Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-01, 18:19   #3091
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Nie powiem, że nie jestem w szoku.
Po konsultacji z Rachelą, bana otrzymują ode mnie również metehabel i Adeline, jako klony konta ze stałym banem.
O co tutaj chodzi ?

Adeline sama założyła konto "Dirty Male" i pisała o sobie, że jest anorektyczką żeby zobaczyć ile osób się za nią wstawi i stanie w jej obronie ? Po co ? - w celu dowartościowania się, zwrócenia na siebie uwagi ?
Rozpaczliwa chęć bycia w centrum zainteresowania ?

Jestem zszokowana, ręce opadają


Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Czy to znowu Twister?
Nie, tym razem to nie on.

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Gdyby nie to, że dzisiejszy dzień był szokujący także dla mnie (pozytywnie), to też bym pewnie była. Chyba jestem jasnowidzem, bo tak poczytując te dzisiejsze wypowiedzi wydało mi się to dość podejrzane. Zresztą jakiś czas temu demonik podawała w tym wątku (część nie pamiętam która) nazwy klonów i nick się powtarzał Próba zwrócenia na siebie uwagi, wołanie o pomoc? Nie wiem... Nawet sposób pisania ten sam - każde zdanie od nowej linijki...No nic - nie chcę rozstrząsać, bo sprawa może być poważniejsza, niż się wydaje... Służę namiarem na dobrego psychologa. Tylko tyle mogę zrobić...
Tematycznie - szwedzka Nina
Chodzi o ten wątek: KLIK ! i konkretnie o tę informację:

Cytat:
Napisane przez redakcja

zuzia111 ma zarejestrowanych kilku użytkowników jednocześnie.
System wykrył, że posiada inne konto użytkownika szaja i Adeline i Sonia G. i Julie V. i AmabA i Melka224 i zuzia111 na tym samym komputerze.

Informacja wygenerowana przez (ro)bota.
Po co aż tyle kont ?
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 18:21   #3092
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Nie powiem, że nie jestem w szoku.
Po konsultacji z Rachelą, bana otrzymują ode mnie również metehabel i Adeline, jako klony konta ze stałym banem.
Ale sie porobilo :szok:

Ja tak samo jak Anuschka, COŚ czulam. I pamiatam, ze kiedys nick Adeline w jakis rozmowach o klonach sie przewijal
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 18:37   #3093
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Gdyby nie to, że dzisiejszy dzień był szokujący także dla mnie (pozytywnie), to też bym pewnie była. Chyba jestem jasnowidzem, bo tak poczytując te dzisiejsze wypowiedzi wydało mi się to dość podejrzane. Zresztą jakiś czas temu demonik podawała w tym wątku (część nie pamiętam która) nazwy klonów i nick się powtarzał Próba zwrócenia na siebie uwagi, wołanie o pomoc? Nie wiem... Nawet sposób pisania ten sam - każde zdanie od nowej linijki...No nic - nie chcę rozstrząsać, bo sprawa może być poważniejsza, niż się wydaje... Służę namiarem na dobrego psychologa. Tylko tyle mogę zrobić...
Tematycznie - szwedzka Nina
Ja też nie potępiam, nie krytykuję. Szok wynika z tego, że wcześniejsze konta były raczej pozytywnie nastawione do forum. Tym razem był to ewidentnie troll, który na dodatek ostro krytykował osobę, której jest sklonowanym kontem.
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Wytłumaczcie mi, bo ja jestem głąb w takich sprawach Czy to znaczy że to jest jedna osoba i gada pomiędzy sobą?
Czy nie ma takiej możliwości, że jedna jest kilka osób zalogowanych na jednym komputerze i one nie wiedzą o sobie?
Moniu, niestety nie jestem w stanie dokładnie Ci tego wytłumaczyć, bo takie sprawy są dla mnie wielką tajemnicą, ale tyle co wiem:
Wiem, że neostrada ma zmienne IP, co oznacza, że za każdym razem, kiedy się łączysz masz inne IP.
Ale w tym wypadku jedna osoba ma tyle klonów, że o pomyłce mówić ciężko.
Pozostałymi klonami również się zajmiemy, wspólnie, jak Rachela wróci (mówiła, że niedługo będzie)

