Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-16, 17:37   #301
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Yolla kup sobie Tokovit E w aptece po co czekać tydzień na 1 kapsułkę?
__________________





_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 17:45   #302
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ha, też tak myślałam Tokovit E mam w domu i już w mailu do nich pytałam, czy mogę użyć, ale dostałam odpowiedź, ze identycznego odpowiednika formy witaminy E dodawanej do serum nie znajdę w aptekach. No i lipa, nie zostało mi nic innego, tylko czekac
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 18:27   #303
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Oo, a to mnie zdziwiłaś myślałam, że dają zwykłą witaminkę no to cóż, faktycznie pozostaje Ci czekać moja paczka została nadana wczoraj i mam nadzieję, że w tym tygodniu dojdzie
__________________





_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 11:28   #304
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Lunka_ Pokaż wiadomość
Oo, a to mnie zdziwiłaś myślałam, że dają zwykłą witaminkę no to cóż, faktycznie pozostaje Ci czekać moja paczka została nadana wczoraj i mam nadzieję, że w tym tygodniu dojdzie
moja też wczoraj i liczę że dostanę ją najpóźniej jutro
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 13:36   #305
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Maja a napisz proszę jak to serum pachnie, mocno bardzo?
Ja na swoje to sobie jeszcze pewnie poczekam troche.
Serum 3xROSE ma bardzo mocny różany zapach. Jak na to, że to serum na noc, to trochę za mocny moim zdaniem. Jak różane perfumy. Ale w połączeniu z żelem hialuronowym zapach jest delikatniutki i zupełnie nie przeszkadzający. Po kilku dniach stosowania widzę, że ładnie pielęgnuje i relaksuje mi skórę na buzi

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj przesyłke
Krem rozjaśniajacy - wczoraj ukręciłam, a że musial postać 24 godz. to dopiero go nałożyłam. U mnie wchłania się do matu, ale takiego satynowego (ostatnio mam problem z wchłanialnością kremów - tu jest dobrze), nie lepi się, jak na razie ok, pod makijaz chyba się nada. Zobaczymy jak z zapychaniem, ale mam nadzieje, ze będzie dobrze. O tych trójglicerydach wiedziałam, ale zaryzykowałam kupno.
U mnie też wchłania się do matu, co więcej ten mat utrzymuje się cały dzień. Nie klei się i nie zapycha, ale nie wyobrażam sobie go nosić latem . To bardzo gęsta i treściwa konsystencja. Na lato byłby za ciężki.
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 13:50   #306
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja już się robię niecierpliwa, zamówiłam 08.01 i jeszcze nie mam swojej paczuszki, parę dni temu dostałam meila, że paczka została wysłana priorytetem, a ja czekam nadal juz nawet spirytusik sobie kupiłam, jak się zdenerwuje to go wypije
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 14:04   #307
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Serum 3xROSE ma bardzo mocny różany zapach. Jak na to, że to serum na noc, to trochę za mocny moim zdaniem. Jak różane perfumy. Ale w połączeniu z żelem hialuronowym zapach jest delikatniutki i zupełnie nie przeszkadzający. Po kilku dniach stosowania widzę, że ładnie pielęgnuje i relaksuje mi skórę na buzi

Ogromnie cieszy mnie to,co piszesz-mam fiola na punkcie wszystkiego co rozane i liczylam na mocny,intensywny zapach
Akurat wzielam zel hialuronowy z pantenolem wiec mysle,ze bede zadowolona

Zamowienie zlozylam 13-tego,w poniedzialek wplacilam pieniadze i dopiero dzisiaj dostalam potwierdzenie,ze otrzymali wplate i dopiero przygotuja paczke.Dlugo to trwa,nawet za dlugo ale mam nadzieje,ze zawartosc wynagrodzi czas oczekiwania

