Nachalni wolontariusze WOŚP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-10, 10:58   #1
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947

Nachalni wolontariusze WOŚP


Nie mam nic przeciwko WOŚP, co roku wrzucam ile mogę do puszki, ale z roku na rok zachowanie wolontariuszy przechodzi wszelkie granice. Na ogół w styczniowe niedziele rzadko wyruszam na jakieś dalekie wyprawy, więc niezbyt przeszkadzało mi zaczepianie, ale niestety dzisiaj zmuszona jestem wędrować w tę i we w tę. Jest dopiero 12:00, a ja zostałam zaczepiona już 11 razy, w tym 9 bardzo nachalnie. Gdzie bym nie wsiadła - do autobusu, metra, tramwaju, odbywa się tam spacer z puszką wśród wszystkich pasażerów i pytanie: "A pani się dorzuci do Wielkiej Orkiestry?". Co chwila na ulicy jestem niemalże atakowana, puszkę podsuwa mi się pod nos, a co niektórzy pytają: "A czemu serca jeszcze nie ma?!". Nie mam zwyczaju przyklejać sobie tych serduszek do czapki i paradować z tym, więc niestety dla tych wolontariuszy jestem osobą, którą koniecznie muszą zagadać. Zdarzyło się też dzisiaj, że trzech chłopaków zwyczajnie mnie otoczyło i dla żartu nie chcieli przepuścić "dopóki nie wrzucę grosika do puszeczki".

Czy tylko mnie to denerwuje czy Was też spotykają takie sytuacje?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 11:23   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Też mnie denerwuje, ale właśnie dlatego przyklejam sobie to serduszko w widocznym miejscu - wtedy się już raczej nie czepiają. Polecam
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 11:23   #3
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

A czemu serca jeszcze nie ma- co za pytanie, jakby to byl jakis obowiazek

nic tylko poprosic o jeden grosz od takiej osoby na stowarzyszenie walki z biegunka i dac jakas piekna naklejke <3
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2016-01-10 o 11:25
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 11:29   #4
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Też mnie denerwuje, ale właśnie dlatego przyklejam sobie to serduszko w widocznym miejscu - wtedy się już raczej nie czepiają. Polecam
Właśnie ja nie chcę sobie tego serca nigdzie przyklejać Mam płaszcz z mechacącego się materiału i taka naklejka zwyczajnie zostawi ślad w danym miejscu, poza tym nie podoba mi się to paradowanie z serduszkiem.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 11:32   #5
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Właśnie ja nie chcę sobie tego serca nigdzie przyklejać Mam płaszcz z mechacącego się materiału i taka naklejka zwyczajnie zostawi ślad w danym miejscu, poza tym nie podoba mi się to paradowanie z serduszkiem.
Dokladnie, nawet gdybym wspierala (ale po domach jeszcze nie chodza, to mnie nie zaatakuja ) to na pewno nie chodzilabym z taka naklejka. Ludzie naklejaja dla swietego spokoju, zeby inny wolontariusz widzial, ze chociaz ta zlotke dali i niektorzy chociaz nie popieraja raz wrzuca, zeby miec w miare spokoj na reszte dnia
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 11:38   #6
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko WOŚP, co roku wrzucam ile mogę do puszki, ale z roku na rok zachowanie wolontariuszy przechodzi wszelkie granice. Na ogół w styczniowe niedziele rzadko wyruszam na jakieś dalekie wyprawy, więc niezbyt przeszkadzało mi zaczepianie, ale niestety dzisiaj zmuszona jestem wędrować w tę i we w tę. Jest dopiero 12:00, a ja zostałam zaczepiona już 11 razy, w tym 9 bardzo nachalnie. Gdzie bym nie wsiadła - do autobusu, metra, tramwaju, odbywa się tam spacer z puszką wśród wszystkich pasażerów i pytanie: "A pani się dorzuci do Wielkiej Orkiestry?". Co chwila na ulicy jestem niemalże atakowana, puszkę podsuwa mi się pod nos, a co niektórzy pytają: "A czemu serca jeszcze nie ma?!". Nie mam zwyczaju przyklejać sobie tych serduszek do czapki i paradować z tym, więc niestety dla tych wolontariuszy jestem osobą, którą koniecznie muszą zagadać. Zdarzyło się też dzisiaj, że trzech chłopaków zwyczajnie mnie otoczyło i dla żartu nie chcieli przepuścić "dopóki nie wrzucę grosika do puszeczki".

Czy tylko mnie to denerwuje czy Was też spotykają takie sytuacje?
Dziś miałam tak samo Nie naklejam tego serca, bo i tak spada mi z kurtki, poza tym latanie z tą naklejką mi się nie podoba. Strach pomyśleć, co będzie jak pojadę dziś do teatru, który mieści się przy głównej scenie koncertowej tego wydarzenia Nie dadzą mi przejść. Tę naklejkę będę więc chyba dla świętego spokoju w ręce nieść.

