Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-17, 23:16   #2251
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;5417509 0]
skoro ojciec Aleksa próbuje jej go odebrać to normalne, że podczas rozprawy o prawa do dziecka sąd chce, żeby sprawdzono w jakich warunkach dziecko mieszka
nie ma to nic wspólnego z 'ukaraniem' jej za coś, bo "coś" zrobiła [/QUOTE]

nie wiedziałam, że sprawa dotyczy odebrania dziecka przez ojca, po prostu wiedziałam, że jest jakaś sprawa, myślałam, że może o alimenty, ale po tych słowach z dzisiaj zaczęłam się zastanawiać, że może przez to, że wykorzystuje wizerunek Alexa w internecie i może to jest to co "zrobiła", a ojciec nie chciał żeby tak było, ale dziękuję za oświecenie
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 23:16   #2252
Enpleurs
profesor nadzwyczajny
 
Avatar Enpleurs
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 243
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
Skad wiesz, ze jej były chce jej syna odebrać? Z tego co mowila to on sie nim wcale nie interesuje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Stad wie, ze Julka sama tak powiedziała
Enpleurs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 23:18   #2253
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Madzik partnerstwo zmienia,a nie jakości lepszej potrzebuje hi hi. Kocham te zmieniające się wersje

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 23:18   #2254
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Madzik partnerstwo zmienia,a nie jakości lepszej potrzebuje hi hi. Kocham te zmieniające się wersje

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
Hahahah ta to jest udana.. Aż zapytam czemu zniknęła z ig 😀

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 23:24   #2255
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj z nudów obejrzałam to: https://youtu.be/arVtuMRxBzc?t=11m10s Specjalnie zaznaczyłam moment od 11:10 (zwróćcie uwagę na syf na podłodze itp.) bo trochę mnie rozbawiło to co później powiedziała. "Jak możecie zobaczyć jest czysto jak na razie". Hm, może i na kanapie nic nie ma i faktycznie jak ustawi dobrze kamerę to nie widać ale na podłodze niezły sajgon. Później jeszcze jak postawiła aparat to specjalnie przesunęła go tak, żeby nie było widać podłogi Nie wiem co to miało na celu, nie ogarniam tego. Po co mówić, że jest czysto skoro widać, że nie jest.
Wcześniej, koło 9 minuty mówi coś o tym, że będzie musiała mieć czysto w domu itp. Wydaje mi się, że to ma związek z tą całą akcją z ojcem Aleksa i być może będzie do niej przychodziła jakaś opieka czy coś takiego. (To tylko moje domysły) Jednak wątpię, że uda jej się utrzymać faktycznie w czystości mieszkanie. Tak jak mówiła chyba w poprzednim vlogu-ma teraz wolne a na filmach upss...ODCINKACH widzimy niezły sajgon. Wszystko rozumiem, mieć dziecko, być zabieganym itp. ale sorry, żeby nie mieć czasu podnieść walających się po podłodze rzeczy albo nie mieć czasu pozmywać naczyń?
W filmiku wspominała coś o komentarzach, że ciągle ma bałagan i mogłaby w końcu posprzątać. Wydaje mi się, ze w kontekście sądu nawet nie zauważyłaby, ze syf może być problemem. Bardziej załamuje mnie jej szczycenie się, ze ma wiecznie bałagan
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 23:28   #2256
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
W filmiku wspominała coś o komentarzach, że ciągle ma bałagan i mogłaby w końcu posprzątać. Wydaje mi się, ze w kontekście sądu nawet nie zauważyłaby, ze syf może być problemem. Bardziej załamuje mnie jej szczycenie się, ze ma wiecznie bałagan
Właśnie o to mi głównie chodzi. Ludzie jej mówią, że ma syf a ona zamiast coś z tym zrobić to szczyci się tym. Tak jak napisałam wcześniej pozbieranie kilku zabawek przed pójściem spać to chyba nie jest wyczyn. Znam dziewczynę która ma dwójkę dzieci i sama je wychowuje a jakoś codziennie jest posprzatane, jak u niej byłam to razem wieczorem zbieralysmy zabawki. Serio, to nie jest nic trudnego..moja mama też nas miała trójkę i jakoś sobie nie przypominam żeby u nas był syf, zawsze przed snem sprzatala, zmywala naczynia, żeby rano było czysto. To naprawdę nie zajmuje dużo czasu..

