Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-13, 07:18   #1081
tysia1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Cool Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

hej!

wybieram sie we wtorek do Kiss Paris na Nadwiślańskiej do Pani Basi.

Czy któraś z forumowiczek może opisać wrażenia po wizycie w tym salonie?
tysia1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:15   #1082
popiux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
dobry fryzjer KRAKÓW

Witam
Mam od kolegi namiary na Evolution w Krakowie podobno szczygą super.
Może ktoś tam był i wie coś więcej.
popiux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 09:15   #1083
jwpdw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

hej! ja jutro idę na Galla, i mam pytanie ponieważ nie mam żadnego pomysłu na fryzurkę dla siebie ( mam długie kręcone włosy) czy zdać się na fantazje fryzjerek czy zabrać lepiej ze sobą kilka fotek?? jak myślicie
jwpdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 12:35   #1084
asialeg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cześć, kto może polecić mi dobrego fryzjera w okolicach Azorów (oprócz salonu na Radzikowskiego o którym ktoś z forumowiczów już wspominał)? Chodzi mi o fajne wycieniowanie półdługich włosów, zrobienie ciekawej grzywki i nałożenie farby (a raczej pogłębienie koloru). Jeśli to możliwe prosiłabym też o jakiś kontakt z polecanym salonem, z góry dzięki wielkie za pomoc!! Pozdrawiam!
asialeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 18:35   #1085
effryn
Raczkowanie
 
Avatar effryn
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Podhale
Wiadomości: 36
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
hej! ja jutro idę na Galla, i mam pytanie ponieważ nie mam żadnego pomysłu na fryzurkę dla siebie ( mam długie kręcone włosy) czy zdać się na fantazje fryzjerek czy zabrać lepiej ze sobą kilka fotek?? jak myślicie
Ja tez mam długie i krecone włosy a właściwie strasznie spuszone
W kwietniu byłam na Galla zeby coś w koncu zrobić z włosami. Byłam umówiona do pani Ewy, która niestety nie miala pomysłu za bardzo co zrobic ze mną, podcięła mi jedynie koncówki (a były strasznie zniszczone i muszę przyznać że od tego czasu nie ma śladu rozdwajania) i nałożyla jedwab... Zresztą szczerze powiedziała mi, że obawia się że radykalniejsze ścięcie może spowodowac u mnie szopę...

Ale muszę przyznać że nie jest to to czego oczekiwałam po wizycie u fryzjera, zwłaszcza tak chwalonego na wizazu. Myśłałam, że znajdzie sposób na moje włosy.
Plus jest ten że zapałaciłam grosze.

Wiec jeśli masz fotki fryzur które ci sie podobają to lepiej je weź ze sobą

A ja zamierzam wybrać sie do pani Stasi we Framesi na Dietla, która podobno zna się na cięciu kręciołków
effryn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:56   #1086
jwpdw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

i byłam na Galla i spoko, ścinała mnie pani Ewa i bardzo fajnie to wygląda i dałam 30 zł z myciem i lekkim modelowaniem. i jestem zadowolona :P zobaczymy jak będzie jak wymyje głowe
jwpdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 09:47   #1087
tysia1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

poszłam do Kiss Paris ( nadwiślańska, hotel qubus) do Pani Basi zachęcona kilkoma pozytywnymi postami forumowiczek i jestem bardzo zadowolona

Pani Basia ścina dokładnie ( co dla mnie jest niezwykle istotne ) włosy układają sie super! prawdopodobnie odwiedzę ja ponownie, z modelowaniem zapłaciłam 80 pln więc cena do przyjęcia

co prawda nie miałam wizji co do konkretnej fryzury, wiedziałam jedynie czego nie chce mieć na włosach i chodziło mi o klasyczne ścięcie ( jak pokazały wizyty w innych salonach wcale to taka prosta sprawa nie jest, zwłaszcza ze pozbywałam sie asymetrii już jakiś czas) dlatego tez nie wiem jak Basia sprawdza sie jako stylistka czyniąca metamorfozy na włosach

w najbliższym czasie wysyłam tam mojego chłopaka napiszę wrażenia

pozdr
tysia1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 15:45   #1088
maciej185
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

