Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-11, 19:30   #931
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Czocher, gdzie Ty grzebiesz, że takie perełki znajdujesz? [COLOR=Silver]



na dzis: film z mojej ulubionej serii :3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 19:32   #932
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość

pod koniec listopada kupowałam tam ten szampon i przyszedł wyprodukowany w Rosji. swoją drogą zazdroszczę rzeszowiankom tylu fajnych sklepów internetowych
A ja zazdroszczę np. krakowiaczkom Ikei i drogerii Jaśmin ; P ale to fakt, fajnie mieć taką cocolitę czy iwos na miejscu <3
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 19:41   #933
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość



na dzis: film z mojej ulubionej serii :3
Dzięki, ta czołówka Universala mnie rozwaliła <3, a mam dzisiaj tak koszmarny dzień, że już myślałam, że nic nie spowoduje choćby lekkiego uśmiechu .
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 19:44   #934
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Czytam sobie na twitterze reakcje "gwiazd" na wiadomość o Davidzie Bowie. Czytam, czytam, a tu nagle Kanye West:

David Bowie was one of my most important inspirations, so fearless, so creative, he gave us magic for a lifetime.

]
to jest smutne nie śmieszne :P

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
A ja zazdroszczę np. krakowiaczkom Ikei i drogerii Jaśmin ; P ale to fakt, fajnie mieć taką cocolitę czy iwos na miejscu <3
krakowiankom
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy

pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 19:49   #935
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ona jest zadowolona ze wszystkiego. nawet jak podkład za dwie stówy jej się zważył, spomarańczowiał i zlazł mimo dodatkowego pudrowania w ciągu dnia to mówiła, że nie jest źle.
i pomarańcza jej absolutnie nie przeszkadza, walnie do tego prawie biały korektor pod oczy i bronzer na drugie pół twarzy i już. mistrzyni makijażu gotowa.
ona jest dla mnie przepiękną kobietą, ale jaki ona kicz wali sobie na twarzy, to ja nawet nie hania jest mistrzynią ustawiania lamp[COLOR="Silver"]
Te lampy to w ogóle taka ściema jutjuberek. Wszytko wygląda cudnie i pięknie Prócz Hani mitrzynią jest dla mnie Czarszka, która często wita się słowami: tak, wiem, że jestem prześwietlona, ale trudno, nic z tym nie zrobię... Tak mi się ustawiło, no co ja mam począć... Pies mi przesunął




Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Olej z kocanki [COLOR="Silver"]
Dzięki, miałam go kiedyś Niestety nie spisał się :/
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 19:50   #936
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Niestety Vichy okazał się solidną pomarańczą
Ma któraś z Was ten podkład? ->
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...oundation.html
Dzisiaj byłam w Mullerze (taki niemiecki ..Superpharm) i ponieważ sama szukam sobie podkładu, wymacałam połowę szaf. Także pod kątem ciemnienia . Dior Skin,czy Lancome Teint Perfect <?> okropnie ciemnieje, miałam również w ręku ten linkowany przez Ciebie i to był jakiś straszny tłusty krem, pompuje się nierównomiernie a kolor to pomarańcza wymieszana z dziwną białą perłą . Jedyne co nie ciemniało to Catrice nude ilussion oraz Catrice even skin tone. Znalazłam również jasny, nie ciemniejący podkład firmy której nie znam Make up Factory. Czy ktoś coś wie?? Zna? Poleca? Ogromny wybór kolorów i podtonów, cena - 18 Euro.

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
najbardziej denerwujący moment frykasa ever:
https://youtu.be/811foxUowi0?t=7m7s
Frykasy to dla mnie 100% Pani Z Przychodni Dla Dzieci z lat 90-tych, albo Pani Pielęgniarka z podstawówki Od Szczepień i Kropelek Żołądkowych.

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2016-01-27 o 17:05
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 19:52   #937
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez pesstka90 Pokaż wiadomość
to jest smutne nie śmieszne :P


krakowiankom
Ale co smutne?

