Co wpływa na atrakcyjność kobiety? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-17, 09:23   #151
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Wracając do włosów. Niektóre kobiety świetnie wyglądają w krótszych włosach.



Cofam to. Lepiej jej w dłuższych.


O Boże <3 Możliwe, że to przez te kwiatki we włosach bo generalnie nie lubię ciemnej cery i oczu. Tuliłbym :3

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Weźmy jeszcze pod uwagę, że mężczyźni (niekoniecznie Gregorius) pisząć/mówiąc "szpilki" mają na myśli obcasy. Dlatego się dziwimy, jak piszą, że ktoś w nich non-stop lata. Co nie znaczy, że nie ma dziewczyn zakładających je na każdą okazję.Bo to chyba działa tak:

kilo tapety w "naturalnych" kolorach (brązy, nude) - jaka naturalna
zero tapety i czerwona szminka/mocniej podkreślone brwi/lekka tapeta + kolorowy cień - plastik

włosy pofarbowane na brąz, rudy, czarny (bez odznaczającej się tapety) - naturalna
włosy rozjaśnione - plastik

spodnie/zwiewna sukienka i obcasy - naturalna
mini i szpilki - plastik

Jakoś tak.
No tak. Kolor ma znaczenie. Brązowe/czarne kozaki wyglądają dobrze ale białe to już okropieństwo.

Faktycznie. teraz jest moda na rozjaśnianie końcówki. Nie jedną widać, że rozjaśnione końcówki mają bliżej do kondycji włosów spod pach niż tych niepofarbowanych na głowie.

Ale ja ogólnie nie lubię farbowanych włosów. Chyba, że jakieś fioletowe, zielone, siwe, siwe z różowymi końcówkami, blond z różowymi pasemkami. Tak żeby się wyróżniało jeszcze widzę sens :3 Generalnie kobiety które znam oprócz fryzjerek nie farbują włosów.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-02-17 o 09:26
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 09:44   #152
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Charlena Pokaż wiadomość
Aaaa, no tak.
W sumie racja, mam znajoma ktora robi ludziom makeupy i mowila, ze czasem przychodza laski ze zdjeciem Kim kardashian na telefonie i prosza o taki naturalny makijaz jak ten
Ty się nie budzisz ze smokey eye? Przypomniało mi się, jak się mój kolega oburzył jak mu przerwałam zachwyty nad Megan Fox mówiąc, że ona jest przykładem sztuczności. Nie uwierzył, nie chce nic wiedzieć. Megan jest 100% naturalna i koniec.
Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Wracając do włosów. Niektóre kobiety świetnie wyglądają w krótszych włosach.

To bardziej zasługa stylizacji tych włosów niż długości.
Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
No tak. Kolor ma znaczenie. Brązowe/czarne kozaki wyglądają dobrze ale białe to już okropieństwo.
Nie da się ustalić sztywnych reguł moim zdaniem. Ale ja jestem bezguściem. Moim zdaniem to: , jest o wiele lepsze niż to: , tylko, że kremowy to co innego niż biały.
Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ale ja ogólnie nie lubię farbowanych włosów. Chyba, że jakieś fioletowe, zielone, siwe, siwe z różowymi końcówkami, blond z różowymi pasemkami. Tak żeby się wyróżniało jeszcze widzę sens :3 Generalnie kobiety które znam oprócz fryzjerek nie farbują włosów.
Niewiele jest dziewczyn z naturalnymi, ale wiele tak wygląda i twierdzi.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 09:52   #153
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ale ja ogólnie nie lubię farbowanych włosów. Chyba, że jakieś fioletowe, zielone, siwe, siwe z różowymi końcówkami, blond z różowymi pasemkami. Tak żeby się wyróżniało jeszcze widzę sens :3 Generalnie kobiety które znam oprócz fryzjerek nie farbują włosów.

mężczyźni i ich wiedza o kobietach...
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 09:58   #154
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Nie mam powodu sądzić, że kłamią jeżeli znam je od lat i ciągle mają ten sam kolor włosów.


