przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 175 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-25, 16:12   #5221
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Dziękuję , to ciemny brąz . Wyjdzie identyczny Pallet na 24 mycia brązem. To jest mój naturalny, ale jak chciałam zafarbowac nieudane pasemka to robiłam tym i wyszedł identyczny .
oj palette... uzywalam ten kolor przez kilka lat... na poczatku bylam zadowolona, ale zaczal mi wychodzic czarny pomimo nie przedluzania czasu... teraz robi nim moja mama i jest zadowolona i tez wychodzi czarno... na pewno do niego nie wroce... jejku, jak kazdy kolor wychodzi inaczej na wlosach...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 20:30   #5222
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
oj palette... uzywalam ten kolor przez kilka lat... na poczatku bylam zadowolona, ale zaczal mi wychodzic czarny pomimo nie przedluzania czasu... teraz robi nim moja mama i jest zadowolona i tez wychodzi czarno... na pewno do niego nie wroce... jejku, jak kazdy kolor wychodzi inaczej na wlosach...
Oj, kolor wychodzi zuupełnie inny niż na opakowaniu . Na nim jest naprawdę jaśniutki a wychodzi niemal czarny. Ja byłam z niego zadowolona, moja mama też . Ale mama ma jaśniutkie włosy naturalne i farbuje regularnie na bardzo ciemny brąz.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 20:31   #5223
przedluzanie_tanio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tresc usunieta przez moderatora, reklama na Wizaz.pl jest PLATNA!!!

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-25 o 21:27
przedluzanie_tanio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 20:31   #5224
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

przedluzanie_tanio - już więcej tego byc nie mogło , reklama tak wogóle i regulamin się kłania.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 21:06   #5225
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie wklejaj tu tych reklam
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 23:23   #5226
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jak mnie wpieniaja te reklamy ...
W Niemczech przedluzaja wlosy od wielu , wielu lat ale jakos nikt tego tak nie powiela jak w Polsce .Jak przedluzylam wlosy , to predzej byli w stanie uwierzyc , ze znalazlam cudowny lek niz doczepilam. Czemu wszystko co nowe , ladne i oryginalne trzeba rozniesc i rozprzestrzenic z predkoscia swiatla ?! Tak wlasnie jest ! Coraz wiecej samoukow bedzie mialo latwy pieniadz .
To samo z paznokciami , juz przedszkolak potrafi sie spytac , czy te paznokcie sa przedluzone czy nie . Tylko patrzec a beda nam wlosy ciagnac.
W takim tempie to tylko czekac az reklamy przedluzania wlosow beda lezaly na wycieraczkach !
Pragne zauwazyc , ze prawdziwy fachowiec nie narzuca sie ludziom i nie wciska we wszystkie mozliwe luki na forum - ma dosyc roboty , dlatego , ze zadowolone klientki polecaja go dalej i dalej i dalej ...
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 00:31   #5227
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Bardzo pragne do Was dolaczyc czyli do posiadaczek pieknych wlosow. A wiec... zdecydowalam sie na wlosy syntetyczne, co do metody to jeszcze nie wiem... I bardzo chcialabym przedluzyc wloski u Renihair gdyz duzo sie tutaj naczytalam widze ze wiele jest tutaj zadowolonych klientek, i po fotkach wnioskuje ze slicznie przedluzyla wloski dziewczynom i mieszka dosyc blisko mnie jupiii ale do rzeczy... mam pytanie czy da sie cos wogole zrobic z moja czupryna? Jak widac mam zniszczone wlosy, nie farbowalam ich juz od ok. 1,5 roku poniewaz chce aby odzyly ale jak narazie nie widze zeby byla jakas poprawa 2 lata temu przypadkiem moje wlosy zostaly czarne... dzieki fryzjerce nie majacej pojecia o niczym! ale nie wypowiadam sie juz na ten temat bo nie chce psuc sobie humoru. Na szczescie czarnego zostalo juz malo, raczej jest to brzydki braz z polaczeniu z rudym ehh strasznie ubolewam nad moim kolorem... dlatego wlasnie moje wlosy sa caly czas zwiazane przynajmniej nie wyglada to az tak strasznie i nie straszne ludzi. Jak uwazacie czy teraz farba w kolorze chociaz sredniego blondu chwyci moje wlosy? Czy bede wygladac juz jak czlowiek
Na zdjeciu ponizej dodaje moje wlosy... sa po umyciu i wyprostowaniu dlatego takie naelektryzowane I nie przestraszcie sie mojego koloru... Ale mam nadzieje juz nie dlugo sie to zmieni.