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 23:48   #2257
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

od Katosu

__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 00:04   #2258
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
od Katosu


Po tych zdjęciach z wyjazdu zakochałam sie w urodzie Katosu na nowo <3
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 00:33   #2259
whatwhat
Raczkowanie
 
Avatar whatwhat
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 39
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Dziewczyny, nie wiem czy było już wspomniane, nie mam teraz czasu przejrzeć wszystkich wpisów z ostatnich paru dni, więc wybaczcie jeśli było, ale Madzik wróciła na FB... I wraca na YT.

Martha Mahta: Madzik czy nagrasz jakiś film ? Szykujesz się na spotkanie blogerek a wszystkie filmy usunęłaś, blogu chyba też nie ma.

MadzikLifestyle: blog jest Nie został usunięty. Co do kanału na razie nie będzie filmów bo zmieniam partnera na yt Pozdrawiam



A jednak bez hajsu na aparat też się da


https://www.facebook.com/MadzikLifes...8213394541062/
whatwhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 07:12   #2260
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez [B
wraaakczasu[/B];54175106]
Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
Ja nie mówię o kilku zabawkach tylko o jakiś szmatach na podłodze. Po drugie to, że ma dziecko to jej nie tłumaczy. Skoro Aleks spał już to mogła najpierw pozbierać te kilka zabawek. Lepiej systematycznie sprzątać a nie ze następnego dnia dziecko znowu przyniesie kilka zabawek i robi się niezły syf a potem marudzenie, że podłogi nie widać. Takie jest moje zdanie.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Szczerze to ja nie jestem w stanie dostrzec co na tej podłodze lezy: zabawki dziecka, zabawki psa czy ubrania do segregacji.
Dla mnie to kwestia indywidualana związana z priorytetami. Podnieść mogła, pewnie nie chciała i tyle.

Wg mnie to, ze ma dziecko może ją tłumaczyć. Dziecko pochłania mnóstwo czasu i energii. W związkuz tym człowiek czasami stoi przed wyborem: sprzątać/ odpocząć/ zająć się innymi obowiązkami, których nikt inny nie wykona.

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
nie wiedziałam, że sprawa dotyczy odebrania dziecka przez ojca, po prostu wiedziałam, że jest jakaś sprawa, myślałam, że może o alimenty, ale po tych słowach z dzisiaj zaczęłam się zastanawiać, że może przez to, że wykorzystuje wizerunek Alexa w internecie i może to jest to co "zrobiła", a ojciec nie chciał żeby tak było, ale dziękuję za oświecenie
Jak nie wiesz to moze lepiej zapytaj, a nie tworzysz teorie, plotki, które nie dość, zę są przykre to mogą komuś zaszkodzić.
__________________
nauczycielu, zajrzyj

Edytowane przez ajah
Czas edycji: 2016-01-18 o 07:15
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 08:08   #2261
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 355
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Dla mnie to jest lekka przesada, żeby twierdzić, że na tym vlogu ma syf. Kilka rzeczy najprawdopodobniej zabawek leży na podłodze i to dla was jest syf? Może na innym vlogu było inaczej, nie wiem, ale odnoszę się tylko do vloga który został tu wrzucony.
madziaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 08:16   #2262
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
Skad wiesz, ze jej były chce jej syna odebrać? Z tego co mowila to on sie nim wcale nie interesuje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
A wiesz, że Julcia zwiała z dzieckiem i jej ex przez pewien czas nie wiedział w ogóle gdzie oni przebywają?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 08:56   #2263
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Pozostając w temacie wybielania, czy słyszałyście o wybielaniu olejem kokosowym? Podobno można to robić mieszając sodę z olejem i używać jak pasty. W internetach radzą go ssać. Nie ogarniam - może macie większą wiedzę?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 09:15   #2264
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Pozostając w temacie wybielania, czy słyszałyście o wybielaniu olejem kokosowym? Podobno można to robić mieszając sodę z olejem i używać jak pasty. W internetach radzą go ssać. Nie ogarniam - może macie większą wiedzę?
Używałam połączenia oleju kokosowego i węgla w tabletkach - zęby trochę się wybieliły, ale użyłam tej mikstury.... 3 razy? Zabrakło mi wytrwałości.
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 09:18   #2265
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Pozostając w temacie wybielania, czy słyszałyście o wybielaniu olejem kokosowym? Podobno można to robić mieszając sodę z olejem i używać jak pasty. W internetach radzą go ssać. Nie ogarniam - może macie większą wiedzę?
osobiscie nie mam, ale filmik podrzucam
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 09:26   #2266
aimra
Rozeznanie
 