Wiem, że krakowiankom, głupi żarcik, sorry. <3

Edytowane przez 201607131110
Czas edycji: 2016-01-11 o 19:56
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 19:57   #938
hermanna
Przyczajenie
 
Avatar hermanna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość



na dzis: film z mojej ulubionej serii :3
Uwielbiam tę serię wrzucę coś od siebie:

https://www.youtube.com/watch?v=OF5Fn1zHoPU

A, i dzięki za kebaba, który się nie kręcił, to było wspaniałe.
hermanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:05   #939
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Polecicie jakąś głupkowatą komedię na noc?

Salix, co do pędzli i makijażu mam do Ciebie zaufanie. Zawsze śledzę, jakie nowości kosmetyczne wrzucasz na bloga
__________________
Jest git

Edytowane przez bubus900
Czas edycji: 2016-01-11 o 20:11
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:09   #940
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość


Frykasy to dla mnie 100% Pani Z Przychodni Dla Dzieci z lat 90-tych, albo Pani Pielęgniarka z podstawówki Od Szczepień i Kropelek Żołądkowych.
Bez kitu, rzeczywiście Aż złe wspomnienia wróciły.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:09   #941
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
A ja zazdroszczę np. krakowiaczkom Ikei i drogerii Jaśmin ; P ale to fakt, fajnie mieć taką cocolitę czy iwos na miejscu <3

I zielarnie Lawenda Już nie wsponinając o sieci sklepów Centrum Taniej Odzieży
( chodzicie tam rzeszowianki)?
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 20:11   #942
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość

I zielarnie Lawenda Już nie wsponinając o sieci sklepów Centrum Taniej Odzieży
( chodzicie tam rzeszowianki)?
Po szmatkach chodzę i, to fakt, Tania Odzież miewa świetne rzeczy ^^
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:13   #943
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Po szmatkach chodzę i, to fakt, Tania Odzież miewa świetne rzeczy ^^

To prawda. Ja zawsze chodzę na ul Okrzei bo tam jednak najlepszy towar wg mnie. Do innych nie chodzę.
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:14   #944
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość

Salix, co do pędzli i makijażu mam do Ciebie zaufanie. Zawsze śledzę, jakie nowości kosmetyczne wrzucasz na bloga
bardzo mi miło
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:15   #945
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość

Był tutaj najazd na Szusz, że usuwa komentarze, ale ona nie jest jedyną osobą, która to robi.
Pod filmikami o polecanych Youtuberkach rozpisało się dużo dziewczyn (w tym ja) i te komentarze w większości zostały usunięte!
Karolina chce wbić w biznes też swoją siostrę, często o niej wspominała.
.
Czy ta siostra ma w ogóle jakiś kanał? Moim zdaniem gdyby chciała ją wbić, to by było o niej równie głośno co o Karolinie, a ja o niej specjalnie nie słyszałam.

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Ogladam Hanie i wiem, ze juz byly komentarze o odcieniu podkladu i tak sie zastanawiam czy to my jestesmy zbyt wymagajace i potrzebujemy idealnego dopasowania do koloru cery, bo Hania jest praktycznie zadowolona z kazdego koloru.
I w ogole... jak go nakladala to dla mnie wygladal fatalnie, ale jak zobaczylam, ze to czesc makijazu z filmiku o ulubiencach, ktory mi sie bardzo podobal to nie dowierzalam, ze to ten sam podklad.... nie wiem czy Hania jest mistrzynia dopasowania sobie makijazu czy co?
Tak samo jak poprzedniczki uważam, że to kwestia oświetlenia.
Wydaje mi się, że Hania bardzo chce zużywać kosmetyki, a że ma ich taką ogromną ilość (wręcz niemożliwą do zużycia) to nakłada ich duże ilości i kończy się to tak jak się kończy.
Ja sama u siebie zauważam taką tendencję, że jak nie lubię jakiegoś kosmetyku, to chcę go jak najszybciej wykończyć i nakładam go więcej niż powinnam (przez co wygląda jeszcze gorzej )

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
niestety. kiedyś jej testy były bardzo rzetelne, a teraz hania włącza sobie drogą lampę i uzyskuje efekt idealnej cery, widzki szaleją i komplementują, a ona ma spokój.
gdyby naprawdę jej zależało, to pokazywałaby się w maksymalnie nieprzekłamanym świetle. z resztą raz tak zrobiła i wszyscy byli w szoku
Pamiętasz może gdzie coś takiego było? Z chęcią bym zobaczyła.

