Plastry antykoncepcyjne Lisvy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 16:35   #301
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Ja co prawda dopiero bede przechodzic z evry na lisvy, ale teraz po odklejeniu evry zawsze mam dosc mocno podrazniona skore i wtedy smaruje kremem na odparzenia dla niemowlat i na drugi dzien praktycznie nie mam juz sladu.

Wysłane z jeżynki
Jaki krem?
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 16:48   #302
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Jaki krem?
Babydream w rozowej tubce przeciw odparzeniom

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 17:39   #303
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Tak, zmieniam zawsze To wszystko zaczyna się dziać po 4 dniu z plastrem Na pewno coś jest nie tak, ale obawiam się ciągnięcia tego dalej, bo tak, jak piszę, mam już dość konkretną bliznę na brzuchu po pierwszym oparzeniu.
skonsultuj to koniecznie z lekarzem.. i to jak najszybciej
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 17:55   #304
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Babydream w rozowej tubce przeciw odparzeniom

Wysłane z jeżynki
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
skonsultuj to koniecznie z lekarzem.. i to jak najszybciej
Najprawdopodobniej tak zrobię
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 20:02   #305
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Dziewczyno nie zwlekaj z wizyta u lekarza. Może jesteś uczulona na jakiś składnik kleju z plastrów? Lekarz powinien Ci je zmienić na inne. Jeśli nadal będą Cię uczulać to proponuje zrobić testy alergiczna bo możesz być uczulona na wiele innych rzeczy.
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 10:56   #306
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Czy któraś z Was zaczynała brać plastry w dniu innym niż 1 dzień okresu? Nie mam możliwości przyklejenia dziś, w ulotce napisane było, iż można między 2 a 5 dniem. Jedynie dodatkowe zabezpieczenie przez tydzień. Ginekolog natomiast oznajmił, że lepiej pierwszego dnia, gdyż później mogę plamić.
Któraś ma jakieś doświadczenie z tym związane?
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 11:22   #307
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Witam mam pyytanie jesli nie dostane okresu w czasie odklejenia plastru co w tedy albo nie co z opóźnieniem ? . Czy można korzystac z sauny?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 19:06   #308
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was zaczynała brać plastry w dniu innym niż 1 dzień okresu? Nie mam możliwości przyklejenia dziś, w ulotce napisane było, iż można między 2 a 5 dniem. Jedynie dodatkowe zabezpieczenie przez tydzień. Ginekolog natomiast oznajmił, że lepiej pierwszego dnia, gdyż później mogę plamić.
Któraś ma jakieś doświadczenie z tym związane?
ja zaczęłam stosować plastry przyklejając zawsze 1 dnia okresu, ale myślę, że skoro jest tak napisane w ulotce to nic się złego nie stanie-pamiętaj tylko o dodatkowym zabezpieczeniu
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 20:27   #309
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witam mam pyytanie jesli nie dostane okresu w czasie odklejenia plastru co w tedy albo nie co z opóźnieniem ? . Czy można korzystac z sauny?
Jak nie dostaniesz raz "okresu" w tej 7 dniowej przerwie to potem normalnie naklejasz pierwszy plaster z kolejnego opakowania. Wiadome, że organizm musi się przyzwyczaić, dostosować do dawki hormonów, zazwyczaj się podaje, że ma na to ok. 3 msc, jeżeli po ich upływie nadal nie dostajesz "okresu" w tej przerwie to wtedy już raczej doradziłabym skonsultowanie się z lekarzem Ja jak na razie zawsze dostaję krwawienia w trakcie tej przerwy, ale np. w różne dni - raz drugiego dnia, raz czwartego
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 06:25   #310
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Olaszek Pokaż wiadomość
Dziewczyno nie zwlekaj z wizyta u lekarza. Może jesteś uczulona na jakiś składnik kleju z plastrów? Lekarz powinien Ci je zmienić na inne. Jeśli nadal będą Cię uczulać to proponuje zrobić testy alergiczna bo możesz być uczulona na wiele innych rzeczy.
Miałam testy alergiczne, dodatkowo mam wrażliwą skórę w kierunku AZS... Do lekarza się wybieram
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 08:52   #311
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Jak nie dostaniesz raz "okresu" w tej 7 dniowej przerwie to potem normalnie naklejasz pierwszy plaster z kolejnego opakowania. Wiadome, że organizm musi się przyzwyczaić, dostosować do dawki hormonów, zazwyczaj się podaje, że ma na to ok. 3 msc, jeżeli po ich upływie nadal nie dostajesz "okresu" w tej przerwie to wtedy już raczej doradziłabym skonsultowanie się z lekarzem Ja jak na razie zawsze dostaję krwawienia w trakcie tej przerwy, ale np. w różne dni - raz drugiego dnia, raz czwartego
Ja też dostaję krwawienia w przerwie, ale w ulotce jest napisane, że można go wcale nie mieć. Przynajmniej dostaję co miesiąc widoczną informację, że nie jestem w ciąży Widocznie to zależy od organizmu, bo mój naturalny okres był średnio bolesny (pobolewały mnie plecy) ale za to obfity i ginekolog przepisał mi cyclonamine na czas okresu. To jest lek przeciwkrwotoczny, przepisują go ginekolodzy i podaje się go pacjentom przed operacjami. Teraz moje krwawienie z odstawienia wygląda jak taki normalny niezbyt obfity okres, za to jak czasem zaboli mnie brzuch, to się zginam w pół.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 19:05   #312
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Kurcze ja zawsze myślałam, że antykoncepcją można również zniwelować bardzo bolesne miesiączki. Mówiłaś o tym swojemu lekarzowi? Może powinniście zmienić lek?
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 20:57   #313
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Olaszek Pokaż wiadomość
Kurcze ja zawsze myślałam, że antykoncepcją można również zniwelować bardzo bolesne miesiączki. Mówiłaś o tym swojemu lekarzowi? Może powinniście zmienić lek?
Nie u każdej kobiety tak jest niestety. Ja mam endometriozę i anty. mi w ogóle nie pomagają w tej kwestii
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 21:23   #314
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

