Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-20, 11:30   #3571
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Pewnie jak wiele wizażanek będę chciała usunąć konto ale jak żyć bez tego wątku? Myślałyście już może nad tym gdzie by się tu ewakuować z daleka od wizażu?
Teraz tylko ten wątek mnie tu trzyma.
Hmm... jest juz miniaturowa grupka na insta a na mysl mi przychodzi jakas grupa na fejsie ale nie kazdy go posiada... inna domena? W sumie ciekawa rozkmina. Dla odwaznych ts hehe duzo podczytywaczy udzielaczy od czasu do czasu. Meczace jest to porownywanie wizazu do kafe i co-jakis-czas wysyp trolli.
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 11:31   #3572
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ja konta bym nie usunęła, ale czasem chciałoby się mieć gdzieś takie miejsce do porozmawiania bez obawy o inwigilację trolli.
Nononononono. Jedyne co mi na mysl przychodzi to grupa na fejsie, ale tez nie wszyscy chca sie ujawniac, albo jakies male forum. Ktos pisak o mikroblogu, ale jie ogarniam tego xd
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 11:35   #3573
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
O siło Youtuba! Przepadłam w pigmencie, missha perfect cover (mam nadzieje, ze dobrze dobralam kolor), olejek jojoba i 2 swieze piękne woski z yankee (brzoskwinia, a drugi peonia ) karta płakała jak płaciła
tez ostatnio wzielam brzoskwinie, ale to nic, bo wykupilam cala kolekcje wiosenna kringle swieza mieta, jejuu

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Pewnie jak wiele wizażanek będę chciała usunąć konto ale jak żyć bez tego wątku? Myślałyście już może nad tym gdzie by się tu ewakuować z daleka od wizażu?
Teraz tylko ten wątek mnie tu trzyma.
tez o tym mysle i myslac powaznie, chyba chce odkopac deviantarta, tam byla fajna spolecznosc, ktora mnie motywowala do pracy, a tu sie tylko siedzi i nic z tego nie wynosi poza towarzystwem

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

a tak szczerze, to w sumie chyba proponuje nie robic nic, trzymajmy te konta, niech sobie beda, nie przeszkadzaja jakos, nikt nam tu w sumie nie wchodzi jakos trollowac specjalnie, niech sobie bedzie dla tego jednego watku
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 11:36   #3574
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
tez ostatnio wzielam brzoskwinie, ale to nic, bo wykupilam cala kolekcje wiosenna kringle swieza mieta, jejuu
ja przepadlam z peonia (piwonia?!) z Kringle. Pale ja non stop i nie chce sie skonczyc a mam jeszcze "plaze" która chce wyprobowac ale ta niekonczaca sie peonia... :marzyciel: kupilabym wiecej Kringla bo fajniej pachna niz Yankee u mnie w mieszkaniu ale obawiam sie ze te 8zapachow ktore za mna chodza starczyloby mi na lata...
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 11:39   #3575
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Jestem w 2 grupach na fejsie i to porażka jest. Nie można sie połapać, a jak użytkowników dużo to jak każdy wstawi raz dziennie osobny wpis to za chwile cała tablica zawalona. Myślałam o forum. Podobno można takie założyć tak jak obecnie zakłada się bloga.
Ja przede wszystkim nie chcę już się dokładać do biznesu jakim jest wizaz.pl. I dlatego chcę odejść.
Poza tym zaszli mi kiedyś czymś za skórę i do tej pory czuję niesmak.

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2016-04-20 o 11:41
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 11:40   #3576
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
ja przepadlam z peonia (piwonia?!) z Kringle. Pale ja non stop i nie chce sie skonczyc a mam jeszcze "plaze" która chce wyprobowac ale ta niekonczaca sie peonia... :marzyciel: kupilabym wiecej Kringla bo fajniej pachna niz Yankee u mnie w mieszkaniu ale obawiam sie ze te 8zapachow ktore za mna chodza starczyloby mi na lata...
gdzie kuoujecie kringla?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 11:48   #3577
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
gdzie kuoujecie kringla?
mam stoisko Yankee w CH Riviera i maja kilkanascie woskow Kringle. Ostatnio zamowilam oryginalny kominek Yankee z minti i przy okazji wzielam tez 3 woski Kringla. Wszedzie kosztuja prawie tyle samo od 10 do 14 zl srednio po 12. Poza tym Kringle przekonuje mnie bardziej w kwestii woskow, ze sa w plastikowym pudeleczku i podzielone na 5 kawalkow. Jeden kawalek pale juz 20godzin i ciagle jest i czuc go dobrze. Z tartami Yankee ciagle mialam drobinki wosku a polamanie czy odkrojenie zawsze robilo drobinko-woskowy balagan. Zapachy sa ladne, trwale i duzy wybor.

