Studniówka 2008 część II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 17:19   #1111
malinaaack
Raczkowanie
 
Avatar malinaaack
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 266
Dot.: Studniówka 2008 część II

Moja koleżanka kupiła sobie te nakładki silikonowe
malinaaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:23   #1112
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Studniówka 2008 część II

Potrzebuje otuchy, stresuje się, mam ściśnięty żołądek, dostałam okresu, mam zapalenie oskrzeli, biorę antybiotyki i w ogóle najchętniej uciekłabym od tej imprezy, fryzjer przełożył mnie na 7:30, ojojoj i nie podobają sie wam moje pazurki hheh to dowcip oczywiście w sumie to mi mają się podobać chyba nie zasnę, ile posiedzicie dzisiaj tu?? jutro przyjdę od fryzjera to sfotografuje, boże 3majcie kciuki, żeby grzywka wyszła
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:23   #1113
sivvus18
Przyczajenie
 
Avatar sivvus18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 27
GG do sivvus18
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez elmira Pokaż wiadomość
No hej Wiem, że trochę późno ale co tam :P 19.01 tj za dwa tygodnie i 1 dzień również mam studniówkę. Przejdę do konkretów. Otóż piszę bo mam pytanie odnośnie sukienki... Zamierzam kupić taką z odkrytymi plecami. Czy któraś z Was mogłaby mi odpowiedzieć na pytanie: a co ze stanikiem? Przecież nie mogę wyskoczyć z gołymi plecami i stanikiem na wierzchu. Co w takim razie zrobić? :/




Tez mam sukienke z odkrytymi plecami. Zamierzalam kupic taki stanik przyklejany (nie wiem jak sie nazywa) ale one bardzo plaszcza i do moichmalych piersi bylby nieodpowiedni. Ja do mojej sukienki dorobilam sobie taka szarfe na haftki zapinana z tego materialu co sukienka na wysokosci paska os stanika, wyglada to bardzo dobrze, newet lepiej "z" niz "bez". I teraz nie widac paska. A kupujac dzisiaj stanik poszłam do sklepu z sukienka i wszystko dokladnie dobrałam
__________________
Wszyscy mamy źle w głowach,że żyjemy..



Oprócz błekitnego nieba,
nic mi dzisiaj nie
potrzeba..
sivvus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:24   #1114
jakasia_1
Raczkowanie
 
Avatar jakasia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 324
GG do jakasia_1
Dot.: Studniówka 2008 część II

albo biustonosz w tym stylu http://allegro.pl/item290626323_come..._75b_bial.html
albo http://allegro.pl/item287648051_bius...h_krzyzak.html
ale najprościej chyba właśnie wszyć.

czy znajdzie sie jakaś miła osóbka która odpowie na mój post ? chyba przeszedł niezauważony ...
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1065
jakasia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:30   #1115
cyka-pyka-milusia-znika
Raczkowanie
 
Avatar cyka-pyka-milusia-znika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cześć dziewczynki
Ehhh dzisiaj włożyłam tą moją sukienkę i nie mam zielonego pojęcia jakie dodatki do niej założyć ;/ Buty już mam, czarne peep toe z kokardkami.

Aa i jeszcze jeden problem... Jak ja mam ubrać partnera żeby do mnie pasował? Jest blondynem o niebieskich oczach, więc tak jak mi się podoba czyli różowy krawat do czarnego garniaka odpada
Pomyślałam o tym, żeby może ubrał jasną koszulę i do niej taki ładny bordowy/soczysto czerwony krawat Co o tym myślicie? doradźcie mi bo zwariuje
Przepraszam za słabą jakość zdjęć ale robiłam je z lampą ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4253.JPG (18,2 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4258.JPG (24,9 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4255.JPG (25,5 KB, 112 załadowań)
cyka-pyka-milusia-znika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:35   #1116
malinaaack
Raczkowanie
 