Jeszcze jendo pytanie,bo mimo ze do nich napisalam to nie uzyskalam odpowiedzi,przesylka to polecony priorytet czy paczka priorytetowa?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 14:04   #308
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
To bardzo gęsta i treściwa konsystencja. Na lato byłby za ciężki.
Hmm, a u mnie wyszedl konsystencji lekkiego budyniu Fakt, ze nie można go za duzo nałożyć, bo nie wchłonie się, ale jak juz pisałam wcześniej, ja mam z tym problem.
Mam w tej chwili na nim makijaż i trzyma się bardzo dobrze

Wczoraj użyłam też peeling enzymatyczny - dla mnie po prostu CUDO chyba się już nim nie rozstanę
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 14:05   #309
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jeszcze jendo pytanie,bo mimo ze do nich napisalam to nie uzyskalam odpowiedzi,przesylka to polecony priorytet czy paczka priorytetowa?
paczka priorytetowa
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 14:08   #310
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
Ja już się robię niecierpliwa, zamówiłam 08.01 i jeszcze nie mam swojej paczuszki, parę dni temu dostałam meila, że paczka została wysłana priorytetem, a ja czekam nadal juz nawet spirytusik sobie kupiłam, jak się zdenerwuje to go wypije
U mnie jest podobnie, czekam ,czekam i nie ma.
Wydaje mi się że to jest jednak wina poczty. Złożyłam dwa zamówienia jedno na adres w Warszawie, drugie na adres mojego rodzinnego małego miasta. Tam doszło niemal na drugi dzień po wysłaniu.
Następne zamówienia nie będą już na "Warszawę'
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 14:38   #311
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
paczka priorytetowa
dziekuje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 15:14   #312
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

właśnie dostałam i zabieram się do kręcenia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 18:58   #313
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a u mnie nadal nic... poza kuponem znizkowym 3% na skrzynce
Moze mam sie przypomniec? Potwierdzic cos? Zlozylam zamowienie 9.01


EDIT: jakis dziwny zbieg okolicznosci, wlasnie dostalam info o wysylce

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2008-01-17 o 20:38
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 19:11   #314
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy ktoras z was stosowała juz Nawilżający żel hialuronowy oraz Serum-olejek antyoksydacyjny ORANGE . Jesli tak to prosilabym o podzielenie sie rezultatami stosowania tego i spostrzezeniami z gory dziekuje
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 20:40   #315
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No to moja pierwsza zabawa w młodego chemika już za mną
Dzisiaj ukręciłam peeling enzymatyczny i maseczkę z dyni - i byłam trochę zawiedziona
Po pierwsze zrozumiałam czemu wymyślono kosmetyki napakowane chemią - ze względu na zapach
A tak na poważnie to ledwo co wytrzymałam przez to mleko w proszku:P Musiałam sobie nos zatkać pod koniec
Peeling potraktowałam jako alternatywę dla delikatnego enzymatycznego AA, ale niestety jak dla mnie okazał się za mocny Piekło

Maseczka - poza zapachem:P - w miarę ok.
Najbardziej jestem zadowolona z różanego hydrolatu - skóra po nim jest super, taka delikatna i gładka jak pupcia niemowlaka
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 22:00   #316
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