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Chcialabym zobaczyc na zywo Kretke, Nieesie i Szusz
Kretka ma przeważnie "ciastko" na twarzy, widać to nawet na filmikach. Widać, że ma bardzo kłopotliwą cerę. Ale jest przepiękną kobietą, trzeba przyznać
Nieesia mi się kompletnie nie podoba, choć cerę ma chyba całkiem niezłą z tego co pamiętam. Za to nigdy nie mogłam zrozumieć, dlaczego tyle opowiada o pielęgnacji włosów, i ile to dla nich nie robi, skoro jak widać ona za bardzo nie skutkuje, bo jej włosy wyglądają (a przynajmniej wyglądały, gdy oglądałam ją jeszcze) bardzo kiepsko.

Zatrudnij się jako dostawca pizzy - wtedy zobaczysz szusz na żywo innej możliwości chyba nie ma

A jeszcze mam takie przemyślenia co do Korneli, że straszny z niej krętacz
mam na myśli ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=nG8iNzqg3pg
Opowiada w nim historię swoich włosów, pokazuje zdjęcia. I według niej - miała włosy kręcone (bardzo mocno, takie baranki, wkleiła tam zdjęcia), później je prostowała, i w końcu na wskutek pielęgnacji zrobiły się zdrowe i już się nie kręcą (pielęgnacja bardzo podstawowa - szampon, olejek arganowy, odżywka dwufazowa z GlissKura).
Dla mnie to bujda na resorach - jak dla mnie po prostu keratynowo wyprostowała włosy, dokładnie tak wygląda efekt po tym zabiegu: jak jej włosy obecnie. Jeśli ktoś ma strukturę włosa kręconą, to przecież się to nie zmieni samo od siebie. Nawet mówiła, że kiedyś je prostowała i wystarczyła odrobinka wilgoci i już się skręcały, a teraz ten problem zniknął.
Mogę się oczywiście mylić, ale sama miałam włosy kręcone, prostuję włosy keratynowo i wiem mniej więcej jak to wygląda.
A jeśli mam rację to nie rozumiem jej w ogóle, co to za wstyd przyznać się, że się stosuje taki czy inny zabieg. Już nie mówiąc z iloma osobami by się mogła tym podzielić. Odniosłam wrażenie, że ona odkryła sposób na piękne włosy i nie chce, żeby inni mieli takie same
Przecież jej pielęgnacja jest bardzo prosta, mnóstwo osób tak robi, ja też tak robiłam i włosy szału nie robiły (a ich nie farbowałam). Dopiero jak zrobiłam keratynkę to był szał ciał.
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:22   #946
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54095924]Bez kitu, rzeczywiście Aż złe wspomnienia wróciły.[/QUOTE]

Haha, wybacz. Ja się podczas szczepień zawsze chciałam patrzeć na ramię i kontrolować co tam się dzieje, a one odwracały mi głowę w dół i musiałam podziwiać białe klapki o szerokich paskach, pod tym te cienkie, matowe pomarańczowe pończochy i stan paznokci. To było chwile....

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2016-01-27 o 17:05
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:32   #947
201709190931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 223
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Czy ta siostra ma w ogóle jakiś kanał? Moim zdaniem gdyby chciała ją wbić, to by było o niej równie głośno co o Karolinie, a ja o niej specjalnie nie słyszałam.
Ma, ale chyba tam są chyba same stroje dnia

Co do włosów: mojej siostrze w gimnazjum zaczęły się pięknie kręcić włosy, ale je prostowała codziennie. Od kilku lat ma takie jak ja, czyli proste z bardzo delikatnymi falami

Edytowane przez 201709190931
Czas edycji: 2016-01-11 o 20:39
201709190931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:36   #948
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Haha, wybacz. Ja się podczas szczepień zawsze chciałam patrzeć na ramię i kontrolować co tam się dzieje, a one odwracały mi głowę w dół i musiałam podziwiać białe klapki o szerokich paskach, pod tym te cienkie, matowe pomarańczowe pończochy i stan paznokci. To było chwile....
Chyba lubisz takie sporty ekstremalne Ja patrzyłam w ścianę, w życiu by mi nie przyszło patrzeć na stopy pań pielęgniarek. Chciałaś, żeby Cię bardziej bolało czy co?