Avatar malinaaack
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 266
Dot.: Studniówka 2008 część II

jakasia_1 bardzo chcłabym Ci coś doradzic, ale nie mam pojecia co, a tak pozatym to ładnie sie załatwiłaś
malinaaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:37   #1117
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
Potrzebuje otuchy, stresuje się, mam ściśnięty żołądek, dostałam okresu, mam zapalenie oskrzeli, biorę antybiotyki i w ogóle najchętniej uciekłabym od tej imprezy, fryzjer przełożył mnie na 7:30, ojojoj i nie podobają sie wam moje pazurki hheh to dowcip oczywiście w sumie to mi mają się podobać chyba nie zasnę, ile posiedzicie dzisiaj tu?? jutro przyjdę od fryzjera to sfotografuje, boże 3majcie kciuki, żeby grzywka wyszła
na 7.30 rano?
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 17:39   #1118
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cześć dziewczyny;*

Ja jak wszystkie tu obecne mam problem, ale nieco inny, bo nie chodzi mi o fryzure, makijaż czy sukienkę tylko raczej o moje zachowanie.. W tym roku ide na studniówkę jak osoba towarzysząca do mojego chłopaka, tam bedzie wiele osób [przewaga chłopaców, bo MĘSKA szkoła],a ja z natury jestem osobą cichą i raczej spokojną, jednak chciała bym być zauważona na tej studiówce, chce żeby ludzie z tego otoczenia przestali o mnie myślec jako o spokojnej ułożonej, a raczej szarej myszce, bo poprostu mnie juz to denerwuje..chce im pokazać, ze ja tez mogę być atrakcyjna i przyciągac do siebie wzrok innych...tylko generalnie nie wiem jak to zrobić;|
Sukienkę już mam, dodatki też, fryzura , makijaz pazurki wybrane...ale nie wiem co zrobić ze swoim zachowaniem, jak sie przełamać?co zrobić żebym mogła sie znimi bawić bez żądnych przeciwności?

Wiem, że musze tym wszystkim którzy myślą, że jestem dzikuską pokzać, że ja też moge być KIMŚ...ale sama tego chyba nie zrobnię, więc POMÓŻCIE!!! bardzo prosze!!

PS; to, ze z natury jestem spokojna nie znaczy, ze mogę sie zmienić,a tegoc hce bardzo..
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:40   #1119
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Studniówka 2008 część II

przedewszystkim duzo sie usmiechaj
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:41   #1120
cyka-pyka-milusia-znika
Raczkowanie
 
Avatar cyka-pyka-milusia-znika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: Studniówka 2008 część II

no właśnie... na 7,30 rano czy 19,30?
cyka-pyka-milusia-znika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:42   #1121
wydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 231
Dot.: Studniówka 2008 część II

ja mam tez sukienke bez pleców i mama mi stanik wszyla. jest ekstra. teraz jestem zadowolona. juz jutro zabawa
__________________
::::Ofiarować oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie::::





Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273064
wydzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 17:43   #1122
jakasia_1
Raczkowanie
 
Avatar jakasia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 324
GG do jakasia_1
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez malinaaack Pokaż wiadomość
jakasia_1 bardzo chcłabym Ci coś doradzic, ale nie mam pojecia co, a tak pozatym to ładnie sie załatwiłaś
dzięki za chęci, chociaż tyle a to, że się załatwiłam to ja wiem bardzo dobrze, zresztą na własne życzenie niemalże ( ale przynajmniej się karetką przejechałam ) . mimo to nie zamierzam rezygnować ze studniówki i zamierzam sięna niej dobrze bawić, mimo że wyglądam dość komicznie - ręce odchylone o jakieś 30 stopni od talii, ale co tam
eh, jestem niepoprawną optymistką....
jakasia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:43   #1123
cyka-pyka-milusia-znika
Raczkowanie
 
Avatar cyka-pyka-milusia-znika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez la soleil Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny;*