pierwsze spostrzeżenia- znakomicie przygotowane zestawy, samo mieszanie jest bardzo proste i...przyjemne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 08:04   #317
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Do mie też wczoraj doszło zamówienie z BU (pierwsze w życiu). Zamówiłam Tonik z BHA 2% oraz serum żelowe z witamina C. Wszystko chyba wyszło mi ok, wykonanie dzieki instrukcji bardzo proste. Wypróbowałam oba specyfiki, tonik na noc - nic a nic mnie nie szczypało, oraz serum dzisiaj rano - tez nic nie szczypało, ale skóra była po nim taka gładziuteńka. Nie odczuwałam potrzeby nałożenia kremu, wystarczył mi sam filtr. Mam pytanie ile kropel tego serum z podręcznej ciemnej buteleczki nakładacie na buzię? I jeszcze jedno, skoro to serum "podręczne" wg instrukcji można trzymać tydzień to ile mnie więcej wlewacie go do buteleczki? Bo nie wiem czy gdy minie tydzień a zostanie mi coś jeszcze to będę musiała to wylać i umyć buteleczkę czy wystarczy uzupełnić?
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 08:24   #318
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja tez dostalam wczoraj swoja pierwsza paczuszke z BU, i jak tylko wpadlam do domu to zabralam sie za robienie: kremu z lukrecja oraz olejku myjacego pomaranczowego. Wszystko bylo dziecinnie proste wystarczylo tylko zmieszac jedno z drugim ale oczywiscie jak to u mnie bywa nie obylo sie bez malej wpadki , no ale przynajmniej mialam ubaw
Jesli chodzi o olejek to jestem nim zachwycona.. swietnie zmywa, pieknie pachnie i moja skora swietnie na niego reaguje, co przy uzywaniu innych wynalazkow do mycia buzi graniczy z cudem. Jesli chodzi o kremik to nie wytrzymalam i juz dzisiaj rano sie nim wysmarowalam, no i ladnie sie wchlonal a makijaz bardzo dobrze sie na nim rozprowadzil. no i na razie tyle..
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 09:19   #319
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zamówiłam wczoraj
1 x Hydrolat cytrynowy - 100ml
1 x Maseczka jesienna (dyniowa) - 50ml
1 x Tonik z kwasem BHA 2% - 100g (14.00 zł) = 14.00 zł
1 x Żel hialuronowy 1% nawilżający - 100g (14.00 zł) = 14.00 z
i teraz trochę zła na siebie jestem, że nie zajrzałam do tego wątku a to moje pierwsze zamówienie na BU.
oczywiście dam znać jak wrażenia
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 10:18   #320
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

olejek do mycia-świetny dokładnie myje ale nie ściąga.
Serum z wit. C- trochę mnie szczypie skóra ale aplikacja i wchłanianie filtra na szóstkę
Hydrolat z neroli-ciekawy zapach

Reszta się ''przegryza''
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 10:43   #321
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ogromnie cieszy mnie to,co piszesz-mam fiola na punkcie wszystkiego co rozane i liczylam na mocny,intensywny zapach


Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
Hmm, a u mnie wyszedl konsystencji lekkiego budyniu
Hmm... lekki to dla mnie jest np. Nivea nawilżający (w tym biały pudełeczku) - a krem rozjaśniający z BU jest od niego 2 razy cięższy. Owszem, ma budyniową konsystencję, ale to gęsty budyń
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 16:13   #322
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
olejek do mycia-świetny dokładnie myje ale nie ściąga.
Serum z wit. C- trochę mnie szczypie skóra ale aplikacja i wchłanianie filtra na szóstkę
Nie przejmuj sie szczypaniem, mnie szyczypie za każdym razem jak nakładam , najpierw myslałam, ze skóra musi sie przyzwyczaić, potem ,ze uzywam za czesto. Okazało się, że po prostu taki już jest, ale jak przywykniesz to szczypanie będzie trwało pare sekund. Aha - mnie sie wydawało, ze po pierwszym tygodniu uzywania codziennie dostałam od niego małych czerwonych krostek (po Flavo C Aurigi miałam to samo), wiec zmiejszyłam czestotliwość - przeszlo i nigdy nie wróciło
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 17:26   #323
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczynki,

A czy ktoras z was miala juz ten olej z platkow rozy? i moze go np porownac z tym serum 3 x rose?! Ciekawam roznic w dzialaniu...ten 3 x rose wydaje sie miec bogatsza konsystencje i skladniki przeciwzmarszczkowe na ktorych mi nie zalezy szczerze mowiac ...myslicie ze oba nadaja sie do mieszanej podsuszonej kwasami cery?!
Napiszcie jakie sa wasze wrazenia...

marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 18:13   #324
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

confused_girl, do tych dziwnych zapachów idzie się przyzywyczaić. Na mnie już nawet nie działa "aromat" maseczki morskiej (kto ma lub miał tą maseczkę, ten wie o co chodzi).

