Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-15, 15:55   #601
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
I zapewne nie po raz ostatni

A ja Wam powiem, że pracowanie w święta ssie. I to mocno
Jeżeli to prawda to będę pracować w każde święta



Ehh. Subtelność i delikatność kojarzą mi się z mimozami które dostają całe życie po dupie i nikomu nie potrafią się postawić, mścić. Mają za Sobą cały wianuszek eksów robiących je w balona bo przecież nie potrafi być sama. Kobieta musi mieć oparcie na mężczyźnie oh.

Ostatnio poznałem kilka nowych kobiet i jak na nie patrzę to się cieszę, że mam te swoje pyskate, nie dające Sobie dmuchać w kasze kumpele zamiast tych mimoz ble.

Ugh. A jak ktoś ma na coś ochotę ale tego nie zrobi bo uważa to za niemęskie bądź męskie to jest dla mnie mięczakiem.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-08-15 o 16:21
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 15:58   #602
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Oczywiście że tak. Na nią wywiera sie presje. Jesli kobieta robi cos z dzieckiem lub sie nim opiekuje to " tak powinno być" ale jesli facet robi to samo dla tego dziecka to zaraz jest "super ojciec" " Wspaniały" "Och i ach" i można o nim w necie przeczytać artykuł. Zauważyłyście to?
Zauważyłam, ale wyłącznie w internetach.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 16:58   #603
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Subtelność dla mnie to zawsze uległość i wycofanie a ja siebie w takiej roli nie widzę , chyba że definicja tego słowa się zmieniła
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 17:01   #604
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Subtelność dla mnie to zawsze uległość i wycofanie a ja siebie w takiej roli nie widzę , chyba że definicja tego słowa się zmieniła

Podstawowa defilicja subtelności, to delikatność, łagodność, a nie słabość, czy uległość.
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 17:05   #605
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez CzerwonaArcyksiezniczka Pokaż wiadomość
Podstawowa defilicja subtelności, to delikatność, łagodność, a nie słabość, czy uległość.
Dziękuje za tą lekcje ale pozwolisz że będę innego zdania
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 17:06   #606
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez CzerwonaArcyksiezniczka Pokaż wiadomość
Podstawowa defilicja subtelności, to delikatność, łagodność, a nie słabość, czy uległość.
No i do tego zmierzałam, że ja mogę być delikatna i łagodna dla swojego faceta gdy będzie potrzebował pocieszenia i przytulenia, ale jak niby mam być łagodna i subtelna dla reszty tego chorego świata, nie będąc jednocześnie słaba i uległa? Tak jak mówiłam, mogę być subtelna w ubiorze, ruchach, ale nie w zachowaniu i charakterze.
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 17:10   #607
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Dla mnie subtelność to hmmm delikatność na pewno i też umiejętnośc zachowania sie w towarzystwie, bycie trochę takim neutralnym - nie mylić z uległym. Ciężko mi to wyjaśnić :p

Znowu subtelność nie do końca kojarzy mi się z kobiecościa, bardziej to takie dziewczęce dla mnie.z kobiecościa bardziej kojarzy mi się seksapil, pewność siebie, świadomość własnej wartości.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-15, 17:21   #608
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Dziękuje za tą lekcje ale pozwolisz że będę innego zdania

Nie mi dziękuj a słownikowi języka polskiego

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
No i do tego zmierzałam, że ja mogę być delikatna i łagodna dla swojego faceta gdy będzie potrzebował pocieszenia i przytulenia, ale jak niby mam być łagodna i subtelna dla reszty tego chorego świata, nie będąc jednocześnie słaba i uległa? Tak jak mówiłam, mogę być subtelna w ubiorze, ruchach, ale nie w zachowaniu i charakterze.

Myślę, że jest różnica między byciem łagodną, a uległą osobą. Dobrym przykładem jest moja babcia - to spokojna i uprzejma osoba, ale jak coś się jej nie podoba, to powie to z mostu, nie daje sobie w kaszę dmuchać.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dla mnie subtelność to hmmm delikatność na pewno i też umiejętnośc zachowania sie w towarzystwie, bycie trochę takim neutralnym - nie mylić z uległym. Ciężko mi to wyjaśnić :p

Znowu subtelność nie do końca kojarzy mi się z kobiecościa, bardziej to takie dziewczęce dla mnie.z kobiecościa bardziej kojarzy mi się seksapil, pewność siebie, świadomość własnej wartości.

