Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-21, 19:21   #331
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Madziumario jak już wypróbujesz serum z zielonej herbaty , prosze daj znać . Też szykuję się do zamówienia i chyba na liscie znajdzie się też serum
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:26   #332
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja właśnie jestem po maseczce morskiej , która bardzo ładnie rozjaśnia twarz, skóra robi się miła w dotyku taka aksamitna.
Ma fajny kolor ciemnej butelkowej zieleni, identyczny jak farba plakatowa zresztą konsystencja również bardzo podobna, ja mieszałam z żelem hialuronowym.
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:31   #333
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja testuję drugi tydzień i uzależniam się
Głównie od hydrolatów (mam geraniowy i różany) - nigdy nie używałam toników ze względu na lepką powłoczkę jaką wszystkie zostawiały - po hydrolatach buzia czysta, roświetlona, super! Teraz widzę że dwa hydrolaty to dla mnie mało - trzeba było więcej wziąśc
Olejek myjący pomarańczowy - super - efekt taki sam jak po oliwce hydrofilnej Bielendy - buzia czysta, ale nie sucha
serum z wit C (flavo-C15EF) również bomba - szybko się wchłania, mogę spokojnie się potem filtrowac
Następne uzależnienie to pilingi do ciała upackałam całą łązienkę ale warto (mam oba)
Mam jeszcze tonik mleczno-różany ale muszę poczekac aż buzia odpocznie po Diacnealu
Napalam się na olej różany i kawowy i więęęęęęęęcej hydrolatów
Oj mogliby jeszcze jakieś masełka wprowadzic
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 21:14   #334
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez falka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze tonik mleczno-różany ale muszę poczekac aż buzia odpocznie po Diacnealu
Czekam, czekam na recenzję! Z niecierpliwością
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 21:32   #335
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Madziumario jak już wypróbujesz serum z zielonej herbaty , prosze daj znać . Też szykuję się do zamówienia i chyba na liscie znajdzie się też serum
Podłączam sie do prośby. Podobno to alternatywa dla serum z vit C, kocham je, ale zastanawiam sie czy skóra sie za bardzo do niego nie przyzwyczai a chciałabym jego efekry widziec dłużej ....tak więc zielona herbatka bardzo bardzo mnie interesuje.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 12:24   #336
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Madziumario jak już wypróbujesz serum z zielonej herbaty , prosze daj znać . Też szykuję się do zamówienia i chyba na liscie znajdzie się też serum
Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Podłączam sie do prośby. Podobno to alternatywa dla serum z vit C, kocham je, ale zastanawiam sie czy skóra sie za bardzo do niego nie przyzwyczai a chciałabym jego efekry widziec dłużej ....tak więc zielona herbatka bardzo bardzo mnie interesuje.
cholera [sorki], to była tylko kwestia czasu

serum z witaminą C trochę się boję, bo podszczypywał mnie Redermic, więc korci mnie zielona herbatka i proszę o wrażenia

a ponadto:
olejek myjący [akurat kończę to co mam w tej chwili, a nie wyobrażam sobie zmywania twarzy czymś innym]
hydrolat migdałowy i może aloes
peeling korzenny
serum różane
olejek kawowy [a jakże!]
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 12:30   #337
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez falka Pokaż wiadomość
Ja testuję drugi tydzień i uzależniam się
Głównie od hydrolatów (mam geraniowy i różany) - nigdy nie używałam toników ze względu na lepką powłoczkę jaką wszystkie zostawiały - po hydrolatach buzia czysta, roświetlona, super! Teraz widzę że dwa hydrolaty to dla mnie mało - trzeba było więcej wziąśc
Olejek myjący pomarańczowy - super - efekt taki sam jak po oliwce hydrofilnej Bielendy - buzia czysta, ale nie sucha
serum z wit C (flavo-C15EF) również bomba - szybko się wchłania, mogę spokojnie się potem filtrowac
Tak, hydrolaty uzalezniaja...od razu po 1 aplikacji wiedzialam ze to jest to Dzis rano sprobowalam hydrolat oczarowy... kolejny strzal w 10 Zagoszcza u mnie na stałe