Czy wlosy syntetyczne oczywiscie jesli sie o nie odpowiednio dba i przestrzegac wszystkich zasad to czy da rade nosic je 4 miesiace? Czy nic sie z nimi nie dzieje? Tzn wiem ze nie mozna ich prostowac, farbowac itd

Przepraszam za rozpisanie sie
Renihair mozna sie z Toba wstepnie umowic na grudzien? Prawdopodobnie moja kolezanka tez sie skusi na metamorfoze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz-070.jpg (115,2 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz-073.jpg (73,9 KB, 100 załadowań)
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 12:12   #5228
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

mam pilne pytanko,bo chce zrobic zamowienie,a mianowicie:
-czy microringi z silikonem tylko sie zaciska?bez zaciskania ponownego w ksiazeczke?
-co jest wg Was trwalsze i lepsze?ringi czy tulejki?

prosze ślicznie o odpowiedzi,jest to dla mnie bardzo wazne
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 12:14   #5229
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

juz mam te wsloki na spinkach te kupilam:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=257014481

tylko powiem szczerze,ze rownie dobrze mozecie kupic osobno spinki i tasmy,bo byly tak przyszyte ze jednym pociagnieciem nitka sie zrywala,wiec szylam od nowa....
przyszylam stare tasmy do nowych i teraz mam mniej wiecej 150cm tasmy,wyglada bajecznie, jestem strasznie zadowolona,o wiele lepiej niz na tym warkoczu, trzyma bardzo dobrze
jedynym minusem jest to,ze dosc dlugo sie je zaklada.... ja siedzialam z dwoma lustrami zeby widziec co mam z tylu a i tak przypinalam nie to co mam.... najpierw natapirowalam, spryskalam lakierem,natapirowalam znow i wpielam klipsa... z prostowaniem zajelo mi to ok 25 minut, ale jest porzadnie przypiete....nie chce widziec jak mi bedzie zwisac,kiedy nie bede miala czasu sie starac zrobicich dokladnie :P

jak znajde aparat to zrobie i wkleje zdjecia
ale polecic moge kazdemu
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 13:10   #5230
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

malwinko microringi sie tylko zaciska, tulejki zaciska sie w tzw ksiazeczke czyli na dwa razy. sylikon przy zbyt mocnym zacisnieciu wychodzi gora i dolem,wiec jest widoczny, ja wybralabym zwykle tradycyjne tulejki na pewno trzymaja lepiej, czy nie niszcza wlosow niestety ci nie odpoowiem,bo nigdy tego na glowie nie mialam :P
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 13:22   #5231
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
mam pilne pytanko,bo chce zrobic zamowienie,a mianowicie:
-czy microringi z silikonem tylko sie zaciska?bez zaciskania ponownego w ksiazeczke?
-co jest wg Was trwalsze i lepsze?ringi czy tulejki?

prosze ślicznie o odpowiedzi,jest to dla mnie bardzo wazne
Ja mam włosy na microringi z silikonem i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Nosze je 2,5 tygodnia i nic mi sie nie zsunęło ani nie wypadło. Oby tak dalej.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 13:23   #5232
evika155
Raczkowanie
 