Te buty okropne. Te dziewczyny w sumie też xD

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość

mężczyźni i ich wiedza o kobietach...
Czyli Ty notorycznie kłamiesz na temat takich pierdół jak farbowanie włosów ?
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 10:01   #155
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Czyli Ty notorycznie kłamiesz na temat takich pierdół jak farbowanie włosów ?
Nie, ale też nie chodzę z plakietką "mam farbowane włosy". Jak mi ktoś mówi, że mam ładny kolor, to mówię "dziękuję", a nie wyskakuję z info: to taki taki odcień takiej a takiej firmy i wiem, że sporo ludzi uważa, że to mój naturalny kolor. Nie wiem, czy mój facet zauważył, że farbuję włosy, pewnie nie.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 10:01   #156
Charlena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 174
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ale ja ogólnie nie lubię farbowanych włosów. Chyba, że jakieś fioletowe, zielone, siwe, siwe z różowymi końcówkami, blond z różowymi pasemkami. Tak żeby się wyróżniało jeszcze widzę sens :3 Generalnie kobiety które znam oprócz fryzjerek nie farbują włosów.

O ile ktos drastycznie nie zmienia koloru z blondu na czarne, ciezko stwierdzic czy farbuje czy nie. Dobrze dobrana koloryzacja ma byc wlasnie niewidoczna, w sensie nieoczywista. Jak ktos ma szczescie nie urodzic sie z polskim mysim blondem, moze i rzeczywiscie nie musi majstrowac przy kolorze.
Zreszta tak jak zlotniczanka pisze. Moj facet po roku czasu wspolnego mieszkania zorientowal sie, ze moje rzesy nie sa naturalne. Nawet nie tyle zorientowal, co zaczal podejrzewac...
A ja rzesy 3,5cm wywiniete pod same brwi przy jasnej karnacji.
Charlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 10:12   #157
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Ja tam nigdy nie wiedziałem i nadal nie wiem co to jest mysi blond. Kiedyś myślałem, że wiem ale okazało się, że to po prostu zaniedbany, zmatowiony od suszenia, fajek ciemny blond.
Więc mysi kolor włosów to tak jak ta legenda. Każdy o tym gada ale nikt tego nie widział Zadbane włosy u niepalącej osoby są ładne niezależnie od koloru.


Hmm. Zazwyczaj pytam jeżeli spodoba mi się kolor czy to jej naturalny. A jeżeli chodzi o blond to rzadko kiedy jest on czysty i dość łatwo zauważyć.

Ostatnio rozmawiałem z pewną kobietą. Szpile, mocny makijaż, blond włosy, czerwona kiecka. I jakoś pochwaliła moje włosy a ja spytałem się czy nie szkoda jej rozjaśniać z czarnych/ciemnobrązowych a ona zrobiła oczy i się pyta skąd wiedziałem
No cóż. Ale później ja zrobiłem oczy jak się dowiedziałem, że ma córkę niewiele młodszą ode mnie.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-02-17 o 10:14
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 10:14   #158
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość

mężczyźni i ich wiedza o kobietach...
- Ale ja naprawdę mam takie od słońca
- mówiłaś, że robiłaś balejaż
- oj, pół roku temu
- no i taki masz odrost
- nieee, to od słońca/płukanki z rumianku

- Naprawdę naturalne?
- Naprawdę. Tzn. farbowałam, ale ta farba się zmyła i mam teraz naturalne.
- (weź zachowaj takie kity dla faceta)
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 10:17   #159
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Nie, ale też nie chodzę z plakietką "mam farbowane włosy". Jak mi ktoś mówi, że mam ładny kolor, to mówię "dziękuję", a nie wyskakuję z info: to taki taki odcień takiej a takiej firmy i wiem, że sporo ludzi uważa, że to mój naturalny kolor. Nie wiem, czy mój facet zauważył, że farbuję włosy, pewnie nie.
A jak ktoś się spyta czy naturalny to skłamiesz, że niefarbowany ?

