przedłużanie włosów- część II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 08:25   #241
pauluss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie włosów- część II

nieoplacona reklama
pauluss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:13   #242
CandyZG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie włosów- część II

mam pytanko. to prawda ze blondy remy sa gorsze od ciemnych?
CandyZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 14:04   #243
BARBARA24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Ze, sie tak wtrace bezczelnie
Basiu moze wina lezec wlasnie w nakladaNIU ODZYWKI na zgrzewy. Ja tez nakladam odzywke na wlosy, ale omijam łaczenia. Mozesz nkladac odzywke na wlosy ale ponizej laczen. Ja swoje u góry lapie jakby w kucyk i nakladam tez na nie bo roznica bylaby diametralna, moje sliczne slowiany i moje naturalne siano

alez ja czekam na jak najwięcej wtrąceń! po to jest forum chyba...
po pierwszym nalozeniu odzywki wypadły mi pasemka i poszłam je ponownie doczepic i dopiero wtedy fryzjerka mnie poinformowała ze nie mozna nakladac na zgrzewy. uswiadomiona (troche pozno ale zawsze tolepiej niz wcale) uwazałam juz z odzywka ale i tak powypadały, moze w mniejszej ilosci.
ja tez mam naturalne- rozjasnione siano ładuje na nie odzywki i jedwab zeby choc troche wygladac jak ludź!
BARBARA24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 15:10   #244
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a wiecie dziewczynki co ja wam powiem,ze swietna dla wlosow naturalnych jest oliwka bambino!! ja mialam na warkoczu przyszyta tasme 5 tygodni i bylo z nich straszne siano, koncowki w okropnym nieladzie do tego koltunily sie prawie momentalnie po rozczesaniu, zdjelam, nalozylam na nie oliwke bambino na caly dzien i cala noc, potem mycie odzywka i cudo! wloski jak nowe dokupilam wiecej i zrobilam na spinki, i te stare mozna bylo wykorzystac bo sa nadal mieciutkie mam blond 22 z latrend i remy, i powiem szczerze,ze nie widze roznicy miedzy tymi dwoma firmami... blond jak blond... teraz tylko nie mam koltunow bo je zdejmuje do snu, a myje swoje osobno i te na tasmach tez osobno, wygoda jak nic
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 13:35   #245
kuna1005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 77
GG do kuna1005
Dot.: Przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez iveti Pokaż wiadomość
od moderatora
I część wątku o przedłuzaniu włosów znajduje się tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114772
zapraszam do lektury, a w tym watku rowniez do dyskusji

Chciałabym przedłużyć sobie włosy , znalazłam tutaj na forum Panią która przedłuża włosy ( w domu u klienta) ale niestety ta Pani jest z Warszawy.Szukam własnie takiej Pani ale z Katowic lub okolicy.Oczywiście jest duzo salonow ktore oferuja taką usługe ale ceny są nie do przyjęcia.( 2000) Interesuje mnie oferta w cenie do 1200zl.Pozdrawiam . Iveti

u mnie w mieście babka robi za 550 zl
__________________
never be the same again ..
kuna1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 13:36   #246
kuna1005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 77
GG do kuna1005
Dot.: przedłużanie włosów- część II

teraz ja mam pytanie! do fryzjerek / ów
jaka powinna być najkrótsza dlugość od skóry golowy żeby doczepić wloski ??
__________________
never be the same again ..
kuna1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 18:56   #247
BARBARA24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie włosów

czy ktoś może polecić kogoś kto przedłuży mi włosy w Legnicy lub okolicach Legnicy??
BARBARA24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 11:46   #248
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

mam pytanko do wszytskich którzy się znają czy przedłużajac włosy na tasme przyszyta do warkoczyka włosy z których zaplatamy warkocz powinny byc swiezo umyte czy wlasnie lekko tluste? Bo pamietam jak murzynki plotły mi warkoczyki to włosy smarowaqły wazeliną zeby zapleść bardziej ciasne warkoczyki zeby sie dluzej trzymały tu tez tak powinno byc?? z gory dzieki a i powiedzcie mi te warkoczyki zaczyna sie od jednej stroy i na drugiej konczy czy robi sie od jednego boku do srodka a potem od drugiego do srodka? nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi ale jak plecie sie z jednego boku do drugiego to wydaje mi sie ze z jednej strony bedze ten warkocz grubszy z drugiej cienszy?? myle sie? Pozdrowionka
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 13:30   #249
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
mam pytanko do wszytskich którzy się znają czy przedłużajac włosy na tasme przyszyta do warkoczyka włosy z których zaplatamy warkocz powinny byc swiezo umyte czy wlasnie lekko tluste? Bo pamietam jak murzynki plotły mi warkoczyki to włosy smarowaqły wazeliną zeby zapleść bardziej ciasne warkoczyki zeby sie dluzej trzymały tu tez tak powinno byc?? z gory dzieki a i powiedzcie mi te warkoczyki zaczyna sie od jednej stroy i na drugiej konczy czy robi sie od jednego boku do srodka a potem od drugiego do srodka? nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi ale jak plecie sie z jednego boku do drugiego to wydaje mi sie ze z jednej strony bedze ten warkocz grubszy z drugiej cienszy?? myle sie? Pozdrowionka