Ja jak wszystkie tu obecne mam problem, ale nieco inny, bo nie chodzi mi o fryzure, makijaż czy sukienkę tylko raczej o moje zachowanie.. W tym roku ide na studniówkę jak osoba towarzysząca do mojego chłopaka, tam bedzie wiele osób [przewaga chłopaców, bo MĘSKA szkoła],a ja z natury jestem osobą cichą i raczej spokojną, jednak chciała bym być zauważona na tej studiówce, chce żeby ludzie z tego otoczenia przestali o mnie myślec jako o spokojnej ułożonej, a raczej szarej myszce, bo poprostu mnie juz to denerwuje..chce im pokazać, ze ja tez mogę być atrakcyjna i przyciągac do siebie wzrok innych...tylko generalnie nie wiem jak to zrobić;|
Sukienkę już mam, dodatki też, fryzura , makijaz pazurki wybrane...ale nie wiem co zrobić ze swoim zachowaniem, jak sie przełamać?co zrobić żebym mogła sie znimi bawić bez żądnych przeciwności?

Wiem, że musze tym wszystkim którzy myślą, że jestem dzikuską pokzać, że ja też moge być KIMŚ...ale sama tego chyba nie zrobnię, więc POMÓŻCIE!!! bardzo prosze!!

PS; to, ze z natury jestem spokojna nie znaczy, ze mogę sie zmienić,a tegoc hce bardzo..

Wg mnie wystarczy, że będziesz pewna siebie, będziesz patrzyła przed siebie a nie w dół, a poza tym dużo się uśmiechaj No i przede wszystkim staraj się rozmawiać z jego znajomymi
cyka-pyka-milusia-znika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:44   #1124
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez cyka-pyka-milusia-znika Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Ehhh dzisiaj włożyłam tą moją sukienkę i nie mam zielonego pojęcia jakie dodatki do niej założyć ;/ Buty już mam, czarne peep toe z kokardkami.

Aa i jeszcze jeden problem... Jak ja mam ubrać partnera żeby do mnie pasował? Jest blondynem o niebieskich oczach, więc tak jak mi się podoba czyli różowy krawat do czarnego garniaka odpada
Pomyślałam o tym, żeby może ubrał jasną koszulę i do niej taki ładny bordowy/soczysto czerwony krawat Co o tym myślicie? doradźcie mi bo zwariuje
Przepraszam za słabą jakość zdjęć ale robiłam je z lampą ;/
Sukienka bardzo mi sie podoba, niby taka klasyczna, ale ten przód ma swój urok, naprawdę mi sie podoba!!
Generalnie do tego możesz ubrac kolie jak nie stac Cie na ta z prawdziwego srebra to mozna zawsze gdzie s kupic podróbe i do tego kolczyki taki elekko połyskujące najlepiej, żeby pasowały do koli czyli komplet! to tak ożywi sukienkę! i całą Ciebie!
Z ta druga opcja co do ubioru partnera jestem za!! fajnie to bedzie wyglądało...
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:44   #1125
malinaaack
Raczkowanie
 
Avatar malinaaack
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 266
Dot.: Studniówka 2008 część II

I bardzo dobrze w życiu będzie ci łatwiej Życze Ci, zebyś jednka od kogoś doczekała się porady
malinaaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:45   #1126
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez cyka-pyka-milusia-znika Pokaż wiadomość
Wg mnie wystarczy, że będziesz pewna siebie, będziesz patrzyła przed siebie a nie w dół, a poza tym dużo się uśmiechaj No i przede wszystkim staraj się rozmawiać z jego znajomymi
Właśnie pewnośc siebie to podstawa!! Dzięki
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:54   #1127
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Studniówka 2008 część II

la soleil hmm pociesz sie ze nie jestes sama z takim problemem ja tez raczej cicha jestem i troche sie boje jak to bedzie na tej studniowce TŻta,
tak wiec glowa do góry uśmiech na twarzy i pozytywne nastawianie bedzie dobrze a pozatym na kazdej studniowce naogłoł cos z %% jest, moze po drinku sie rozgadam bardziej
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:54   #1128
jakasia_1
Raczkowanie
 