Zresztą wśród znajomych mam sporo włosomaniaczek które farbowanie włosów uważają za świętokradztwo więc się nie dziwię, że nie farbują.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
- Ale ja naprawdę mam takie od słońca
- mówiłaś, że robiłaś balejaż
- oj, pół roku temu
- no i taki masz odrost
- nieee, to od słońca/płukanki z rumianku

- Naprawdę naturalne?
- Naprawdę. Tzn. farbowałam, ale ta farba się zmyła i mam teraz naturalne.
- (weź zachowaj takie kity dla faceta)
Sam się kąpie raz na jakiś czas w rumianku więc takie kity to nie do mnie

Wiesz. Daruj Sobie to wpieranie, że ktoś na pewno kłamie. Widocznie środowisko w którym się obracam jest bardziej szczere i prostolinijne od Twojego.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-02-17 o 10:20
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 10:24   #160
Charlena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 174
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

To palenie wplywa tez na wlosy? Pierwsze slysze hmmm
Niektore dziewczyny rzeczywiscie klamia, czasem mnie az jezyk swedzi zeby powiedziec ze naturalne, ale potem sobie mysle a co mi to da i tak czy siak mowie jak naprawde jest
Charlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 10:34   #161
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Te buty okropne. Te dziewczyny w sumie też xD
Zapomniałam dopisać: tak, wiemy, że żaden by kijem nie dotknął. Szczególnie, że w ogóle o urodę nie chodziło.
Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Nie, ale też nie chodzę z plakietką "mam farbowane włosy". Jak mi ktoś mówi, że mam ładny kolor, to mówię "dziękuję", a nie wyskakuję z info: to taki taki odcień takiej a takiej firmy i wiem, że sporo ludzi uważa, że to mój naturalny kolor. Nie wiem, czy mój facet zauważył, że farbuję włosy, pewnie nie.
To samo. Oni stwierdzają, nie pytają. I chodzi o fakt, nie o to jak wygląda.
Cytat:
Napisane przez Charlena Pokaż wiadomość
O ile ktos drastycznie nie zmienia koloru z blondu na czarne, ciezko stwierdzic czy farbuje czy nie. Dobrze dobrana koloryzacja ma byc wlasnie niewidoczna, w sensie nieoczywista. Jak ktos ma szczescie nie urodzic sie z polskim mysim blondem, moze i rzeczywiscie nie musi majstrowac przy kolorze.
A jak już się rodzi z prawdziwym blondem, to ma do kompletu rzęsy i brwi w świńskim kolorze albo przynajmniej jasną oprawę oczu i od zawsze robi hennę. Naturalny brąz też jest mysi, ognistej rudości z natury w Polsce również nie widziałam. To jest zawsze taki ciemny, mysi blond z rudą poświatą czy coś. Za to jak się to stuninguje farbą o PRAWIE takim samym kolorze, to "ale masz piękne, naturalne włosy ".
Cytat:
Napisane przez Charlena Pokaż wiadomość
Zreszta tak jak zlotniczanka pisze. Moj facet po roku czasu wspolnego mieszkania zorientowal sie, ze moje rzesy nie sa naturalne. Nawet nie tyle zorientowal, co zaczal podejrzewac...
A ja rzesy 3,5cm wywiniete pod same brwi przy jasnej karnacji.
To samo. Też nosiłam na maksa długie i nie miałam sumienia (nie chciało mi się oglądać przesadzonego obrzydzenia i słuchać, że "a ta to ma naturalne") rozczarować jak tak pytali z nadzieją w głosie czy prawdziwe. Bo chodzi przecież o fakt, nie o to czy się podoba.
Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ja tam nigdy nie wiedziałem i nadal nie wiem co to jest mysi blond. Kiedyś myślałem, że wiem ale okazało się, że to po prostu zaniedbany, zmatowiony od suszenia, fajek ciemny blond.
Więc mysi kolor włosów to tak jak ta legenda. Każdy o tym gada ale nikt tego nie widział Zadbane włosy u niepalącej osoby są ładne niezależnie od koloru.
Nie, to nie jest mysi blond. Skoro go nie widujesz, to najlepszy dowód na to, że koleżanki farbują włosy. I nie, nie wystarczy nie palić. I palenie =/= brzydkie, niezadbane włosy.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Zresztą wśród znajomych mam sporo włosomaniaczek które farbowanie włosów uważają za świętokradztwo więc się nie dziwię, że nie farbują.
Ależ na pewno tak twierdzą. Szczególnie jak słyszą dorobioną do tego ideologię o braku samoakceptacji.
Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Wiesz. Daruj Sobie to wpieranie, że ktoś na pewno kłamie. Widocznie środowisko w którym się obracam jest bardziej szczere i prostolinijne od Twojego.
Też sobie daruj wmawianie nam, że większość dziewczyn jest naturalna. W co chcesz wierzyć, to Twoja sprawa. Przecież Ty nawet wierzysz w rozjaśniające właściwości rumianku i jego wpływ na cebulki.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 10:52   #162
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

