karmelkowe włosy:)) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-21, 15:19   #571
NiaNia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
NiaNia- Dziekuje Ci bardzo- to moje wlosy Niestety kolor taki uzykiwalam tylko na zdjeciu W rzeczywistosci byl on bardziej zolty niz karmelowy :/ Obecnie w ogole mam duzo brzydszy kolor w wyniku koloryzacji szamponem Casting Creme Gloss Blond, ktory sie nie zmyl :/
Nie wiem jaka farba/szamponem mozna uzyskac taki kolor
Ale numer Zazdroszcze chocby efektu na zdjęciu, przesliczny, to własnie moje marzenie.
A co robisz ze te włosy sa takei sliskie, świecące i mają takie piekne fale ?
Jestem zachwycona.

A w jaki sposób uzyskałaś taki kolor? I na jaki go nakładałaś ?
NiaNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 15:22   #572
NiaNia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
NiaNia- Dziekuje Ci bardzo- to moje wlosy Niestety kolor taki uzykiwalam tylko na zdjeciu W rzeczywistosci byl on bardziej zolty niz karmelowy :/ Obecnie w ogole mam duzo brzydszy kolor w wyniku koloryzacji szamponem Casting Creme Gloss Blond, ktory sie nie zmyl :/
Nie wiem jaka farba/szamponem mozna uzyskac taki kolor
O kurcze , mowisz ze Cating sie nie zmył? Jestem przerazona, bo nałozyłam Casting w niedziele, kolor jasny braz. Wygladam tak
Myje go dwa razy dziennie szamponem przeciwluzpiezowym i licze ze sie wyplucze
ale chyba zacznam sie bac

Edytowane przez NiaNia
Czas edycji: 2007-11-26 o 11:51
NiaNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 19:35   #573
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Wiec oto historia moich wlosow: 3 lata temu farbowalam wlosy srednim blondem z Palette Natural Colors, zeby przykryc pasemka, kolor sie spral i nie roznil od naturalnego, wiec tak zostalo. Generalnie farby nie polecam, bo niszczy wlosy :/ Chcialam teraz uzyskac podobny efekt blondem z Castinga i zupelnie nie wyszlo :/ Zolty polysk zamiast zniknac poglebil sie . Teraz mysle nad Nugatem z Castinga, albo jakimis innym szamponem... ale jakos nie moge sie na nic zdecydowac.
Oczywiscie wlosy tylko na zdjeciu z flashem tak ladnie wygladaly, w rzeczywistosci sa duzo bardziej zniszczone, matowe . A fale to od krecena na szczotke :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 07:37   #574
NiaNia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Wiec oto historia moich wlosow: 3 lata temu farbowalam wlosy srednim blondem z Palette Natural Colors, zeby przykryc pasemka, kolor sie spral i nie roznil od naturalnego, wiec tak zostalo. Generalnie farby nie polecam, bo niszczy wlosy :/ Chcialam teraz uzyskac podobny efekt blondem z Castinga i zupelnie nie wyszlo :/ Zolty polysk zamiast zniknac poglebil sie . Teraz mysle nad Nugatem z Castinga, albo jakimis innym szamponem... ale jakos nie moge sie na nic zdecydowac.
Oczywiscie wlosy tylko na zdjeciu z flashem tak ladnie wygladaly, w rzeczywistosci sa duzo bardziej zniszczone, matowe . A fale to od krecena na szczotke :P
dzieki za twoją historię
Tak czy inaczej efekt na zdjęciu imponujący. Zamierzam z tym zdjęciem pojsc do fryzjera i wymusic zrobienie czegosc choc trochę podobnego. Oczywiscie jesli szanowny Casting wymyje sie z moich włosów. Uwazaj z ty Castingiem jest mega ciemny!!Ja zafarbowałam jasnym brazem na wlosy blond , wyszły mi czarne Fakt ze włosy sa sliske, swiecące, wygladają zdrowo(choc nie sa) ale kolor mega ciemny. Troche sie zmył od niedzieli, ale myje kilka razy dziennie
NiaNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 12:22   #575
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Poison27- moim zdaniem o wiele ladniej bedzie ci w takim jasny karmelku/miodzie. Kolor ociepli twoja twarz i bedziesz wygladac duzo naturalniej. No i wlosy pewnie mniej ci sie zniszcza. Popielaty blond chyba w ogole przestaje byc modny. Wystrarczy spojrzec na odcienie nowych linii farb do wlosow- w wiekszosc to naturalne kolory, wg mnie takie wlasnie sa ladniesze, niz dotychczas wychwalane sztuczne blondy lub czernie.