ja mialam plecione z dwoch stron, tzn zakonczenia warkoczykow mialam na srodku glowy i na 2 naszywalam jedna tasme...
ja mialam na swieze wlosy,znaczy sie umyte rano a robione wieczorem,ale mysle,ze to nie ma wiekszego znaczenia, warkocz i tak nie moze byc zbyt ciasny zeby cie cokolwiek ciagnelo....
ja osobiscie nie polecam,wiem,ze wiele osob chwali sobie ta metode,mi nie sluzyla za bardzo.... gumeczki ktorymi mialam zawiazane warkoczyki pekaly co chwile i musialam conajmniej raz na 2dni polowe z nich wymienic... nosilam wloski 5 tygodni i z warkocza zrobil mi sie jeden wielki koltun, mama mi rozczesywala,a bolalo niemalo, do tego wylysialam, tyle mi wlosow wypadlo ze bylam w szoku...(ale to ponoc normalne przy przedluzaniu kazda metoda :P)
osobiscie polecam clip-in
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 18:43   #250
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

do bolu jestem przyzyczajona juz 2 raz sciagam prawie polroczne ringi bolalo jak cholera teraz jestem w trakcie drugiego razu ae robie to na raty obcielam je do moejj dlugosci i wczoraj sciagnelam boki dzis sie z tylem mecze pewnie jutro dokoncze:P:P a co do nowych wlosow to ja chcem miec warkoczyki bez gumek poprostu zszyte reniu moze ty pomozesz czy tak wogole sie robi tzn bez gumek??i czy wtedy na boku sie zakancza czy na srodku??? odrazu mowie ze ja tez bede miala na kazdym warkoczu po 2 tasmy. Z gory bardzo dziekuje*
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 18:53   #251
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
ja osobiscie nie polecam,wiem,ze wiele osob chwali sobie ta metode,mi nie sluzyla za bardzo.... gumeczki ktorymi mialam zawiazane warkoczyki pekaly co chwile i musialam conajmniej raz na 2dni polowe z nich wymienic... nosilam wloski 5 tygodni i z warkocza zrobil mi sie jeden wielki koltun, mama mi rozczesywala,a bolalo niemalo, do tego wylysialam, tyle mi wlosow wypadlo ze bylam w szoku...(ale to ponoc normalne przy przedluzaniu kazda metoda :P)
a mi (odpukać) nie robią się żadne kołtuny a jak ściągłam włosy po raz pierwszy przy korekcie to byłam w szoku, że tak mało włosów mi wypadło a co do gumeczek, to nawet nie wiem czy jakieś mam
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 19:32   #252
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

kaczorka a kto ci robil wloski moze renia?? po jakim zasie mialas korekte? a [pamietasz czy warkoczyki zakanczala ci na srodku czy po boku??
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 19:53   #253
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
kaczorka a kto ci robil wloski moze renia?? po jakim zasie mialas korekte? a [pamietasz czy warkoczyki zakanczala ci na srodku czy po boku??
tak Renia kochana korektę miałam po 8 lub 9 tygodniach. Warkoczyki są zakończone po środku...chyba
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 19:59   #254
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A ja się teraz zastanawiam nad tą metodą na taśmie z klejem. Tape on/tape off.

Ktoś wie ile taśma tak umocowana się trzyma?

Jeszcze myślę nad przyczeianiem włosów na spinki, wtedy się mniej niszczą.

Aaa.. Zapomniałabym. Rozmawiałam ze znajomą, dziewczyna przedłuża sobie włosy (od kilku lat już sama) różnymi metdami. I na mi powiedziała,że jednak zdecydowanie woli syntetyki mieć gdyż tak się nie niszczą jak naturaln.e Więc teraz i ja sie zaczęłam zastanawiać nad syntetykami. Nie dość że tańsze to i mają się mniej 'zużywać'
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 08:57   #255
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
a własnie. bede 7-go grudnia we wroclawiu. robimy korekte, Haniu?

