Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-07, 10:37   #451
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
w sumie od poniedzialku do dzis mijaja 4 dni, mi wyslaali w 5 to moze tobie tez
napsiali na stronie ze kompletowanie trwa 3-5 dni i widze, ze generalnie zwykle trwa bardziej 5 niz 3
hehe w sumie tak - 5 dni. Jak kupuję np. półfabrykaty do wyrobu kolczyków to góra 4 dni i przesyłka jest u mnie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:39   #452
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
hehe w sumie tak - 5 dni. Jak kupuję np. półfabrykaty do wyrobu kolczyków to góra 4 dni i przesyłka jest u mnie
jeszcze ciekawe jak z przsylka bedzie bo strajki listonoszy na horyzoncie
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:47   #453
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

nie straszyć porządnych ludzi
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 11:54   #454
MariaW79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
GG do MariaW79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

we wtorek mailem potwierdzili zaksiegowanie wplaty i ze osobnym mailem potwierdzą wysylke towaru.... jeszcze nie dostalam maila o wysylce, buuuuu, nie ma szans przed weekendem dostac... ja juz chce zacząc mieszacccc noooooo :|

hihihi
__________________
MariaW79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 11:59   #455
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Widze, że coraz wolniej i mniej sprawnie przychodza zamówienia z BU...
Wg mnie trochę przeginają - ja swoją paczkę zamówiłam 28.01, zapłaciłam od razu. Wczoraj dostałam maila, ze wysłali - po dziesięciu dniach dopiero wysłali?

Wkurza mnie też to, ze z rozmysłem nie zamieszczają komentarzy negatywnych pod produktami. Nawet nie są one dostepne w opiniach o produktach. Tylko ktoś bardzo dociekliwy po kilku linkach z kolei dociera do ksiegi gości, gdzie są te komentarze. To nic, że 90% osób jakie znam uważa, że krem rozjaśniający jest do d...py (łącznie ze mną - strasznie mnie uczulił i podrażnił). Kolejne osoby kupują ten krem, bo na stronie pod nim jest pozytywna opinia! Wolałabym, żeby wzieli sobie do serca i wycofali ten krem, albo udoskonalili...
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 12:30   #456
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Maja, masz zupełną rację
W ogóle, przy każdym produkcie powinien być odnośnik, do napisania recenzji, a nie wyłuskane komentarze z księgi gości.
Próbowąłam sie do tej księgi gości wpisac, ale, ze net mi ostatnio kiepsko chodzi, to nie udalo się.
Jak widzę, terminy realizacji zamówień są coraz dłuższe, ciekawe dlaczego.....
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 12:31   #457
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Wg mnie trochę przeginają - ja swoją paczkę zamówiłam 28.01, zapłaciłam od razu. Wczoraj dostałam maila, ze wysłali - po dziesięciu dniach dopiero wysłali?

Wkurza mnie też to, ze z rozmysłem nie zamieszczają komentarzy negatywnych pod produktami. Nawet nie są one dostepne w opiniach o produktach. Tylko ktoś bardzo dociekliwy po kilku linkach z kolei dociera do ksiegi gości, gdzie są te komentarze. To nic, że 90% osób jakie znam uważa, że krem rozjaśniający jest do d...py (łącznie ze mną - strasznie mnie uczulił i podrażnił). Kolejne osoby kupują ten krem, bo na stronie pod nim jest pozytywna opinia! Wolałabym, żeby wzieli sobie do serca i wycofali ten krem, albo udoskonalili...

Krem z lukrecją również nie należy do najlepszych , po jednym użyciu miałam pełno zaskórników a skóra zrobiła się jakaś chropowata, nierówna.
Najprawdopodobniej oba zrobione są na tej samej bazie kremowej która jest nie najlepsza pod kątem zapychania.
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 12:35   #458
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez illuminar Pokaż wiadomość
Krem z lukrecją również nie należy do najlepszych , po jednym użyciu miałam pełno zaskórników a skóra zrobiła się jakaś chropowata, nierówna.
Najprawdopodobniej oba zrobione są na tej samej bazie kremowej która jest nie najlepsza pod kątem zapychania.
tak, baza jest ta sama wiec też sie nie skuszę, chociaż miałam wczesniej ochotę
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:11   #459
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wlasnie dostalam paczke
wiec wniosek ze szla jeden dzien ;]
kurde juz bym sie zabrala za krecenie a tu egzamin jutro i siedze i wkuwac musze ;/
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:25   #460
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hej dziewczyny, bardzo prosze o pomoc, bo nie jestem w stanie przebrnac przez te wszystkie watki na Biochemii

