Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 12:40   #1081
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
A potem ta statystyczna wizazanka pisze ze studia są głupie i jej nic nie dały i wszystkiego musiała się uczyć w pracy... no może coś by dały gdyby się do nich przylozyla zamiast podniecać się zdobywaniem doświadczenia w call center.

Kocham to <3
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 12:43   #1082
azalyn
Raczkowanie
 
Avatar azalyn
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: zza granicy :-)
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Bejbe, właśnie obczaiłam, że masz kanał i jestem zachwycona!
teraz słucham o workach na śmieci i pościgu za śmieciowymi przestępcami!
to kanał mojego męża, ale mnie ciśnie żebym też się pojwiała, podobno oglądalność podnoszę
__________________
Podejrzyj mnie na insta
azalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 12:46   #1083
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Nigdy z tego nie korzystam - odstraszają mnie tłumy, przepychanki przy szafach i wymaziane wszystko co możliwe. Gdyby Rossmann zaklejał kosmetyki, to co innego.
Zapraszam do mojego miasta seksu i biznesu tu zawsze spokój.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 12:46   #1084
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Nawet na Wizażu można baaardzo często spotkać się z opiniami, że ludzie, którzy studiują dziennie i nie pracują to największe leniuchy na świecie. A jak jeszcze ciągną kase od rodziców...
Wiadomo, że statystyczna wizażanka studiuje dziennie medycynę i prawo, do tego pracuję na 1,5 etatu
I to od 16 roku życia, jeżdżenie do liceum 30 km na rowerze a potem praca w strasznych warunkach, ale DA SIĘ
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 12:48   #1085
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Nawet na Wizażu można baaardzo często spotkać się z opiniami, że ludzie, którzy studiują dziennie i nie pracują to największe leniuchy na świecie. A jak jeszcze ciągną kase od rodziców...
Wiadomo, że statystyczna wizażanka studiuje dziennie medycynę i prawo, do tego pracuję na 1,5 etatu
Pozwolę sobie wrzucić coś, co napisałam na blogu na ten temat kilka miesięcy temu, jak sama zaczynałam pracę. Fajnie, że chociaż tu, na Wizażu, ktoś podziela moje zdanie . http://od-silene.blogspot.com/2015/1...azenia-vs.html

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Myślałam właśnie o takim filmie, chcę jednak, żeby było nastrojowo i czekam na nadpaloną świecę od szwagierki.
Ach, jak mnie skręca z zazdrości - sama z tydzień temu wzięłam sprawy w swoje ręce i napisałam tweeta do mojego celebrity crusha, ale pewnie zdążyłabym wypalić całą kolekcję Yankee Laury, zanim on weźmie się za odpisanie mi i setkom tysięcy innych fanek .

Edytowane przez Silene1310
Czas edycji: 2016-03-23 o 12:58
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 12:48   #1086
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
I to od 16 roku życia, jeżdżenie do liceum 30 km na rowerze a potem praca w strasznych warunkach, ale DA SIĘ
Niczym Sz. - opieka nad dziećmi sąsiadów, ulotki, koszenie trawników i miliąą zajęć; dopiero co zaczęła chodzić, a już pracowała ciężko
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 12:54   #1087
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was małą prośbę.
Czytałam w offtopach, że niektóre z Was chodzą na jogę i sobie bardzo chwalą. Poczułam się tym zainspirowana i postanowiłam sama się zapisać na jogę w nowym semestrze
Dzisiaj wrzucili nowy program i szczerze mówiąc mam lekkiego zonka, bo nie wiem czym poszczególne jogi się różnią i co dla siebie wybrać (trochę szukałam na internetach, ale jakoś mało przejrzyste to wszystko mi się wydawało...)

Zależy mi przede wszystkim na popracowaniu nad kondycją (czyli wysiłek fizyczny jak najbardziej) + coś w stylu medytacji (poprzez oddech)

Czy ktoś mógłby mi poradzić co by najlepiej do tego opisu pasowało?