a ja przyznam ze jestem rozczarowany salonem galaxy na piastowskiej...salon polozony na koncu swiata, za siodmym lasem, siodmym strumyczkiem...doajzd komunikacja miejska odpada...to jeszcze nic....
przychodze na umowione spotkanie, jakas paniusia obcina akurat chlopaka na irokeza (albo jesli kto woli na fryzure jaka nosil bekhamp na mundialu w Koreii...kiedy to bylo?)...
ok jego sprawa.ale na wstepie paniusia jakies uwagi co do mojej obecnej fryzury mowi d opozostalych osob..i jakies usmieszki...juz bylem zly...
ale gdy ja jej mowie ze chcialby mcos orygnalnego, a ona mi proponuje irokeza wlasnie, to rece mi opadly...
zaczela sie gubic i szukac cos na szybko w kataogach...i mowi mi: "tu ma pan pare fryzur...one sa niefajne troche...ale..."
jejku...kobieto...po co mi pokazujesz takie niefajne w takim razie?

zagubiona, nieprofesjonalana, nie wiem co ktos inny stamtad perezentuje, jak strzyze, ale ona zero inwencji...zdecydowanie odradzam
maciej185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 15:54   #1089
maciej185
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

a ja przyznam ze jestem rozczarowany salonem galaxy na piastowskiej...
przychodze na umowione spotkanie, jakas paniusia obcina akurat chlopaka na irokeza (albo jesli kto woli na fryzure jaka nosil bekhamp na mundialu w Koreii...kiedy to bylo?)...
ok jego sprawa.ale na wstepie paniusia jakies uwagi co do mojej obecnej fryzury mowi do pozostalych osob..
to jeszcze nic...gdy jej mowie ze chcialbym cos orygnalnego, a ona mi proponuje irokeza wlasnie,no rece mi opadly...
wtedy zaczela sie gubic i szukac cos na szybko w kataogach...i mowi mi: "tu ma pan pare fryzur...one sa niefajne troche...ale..."
jejku...kobieto...po co mi pokazujesz takie niefajne fryzury w takim razie?

zagubiona, nieprofesjonalana, nie wiem zero inwencji...obrocilem sie na piecie, i juz tam wiecej nie pojde...zdecydowanie odradzam
maciej185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 15:57   #1090
maciej185
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: >>Fryzjer-Stylista KRAKÓW<<

a ja przyznam ze jestem rozczarowany salonem galaxy na piastowskiej...
przychodze na umowione spotkanie, jakas paniusia obcina akurat chlopaka na irokeza (albo jesli kto woli na fryzure jaka nosil bekhamp na mundialu w Koreii...kiedy to bylo?)...
ok jego sprawa.ale na wstepie paniusia jakies uwagi co do mojej obecnej fryzury mowi do pozostalych osob..
to jeszcze nic...gdy jej mowie ze chcialbym cos orygnalnego, a ona mi proponuje irokeza wlasnie,no rece mi opadly...
wtedy zaczela sie gubic i szukac cos na szybko w kataogach...i mowi mi: "tu ma pan pare fryzur...one sa niefajne troche...ale..."
jejku...kobieto...po co mi pokazujesz takie niefajne fryzury w takim razie?

zagubiona, nieprofesjonalana, nie wiem zero inwencji...obrocilem sie na piecie, i juz tam wiecej nie pojde...zdecydowanie odradzam
maciej185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 16:00   #1091
maciej185
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ja przyznam ze jestem rozczarowany salonem galaxy na ul.Piastowskiej...
przychodze na umowione spotkanie, jakas blond panienka obcina akurat chlopaka na irokeza (albo jesli kto woli na fryzure jaka nosil bekhamp na mundialu w Koreii...kiedy to bylo?)...
ok jego sprawa.ale na wstepie paniusia jakies uwagi co do mojej obecnej fryzury mowi do pozostalych osob..
to jeszcze nic...gdy jej mowie ze chcialbym cos orygnalnego, a ona mi proponuje irokeza wlasnie,no rece mi opadly...
wtedy zaczela sie gubic i szukac cos na szybko w kataogach...i mowi mi: "tu ma pan pare fryzur...one sa niefajne troche...ale..."
jejku...kobieto...po co mi pokazujesz takie niefajne fryzury w takim razie?

zagubiona, nieprofesjonalana, nie wiem zero inwencji...
a specjalnie umawialem sie, majac nadzieje ze juz jakies propozycje mi przygotuje wczesniej....
obrocilem sie na piecie, i juz tam wiecej nie pojde...zdecydowanie odradzam
maciej185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 19:59   #1092
Cibeles
Przyczajenie
 
Avatar Cibeles
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
GG do Cibeles
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Wizażanki poratujcie!