od 1,5 miesiąca używam effaclar na noc, po 2 tyg bylo super, raz wyszla mi mega bomba, ale buzka byla jak na mnie cacy. teraz jest gorzej. raz uzylam diacneal ale jakos przestalam bo wtedy wlasnie buzia zaczela sie pograszac mialam wrazenie ze mam pelno blizenek czerwonych. w kazdym badz razie wracam do niego.

tak wiec bede uzywac effaclar i diacneal (1-2 razy w tyg) i nawilzam sie humektanem.

moje pytanie co kupic na biochemii, mam cere problemowa, bardzo szybko sie zapycha wychodza roznego rodzaju niespodzianki.

co polecacie tylko takie gotowe raczej bo swojego laboratorium nie mam myslalam nad zelem hialuronowym i hydrolatem jakims moze oczarowy
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:49   #461
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, bardzo prosze o pomoc, bo nie jestem w stanie przebrnac przez te wszystkie watki na Biochemii

od 1,5 miesiąca używam effaclar na noc, po 2 tyg bylo super, raz wyszla mi mega bomba, ale buzka byla jak na mnie cacy. teraz jest gorzej. raz uzylam diacneal ale jakos przestalam bo wtedy wlasnie buzia zaczela sie pograszac mialam wrazenie ze mam pelno blizenek czerwonych. w kazdym badz razie wracam do niego.

tak wiec bede uzywac effaclar i diacneal (1-2 razy w tyg) i nawilzam sie humektanem.

moje pytanie co kupic na biochemii, mam cere problemowa, bardzo szybko sie zapycha wychodza roznego rodzaju niespodzianki.

co polecacie tylko takie gotowe raczej bo swojego laboratorium nie mam myslalam nad zelem hialuronowym i hydrolatem jakims moze oczarowy

To ja znow polece to samo co zawsze:

Olejek myjacy pomaranczowy-cudnie pachnie oczyszcza i lagodzi buzke
Hydrolat: oczarowy zielona herbata
Zel hialuronowy- do uzywania solo lub do mieszania z innymi kremami olejkami
peeling podstawowy z bromelina
serum olejek lemon- na noc mozna mieszac z zelem hialuronowym

co do diacnealu to on wlasnie zluszcza te wszystkie blizny wiec w poczatkowej fazie moga byc bardziej widoczne...nie zapominaj o filtrach do buzki dobrych
marea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 16:05   #462
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jak fajnie, że Pani z serwisu BU się pojawiła. Witamy serdecznie i dziękujemy za odpowiedź.
Ja też czaję się na zamówienie w najbliższym czasie, ale czekam na żel hialuronowy - do tej pory miałam z mazideł, a przy okazji zakupów na BU przetestuję ichni ;P
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:07   #463
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

O fajnie.
Proszę Panią Ewę z Bu o informację czy pojawi się jeszcze masło kawowe?
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:09   #464
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Chetnie rowniez wieksza ilosc olejkow do cer mieszanej takze
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:19   #465
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ale zabawa z tym mieszaniem
jak tylko minie 10 i pojawi sie zel to chyba zloze nastepne zamowienie
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:24   #466
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość

To ja znow polece to samo co zawsze:

Olejek myjacy pomaranczowy-cudnie pachnie oczyszcza i lagodzi buzke
Hydrolat: oczarowy zielona herbata
Zel hialuronowy- do uzywania solo lub do mieszania z innymi kremami olejkami
peeling podstawowy z bromelina
serum olejek lemon- na noc mozna mieszac z zelem hialuronowym

co do diacnealu to on wlasnie zluszcza te wszystkie blizny wiec w poczatkowej fazie moga byc bardziej widoczne...nie zapominaj o filtrach do buzki dobrych
a dlaczego akurat to serum? tak pytam z ciekawosci. troche boje sie takich postaci, ze mnie zapchaja. nom i nie wiem czy uzywac to na noc na zamiane z eff i diacnealem?
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 08:31   #467
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez BiochemiaUrody Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

