Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-13, 16:24   #271
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ella,nie ma sprawy

Illuminar,czekam na recenzje z kremu lukrecjowego
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 16:27   #272
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez illuminar Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dostałam w swoje ręce

- Hydrolat oczarowy
- Hydrolat geraniowy
- Hydrolat z zielonej herbaty

Krem łagodzący z lukrecją - właśnie ukręciłam, teraz ma odstać 12 h i będzie gotowy do użytku.

-Olejek myjący (bezzapachowy)- już po raz drugi, polecam. Dla mnie jest rewelacyjny.

Polecam również maseczkę jesienną (dyniowa) oraz peeling enzymatyczny, pięknie łagodzą podrażnienia.


Oczekuję jeszcze przesyłki z
- Maseczką morską
- Maseczką wulkaniczną
- Hydrolatem migdałowym

jak przetestujesz ten krem lagodzacy z lukrecja daj znac bo rowniez zastanawiam sie nad nim. Chcialabym zamowic rowniez inne produkty z tej strony, ale ze nie bardzo znam sie na tym jeszcze to mam prosbe.Czy moglybyscie polecic mi cos co by nawilzylo moja cere, pomoglo pozbyc sie zaskornikow i sprawilo ze moja cera bylaby bardziej matowa. Nie chcialabym stosowac zadnych kwasow i chcialbym aby te kosmetyki mozna bylo stosowac przy opalaniu. Nie opalam sie czesto, ale od czasu do czasu zdarza mi sie to
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 17:01   #273
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
jak przetestujesz ten krem lagodzacy z lukrecja daj znac bo rowniez zastanawiam sie nad nim. Chcialabym zamowic rowniez inne produkty z tej strony, ale ze nie bardzo znam sie na tym jeszcze to mam prosbe.Czy moglybyscie polecic mi cos co by nawilzylo moja cere, pomoglo pozbyc sie zaskornikow i sprawilo ze moja cera bylaby bardziej matowa. Nie chcialabym stosowac zadnych kwasow i chcialbym aby te kosmetyki mozna bylo stosowac przy opalaniu. Nie opalam sie czesto, ale od czasu do czasu zdarza mi sie to

Jako że jest polecany na noc wstępną relacje znam pojutrze.
Na zaskórniki polecane są kwasy szcególnie Effaclar K

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=220 - tutaj masz opinie o nim.
W tej chwili stosuję Diacneal który działa na podskórne grudki. Mi naprawdę pomaga ale to również kwas.
Chyba tylko kwasy są w sanie skutecznie zlikwidować te paskudztwa.
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 17:03   #274
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
A możesz mi jeszcze napisać, który z dwóch żeli hilauronowych dostępnych na BU będzie lepszy? I czy do nich jest konieczne stosowanie filtrów?
Virka Ty sie nie bój to jest taki inny kwas co to nawilża a nie łuszczy, nie musisz mieć filtrów do niego jak już nie możesz.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 17:30   #275
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dziewczyny, a co z tonikiem AHA/BHA 10%??bo ja wlasnie ten zamowilam ale jeszcze nie stosowalam - troche sie wystraszylam bo wszystkie tutaj uzywacie raczej toniku 2% i piszecie ze b.wysusza czy moge tego 10% uzywac na twarz?? stosuje juz effaclar k i chcialam ten tonik zeby dodatkowo byly kwasy AHA. za jakis miesiac chce sie jeszcze przerzucic na glyco-a a ono ma 12% wiec tez chce do niego przygotowac buzke... co powiecie??
__________________





Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-01-13 o 20:34 Powód: Dubel
*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 08:33   #276
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Też czekam z niecierpliwością na recenzję kremiku z lukrecją bo nie wytrzymałam oczywiście i zamówiłam go sobie jak tylko przeczytałam opis na BU..
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 11:34   #277
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wysłałam maila z zapytaniem odn. mojego zamówienia. Wciąż ma status ''przyjęte'' mimo że przelewu dokonałam od razu po złożeniu zamówienia w piątek rano.

Kusi mnie jeszcze kilka rzeczy:
hydrolat geraniowy
hydrolat migdałowy
hydrolat z zielonej herbaty
krem łagodzący z lukrecją
maseczka wulkaniczna
maseczka różana
Serum-olejek regenerujący 3xROSE
Tonik różano-mleczny AHA 8%
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 11:38   #278
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Z doświadczenia wiem że trwa to ok 3 dni zanim wyślą paczkę. Pewnie jutro wyślą twoje zamówienie
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 13:31   #279
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Aga ja złożyłam swoje zamówienie w niedzielę 6.01, w poniedziałek po południu już miałam maila, że pieniądze dotarły a w czwartek dostałam maila, ze bedzie opóźnienie. W piątek paczka została wysłana i na razie nie pozostaje mi nic innego jak czekać...