No cóż. Ja wczoraj nakleilam pierwszy w 3 dniu cyklu. Zobaczymy.

Nie czuję się jakoś fenomenalnie. Pod koniec dzisiejszego dnia trochę osłabłam, ale nie chce doszukiwać się minusów i od razu negować. Mam nadzieje, że da się przeżyć, to wszystko minie i będzie można zapomnieć, że w ogóle się je ma.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 13:23   #315
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Olaszek Pokaż wiadomość
Kurcze ja zawsze myślałam, że antykoncepcją można również zniwelować bardzo bolesne miesiączki. Mówiłaś o tym swojemu lekarzowi? Może powinniście zmienić lek?
Nie mówiłam mu, bo to nie jest uciążliwe. Po prostu taka zmiana: kiedyś w czasie okresu ciągle pobolewały mnie plecy, a teraz od czasu do czasu zaboli brzuch. Raz albodwa na na okres się zdarzy i też nie zawsze. Ogólnie super mi się używa tych Lisvy, bo nie widzę żadnych skutków ubocznych. Niestety pewnie niedługo będę je zmieniać, bo mnie nie stać, żeby jeździć po plastry do Polski. Pójdę prywatnie do polskiego ginekologa w Anglii, porobię sobie badania i poproszę go o nowe plastry, może da mi coś podobnego.
Też myślałam kiedyś, że plastry pomagają na pryszcze i na okres. Co do pryszczy, to miałam ich kiedyś bardzo dużo, teraz mi coś wyskoczy sporadycznie, bo zmieniłam pielęgnację na delikatną i naturalną. Miałam nadzieję, że plastry pomogą na zaskórniki, ale niestety "zmutowanego" sebum cery tłustej nie wyregulowały
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 15:34   #316
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

A ja ostatecznie rezygnuję z plastrów, dziś w nocy myślałam, że się zadrapię... Dzięki za wszystkie odpowiedzi
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 17:54   #317
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
No cóż. Ja wczoraj nakleilam pierwszy w 3 dniu cyklu. Zobaczymy.