Hatha Yoga
Prana Yoga
Naam Yoga
Kundalini Yoga
Sivananda Yoga
Yin Yoga

Hm, Naam, Hatha i Pranayama są jak dla mnie dobre dla początkujących, Kundalini to zależy czy lubisz jogę w ciszy czy z głosem (bo sie czasem mantry śpiewa) i ogólnie tu zawsze sie spotykałam z dużym naciskiem na samodoskonalenie i ogólną pracą nad intencjami. Jak chcesz wysiłku to raczej bym polecała Vinyase albo Power Yoga, ale nie masz w ofercie. Yin jest dość powolna i płynna, ale np Hatha tez może zmęczyć. Osobiście najwiecej praktykowałem zawsze Hathe i Ashtange.

A teraz pytanie do innych praktykujących: minął już rok od kiedy używam maty Manduka, jakby ktoś był zainteresowany mogę skrobnąć co sadze o niej.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 12:59   #1088
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Zapraszam do mojego miasta seksu i biznesu tu zawsze spokój.
Widzisz, może niesłusznie nie lubisz swojego miasta?


201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:00   #1089
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
A potem ta statystyczna wizazanka pisze ze studia są głupie i jej nic nie dały i wszystkiego musiała się uczyć w pracy... no może coś by dały gdyby się do nich przylozyla zamiast podniecać się zdobywaniem doświadczenia w call center.

Lov, Królowo.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Zapraszam do mojego miasta seksu i biznesu tu zawsze spokój.

A to nie O Bytomiu czasem?
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:01   #1090
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez elunka01 Pokaż wiadomość
A mnie Rózia kojarzy sie z brazylijską urodą

Aggi i jej Penys, tak, uwielbiam to

Nie wiem dlaczego oglądam Olimpię. Czy to taki rodzaj samobiczowania? Naprawdę nie wiem. Mimo, iż mnie bardzo irytuje, to włączam jej filmiki. Ale ostatnio mój poziom irytacji po vlogach szpitalno-lekarskich sięgnął zenitu. Auto, opowiadanie o lekarzach, szpital, przychodnia. Naprawdę nie wiem ile można rozmawiać o zdrowiu, chorobach, lekarzach. Ale to chyba tak jest, ze jak się nie ma innych problemów, to się narzeka na takie rzeczy. Troszkę zajeżdża mi to "Ukrytą prawdą" czy "Dlaczego ja?" Kurcze, fajna rodzina, zdrowe dziecko, maja mieszkanie. Chyba lepiej wyciągnąć z tego to co dobre.

Może zirytowało mnie to dlatego, ze sama mam chore dziecko, mimo to nie mówie o tym na okrągło, tylko walczę i staramy sie normalnie żyć. Oczywiście sa chwile, kiedy mam ochote walić głowa w ścianę, bo patrzę na cierpienie dziecka, a nie moge mu pomóc, ale cieszę sie, z tych dobrych chwil.

Ale chyba jej już nic nie zmieni, dobrze jej tak jak jest, a narzekanie to jej cząstka życia.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------



Pierwszy raz słysze o czymś takim. To jakiś casting? Masz pokazać swój talent, zacząć śpiewać, stawać na rzęsach, klaskać uszami, a jurorzy podliczą punktację? Naprawdę jestem w szoku. Dawniej z meżem wynajmowaliśmy mieszkanie, ale o takim cyrku nigdy nie słyszałam.
A wiesz co? Mi Paulina skojarzyła się z taką.. babcią w moherowym berecie, która całymi dniami by opowiadała o chorobach. Aż przypomniała mi się jedna znajoma mojej mamy, która jak się do niej przychodzi to nie ma innych tematów niż choroby. Cały czas w kółko to samo "bo wiesz, tu mnie boli", "tam u lekarza byłam"...
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:02   #1091
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Czy mógłby ktoś streścić wątek od początku do teraz? Nie mam jak nadrobić

Wysłane z mojego ARIES_785 przy użyciu Tapatalka
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 13:04   #1092
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez cattivo Pokaż wiadomość
i to od 16 roku życia, jeżdżenie do liceum 30 km na rowerze a potem praca w strasznych warunkach, ale da się

ImageUploadedByWizaz Forum1458738239.677828.jpg
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:05   #1093
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Czy mógłby ktoś streścić wątek od początku do teraz? Nie mam jak nadrobić