Avatar jakasia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 324
GG do jakasia_1
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez malinaaack Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze w życiu będzie ci łatwiej Życze Ci, zebyś jednka od kogoś doczekała się porady
no mam nadzieję
tak sobie pomyślałam, że może jeśli będziecie wiedziały jak wygląda to ustrojstwo, łatwiej będzie wam coś poradzić
a więc efekty mojego sylwestrowego szaleństwa obecne w załącznikach.
(Jezus Maria, jak to wygląda, aż musiałam edytować )
la solei wg mnie powinnaś po prostu być sobą (po co udawać kogoś, kim się nie jest ? ja nie uważam żeby cichość i spokój były jakimiś wadami)i dobrze sie bawić i myślę, że to powinno zadziałać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2588.jpg (59,1 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2589.jpg (87,4 KB, 275 załadowań)
jakasia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:54   #1129
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Studniówka 2008 część II

Na rano chyba się załamie, kilo lakieru jak nic
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 17:58   #1130
cyka-pyka-milusia-znika
Raczkowanie
 
Avatar cyka-pyka-milusia-znika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez la soleil Pokaż wiadomość
Sukienka bardzo mi sie podoba, niby taka klasyczna, ale ten przód ma swój urok, naprawdę mi sie podoba!!
Generalnie do tego możesz ubrac kolie jak nie stac Cie na ta z prawdziwego srebra to mozna zawsze gdzie s kupic podróbe i do tego kolczyki taki elekko połyskujące najlepiej, żeby pasowały do koli czyli komplet! to tak ożywi sukienkę! i całą Ciebie!
Z ta druga opcja co do ubioru partnera jestem za!! fajnie to bedzie wyglądało...
Dziękuję Ci ślicznie wcześniej nie byłam całkowicie do niej przekonana, ale po Twojej wypowiedzi chyba już jestem pewna, że dobrze wybrałam
No właśnie o kolii myślałam tylko, że wtedy to już chyba skromniejsze kolczyki? A może duże kolczyki, do nich delikatny wisiorek, a do tego również dość ozdobna bransoleta tak jak kolczyki?

No i wymyśliłam kolejne dwa problemy Dziewczyny ja chyba stanowczo za dużo nad tym myślę!

1) jakie paznokcie sobie zrobić? bo myślałam o frenchu... ale podobno french do odkrytych butów nie wygląda fajnie Więc może bordowy? Ale nie bardzo chce mieć bordowe pazurki u rąk Już sama nie wiem...

2) jaka fryzura? Włosy mam do ramion.... miałam długie aż do pasa, ale w wakacje obcięłam
cyka-pyka-milusia-znika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:58   #1131
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Studniówka 2008 część II

a ja myslalam ze moj fryzjer na 12 to za wczesnie, no ale na szczescie sa lakiery:P jakasia_1 biedna jestes z tym gipsem! i to przed studniowka! ze tez musialas tak szalec;p ale dobrze ze sie nie zalamalas i mimo wszystko chcesz sie dobrze bawic podziwiam cie bo ja bym pewnie nosa nie wsytawila przez okno.
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:01   #1132
sivvus18
Przyczajenie
 
Avatar sivvus18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 27
GG do sivvus18
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez jakasia_1 Pokaż wiadomość
no mam nadzieję
tak sobie pomyślałam, że może jeśli będziecie wiedziały jak wygląda to ustrojstwo, łatwiej będzie wam coś poradzić
a więc efekty mojego sylwestrowego szaleństwa obecne w załącznikach.
(Jezus Maria, jak to wygląda, aż musiałam edytować )
la solei wg mnie powinnaś po prostu być sobą (po co udawać kogoś, kim się nie jest ? ja nie uważam żeby cichość i spokój były jakimiś wadami)i dobrze sie bawić i myślę, że to powinno zadziałać


Załóz na to jakies bolerko na krotki rekaw, zeby nie bylo ci za goraco i wtesy to zakryjesz jestem tylko ciekawa jak bedziesz tanczyc Bedziesz miala sie z czego posmiac ogladajac film po latach
Powodzenia
__________________
Wszyscy mamy źle w głowach,że żyjemy..