Dziewczyny, nie osądzajcie jej natychmiast. Czasami to nie jest tylko na pokaz. Niektórzy mają jakieś problemy i nie wolno nam ich z tego powodu obrzucać błotem
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 18:42   #3094
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Witam po weekendowo,

Taka taka zdrowia by kostka wróciła do normalnego stanu

Sabbath zdrowia dla synka i pomyślnego rozwiązania drugiej sprawy


dziś rano był Mont Blanc Presence, a obecnie niczym.
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 18:46   #3095
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Pamiętam jak przez mgłę, że kiedyś toczyła się dyskusja właśnie na temt IP i była mowa, że kika osób może mieć to samo IP (bodajże w sieciach osiedlowych)
Jednak co kieruje ludźmi aby zakładać kilka kont i toczyć ze sobą takie dyskusje (jeśli tak rzeczywiście się stało) to ja nie wiem
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:02   #3096
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV



O ile dobrze pamiętam, podobna dyskusja przetoczyła się też kiedyś przez gazetowe forum, kiedy okazało się, że jedna użytkowniczka ma kilka kont - polemika toczyła się wtedy jednocześnie między Voluptas i kilkoma klonami, które zdemaskowała.
Nie jestem pewna, ale jednym z tych klonów była wizażowa Szaja (od dawna nic tu nie pisała).

Jak rozumiem, to też Adeline?

Czy możliwe, by z perspektywy informatyczno-technicznej to była jakaś pomyłka?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:05   #3097
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

A Adeline podczytuje nas teraz z kolejnego konta i ma pewnie dziką satysfakcję, że wprowadziła tyle zamieszania i jest w centrum zainteresowania
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 19:08   #3098
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość


O ile dobrze pamiętam, podobna dyskusja przetoczyła się też kiedyś przez gazetowe forum, kiedy okazało się, że jedna użytkowniczka ma kilka kont - polemika toczyła się wtedy jednocześnie między Voluptas i kilkoma klonami, które zdemaskowała.
Nie jestem pewna, ale jednym z tych klonów była wizażowa Szaja (od dawna nic tu nie pisała).

Jak rozumiem, to też Adeline?

Czy możliwe, by z perspektywy informatyczno-technicznej to była jakaś pomyłka?
Właśnie, czy to możliwe?
Ale jeśli jest, jak jest... no, w sumie w necie już mnie nic nie zdziwi

A w temacie - od rana Rose Absolue YR, a teraz, dla odświeżenia po męczącym dniu - Chasse aux Papillons

Duużo zdrówka dla synka Sabbath życzę - i niech wszystko inne też się poukłada

Aaa, i gratuluję nowym Moderatorkom, bo wcześniej jakoś tego nie zrobiłam - mnóstwo cierpliwości Wam życzę
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:13   #3099
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
A Adeline podczytuje nas teraz z kolejnego konta i ma pewnie dziką satysfakcję, że wprowadziła tyle zamieszania i jest w centrum zainteresowania
Nie byłabym zaskoczona gdyby tak właśnie było
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:16   #3100
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
A Adeline podczytuje nas teraz z kolejnego konta i ma pewnie dziką satysfakcję, że wprowadziła tyle zamieszania i jest w centrum zainteresowania
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Nie byłabym zaskoczona gdyby tak właśnie było
Tymenko, Myszko - nie wydaje mi się, żeby miała satysfakcję z tego Musi być bardzo nieszczęśliwa

Joasiu - energia mnie znalazła
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:19   #3101
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Tymenko, Myszko - nie wydaje mi się, żeby miała satysfakcję z tego Musi być bardzo nieszczęśliwa
Anuschko, mi nie chodzi o to, że ma satysfakcję, tylko o to że mogłaby podczytywać z kolejnego konta i wcale by mnie to nie zdziwiło.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 19:21   #3102
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Sabbath, dużo zdrowia dla Twojego syna

"Ciekawe" rzeczy się tu dziś działy
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:32   #3103
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Joasiu - energia mnie znalazła
Nie mogło być inaczej

W końcu niedawno sama przez to przechodziłam, więc wiedziałam, jak trzymać, żeby podziałało i doleciało, gdzie trzeba
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:39   #3104
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Życie z Astmą jest ciężkie, wiem. Moje dziciaczki narazie uchodzą cało - ale są w grupie ryzyka. Trzymam Kciuki za Was.

