Reformulacja - zmora perfumomaniaka - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-14, 19:56   #511
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:03   #512
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Sprawdziłam moją flachę z ciekawości- jest z kwietnia 2015r, też ma taki jasny płyn, też z pachnidełka, trwałość jest średnia. Może ta informacja coś pomoże
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:27   #513
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Niestety jest roznica Czuc ja jak juz troche zwietrzaly zapachy. Juz zrobilam zwrot, jutro odsylam flaszke.

Wiecie co - ja nawet nie jestem zla. Jest mi tylko bardzo, bardzo przykro...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:47   #514
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Może takie teraz są....
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 07:26   #515
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Niestety jest roznica Czuc ja jak juz troche zwietrzaly zapachy. Juz zrobilam zwrot, jutro odsylam flaszke.

Wiecie co - ja nawet nie jestem zla. Jest mi tylko bardzo, bardzo przykro...
Ożesz też zrobiłam taki zakup bo starą mam na wykończeniu, ale odłożyłam od razu na półkę i nie porównywałam płynu (bo zresztą stary chyba może sciemnieć) ani zapachu ..... jak będę w domu zrobię próbę
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 07:56   #516
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Ożesz też zrobiłam taki zakup bo starą mam na wykończeniu, ale odłożyłam od razu na półkę i nie porównywałam płynu (bo zresztą stary chyba może sciemnieć) ani zapachu ..... jak będę w domu zrobię próbę
w mojej pierwszej flaszce płyn od początku był taki ciemny, to nie zmiana pod wpływem czasu Zdecydowałam się na odesłanie flaszki - będę polować na tą starszą.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 08:38   #517
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Niestety jest różnica
ja miałam ciemną prawie "gęstą" zawartość flakonu, koleżanka wizazanka kupiła rok temu i kolor dokładnie jak na zdjęciu- dużo jaśniejszy
wg mnie różnica w zapachu niestety też jest spora
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 13:44   #518
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Lutensy z pewnośąci tez przechodza reformulację - stara Szpilkówna pachnie inaczej niż obecna , tak samo Gris Clair sprzed kilku lat to zupełnie co innego niż dzisiejsza wersja, więc neistety bardzo prawdopodobne a nawet uznałabym za pewne, że przegrzebany .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:53   #519
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Niestety ze smutkiem muszę potwierdzić - nowe Chergui nie ma tej ostrości i pazura co starsza wersja. Zapach jest po prostu dużo łagodniejszy, delikatniejszy i pewnie zniknie mi ze skóry szybciej ...
Trudno schowam flaszkę na dnie szafy i będę wierzyć że z czasem nabierze mocy jak Alien ...
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 17:26   #520
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

siedzę z nadgarstkami przy nosie i nie mogę w to uwierzyć! nie dość, że moc mniejsza to jeszcze dodali do Dzongkhi OUDU!! zupełnie inaczej pachnie, a baza przekształca się w metaliczną okropność kto mi to zrobił?
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 17:33   #521
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
siedzę z nadgarstkami przy nosie i nie mogę w to uwierzyć! nie dość, że moc mniejsza to jeszcze dodali do Dzongkhi OUDU!! zupełnie inaczej pachnie, a baza przekształca się w metaliczną okropność kto mi to zrobił?
nie moze być ostatnich 2 flaszek nie probowalam ale pozostale sa takie same, mialam nawet pisac, ze sie nic nie zmienilo
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 20:16   #522
vilka80
Wtajemniczenie
 
Avatar vilka80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 842
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
siedzę z nadgarstkami przy nosie i nie mogę w to uwierzyć! nie dość, że moc mniejsza to jeszcze dodali do Dzongkhi OUDU!! zupełnie inaczej pachnie, a baza przekształca się w metaliczną okropność kto mi to zrobił?
ale, że to w tej nowej dymnej butelce?
__________________


vilka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:36   #523
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

nie, nie w dymnej, w zwykłej z ostatniego zakupu z prostychzakupów.pl...poró wnałam z zapachem sprzed dobrych 4 lat i odpadłam: inny początek, rozwinięcie i baza, mniej przypraw i ta baza fujowo-agarowa właściwie agar zamiast przypraw, czuję różnicę wyraźnie, bo Dzongkhę bardzo lubię i skrapiam się nią często i obficie. Jestem potwornie zawiedziona i zła
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:14   #524
vilka80
Wtajemniczenie
 