Avatar aimra
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom/Lublin
Wiadomości: 685
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Metamorfoza u Nataliebeautyyy


Ja też od nowa zakochałam się w urodzie Katosu jest gwiazdą na tych zdjęciach za uśmieszkiem Maxi widzę wredotę prezentowaną w komentarzach.

Edytowane przez aimra
Czas edycji: 2016-01-18 o 11:10
aimra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 10:05   #2267
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Nowy vlog Laury https://www.youtube.com/watch?v=5DuWAcWkZeg

Laura mówi, że jest przy pierwszym kontakcie postrzegana jako osoba zimna i niedostępna, ale zapewnia, że przy bliższym poznaniu zyskuje. Dlatego usuwa negatywne komentarze na swój temat, bo wie, że za tymi opiniami nic nie idzie, więc traktuje je, jakby ich w ogóle nie było. O matko.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 10:07   #2268
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/19335681071...type=3&theater zdjęcie z Imats. RLM i Katosu wyglądają super (tylko te jasne końce Katosu bardzo mi się nie podobają). Natomiast Maxi wygląda w porównaniu do swoich filmów jak trochę inna osoba. I kreski jakieś jedna w jedną, inna w drugą stronę skierowana
Aż trudno w to uwierzyć, bo oglądałam zdjęcia i snapy z LA, Katosu i RLM wyglądają tak normalnie, a Maxi ma inną twarz, chyba głównie policzki?
Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Te zakupy to akurat średni przykład. Sama robię takie wielkie zamówienia w internetowych sklepach ze zdrową żywnością. Ceny są o wiele niższe i niektóre produkty można kupić kilka razy taniej niż stacjonarnie, zwłaszcza te duże opakowania
muszę zamówić zapas orzechów, masz jakąś stronę do polecenia?
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 10:10   #2269
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

-20% na zakupy w sephorze- UR2
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 10:14   #2270
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Aż trudno w to uwierzyć, bo oglądałam zdjęcia i snapy z LA, Katosu i RLM wyglądają tak normalnie, a Maxi ma inną twarz, chyba głównie policzki?
Jej twarz wygląda na bardziej kwadratową niż w filmikach. Podejrzewam że ma to związek z tym, że jak sama siebie nagrywa czy robi zdjęcia, to zawsze lekko z góry, więc siłą rzeczy szczęka jej się wysmukla.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 10:17   #2271
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Jej twarz wygląda na bardziej kwadratową niż w filmikach. Podejrzewam że ma to związek z tym, że jak sama siebie nagrywa czy robi zdjęcia, to zawsze lekko z góry, więc siłą rzeczy szczęka jej się wysmukla.
O tak, masz rację. Boki twarzy mi się nie zgadzają
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 10:19   #2272
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Nowy vlog Laury https://www.youtube.com/watch?v=5DuWAcWkZeg

Laura mówi, że jest przy pierwszym kontakcie postrzegana jako osoba zimna i niedostępna, ale zapewnia, że przy bliższym poznaniu zyskuje. Dlatego usuwa negatywne komentarze na swój temat, bo wie, że za tymi opiniami nic nie idzie, więc traktuje je, jakby ich w ogóle nie było. O matko.
Wydaje mi się,że chodzi jej o komentarze w stylu, że jest niesympatyczna,wredna itp., czyli dotyczące ściśle jej charakteru,którego my tak naprawdę do końca nie znamy i tu zgadzam się,że podobne komentarze są trochę bez sensu i chodzi w nich tylko o dowalenie komuś.
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 10:43   #2273
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
-20% na zakupy w sephorze- UR2