A co do drugiej sprawy, to miejmy nadzieję, że jednak ten ktoś weźmie pod uwagę okoliczności łagodzące. Ja tam bym Ci wybaczyła w takich okolicznościach
Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Sabbath


A co do glupoty, bledu-nawet najlepszym moze sie przytrafic.
nie martw sie. glowa do gory.
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Sabbath nie martw się, każdy czasem popełnia błąd i robi "dziwne" rzeczy Ja gdy byłam dzieckiem miałam potworną alergię i stwierdzoną astmę, pamiętam do dziś jak wujek wziął mnie i brata na wycieczkę rowerową, jako dziecko przejechałam 29 km, a gdy wróciłam (ledwo) do domu nie mogłam oddychać Jednak po okresie dojrzewania ta choroba mi ustąpiła, tak samo jak większość alergii. Mam nadzieję, że Twojemu synkowi z czasem także będzie się poprawiać.
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość

Sabbath, ucałuj syna ode mnie i dbaj o niego
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Sabbath, trzymam kciuki aby synek szybko wyzdrowiał i ta druga sprawa się wyjaśniła
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Sabbath - zdrowia dla syna i spokoju sumienia dla Ciebie
Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Sabbath, wszyscy popełniamy mniejsze lub większe błędy. Nikt nie jest doskonały. Nie ma żadnego powodu by się zadręczać tym co już było. To historia i jedynie przykry epizod w Twoim życiu. O tym powinnaś pamiętać i tylko tak całą sprawę potraktować. Głowa do góry, życie sprawi Ci jeszcze nie jedną, tym razem z pewnością przyjemną niespodziankę Pozdrawiam z serdecznością i przesyłam dla Was, dla Ciebie i synka, wirtualne
Naprawdę nie wiem, jak Wam dziękować.

Po pierwsze dzięki Wam jestem pełna nadziei przed nocą.

Wiem, że taka choroba to nie koniec świata, ale ja nie potrafię wyznaczać granic swojej miłości i mam wrażenie, że ładuję w tego swojego dzieciaka wszystko to, czego przez całe życie nie miałam. Nie jestem rozsądną matką. Choć staram się.


Po drugie - winna Wam jestem wyjaśnienie drugiej kwestii. Jest dobrze - o tyle, że nikt mi niczego nie wypomniał, nie miał pretensji. Tylko ja mam pretensje do siebie, ale to już mój problem. Okazało się, że jak zwykle, ja sama przejęłam się najbardziej.



Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Nie powiem, że nie jestem w szoku.
Po konsultacji z Rachelą, bana otrzymują ode mnie również metehabel i Adeline, jako klony konta ze stałym banem.
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
O co tutaj chodzi ?

Adeline sama założyła konto "Dirty Male" i pisała o sobie, że jest anorektyczką żeby zobaczyć ile osób się za nią wstawi i stanie w jej obronie ? Po co ? - w celu dowartościowania się, zwrócenia na siebie uwagi ?
Rozpaczliwa chęć bycia w centrum zainteresowania ?

Jestem zszokowana, ręce opadają
Posłuchajcie dziewczyny, wiem, że bardzo trudno to zrozumieć i równie trudno uszanować, ale... dajmy spokój Adeline.
Ona ma bardzo poważny problem, co już wiecie: nie tylko z wagą i jedzeniem, ale i z poczuciem własnej wartości.

Nie zrobiła tego po to, by z nas zadrwić, by bawić się naszym kosztem, lecz po to, by usłyszeć coś miłego na swój temat, by zyskać poczucie, że Ją akceptujemy i by poczuć, że ujmiemy się za Nią.
Jestem pewna, wiem po prostu, że nie miała złych intencji i że jest Jej bardzo trudno. Teraz tym bardziej.

Pomyślcie, jak bardzo zdesperowany jest człowiek decydujący sie na taki krok...

Proszę, nie potępiajmy, nie osądzajmy.

Mam nadzieję, że ta przykra sprawa skłoni Adeline do tego, by zdecydowała się skorzystać z pomocy psychologa.

Życzmy Jej wszystkiego dobrego i... I tyle.