Do mnie też dziś jedna dziewczynka wyskoczyła z "a czemu serduszka nie ma", może ich tego uczą?
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 11:45   #7
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Stworzmy liste glupich odpowiedzi na to glupie pytanie
-podbiegl ktos i mi ukradl, sprawa jest juz w sadzie
-przykleilam na majtkach
-bo jestem wyslannikiem sil ciemnosci, a one serca nie maja
-ups, wydalo sie
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2016-01-10 o 11:52
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 11:50   #8
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Też mnie denerwuje, ale właśnie dlatego przyklejam sobie to serduszko w widocznym miejscu - wtedy się już raczej nie czepiają. Polecam
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 12:13   #9
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
-podbiegl ktos i mi ukradl, sprawa jest juz w sadzie
<3

to moje na dzis
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 12:50   #10
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Drażni mnie wszelka nachalność w zbieraniu datków, niezależnie od tego kto te datki zbiera. Dlatego dziś nie wyłażę z domu i takich ludzi chyba jest więcej. Chętnie wrzuciłabym do puszki ile tylko jestem w stanie ale nie jestem w stanie wrzucić datku do każdej puszki każdego wolontariusza a nie chce mi się narażać na durne zaczepki i głupie pytania typu: "Dlaczego nie ma jeszcze serduszka". Nie ma, bo zostawiają ślady kleju na ubraniu a nie chce mi się chodzić z serduszkiem przylepionym na czoło. Prześlę więc datek na konto i tyle. Taki, na jaki mogę sobie pozwolić. Nie muszę udowadniać tego, że dałam noszeniem serduszka, nie o to przecież chodzi.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:14   #11
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
<3

to moje na dzis
uzyj prosze i zdaj relacje
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 13:30   #12
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

ja dzisiaj mam dobre wrazenia
na krótkiej trasie spotkałam chyba 30- tu wolontariuszy.stali w miejscach uczęszczanych. i tyle.tylko jeden sie zapytał o datek.i to grzecznie
serduszka nie miałam.bo od razu dziecku gdzieś spadło z kurtki
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:45   #13
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Strasznie mnie to dziś wkurzyło! Naprawdę popieram WOŚP, doceniam pracę wolontariuszy itd, ale kurde, byłam w centrum miasta i nie dość, że stali mega na środku i czasem wręcz ciężko było przejść (tak, trochę mi głupio przejść tuż obok i nic nie wrzucić do puszki) to często podchodzili i namawiali. Nie mam ochoty co krok się tłumaczyć, że nie mam przy sobie kasy, licytuję coś przez allegro oraz nawet gdyby to nie będę dawać co pięć minut, może dzieciaki mają radochę z wrzucania co chwilę do puszki ale mi starczy to, że po prostu dam pieniądze, raz, tyle ile planuję a nie może po grosiku co pięć metrów
Stara i sztywna się zrobiłam ale z serduszkiem też już mi się nie chce paradować, po co. Żeby się odczepili? Masakra.

Uff, już mi trochę lepiej
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:22   #14
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Gorączka złota Owsiaka :

https://www.youtube.com/watch?v=V5JscSTpXdY

PS. Niektórzy mają ból tyłka, więc informuję, że jest to przeróbka.

Edytowane przez Imperialista
Czas edycji: 2016-01-10 o 14:41
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:31   #15
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Durna prowokacja i dziwię się, że coś takiego wklejasz.

My nie dyskutujemy, czy WOŚP jest akcją słuszną, bo JEST słuszną (ani o samym Owsiaku). Ze sprzętu szpitalnego zakupionego ze zbiórek może skorzystać każdy a nie tylko określone grupy (vide niepracująca szlachta, patologiczne dziecioroby itd). Krytykujemy jedynie zachowania niektórych wolontariuszy a to jest zupełnie coś innego.

Bosh, jak nie Starfajter to Imperialista- zawsze się któryś z czymś durnym musi wyrwać.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:35   #16
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Żałosne, ale czego się spodziewać po Imperialiście.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:36   #17
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Durna prowokacja i dziwię się, że coś takiego wklejasz.
Durna prowokacja? To głos najwybitniejszego Amerykanina polskiego pochodzenia.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:38   #18
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Durna prowokacja? To głos najwybitniejszego Amerykanina polskiego pochodzenia.
Pogratulowac autorytetu.

EOT
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:40   #19
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Mnie dzisiaj żaden wolontariusz nie zaczepił. To chyba dlatego że siedzę w domu.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 14:43   #20
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj żaden wolontariusz nie zaczepił. To chyba dlatego że siedzę w domu.
Idź do jakiejś galerii i spróbuj się przejść. Gorzej - nawet zjeść nie można spokojnie.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:53   #21
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