Chcę zrobić balejaż i podciąć włosy. Jeśli chodzi o balejaż to chcę mieć cieniutkie pasma, ale gęsto. Co do fryzurki - coś kobiecego, seksownego, niebanalnego ale raczej eleganckiego niż awangardowego. No i niestety nie znalazłam nigdzie odpowiedniego zdjęcia, wieć liczę trochę na pomysłowość fryzjera.

Kogo poleciłybyście z poniższej listy?
Oskar z Atelier na Pędzichów
Paula z Paula X Hair na Miechowskiej
Mari z Expandera na Długiej
Beata Oleś z Meissnera 46
Mariusz z Czarnowiejskiej 82

Swego czasu bardzo zawiodłam się na salonie z Galla i przyznam, że niskie ceny salonu Paula czy Beaty Oleś wzbudziły małe obawy co do ich profesjonalności...

Z góry dzięki za wszlkie rady!
__________________
______________________

Od 28/07/2007 Mężatka
Cibeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 11:29   #1093
electra
Raczkowanie
 
Avatar electra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 139
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

jeżeli jestes gotowa na spory wydatek, to polecam ci marie z expandera (zreszta nie pierwszy juz raz). koloryzacje robi swietnie - ja miałam własnie taki balejaz o jakim piszesz i byłam zachwycona efektem. natomiast co do samego strzyzenia, to marie lubi nowoczesne ciecia i jezeli chciałabys cos klasycznego, to lepiej ja o tym uprzedz na wstepnie. aha- na pewno sama Ci cos zaproponuje, bo to fryzjerka z inwencją. duzym plusem jest to, ze po jej cieciach fryzura dlugo sie trzyma i włosy nie potrzebuja specjalnego modelowania.

a tak troszke off topic, to sama mam pytanie. niestety w ostatnich czasach jestem w finansowym dołku, wiec szukam tańszego a równie dobrego fryzjera (choć szczerze wątpię czy znajde. ostatnio eksperymentowałam z freestyle i agnieszka skrobacz, ale choc z koloryzacji byłam zadowolona to z cięcia tak średnio). otóż:

zainteresowało mnie studio effect na kapelance, czy mozecie mi polecic kogos konkretnego z tego salonu, kto dobrze robi koloryzacje i dobrze strzyże?
electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 22:12   #1094
tysia1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

dziewczynki, z pełnym przekonaniem mogę polecić Panią Basię z Kiss Paris z Nadwiślańskiej także dla chłopców, wysłałam tam mojego mężczyznę, który ma szopę na głowie generalnie, niemniej jednak Basia dała radę i chłopak wygląda jak człowiek prześliczna fryzurka sprawiła, ze chyba sie w nim zakochałam od nowa he zaznaczam, ze nie jest to żaden irokez ( taka fryzura raczej nie wymaga wprawnej ręki fryzjera i specjalnych umiejętności ) czy nie wiadomo co, chłopak ma na głowie bardziej coś na kształt bohaterów anime, wiec opcja do ogarnięcia niełatwa


ps. mam zamiar jeszcze odwiedzić Basię, gdyby któraś była u niej i sie zawiodła pisać! wtedy jeszcze przemyśle