Gdyby zechciała kiedyś wrócić na forum, ja nie miałabym serca Jej odmawiać. Ale nie mnie decydować, nie mnie sądzić, nie mnie ferować wyroki.

Ściskam Was ciepło.


----------------------
Pachnę Un Bois Vanille na ocieplenie klimatu.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:44   #3105
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

A ja mam takie pytanie, czy sprawczyni tego zamieszania nie powinna być teraz w Rzymie? Czy coś mi się pomerdało?


Moje zakupy udały się dziś wybitnie, kupiłam wypatrzony płaszczyk na dodatek buty i jeszcze coś zostało, więc
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:52   #3106
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Tymenko, Myszko - nie wydaje mi się, żeby miała satysfakcję z tego Musi być bardzo nieszczęśliwa
Może masz rację Anuschko I Sabbath też
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 20:09   #3107
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Nie powiem, że nie jestem w szoku.
Po konsultacji z Rachelą, bana otrzymują ode mnie również metehabel i Adeline, jako klony konta ze stałym banem.
Tulip, miałam się zająć resztą, ale migrena mnie zwala z nóg. Może zaraz przejdzie...
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
A Adeline podczytuje nas teraz z kolejnego konta i ma pewnie dziką satysfakcję, że wprowadziła tyle zamieszania i jest w centrum zainteresowania
Wątpię, żeby to o to chodziło... Może to była próba zwrócenia na siebie uwagi, wołanie o pomoc... Przykro mi, że sprawa tak się skończyła, ale - regulamin siła wyższa, wszystkie zduplikowane konta dziedziczą BANa - niezależnie od tego, czy to konta koleżanek, cioć czy mam.

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 20:10   #3108
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Sabbath, na pewno jesteś wspaniałą mamą Choroba dziecka to zresztą nie jest czas na wyznaczanie granic miłości.
Mam nadzieję, że noc - ta i pozostałe będą spokojne

Zgadzam się co do Adeline - dziewczyna chciała poczuć sie dowartościowana, ale szkoda, że tak wyszlo.
Wydawało mi się, że otrzymała wsparcie, takie jakie byłyśmy w stanie jej wirtualnie dać, jako Adeline.
Miejmy nadzieję, że uda jej się rozwiązać ten problem.


Kasiulko - gratuluję! Też muszę kupić parę rzeczy, ale widmo zakupów jakoś mnie przeraża ostatnio
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 20:14   #3109
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Posłuchajcie dziewczyny, wiem, że bardzo trudno to zrozumieć i równie trudno uszanować, ale... dajmy spokój Adeline.
Ona ma bardzo poważny problem, co już wiecie: nie tylko z wagą i jedzeniem, ale i z poczuciem własnej wartości.

Nie zrobiła tego po to, by z nas zadrwić, by bawić się naszym kosztem, lecz po to, by usłyszeć coś miłego na swój temat, by zyskać poczucie, że Ją akceptujemy i by poczuć, że ujmiemy się za Nią.
Jestem pewna, wiem po prostu, że nie miała złych intencji i że jest Jej bardzo trudno. Teraz tym bardziej.

Pomyślcie, jak bardzo zdesperowany jest człowiek decydujący sie na taki krok...

Proszę, nie potępiajmy, nie osądzajmy.

Mam nadzieję, że ta przykra sprawa skłoni Adeline do tego, by zdecydowała się skorzystać z pomocy psychologa.

Życzmy Jej wszystkiego dobrego i... I tyle.

Gdyby zechciała kiedyś wrócić na forum, ja nie miałabym serca Jej odmawiać. Ale nie mnie decydować, nie mnie sądzić, nie mnie ferować wyroki.
Sabbath, nie wiem czy zauważyłaś moją kolejną wypowiedź, w której również prosiłam, żeby nie oskarżać Adeline, bo to wcale nie musi być taka jednoznaczna sytuacja. Jestem daleka od pisania czegokolwiek negatywnego o niej, a mój szok wynika z tego, jak już napisałam, że tym jej posty były bardzo negatywnie nastawione do forum. Dotyczyły też your Angel.
Post Myszki, który był pod moim był absolutnym zaprzeczeniem tego, co uważam o całej tej sytuacji
(a moja reakcja i przyznanie banów jest podyktowane regulaminem)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie, czy sprawczyni tego zamieszania nie powinna być teraz w Rzymie? Czy coś mi się pomerdało?
Możliwe, że powinna. Ostatnia jej aktywność na forum była dzisiaj.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 20:20   #3110
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Tulip, miałam się zająć resztą, ale migrena mnie zwala z nóg. Może zaraz przejdzie...
Łączę się w bólu