Też mnie kusi wiele rzeczy, ale ze względów finansowych musiałam zrezygnowac.... ehhh może w następnym miesiącu
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 13:48   #280
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co z tonikiem AHA/BHA 10%??bo ja wlasnie ten zamowilam ale jeszcze nie stosowalam - troche sie wystraszylam bo wszystkie tutaj uzywacie raczej toniku 2% i piszecie ze b.wysusza czy moge tego 10% uzywac na twarz?? stosuje juz effaclar k i chcialam ten tonik zeby dodatkowo byly kwasy AHA. za jakis miesiac chce sie jeszcze przerzucic na glyco-a a ono ma 12% wiec tez chce do niego przygotowac buzke... co powiecie??
Nulko z tego co czytalam ten 10% tonik ma kwas mlekowy ktory ma dzialanie bardziej nawilzajace i chyba kwasy AHA moge byc uzywane w wiekszych stezeniach aniezeli BHA, mysle ze powinno byc ok..ja uzywam kremow z kwasami aha w 15% stezeniach i nie dzieje sie nic szczegolnego..mam ten tonik 2% z biochemii i tez jest ok....poprobuj przygotujesz skore do Glyco, jak zauwazysz cos niepokojacego poprostu stosuj rzadziej
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 21:13   #281
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ten czysty to wesja podstawowa a druga jest z ''dopalaczem'' czyli pantenolem, na pewno bardzej nawilża.
Ja wzięłam wersję czystą, może na początek też weź
To faktycznie na początek spróbuję wersję podstawową, dziękuję Ci pięknie

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Virka Ty sie nie bój to jest taki inny kwas co to nawilża a nie łuszczy, nie musisz mieć filtrów do niego jak już nie możesz.
To bardzo się cieszę i już się nie boję Dziękuję ślicznie za odpowiedź
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 22:04   #282
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Pierwsze wrażenia z nowych zakupów (paczka przyszła w sobotę):
Hydrolaty migdałowy i cytrynowy - boskie! zapach prawie nie wyczuwalny. Ja używam ich zmieszanych (migdal dla dodania nawilżeniado cytrynowego). Super odświeżające, delikatniutkie, sama przyjemność! Miałam wczesniej różany, ale nie byłam tak zadowolona - trochę ściągał.
serum 3xRose - tłuste, ale w połączeniu z żelem hialuronowym pięknie się nałożyło i wchłoneło Rano cera była wypoczęta.
krem rozjaśniający - super kołderka na obecne zimno Nie jest tłusty, ale treściwy na tyle, że było mi cieplutko w buzię .
Teraz skórę mam gładziutką jak u niemowlaczka
Minus - tylko nie wiem co jest powodem, czy kosmetyki, czy aura... - miałam dziś czerwone poliki. Naczynka sie odezwały. Mam nadzieję, ze to nie od zmiany kosmetyków, ale rozsądzać na razie nie będę, bo w zasadzie użyłam tych kosmetyków dopiero raz.
Będę obserwować i jeszcze napiszę jak trochę postosuję.
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 09:57   #283
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wczoraj na noc zaaplikowałam na twarz krem łagodzący z lukrecją i jak na razie mam mieszane odczucia.
Krem ładnie się wchłania szybko i do matu. Cera w dotyku jest aksamitna. Rano twarz była lekko żółta, ale to ze względu na kolor kremu oraz spora ilość jaką nałożyłam.
Mam jednak obawy co do zapychania w składzie (choć na dalszej pozycji) ma caprylic/capric Triglycerides. Na razie go przekreślam choć rano pojawiły się dwie czerwone grudki, oczywiście mogły pojawić się od czegoś innego dlatego dam mu szansę.

Podaję skład dla bardziej zorientowanych w tym temacie:
Skład kremu:
Cream Base; Panthenol (5%), Niacinamide (4%), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil, Glycyrrhiza glabra (Licorice) Root Extract (1%), Mixed Tocopherols (witamina E - ok.1%) Allantoin (ok 0.7%)

Skład bazy kremowej (cream base):
De-Ionized Water, Helliantus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Soja Hispida (Soya Bean) Oil, Caprylic/Capric Triglycerides, Emulsifying Wax NF, Glyceryl Monostearate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Allantoin, Carbomer, Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate



Podrażnień na dzień dzisiejszy nie mam więc nie wiem jak sprawdzi się w przypadku podrażnionej cery.
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 10:03   #284
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mnie kapryle zapychają masakrycznie, więc każdy kosmetyk zawierający je w składzie odpada swoją drogą pchają je gdzie popadnie
__________________