Avatar evika155
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam juz przedłużone wlosy na keratyne, są to wlosy naturalne! Mam je ok. ponad 2 tygodni. Zastanawiam się czy Wam tez dziewczyny tak strasznie wypadały i wyczesywały się????
Po 2 tygodniach czuje jakbym nie miała połowy włosów tych co wcześniej bezpośrednio po przedłużaniu! Tyle mi wypadło :/ Chodzę najczęsciej w kucyku, żeby mi mniej wypadało jednak kucyk jest coraz cienszy
evika155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 13:46   #5233
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez evika155 Pokaż wiadomość
Mam juz przedłużone wlosy na keratyne, są to wlosy naturalne! Mam je ok. ponad 2 tygodni. Zastanawiam się czy Wam tez dziewczyny tak strasznie wypadały i wyczesywały się????
Po 2 tygodniach czuje jakbym nie miała połowy włosów tych co wcześniej bezpośrednio po przedłużaniu! Tyle mi wypadło :/ Chodzę najczęsciej w kucyku, żeby mi mniej wypadało jednak kucyk jest coraz cienszy
Z tego co czytałam na tym forum to wiele dziewczyn narzekało właśnie na wyczesywanie się włosów, więc to chyba naturalne. Tzn. zależy oczywiście ile wypada, bo jeśli sypią się garściami to pewnie coś jest nie tak. Ja mam włosy na ringi i mi się prawie w ogóle nie wyczesują.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 14:08   #5234
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jak jzu wspomnialam wczesniej zalozylam 5 pasemek na probe(4 na tulejki-ale byly tylko zacisniete na raz-nie na ksiazeczke! i jedno pasmo na ringa z silikonem
pasmo z ringiem trzyma sie do dzis a nie oszczedzam go-myje włosy szorujac ,nakladam na ringa odzywke itd
wszytskie pasma z tulejkami zleciały na 2 i 3 dzien-tylko teraz nie wiem czy to przez to ze byly zacisniete tylko na raz.
Zamowie chyba ringi z silikonem w takim razie
dodam jeszcze ze zdecydowalam sie narazie na zageszczenie,nie przedluzanie.Do zageszczania ile pasemek powinnam kupic?:confused :
mam fryzurke na Victorie Beckham-foto wkleiłam kilka stron dalej.
mam cieniutkie włoski i dosc rzadkie.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 14:52   #5235
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

kaja1985
hej no ja juz trzeci raz mam na ringi z silikonem i tez nie narzekalam jesli o samo "noszenie" wloskow- gorzej po zdjeciu... polowa naturalnych wlosow wzietych do pasemka mi zawsze wychodzila, tam gdzie mniej byly obciazone to ok 1/3 ale i tak koszmar jak sie na to patrzy
nie masz w tych pasemkach kuleczek cebulek z wloskow ktore ci wyszly??? jak zdejmiesz chocby jedno pasemko to daj znac ok?

malwiiina
ja na zageszczenie proponuje ok 30-40 pasemek to w zupelnosci wystarczy jesli wlosy masz dlugosci ok 40cm... dodam tylko ze to moja opinia bo za pierwszym razem mialam tylko zageszczone i u mnie 30 wystarczylo... moje naturalne wloski byly cienkie i w znikomej ilosci :/
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 15:56   #5236
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
juz mam te wsloki na spinkach te kupilam:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=257014481

tylko powiem szczerze,ze rownie dobrze mozecie kupic osobno spinki i tasmy,bo byly tak przyszyte ze jednym pociagnieciem nitka sie zrywala,wiec szylam od nowa....
przyszylam stare tasmy do nowych i teraz mam mniej wiecej 150cm tasmy,wyglada bajecznie, jestem strasznie zadowolona,o wiele lepiej niz na tym warkoczu, trzyma bardzo dobrze
jedynym minusem jest to,ze dosc dlugo sie je zaklada.... ja siedzialam z dwoma lustrami zeby widziec co mam z tylu a i tak przypinalam nie to co mam.... najpierw natapirowalam, spryskalam lakierem,natapirowalam znow i wpielam klipsa... z prostowaniem zajelo mi to ok 25 minut, ale jest porzadnie przypiete....nie chce widziec jak mi bedzie zwisac,kiedy nie bede miala czasu sie starac zrobicich dokladnie :P