Mnie też dziś dopadło a muszę znów raporty tłumaczyć. Męczę 4 strony tekstu od 2 godzin i nie widzę postępu. Liter też prawie nie widzę, muszę mieć maksymalnie ściemniony ekran bo inaczej w ogóle nie mogę na niego patrzeć.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 20:23   #3111
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Marta, mi też wzrok się nieco rozjeżdża...

Sześć BANów przyznanych, trochę smutno.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 20:23   #3112
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Takie skojarzenie kiedyś po zamieszczeniu przez Adeline zdjęć (się wtedy w ozór ugryzłam)-była jakiś czas temu bardzo podobna użytkowniczka Stellios udzielająca się głównie na forum modowym. Dawno temu zbanowana.
Tak czy siak, życzę tej osobie rozwiązania własnych problemów z jak najbadziej optymistycznym rozwiązaniem

.............
Na noc dzisiaj muszę coś czysto słodkiego (oprócz ciasta z wczorajszych chrzcin synka mojego przyrodniego brata) Coś bez pazura. Pewnie będzie L.
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 20:25   #3113
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Sabbath, nie wiem czy zauważyłaś moją kolejną wypowiedź, w której również prosiłam, żeby nie oskarżać Adeline, bo to wcale nie musi być taka jednoznaczna sytuacja. Jestem daleka od pisania czegokolwiek negatywnego o niej, a mój szok wynika z tego, jak już napisałam, że tym jej posty były bardzo negatywnie nastawione do forum. Dotyczyły też your Angel.
Post Myszki, który był pod moim był absolutnym zaprzeczeniem tego, co uważam o całej tej sytuacji
(a moja reakcja i przyznanie banów jest podyktowane regulaminem)
Rozumiem.
Nie masz wyjścia - regulamin obowiązuje także (a może przede wszystkim) "stróżów prawa".
Musisz być silna - nie masz wyjścia.


Myślę, że w jakiś sposób wszystkim nam jest przykro z powodu tej sytuacji.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 20:54   #3114
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie osądzajcie jej natychmiast. Czasami to nie jest tylko na pokaz. Niektórzy mają jakieś problemy i nie wolno nam ich z tego powodu obrzucać błotem
Ale nie jesteśmy też matkami Teresami. Dziewczyna ma problem (ja podobnie jak Sabbath wiem to nie od dziś), a od tego jest psycholog, nie forum. Oby ją olśniło dzisiaj. Czego jej szczerze życzę.

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Tymenko, Myszko - nie wydaje mi się, żeby miała satysfakcję z tego Musi być bardzo nieszczęśliwa
Jedno drugiego nie wyklucza niestety.

_______________

A w temacie Lacoste Pour Femme na wieczór.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 21:00   #3115
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ale nie jesteśmy też matkami Teresami. Dziewczyna ma problem (ja podobnie jak Sabbath wiem to nie od dziś), a od tego jest psycholog, nie forum. Oby ją olśniło dzisiaj. Czego jej szczerze życzę.
Racja.
Również wiem nie od dziś, przekonałam się na własnej skórze jakiś czas temu dlatego mam takie, a nie inne zdanie...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 21:03   #3116
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziewczyny macie racje tak akurat się stało ,że miałam podobne doświadczenia...otóż po pierwsze miałam zaburzenia związane z łaknieniem, anoreksja itp itd wspominam ten okres jako okropny czas emocjonalnego zamieszania i motania się z kąta w kąt, nawet nie wiecie co robiłabym aby sobie ulżyć
Po drugie znalazłam się w sytuacji kiedy chciałam pomóc osobie ,która została wykluczona z wizażowej społeczności, gdyż uważam ,że na ,,zło nie można reagować złem'', wszystko ma swoje przyczyny, a posuwanie się do popełnienia złego na pewno ma jakieś podłoże, ,,wyrzucenie'' kogoś nie jest rozwiązaniem ,bo po pierwsze sytuacji tej osoby to nie poprawi, po drugie spowoduje większe ,,zepsucie'' ,a nawet złość i wręcz prowokację do następnych takich działań, smutna prawda ,ale człowiek zbudowany jest nie tylko z ciała, ale również emocji.
Myślę ,że dzięki dobrym intencjom i uczynkom nie tylko my stajemy się lepszymi osobami ,ale również ta druga strona potrafi docenić to co dla niej robimy , uważam ,że nie ma ludzi złych ,są tylko ,,głupi'' niedoświadczeni,nie potrafiący zrozumieć...
Nie mniej jednak sytuacja z którą miałam styczność jest troszkę inna i z regulaminem nie zamierzam walczyć... nie mniej jednak współczuję Adeline ,bo jeżeli rzeczywiście miała problem ze swoim ciałem/duszą to potrafię zrozumieć jak się czuje