_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 10:59   #285
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez illuminar Pokaż wiadomość
Wczoraj na noc zaaplikowałam na twarz krem łagodzący z lukrecją i jak na razie mam mieszane odczucia.
Krem ładnie się wchłania szybko i do matu. Cera w dotyku jest aksamitna. Rano twarz była lekko żółta, ale to ze względu na kolor kremu oraz spora ilość jaką nałożyłam.
Mam jednak obawy co do zapychania w składzie (choć na dalszej pozycji) ma caprylic/capric Triglycerides. Na razie go przekreślam choć rano pojawiły się dwie czerwone grudki, oczywiście mogły pojawić się od czegoś innego dlatego dam mu szansę.

Podaję skład dla bardziej zorientowanych w tym temacie:
Skład kremu:
Cream Base; Panthenol (5%), Niacinamide (4%), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil, Glycyrrhiza glabra (Licorice) Root Extract (1%), Mixed Tocopherols (witamina E - ok.1%) Allantoin (ok 0.7%)

Skład bazy kremowej (cream base):
De-Ionized Water, Helliantus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Soja Hispida (Soya Bean) Oil, Caprylic/Capric Triglycerides, Emulsifying Wax NF, Glyceryl Monostearate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Allantoin, Carbomer, Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate



Podrażnień na dzień dzisiejszy nie mam więc nie wiem jak sprawdzi się w przypadku podrażnionej cery.
szkoda mnie one zapychają i podrażniają
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:09   #286
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Oj jaka szkoda, ze ten caprylic tu jest...Nie kupię więc tego kremu...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:11   #287
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
szkoda mnie one zapychają i podrażniają
Pewnie bazie kremu rozjaśniającego też znajduję sie Caprylic/Capric Triglycerides
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:17   #288
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez illuminar Pokaż wiadomość
Pewnie bazie kremu rozjaśniającego też znajduję sie Caprylic/Capric Triglycerides
tak właśnie pomyślałam i sprawdziłam to ta sama baza co w kremie z lukrecją.
Szkoda że nie wpadłam na to przed zamówieniem, ale przejrzałam tylko skład na stronie z opisem samego kremu , nie kliknęłam w odnośnik do bazy.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:22   #289
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
O kurcze, Wroblu szybka jestes, mnie taki olejek idzie w 3 - 3 cos miesiaca i teraz wychodzi, ze jestem brudas.... Ja go używam tylko wieczorem, a rano zlewam się hydrolatami, które za to idą mi szybciej niż olejek.
Jaki brudas? To ja jestem nieoszczędna! Najwiekszy kłopot, ze czesto muszę zamawiać. Raz zrobiłam olejek wg. przepisu w mazidlach i mniej mi podpasował, ale zastanawiam się czy nie spróbowac ponownie. Przyznam poza tym, ze nie uzywam go do demakijazu oczu,zupełnie się do tego u mnie nie nadaje.

Jedno co mi sie nie podoba na BU to fakt, ze niektóre produkty w zestawach wcale nie wychodzą rewelacyjnie tanio, bo nie podkreśla się wyraźnie, że np. żel hialuronowy w zestawie z olejkiem regulujacym LEMON to juz tylko 50 gram , podczas kiedy kupowany oddzielnie to 100 gram.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 11:29   #290
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość

Jedno co mi sie nie podoba na BU to fakt, ze niektóre produkty w zestawach wcale nie wychodzą rewelacyjnie tanio, bo nie podkreśla się wyraźnie, że np. żel hialuronowy w zestawie z olejkiem regulujacym LEMON to juz tylko 50 gram , podczas kiedy kupowany oddzielnie to 100 gram.
ale i tak jest taniej o 2,50 zresztą kupowany oddzielnie nie występuje tylko w pojemności 100g ale też 50g
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:31   #291
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale i tak jest taniej o 2,50 zresztą kupowany oddzielnie nie występuje tylko w pojemności 100g ale też 50g
Ooo proszę, nie zauwazyłam, albo jak kupowałam to jeszcze nie było dwóch pojemności i stąd te falszywe wnioski
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:32   #292
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tak właśnie pomyślałam i sprawdziłam to ta sama baza co w kremie z lukrecją.
Szkoda że nie wpadłam na to przed zamówieniem, ale przejrzałam tylko skład na stronie z opisem samego kremu , nie kliknęłam w odnośnik do bazy.
Wygląda na to że pokornie wrócę do gotowych kremów bez tego paskudztwa w składzie
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:33   #293
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Ooo proszę, nie zauwazyłam, albo jak kupowałam to jeszcze nie było dwóch pojemności i stąd te falszywe wnioski

ale faktycznie, zestawy promocyjne mogłyby byc bardziej opłacalne a nie oszczędzasz 1,50 czy 3 zł
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:36   #294
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

ale faktycznie, zestawy promocyjne mogłyby byc bardziej opłacalne a nie oszczędzasz 1,50 czy 3 zł
Nawet na waciki nie wystarczy
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 11:36   #295
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A czy ktoś podzieli się odczuciami co do toniku różano-mlecznego AHA 8%?