Nie czuję się jakoś fenomenalnie. Pod koniec dzisiejszego dnia trochę osłabłam, ale nie chce doszukiwać się minusów i od razu negować. Mam nadzieje, że da się przeżyć, to wszystko minie i będzie można zapomnieć, że w ogóle się je ma.
poczekaj aż organizm się przyzwyczai trwa to nawet do 3 msc
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 20:28   #318
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
poczekaj aż organizm się przyzwyczai trwa to nawet do 3 msc
Niestety... Ale też musiałam zrezygnować. To dopiero 3 dzień od naklejania, ale ja już nie byłam w stanie wytrzymać. Uderzenia gorąca, nogi jak z waty, ból głowy, mdłości, zawroty. Nie da się w takim stanie wytrzymać 3 miesięcy niestety. Z tabletkami było podobnie. Chyba nie nadaje się do brania hormonów. Żałuję tylko, że kupiłam dwa zupełnie nowe opakowania, zamiast wypróbować próbkę od gina. No nic, może kiedyś. Choć wątpię.
Musze pomyśleć nad inna metoda.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 09:58   #319
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Niestety... Ale też musiałam zrezygnować. To dopiero 3 dzień od naklejania, ale ja już nie byłam w stanie wytrzymać. Uderzenia gorąca, nogi jak z waty, ból głowy, mdłości, zawroty. Nie da się w takim stanie wytrzymać 3 miesięcy niestety. Z tabletkami było podobnie. Chyba nie nadaje się do brania hormonów. Żałuję tylko, że kupiłam dwa zupełnie nowe opakowania, zamiast wypróbować próbkę od gina. No nic, może kiedyś. Choć wątpię.
Musze pomyśleć nad inna metoda.
Ja sie czulam zle tak jakbym miala grype, mdlilo mnie, prawie nic nie jadlam, ale tylko przez pierwszy tydzien plastrow, potem wszystki dolegliwosci minely i teraz nie widze u siebie zadnych skutkow ubocznych i z plastrow jestem bardzo zadowolona wczesniej przy tabletkach mialam straszne migreny i zatrzymywala mi sie woda w organizmie, przy plastrach nic takiego nie wystepuje. Ja uwazam, ze warto sie przemeczyc te pare pierwszych dni.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 12:47   #320
bonizz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 156
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cześć dziewczyny. Mam problem. Przez 2 miesiące nie stosowałam żadnej antykoncepcji. w poniedziałek wieczorem dostałam delikatnego plamienia, myślałam ze to okres i przykleiłam plaster. do dzisiaj nie krwawię, pobolewa mnie tylko brzuch. I teraz nie wiem, czy to już okres na dobre, czy zacznę dopiero "porządnie" krwawic. Kurde. Pospieszyłam sie chyba z przyklejeniem Nie wiem co robić. Doradźcie
__________________
***bonizz***
bonizz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 17:01   #321
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez bonizz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam problem. Przez 2 miesiące nie stosowałam żadnej antykoncepcji. w poniedziałek wieczorem dostałam delikatnego plamienia, myślałam ze to okres i przykleiłam plaster. do dzisiaj nie krwawię, pobolewa mnie tylko brzuch. I teraz nie wiem, czy to już okres na dobre, czy zacznę dopiero "porządnie" krwawic. Kurde. Pospieszyłam sie chyba z przyklejeniem Nie wiem co robić. Doradźcie
a po odstawieniu antykoncepcji miałaś normalną miesiączkę? skąd mogą pojawiać się te plamienia? może to taki początek miesiączki i po kilku godzinach wystąpi krwawienie
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 19:43   #322
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Ja bym radziła skontaktować się z lekarzem, każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Hormony to nie cukierki więc jeśli coś Cię niepokoi od razu leć do lekarza
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 09:34   #323
bonizz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 156
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Do tej pory nie mam jakiegoś obfitego krwawienia, więc to poniedziałkowe plamienie i pobolewanie brzucha było chyba początkiem miesiączki.
__________________
***bonizz***
bonizz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 09:21   #324
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Orientuje się któraś z Was czy po nagłym odstawieniu tych plastrów (po trzech dniach w 1tyg) powinno wystąpić jakieś krwawienie? I jak z owulacją?
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 11:51   #325
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Orientuje się któraś z Was czy po nagłym odstawieniu tych plastrów (po trzech dniach w 1tyg) powinno wystąpić jakieś krwawienie? I jak z owulacją?
Kolezanka odkleila plaster na 3 czy 4 dzien w 1 tygodniu stosowania i wystapilo krwawienie.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 20:34   #326
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Orientuje się któraś z Was czy po nagłym odstawieniu tych plastrów (po trzech dniach w 1tyg) powinno wystąpić jakieś krwawienie? I jak z owulacją?
moim zdaniem tak, bo to krwawienie z odstawienia.
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 11:30   #327
Clementia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Mój mi robi to samo a mam cerę suchą, niby się potem na nowo przytwierdza ale jest to dosyć niekomfortowe żeby ciągle sprawdzać czy aby plaster nie odpadł.Noszę go jedynie dlatego że po Evrze bolała mnie głowa a przy tym czuję się bardzo dobrze.
Clementia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 11:51   #328
alicjadelicja92
Przyczajenie
 