Dzisiaj niczym nie pachniałam, jestem na tyle zamulona i wewnętrznie rozdarta ,że gdyby nie problem ,który zaistniał w wątku i z którym mogę utożsamić moje doświadczenia nie napisałabym nic, niech ten dzień się już skończy...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 21:04   #3117
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

kropko - ale czy to coś zmienia tak naprawdę? Czy ma chwilową satysfakcję, czy też nie? Zgadzam się, co do tego, że ma problem. I to duży. Służę pomocą, co już zasygnalizowałam. Jednak wybór należy do Niej. Pewnie - można przejść nad tym do porządku dziennego, ale sytuacja zaistaniała, m. in. tu, w tym wątku. Pewnie, że idealnie by było, gdyby ludzie udawali się z problemami, z którymi nie mają siły sobie poradzić do psychologa, ale to często tylko pobożne życzenie niestety.
Co my możemy? Możemy im powiedzieć/napisać, że mają taką możliwość, że jest wyjście, chociaż na pierwszy rzut oka może się wydawać, że go nie ma.
Z dwojga złego wolę wyjść na naiwniaka...

kola
mi mignęła
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 21:19   #3118
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
kropko - ale czy to coś zmienia tak naprawdę? Czy ma chwilową satysfakcję, czy też nie? Zgadzam się, co do tego, że ma problem. I to duży. Służę pomocą, co już zasygnalizowałam. Jednak wybór należy do Niej. Pewnie - można przejść nad tym do porządku dziennego, ale sytuacja zaistaniała, m. in. tu, w tym wątku. Pewnie, że idealnie by było, gdyby ludzie udawali się z problemami, z którymi nie mają siły sobie poradzić do psychologa, ale to często tylko pobożne życzenie niestety.
Co my możemy? Możemy im powiedzieć/napisać, że mają taką możliwość, że jest wyjście, chociaż na pierwszy rzut oka może się wydawać, że go nie ma.
Napisałam długaśną odp. i skasowałam ją. To nie miejsce na takie dyskusje.

Powiem tylko tyle... Nie przeceniajmy się. Sabbath dawała jej sto rad, oferowała pomoc, wyjaśniała, pokazała x wyjść. Adeline nie chciała pomocy, chciała tylko słyszeć miłe słowa pod swoim adresem.

A pomagać, wspierać itp. ja nikomu nie bronię. Tylko myślę, że forum Perfumy to nie miejsce. To tak jakby małżonkowie ratowali swój związek przed rozwodem usiłując rozmawiać w czasie zakupów w tesco. To nie działa.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 21:22   #3119
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Wiem, że taka choroba to nie koniec świata,


----------------------
Pachnę Un Bois Vanille na ocieplenie klimatu.
Bardzo mi przykro z powodu choroby Twojego synka.
Masz rację to nie koniec swiata, chociaz choroba dziecka tym najczesciej nam się wydaje...

Z własnego doswiadczenia jednak wiem, że dobrze byłoby gdybyś teraz odstawiła perfumy...

Pozdrawiam i życze synkowi zdrowia, to z wiekiem powinno mijać, uspokajac sie. To także mówię z własnego doswiadczenia...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 21:24   #3120
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

O, a jak się nas dużo zrobiło na dole

Odechciewa się być modem

Pachnę Midnight Poison , tak jak 7 innych kobiet które mijałam dziś na ulicy
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.