Ja ze swojej strony mogę polecić maseczki - wszystkie, bez wyjątku. Dają efekt wygładzenia, oczyszczenia, świeżości, doskonałego wyglądu. Nie potrafię wskazać która jest najlepsza.
Olejków i peelingów nie muszę już zachwalać. Produkty bez których nie wyobrażam sobie pielęgnacji.
Hydrolaty... miałam już zieloną herbatę, cytrynowy, geraniowy, migdałowy i różany i właśnie ten ostatni jest dla mnie najlepszy. Nie wiem dlaczego, ale po reszcie moja twarz przetłuszczała się, pojawiały się małe wypryski i czułam nieprzyjemną, ciężką warstwę. Nie miałam tego po hydrolacie różanym.
Serum LEMON- dzięki niemu rano budzę się z wypoczętą buzią, i do tego goi wypryski. Rewelacja!

Mam mieszaną cerę, szybko zanieczyszczającą się, czasem przesuszoną, czasem przetłuszczającą się, z rozszerzonymi porami. Brzmi to okropnie, ale od kiedy zaczęłam używać kosmetyków z BU moja twarz wygląda naprawdę świetnie (szkoda, że nie idealnie, ale taka moja natura).
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 16:36   #296
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy ktoras z was stosowała juz Nawilżający żel hialuronowy oraz Serum-olejek antyoksydacyjny ORANGE . Jesli tak to prosilabym o podzielenie sie rezultatami stosowania tego i spostrzezeniami z gory dziekuje
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 19:36   #297
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
oo chyba wyzdrowiał już , miejmy nadzieję.
Dostaniesz pierwsza przesyłkę więc wiesz... pisz
Chyba jeszcze nie wyzdrowiał. Ja dopiero dzis otrzymałam i informacje o opoznieniu w wysyłkach

Szkoda
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 19:44   #298
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Chyba jeszcze nie wyzdrowiał. Ja dopiero dzis otrzymałam i informacje o opoznieniu w wysyłkach

Szkoda
ja w mailu poprosiłam o sprawną wysyłkę by paczka była przed weekendem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 15:57   #299
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
serum 3xRose - tłuste, ale w połączeniu z żelem hialuronowym pięknie się nałożyło i wchłoneło Rano cera była wypoczęta.
.
Maja a napisz proszę jak to serum pachnie, mocno bardzo?
Ja na swoje to sobie jeszcze pewnie poczekam troche.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 16:08   #300
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dostałam wczoraj przesyłke

I tak:
Maseczka morska - super efekt, ale takich doznań zapachowych dawno nie miałam... ale efekt wynagrodził to
Hydrolat różany - piękny zapach, relaksuje zmęczone oczy, co ro reszty efektów, to może przy dłuższym stosowaniu, aha i lekko ściąga
Hydrolat lawendowy - zapach jak zapach, ale uspokaja moją skórę, chyba batdziej mi odpowiada niż różany
Krem rozjaśniajacy - wczoraj ukręciłam, a że musial postać 24 godz. to dopiero go nałożyłam. U mnie wchłania się do matu, ale takiego satynowego (ostatnio mam problem z wchłanialnością kremów - tu jest dobrze), nie lepi się, jak na razie ok, pod makijaz chyba się nada. Zobaczymy jak z zapychaniem, ale mam nadzieje, ze będzie dobrze. O tych trójglicerydach wiedziałam, ale zaryzykowałam kupno.
Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF - no i tu sobie poczekam na wyprobowanie, bo nie dołączono jednego składnika - wit. E
Teraz czekam na dodatkową przesyłkę z kapsułką. Szkoda, bo bardzo liczylam, ze je szybko użyję... No ale cóż, mam nadzieje, ze ta szybko dojdzie
Pelling enzymatyczny z bromelainą uzyję dziś w kąpieli - ciekawe jak to cudo się spisze

A jezeli chodzi o wykonanie wszystkiego to łatwizna , a bałam się, ze coś sknocę

pozdrawiam
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.