W obecnych czasach ciężko NIE farbowac włosów. Farba nadaje błysku dla włosów.
Sama mam farbowane włosy.
Na mój naturalny ciemno brązowy kolor i rozjaśnia się w miarę długości włosa.
Mogę nie farbowac przez pół roku i nie widac odrostu, więc dużo ludzi mówi że mam piękny naturalny kolor włosów xD
Zawsze odpowiadam że taki efekt właśnie chciałam uzyskać

Farbuje bo lubię. Mam czarne brwi, rzęsy i ciemne włosy. W blondzie wygladalabym..hmm, napewno nienaturalnie.

Co do makijażu, zmyślna kobieta pomaluje się tak, aby było ładnie i w miarę naturalnie.
No chyba że są jakieś okazje to widać mocniejszy makijaż.

Wiadomo, że kilo tapety na twarzy, o kolorze marchewki, oczoje.bna różowa szminka, czarne krechy na pół oka i fryzura na Amy Winehouse, to raczej naturalna nie jest.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 10:55   #163
KociaAmbiwalencja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 560
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Rozmowa o tym, co czyni kogokolwiek atrakcyjnym to jak rozmowa o ulubionych smakach. Totalnie subiektywna. Ale no cóż. 2 panów nam wmówi, że zna cały świat i jest jeden, sztywny szablon.

Poza tym, wychowano mnie w przeświadczeniu, że nie mam obowiazku podobać sie każdemu, tak jak nie każdy podoba się mi. I najlepiej podobać się sobie, bo jak się czujesz dobrze ze sobą, to wypływa na zewnątrz - banał, wiem. Plus ja żyję ze sobą najdłużej, to fajnie, żeby mi było ze sobą dobrze.

Ale co ja tam wiem. Głupią babą jestem
KociaAmbiwalencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 10:58   #164
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Wiesz. Daruj Sobie to wpieranie, że ktoś na pewno kłamie. Widocznie środowisko w którym się obracam jest bardziej szczere i prostolinijne od Twojego.
Aż mi się nie chce czytać tej dyskusji. Chłopak twierdzi, że w jego otoczeniu można natknąć dziewczyny, które nigdy nie farbowały włosów, a wszechwiedzące twierdzą, że na pewno kłamie Ja jestem przykładem dziewczyny z naturalnymi włosami, które nigdy na oczy farby nie widziały. Tak, od słońca robią mi się refleksy i nie są to płukanki z rumianku. I też nie wiem, co to mysi kolor, bo według mnie są normalne brązowe (chociaż słyszałam nawet, że "ciemny blond", ale nie wiem, czy temu wierzyć, może kolega był po winie )

Także może da was to niewiarygodne, ale to, że wy farbujecie włosy, nie znaczy, że koleżanki DopplegangeraEddarda okłamują go, mówiąc o naturalności swoich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mysi.jpg (69,3 KB, 184 załadowań)
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 11:02   #165
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

A co do tematu i tego, dlaczego bywa, że "ŁADNA I SAMA" to:
-> Czy ta "ładna i sama" NIGDY nie miała żadnego adoratora? Nikt nigdy do niej nie zagadał ani nie wykazał zainteresowania? Ja takiej NIE ZNAM. Zawsze ktoś do ładnych zagada, zainteresuje się. A to, że jest dalej sama, jest więc kwestią jej wysokich wymagań/wybrzydzania.

Jeżeli nigdy żaden do "ładnej i samej" nie zagadał, oznacza to, że:
- jest sama, ale nie jest ładna.

Jeżeli zagadywał a "ładna i sama" nie jest w stanie stworzyć związku, oznacza to, że:
- ma koszmarny charakter i uciekali, gdzie pieprz rośnie.