Avatar vilka80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 842
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
nie, nie w dymnej, w zwykłej z ostatniego zakupu z prostychzakupów.pl...poró wnałam z zapachem sprzed dobrych 4 lat i odpadłam: inny początek, rozwinięcie i baza, mniej przypraw i ta baza fujowo-agarowa właściwie agar zamiast przypraw, czuję różnicę wyraźnie, bo Dzongkhę bardzo lubię i skrapiam się nią często i obficie. Jestem potwornie zawiedziona i zła
a jaki masz kod produkcji, ciekawa jestem z którego roku jest ta flaszka
__________________


vilka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 19:52   #525
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez vilka80 Pokaż wiadomość
a jaki masz kod produkcji, ciekawa jestem z którego roku jest ta flaszka
DZ115A
gdzieś mogę to sprawdzić?

edit:
tu:http://checkcosmetic.net/

Wygląda na to, że to tester z 2015. Porównywałam go do 50ml z 2011 nr DZ211L. Wystarczyło 5 lat, kuwra
__________________
próbki na wymianę




Edytowane przez kriss_de_valnor
Czas edycji: 2016-06-16 o 20:13
kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 21:09   #526
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Wyciągnęłam wszystkie flaszki i różnica jest, ale niewielka
woda z 2015 roku jest ostrzejsza, a ta przykładowo z 2013 bardziej dymna.

Jutro porównam z 2006 rokiem
Różnicę czuję na samym początku aplikacji, może wynika z tego, że młodsze składniki, się jeszcze przegryzają?
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 08:01   #527
vilka80
Wtajemniczenie
 
Avatar vilka80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 842
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Mam flakony z 2012, 2013 i 2014 r., 2012 i 2013 jak sprawdzałam pachniały tak samo, muszę jeszcze 2014 sprawdzić, tylko szkoda mi otwierać.
__________________


vilka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 15:21   #528
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Chergui - część dalsza śledztwa. Udało mi się zdobyć flakon, w którym płyn jest zdecydowanie ciemniejszy niż w najnowszych flaszkach - ale uwaga, jest i tak jaśniejszy niż w moim flakonie! W moim, jeśli nie patrzy się pod światło, nie widać w ogóle rurki, w nowym - widać. Moja flaszka jest z maja 2011, nowa - z października 2012. Nie porównuję zapachu, bo nie chcę się już denerwować.

Niepojęte jest dla mnie takie reformułowanie - ciekawa jestem, jak pachniały te perfumy na samym początku. A jak pachniało ukochane Ambre Sultan, które poznałam bardzo niedawno i mam chyba najnowszą wersję - to nawet nie chciałabym ich poznać, bo chyba bym się zapłakała. Szkoda mi bardzo Szpilkówny, bo nie mam dla niej żadnego zastępstwa, a najnowsza też rozwodniona.

Wychodzi na to, że jeśli coś zachwyca, to trzeba kupić jak najwięcej - bo może się okazać, że nawet po niedługim czasie już będzie babrane w zapachu
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 14:23   #529
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

na to wygląda
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-22, 21:41   #530
MariaScent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Puszczykówko
Wiadomości: 399
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Czy Miss Dior Le Parfum podlegała reformulacji, czy któraś Wizażanka zauważa zmianę zapachu obecnie vs starsze wersje?
MariaScent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 22:21   #531
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Przymierzałam się do kupna pełnowymiarowego flakonu Tresor EDP, ale coś mnie tknęło zanim kliknęłam i przyjrzałam się dokładniej opisowi na opakowaniu - a tam stoi, ze to L'eau de Parfum, a nie Eau de Parfum. Hmm, myślę sobie... podejrzane... Sprawdzę organoleptycznie w stacjonarce i przyjrzę się opakowaniu, a nuż doszło do jakiejś reformulacji
Znam Tresora sprzed kilku lat, miałam próbki i odlewkę, zapach znam, i to, co wcześniej miałam to na pewno było Eau de Parfum, tymczasem to, co testowałam dziś w Syforze, to L'eau de Parfum i to nie jest ten Tresor, którego znałam i lubiłam To jest jakiś substytut Trwałość gorsza, oczywiście słabsza, ale przede wszystkim zapach inny... I nie mam na myśli wersji Lumineuse - Tresor L'Eau de Parfum Lumineuse.
W Tresorze, którego znałam i baaardzo lubiłam była charakterystyczna, intrygująca nuta, której długo nie mogłam rozgryźć. To było coś, co jednocześnie przyciągało i odrzucało Niby gryząca i w pierwszej chwili nieprzyjemna, ale na tyle intrygująca w swej dziwności, że skłaniała do tego, by wciąż ją wdychać. Z czasem łagodniejąca i mięknąca, zatracająca swą goryczkę i szorstkość z pogranicza sklepu zielarskiego i gabinetu dentystycznego na rzecz cudownego pudru... Przedziwna to była transformacja! Zapach po czasie pięknie się na mnie wypudrzał, dając w efekcie zapach różu Bourjois Tę nutę, która tak mnie zafascynowała w tym zapachu zidentyfikowałam w końcu jako wędzoną śliwkę