a- chłopak zapłacił 40 pln więc cena superowa
tysia1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 20:51   #1095
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Mam pytanko do dziewczyn, które mają cieńkie deliktane włosy: jakiego fryzjera w Krk polecacie dla takich?? Już nie wiem do kogo iść i mam dość stwierdzeń w stylu, że z takimi włosami to się nic nie da robić
Pliss napiszcie jeśli znacie kogoś takiego
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 20:37   #1096
nicesmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Macieju 185, a jak wyglądała Pani, która tak "profesjonalnie" proponowała Ci fryzury?
Właśnie jutro się tam wybieram zachęcona dobrymi opiniami i nie chciałabym zaliczyć tzw. "wtopy" na początek.
nicesmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 13:35   #1097
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A moze któraś z wizażanek wie, ile kosztuje strzyżenie u Marii w expanderze na długiej? Bardzo mi zalezy na modnej, seksownej fryzurce z klasą. Podobaja mi sie takie w stylu V. Beckham. Ale one byly modne jeden sezon temu. A co jest modne na sezon jesien-zima? Mam ciemne włosy do lopatek z grzywka na bok i planuje sporą zmianę. Doradzcie mi kogos, kto dobierez mi fryzurke i nie wystrzepi mi wlosow tak, zeby zostaly piórka. Cena tak ok 100 zl jest dla mnie do przyjęcia...Pomocy
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 09:57   #1098
electra
Raczkowanie
 
Avatar electra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 139
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

u marie - odkąd podrożalo - kosztuje wlasnie ok 100zł. na pewno Ci powie, jakie sa teraz trendy. ale najlepiej zadzwon i zapytaj sama o cene, zeby nie bylo potem niemilej niespodzianki.

a ja przy okazji ponawiam pytanie o to, które fryzjerki (i czy w ogóle) w studio effect polecacie? chciałabym troche zaoszczedzic, ale nie kosztem moich wlosów!
electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 13:43   #1099
Liquorice
Przyczajenie
 
Avatar Liquorice
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez PAULINA CHMIEST Pokaż wiadomość
studio fryzur PAULAXHAIR ul.Miechowska 5 , tel 012 636 46 65 ul.Czysta 8 tel.012 633 16 50, al. 3Maja 5 DS ZACZEK


strzyżenie damskie 18 ,strzyżenie męskie !5 farba-45, 55, 65 . w zależności od długości włosów. balejage od 45 do 85. upięcia od 50, odżywcze maski od 15, Czysta (pani Iwona ,Agnieszka, Monika) Miechowska (pani Monika,Justyna,Ania,Pauli na) 3 Maja (pani Joasia,Kasia)

A orientujesz się moze czy da się tam płacić kartą czy przyjmują tylko gotówkę?
Liquorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 20:39   #1100
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Liquorice Pokaż wiadomość
A orientujesz się moze czy da się tam płacić kartą czy przyjmują tylko gotówkę?

Tylko gotówką można płacić .
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 20:45   #1101
Marta_
Raczkowanie
 
Avatar Marta_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 110
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

a ja szukam dobrego fryzjera stylisty, ktory poradzi sobie z gestymi wlosami, tj umie dobrze obciac- porzedzic, zeby nie powstala szopka cena do 100zl , gdyby ktos mial dosiadczenie z takim prosze o porade bo zawsze cielam sie w miescie rodzinnym u ulubionego fryzjera, boje sie troche zmienic ale kiedys trzeba zaryzykowac
__________________
When everything’s made to be broken I just want you to know who I am...
Marta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 17:34   #1102
mara5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