Oprócz błekitnego nieba,
nic mi dzisiaj nie
potrzeba..
sivvus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:04   #1133
jakasia_1
Raczkowanie
 
Avatar jakasia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 324
GG do jakasia_1
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
a ja myslalam ze moj fryzjer na 12 to za wczesnie, no ale na szczescie sa lakiery:P jakasia_1 biedna jestes z tym gipsem! i to przed studniowka! ze tez musialas tak szalec;p ale dobrze ze sie nie zalamalas i mimo wszystko chcesz sie dobrze bawic podziwiam cie bo ja bym pewnie nosa nie wsytawila przez okno.
ja fryzjera mam na 10.30, a nawet nie wiem jaką fryzurkę ma mi zrobić
nie mogłam się załamać, musiałam pocieszać znajomych
jakasia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:04   #1134
sivvus18
Przyczajenie
 
Avatar sivvus18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 27
GG do sivvus18
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez cyka-pyka-milusia-znika Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci ślicznie wcześniej nie byłam całkowicie do niej przekonana, ale po Twojej wypowiedzi chyba już jestem pewna, że dobrze wybrałam
No właśnie o kolii myślałam tylko, że wtedy to już chyba skromniejsze kolczyki? A może duże kolczyki, do nich delikatny wisiorek, a do tego również dość ozdobna bransoleta tak jak kolczyki?

No i wymyśliłam kolejne dwa problemy Dziewczyny ja chyba stanowczo za dużo nad tym myślę!

1) jakie paznokcie sobie zrobić? bo myślałam o frenchu... ale podobno french do odkrytych butów nie wygląda fajnie Więc może bordowy? Ale nie bardzo chce mieć bordowe pazurki u rąk Już sama nie wiem...

2) jaka fryzura? Włosy mam do ramion.... miałam długie aż do pasa, ale w wakacje obcięłam


Dziewucho! Ty masz problemy?! Dziewczyna jest w gipsie i nie załamuje sie,a ty paznokcie przezywasz.. Masz dlugie wlosy i z tego mozesz upiac co tylko chcesz, ja mam krotkie i nic z nimi nie zrobie! Jest mnostwo stron z fryzurami, nie przezywaj tego,az tak bardzo!
__________________
Wszyscy mamy źle w głowach,że żyjemy..



Oprócz błekitnego nieba,
nic mi dzisiaj nie
potrzeba..
sivvus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:05   #1135
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Studniówka 2008 część II

Dziewczyny moja studniówka już jutro. Wszystko zapięte na ostani guzik. Tylko nie dokońca z %. Moze wpadne jeszcze jutro jak bede miała czas. Oczywiście wkleje po jakieś zdjęcia jak wyglądałam
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:05   #1136
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez jakasia_1 Pokaż wiadomość
no mam nadzieję
tak sobie pomyślałam, że może jeśli będziecie wiedziały jak wygląda to ustrojstwo, łatwiej będzie wam coś poradzić
a więc efekty mojego sylwestrowego szaleństwa obecne w załącznikach.
(Jezus Maria, jak to wygląda, aż musiałam edytować )
la solei wg mnie powinnaś po prostu być sobą (po co udawać kogoś, kim się nie jest ? ja nie uważam żeby cichość i spokój były jakimiś wadami)i dobrze sie bawić i myślę, że to powinno zadziałać
Co do sukienki to mogła bys sobie uszyć, albo zapolowac na taką która jest z krótkim rękawkiem i zakrywa plecy cos takiego...jak bys ubrała na siebie normalna bluzkę z krótkim rękawkiem, tylko, że ta 'dziure' gdzie jest głowa dala na plecy... niestety, ale nie umie tego inaczej wytlumaczyć! ale taka sukienka dośc ładnie wygląda, bo widziałam kiedys czerwoną