zapisalam sie na balejaż - a poniewaz chce przyciemnic wlosy, fryzjerka doradzila zebym przed balejazem zafarbowała na odcien o 3,4,5 tonow ciemniejszy niz teraz aby balejaz sie nie wypłukał za szybko. Który z tych polecacie? Moje zdjęcie jest na poprzedniej stronie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=1440717

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=1441954
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 15:37   #576
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Witam
Loreal wypuścił teraz na rynek trzy nowe odcienie Castinga, ciepłe barwy ze złotymi refleksami: Chocolade, Praline i Carmel
W reklamie wyglądają cudownie, tylko czekac az pojawią się w sklepach.
Ja niestety moje carmelowe pasemka ufarbowałam na ciemny brąz i mam teraz czarnobrązowe włosy.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:05   #577
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Na zdjeciach kolory wygladaja ladnie, choc sa dosc ciemne. Wydaje mi sie jednak, ze w praktycie beda bardzo ciemno wychodzic na wlosach :/
W ogole one sa juz w Polsce?? bo ja ani nie widzialam u nas tej reklamy, ani nie widzialam ich w sklepach..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 17:47   #578
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ciekawie brzmią te nazwy ale na polskiej stronie loreala chyba jeszcze nie ma tych nowych odcieni albo nie zauważyłam
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 19:04   #579
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Na polskiej ich nie ma, ale wejdz na angielska- tam mozesz sobie zobaczyc jak wygladaja. TO nie sa takie karmelki o jakich myslimy, ale i tak mi sie podobaja calkiem.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 19:53   #580
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: karmelkowe wlosy:))

TU zamieściłam zdjęcia tych kolorów, znałazłam je na niemieckiej stronie. W Polsce ich nie ma.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 13:49   #581
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: karmelkowe wlosy:))

I ja już od dawana choruje na karmelek Próbowałam juz chyba wszysktiego w tym i tygrysiego oka(szybko zeszła) I innych
Teraz tata mi przysłał taką farbe honey blond Jak tylko podkuruje moje kręcone włosy po tych wszystkich farbowaniach to zabieram się za tą farbe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fsfsfs.JPG (51,3 KB, 971 załadowań)
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 14:21   #582
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
I ja już od dawana choruje na karmelek Próbowałam juz chyba wszysktiego w tym i tygrysiego oka(szybko zeszła) I innych
Teraz tata mi przysłał taką farbe honey blond Jak tylko podkuruje moje kręcone włosy po tych wszystkich farbowaniach to zabieram się za tą farbe

Widzialam te farby! Maja super kolory. Tylko z tego co czytalam to sa to farby glownie do ciemnych wlosow- rozjasniajace (na zdjeciach sa glownie murzynki wiec chyba dla nich byly wymyslone), wiec raczej balabym sie ich uzywac sadzac po tym jak dzialaja podobne farby tego typu dostepne na polskim rynku.
Tak z ciekawosci to w jakim kraju je mozna kupic (ja widzialam w USA)??
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 13:22   #583
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Wiecie może jak uzyskać taki kolor (to chyba karmelkowy)?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jamie_lynn_teen_vogue1.jpg (91,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aug04-britney-sid-2.jpg (41,7 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (85,4 KB, 149 załadowań)
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 23:09   #584
ImaginationGirl
Raczkowanie
 
Avatar ImaginationGirl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 41
Dot.: karmelkowe wlosy:))

a mi sie w koncu chyba udalo dojsc do tego kolorku co chialaam;] teraz to juz raczej karmel;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ggagagaaga.JPG (34,4 KB, 876 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uuuu.JPG (34,0 KB, 546 załadowań)
ImaginationGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:47   #585
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: karmelkowe wlosy:))

ImaginationGirl cudowny kolor, jak to zrobiłaś???
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:03   #586
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Potwierdzam, kolor moich marzen. Cudo!!!!!! ImaginationGirl musisz koniecznie napisac jak go uzyskalas!!!
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 16:45   #587
ImaginationGirl
Raczkowanie
 