Do kiedy?
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 10:53   #2274
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

rozcięłam dzisiaj swojego beautyblendera, kupilam go w marcu zeszłego roku, nie oszczędzałam. w środku nie ma absolutnie nic

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Do kiedy?
dzisiaj tylko
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 11:09   #2275
paniaw
Kot w worku
 
Avatar paniaw
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
-20% na zakupy w sephorze- UR2
Możecie polecić jakieś jasne podkłady, które nie wchodzą w pory? Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, ale teraz używam MUFE HD i jak próbowałam double wear light, to stwierdziłam, że jest za bardzo widoczny i wolę coś lżejszego
paniaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 11:10   #2276
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[QUOTE=ajah;54176139]
Cytat:
Jak nie wiesz to moze lepiej zapytaj, a nie tworzysz teorie, plotki, które nie dość, zę są przykre to mogą komuś zaszkodzić.
od razu napisałam, że to moje przemyślenia tylko, nie oglądałam każdego filmiku, niby jak miałyby komuś zaszkodzić?
__________________

Edytowane przez e_ina
Czas edycji: 2016-01-18 o 11:13
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 11:11   #2277
Koalka01
Raczkowanie
 
Avatar Koalka01
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A wiesz, że Julcia zwiała z dzieckiem i jej ex przez pewien czas nie wiedział w ogóle gdzie oni przebywają?

Zwiała od niego ale ze nie dała mu znac gdzie dziecko przebywa to nie wiedziałam... Troche głupie zachowanie co moze byc na jej nie korzyść


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koalka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 11:14   #2278
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Dziewczyny, gdyby Was kiedyś diabeł podkusił do zakupów w sklepie Ecorat, odradzam serdecznie i przestrzegam.
W DDD zrobiłam tam zakupy, ucieszyłam się dodatkowo, że pierwszego dnia każdego miesiąca mają darmową dostawę. Niestety nie było opcji darmowej dostawy w opcjach wysyłki, więc wybrałam paczkomat, zapłaciłam i uznałam, że poinformuję mailem, pewnie dostanę zwrot.
Zamówiłam krem z Natura Siberica (kiedyś pomogłyście mi go znaleźć po zdjęciu saszetki z próbką kremu ) i płyny do prania Biały Jeleń. Wysyłka jakoś po tygodniu i telefonie z przypomnieniem o darmowej wysyłce - tak, oczywiście pieniążki zostaną zwrócone. KONTAKT MAILOWY - ZERO ODPOWIEDZI. Przesyłka doszła bez kremu - zero informacji, żadnego paragonu ani faktury - nic. Kolejny telefon, pytanie o krem, okazało się, że go po prostu nie ma (na stronie do tej pory widnieje jako dostępny). Nie było propozycji dosłania, a obietnica zwrotu pieniędzy - za krem i za przesyłkę. Cisza. Następny telefon z przypomnieniem - już, już wysyłam, już dziś wysyłam przelew. I tak mamy 18 stycznia, a kasy brak.
ecorat.pl ssie
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 11:15   #2279
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

szusz1313Lew wrzuca snapa a ja płaczę ze śmiechu 😂😂😂
sowaa93Spoko snapy ☺ "zły słoń, chory słoń" hahaha😂





chyba będę mieć dziś dzień hejtera. Zrobiłam sobie kuku w gardło, piję 4 herbatę z miodem i cytryną grzejąc się pod kocem i licząc na cud

201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 11:15   #2280
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego czy na podłodze leżą zabawki czy szmaty (sorry, ale ja bym nie nazwała tego ubraniami) to polecam najnowszy vlog Julki. Owszem, widać zabawki ale widać też szmaty. OSOBIŚCIE gdybym miała takie problemy jak ona i wiedziałabym o tym, że ojciec mojego dziecka może wykorzystać przeciwko mnie moje filmy to naprawdę przylozylabym się do tego żeby pokazać się z jak najlepszej strony...

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.