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Czy ta siostra ma w ogóle jakiś kanał? Moim zdaniem gdyby chciała ją wbić, to by było o niej równie głośno co o Karolinie, a ja o niej specjalnie nie słyszałam.


Tak samo jak poprzedniczki uważam, że to kwestia oświetlenia.
Wydaje mi się, że Hania bardzo chce zużywać kosmetyki, a że ma ich taką ogromną ilość (wręcz niemożliwą do zużycia) to nakłada ich duże ilości i kończy się to tak jak się kończy.
Ja sama u siebie zauważam taką tendencję, że jak nie lubię jakiegoś kosmetyku, to chcę go jak najszybciej wykończyć i nakładam go więcej niż powinnam (przez co wygląda jeszcze gorzej )


Pamiętasz może gdzie coś takiego było? Z chęcią bym zobaczyła.


Kretka ma przeważnie "ciastko" na twarzy, widać to nawet na filmikach. Widać, że ma bardzo kłopotliwą cerę. Ale jest przepiękną kobietą, trzeba przyznać
Nieesia mi się kompletnie nie podoba, choć cerę ma chyba całkiem niezłą z tego co pamiętam. Za to nigdy nie mogłam zrozumieć, dlaczego tyle opowiada o pielęgnacji włosów, i ile to dla nich nie robi, skoro jak widać ona za bardzo nie skutkuje, bo jej włosy wyglądają (a przynajmniej wyglądały, gdy oglądałam ją jeszcze) bardzo kiepsko.

Zatrudnij się jako dostawca pizzy - wtedy zobaczysz szusz na żywo innej możliwości chyba nie ma