Avatar ImaginationGirl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 41
Dot.: karmelkowe wlosy:))

no dosc sie nameczylam, ale uzyskalam go przypadkiem, wychodzilam z czarnych wlosow na blond i po paru farbowaniach(pasemkach) poszlam do fryzjerki a efekt byl tragiczny u gory y mialam jasne prawie biale a nizej zolte a na koncach pomaranczowe wiec poszlam do sklepu i kupilam farbe garnier colour naturals nr 7 blond , na obrazku wlasnie jest taki karmelowy dlatego zdzwiialam sie ze pisze blond, od razu po nalozeniu rpzez 3 mycia mialam wlosy brazowe a potem sie zmylo i zostal karmelik
ImaginationGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:03   #588
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez hercia22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zwróćcie uwagę na farbę Garnier Color Naturals nr 7 Blond. Na zdjęciu wpada trochę w rudy ale w rzeczywistości na pudełku to idealny karmel. Spróbujcie, sprawdzcie powodzenia Załącznik 973950
ja nim malowalam pare dni temu ,nałozylam na blond(po loreal paltinium) z lekkim ciemnobrązowym odrostem ,wyszedł mi całkiem całkiem na odroscie ale ciemniejszy niz na opakowaniu,a na blondzie mial lekko oliwkową poswiatę- moja mama ma pasemka(loreal platinium) a na reszte wlosow ten garnier na 15 min ,załączam zdjecie mamy (pomaranczowy zakiecik),a sobie jeszce nie robilam bo niedawno farbowalam-ale moj jest duzo ciemniejszy

Edytowane przez Agga407
Czas edycji: 2007-12-28 o 20:08 Powód: złe zdjecie
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:08   #589
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: karmelkowe wlosy:))

oj wleilam nie to zdjecie musze poszukac
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 20:47   #590
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: karmelkowe wlosy:))

te ciemniejsze refleksy sa farbowane garnier blond nr 7,nalozone na blond (rozjasniany) max15 min,moje trzymalam ok 45 (tez na blond) i wyszly mi dosc ciemne(na odrostach mają karmelową posiwate)ale uwaga na blondzie zajezdzaja gdzie niegdzie oliwka,po sylwestrze wkleje fotke ( jutro rano wyjedzdzam),
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg komunia adzia 085 Correction.jpga.jpg (28,0 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg komunia adzia 020 Correction.jpg (21,0 KB, 129 załadowań)
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 23:23   #591
agnes-ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Dla każdego karmel oznacza co innego ja już jakiś czas temu zaczełam eksperyment z tym odcieniem. Na 1 i 2 zdięciu ufarbowałam swoje włosy karmelową czekoladą z Wellatonu, kolor moim zdaniem jest sliczny choć jego odcień przypomina nieco rudy, ale w rzeczywistości włosy są delikatniejsze i nie tak bardzo pomarańczowe , ciemne jak na fotkach.
3 i 4 zdięcie to efekt ufarbowania Safirą odcieniem tygrysie oko- ten kolor przypomina nieco karmelową czekoladę, ale jest znacznie subtelniejszy, pozbawiony rudego koloru. Już kilka miesięcy używam tej farby i jestemm bardzo zadowolona na 3 i 4 zdięciu oprócz karmelu mam zrobionych kilka pasemek blondu, które bardzo fajnie uzupełniły całość.
Mam nadzieje, że zdięcia będą dla was pomocne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karmel11.JPG (43,7 KB, 384 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karmel2.jpg (39,6 KB, 552 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg safira11.JPG (8,2 KB, 462 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg safira22.JPG (12,7 KB, 376 załadowań)
agnes-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 08:10   #592
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: karmelkowe wlosy:))

Agnes-ka ciekawi mnie bardzo na jakie włosy nakładałas karmelkową czekolade wellatonu??? Kolor prześliczny. W końcu widze na tym forum włosy o odcieniu prawdziwego karmelu
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 10:52   #593
agnes-ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Mój naturalny kolor włosów to jasny blond , właściwie taki był jak byłam znaczne młodsza wraz upływem lat kolor zmienia się i niestety niewiele naturalnych blondynek jest zadowolonych ze swojego koloru. Mój blond był takim mysim odcieniem ale jasnym. Wiele miesięcy farbowałam włosy farbą z Garniera- Garnier colors natural chyba kolor nr 8 jasny blond , który wychodził wbrew swojej nazwie dość ciemny znacznie przyciemnił mój kolor, nazwała bym go ciemnym lub średnim blondem. Niestety my blondynki tak mamy, iż cokolwiek nałożymy na swoje włosy będzie się to dość szybko spłukiwało więc już po kilku myciach kolor stawał się znacznie jaśniejszy. Karmelową czekoladę zaczęłam nakładać właśnie na ten odcień.
agnes-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 10:59   #594
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: karmelkowe wlosy:))