hej ja wczoraj byłam we FREESTYLE na ul .stradomskiej http://www.freestylestudio.pl/.Wczesniej rowniez sledzilam fora internetowe i w koncu zdecydowalam sie na ten salon i jestem baaaardzo zadowolona)) bylam u pani Gosi,ale rowniez wiele dziewczyn poleca wlascicielke Agnieszke Skobacz))bardzo mila atmosfera i profesjonalan obsluga,ktora potrafi doradzic(podstawowa dlugosc jest scinana na mokrych wlosach a reszta dopiero po wysuszeniu i wyprostowaniu)) ja mam fryzurke na "boba" i razem z farba zaplacilam 159zl ale do tego dostalam maly lakier welli i probke szamponu i maske))mysle,ze znalazlam juz swoj salon w Krakowie) GORACO POLECAM!!!!!
mara5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 21:17   #1103
nicesmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Marta, Byłam ostatnio w Galaxy na ul. Piastowskiej. Jeśli chodzi o dobór fryzurki - Pani Michalina bardzo dobrze sobie z moją fryzurką poradziła. Zawsze nosiłam długie włosy, anjczęściej spięte w koka. Długość ostatnio do połowy pleców. Pani bardzo dobrze mnie ścięła - teraz włosy do ramion i z GRZYWKĄ!
Niestety nie mogę Ci powiedzieć, czy poradzi sobie z gęstymi włosami, bo ja mam raczej rzadkie :-( Niestety cenowo nie są najtańsi. Za balejaż ze ścięciem zapłaciłam 220 zł, ale uważam, że było warto.
Mara poruszyła ciekawą kwestię - chodzi o sposób ścinania i układania. NW Galaxy Pani najpierw suszy włosy, a później je obcina i układa fryzurkę. Z praktycznego punktu to chyba jej wersja jest lepsza, czyli obcinanie na mokrych włosach i później układanie.
nicesmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 11:30   #1104
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Hej Ja chyba też się wybiorę do Galaxy lub do Expandera na Długiej. Do Expandera kiedyś chodziłam, gdy Marie była tam jeszcze jako pomoc. Czas leci niesamowicie.
Ehhh, wszystko fajnie, tylko te ceny są okropne.
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 14:52   #1105
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja zdecydowalam sie pojsc do freestyle wlasnie po fryzurke boba. Mara 5 a jak Cie sciela pai Gosia? Masz płynną linię i duzy skos, czy raczej takie schodki ?
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 12:20   #1106
alena4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam was
Naczytalam sie opini o fryzjerach i udalam sie na zmiane fryzur do Freestyle i powiedz ci mara5 ze nie ujeła mnie fryzura wykonana w tym studiu u Pani Gosi,oczekiwała czegos bardziej tworczego hmmm
poczekalam az odrosły mi troche włosy i wczoraj dotarlam do
Kiss Pariss do Pani Basi i tu akurat potwierdzaja sie opinie z forum Pani Basia genialnie poradziła sobie z doborem dla mnie nowej fryzury nie opieralam sie takze jak zapraoponowala mi zmiane koloru, w ktorym naprawde cudownie sie czuje i to jest dla mnie odkrycie ze ktos potrafil mi w atki sposob dobrac kolor i nowa frzyurke.
SZCZERZE POLECAM PANIA BASIE NAPEWNO ZA MIESIAC SIE ZNOW U NIEJ ZJAWIE.
alena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 12:23   #1107
alena4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ZAPOMNIALAM DODAC ZE KISS PARIS ZNAJDUJE SIE W HOTELU QUBUS I PODAJE TEL. 012 374 56 98
CZYNNE JEst 0D 8-13 i 16-21
alena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:06   #1108
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

alena4
A możesz napisać na jakiej ulicy znajduje się owy salon i jakie mają tam ceny? (strzyżenie z modelowaniem na długich włosach).
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 09:29   #1109
basiazdr
Raczkowanie
 
Avatar basiazdr
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 75
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam,
Jeszcze nie znalałam swojego fryzjera nigdy nie byłam zadowolona bo mam cienkie włoski wiec zazwyczaj je podcinam i spinam w konski ogonek
Sugerując sie opiniami z forum umówiłam sie do Pani Basia z Kiss Paris moze ona zdziala cuda
Czy ktos moze jeszcze sie wypowiedziec na jej temat?????
Z góry dzięki
__________________
od 23.06.2007 od godz 16:23 jestem ZONĄ MEZA MEGO
: jupi:
basiazdr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 14:35   #1110
alena4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

lady_butterfly i basia zdr

adres do Kiss Paris to ul nadwislanska 6 niedaleko galerii Kazimierz ale po drugiej stronie Wisly jadac ul Sarowislna.

Cany za taka usluge sa naprawde przyzwoite strzyzenie kosztuje 80 zl a za moja zmiane w korej mialam robiona 4 stopniowa kuracje joico zaplacilam 260 zl,ta kuracje robiono mi kiedys u Malgosi Babiczi za sama zaplacilam 100 zl wiec polaczenie dobrych kosmetykow i dobrej uslugi jak na ta cene nie jest duże.
alena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.