Wysłane z mojego ARIES_785 przy użyciu Tapatalka

Rózia Ogrodowczyk z Mediakraftu.
Reszta niewarta uwagi.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:07   #1094
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
siostro. Ja nie mam prawa do osoby pracującej powiedziec, że jestem zmęczona po całym dniu na uczelni, bo przecież powinnam zaraz po iść od razu na całą noc zapie*dalać do kopalni, wtedy mogę powiedzieć, że owszem, zmęczona jestem


Nie przejmuj się bejbe, zabrzmi to oklepanie, ale przez niektórych zazdrość w ten sposób przemawia


Same Here, laski
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:13   #1095
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
siostro. Ja nie mam prawa do osoby pracującej powiedziec, że jestem zmęczona po całym dniu na uczelni, bo przecież powinnam zaraz po iść od razu na całą noc zapie*dalać do kopalni, wtedy mogę powiedzieć, że owszem, zmęczona jestem
Spoko z moich obserwacji wynika że później ma to swoją kontynuację, jak już pracujesz to też nie masz prawa być zmęczona bo przecież wracasz do domu i masz labę,a ktoś wraca i dziecko mu w domu płacze więc ten kto nie ma dziecka nie ma prawa być zmęczony a później jedno dziecko? phi! przy dwójce to dopiero człowiek ma prawo być zmęczony itd. itd...
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:37   #1096
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Spoko z moich obserwacji wynika że później ma to swoją kontynuację, jak już pracujesz to też nie masz prawa być zmęczona bo przecież wracasz do domu i masz labę,a ktoś wraca i dziecko mu w domu płacze więc ten kto nie ma dziecka nie ma prawa być zmęczony a później jedno dziecko? phi! przy dwójce to dopiero człowiek ma prawo być zmęczony itd. itd...
No i jeszcze jak masz męża to już w ogóle jesteś zajęta. Mój? Chłop? Konkubent? Moje Kochanie? PHI. MĄŻ dopiero jest na poważnie, a nie zabawa w dom. I przestań mówić do zwierzaka per dziecko, wszystko z Tobą ok? Będziesz miała dzieci to pogadamy.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:41   #1097
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość


A to nie O Bytomiu czasem?
Tak, raczej tak, ale przywłaszczyłam sobie
A że rzut beretem, to chuba mogę!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:42   #1098
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Gabrysiu, też trafiłam na felerny egzemplarz; a kupowany w Bootsie, no już bliżej ideału się nie dało .
Moja gąbka też bootsowa, opakowanie z nową szatą graficzną już mam
Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Rózia Ogrodowczyk z Mediakraftu.
Reszta niewarta uwagi.
Idealne podsumowanie.

A z resztą mam foszka na Rózię - na privie pisze, że ja jej menago, na wizarzu już kogo innego nim mianuje. Ja się tak nie bawię.

Cattivo, byłam ja w Naturze, nie znalazłam Ciebie
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:44   #1099
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
No i jeszcze jak masz męża to już w ogóle jesteś zajęta. Mój? Chłop? Konkubent? Moje Kochanie? PHI. MĄŻ dopiero jest na poważnie, a nie zabawa w dom. I przestań mówić do zwierzaka per dziecko, wszystko z Tobą ok? Będziesz miała dzieci to pogadamy.

W kwestii nazewnictwa - Paulina Krupińska, kobieta Zakopowera, nazwała go w żartach kolegą, pod jednym ze swoich insta-zdjęć. Ależ święte oburzenie wzbudziła u ludu! Przykro mi to mówić i myśleć, ale ludzie bywają opętani.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 13:51   #1100
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
W kwestii nazewnictwa - Paulina Krupińska, kobieta Zakopowera, nazwała go w żartach kolegą, pod jednym ze swoich insta-zdjęć. Ależ święte oburzenie wzbudziła u ludu! Przykro mi to mówić i myśleć, ale ludzie bywają opętani.
Tak. Szczególnie rodzeństwo/małżeństwo Terlikowskich. Z każdą ich nową absurdalną wypoconą groteską mam wrażenie, że już gorzej być nie może. I wtedy pojawia się kolejna i kolejna... tak mi przyszło do głowy, jak przeczytałam 'opętani'
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:54   #1101
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez azalyn Pokaż wiadomość
to kanał mojego męża, ale mnie ciśnie żebym też się pojwiała, podobno oglądalność podnoszę
dobrze gada! MĘŻOWI!