Tak więc jak nikt nigdy nie zagadał, to należy zweryfikować swoje wysokie mniemanie o sobie i zejść trochę z tego wyimaginowanego piedestału a nie tłumaczyć sobie "bo się boją pięknych"
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 11:05   #166
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Aż mi się nie chce czytać tej dyskusji. Chłopak twierdzi, że w jego otoczeniu można natknąć dziewczyny, które nigdy nie farbowały włosów, a wszechwiedzące twierdzą, że na pewno kłamie Ja jestem przykładem dziewczyny z naturalnymi włosami, które nigdy na oczy farby nie widziały. Tak, od słońca robią mi się refleksy i nie są to płukanki z rumianku. I też nie wiem, co to mysi kolor, bo według mnie są normalne brązowe (chociaż słyszałam nawet, że "ciemny blond", ale nie wiem, czy temu wierzyć, może kolega był po winie )

Także może da was to niewiarygodne, ale to, że wy farbujecie włosy, nie znaczy, że koleżanki DopplegangeraEddarda okłamują go, mówiąc o naturalności swoich
Nikt nie twierdził, że nie istnieją dziewczyny o naturalnych włosach. Nie widzę refleksów. Wiadomo, że pisałam o wyraźnie jaśniejszych pasemkach, balejażu. Taki efekt nie występuje naturalnie.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2016-02-17 o 11:06
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 11:05   #167
Charlena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 174
Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
.To samo. Też nosiłam na maksa długie i nie miałam sumienia (nie chciało mi się oglądać przesadzonego obrzydzenia i słuchać, że "a ta to ma naturalne") rozczarować jak tak pytali z nadzieją w głosie czy prawdziwe. Bo chodzi przecież o fakt, nie o to czy się podoba.
Sprytnie, sprytnie.
Teraz juz tyle babek nosi nie swoje rzesy, ze czesciej dostaje pytania gdzie robie i za ile niz czy naturalne, chociaz tez sie zdarza. Wygladaja naturalnie, jak tylko naturalnie sztuczne rzesy moga wygladac. Dlatego nie wspominalam nic facetowi, bo helou chyba widzi.
A I w druga strone, zdarza mi sie nie zauwazyc ze byl u fryzjera i obcial jakies 3mm gdzies z tylu. Wielki foch, ze nawet nie skomplementuje, a ja nadal siedze I nie wiem o co chodzi.
Bo chyba ze kobieta wraca od fryzjera a maz nie wie gdzie poszlo to 200zl to klasyk.

Mysi kolor - szaro bury ciemny blond, ani cieply ani zimny odcien, jak dla mnie to niekolor, hejtuje.

Edytowane przez Charlena
Czas edycji: 2016-02-17 o 11:11
Charlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 11:15   #168
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nikt nie twierdził, że nie istnieją dziewczyny o naturalnych włosach. Nie widzę refleksów. Wiadomo, że pisałam o wyraźnie jaśniejszych pasemkach, balejażu. Taki efekt nie występuje naturalnie.
bo na tym zdjęciu ich nie było, robią mi się po długim okresie przebywania na słońcu (np. po całych wakacjach)

Cytat:
Dlatego nie wspominalam nic facetowi, bo helou chyba widzi.
hmm tego nie można być pewnym
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 11:24   #169
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
A jak ktoś się spyta czy naturalny to skłamiesz, że niefarbowany ?

Zresztą wśród znajomych mam sporo włosomaniaczek które farbowanie włosów uważają za świętokradztwo więc się nie dziwię, że nie farbują.
Jak się zapyta to powiem prawdę, ale nikt nie pyta

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Także może da was to niewiarygodne, ale to, że wy farbujecie włosy, nie znaczy, że koleżanki DopplegangeraEddarda okłamują go, mówiąc o naturalności swoich
Pytanie, czy on je pytał i one mu to powiedziały, czy on zakłada, że nie farbują, bo wyglądają naturalnie
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 11:31   #170
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Pytanie, czy on je pytał i one mu to powiedziały, czy on zakłada, że nie farbują, bo wyglądają naturalnie
z jego wypowiedzi wynika, że pytał. (skoro pyta tutaj, czy wy "skłamałybyście na pytanie o naturalność włosów" - to musiał je pytać i odpowiadały prawdę/"prawdę", skąd wyciągnął swoje wnioski o naturalności )..

O, wprost nawet jest:
Cytat:
Zazwyczaj pytam jeżeli spodoba mi się kolor czy to jej naturalny. A jeżeli chodzi o blond to rzadko kiedy jest on czysty i dość łatwo zauważyć
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 11:42   #171
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Zazwyczaj pytam jeżeli spodoba mi się kolor czy to jej naturalny. A jeżeli chodzi o blond to rzadko kiedy jest on czysty i dość łatwo zauważyć
wy blond brudasy
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 13:15   #172
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Charlena Pokaż wiadomość
To palenie wplywa tez na wlosy? Pierwsze slysze hmmm
Niektore dziewczyny rzeczywiscie klamia, czasem mnie az jezyk swedzi zeby powiedziec ze naturalne, ale potem sobie mysle a co mi to da i tak czy siak mowie jak naprawde jest
Jeżeli wpływa na zęby, skórę, białka oczu to czemu miałoby nie wpływać na włosy ?