jak znajde aparat to zrobie i wkleje zdjecia
ale polecic moge kazdemu
wklej zdjecia
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 17:15   #5237
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
jak jzu wspomnialam wczesniej zalozylam 5 pasemek na probe(4 na tulejki-ale byly tylko zacisniete na raz-nie na ksiazeczke! i jedno pasmo na ringa z silikonem
pasmo z ringiem trzyma sie do dzis a nie oszczedzam go-myje włosy szorujac ,nakladam na ringa odzywke itd
wszytskie pasma z tulejkami zleciały na 2 i 3 dzien-tylko teraz nie wiem czy to przez to ze byly zacisniete tylko na raz.
Zamowie chyba ringi z silikonem w takim razie
dodam jeszcze ze zdecydowalam sie narazie na zageszczenie,nie przedluzanie.Do zageszczania ile pasemek powinnam kupic?:confused :
mam fryzurke na Victorie Beckham-foto wkleiłam kilka stron dalej.
mam cieniutkie włoski i dosc rzadkie.
Też wydaje mi się, że 30 pasemek powinno wystarczyć. Co do tulejek to wydaje mi się, że spadły właśnie dlatego, że nie były zaciśnięte dwa razy.
Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
kaja1985
hej no ja juz trzeci raz mam na ringi z silikonem i tez nie narzekalam jesli o samo "noszenie" wloskow- gorzej po zdjeciu... polowa naturalnych wlosow wzietych do pasemka mi zawsze wychodzila, tam gdzie mniej byly obciazone to ok 1/3 ale i tak koszmar jak sie na to patrzy
nie masz w tych pasemkach kuleczek cebulek z wloskow ktore ci wyszly??? jak zdejmiesz chocby jedno pasemko to daj znac ok?

malwiiina
ja na zageszczenie proponuje ok 30-40 pasemek to w zupelnosci wystarczy jesli wlosy masz dlugosci ok 40cm... dodam tylko ze to moja opinia bo za pierwszym razem mialam tylko zageszczone i u mnie 30 wystarczylo... moje naturalne wloski byly cienkie i w znikomej ilosci :/
Troche mnie przestraszyłaś. Mam nadzieje, że u mnie nic takiego się nie stanie, bo mam cieniutkie włosy.
Włosy nosze narazie tylko 2,5 tygodnia i narazie w paru miejscach coś takiego zauważyłam, ale wydaje mi się, że to może być z mojej winy, bo na początku ciągle zapominałam o doczepianiu i zdarzało mi się je dość mocno pociągnąć.

Edytowane przez kaja_1985r
Czas edycji: 2007-10-26 o 17:16 Powód: literówki
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 19:19   #5238
przedluzanie_tanio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów :(

reklama

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-28 o 13:53
przedluzanie_tanio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 19:35   #5239
przedluzanie_tanio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

REKLAMA!!!

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-10-26 o 20:47
przedluzanie_tanio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 19:46   #5240
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez przedluzanie_tanio Pokaż wiadomość
ja doczepiam wlosy od roku choć mam dopiero 16 lat klijentek nie brakuje i juz sa zapisy przed sylwestrem juz dostala upomnienie za reklamowanie sie wiec
Trzeba miec tupet , zeby zignorowac wczesniejsze upomnienia moderatora i po raz kolejny reklamowac swoje uslugi . Poza tym co to za uslugi jak sie odwala robote na czarno , nie majac ani jednego potrzebnego szkolenia z zakresu przedluzania wlosow . Ot jestes odwazna tak jak i twoje cyt. " klijentki " ...