Tak więc wychodzi na to, ze Tresor przeszedł jakąś reformulację i teraz EDP występuje pod nazwą L'eau de Parfum, ale to są 2 różne zapachy! Albo mi nos zwariował... Żadnej wędzonej śliwki już nie czuję... W ogóle nie czuję tej zielno-dentystycznej, gorzkiej nuty Czy ktoś ma podobne odczucia, co do Tresora? No kurczę, no... Dobrze, ze ręka mi zadrżała i nie kupiłam flakonu, bo byłam święcie przekonana, ze kupowałabym znany mi świetnie zapach, więc to nie byłyby zakupy w ciemno. A tu takie zdziwko!

Grzebali w nim ostatnio, wiadomo coś na ten temat?

Edytowane przez Krutynianka
Czas edycji: 2016-08-22 o 22:50
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 09:48   #532
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Przymierzałam się do kupna pełnowymiarowego flakonu Tresor EDP, ale coś mnie tknęło zanim kliknęłam i przyjrzałam się dokładniej opisowi na opakowaniu - a tam stoi, ze to L'eau de Parfum, a nie Eau de Parfum. Hmm, myślę sobie... podejrzane... Sprawdzę organoleptycznie w stacjonarce i przyjrzę się opakowaniu, a nuż doszło do jakiejś reformulacji
Znam Tresora sprzed kilku lat, miałam próbki i odlewkę, zapach znam, i to, co wcześniej miałam to na pewno było Eau de Parfum, tymczasem to, co testowałam dziś w Syforze, to L'eau de Parfum i to nie jest ten Tresor, którego znałam i lubiłam To jest jakiś substytut Trwałość gorsza, oczywiście słabsza, ale przede wszystkim zapach inny... I nie mam na myśli wersji Lumineuse - Tresor L'Eau de Parfum Lumineuse.
W Tresorze, którego znałam i baaardzo lubiłam była charakterystyczna, intrygująca nuta, której długo nie mogłam rozgryźć. To było coś, co jednocześnie przyciągało i odrzucało Niby gryząca i w pierwszej chwili nieprzyjemna, ale na tyle intrygująca w swej dziwności, że skłaniała do tego, by wciąż ją wdychać. Z czasem łagodniejąca i mięknąca, zatracająca swą goryczkę i szorstkość z pogranicza sklepu zielarskiego i gabinetu dentystycznego na rzecz cudownego pudru... Przedziwna to była transformacja! Zapach po czasie pięknie się na mnie wypudrzał, dając w efekcie zapach różu Bourjois Tę nutę, która tak mnie zafascynowała w tym zapachu zidentyfikowałam w końcu jako wędzoną śliwkę

Tak więc wychodzi na to, ze Tresor przeszedł jakąś reformulację i teraz EDP występuje pod nazwą L'eau de Parfum, ale to są 2 różne zapachy! Albo mi nos zwariował... Żadnej wędzonej śliwki już nie czuję... W ogóle nie czuję tej zielno-dentystycznej, gorzkiej nuty Czy ktoś ma podobne odczucia, co do Tresora? No kurczę, no... Dobrze, ze ręka mi zadrżała i nie kupiłam flakonu, bo byłam święcie przekonana, ze kupowałabym znany mi świetnie zapach, więc to nie byłyby zakupy w ciemno. A tu takie zdziwko!