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Zapomniałam dopisać: tak, wiemy, że żaden by kijem nie dotknął. Szczególnie, że w ogóle o urodę nie chodziło. To samo. Oni stwierdzają, nie pytają. I chodzi o fakt, nie o to jak wygląda.A jak już się rodzi z prawdziwym blondem, to ma do kompletu rzęsy i brwi w świńskim kolorze albo przynajmniej jasną oprawę oczu i od zawsze robi hennę. Naturalny brąz też jest mysi, ognistej rudości z natury w Polsce również nie widziałam. To jest zawsze taki ciemny, mysi blond z rudą poświatą czy coś. Za to jak się to stuninguje farbą o PRAWIE takim samym kolorze, to "ale masz piękne, naturalne włosy ".To samo. Też nosiłam na maksa długie i nie miałam sumienia (nie chciało mi się oglądać przesadzonego obrzydzenia i słuchać, że "a ta to ma naturalne") rozczarować jak tak pytali z nadzieją w głosie czy prawdziwe. Bo chodzi przecież o fakt, nie o to czy się podoba. Nie, to nie jest mysi blond. Skoro go nie widujesz, to najlepszy dowód na to, że koleżanki farbują włosy. I nie, nie wystarczy nie palić. I palenie =/= brzydkie, niezadbane włosy.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Ależ na pewno tak twierdzą. Szczególnie jak słyszą dorobioną do tego ideologię o braku samoakceptacji.Też sobie daruj wmawianie nam, że większość dziewczyn jest naturalna. W co chcesz wierzyć, to Twoja sprawa. Przecież Ty nawet wierzysz w rozjaśniające właściwości rumianku i jego wpływ na cebulki.
Znowu mi wpierasz, że wiesz lepiej ode mnie. Mówię o ogóle ludzi jakich widuje a nie tylko o tych których znam.


Tak. Poprzez ten nalot z rumianku włosy są jaśniejsze. I któraś z wizażanek faktycznie miała racje, że to jest tylko nalot a nie efekt długotrwały i się z tym nie kłóciłem. A to z cebulkami gdzieś wyczytałem, nie byłem tego pewny. Może w tym też tamta wizażanka miała racje, może nie. Nie wiem. Nie obchodzi mnie to. Nie dlatego używałem go.

Dobra. Teraz mi wpieraj, że w coś wierzę. Robi się coraz ciekawiej. Dawaj. Jeszcze coś zacznij mi wpierać

Aa. Już widzę. Nie wiem czy dobrze rozumiem ale czy właśnie napisałaś, że ja napisałem, że sądzę iż wystarczy nie palić by mieć ładne włosy ?

Dobre. "Przesadzone obrzydzenie" "Pytanie z nadzieją w głosie".

Ja nie wmawiam Ci, że większość kobiet jest naturalna.
Wiem, że większość kobiet które znam nie farbuje włosów. Możesz to przyjąć do wiadomości, bądź nie.

Co do makijażu oczu to nic do niego nie mam. Smokey wygląda zjawiskowo

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Jak się zapyta to powiem prawdę, ale nikt nie pyta

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------


Pytanie, czy on je pytał i one mu to powiedziały, czy on zakłada, że nie farbują, bo wyglądają naturalnie
Ja pytam
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 14:15   #173
Charlena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 174
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Jeżeli wpływa na zęby, skórę, białka oczu to czemu miałoby nie wpływać na włosy ?[COLOR="Silver"]
No nie wiem, akurat nie pale, ale sadzilam ze fajki powoduja smierdzenie, a nie jakies wieksze zmiany. Czego to sie czlowiek nie dowie
Charlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 14:26   #174
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Aż mi się nie chce czytać tej dyskusji. Chłopak twierdzi, że w jego otoczeniu można natknąć dziewczyny, które nigdy nie farbowały włosów, a wszechwiedzące twierdzą, że na pewno kłamie Ja jestem przykładem dziewczyny z naturalnymi włosami, które nigdy na oczy farby nie widziały. Tak, od słońca robią mi się refleksy i nie są to płukanki z rumianku. I też nie wiem, co to mysi kolor, bo według mnie są normalne brązowe (chociaż słyszałam nawet, że "ciemny blond", ale nie wiem, czy temu wierzyć, może kolega był po winie )