Jeśli chodzi o kobiecość, to subtelnośc kojarzy mi się z zwiewnością, wdziękiem, delikatnością - gejsza, baletnica, albo nudowa sukienka. Też nie kojarzy mi się to z seksapilem, prędzej z damą, czy pewną elegancją.
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 17:50   #609
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez SoniaBaker Pokaż wiadomość
No tak, makijaż jest nie męski, czyli jednak zgadzacie się, że są rzeczy dla kobiet i mężczyzn. Do tego bez powodu podkreślcie swoją kobiecość, prawda?

Wzrokowiec? Nawet doszukujecie się podobno cech męskich u siebie...bo wiecie, że kobiety mają mniejsze predyspozycje do sztuki i nauki, a w tym w czym są lepsze nie możecie się realizować?
A piszę podobno, bo wzrokowiec oznacza tylko preferowany sposób nauki.
Przepraszam,że to powiem,ale pie*dolisz jak potłuczona.
Sorry,ale nie mów za wszystkie kobiety i mężczyzn, bo każdy jest inny.

Wzrokowiec,pamięć fotograficzna, miłość do ścisłych kierunków - nieważne czy kobieta czy mężczyzna, każdy jest inny.
Nie generalizuj.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 17:58   #610
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Przepraszam,że to powiem,ale pie*dolisz jak potłuczona.
Sorry,ale nie mów za wszystkie kobiety i mężczyzn, bo każdy jest inny.

Wzrokowiec,pamięć fotograficzna, miłość do ścisłych kierunków - nieważne czy kobieta czy mężczyzna, każdy jest inny.
Nie generalizuj.
Sonia wszystko co pisze to na swoim przykładzie widocznie sama ma "mniejsze predyspozycje do sztuki i nauki" i myśli, że każda ma tak samo
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 18:05   #611
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Tak zmieniając temat: dziewczyny, co myślicie o modnych pomadkach na jesień: same ciemne kolory: bordo, ciemny fiolet, czerń. Lubicie takie odcienie?
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-15, 18:15   #612
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Uff, dobrnęłam do końca, ale pędzicie.
Witam w nowej części
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 18:27   #613
nowaliia
Raczkowanie
 
Avatar nowaliia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 255
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez CzerwonaArcyksiezniczka Pokaż wiadomość
Tak zmieniając temat: dziewczyny, co myślicie o modnych pomadkach na jesień: same ciemne kolory: bordo, ciemny fiolet, czerń. Lubicie takie odcienie?
Ja na czerń i fiolet bym się nie odważyła, ale widziałam na jakiejś dziewczynie bordo i wyglądała pięknie, ale sama nie próbowałam, nie wiem czy nie za bardzo kontrastowałaby z moją jasną karnacją, ale może kiedyś bym spróbowała, ale raczej na specjalne okazje .

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Uff, dobrnęłam do końca, ale pędzicie.
Witam w nowej części
Witaj!
nowaliia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 18:28   #614
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez CzerwonaArcyksiezniczka Pokaż wiadomość
Tak zmieniając temat: dziewczyny, co myślicie o modnych pomadkach na jesień: same ciemne kolory: bordo, ciemny fiolet, czerń. Lubicie takie odcienie?
Osobiście wolę mocniej podkreślić oczy niż usta, ale w sezonie wiosenno-letnim zdarzyło się, że malowałam usta szminką w kolorze fuksji To dla mnie jeden z piękniejszych kolorów.
Co do pytania, na jesień jeśli już to bordo. Ciemny fiolet, czerń u mnie na nie.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 18:29   #615
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez CzerwonaArcyksiezniczka Pokaż wiadomość
Tak zmieniając temat: dziewczyny, co myślicie o modnych pomadkach na jesień: same ciemne kolory: bordo, ciemny fiolet, czerń. Lubicie takie odcienie?
Bordo jak najbardziej.
Czerń i ciemny fiolet : takie instagramowe, osobiście nie przepadam,ale też zależy jaką kto ma cerę. Czy jasna czy ciemniejsza.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 18:30   #616
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Mi bordo nie pasuje, niestety Za to pomadka w kolorze czerwonego wina : love:
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 18:39   #617
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez CzerwonaArcyksiezniczka Pokaż wiadomość
Tak zmieniając temat: dziewczyny, co myślicie o modnych pomadkach na jesień: same ciemne kolory: bordo, ciemny fiolet, czerń. Lubicie takie odcienie?


