różowe tony? Obecnie używam Healthy Mix 51 i po nałożeniu twarz wydaje się dużo bardziej różowa/pomarańczowa od reszty :/ To samo było z Revlon CS Buff - wydaje mi się że w przypadku HM wygląda to trochę lepiej. Próbowałam uchwycić tą różnicę na zdjęciu ale mi nie wychodzi, jedynie w lusterku to tak intensywnie widać Dlatego załączam zdjęcia szyi i ramienia tak jak poinstruowała mnie wtedy Pani ekspedientka. Moja twarz ma trochę zaczerwienień więc nie oceniam odcienia na jej podstawie. Żyły na nadgarstkach mam fioletowe i zielone, oczy - zgniła zieleń ze złotym piwnym wokół źrenicy. Zdjecia są robione w świetle dziennym, przy oknie i odrobinie słońca. Przyłożyłam do skóry złoty naszyjnik i "srebrną" bransoletkę gdyż niestety naszyjnika nie miałam Naturalny kolor włosów to taki złocisty, jasny/średni brąz. Kolor włosów przed rozjaśnianiem wyszedł wlasnie ciemno i dość szaro i bardzo źle się w nim czułam - brudno i ponuro. Kiedyś miałam rude włosy, ale po czasie stwierdzam że ten kolor do mnie nie pasował, choć inni chwalili ale uważam że wyglądałam zbyt "przetasowania". Źle się czuję także w kolorach takich jak beż, róż czy żółty, a o wiele lepiej w czerni, bieli, szarości, błękicie. Mylące to wszystko dla mnie dlatego nie mam pojęcia jakim typem jestem
Będę bardzo wdzięczna za pomoc Załącznik 6073198Załącznik 6073199Załącznik 6073200Załącznik 6073203Załącznik 6073198
0fac7f9372a7e6c40021ec712f8ac5fd77be132b_5dc0bba605cd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 14:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.