Niesmiala propozycja:) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-17, 20:31   #511
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Malinko, mogłabyś podac numery cieni Bourjois, Inglot Sprint i błyszczyka Inglot Juice?
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2005-07-17 o 20:32 Powód: lit.
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-17, 22:03   #512
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Malinko, czy te 2 cienie po lewej stronie to sypkie Maybelline?
Jaki numer ma lakier Inglot stojący na czerwonym Inglocie?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-17, 22:43   #513
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Niesmiala propozycja:)

No to tak

Aga - też to zauważyłam, wybrałam ten, bo najabardziej naturalny, a ja takie lubię najbardziej. Sypie mam 1 od ciebie, to ta po lewej, a obok jest 26 biel/beż/opalizuje na żółto-złoto, nieokreślona taka

Rzastin - Bourjois to Les Roses nr. 45, Sprinty:
- bladoróżowy - 77
- perłowy - 79
- brąz - 71
One wszytskie są z tej serii z dodatkowymi drobinkami Pearl sparks.
Błyszczyk to Malina/ Raspberry

Kakusiu - nie, to cienie Avon, niedostępne już w regularnej ofercie. Kolor lakieru to 867, był kupowany w sklepie firmowym w Łodzi, na stoisku M1 w Częstochowie go nie wiedziałam, więc mówię, ze może być problem ze znalezieniem
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 09:41   #514
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Niesmiala propozycja:)

A ja bym chciała się wam pochwalić moją nową paletką, której nie potrafiłam się oprzeć. Kupina na bazarku za niecałe 40,00 z. Niby J'adore, ale traktuje to z przymrużeniem oka Ale naprawde cienie i róże są świetnej jakości.
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 10:37   #515
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Niesmiala propozycja:)

O kurczaki wyglada swietnie!!!! Marzusia, to teraz czekam na propozycje makijazow!!! Juz sie nie wymigasz
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 10:46   #516
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Niesmiala propozycja:)

super paletka... może nei zupełnie moje kolorki ale i tak fajowska
ja teraz chce sobie fundnąć paletke Inglota
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 10:47   #517
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Dopiero dziś znalazłam ten wątek i obejrzałam z zapartym tchem, tym wulgarniej przeklinając element przestępczy, który mnie pół roku temu pozbawił torebki razem z cyfrówką Ale chyba muszę jakiś aparacik pożyczyć - wtedy szybciutko zrobię sesję mojej kolekcji i też się pochwalę
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 21:03   #518
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez hybris
Dopiero dziś znalazłam ten wątek i obejrzałam z zapartym tchem, tym wulgarniej przeklinając element przestępczy, który mnie pół roku temu pozbawił torebki razem z cyfrówką Ale chyba muszę jakiś aparacik pożyczyć - wtedy szybciutko zrobię sesję mojej kolekcji i też się pochwalę
Kasia dawaj, dawaj koniecznie Znając Twoją kolekcję ze słyszenia, to wiem że będzie co pooglądać
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 09:32   #519
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez sitc
Kasia dawaj, dawaj koniecznie Znając Twoją kolekcję ze słyszenia, to wiem że będzie co pooglądać
Ech, właśnie rozglądam się za cyfrówką...
Ale wczoraj, "nakręcona" tym watkiem rozłozyłam swój dobytek i... padłam Zajął mi 2/3 naszego łóżka [o wymiarach 1,6X2 m], a była to tylko kolorówka.... Więc chyba upadłam już niżej, niż największe tutejsze kolokcjonerki, tak naprawdę nie wiem, czy jest sie czym chwalić
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 10:48   #520
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

hybris już nie mogę się doczekać Twoja kolekcja musi być imponująca

Marzusiu-paletka super.Wygląda na znacznie droższą Ja też muszę pstryknąć
swoją nową paletkę Pupki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 11:21   #521
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Aguś pstryknij swoja paletkę Pupy koniecznie. Ja przymierzam się do zakupu "Pupki".
Uwielbiam paletki, moja najnowsza to paletka Diora kupiona w skelpie wolnocłowym (6 cieni, puder, róż 2 kredki, maskara, 2 szminki). Szkoda, że większość paletek jest sprzedawana tylko w sklepach wolnocłowych
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-26, 11:33   #522
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Tak dziewczyny koniecznie dajcie nowe zdjecia nowych zdobyczy!!!!