Czernie i fiolety nosiłam za czasów jeżdżenia po gotyckich imprezach
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 18:53   #618
poseask
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Moj byly za wszelką cenę chciał mnie wepchnąć w ramy rozumianej przez niego kobiecosci i subtelnosci. Dlatego zero przeklenstw, w sprzeczkach to ja powinnam ulegać, po co jakieś negocjacje jak Pan ma zawsze rację. A jezeli cos mi przeszkadza w jego zachowaniu to poinstruowal mnie abym zaczynala rozmowe 'Przepraszam, Tomeczku, czy mógłbyś...'. Na początku się krył z tymi rewelacjami, ale cieszę się, że w końcu pokazał swoją prawdziwą twarz. Jeszcze jego obrażanie się o to, że ja potencjalnie mogłabym wiecej zarabiać od niego.. Gdy nawet nie podjęliśmy jeszcze prac w naszym zawodzie. Albo jego umiłowanie do tradycji, gdy jednoczesnie mi zapowiadal, ze jezeli ślub to tylko w jego stronach, bo u mnie 'brzydko'. Z zewnątrz ideał... Ale nie dla mnie;-) niech szuka głupiej.
poseask jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 18:54   #619
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja lubię, ale mi nie pasują niestety, więc podziwiam wyłącznie na innych kobietach. Mi pozostają delikatne, subtelne odcienie No niestety.

Btw, smuci mnie, że już wchodzą jesienne kolekcje Za krótkie to lato.
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-15, 19:28   #620
nowaliia
Raczkowanie
 
Avatar nowaliia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 255
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

A nawiązując do tematu mężczyzn zajmujących się dziećmi, rozmawiałam na pewnym portalu z chłopakiem, który stwierdził, że przerażają go takie rzeczy jak zmiana pieluch i powinni wymyślić urządzenie do przewijania malucha
nowaliia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 19:31   #621
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez poseask Pokaż wiadomość
Moj byly za wszelką cenę chciał mnie wepchnąć w ramy rozumianej przez niego kobiecosci i subtelnosci. Dlatego zero przeklenstw, w sprzeczkach to ja powinnam ulegać, po co jakieś negocjacje jak Pan ma zawsze rację. A jezeli cos mi przeszkadza w jego zachowaniu to poinstruowal mnie abym zaczynala rozmowe 'Przepraszam, Tomeczku, czy mógłbyś...'. Na początku się krył z tymi rewelacjami, ale cieszę się, że w końcu pokazał swoją prawdziwą twarz. Jeszcze jego obrażanie się o to, że ja potencjalnie mogłabym wiecej zarabiać od niego.. Gdy nawet nie podjęliśmy jeszcze prac w naszym zawodzie. Albo jego umiłowanie do tradycji, gdy jednoczesnie mi zapowiadal, ze jezeli ślub to tylko w jego stronach, bo u mnie 'brzydko'. Z zewnątrz ideał... Ale nie dla mnie;-) niech szuka głupiej.
A jak długo sie maskował?

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez nowaliia Pokaż wiadomość
A nawiązując do tematu mężczyzn zajmujących się dziećmi, rozmawiałam na pewnym portalu z chłopakiem, który stwierdził, że przerażają go takie rzeczy jak zmiana pieluch i powinni wymyślić urządzenie do przewijania malucha
Mnie przerażają teksty i poglądy niektórych facetów



btw. Ach krótkie to lato...nigdzie nie wyjechałam bo pracy szukam w zawodzie...dołujące to...Jakos mnie na sentyment bierze ostatnio pewnie dlatego że sierpien/wrzesień bo studia mi sie przypominają. Wtedy wydawało mi sie że skoncze studia a po 3 miesiacach znajde prace bedzie super i w ogóle...a jest zupełnie inaczej...niestety...Poza tym boje sie 30 tych urodzin a to juz za 4 lata...że nic nie bede miała, że bede wtedy sama...

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-08-15 o 19:39
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 19:56   #622
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Mnie przerażają teksty i poglądy niektórych facetów

Poza tym boje sie 30 tych urodzin a to juz za 4 lata...że nic nie bede miała, że bede wtedy sama...
Mnie tak samo. Przeraza mnie, ze wielu panow singli ktorych poznaje mysla tylko o kolegach, imprezach, wyjazdach a kobieta to tylko na niezobowiazujac uklady.

Tez sie boje 30 urodzin bo nie chce w tym wieku mieszkac wciaz u kogos na pokoju jak studentka.
Niby mam juz na wklad wlasny ale jakos przeraza mnie fakt brania kredydu samotnie. Ogladalam dzisiaj taki polski program "komornicy" i przeraza mnie fakt jak latwo mozna wszystko stracic. Fakt, ze wiele z tych osob jest troche niezaradnych ale tez zdazaly sie choroby, smierc kogos bliskiego i czlowiek z dnia na dzien wszystko traci.

