Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-09, 20:46   #1081
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ej, zazdroszczę że u Waszych tżtów dzieci zasypiają. Moja tylko ze mną zasypia

My dziś odbieraliśmy doidy, jutro będę testować. Już mnie te kubeczki z medeli irytowały a i Młoda się wycwaniła i nie chce z nich już pić...

Ach i śpi już 2.5h 😀 zasnęła znienacka przed kąpielą, to jej robimy dzień brudasa 😎
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 20:47   #1082
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kasia haha
A u mnie jest na odwrot, M moze chodzic z malym i godzine i lipa a ja tylko wezme, chwile ponosze i spi
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 20:50   #1083
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mój załapał że w chuście młody szybko odpada i teraz sam mota i zadowolony
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:39   #1084
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarna, piona jesli chodzi o bol glowy... Nazarlam sie ibupromu i paracetamolu i dup.a... A zeby wszystkiego bylo malo to jeszcze krew z nosa poszla, ehhhh...

Moj tez sie wzdryga, namierza skad dzwiek ale nie placze.

Ewcia, oby nowy fon dobrze sluzyl 😊

Wreszcie Franca zasnela.... Ogarne kolacje i tez wale w kime bo rano na morfo jedziemy. Bedzie placz ☹

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:44   #1085
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga ooo to to. Ten kilkukilowy maluch ma więcej pary w rękach niż ja

Dotka super że wyniki ok! Witek zagiął lekarkę, ha

Kto tu pisał że ma nowy telefon? No ja sobie dziś ekranik zbiłam... Tył też popękany a kasy brak dobrze że boki są metalowe

Btw prôbuję stosować tę dietę niskofosforanową i wychodzi mi prawie weganizm. W dodatku wszędzie inne rzeczy są uznawane jako źródła fisforu
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 22:10   #1086
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Casa ja się też nazarlam i dalej leżę i zdycham Dobrze że chociaż dziecie łaskawe i dawno śpi.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 22:14   #1087
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
w ogóle to musze się pozalic: ten gamon choćbym na rzesach stawała nie daje się mi uśpić w ciągu dnia chyba że przy cycku, mój maz go weźmie i od 3-7 minut dziecko śpi.... warum??
u nas to samo!!!
usypialam dziada GODZINE! wycie --niby spi wiec mysle o odlozeniu (mysle tyko!!!> --> wycie
a tz przylazl i go uspil. az siie poplakalam z tego wszytkiego.
na dodatek tz mnie wkur.wil jak nie wiem i mam ochote jutro sama do lekarza jechac ale nie wiem ile mi zejdzie,a nie mam mleka zeby mu zostwic. A pojechalabym sobie do lekarza i gdzies tam jeszcze, tak zeby spedzil pare godzin z mlodym. Of kors ma w tym czasie zrobic zakupy, obiad, ogarnac chate i min. godzinny spacer.
Ale gunwo, bo drecze wlasnie laktator i co? 30 minut i moze z 20 ml odciagnelam
To sobie pojechałam sama...
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 22:20   #1088
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Moja nie boi się kazdego hałasu, bo większość dziwnych dźwięków budzi jej zainteresowanie. Ale taki traktorek w parku już drugi raz ją przestraszył, dość blisko przejechał. A dzisiaj kruszyłam herbatniki blenderem i nic, a hałasowało micno. A potem włączyłam robota takiego dużego, a ta wyje.... ale była wtedy jakaś poddenerwowana, także może to też wynika z ogólnego nastroju?

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Usypianie na szczęście idzie nam obojgu podobnie, a że TŻ dobrze usypia, to się trzeba tylko cieszyć. Nie ważne kto, ważne że skutecznie.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 22:38   #1089
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Casa ja się też nazarlam i dalej leżę i zdycham Dobrze że chociaż dziecie łaskawe i dawno śpi.


To lezymy razem i zdychamy....

Dotka, niewolnictwo cyckowe jest straszne

Zmykam. Spokojnej nocy for all
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 22:41   #1090
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Nie no, mój bląd,że zadnych zapasow nie zrobilam. Jedyne zapasy, jakie mam to z grudnia i zuzywam do kapieli mlodego..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 22:42   #1091
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka a moze mm? Ten jeden raz, ale Ty tez powinnas odpoczac.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 22:44   #1092
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Nie ma jak to po godzinie od zasniecia slyszec leeeee leee leee :/ matko kiedy to moje dziecko przespi chociaz 4 godziny ciagiem?