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wrzucić coś, co napisałam na blogu na ten temat kilka miesięcy temu, jak sama zaczynałam pracę. Fajnie, że chociaż tu, na Wizażu, ktoś podziela moje zdanie . http://od-silene.blogspot.com/2015/1...azenia-vs.html



Ach, jak mnie skręca z zazdrości - sama z tydzień temu wzięłam sprawy w swoje ręce i napisałam tweeta do mojego celebrity crusha, ale pewnie zdążyłabym wypalić całą kolekcję Yankee Laury, zanim on weźmie się za odpisanie mi i setkom tysięcy innych fanek .
Dżak, tylko spróbuj odpisać!

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Rózia Ogrodowczyk z Mediakraftu.
Reszta niewarta uwagi.

i za to Cię kocham!
między innymi
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:56   #1102
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII


doncia i lookbook
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:58   #1103
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Moja gąbka też bootsowa, opakowanie z nową szatą graficzną już mam


Idealne podsumowanie.

A z resztą mam foszka na Rózię - na privie pisze, że ja jej menago, na wizarzu już kogo innego nim mianuje. Ja się tak nie bawię.

Cattivo, byłam ja w Naturze, nie znalazłam Ciebie
Kobieto, Ty jesteś menago od #slubroku

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
W kwestii nazewnictwa - Paulina Krupińska, kobieta Zakopowera, nazwała go w żartach kolegą, pod jednym ze swoich insta-zdjęć. Ależ święte oburzenie wzbudziła u ludu! Przykro mi to mówić i myśleć, ale ludzie bywają opętani.
lecę obczajać!
Ta Paulina od zawsze wydawała mi się mądrą, wartościową dziewczyną. Lubię ją jakoś.

ale mam brechty - czytam o koledze, jakaś laska napisala komentarz i myślę - w punkt! a to koment naszego skubańca Banańca.
Uwaga uwaga! Bananek ma nowa bestfriendkę - tym razem Miss Polonię

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2016-03-23 o 14:02
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:58   #1104
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
No i jeszcze jak masz męża to już w ogóle jesteś zajęta. Mój? Chłop? Konkubent? Moje Kochanie? PHI. MĄŻ dopiero jest na poważnie, a nie zabawa w dom. I przestań mówić do zwierzaka per dziecko, wszystko z Tobą ok? Będziesz miała dzieci to pogadamy.


a ledwo weźmiesz ślub to już milion pytań o cionrze no bo jak to tak? ludzie są tacy nietaktowni by nie rzec bezczelni, że szkoda gadać

p.s mieszkamy tymczasowo u Teściów (w tym tygodniu odbieramy klucze od naszego mieszkania ) i moja Teściowa mówi do naszego kota per "wnusiu" dodam, że rozpieściła go do tego stopnia że aż strach pomyśleć co będzie jak się przeprowadzimy
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:05   #1105
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Kobieto, Ty jesteś menago od #slubroku[COLOR="Silver"]
Hmm... Niech Ci będzie Czyli już różyczki mam dla Ninki zamawiać ?

No i o fanach na jutubach nie zapomnij, czekamy
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:05   #1106
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Dziewczyny! Mamy detektywa! :-D uploadfromtaptalk1458742026774.jpg

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:08   #1107
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Hmm... Niech Ci będzie Czyli już różyczki mam dla Ninki zamawiać ?

No i o fanach na jutubach nie zapomnij, czekamy

normalnie widzę już ten filmik ze ślubu - i łzy wzruszenia Laury - i nasze foty porozwieszane na drzewach na działce i będziemy tak tańczyć w sukienkach trzymając się za ręcę i wszędzie Janki Kandle czujecie to?


i wtedy wkroczy Dominika, zdzieli mnie pałą i się obudzę

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2016-03-23 o 14:11
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:10   #1108
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

co tu się dzieje z włosami...?

loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:10   #1109
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII


Oleska i inne youtuberki
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:12   #1110
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
co tu się dzieje z włosami...?

pozazdrościła Ci loczków
idziesz na interwju?
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.