Jakis mam dzisiaj fatalny nastroj. Za kazdym razem jak spedze caly dzien w domu to lapie mnie dol. Niby chcialam odpoczac bo wczoraj i przed wczoraj bylam ze znajomymi poza miastem ale strasznie doluje mnie, ze mieszkam z para i slychac caly dzien jak sie smieja i rozmawiaja a ja jak glupia siedze sama w pokoju i ogladam jeszcze jakies dolujace programy.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:02   #623
zalpeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
No i o to chodzi. Jesteś jedną z niewielu, która ma dystans do siebie i rozumiesz to, że pewne rzeczy trudno zmienić, zwłaszcza na forum. Np. to, że Ty myślisz A, a ja myslę B

Nie urażają Cię jakieś pierdoły, ogólniki bo wiesz, że albo Ciebie to nie dotyczy, albo jest to coś wynikające z różnic. Nie szarpiesz się o każde zdanie i na siłę nie próbujesz udowadniać, że Ziemia jest płaska, albo okrągła

Nie dyskredytujesz tego co ktoś napisał. Ja napiszę subtelna, a większość "cwaniakujących" tutaj zaraz przerabia tą subtelną tak, że wynika z tego, że to jest:
- "przytakujące popychadło",
- "zwiewna nimfa leząca całymi dniami w łóżku"
- "nijaka mimoza ledwo żyjąca" (i dlatego ma płynne, delikatne ruchy)
- laska bez jakiegokolwiek zdania, przytakująca swojemu panu

W takiej formie trudno prowadzić rozmowę.
Powiem Ci, ze marnujesz tutaj czas. Osoby, z ktorymi prowadzisz konwersacje sa ewidentnie uprzedzone do mezczyzn i probuja zdyskredytowac kazda ich wypowiedz. Nawet jesli ta wypowiedz ma sens, przekreca to tak, by byla sensu pozbawiona. Nie wiem, co robisz w tym watku. Widac, ze jestes pewnym siebie mezczyzna. Znasz swoja wartosc, nikomu niczego nie musisz udowadniac. Z Twoich postow (nie tylko dotyczacych tematu stereotypow) bije swiadomosc wlasnej wartosci i tego, co mozesz i chcesz zaoferowac swojej wybrance. To sie chwali. Trafiasz na mur niezrozumienia i ignorancji, ale nie jest to wina ani Twoja, ani tych kobiet, ktore tu pisza. Dlugotrwale pozostawanie bez faceta, brak rozladowania seksualnego sprawia, ze widzimy swiat w czarnych barwach i chcemy z calych sil udowodnic wszystkim, ze dobrze czujemy sie ze soba, we wlasnej skorze. Wlasnie stad te wszystkie kasliwe wypowiedzi wobec chyba jedynego faceta, ktory sie w tym watku sensownie wypowiada. Szczesciem, nie bierzesz tego do siebie i potrafisz zachowac zdrowy dystans, z lekka dawna dobrej ironii i nienarzucajacego sie, nienachalnego, naturalnego poczucia humoru. Podoba mi sie to. To mila odskocznia od pelnych zalosnosci wpisow dopelgangera, leszego, topdonga, kreweta. Niemniej jednak, singielki Cie nie zrozumieja. Dla nich kazdy facet (zwlaszcza ten obiektywny i pewny siebie) bedzie wrogiem. Smutne ale prawdziwe...
zalpeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:04   #624
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Oczywiście że tak. Na nią wywiera sie presje. Jesli kobieta robi cos z dzieckiem lub sie nim opiekuje to " tak powinno być" ale jesli facet robi to samo dla tego dziecka to zaraz jest "super ojciec" " Wspaniały" "Och i ach" i można o nim w necie przeczytać artykuł. Zauważyłyście to?
W tym akurat faktycznie jest sporo prawdy.

Kobieta jak "nie robi tego co powinna" to szybko jest piętnowana, staje się "wyrodną matką", a przed ojcem faktycznie stoją znacznie niższe wymagania. Wystarczy, że trochę coś tam popomaga i już społeczeństwo będzie go widzieć jako dobrego, albo wręcz nawet super, ojca.

Z drugiej strony, to się zmienia. Większość normalnych facetów chce aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu tej małej istoty

Cytat:
Napisane przez nowaliia Pokaż wiadomość
Poza tym subtelność nie kojarzy mi się z kobietą, która nie ma swojego zdania, wszystkiego się boi, nie potrafi postawić na swoim i brakuje jej asertywności, a raczej z pewną delikatnością, wyważeniem, taktem, sposobem wysławiania się chociażby. Oczywiście nie trzeba się ze mną zgadzać, to takie moje skojarzenia
Hmm no moje skojarzenia są dokładnie takie same.