W imieniu serwisu Biochemia Urody, chciałabym wyjaśnić, że obecnie zgodnie z informacjami w naszym regulaminie na stronie www oraz informacjami w e-mailach potwierdzających zamówienie wysyłka zamówienia następuje w ciągu 5 dni roboczych.
Pani Maju, Pani paczka została wysłana dokładnie w 4 dniu roboczym, po otrzymaniu przez nas przelewu na konto. Proszę uwzględnić, że w przypadku przedpłaty na konto, wpłacona kwota jest księgowana i widoczna na naszym koncie po pewnym czasie, jest to zapewne zależne od układu pomiędzy bankiem klienta, a naszym bankiem oraz czasu dokonania przelewu i czasu dokonywania sesji w każdym z banków, my na to już wpływu nie mamy. Konto jest sprawdzane codziennie i w dniu wpłynięcia do nas przelewu klient jest informowany o tym osobnym e-mailem. W razie życzenia oferujemy wyciągi bankowe z daną sesją, potwierdzające dzień zaksięgowania zapłaty.
Przede wszystkim dziękujemy za obecność na forum i Pani głos w sprawie .
Osobiście dziękuję za odpowiedź. Nie ma potrzeby wysyłania wyciągu.

Cytat:
Napisane przez BiochemiaUrody Pokaż wiadomość
Proszę również uwzględnić, że są jest to 5 dni roboczych, w które nie są wliczane soboty i niedziele.
Przepraszamy, że czas realizacji zamówień wydłużył się o 2 dni. Jest to spowodowane zwiększoną ilością zamówień, co nas oczywiście cieszy, ale jednocześnie natura naszych zestawów wymaga wiele ręcznej pracy i aptekarskiej dokładności przy ich przygotowywaniu. Niektóre bardziej skomplikowane zestawy składają się z ponad 10 elementów, każdy z nich musi zostać odpowiednio przygotowany i osobno zapakowany. Aby zapewnić ich świeżość zestawy nie są przygotowywane z dużym wyprzedzeniem, ale często dopiero na zamówienie. Chcieliśmy utrzymać koszty na obecnym poziomie, a jednocześnie mieć pewność, że każde zamówienie bez względu na ich ilość zostanie przygotowane z taką samą troską jak zawsze.
Po krótkim okresie opóźnień w miesiącu styczniu, kiedy każdy klient był indywidualnie informowany o powodach i ewentualnej zwłoce w wysyłce, obecnie każde zamówienie jest wysyłane najpóźniej 5 dnia roboczego (liczonego od następnego dnia roboczego) po otrzymaniu przez nas wpłaty lub potwierdzenia w przypadku zamówień za pobraniem.
Przepraszam. Informacja o pięciu dniach gdzieś mi umkneła, nie doczytałam. Oczywiście rozumiem chęć utrzymania odpowiedniego poziomu obsługi - nam również na tym zależy . Ale jeśli to będzie możliwe, prosimy o skrócenie czasu obsługi zamówienia. Teraz trzeba planować zakupy z bardzo dużym wyprzedzeniem (w moim przypadku ok 1,5-2 tygodnie).