Olejek myjący - mam wersje pomaranczowa i ciesze sie ze nie wzielam bezzapachowej. Oczyszcza zaskakująco dobrze, radzi sobie bez problemow z tuszem do rzęs, gorzej jednak z czarym pigmentem mac - drobinki pozostaja przyklejone do twarzy. Mimo tego super, pachnie swiezo, naturalnie i delikatnie skorkami pomaranczy Jedyna wada - po umyciu twarzy jestem czerwona jak burak

Serum C - szybko sie wchlania, lepiej niz redermic, lecz po godzinie od aplikacji zaczyna sie tworzyc tlusty, dosc gruby film na twarzy, co mi sie zabardzo nie podoba. Jest zdecydowanie mocniejsze, pachnie cutrusowo-miętowo, troszke szczypie, ale tylko po 1 aplikacji... skora szybko sie przyzwyczaja. Nie wyobrazam go sobie pod filtr. Zastanawia mnie ta tlusta warstwa, boje sie ze moze zapchac.


Olej z platkow rozy
cudownie wygladza skore twarzy. Niby szybko sie wchlania ale po kilku minutach i tak przetluszcza, co mi jednak nie przeszkadza. Kupie napewno pelnowymiare opakowanie, ale do pielegnacji skory rak

Napewno dokupie maseczki, zel hilauronowy, olejek 3x rose i duuuuzzzzooo hydrolatow

Serum Flavo C sobie odpuszcze, jednak nie dla mnie.
Ogolnie jestem bardzo zadowolona, naprawde swietne kosmetyki!

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2008-01-23 o 19:35 Powód: serum C
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 12:46   #338
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hmmm... po tygodniu używania kremu rozświetlającego zaczynam sie zastanawiać, czy go nie wywalić, bo jakoś średnio mi służy. Niby ładnie się rozprowadza i wchłania, ale miewam po jego użyciu zaczerwienioną skórę i czuję pod palcami pełno nierówności. Zastanawiam się jeszcze czy nie zostawić go do oczu, (jest świeżutki ukręcony chyba 11.01 i przechowywany non stop w lodówce). Mam wrażenie, że po prostu mam jakieś uczulenie na któryś składnik...

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-01-22 o 13:27 Powód: Sprzedaz na Forum nie jest dozwolona
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 13:18   #339
anianasilow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

witam,chciałam się dowiedzieć czy hydrolatem np. różanym można zmywać makijaż
anianasilow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 13:25   #340
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anianasilow Pokaż wiadomość
witam,chciałam się dowiedzieć czy hydrolatem np. różanym można zmywać makijaż
sam hydrolat nie zmyje makijażu, może być traktowany jedynie jako tonik
do zmywania jest na biochemii olejek
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 20:22   #341
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wszelkim cerom wrażliwym na zapychanie prze trójglicerydy odradzam krem rozjaśniający bardzo. Mam kilka podskórnych guli i skóra wygląda paskudnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 20:34   #342
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wszelkim cerom wrażliwym na zapychanie prze trójglicerydy odradzam krem rozjaśniający bardzo. Mam kilka podskórnych guli i skóra wygląda paskudnie
Dobrze wiedzieć - a zastanawiałam sie nad nim. Teraz to na pewno nie kupię, tym bardziej że moja cera i tak poooowoli dochodzi do siebie.
Po odstawieniu hormonów był horror
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 19:14   #343
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Robiłam serum antyoksydacyjne z wit C
Niestety pomyliłam pojemniki i nie do tego co trzeba wlałam alkohol z kwasem ferulowym i kompleks sylikonowy (kilka pojemników przed sobą i ciach )
czy moge zrobiś serum bez tych składników, tylko z alkoholem?
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 23:01   #344
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

serum flavo C mnie zapycha!<beczy> Zaskoczenie, bo mam do tego srednie sklonnosci, a to serum to pierwszy zidentyfikowany na 100% zapychacz. Mozna je ukrecic bez silikonu? albo dodac silikonu 1/3 np? na razie dzien po uzywam maski oczyszczajacej.