Edytowane przez Xenia
Czas edycji: 2007-10-27 o 18:48 Powód: Usuniecie reklamy w cytacie ...
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 12:20   #5241
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
Bardzo pragne do Was dolaczyc czyli do posiadaczek pieknych wlosow. A wiec... zdecydowalam sie na wlosy syntetyczne, co do metody to jeszcze nie wiem... I bardzo chcialabym przedluzyc wloski u Renihair gdyz duzo sie tutaj naczytalam widze ze wiele jest tutaj zadowolonych klientek, i po fotkach wnioskuje ze slicznie przedluzyla wloski dziewczynom i mieszka dosyc blisko mnie jupiii ale do rzeczy... mam pytanie czy da sie cos wogole zrobic z moja czupryna? Jak widac mam zniszczone wlosy, nie farbowalam ich juz od ok. 1,5 roku poniewaz chce aby odzyly ale jak narazie nie widze zeby byla jakas poprawa 2 lata temu przypadkiem moje wlosy zostaly czarne... dzieki fryzjerce nie majacej pojecia o niczym! ale nie wypowiadam sie juz na ten temat bo nie chce psuc sobie humoru. Na szczescie czarnego zostalo juz malo, raczej jest to brzydki braz z polaczeniu z rudym ehh strasznie ubolewam nad moim kolorem... dlatego wlasnie moje wlosy sa caly czas zwiazane przynajmniej nie wyglada to az tak strasznie i nie straszne ludzi. Jak uwazacie czy teraz farba w kolorze chociaz sredniego blondu chwyci moje wlosy? Czy bede wygladac juz jak czlowiek
Na zdjeciu ponizej dodaje moje wlosy... sa po umyciu i wyprostowaniu dlatego takie naelektryzowane I nie przestraszcie sie mojego koloru... Ale mam nadzieje juz nie dlugo sie to zmieni.

Czy wlosy syntetyczne oczywiscie jesli sie o nie odpowiednio dba i przestrzegac wszystkich zasad to czy da rade nosic je 4 miesiace? Czy nic sie z nimi nie dzieje? Tzn wiem ze nie mozna ich prostowac, farbowac itd

Przepraszam za rozpisanie sie
Renihair mozna sie z Toba wstepnie umowic na grudzien? Prawdopodobnie moja kolezanka tez sie skusi na metamorfoze
mysle ze jest szansa na to, zeby stworzyc coś naprawde ładnego na twojej głowie. trzeba oczywiscie zrownac kolor , ale to inna sprawa jesli chcesz wlosy przedłuzyc to w twoim przypadku proponuje włosy syntetyczne, i naprawde przy odrobinie zainteresowania tymi wlosami bedziesz sie nimi cieszyla na 100% przez 4 miesiace. ja widze na codzien roznice we wlosach kiedy sa pielegnowane a kiedy nie. ale nie bede tutaj o tym sie rozpisywac i wszystkiego dowiesz cie juz na miejscu. grudzien jeszcze mam w miare wolny, wiec jest szansa na umówienie sie
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 14:03   #5242
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez evika155 Pokaż wiadomość
Mam juz przedłużone wlosy na keratyne, są to wlosy naturalne! Mam je ok. ponad 2 tygodni. Zastanawiam się czy Wam tez dziewczyny tak strasznie wypadały i wyczesywały się????
Po 2 tygodniach czuje jakbym nie miała połowy włosów tych co wcześniej bezpośrednio po przedłużaniu! Tyle mi wypadło :/ Chodzę najczęsciej w kucyku, żeby mi mniej wypadało jednak kucyk jest coraz cienszy