Dzięki za rade
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:10   #1137
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Studniówka 2008 część II

Ja sie za bardzo nie znam, ale szczerze współczuję, po paru kieliszkach dobrze będziesz sie bawić mój facet na swoją studniówkę rozwalił kolano i chodził na szynach, heheh z tego co mówi było fajnie
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:10   #1138
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez cyka-pyka-milusia-znika Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci ślicznie wcześniej nie byłam całkowicie do niej przekonana, ale po Twojej wypowiedzi chyba już jestem pewna, że dobrze wybrałam
No właśnie o kolii myślałam tylko, że wtedy to już chyba skromniejsze kolczyki? A może duże kolczyki, do nich delikatny wisiorek, a do tego również dość ozdobna bransoleta tak jak kolczyki?

No i wymyśliłam kolejne dwa problemy Dziewczyny ja chyba stanowczo za dużo nad tym myślę!

1) jakie paznokcie sobie zrobić? bo myślałam o frenchu... ale podobno french do odkrytych butów nie wygląda fajnie Więc może bordowy? Ale nie bardzo chce mieć bordowe pazurki u rąk Już sama nie wiem...

2) jaka fryzura? Włosy mam do ramion.... miałam długie aż do pasa, ale w wakacje obcięłam
W sumie kolia, kolczyki i bransoletka tez mogą być delikatne, lepiej delikanie niż przesadzic i ubrac sie jak choinka na Boże Nardzenie!! Także wszystko z klasa i delikatnie

A co do poaznokci, to według mnie french pasuje do wszystkiego, ale nie taki przesadzony..najlepiej taki subtelny, zeby paznokcie nie miały metra długości(przesada) i do tego lekka ozdóbka pod kolor sukienki..przynajmniej ja tak zaplanowałam z myśla o tym, ze po studniówce te pazurki będa mi pasować do normalnego codziennego ubrania!
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:12   #1139
jakasia_1
Raczkowanie
 
Avatar jakasia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 324
GG do jakasia_1
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez sivvus18 Pokaż wiadomość
Załóz na to jakies bolerko na krotki rekaw, zeby nie bylo ci za goraco i wtesy to zakryjesz jestem tylko ciekawa jak bedziesz tanczyc Bedziesz miala sie z czego posmiac ogladajac film po latach
Powodzenia
tak właśnie myślałam, że bolerko będzie odpowiednie no chyba, że któraś z wizażanek zaproponuje mi jakąś sukienkę, która lepiej poradziłaby sobie z tym problemem jestem otwarta na wszelkie propozycje.
a o tańczenie się (jeszcze) nie martwię - póki co robie wzorową ramę

a myślicie, że mogliby mi ściągnąć gips parę dni wcześniej...?jak to jest z tym gipsem? do tej pory oprócz złamanego obojczyka , zresztą tego samego (sic!), w wieku 2 czy 3 lat, nie miałam nic złamanego, więc nie bardzo się orientuję....
założony był 1 stycznia ( o 1.05 ), ma być na 4 tygodnie, a studniówka 26, i jak by tak pójść 25... ale zaczynam kombinować
jakasia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:15   #1140
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez jakasia_1 Pokaż wiadomość
no mam nadzieję
tak sobie pomyślałam, że może jeśli będziecie wiedziały jak wygląda to ustrojstwo, łatwiej będzie wam coś poradzić
a więc efekty mojego sylwestrowego szaleństwa obecne w załącznikach.
(Jezus Maria, jak to wygląda, aż musiałam edytować )
la solei wg mnie powinnaś po prostu być sobą (po co udawać kogoś, kim się nie jest ? ja nie uważam żeby cichość i spokój były jakimiś wadami)i dobrze sie bawić i myślę, że to powinno zadziałać
tak mniej więcej ma wygladać ta góra; tylko inny rękaw:
http://www.allegro.pl/item287549886_...eczorowa_.html
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.