A tak pieknie trzymaly sie na tym moje ogrowe warstwy... (filtr, couvrance, skrobia)
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 07:41   #345
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Robiłam serum antyoksydacyjne z wit C
Niestety pomyliłam pojemniki i nie do tego co trzeba wlałam alkohol z kwasem ferulowym i kompleks sylikonowy (kilka pojemników przed sobą i ciach )
czy moge zrobiś serum bez tych składników, tylko z alkoholem?
możesz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 09:52   #346
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
serum flavo C mnie zapycha!<beczy> Zaskoczenie, bo mam do tego srednie sklonnosci, a to serum to pierwszy zidentyfikowany na 100% zapychacz. Mozna je ukrecic bez silikonu? albo dodac silikonu 1/3 np? na razie dzien po uzywam maski oczyszczajacej.

A tak pieknie trzymaly sie na tym moje ogrowe warstwy... (filtr, couvrance, skrobia)
Pod fluidem Photoderm 50+ na dodatek strasznie sie wałkuje. Co do zapychania to sie zgodze, mnie tez juz uraczyl pierwsza niespodzianka
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 12:24   #347
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Pod fluidem Photoderm 50+ na dodatek strasznie sie wałkuje. Co do zapychania to sie zgodze, mnie tez juz uraczyl pierwsza niespodzianka
Dziewczyny to moze kupujcie sobie wersje płynną, nie żelową, bo w żelowej sa silikony. Miałam czuja, że nie przerzuciłam sie na nową "ulepszona " wersję i zostałam przy płynnej. Tak to czesto jest z ulepszaniem kosmetyków...Z tego co pamiętam jeszcze we wrzesniu temtego roku wersja żelowa nie zawierała silikonów.
Zmartwilo mnie to bo to oznacza, że i serum z zielona herbatą moze mnie potencjalnie zapychać, bo ma w składzie silikony. Pamietam moje przeżycia po EL Idealist-koszmar !Co prawda serwis BU zapewniał mnie, że silikony w tej ilości na pewna nie zapchają , ale chyba jednak nie mieli racji...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 13:26   #348
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tak - ja miałam właśnie tą wcześniejszą wersję żelową i była super. Po kiepskich doświadczeniach z kremem rozjaśniającym i waszych opisniach o nowym serum teraz sie boję kupić tej nowej wersji . Chyba wezmę płynną...
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 13:38   #349
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Tak - ja miałam właśnie tą wcześniejszą wersję żelową i była super. Po kiepskich doświadczeniach z kremem rozjaśniającym i waszych opisniach o nowym serum teraz sie boję kupić tej nowej wersji . Chyba wezmę płynną...
Czyli nie tylko ja uważam, ze "lepsze" MOŻE jednak byc wrogiem dobrego Z tego jednak co pamietam to obiło mi sie o uszy, że wersja żelowa - mam na mysli starą- duzo lepiej wchłaniala sie niż plynna, tak więc musisz to wziąc pod uwagę jesli masz skóre skłonna do błyskuja mam i to bardzo, ale stosuje serum na noc nie na dzień.

Swoja drogą jakby tak powiercić dziure w brzuchu serwisowi to moze zastanowiliby sie nad przywroceniem starej wersji żelowej chociąz jako opcji. Może i dla suchych skór ta nowa jest lepsza, ale nie dla podatnych na zapychanie.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 13:56   #350
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zgadzam się z tym ze trzeba ich pomeczyć. Mam starą żelową i jest super. Nowej sie boję.

Pozatym szkoda ze nie ma już masła kawowego - tylko jakis durny olejek
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 14:44   #351
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej
co do serum, to mi na razie słuzy, ale jeżeli chodzi o krem rozjasniajacy, to musiałam odstawić. I widzę, ze nie ja jedna, a juz myślałam, że to tylko moja cera jest tak fanaberyjna ... skóra zrobiła sie nierówna, pełno na niej zaskórników, chyba jednak on nie dla mnie

Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 14:58   #352
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja wlasnie dostalam paczuszke to moj pierwszy raz juz nie moge sie doczekac kiedy zaczne ukrecac te cudenka
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 16:53   #353
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

napisałam opinię w księdze gości na temat wszystkich kosmetyków ale w komentarzach zamieścili tylko te pozytywne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 17:56   #354
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przed nami nic sie nie ukryje. Też myślałam o tym żeby zamówić któryś krem ale po przeczytaniu wątku zrezygnowałam
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 17:59   #355
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
napisałam opinię w księdze gości na temat wszystkich kosmetyków ale w komentarzach zamieścili tylko te pozytywne
Ale jest w księdze gości, tam czytałam sobie i dobre i złe rzeczy i tych złych nie usuwają to dobrze.
Mam w końcu olejek różany, pachnie mocno.
Nad serum myślałam, bo mi się Redermik kończy. Miałam do tej pory dwa to płynne i żelowe, a tak w ogóle to ile było wersji 3 czy więcej?
Wolałam żelowe, bo lubię jak mi się serum palca trzyma, woda mi często spływa. Teraz nie wiem, Idealista nie cierpiałam, już go tu objechałam na forum. Redermik też ma silikony, ale nic mi nie robi, chyba jest ich dużo bo po nałożeniu to czuć, trochę za mocno pachnie jak dla mnie. Jeszcze zobacze
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 18:19   #356
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jest w księdze gości ale nie ma w komentarzach . To nie jest do końca uczciwe i koniec kropka.
Jeszcze tego brakowało żeby nie było w księdze gości...
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 18:47   #357
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Ale jest w księdze gości, tam czytałam sobie i dobre i złe rzeczy i tych złych nie usuwają to dobrze.
Mam w końcu olejek różany, pachnie mocno.

Zdasz prosze relacje jak działa?
Nie wiem co wybrac - olej rozany z mazidel czy 3xrose z BU. Wybaczcie moja ciekawosc, ale zastanawia mnie ten olej slonecznikowy - dodają go praktycznie do wszystkiego. Moze by olej rozany z mazidel "na czysto", badz w mazidlowych mieszankach bez dodatku oleju slonecznikowego lepiej zadziałał ? Roznica tkwi w zasadzie jedynie w dodatku vit. E i Q10.
Nie wiem jaka funkcje pełni tutaj olej slonecznikowy, ale nie sprawia wrazenie czegos co MUSI byc.
Dlaczego nie daja 100% oleju rozanego, tylko rozany na bazie slonecznikowego?

Byc moze tez nie rozumiem pojęcia " Olej z płatków róży stulistnej na bazie zimnotłoczonego oleju słonecznikowego". "Na bazie" zrozumialam jako z dodatkiem... czyli rozcienczony?

Przepraszam za tak dociekliwe pytania, ale dopiero sie "wkrecam"
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 19:01   #358
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam o co Ci chodzi.
Zastosowana na BU nazwa "olej różany" jest myląca, bo to właściwie macerat różany. Olej słonecznikowy jest medium, w którym maceruje się płatki róży (Rosa Centifolia, ta sama, z której pozyskuje się olejki eteryczne, bardzo wonna). W mazidłach jest macerat kasztanowy, brzozowy i algowy, też na bazie oleju słonecznikowego.
Mazidłowy olej różany jest tłoczony z pestek róży piżmowej i nie pachnie kwiatowo; jest też droższy.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 19:12   #359
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam o co Ci chodzi.
Zastosowana na BU nazwa "olej różany" jest myląca, bo to właściwie macerat różany. Olej słonecznikowy jest medium, w którym maceruje się płatki róży (Rosa Centifolia, ta sama, z której pozyskuje się olejki eteryczne, bardzo wonna). W mazidłach jest macerat kasztanowy, brzozowy i algowy, też na bazie oleju słonecznikowego.
Mazidłowy olej różany jest tłoczony z pestek róży piżmowej i nie pachnie kwiatowo; jest też droższy.

Teraz rozumiem Bardzo dziekuje za wyjasnienie Czyli tez działaniem beda sie znacznie roznic - płatki/pestki.
Czyli w serum 3xRose jest macerat i olej
Bardzo dziekuje za wyjasnienie, teraz do mnie dotarło
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 22:28   #360
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja gdzieś wyczytałam na forum, że jeśli używa się kwasów albo wit C nie należy wtedy używać hydrolatów.to prawda?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.