Grzebali w nim ostatnio, wiadomo coś na ten temat?
Oj tak, bardzo go zmienili Tak jak dawne edp bardzo chciałam, to nowa wersja kompletnie mi nie podchodzi
Teraz strach cokolwiek kupować

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Edytowane przez pozzzziomka
Czas edycji: 2016-08-24 o 16:43
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 14:43   #533
patrraa
Raczkowanie
 
Avatar patrraa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 103
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu czaje się na LVEB edp, dzis patrzyłam sobie ceny na ceneo bo na urodziny chce sobie je kupic i w jednej polecanej perfumerii pisze: nowa wersja po reformulacji czyl iwychodzi na to że juz pomajstrowali i widze że musze sie spieszyc zeby kupic jeszzce starsza wersje kurcze ta nowa pewnie ma beznadziejną trwałość ;( czy cos o tym wiecie
Też posiadam LVEB i czasami używam, ale po Waszych wypowiedziach zastanawiam się, którą wersję posiadam... Od którego roku przeszły reformulację i nie mają już ogona wg Was?
__________________
Wymienię 60/75 ml Armani Code Summer, 95/100 ml Sisley Eau Tropicale, 28/30 ml Calvin Klein Eternity

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=837271


patrraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 09:54   #534
patrraa
Raczkowanie
 
Avatar patrraa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 103
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Hmm sprawdzałam i mam wersję z 04-2015, więc to już zapewne ta po reformulacji. Do tej pory wydawało mi się, iż mają ogon - więc jeżeli to prawda, że przed zmianami były jeszcze mocniejsze, fajniejsze i bardziej ogoniaste to.....
__________________
Wymienię 60/75 ml Armani Code Summer, 95/100 ml Sisley Eau Tropicale, 28/30 ml Calvin Klein Eternity

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=837271


patrraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 04:27   #535
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 515
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Mam LVEB edt z 2013, Lveb Legere z 2013, edp i Intense z 2015 i wszystkie mają niesamowity ogon
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 12:00   #536
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Dziewczyny, a co z Perłami?
Rok temu zamówiłam próbkę i mega trwałe, mocne, nie udźwignęłam. Teraz mam flakon i zupełnie co innego. Fakt, zapach piękny, ale jakby rzadszy, zero mocy i czuję je z pół godziny
Jestem zrozpaczona... Perfumeria niby zaufana, ale...
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 12:04   #537
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

[1=8d6bb8e295b6f8a6661e98c da8040e22ff42086f_6577a3b fbbbd4;64635211]Dziewczyny, a co z Perłami?
Rok temu zamówiłam próbkę i mega trwałe, mocne, nie udźwignęłam. Teraz mam flakon i zupełnie co innego. Fakt, zapach piękny, ale jakby rzadszy, zero mocy i czuję je z pół godziny
Jestem zrozpaczona... Perfumeria niby zaufana, ale... [/QUOTE]

Niestety, ja czuję teraz dużo mniej kamfory w perłach niż kiedyś
dalej są bardzo urodziwe, ale mniej trwała
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 13:30   #538
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Ech,no właśnie, dlatego tak mi się spodobały... Będę dopsikiwać, bo tak mi się podobają, że nie zrezygnuję...
Co do Anioła Edp, to faktycznie jak dziewczyny piszą, 2 godziny i bliskoskórne... Żałuję, że nie poznałam ich przed reformulacją. Dziwiły mnie opinie o trwałości a tu grzebali

Edytowane przez 8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Czas edycji: 2016-08-28 o 08:47
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 02:55   #539
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

[1=8d6bb8e295b6f8a6661e98c da8040e22ff42086f_6577a3b fbbbd4;64638116]Ech,no właśnie, dlatego tak mi się spodobały... Będę dopsikiwać, bo tak mi się podobają, że nie zrezygnuję...
Co do Anioła Edp, to faktycznie jak dziewczyny piszą, 2 godziny i bliskoskórne... Żałuję, że nie poznałam ich przed refolmulacją. Dziwiły mnie opinie o trwałości a tu grzebali [/QUOTE]
A ja już się martwiłam, że to z moim nosem coś jest nie tak!
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 10:10   #540
patrraa
Raczkowanie
 
Avatar patrraa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 103
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Tu także moje pytanie - orientuje się ktoś, z jakiego roku szukać flaszek Angela by był sprzed reformulacji?
__________________
Wymienię 60/75 ml Armani Code Summer, 95/100 ml Sisley Eau Tropicale, 28/30 ml Calvin Klein Eternity

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=837271


patrraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-19 14:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.