A na to lozko to czekam i omdlewam z ciekawosci!!!! Please szybko!!! Zanim wyjade na wakacje
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 12:22   #523
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Marzenko, no to mnie zdziwiłaś tą swoją paletką. Na Allegro regularnie pojawiają się takie paletki, oczywiście występują tam jako 100% oryginalne J'Adore i osiągają czasem niebotyczne ceny

Dolly, raczej nie ma takiej możliwości, żebyś do paletki Inglota dokupiła tylko 13 cieni i dołożyła 3, które już masz. Kasetki Inglota są magnetyczne i zamówione przez Ciebie cienie zostaną specjalnie przygotowane w metalowych "obudowach". Normalnie, pojedyncze cienie są w plastikowych pudełeczkach.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 01:20 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 19:59   #524
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

beliczku oto moja paletka z Estylu,muszę przyznać ,że jakość wcale nie jest taka bardzo słaba (czytałam i słyszałam sporo o gorszych paletach od pojedyńczych produktów Pupy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paleta.jpg (36,7 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletka.jpg (52,9 KB, 329 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 20:03   #525
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Aguś super ygląda ta Twoja paletka. Ale zdradź co tam jest W szczególności chodzi mi o teopalizujące odcienie na samej górze. Czy to błyszczyki?

Aniffka a na allegro to niestety starają się zarobić. Tą palettkę kupiłam z pierwszej ręki, czyli od cudzziemek, które chyba przemycają kosmetyki do polski. Ale skąd to nie wiem. W taki sposób trafiają te kosmetyki na allegro. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 20:24   #526
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Marzusiu-już piszę.
Górna paleta to praktycznie same błyszczyki do ust ,z wyjątkiem tego serduszka-to jasnoróżowy cień prasowany.Środkowa to dwa cienie w kamieniu (błękit oraz granat) oraz rozświetlacz. Dolna: mini tusz ,czarna kredka i pacynka
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 20:55   #527
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Aga fantastyczne cacko bardzo mi się podoba, mimo że raczej nie przepadam za paletkami, w sumie nie wiem czemu, ale wole mieć wszytsko osobno, to na taką bym się skusiła
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 21:21   #528
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Agnieszko- ta paletka to cudeńko! W dodatku jest w "moich" kolorach jakie nosze zima kieyd nie jestem opalona.
A co do jakości - to jak z nią jest? Wszysycy narzekają, żę te cienie takie beznadziejnie nietrwałe i wogóle beznadziejne. co sądzisz Agnieszko na ten temat?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 22:27   #529
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Ładna ta paletka. Najbardziej mi się podobają te błyszczyki - czy na ustach one tez tak opalizują? A może mogłabyś wkleić swoje zdjęcia "w nich" w wątku o makijażu ust?
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-26, 22:30   #530
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Ewa-w zasadzie użyłam cieni tylko raz w niedzielę ale nie zauważyłam by jakość była beznadziejna.To dobre i porządne cienie.
Tu jest link do tej palety ,ja posiadam zestaw nr 01 http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=302&page=1

sitc-ja też nie przepadam za paletami i narzucanymi przez producenta kompozycjami kolorystycznymi, ale ta paletka podoba mi się bardzo wygląda jak taka zabawka dla dorosłych dziewczynek