Edytowane przez nerwussss
Czas edycji: 2016-04-20 o 11:52
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 11:54   #3578
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
http://www.ezebra.pl/product-pol-4783-RIMMEL-STAY-MATTE-PODKLAD-MATUJACY-103-TRUE-IVORY.html


http://www.cocolita.pl/s?q=RIMMEL+STAY+MATTE

nie no, żartuję nie mam nic do tego, kto gdzie kupuje
Akurat chodziło mi o puder dla mnie, jeśli ceny są porównywalne, to jakoś wygodniej mi kupić stacjonarnie.

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
puder Stay Matt 6,60 na e-glamour.pl


Ps. Widać nie oglądacie mnie na yt, w ostatnim filmie dużo tańszych kosmetyków drogeryjnych

Dziwne, w ogóle mi się nie wyświetla, jest tylko podkład

I wyślij mi link do kanału na PW bo chciałabym oglądać, a nie wiem, jak do Ciebie trafić. Wiem, że ktoś Cię już tutaj znalazł, ale to było wieki temu i nie wiem, gdzie tego szukać.


Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Pewnie jak wiele wizażanek będę chciała usunąć konto ale jak żyć bez tego wątku? Myślałyście już może nad tym gdzie by się tu ewakuować z daleka od wizażu?
Teraz tylko ten wątek mnie tu trzyma.
Z tego co wiem, to konta nie można usunąć, przynajmniej przez lata tak było. Ja nie wyściubiam nosa poza plotkowe i perfumy, więc nie do końca ogarniam afery (poza tą ostatnią o KWC i tą z wyzwiskami), więc jakoś żyję bez większej spiny, ale gdybyśmy miały się gdzieś przenieść, to zabieram manatki razem z Wami.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 11:56   #3579
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
mam stoisko Yankee w CH Riviera i maja kilkanascie woskow Kringle. Ostatnio zamowilam oryginalny kominek Yankee z minti i przy okazji wzielam tez 3 woski Kringla. Wszedzie kosztuja prawie tyle samo od 10 do 14 zl srednio po 12.
Potwierdzam.
Dodam też, że z YK miałam często problem. Albo nie pachniały po pierwszym np. godzinnym użyciu albo wręcz śmierdziały. Natomiast Kringle mogę odpalać wielokrotnie a zapach wciąż jest intensywny i ładny.
Kringle o zapachu Grey,jako taki około męski, był bardzo mocny - całe piętro mi pachniało i potrafiło powoli przedostać się na parter. Ale wtedy już tak mocno dawało o góry, że leciałam zgasić.
Mam też jakiś kwiatowy - ten jest delikatniejszy i nie czadzi tak na piętrze ale w jednym zamkniętym pokoju daje mocno.
Zauważyłam, że w Gdyńskiej Rivierze mają mały wybór. Co pytam o jakiś zapach to albo nie ma albo nawet nigdy nie było. Nerwuss kojarzysz lepiej zaopatrzony punkt (ale nie internetowy)?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 11:57   #3580
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to konta nie można usunąć, przynajmniej przez lata tak było. Ja nie wyściubiam nosa poza plotkowe i perfumy, więc nie do końca ogarniam afery (poza tą ostatnią o KWC i tą z wyzwiskami), więc jakoś żyję bez większej spiny, ale gdybyśmy miały się gdzieś przenieść, to zabieram manatki razem z Wami.
Już można
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 11:58   #3581
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość

Z tego co wiem, to konta nie można usunąć, przynajmniej przez lata tak było. Ja nie wyściubiam nosa poza plotkowe i perfumy, więc nie do końca ogarniam afery (poza tą ostatnią o KWC i tą z wyzwiskami), więc jakoś żyję bez większej spiny, ale gdybyśmy miały się gdzieś przenieść, to zabieram manatki razem z Wami.
Usuwają konta jakoś od wczoraj cyz nawet wcześniej. Dopytuję o szczegóły bo n arazie to wygląda tylko tak, że nie wyświetla się nick na forum.

201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 11:58   #3582
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Akurat chodziło mi o puder dla mnie, jeśli ceny są porównywalne, to jakoś wygodniej mi kupić stacjonarnie.