A jeszcze mam takie przemyślenia co do Korneli, że straszny z niej krętacz
mam na myśli ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=nG8iNzqg3pg
Opowiada w nim historię swoich włosów, pokazuje zdjęcia. I według niej - miała włosy kręcone (bardzo mocno, takie baranki, wkleiła tam zdjęcia), później je prostowała, i w końcu na wskutek pielęgnacji zrobiły się zdrowe i już się nie kręcą (pielęgnacja bardzo podstawowa - szampon, olejek arganowy, odżywka dwufazowa z GlissKura).
Dla mnie to bujda na resorach - jak dla mnie po prostu keratynowo wyprostowała włosy, dokładnie tak wygląda efekt po tym zabiegu: jak jej włosy obecnie. Jeśli ktoś ma strukturę włosa kręconą, to przecież się to nie zmieni samo od siebie. Nawet mówiła, że kiedyś je prostowała i wystarczyła odrobinka wilgoci i już się skręcały, a teraz ten problem zniknął.
Mogę się oczywiście mylić, ale sama miałam włosy kręcone, prostuję włosy keratynowo i wiem mniej więcej jak to wygląda.
A jeśli mam rację to nie rozumiem jej w ogóle, co to za wstyd przyznać się, że się stosuje taki czy inny zabieg. Już nie mówiąc z iloma osobami by się mogła tym podzielić. Odniosłam wrażenie, że ona odkryła sposób na piękne włosy i nie chce, żeby inni mieli takie same
Przecież jej pielęgnacja jest bardzo prosta, mnóstwo osób tak robi, ja też tak robiłam i włosy szału nie robiły (a ich nie farbowałam). Dopiero jak zrobiłam keratynkę to był szał ciał.
Rzeczywiście, nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale ma to sens co piszesz. Mój zestaw do encanto czeka, nie mogę się zebrać.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:36   #949
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Czy ta siostra ma w ogóle jakiś kanał? Moim zdaniem gdyby chciała ją wbić, to by było o niej równie głośno co o Karolinie, a ja o niej specjalnie nie słyszałam.
A jeszcze mam takie przemyślenia co do Korneli, że straszny z niej krętacz
mam na myśli ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=nG8iNzqg3pg
Opowiada w nim historię swoich włosów, pokazuje zdjęcia. I według niej - miała włosy kręcone (bardzo mocno, takie baranki, wkleiła tam zdjęcia), później je prostowała, i w końcu na wskutek pielęgnacji zrobiły się zdrowe i już się nie kręcą (pielęgnacja bardzo podstawowa - szampon, olejek arganowy, odżywka dwufazowa z GlissKura).
Dla mnie to bujda na resorach - jak dla mnie po prostu keratynowo wyprostowała włosy, dokładnie tak wygląda efekt po tym zabiegu: jak jej włosy obecnie. Jeśli ktoś ma strukturę włosa kręconą, to przecież się to nie zmieni samo od siebie. Nawet mówiła, że kiedyś je prostowała i wystarczyła odrobinka wilgoci i już się skręcały, a teraz ten problem zniknął.
Mogę się oczywiście mylić, ale sama miałam włosy kręcone, prostuję włosy keratynowo i wiem mniej więcej jak to wygląda.
A jeśli mam rację to nie rozumiem jej w ogóle, co to za wstyd przyznać się, że się stosuje taki czy inny zabieg. Już nie mówiąc z iloma osobami by się mogła tym podzielić. Odniosłam wrażenie, że ona odkryła sposób na piękne włosy i nie chce, żeby inni mieli takie same
Przecież jej pielęgnacja jest bardzo prosta, mnóstwo osób tak robi, ja też tak robiłam i włosy szału nie robiły (a ich nie farbowałam). Dopiero jak zrobiłam keratynkę to był szał ciał.
Katarzyna przeniosła się do Szkocji, więc Karo już jej tak bardzo nie promuje w filmikach, ale siostra ma kanał, a jakże. https://www.youtube.com/user/kesencja/videos
Prowadzi też bloga http://kesencja.com/

Moja ciotka za czasów młodości miała włosy grube, gęste, kręcone i każdy w rodzinie umierał z zazdrości. Ja ze swoimi cienkimi jak podchodziłam to moja kitka była 1/10 jej włosów. A teraz ma cieńsze włosy ode mnie. Bo zniszczyła je prostowaniem - żelazkiem, sorry nie było wtedy prostownicy. Pamiętam jak dziś jak przed dyskoteką kładła głowę na deskę do prasowania, szmatka i koleżanka żelazkiem po nich jechała , farbowanie też zrobiło swoje, bo miała ciemne prawie czarne, a chciała rude/czerwone, a za chwilę bloooond. Tak teraz ma proste, cienkie stronki. Ostatnio zaczęła się cieszyć, bo końce jej się wywinęły pierwszy raz od LAT!
Ale w zdrowe proste włosy po baranku to ja nie wierzę.
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.

Edytowane przez koainka_
Czas edycji: 2016-01-11 o 20:40
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 20:47   #950
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Już na insta robią wrażenie, ale przeżyłam szok, zupełnie inaczej ja zapamiętałam. Pierwsze zdjęcia z instagrama oddają to, jak ją zachowałam w swojej głowie.
Śliczna dziewczyna. Pamiętam ją.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:49   #951
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Widziałam, że pojawił się filmik CUDOWNEGO manicure ... aż musiałam to skomentować bo nie wytrzymałam :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:50   #952
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Dragonknight Pokaż wiadomość
Ma, ale chyba tam są chyba same stroje dnia

Co do włosów: mojej siostrze w gimnazjum zaczęły się pięknie kręcić włosy, ale je prostowała codziennie. Od kilku lat ma takie jak ja, czyli proste z bardzo delikatnymi falami
Tez mialam kiedys krecone wlosy - w dziecinstwie, ale potem scinalam na krotko i byly w miare proste, a kiedy zapuscilam - znow sie krecily. Od czasu "przyjazni" z prostownica i farbami, wlosy przestaly sie krecic. Czasem od wilgoci wywinie sie kosmyk albo dwa, ale juz nie maja takiego skretu.