hybris-jeden z błyszczyków mam na ustach w moim najnowszym makijażu (wersja chłodna z granatem na oczach).Postaram się nimi pmalować i wkleić usta w najbliższych dniach,może już jutro
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 22:48   #531
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez agabil1
hybris-jeden z błyszczyków mam na ustach w moim najnowszym makijażu (wersja chłodna z granatem na oczach).Postaram się nimi pmalować i wkleić usta w najbliższych dniach,może już jutro
na zdjęcia czekam, a błyszczyk, który masz tam na ustach baaaardzo mi się podoba
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 22:50   #532
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez agabil1
sitc-ja też nie przepadam za paletami i narzucanymi przez producenta kompozycjami kolorystycznymi, ale ta paletka podoba mi się bardzo wygląda jak taka zabawka dla dorosłych dziewczynek
Dokładnie takie samo skojarzenie mi się nasunęło jak ją zobaczyłam
Jako że z okazji imienin mojej mamusi walnęłam sobie o 22 do winka kawkę, więc może mnie sen nie zmorzy szybko i wkleje tu swoje w sumie to skromne zbiory.
Kiedyś myślałam że mam wręcz niemoralnie dużo kosmetyków, ale odkąd spędzam więcej czasu na wizażu, to dochodze do wniosku że jest ich wręcz malutko
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 23:15   #533
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez sitc
Kasia dawaj, dawaj koniecznie Znając Twoją kolekcję ze słyszenia, to wiem że będzie co pooglądać
Iwonka, mała prywata - zrobiłam dziś próbę fotograficzną aparatem z komórki, ale nie jestem zadowolona z efektu. Wyślę Ci zdjącie na pocztę gazetową - oceń, jak to wygląda ;D
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 23:36   #534
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez hybris
Iwonka, mała prywata - zrobiłam dziś próbę fotograficzną aparatem z komórki, ale nie jestem zadowolona z efektu. Wyślę Ci zdjącie na pocztę gazetową - oceń, jak to wygląda ;D
Buuuu napisałam cały elaborat, a nie chce się wysłać, nie wiem co się z ta pocztą dzieje.
To tak w skrócie, jakość między Bogiem a prawdą średnia, ale różnicę w kolorach widać, będzie też niewatpliwie widać cały bezmiar Twojej kolekcji, więc wrzucaj śmiało, sądze że wszystkie dziewczyny będą zachwycone.
A za dewianta nie mam zamiaru Cię uznawać, bo sama wiesz że zazdroszcze dziko i też bym tak chciała!
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 23:57   #535
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez agabil1
Ewa-w zasadzie użyłam cieni tylko raz w niedzielę ale nie zauważyłam by jakość była beznadziejna.To dobre i porządne cienie.
Tu jest link do tej palety ,ja posiadam zestaw nr 01 http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=302&page=1
Dzięki Aga za odpowiedź . Ja właśnie do tej palety się przymierzam. W sobotę jadę do rodziców - jeżeli wiesz co mam na myśli
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 10:38   #536
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

A oto moje skromne zbiory
Na pierwszym zdjęciu kosmetyki w swoim naturalnym środowisku i jeden mały amator makijażu, który za skarby nie chciał zrezygnować z sesji zdjęciowej
Na drugim jeden samotny podkład (chlip, chlip... musze to naprawić) w towarzystwie bazy, trzech pudrów, różu i korektora.
Na trzecim cienie.
Czwarte to wszelkie maziajsta do ust, z których i tak zazwyczaj używam może pięciu
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 10:46   #537
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Niesmiala propozycja:)

hehe Sitc skad ja to znam Moj kotek tez chce byc swiatowy i zawsze pcha sie do zdjec. Ale jak chce fotografowac tylko kota to wtedy ucieka ...co za natura

Moja uwage przyciagnelo pudelko Chanel. Czy to roz? Jaki masz kolor?
A cienie HR? Jak sie sprawuja?
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 10:54   #538
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez tanzanit
hehe Sitc skad ja to znam Moj kotek tez chce byc swiatowy i zawsze pcha sie do zdjec. Ale jak chce fotografowac tylko kota to wtedy ucieka ...co za natura
Moja uwage przyciagnelo pudelko Chanel. Czy to roz? Jaki masz kolor?
A cienie HR? Jak sie sprawuja?
Chanel to puder w kamieniu którego już wykańczam.
A cienie HR to jedne z moich najulubieńszych- te w starej wersji różnią się troszkę od tych nowych Color Statement. Z tych starszych mam jeden błękit, fajny, ma bardzo pudrową konsystencję, ale się nie osypuje nic, Color Statement mam róż i brzoskwinkę i one już są takie bardziej satynowe, ale nie wałkują się, nie spływają, trwałość mają powyżej przeciętnej, a opalizują przefantastycznie
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 11:29   #539
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Niesmiala propozycja:)

No wlasnie HR ma fajne odcienie rozy i brzoskwinek. Ciekawa jestem czy jeszcze bede miec okazje wyprobowac bo ta firma wycofuje sie z wielu rynkow. Chyba maja problemy finansowe...
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 11:37   #540
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez tanzanit
No wlasnie HR ma fajne odcienie rozy i brzoskwinek. Ciekawa jestem czy jeszcze bede miec okazje wyprobowac bo ta firma wycofuje sie z wielu rynkow. Chyba maja problemy finansowe...
Pierwsze od Ciebie o tym słysze Ja mało światowa jestem, bo oglądać bądź kupować kosmetyki biegam zawsze tylko do najbliższego Douglasa, który jest bardzo średnio zaopatrzony i mnóstwa rzeczy w nim zawsze nie ma. A Helenka to przecież jest koncern Loreala, więc o brak kasy ich niepodejrzewałam
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.