Wydaje mi się, że peeling do twarzy trochę się pogorszył. Wiem o czym mówię, bo zamawiam już z BU dobrych kilka miesięcy. Już nie pozostawia skóry tak gładkiej i delikatnej, nawet nie odczuwam, że miałam na twarzy jakiś peeling. Nie wiem co się z nim stało.

Maseczka z dyni jest super! Ja dodaję do niej kilka kropelek serum LEMON (ale kilka, bo więcej będzie za tłuste i nie rozporowadzi się na skórze). Nakładam cienką warstwą i to wystarczy, by cera nabrała ładnego kolorytu. Doskonała nawet dla mieszańców.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 18:17   #325
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy ktoras z was stosowała juz Nawilżający żel hialuronowy oraz Serum-olejek antyoksydacyjny ORANGE . Jesli tak to prosilabym o podzielenie sie rezultatami stosowania tego i spostrzezeniami z gory dziekuje
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 18:17   #326
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sie szczypaniem, mnie szyczypie za każdym razem jak nakładam , najpierw myslałam, ze skóra musi sie przyzwyczaić, potem ,ze uzywam za czesto. Okazało się, że po prostu taki już jest, ale jak przywykniesz to szczypanie będzie trwało pare sekund. Aha - mnie sie wydawało, ze po pierwszym tygodniu uzywania codziennie dostałam od niego małych czerwonych krostek (po Flavo C Aurigi miałam to samo), wiec zmiejszyłam czestotliwość - przeszlo i nigdy nie wróciło
trochę się jednak przejmuję bo już stosowałam wcześniej serum samorobione (tylko w/g przepisu Basi) i nic nigdy mnie nie szczypało
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 23:56   #327
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was stosowała juz Nawilżający żel hialuronowy oraz Serum-olejek antyoksydacyjny ORANGE . Jesli tak to prosilabym o podzielenie sie rezultatami stosowania tego i spostrzezeniami z gory dziekuje
Co do olejku sie nie wypowiem bo nie stosowalam..ale jesli chodzi o zel hialuronowy..to ma bardzo wszechstronne dzialanie...jesli chodzi o uzywanie go solo...to szalu wielkiego nie ma....nie czuc jakiegos wielkiego nawilzenia...fajny jest pod makijaz bo lekko liftinguje skore..i wszytsko pieknie sie trzyma i cera jest matowa caly dzien...fajny jest w polaczeniu z olejkami do buzi...fajnie wszytsko sie wchlania...i poteguje dzialanie tychze kosmetykow z ktorymi sie go laczy, mozna tez wsmarowywac go w koncowki wlosow w celu ich nawilzenia...generalnie polecam chocby wyprobowac bo napewno nei zrobi krzywdy...
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 09:54   #328
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ale się cieszę wkońcu dostałam swoją paczuszkę troszkę się bałam tego kręcenia, ale niepotrzebnie- wszystko się (chyba) udało.
Hydrolat- piękny zapach
olejek myjący- dla mojej wysuszonej skóry zbawienie
serum flavoC- wchłania mi się od razu, czy to normalne? Dziewczyny pisały że mają problem z wchłanianiem, ale może dlatego, że mam suchą skórę?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 13:28   #329
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam mam!

Dostalam gratis olej z platkow rozy + witamina E

Ide testowac
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:17   #330
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a do mnie dzisiaj dotarło drugie zamówienie, zamówiłam
1. peeling miętowo kakaowy
2. hydrolat oczarowy
3. serum z znielonej herbaty
4. krem łagodzący z lukrecją
5. olejek myjący
6. tonik z kwasem
7. olej różany

za kilka dni napisze jakie wrazenia, mam nadzieje ze tak jak po wcześniejszych produkatach będzie super
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.