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Dotka ja tez chce sciagnac mleko bo do fryza chce isc i jest taka masakra ze uuu
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 22:50   #1093
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi,nieee, mm odpada
Juz pomijając fakt,ze po prostu nie chcę mu mm dawać,to nie mamy w domu, musialabym specjalnie jechać do miasteczka (11km) i kupic. Nie mam pojęcia jakie. Mlody z butli i tak nie pije. No i nigdy mm nie jadl, nie chcialabym mu dawac, bo nie wiem jaka bedzie reakcja.
Zobaczymy jak jutro bedzie. Najwyzej poodciągam rano też + TŻ da mlodemu cos normalnego do jedzenia, a ja wroce od razu po lekarzu i tyle. No zobaczymy.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 22:56   #1094
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka, spróbuj może jakoś po nocy? Mi dzisiaj poszło jakieś 60 ml po nocy, i to z piersi z której jadła. Także nieźle bardzo.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 22:59   #1095
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

No wlasnie ogarne,bo wlasnie wyczytalam gdzies, ze wieczorem jest najnizszy poziom prolaktyny = najmniej mleka. Odciągnę rano ze dwa razy i zobaczymy.
A jak nie,to wezmę dziadów ze sobą,bo cóż..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 05:12   #1096
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
No wlasnie ogarne,bo wlasnie wyczytalam gdzies, ze wieczorem jest najnizszy poziom prolaktyny = najmniej mleka. Odciągnę rano ze dwa razy i zobaczymy.
A jak nie,to wezmę dziadów ze sobą,bo cóż..
Serio? A Wojtek najwiecej je wieczorem.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 07:22   #1097
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzien dobry 😊

Milego dnia dla wszystkich. My zbieramy sie do przychodni...

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 07:41   #1098
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

my na szybko pokazujemy paczke na pierwszym i drugim zdj zestaw na chrzciny kościól i lokal

dzien dobry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160610_064816.jpg (132,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160610_064901.jpg (121,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160610_065326.jpg (158,2 KB, 14 załadowań)
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 08:14   #1099
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Dotka super że Witek tak się rozwija. Silny chłopak od początku był.

Czarna lepiej takich rzeczy teściowej nie mówić złote rady i porównywanie.

Paczka odebrana. Rzeczywiście była spora o chyba nie wiele brakowało żeby weszła do paczkomatu ale może woleli nie próbować na siłę. .. Dobrze że oddział na moim osiedlu mają. ..

Dziś świetny dzień. Spacerując zaczepiła mnie inna mama i tak od słowa do słowa jej córka jest 5 dni młodsza i chodziłyśmy tak 2h gadajac o macierzyństwie. Ale fajnie z kimś tak pogadać kto miał prawie identyczne przejścia na początku i teraz. Także pierwsza znajomość ,, na dziecko" zaliczona. Ja to nie mam odwagi tak zagaić do kogoś a tu tak razem przez chwilę szłyśmy i ona zagadała.
Bardzo przyjemnie Spędziłam popołudnie. Jak Wyszłam po 13 wrocilam po 18 bo jeszcze u rodziców byłam.

Malwi ja swojemu często rączki myję pod kranem i uwielbia patrzeć jak woda mu leci na ręce.
Ale fajnie ja dużo mam spotykam na spacerach ale w życiu bym się nie odważyła odezwać





Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Czarna, piona jesli chodzi o bol glowy... Nazarlam sie ibupromu i paracetamolu i dup.a... A zeby wszystkiego bylo malo to jeszcze krew z nosa poszla, ehhhh...

Moj tez sie wzdryga, namierza skad dzwiek ale nie placze.

Ewcia, oby nowy fon dobrze sluzyl 😊

Wreszcie Franca zasnela.... Ogarne kolacje i tez wale w kime bo rano na morfo jedziemy. Bedzie placz ☹

Wyslane z Lumia920.
za badania
I współczuję bólu głowy






Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Malwi,nieee, mm odpada
Juz pomijając fakt,ze po prostu nie chcę mu mm dawać,to nie mamy w domu, musialabym specjalnie jechać do miasteczka (11km) i kupic. Nie mam pojęcia jakie. Mlody z butli i tak nie pije. No i nigdy mm nie jadl, nie chcialabym mu dawac, bo nie wiem jaka bedzie reakcja.
Zobaczymy jak jutro bedzie. Najwyzej poodciągam rano też + TŻ da mlodemu cos normalnego do jedzenia, a ja wroce od razu po lekarzu i tyle. No zobaczymy.
I co w końcu zrobiłaś?




Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
my na szybko pokazujemy paczke na pierwszym i drugim zdj zestaw na chrzciny kościól i lokal

dzien dobry
Super

Co do zasypiania to Konradek zasypial dotychczas tylko przy cycu ale 2 ostatnie dni nie był zainteresowany spaniem więc usypialam go w łóżeczku, więc może TŻ też dałby radę


Nocka fajna, jedna pobudka tylko i do 7.30 spalismy
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 08:29   #1100
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Piatka w weekend mam 3 egzaminy i identyczne podejscie ��
No i cóż.. posprzątałam w połowie, dziś skończę i zasiadam do nauki. Nie mam pojęcia jak to ogarnę, muszę się nauczyć wskaźników, a ja nawet nie wiem co to jest, jak to się oblicza, nie byłam na tych zajęciach, a w necie nic nie ma Jutro 3 egzaminy + muszę oddać 2 prace. (może ktoś studiuje, studiował stomatologię? )


Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Uaoo potrafi byc 1 na 4 dni!
ale co, co bo nie skumałam?
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 08:42   #1101
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Jestem zla smutna i wykonczona myslicie ze moge kupic ciucha?
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 08:51   #1102
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russian ode mnie masz pozwolenie nawet na 5 ciuchów. Choć ja nienawidzę chodzić na zakupy w ramach pocieszenia bo nigdy dla siebie nic nie znajdę i wkurzam się jeszcze bardziej.