mi sie tez dosc wyczesywaly,ale bez przesady, myslalam,ze to tylko z tasmy tak leci... chociaz po zdjeciu wlosow przedluzylam nimi znowu,bo byly w doskonalej formie,na glowie wydawaly sie cienkie, pamietaj,ze przyzwyczajasz sie do ilosci tych wlosow, ja tez po jakims czasie zaczelam myslec,czy one mi wogole cokolwiek zagescily bo wydawalo mi sie,ze poprzednio mialam ich tyle samo.... po zdjeciu sie okazalo ile naprawde tych wlosow mam tragedia :P wloski nosilam 5 tygodni.
teraz mam na clip-in i jestem zadowolona
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 15:00   #5243
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czesc kobitki jestem tu nowym uzytkownikiem i bardzo ciesze sie, ze taka strona istnieje. Ja mam taki sam problem jak i wy mianowicie marze o dlugich, pieknych wlosach od zawsze wlosy mam do ramion (czasem troszke za ramie), poniewaz dluzszej dlugosci miec nie moge. Nie mam gestych wlosow niestety ;( Dlatego zdecydowalam sie na przedluzenie. Jak na razie to czekam...

Bylam juz u fryzjerki, ktora to robi. Wszystkiego sie wypytalam, wybrala mi kolor pasemek a ja ide pojutrze, tj. w poniedzialek je zamowic.
Bedzie to metoda na kreatyne czy cos takiego fryzjerka powiedziala, ze wystarczy mi 70 pasemek (nie ma az takich cieniutkich). Calosc wyniesie mnie 1050 zł. Wlosy naturalne- jasny blond. Zapisalam sie 30 pazdziernika

Poki co siedze, czytam posty i rozmyslam Raz sie zyje
Byc moze po doczepeniu wkleje kilka tu fotek dla zainteresowanych
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 15:30   #5244
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez iliaaa22 Pokaż wiadomość
czesc kobitki jestem tu nowym uzytkownikiem i bardzo ciesze sie, ze taka strona istnieje. Ja mam taki sam problem jak i wy mianowicie marze o dlugich, pieknych wlosach od zawsze wlosy mam do ramion (czasem troszke za ramie), poniewaz dluzszej dlugosci miec nie moge. Nie mam gestych wlosow niestety ;( Dlatego zdecydowalam sie na przedluzenie. Jak na razie to czekam...

Bylam juz u fryzjerki, ktora to robi. Wszystkiego sie wypytalam, wybrala mi kolor pasemek a ja ide pojutrze, tj. w poniedzialek je zamowic.
Bedzie to metoda na kreatyne czy cos takiego fryzjerka powiedziala, ze wystarczy mi 70 pasemek (nie ma az takich cieniutkich). Calosc wyniesie mnie 1050 zł. Wlosy naturalne- jasny blond. Zapisalam sie 30 pazdziernika

Poki co siedze, czytam posty i rozmyslam Raz sie zyje
Byc moze po doczepeniu wkleje kilka tu fotek dla zainteresowanych
70 pasemek to bardzo mało. Tak mi się w każdym razie wydaje. Mi fryzjerka powiedziała, że ona zakłada najmniej 100 pasemek osobom z cienkimi włosami. Ale może ty będziesz miała jakieś grubsze te pasemka?
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 16:49   #5245
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No wlasnie o to chodzi, ze te pasemka sa troche grubsze. Wiem o tym, ze roznia sie od innych bo sama mam kilka sztuk doczepionych. Mam jasne wlosy blond i doczepione 5 pasemek czerwonych. Gdy ta fryzjerka je zobaczyla, powiedziala, ze one sa standardowe- cieniutkie. Pokazala swoje, fakt... doczepia 3 razy grubszymi. Tak wiec stad chyba te 70
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 16:59   #5246
_nadia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
juz mam te wsloki na spinkach te kupilam:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=257014481