W moim mieście rodzinnym nigdy nie spotkałam nikogo nachalnego, natomiast w mieście w którym aktualnie mieszkam już tak. Zawsze mówię wtedy że już dawalam i staram się minąć taką osobę, ale głupie jest to, że trzeba się tłumaczyć z dobrowolnej pomocy. Myślę, że to może zależeć od tego kto organizuje wolontariuszy, bo pamiętam, że moją koleżanka ze szkoły średniej, coroczna wolontariuszka, mówiła, ze nauczycielka która się zajmowała wolontariuszami często im przypominała, aby nie być nachalnym, nie wypytywac.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:57   #22
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj żaden wolontariusz nie zaczepił. To chyba dlatego że siedzę w domu.
To może być powód, acz niekoniecznie
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:08   #23
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Mam podobne odczucia jak Wy. Byłam dziś z mamą na zakupach. Mama wcześniej już wrzucała do puszki, ale nie przykleiła serduszka, więc byłyśmy idealnym celem. Co chwila obskakiwało nas kilkoro dzieci w wieku max 10 lat. Były po prostu w każdym kącie centrum handlowego i w końcu dla świętego spokoju przykleiłyśmy serduszka, które dostałyśmy rano. Inaczej nie dało się przejść, bo zaraz ktoś wskakiwał mi pod nogi z puszką.
Dla mnie to wszystko było zbyt nachalne.
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:31   #24
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 400
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Nie dziwi mnie to. Im więcej osób wrzuci do puszki, tym więcej pieniędzy wolontariusze (oczywiście nie każdy taki jest, ale różne historie słyszałam) mogą ukraść dla siebie . Ja dzisiaj akurat nie wychodziłam z domu, ale nie popieram tej jednej wielkiej szopki jaką jest WOŚP i z pewnością nie dostaliby ode mnie ani grosza. Inicjatywa sama w sobie może i jest słuszna, aczkolwiek można wspomóc potrzebujące osoby bez dorzucania się do luksusowego życia Owsiaka, Woodstocku i wolontariuszy biorących część dla siebie.
__________________
"(...)Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda".
-Audrey Hepburn
Coco97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:34   #25
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Coco97 Pokaż wiadomość
Nie dziwi mnie to. Im więcej osób wrzuci do puszki, tym więcej pieniędzy wolontariusze (oczywiście nie każdy taki jest, ale różne historie słyszałam) mogą ukraść dla siebie .(...) można wspomóc potrzebujące osoby bez dorzucania się do luksusowego życia Owsiaka, Woodstocku i wolontariuszy biorących część dla siebie.


---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
uzyj prosze i zdaj relacje
ide na światełko do nieba, bez serduszka, bede łatwym celem po drodze
jak podejdą i spytają to użyje
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:36   #26
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

A ja mam właśnie całkiem inne odczucia. Zawsze widziałam w wolontariuszach zapał, energię, radość, że robią coś dobrego. Było wesoło, głośno, zwracali na siebie uwagę. Dzisiaj będąc na spacerze spotkałam ok. 20 wolontariuszy w różnym wieku. Nikogo nie zaczepiali, nie podchodzili, nie zagadywali do wsparcia. Po prostu stali, puszki prawie że niewidoczne bo zimno, rozmawiają między sobą lub stali z telefonami Gdyby ludzie sami nie podchodzili, myślę, że nie zebraliby nic.
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:44   #27
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Coco97 Pokaż wiadomość
Nie dziwi mnie to. Im więcej osób wrzuci do puszki, tym więcej pieniędzy wolontariusze (oczywiście nie każdy taki jest, ale różne historie słyszałam) mogą ukraść dla siebie . Ja dzisiaj akurat nie wychodziłam z domu, ale nie popieram tej jednej wielkiej szopki jaką jest WOŚP i z pewnością nie dostaliby ode mnie ani grosza. Inicjatywa sama w sobie może i jest słuszna, aczkolwiek można wspomóc potrzebujące osoby bez dorzucania się do luksusowego życia Owsiaka, Woodstocku i wolontariuszy biorących część dla siebie.
Brawo, iq 404.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:50   #28
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Nie daję na WOŚP z wielu powodów od kilku dobrych lat. Jak ktoś daje to ok - jakoś szczególnie tego nie neguję.
Pracuję w Centrum Handlowym i nie wierzę w to co widzę: dziewczynka na oko 10 lat chodzi z puszką Ja wiem, że tutaj jest ochrona, ale to trochę dziwne...
Miałam w sklepie dzisiaj 20 kilku klientów żaden nie miał serca naklejonego. Na samym sklepie też mało co kto ma.
To takie moje spostrzeżenia odnośnie tejże akcji w dniu dzisiejszym
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:53   #29
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 400
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Brawo, iq 404.
Oj daruj sobie . Świat niestety nie jest miejscem, w którym każdy jest uczciwy. Nie wiem czy wiesz, ale te puszki nie są w żaden sposób zabezpieczone i jest to wabik na wszelkich oszustów. Nie mam ochoty, żeby moje pieniądze zostały w kieszeni jakiś pseudo wolontariuszy
__________________
"(...)Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda".
-Audrey Hepburn
Coco97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 16:05   #30
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Szczerze też uważam, że jakaś część wolontariuszy kradnie. Ale zdarzało mi się wrzucać do puszki, ot zaufałam tym osobom na wygląd albo np na to, że stali duużą grupą razem z psami na starym rynku
Jednak w tym roku wolę coś kliknąć na allegro, wygoda, pewność i serio chcę tę rzecz chociaż jest warta kilka zł ale u mnie nie do dostania
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 20:13:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.