Dziwne, w ogóle mi się nie wyświetla, jest tylko podkład

I wyślij mi link do kanału na PW bo chciałabym oglądać, a nie wiem, jak do Ciebie trafić. Wiem, że ktoś Cię już tutaj znalazł, ale to było wieki temu i nie wiem, gdzie tego szukać.




Z tego co wiem, to konta nie można usunąć, przynajmniej przez lata tak było. Ja nie wyściubiam nosa poza plotkowe i perfumy, więc nie do końca ogarniam afery (poza tą ostatnią o KWC i tą z wyzwiskami), więc jakoś żyję bez większej spiny, ale gdybyśmy miały się gdzieś przenieść, to zabieram manatki razem z Wami.
teraz już można usunąć konto w sensie posty zsostaja, ale usuwają twój nick. w praktyce konto zostaje, ale bez nicka.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:00   #3583
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Ja tu zostanę. Takie naprawdę-we-własnym-sosie-tylko odebrałoby ten element nieprzewidywalności zdarzeń, który daje wątkowi życie. Niech wpadają trolle, niech się sypie nie na szaro offtopami - czy naprawdę chcemy, żeby było tu, jak w alternatywnej czasoprzestrzeni u Szusz? Mam nadzieję, że nie pouciekacie (chyba, że z powosów ideologicznych, jak Husky.

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2016-04-20 o 12:02
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:04   #3584
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
gdzie kuoujecie kringla?
U mnie są w drogerii Sekret Urody, ale w Twoim mieście chyba nie ma tych sklepów?
Zapach o nazwie Slate w sklepie podobał mi się też Covered bridge


---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Ja tu zostanę. Takie naprawdę-we-własnym-sosie-tylko odebrałoby ten element nieprzewidywalności zdarzeń, który daje wątkowi życie. Niech wpadają trolle, niech się sypie nie na szaro offtopami - czy naprawdę chcemy, żeby było tu, jak w alternatywnej czasoprzestrzeni u Szusz? Mam nadzieję, że nie pouciekacie (chyba, że z powosów ideologicznych, jak Husky.
#stophermetyzacji
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:07   #3585
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Nerwuss kojarzysz lepiej zaopatrzony punkt (ale nie internetowy)?
na pewno spory wybór Kringle jest w sklepie stacjonarnym kosmetykomani w Gdańsku. Nigdzie indziej nie przyuważyłam. W Rivierze to stoisko zawsze było głownie Yankee a jak poszłam po świece jak mieli promke to zauważyłam że mają kilka zapachów Kringla i wziełam Espresso Crema i się zakochalam! Gdzieś w Rivierze są też dostępne Goose Creek'i, bo mi migneły ale nie pałam miłością do tej marki, totalnie in love w Kringlach.

poza tym #teampokrzywa kubek za mną! [wczoraj nie było czasu ]
no i skusiłyście mnie na tabsy z olejem z wiesiołka od poniedziałku zażywam i czekam na super efekty

Edytowane przez nerwussss
Czas edycji: 2016-04-20 o 12:10
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:08   #3586
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
O siło Youtuba! Przepadłam w pigmencie, missha perfect cover (mam nadzieje, ze dobrze dobralam kolor), olejek jojoba i 2 swieze piękne woski z yankee (brzoskwinia, a drugi peonia ) karta płakała jak płaciła

brzoskwinia? jaki to zapach?
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:11   #3587
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dlatego może forum ale nie tylko dla nas a otwarte? I ewentualne trolle najwyżej by się wywalało jak nam się znudzą?
I dalej nasze szare off topy a na czarno główny temat? Nie musimy wiele zmieniać. Jedynie miejsce ; )



UWAGA, kociary z Trójmiasta oraz te wybierające się doń:
W Gdyni na małej uliczce Abrahama, w samym centrum miasta znajduje się sklepik charytatywny BURASEK. Kupując coś w Burasku wspierasz fundację zajmującą się tutejszymi kociakami. Do Buraska ludzie przychodzą nie tylko by kupować za grosze ale też by oddać za darmo coś na sprzedaż. I dlatego znajdziemy tam wszystko - ciuchy, porcelanę, szkło, zabawki, obrazy, multum książek (na licytację idzie niemiecka biblia z 19. wieku). Może natłokiem tych szpargałów odstrasza ale jak już się zacznie tam grzebać to aż chce się głębiej i głębiej. Różne cuda ludzie oddają.
Burasek ma swoją stroną na Fejsie a na niej odbywa się wirtualny bazarek:
https://www.facebook.com/Sekcja-do-S...793/?pnref=lhc
Na takim bazarku wystawiane są co ładniejsze szpargały : ]
Można również poświęcić swój wolny czas i pomóc przy funkcjonowaniu sklepiku. Trzeba się wtedy kontaktować osobiście z właścicielką - panią Mirellą.