Takie mimozy ledwo żyjące, sprawiające wrażenie, że umrą beze mnie też mnie odpychają.

Mam znajomego, który prowadzi knajpę wegę i tam jest sporo takich Najpierw jest wyliczanka czego jeść nie może (czasami mam wrażenie, że to wręcz forma pochwalenia się ), a wszystko wypowiadane z taką hmm energią jakby każdego dnia zjadała max 5 kalorii No dobra, trochę sobie żartuję, bo oczywiście są też normalne, albo takie, które faktycznie nie mogą, ale czasem wpadają takie przypadki, że no takie wypisz wymaluj "bez życia" mimozy, które nawet jak mówią to sprawiają wrażenie, że zaraz wykorkują

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Że niby ja 'cwaniakuję'? No tego jeszcze o sobie nie słyszałam
Kiedyś musi być ten pierwszy raz Spoko, chodziło mi po prostu o taką typową szufladkę, że jak spokojna, subtelna to od razu chodzi o mimozę ledwo żyjącą, potakująca panu.

To by było zbyt proste gdyby z jednej strony były tylko te mimozy, a z drugiej mega silne singielki dyrektorki Co bym wtedy wybrał ? Nie mam zielonego pojęcia Zdecydowanie bardziej wolę coś pomiędzy...
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:07   #625
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ooo mamy kolejnego trolla
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:09   #626
zalpeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ooo mamy kolejnego trolla
Bo? Gregorius jest wrogiem numer jeden, wiec nikt nie moze sie z nim zgadzac?
Tak bardzo widac, ze jestescie po prostu uprzedzone i cokolwiek by ten facet nie napisal, odwrocicie kota ogonem.

Edytowane przez zalpeel
Czas edycji: 2016-08-15 o 20:10
zalpeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:14   #627
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez zalpeel Pokaż wiadomość
Bo? Gregorius jest wrogiem numer jeden, wiec nikt nie moze sie z nim zgadzac?
Tak bardzo widac, ze jestescie po prostu uprzedzone i cokolwiek by ten facet nie napisal, odwrocicie kota ogonem.
Mylisz się bo nie zawsze jest tak, że się nie zgadzamy to po 1. Jak powie coś normalnego to co mamy się nie zgadzać.
A jak pisze coś co wg nas nie jest prawdą i uważamy inaczej to mamy potulnie przytakiwać? Chyba po to się dyskutuje żeby wymieniać poglądy

I nie, nie widze świata w czarnych barwach, faceci nie są moimi wrogami, po prostu nie z każdym się zgadzam. Jak i nie z każdą kobietą. Proste i logiczne
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:16   #628
zalpeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mylisz się bo nie zawsze jest tak, że się nie zgadzamy to po 1. Jak powie coś normalnego to co mamy się nie zgadzać.
A jak pisze coś co wg nas nie jest prawdą i uważamy inaczej to mamy potulnie przytakiwać? Chyba po to się dyskutuje żeby wymieniać poglądy

I nie, nie widze świata w czarnych barwach, faceci nie są moimi wrogami, po prostu nie z każdym się zgadzam. Jak i nie z każdą kobietą. Proste i logiczne
Nie udawaj. Gregorius jest tutaj dyskredytowany za prawie kazda wypowiedz. Chociaz jego slowa maja sens i sa pozytywnym aspektem tego watku, w ktorym tylko ciagle narzeka sie, ze kolezanka ma chlopaka i o zgrozo MOWI O SWOIM SZCZESCIU PRZY SINGIELCE (
zalpeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:17   #629
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez CzerwonaArcyksiezniczka Pokaż wiadomość
Tak zmieniając temat: dziewczyny, co myślicie o modnych pomadkach na jesień: same ciemne kolory: bordo, ciemny fiolet, czerń. Lubicie takie odcienie?
Jestem uzależniona od pomadek w ciemnych kolorach. Mam mnóstwo kolorów, najbardziej jednak lubię ciemne brązy. NYX najlepsze, zdecydowanie.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:20   #630
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Przepraszam dziewczyny, że wam się wcinam w wątek, ale jeżeli chcecie uniknąć kompletnego jego rozwalenia, polecam ignorować trollowanie zalpeel, poseask i SoniBaker.
Zgłaszam i radzę udać się po pomoc terapeutyczną, a resztę pozdrawiam.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 22:09:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.