Zeby poznac Szusz niestety nie moglabym sie zatrudnic jako dostawca pizzy, bo zjadlabym ja, zanim bym dostarczyla ^^ jedyne danie, co do ktorego moj zoladek ma nieograniczona pojemnosc.
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:59   #953
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Włosy kręcone im lepiej nawilżone tym widoczniejszy skręt. Nie można mieć mocnego skrętu i wyeliminować go pielęgnacją. Jak skręt jest leciutki,a włosy są grube i widać go na krótkich włosach to po osiągnięciu dużej długości nie będą się kręciły.

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2016-01-11 o 21:06 Powód: tfu odwrotnie niż miało być
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:00   #954
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54096341]Chyba lubisz takie sporty ekstremalne Ja patrzyłam w ścianę, w życiu by mi nie przyszło patrzeć na stopy pań pielęgniarek. Chciałaś, żeby Cię bardziej bolało czy co? [QUOTE]

nie, chyba wzięło mi się to z przedszkola. Nie wiem czemu, ale bardzo często siedziałam tam na podłodze, a panie przedszkolanki (oczywiście same Frykasy) siedziały na krzesłach i miałam permanentnie prosto przed oczami te stopy. Ciągle i ciągle.

Cytat:
---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------
Cytat:
Rzeczywiście, nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale ma to sens co piszesz. Mój zestaw do encanto czeka, nie mogę się zebrać.
Trochę jestem w stanie uwierzyć Korneli, te jej kręcone włosy to raczej podkręcające się i chyba z lekką pomocą akcesoriów. (Notabene zauważyłyście jak inną osobą Kornela jest na zdjęciach, a na filmikach ? Ten uśmiech, ale też rysy twarzy)...ja mam puch podkręcający się, jak wpakuje w nie krem do loków, mam wręcz afro. Ale jak uaktywnię prostownice, po 2h owszem mam tafle. I w ciągu ostatnich lat włosy same powoli mi się wyprostowują. Jednak bez jakiegoś wspomagacza obecne włosy Korneli by się bardzo puszyły, więc coś tam musiało zostać zastosowane w moim mniemaniu.

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2016-01-27 o 17:05
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:01   #955
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Dzisiaj dokonałam odkrycia - włączyłam filmik Słodkiej Ady
https://www.youtube.com/watch?v=fmJSStEUMw4
i wstęp wydał mi się bardzo znajomy

Słowo w słowo skopiowane z abczdrowie
KLIK
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:03   #956
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Z tego, co ja się orientuje, to włosy czym zdrowsze, tym mają mocniejszy skręt, w ramach swoich możliwości (oczywiście mam na myśli włosy kręcone)
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:04   #957
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

ja bym chciała na żywo zobaczyć karolinę i hanię. to tak najbardziej. niestety w poznaniu nie ma takiej obfitości kreatywnych twórców odcinków jutubowych tylko raz widziałam allinbrocade na Półwiejskiej
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:06   #958
Vemka
Raczkowanie
 
Avatar Vemka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 55
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Może któraś będzie miała ochotę coś kupić? Nowo powstały sklep "dziewczyny od TrueMatcha"

http://lioness5147.cupsell.pl/
Vemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:08   #959
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Vemka Pokaż wiadomość
Może któraś będzie miała ochotę coś kupić? Nowo powstały sklep "dziewczyny od TrueMatcha"

http://lioness5147.cupsell.pl/
świetne grafiki w paincie zrobiła w podstawówce byłoby na pewno 5 na szynach

ten tęczowy ślimak na ostatniej koszulce, litości
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:09   #960
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Vemka Pokaż wiadomość
Może któraś będzie miała ochotę coś kupić? Nowo powstały sklep "dziewczyny od TrueMatcha"

http://lioness5147.cupsell.pl/
Plakat mega łaska żyję w innej rzeczywistości
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.