UWAGA - obecny bazarek charytatywny trwa jedynie do 22 kwietnia!

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2016-04-20 o 12:12
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:14   #3588
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Maxi poszalała

https://www.facebook.com/Maxineczka/...type=3&theater
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:18   #3589
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość

brzoskwinia? jaki to zapach?
według producenta to "Zapach przywodzi na myśl słoneczne, letnie popołudnie. Delektuj się naturalnym, ciepłym aromatem dojrzałych brzoskwiń. Poczuj delikatną, aksamitną woń skórki oraz soczyście słodkie wnętrze."

Ja się nawąchałam wielu i pachną całkiem jak odpowiedniki jedzeniowe [większośc owocowych nie ma ten nuty sztuczności tylko pachną jak swieże, dojrzałe owoce]. Kwiatowe jak najprawdziwczy wielki bukiet świeżych kwiatów. Jeszcze nie trafiłam na "fujkę" u nich.


Husky skoro wiesz coś wiecej o kotach - swoją drogą świetna inicjatywa z tym bazarkiem i sklepem- to może wiesz coś wiecej na temat gdyńskiego "biegu na 4łapy" bo cos mi w radiu mykneło, że jest w sobote 10km marsz z psiakami z Ciapkowa. Obracasz sie w tym temacie?
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 12:18   #3590
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Jak już zaszalała to na całego. Ciekawe jak to wygląda w stosunku do ejj całej twarzy.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:20   #3591
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
według producenta to "Zapach przywodzi na myśl słoneczne, letnie popołudnie. Delektuj się naturalnym, ciepłym aromatem dojrzałych brzoskwiń. Poczuj delikatną, aksamitną woń skórki oraz soczyście słodkie wnętrze."

Ja się nawąchałam wielu i pachną całkiem jak odpowiedniki jedzeniowe [większośc owocowych nie ma ten nuty sztuczności tylko pachną jak swieże, dojrzałe owoce]. Kwiatowe jak najprawdziwczy wielki bukiet świeżych kwiatów. Jeszcze nie trafiłam na "fujkę" u nich.


Husky skoro wiesz coś wiecej o kotach - swoją drogą świetna inicjatywa z tym bazarkiem i sklepem- to może wiesz coś wiecej na temat gdyńskiego "biegu na 4łapy" bo cos mi w radiu mykneło, że jest w sobote 10km marsz z psiakami z Ciapkowa. Obracasz sie w tym temacie?

a jak sie nazywa ten wosk?
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:22   #3592
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
co zrobiła? (mam blokadę na facebooka)
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:23   #3593
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
.


Husky skoro wiesz coś wiecej o kotach - swoją drogą świetna inicjatywa z tym bazarkiem i sklepem- to może wiesz coś wiecej na temat gdyńskiego "biegu na 4łapy" bo cos mi w radiu mykneło, że jest w sobote 10km marsz z psiakami z Ciapkowa. Obracasz sie w tym temacie?
Niestety nie wiem. O Burasku też dowiedziałam się kilka dni temu od znajomego, który im pomaga przy sprzęcie elektrycznym gdy dostają na sprzedaż. Raz podobno ktoś nawet dał rower
I z tego co widzę stoi tam też automat do napojów. Ale czy na sprzedaż? Czy to po starym właścicielu punktu? Nie pytałam. Muszę to zrobić gdy tam będę. W każdym razie wiele tam rzeczy jest. Pełno starych książek. Ostatnio nawet była dostawa to przejść się nie dało. Nawet coś po rosyjsku się znalazło ale tematyka nie moja. Będę chciała im podarować moje niepotrzebne figurki i może nakłonię mamę by oddała obrazy, które mi się nie podobają a mama i tak trzyma je na strychu
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:24   #3594
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
co zrobiła? (mam blokadę na facebooka)
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:29   #3595
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
co zrobiła? (mam blokadę na facebooka)
Makijaż, pstrokaty ale ciekawy


Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość

a jak sie nazywa ten wosk?
Kringle - Brzoskwinia ;D po prostu

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem. O Burasku też dowiedziałam się kilka dni temu od znajomego, który im pomaga przy sprzęcie elektrycznym gdy dostają na sprzedaż. Raz podobno ktoś nawet dał rower
I z tego co widzę stoi tam też automat do napojów. Ale czy na sprzedaż? Czy to po starym właścicielu punktu? Nie pytałam. Muszę to zrobić gdy tam będę. W każdym razie wiele tam rzeczy jest. Pełno starych książek. Ostatnio nawet była dostawa to przejść się nie dało. Nawet coś po rosyjsku się znalazło ale tematyka nie moja. Będę chciała im podarować moje niepotrzebne figurki i może nakłonię mamę by oddała obrazy, które mi się nie podobają a mama i tak trzyma je na strychu
Jakoś nie przepadam za szpargałami i skutecznie swoje usuwam wiec dobrze wiedzieć, że nie musze z bólem serca wywalac do kosza a mogę oddać a nóż widelec ktoś się pokusi. Widziałam na fotce, że mają sporo kubeczków wiec może się na coś skuszę - a mąż mnie wywali z domu... Mam nadzieję, że nie mają cen z kosmosu... Dzięki za cynk - na pewno się tam pojawię.
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:34   #3596
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Ceny od złotówki. Jak tak przeglądałam to często takie bajery są za 2 zł, 5. Zalezy od wielkości i "ładności". Zwykłe słoiki na przyprawy: małe za 2 zł, duży wek był chyba za 7 zł. Książki to samo. Jedynie większe i zadbane tomiska widziałam np. 10 zł za 2 tomy, 20 zł za dwa. No różnie. A ciuchy to się nie mieszczą na wieszakach. Ludzie dają co mają.
Najważniejsze, że idzie na koty. Jedna pani miała zakupy za prawie 50 zł. Chciała z czegoś zrezygnować ale jak się dowiedziała, że to wszystko na kociaki to zmieniła zdanie
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:48   #3597
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
a ja się zastanawiam jak z termin przydatności tych kosmetyków , czy dzięki takim akcjom nie pozbywają się kosmetyków z kończącym się terminem? tak tylko gdybam..
Wlaśnie dziś rozmawiałam z koleżanką, której znajomy rozwozi i wykłada kosmetyki do szaf. Tak właśnie jest według niego.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Pewnie jak wiele wizażanek będę chciała usunąć konto ale jak żyć bez tego wątku? Myślałyście już może nad tym gdzie by się tu ewakuować z daleka od wizażu?
Teraz tylko ten wątek mnie tu trzyma.
Mi tu dobrze z Wami, nie widze powodu do jakiegoś usuwania kont, bez przesady.
Widzę, że to dla Ciebie mocno istotne, pierwszy czerwony post w historii wątasa chyba


---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Ja tu zostanę. Takie naprawdę-we-własnym-sosie-tylko odebrałoby ten element nieprzewidywalności zdarzeń, który daje wątkowi życie. Niech wpadają trolle, niech się sypie nie na szaro offtopami - czy naprawdę chcemy, żeby było tu, jak w alternatywnej czasoprzestrzeni u Szusz? Mam nadzieję, że nie pouciekacie (chyba, że z powosów ideologicznych, jak Husky.
O, w pełni się zgadzam
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:48   #3598
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość



Mi tu dobrze z Wami, nie widze powodu do jakiegoś usuwania kont, bez przesady.
Widzę, że to dla Ciebie mocno istotne, pierwszy czerwony post w historii wątasa chyba
Nie nie, miewam posty na czerwono. Może nie trafiło się tutaj ale w innych wątkach bywały : ) A napisałam o tym bo pamiętam, że niedawno rozważano przeniesienie tego wątku gdzieś. Jeśli tu zostanie to ja pewnie też. Ale jeśli się przeniesiemy to bez bólu usunę wizażowe konto.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:53   #3599
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dlatego może forum ale nie tylko dla nas a otwarte? I ewentualne trolle najwyżej by się wywalało jak nam się znudzą?
I dalej nasze szare off topy a na czarno główny temat? Nie musimy wiele zmieniać. Jedynie miejsce ; )
Gdzie Ty na tym wątku widzisz trolli? Czasem wpadnie ktoś głupawy i szybko znika. Ja skupiam się głównie na tym, filmowym, biedronkowym i nie jest źle. Mam zastrzeżenia do akceptacji agresji jezykowej przez modki, ale zamykanie sie na watku tylko dla nas to jakiś dziwny dla mnie rodzaj ucieczki. Wiadomo - zależy mi na kontakcie z Wami - ale nie pamietam, zeby sie tu jakis sajgon odwalał.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:57   #3600
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Mi tu dobrze z Wami, nie widze powodu do jakiegoś usuwania kont, bez przesady.
Widzę, że to dla Ciebie mocno istotne, pierwszy czerwony post w historii wątasa chyba
bo fioletowe posty już kiedyś były
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.