Dzień dobry
Czy wasze dzieci też chcą jeść jak wy zaczynacie śniadanie?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 08:55   #1103
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość

ale co, co bo nie skumałam?
kupa

Ewusia powodzenia w ćwiczeniach z plecaka i gratki nowego telefonu
Malwi tak, moja uwielbia patrzec jak pije wodę, w wanience lubi jak jej z miseczki leje wode na raczki - ona próbuje tą strużkę złapać biedna i sie denerwuje ze sie nie udaje
Ewula fajnie ze sie spacer udał i ze znajomosc zawarta, ja tez bym odwagi nie miała a u mnie w parku duzo "samotnych" matek spaceruje mysle ze przy piaskownicy bedzie łatwiej
Hariett współczuje z ta dietą, oby twoj wysiłek sie opłacił mi tez było ciezko z nabiału zrezygnować bo moja dieta to był głównie nabiał ehh
Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość


w ogóle to musze się pozalic: ten gamon choćbym na rzesach stawała nie daje się mi uśpić w ciągu dnia chyba że przy cycku, mój maz go weźmie i od 3-7 minut dziecko śpi.... warum??
tez mnie ta niesprawiedliwosc wkurza, TZ przychodzi i bierze mała, on oglada tv i trzyma ja na rekacha ta zołzna grzecznie lezy i sufit oglada - a przy mnie to by wrzask był po 2 sekundach takiej "zabawy"
Dotka rozumiem twoje zdenerwowanie, tez nie raz mam ochote zostawic TZta z dzieckiem i pojsc gdzies, gdziekolwiek byle bez dziecka a no i zeby TZ zobaczył jak to jest wszytsko ogarniac z dzieckiem na rece
moja jadła MM tylko w szpitalu i tydzien po wyjsciu w domu (ale to minimalne dawki) i tez bym MM nie podałą, mam kupiony bebilon w buteleczce w razie W ale pewnie nie podam oby

po wczorajszej masakrze dzis nocka lepsza, pobudki też dwie ale bez płaczu, cyc i spanie - ciekawa jestem dlaczegoz wiekiem zwiekszyła sobie liczbe karmian nocnych, myslałam ze to bedzie własnie na odwrót
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 09:16   #1104
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Jestem zla smutna i wykonczona myslicie ze moge kupic ciucha?
kupuj do woli!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

młodzież śpi to ja biorę się za porządki które miałam robić wczoraj

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 09:21   #1105
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
ale co, co bo nie skumałam?

ooo kupach pisalam ;-)




Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Jestem zla smutna i wykonczona myslicie ze moge kupic ciucha?
Kup sobie, baa zrob sobie chwile tylko dla siebie. Russi skad jestes?






Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość

Dzień dobry
Czy wasze dzieci też chcą jeść jak wy zaczynacie śniadanie?
Nie jestem w tej doli sama! Taaaak efekt goracej michy :-(
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 09:32   #1106
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Jestem zla smutna i wykonczona myslicie ze moge kupic ciucha?
Przeczytalam, ze czy mozesz kupić CIACHA. A tu ciuchy. No mysle, ze spoko i jedno i drugie.
Ja jestem tuz przed @ i aktualnie zjadlabym cala cukiernie. I duza pizze do tego.
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Czy wasze dzieci też chcą jeść jak wy zaczynacie śniadanie?
Moje dziecko ZAWSZE chce jeść, jak ja zaczynam jeść
Akurat sniadanie jest wyjatkiem, bo karmie go zanim wstaniemy i potem idę sobie robic, wiec przez te 15 minut nie zdaza zglodniec
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 09:49   #1107
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kupilam:-D
Najwyzej zamieszkam u was to piwnica to balkon jak mnie tz przylapie ooo Magda Ty masz balkon... nie jem duzo no sie odchudzam i nie chrapie

Malwi pochodze ze szczzecina a teraz mieszkam w lubuskim niedaleko zielonej i bardzo niedaleko miasta z Chrystusem


A chwili dla siebie nie mam bo ja z dzieciem tylko cale dni sama dopiero po 20 mama przyjedzie na kilka dni to odetchne
---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Dotka nie jem slodkiego od 26 maja

Edytowane przez russiandoll
Czas edycji: 2016-06-10 o 10:01
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 09:52   #1108
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ahnessy, może dlatego częściej je, bo rośnie i więcej potrzebuje? A może w dzień mniej je, bo jej skoda czasu na jedzenie?

My po wizycie u ortopedy, bioderka ok, wszystko ok, dziecko rozwija się prawidłowo Kontrola za 4 mce.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 10:17   #1109
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russi to chyba nawet za bardzo zadna z nas z forum nie jest z okolicy, zeby sie spotkac, pogadac o pierd.olach.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 10:20   #1110
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russian, u mnie są dwa balkony, zapraszam

Ahnessy mnie najbardziej śmiesy to że zawsze uważałam, że ja bez nabialu to spokoojnie, bez problemów. No cóż... Hmm :P
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.