Avatar alicjadelicja92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cześć, dziewczyny!
Wczoraj przykleiłam swój pierwszy w życiu plaster Lisvy po 7-dniowej przerwie, wcześniej brałam anty- Ovulastan Forte. Tabsy sprawdzały się rewelacyjnie, ale chyba spadło mi libido, co jest dość uciążliwe, nie tylko dla mnie.. chciałabym też dać odpocząć wątrobie. Dziś, podczas prysznica odkleił mi się wczorajszy plaster z podbrzusza, więc jestem jeden do tyłu.. aktualny nakleiłam na ramieniu, choć jestem przeciwniczką afiszowania się tym faktem.. cóż, nie miałam wyjścia.. podczas wysiłku fizycznego ten z ramienia też jakby nabiera powietrza, oczywiście przyciskałam go do skóry, ale wciąż nie przylega idealnie. Powietrze delikatnie dostaje się przy obwódce. Przez chwilę przyszło mi do głowy, aby zareklamować te plastry, bo szlag mnie trafił! Ochłonęłam.. i na razie daję sobie spokój.. jestem ciekawa, co będzie dalej.. Wy też dostrzegacie delikatne pęcherzyki pod plastrem? Czy mimo tego, są skuteczne po dłuższym stosowaniu?
Pozdrawiam!
alicjadelicja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 14:21   #329
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Pytanie do Dziewczyn ktore z evry przeszly na lisvy (ja wlasnie mam zamiar)-czy jest roznica w kleju? Czy to ten sam klej, czy moze zauwazylyscie ze ktorys klej trzymal slabiej/mocniej?

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 19:06   #330
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Clementia Pokaż wiadomość
Mój mi robi to samo a mam cerę suchą, niby się potem na nowo przytwierdza ale jest to dosyć niekomfortowe żeby ciągle sprawdzać czy aby plaster nie odpadł.Noszę go jedynie dlatego że po Evrze bolała mnie głowa a przy tym czuję się bardzo dobrze.
mnie się nigdy nie odklejał...ja czasem mam nawet problem by go po tych 7 dniach usunąć
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-20 10:51:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.