Myslisz że na taki kolor jak mam teraz moge spokojnie nakładać karmelkowa czekolade?? Pytam tak profilaktycznie bo narazie jestem zadowolona ze swojego kolorku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0038.JPG (10,3 KB, 108 załadowań)
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 11:49   #595
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ja mam wlosy ciemny/sredni blond, coraz bardziej kusi mnie ta karmelowa czekolada. Kolorek na fotce jest piekny, chociaz mi zalezy na troche ciemniejszym Ale akurat mam ciemniejsze wlosy to powinno tez wyjsc u mnie ciemniej :P Obawiam sie jednak ciagle o stan wlosow po farbowaniu i o to jak wyjda moje odrosty po Castingu :/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 13:33   #596
agnes-ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: karmelkowe wlosy:))

julittaa22 myślę, że bez obaw możesz nałożyć na swoje włoski karmelową czekoladę, ja miałam trochę ciemniejszy odcień blondu ale myślę , że kolor będzie podobny do tego, który wkleiłam na zdjęciach. Z resztą pamiętam, że po raz pierwszy jak farbowałam włosy tą farbą kolor bardzo szybko się spłukał więc wrazie gdybyś się źle w nim czuła szybko straci swoją intensywność. Niestety przyciemniając blond trzeba włosy zafarbować kilka razy by kolor był bardziej trwały. Ja karmel nosze na swoich włosach już ponad rok i w tej chwili mogę farbować włosy już znacznie rzadziej, na początku farba po 2 góra 3 tygodniach była już bardzo wypłukana( myje głowę co 2 dzień).
agnes-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 09:27   #597
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Przegladajac inny watek natknelam sie na jakas malo znana profesjonalna farbe. http://www.drej.isklep24.pl/index.ph...sort=2a&page=4
Kolor 8.03 ciepły jasny blond i złocisty blond sa sliczne na fotce.
Szkoda, ze farba jest profesjonalna i prawie nikt o niej nie slyszal :/

Jest jeszzce taka farba- Krasa z Faberic ale tez mozna ja zamowic tylko przez internet albo konsultantke. Rowniez jest malo znana i widzialam tylko kila opinii na jej temat. http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/t...35-p-3669.html

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2008-01-14 o 11:31
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 17:20   #598
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Własnie na reklamowce drogerii Natury zauwazylam nowe kolory Palette Deluxe z serii Gold Gloss Blonds
Ten w srodku wyglada super :p
Szkoda ze to niestety Palette i niszczy dosc mocno wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dn04_3.jpg (15,2 KB, 180 załadowań)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 22:31   #599
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Widzialam te farby! Maja super kolory. Tylko z tego co czytalam to sa to farby glownie do ciemnych wlosow- rozjasniajace (na zdjeciach sa glownie murzynki wiec chyba dla nich byly wymyslone), wiec raczej balabym sie ich uzywac sadzac po tym jak dzialaja podobne farby tego typu dostepne na polskim rynku.
Tak z ciekawosci to w jakim kraju je mozna kupic (ja widzialam w USA)??


Kupione były w USA, nie mam pojecia czy sa dostępne w Polsce
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 17:20   #600
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Witajcie!
Też chciałam mieć karmelkowe włosy, ale wpadające zdecydowanie w blond bardziej niż w rudy. Poszłam do fryzjerki, wyjaśniłam, pokazałam w gazecie zdjęcie i ustaliłam kolory. Od trzech dni mam na głowie taki dziwny karmel, ale jednak karmel. Niestety wpada potwornie w rudy, ale czystym rudym nie jest. Uzyskałam taki karmelkowy z mojego naturalniego, ciemnego brązu. Udało się to za pomocą dwóch farb i w sumie kolorów trzech: ciepłego piaskowego, bardzo jasnego, niemal platynowego blondu i mojego własnego brązu.

Zanim poszłam do fryzjerki też zastanawiałam się nad tymi farbami Palette Gold Gloss Blond, ale niestety nie mogłam jej nigdzie znaleźć
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.