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
do bolu jestem przyzyczajona juz 2 raz sciagam prawie polroczne ringi bolalo jak cholera teraz jestem w trakcie drugiego razu ae robie to na raty obcielam je do moejj dlugosci i wczoraj sciagnelam boki dzis sie z tylem mecze pewnie jutro dokoncze:P:P a co do nowych wlosow to ja chcem miec warkoczyki bez gumek poprostu zszyte reniu moze ty pomozesz czy tak wogole sie robi tzn bez gumek??i czy wtedy na boku sie zakancza czy na srodku??? odrazu mowie ze ja tez bede miala na kazdym warkoczu po 2 tasmy. Z gory bardzo dziekuje*
warkoczyki zszywam .oczywiscie robi sie z dwóch stron zeby byly równe. jak zaczniesz z jednej strony i zakonczysz z drugiej to bedzie taki gruby na koncu. gumeczek tez kiedys uzywalam. trzymaly tez super. ale teraz poprostu zszywam.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-19 o 21:03 Powód: post pod postem
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 09:03   #256
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a własnie. bede 7-go grudnia we wroclawiu. robimy korekte, Haniu?
właśnie napisałam do Pani emaila Tak zrobimy korektę 7-ego
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 10:58   #257
Weronika233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Brzeg,Opole,okolice
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Barbara 24 prosze odpisz mi czy znalazlas kogos w okolicy Legnicy kto przedluza wloski??jak tak to prosze daj mi namiar jakis pozdrawiam
Weronika233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 12:39   #258
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mi naprzyklad metoda warkoczyk plus przyszyta tasma wogole nie pasil.Swedziala mnie glowa(bo tego warkoczyka nie szlo dokladnie wymyc)
arkoczyk mi zjezdzal,rozwalil sie juz po2tyg..po bokach mam cienkie wlsoy i pod ciezarem tasmy po prostu mi wylecialy rzem z cebulkami
Teraz chce sobie kupic te clip on l;ub tasme przyczepic tulejkami lub ringami.Mysle powaznieo syntetykach,mozecie polecic jakis sklep i nazwe najlepszych na tasmie>MOnofibre ??czy jak sie one nazywaj?
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 15:39   #259
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pani Renato czy była juz Paqni na szkolenieu o którym byla mowa wczesniej(greath lenghts-chba tak to sie pisało)??
bylabym wstepnie zainteresowana wiec prosze o jakies info

czy włosy do clip in wystepuja tylko w wersji syntetycznej?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 16:39   #260
goldfish_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cześć dziewczyny
Długo zastanawiałam się nad przedłużeniem włosów, przeczytałam prawie całe forum odnośnie przedłużania i w końcu zdecydowałam się. Włoski mam już od ponad tygodnia Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu jak i wykonania. Przedłużała mi dziewczyna w domu, i nawet niedrogo zapłaciłam Robiłyśmy zdjęcia przed i po. Postaram się je zdobyć i ocenicie same
goldfish_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 17:39   #261
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: przedłużanie włosów- część II

cały czas zapuszczam włosy, mam ich dużo, ale niestety cienkie najlepszym sposobem na przeczekanie tej fazy wzrostu jest dla mnie doczepienie. Przedłużam często w Berlinie w Afroshopie, tzw. waves. A więc moja fryzjerka robi na wysokości uszu 4 rzędy cornrows (ilość rzędów może być mniejsza bądź wieksza) i doszywa włosy na taśmie. efekt jest super, nie niszczy włosów, ostatnio nosiłam je 3 miesiace.
dodam 2 zdjęcia jak znajdę jakieś lepsze co widać tył to podrzucę tutaj
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011

Edytowane przez carolans
Czas edycji: 2008-03-12 o 16:20
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 18:20   #262
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Czesc dziewczynki! Mam pytanie do posiadaczek wlosow syntetycznych-jak i czym je pielegnowac zeby dlugo byly ladne? Pani Reniu-moze Pani mi pomoze?Co jest wskazane i zalecane przy takich wlosach a co nie?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 18:32   #263
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Pani Renato czy była juz Paqni na szkolenieu o którym byla mowa wczesniej(greath lenghts-chba tak to sie pisało)??
bylabym wstepnie zainteresowana wiec prosze o jakies info

czy włosy do clip in wystepuja tylko w wersji syntetycznej?
bede w srode 21-szego.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 18:33   #264
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki! Mam pytanie do posiadaczek wlosow syntetycznych-jak i czym je pielegnowac zeby dlugo byly ladne? Pani Reniu-moze Pani mi pomoze?Co jest wskazane i zalecane przy takich wlosach a co nie?
one lubia jedwab w kazdej postaci oraz kosmetyki z proteinami mleka.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 19:19   #265
ExtraStylJoasia
Przyczajenie
 
Avatar ExtraStylJoasia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 23
Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
A ja się teraz zastanawiam nad tą metodą na taśmie z klejem. Tape on/tape off.