Także może da was to niewiarygodne, ale to, że wy farbujecie włosy, nie znaczy, że koleżanki DopplegangeraEddarda okłamują go, mówiąc o naturalności swoich

Masz ładne włosy. Fajny odcień, tak jakby łapały się delikatnie o kasztanowy

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Charlena Pokaż wiadomość
No nie wiem, akurat nie pale, ale sadzilam ze fajki powoduja smierdzenie, a nie jakies wieksze zmiany. Czego to sie czlowiek nie dowie
Skoro nie palisz to ta wiedza i tak CI się nie przyda. Gorzej gdybyś paliła a nie znała zagrożeń.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 16:20   #175
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ale ja ogólnie nie lubię farbowanych włosów. Chyba, że jakieś fioletowe, zielone, siwe, siwe z różowymi końcówkami, blond z różowymi pasemkami. Tak żeby się wyróżniało jeszcze widzę sens :3 Generalnie kobiety które znam oprócz fryzjerek nie farbują włosów.
"Kobiety, które znasz"? To znaczy kto konkretnie? Naprawdę ciężko uwierzyć, że nie masz ani jednej znajomej kobiety, która farbuje włosy. To jest niemożliwe. To tak, jakbyś powiedział, że znasz wyłącznie ludzi bez lewej nogi Żadna znajoma z pracy/ciocia Krystyna/sąsiadka z bloku/którakolwiek nie ma farbowanych włosów?
Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ja tam nigdy nie wiedziałem i nadal nie wiem co to jest mysi blond. Kiedyś myślałem, że wiem ale okazało się, że to po prostu zaniedbany, zmatowiony od suszenia, fajek ciemny blond.
Więc mysi kolor włosów to tak jak ta legenda. Każdy o tym gada ale nikt tego nie widział Zadbane włosy u niepalącej osoby są ładne niezależnie od koloru.
"Mysi blond" to blond z szarym odcieniem. Nie ma on nic wspólnego z paleniem ani z dbaniem o włosy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 16:46   #176
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;55889521]"Kobiety, które znasz"? To znaczy kto konkretnie? Naprawdę ciężko uwierzyć, że nie masz ani jednej znajomej kobiety, która farbuje włosy. To jest niemożliwe. To tak, jakbyś powiedział, że znasz wyłącznie ludzi bez lewej nogi Żadna znajoma z pracy/ciocia Krystyna/sąsiadka z bloku/którakolwiek nie ma farbowanych włosów?
"Mysi blond" to blond z szarym odcieniem. Nie ma on nic wspólnego z paleniem ani z dbaniem o włosy.[/QUOTE]


Kolejna.... Napisałem, że WIĘKSZOŚĆ.



Nadal nie mam pojęcia jaki to kolor.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 17:22   #177
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Dla mnie to mysi wpada w zieleń... Jest jeszcze dużo naturalnych włosów w odcieniach sraki, to już koszmar nad koszmary, blondo-brązo-rudawe, coś strasznego, gorsze od mysiego.
Naturalne refleksy mają często tacy blondyni/blondynki z jasnym słomkowym odcieniem włosów Bardzo im się włosy zmieniają od słońca. Mało ich jest. Zazwyczaj dzieci mają taki kolor i rzadko zostaje "na starość".
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 17:28   #178
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość

Nadal nie mam pojęcia jaki to kolor.
Taki:



---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Myszy nigdy nie widziałeś?
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 17:46   #179
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Nadal nie mam pojęcia jaki to kolor.
Coś takiego: Ten jest bardziej złoty, ale w zależności od światła, słońca itp. może jeszcze wyglądać tak:
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 18:00   #180
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Ja myślę, ze łatwośc nawiązywania kontaktów, taka "dostępność" dla otoczenia oraz ładny uśmiech.
Ja niestety nie mam ani jednego ani drugiego

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2016-02-17 o 18:02
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 20:20:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.