tylko powiem szczerze,ze rownie dobrze mozecie kupic osobno spinki i tasmy,bo byly tak przyszyte ze jednym pociagnieciem nitka sie zrywala,wiec szylam od nowa....
przyszylam stare tasmy do nowych i teraz mam mniej wiecej 150cm tasmy,wyglada bajecznie, jestem strasznie zadowolona,o wiele lepiej niz na tym warkoczu, trzyma bardzo dobrze
jedynym minusem jest to,ze dosc dlugo sie je zaklada.... ja siedzialam z dwoma lustrami zeby widziec co mam z tylu a i tak przypinalam nie to co mam.... najpierw natapirowalam, spryskalam lakierem,natapirowalam znow i wpielam klipsa... z prostowaniem zajelo mi to ok 25 minut, ale jest porzadnie przypiete....nie chce widziec jak mi bedzie zwisac,kiedy nie bede miala czasu sie starac zrobicich dokladnie :P

jak znajde aparat to zrobie i wkleje zdjecia
ale polecic moge kazdemu
a nie wiesz czy te włoski można kręcić? nie wiem chociażby wałkami bo pewnie lokówka by im tylko zaszkodziła. i czy sie nie rozprostuja juz po lokowaniu, bo ja chce sobie takie dopiąć i zalokowac
_nadia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 17:09   #5247
fastcat
Przyczajenie
 
Avatar fastcat
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
GG do fastcat
Angry Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam. To mój debiut na forum. Właśnie przymierzam się do "trzeciego podejścia" z przedłużaniem i widzę, że znalazłam tu prawdziwą skarbnicę wiedzy. Jestem z Trójmiasta - tutaj usługa przedłużania jest relatywnie mniej popularna, niż w stolicy, na Ślasku czy w Poznaniu. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Fryzjerki używają przede wszystkim keratyny i ringów - o ultradźwiękach mozna sobie pomarzyć - chyba nikt u nas tego nie robi. Włosy przedłużałam dwukrotnie: pierwszy raz po tym, jak w przypływie "depresji porozstaniowej" ścięłan je na krótko (!). Po 3 miesiącach i 1 podciaganiu w międzyczasie (microringi) zdjęłam. Przyznam, ze przy krótkich dawało to efect a'la Britney (hehe). Drugi raz załozyłam włoski po pół roku - tym razem wybrałam shrinkies...i powiem szczerze - przy zdejmowaniu było nieciekawie...keratyna okleiła mi włosy i trzeba było ją wyczesywać. Nie wiedziałam, ze to robi się przy pomocy jakiś płynów i było wyrywanie na całego. Strach się bać!!! Teraz, po 3 miesiacach marzy mi się, aby znowu mieć długie (moje są juz za brodę - z tyłu dłuższe) i wymyśliłam sobie ultradźwięki. Ciekawa jestem Waszych opinii na ten temat. Czytałam wypowiedzi na forum, ale niewiele się dowiedziałam
fastcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 17:17   #5248
fastcat
Przyczajenie
 
Avatar fastcat
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
GG do fastcat
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No i oczywiście szukam kogoś, kto nie tylko doradzi mi fachowo, ale na dodatek wykona to na mojej głowie.
Bez problemu mogę gdzieś dojechać - byle nie na drugi koniec Polski)
fastcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 17:25   #5249
ania-lizaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Talking Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej dziewuchy

ja przedłuzyłam sobie z kuzynka na wzajem kupiłysmy włosy od Arkadia_style na allegro. smiechowy sprzedajacy wszystko mi wytlumaczyli i dali rady a nawet dostałam instrukcje.przedluzyłysmy sobie na micoringi efekt superancki. co prawda nameczylysmy sie ale bylo warto.wlosy tez rewela, newet kuzynka farbowała bo miała troche inny blad i szok ale sie udało. i za mala kase mam extra czuprynke!
ania-lizaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 18:46   #5250
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Rani mam jeszcze pytanko, nie chcialam juz dzwonic
Czy syntetyki te tzw. żylety wygladają naturalnie, jesli prostowalabym swoje i tez bym miala idealnie proste? Jesli to mozliwe to prosilabym o fotki dziewczyn z tymi wloskami, bede wdzieczna Aha i czy rowniez te wlosy wytrzymaja 4 miesiace jesli bede oczywiscie o nie dbac? bo to chyba juz slabsza jakosc...
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.