Ktoś wie ile taśma tak umocowana się trzyma?

Jeszcze myślę nad przyczeianiem włosów na spinki, wtedy się mniej niszczą.

Aaa.. Zapomniałabym. Rozmawiałam ze znajomą, dziewczyna przedłuża sobie włosy (od kilku lat już sama) różnymi metdami. I na mi powiedziała,że jednak zdecydowanie woli syntetyki mieć gdyż tak się nie niszczą jak naturaln.e Więc teraz i ja sie zaczęłam zastanawiać nad syntetykami. Nie dość że tańsze to i mają się mniej 'zużywać'
Przedłużam włosy od kilku lat, każda dziewczyna która miała syntetyki a potem założyła naturalne włosy już nigdy nie chciała wrócić do syntetyków. Ale wybór zawsze nalezy do ciebie
__________________

Pozdrawiam
Joasia

Edytowane przez ExtraStylJoasia
Czas edycji: 2007-11-19 o 21:05 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
ExtraStylJoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 20:26   #266
nicole1985
Przyczajenie
 
Avatar nicole1985
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z włosami kręconymi?? Czy po pierwszym umyciu nadal pozostają one kręcone??? Bo różne opinie słyszałam. I jak należy takie włosy pielęgnować i stylizować ??
__________________
"Zanim coś zrobisz, zanim kogoś zranisz...-przystań na chwilę i zastanów się nad tym czy warto... Mysl, dziesięć razy myśl zanim zabrniesz za daleko... zanim dojdziesz tam, skąd trudno sie cofnąć"
nicole1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 21:00   #267
ExtraStylJoasia
Przyczajenie
 
Avatar ExtraStylJoasia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Włosy kręcone po pierwszym umyciu trochę się prostują, aby uzyskać znowu mocny skręt należy wgnieść we włosy niewielką ilość pianki, odzywki, gumy lub wosku (do włosów kręconych). Niestety pielęgnacja włosów kręconych wymaga większej uwagi niż w przypadku włosów prostych (polecam CREMA AL LATTE - KREM MLECZNY, Goldwell - Kerasilk Ultra Rich Care (dla włosów ekstremalnie suchych, zniszczonych i trudno poddających się stylizacji), Creme of Nature (odżywiający szampon organiczny i odżywka). Klientki chwala sobie też z kosmetyków ogólnodostepnych odzywkę bez spłukiwania SunSilk (zielona do włosów kręconych), Dove - spray dwufazowy, Timotei - Szampon z winogronami i cytryną. Nie wolno loków rozczesywać na sucho bo na głowie zrobi się siano!
__________________

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 21:05   #268
ExtraStylJoasia
Przyczajenie
 
Avatar ExtraStylJoasia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kuna1005 Pokaż wiadomość
teraz ja mam pytanie! do fryzjerek / ów
jaka powinna być najkrótsza dlugość od skóry golowy żeby doczepić wloski ??
Włosy powinny mieć ok. 5cm, ale ostatnio miałam klientke, która miała włosy o dł. ok. 1cm ( tył), mimo iz nie byłam do końca przekonana założyłam jej włosy falowane (przy takiej fakturze mniej widać łaczenia), mineły prawie 3 tygodnie nic się nie dzieje, żadne pasmo nie spadło, dziewczyna jest super szczesliwa że nie wygląda już jak chłopak...
Zobacz zdjecia przed i po...

__________________

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 21:13   #269
nicole1985
Przyczajenie
 
Avatar nicole1985
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A u kogo na allegro najlepiej zamówić takie włosy?? Macie jakiś sprawdzonych użytkowników ??
__________________
"Zanim coś zrobisz, zanim kogoś zranisz...-przystań na chwilę i zastanów się nad tym czy warto... Mysl, dziesięć razy myśl zanim zabrniesz za daleko... zanim dojdziesz tam, skąd trudno sie cofnąć"
nicole1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 21:46   #270
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja ostatnio zamawiałam włosy u 4greathair, ale zamawiałam pasemka z kryształkami, są też kręcone ale nie wiem jakiej jakości. szybka wysyłka
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.