Cytat:
Napisane przez BiochemiaUrody Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o opinie w księdze gości to każde z nich są dodawane do naszej strony 'Opinie naszych Klientów' zarówno negatywne jak i pozytywne. Do niektórych opinii pozwalamy sobie dodać nasz komentarz. Pod konkretnymi produktami umieściliśmy tylko wybiórcze opinie, aby nie przedłużać strony, znajdą się tam także opinie negatywne, proszę sprawdzić na naszej stronie. Natomiast link pod tymi opiniami prowadzi do listy wszystkich opinii zebranych w jednym miejscu na stronie 'Opinie naszych Klientów'. Znajdują się tutaj opinie z Księgi gości jak i z e-mailów. Dla ułatwienia opinie zostały podzielone tematycznie. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że system Księgi gości nie jest zbyt wygodny, w obecnej sytuacji staramy się to ułatwić jak możemy zbierając wszystkie opinie z Księgi na naszą stronę, natomiast w planach mamy stworzenie bardziej wygodnego systemu opinii klientów.
W imieniu serwisu dziękuję za wszystkie uwagi, zwłaszcza te krytyczne, które pozwolą się nam poprawić.
Pozdrawiam
Ewa Korepta
Rzeczywiście, teraz opinie negatywne zostały dodane w opiniach klienta . Bardzo dziękujemy . Dodawanie do nich Państwa komentarzy jest bardzo dobre - daje szerszy obraz sytuacji i pozwala bardziej świadomie podjąć decyzję o zakupie produktu.
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 09:10   #468
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Do BiochemiaUrody
witam serdecznie.. mam pytanie czy jest moze planowowane wprowadzenie produktów do pielęgnacji wlosów ???

__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 09:45   #469
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
a dlaczego akurat to serum? tak pytam z ciekawosci. troche boje sie takich postaci, ze mnie zapchaja. nom i nie wiem czy uzywac to na noc na zamiane z eff i diacnealem?
Jest polecane do cer tlustych mieszanych problematycznych..co do form olejkow nie powinnas sie ich bac bo wiekszosc tych przeznaczonych do cer tlustych wchlania sie do matu gdy nalozysz w malej ilosci a wystarcza juz 2 kropelki...pozatym ono dodatkowo ma w skladzie kwas salicynowy ktory dodatkowo reguluje cere i przyspiesza gojenie krostek...no i ma same pozytywne opinie..piekny kojacy zapach..i idealny nawilzacz lepszy od niejednego kremu..naprawde wyprobuj bo te 15 czy 18 zl to nie jest majatek przeciez

Moja przesylka z BU doleciala dzis!!!!! Alez sie ciesze
marea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 09:54   #470
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość

Przepraszam. Informacja o pięciu dniach gdzieś mi umkneła, nie doczytałam. Oczywiście rozumiem chęć utrzymania odpowiedniego poziomu obsługi - nam również na tym zależy . Ale jeśli to będzie możliwe, prosimy o skrócenie czasu obsługi zamówienia. Teraz trzeba planować zakupy z bardzo dużym wyprzedzeniem (w moim przypadku ok 1,5-2 tygodnie).
Dziewczyny naprawde nie dajcie sie zwariowac...i zrozumcie ze tu macie produkty odmierzone i to wymaga czasu....a chyba wszytskie chcialybysmy by ceny zostaly na obecnym poziomie?!...i nie porownujcie BU do mazidel bo tam wysylane sa poprodukty!
Ja osobiscie nie mam zadnych zastrzezen i wole poczekac te kilka dni aniezeli doplacac wiecej czyz nie?!a co za problem zaplanowac sobie to tydzien 2 wczesniej i uzupelniac zapasy z wyprzedzeniem.
Pani z BU wyjasnila nam ze polepszenie czasu przygotowania produktow wymagaloby zatrudnienia nowych pracownikow a co za tym idzie koszta produkcji rowniez ulegly by zwiekszeniu..tak samo ma sie sprawa co do ich stronki..i polepszenia jej jakosci...wszelkie modernizacje najbardziej odbija sie na cenie czyli na nas samych...wiec badzcie bardziej wyrozumiale...
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 11:37   #471
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Dziewczyny naprawde nie dajcie sie zwariowac...i zrozumcie ze tu macie produkty odmierzone i to wymaga czasu....a chyba wszytskie chcialybysmy by ceny zostaly na obecnym poziomie?!...i nie porownujcie BU do mazidel bo tam wysylane sa poprodukty!
Ja osobiscie nie mam zadnych zastrzezen i wole poczekac te kilka dni aniezeli doplacac wiecej czyz nie?!a co za problem zaplanowac sobie to tydzien 2 wczesniej i uzupelniac zapasy z wyprzedzeniem.
Pani z BU wyjasnila nam ze polepszenie czasu przygotowania produktow wymagaloby zatrudnienia nowych pracownikow a co za tym idzie koszta produkcji rowniez ulegly by zwiekszeniu..tak samo ma sie sprawa co do ich stronki..i polepszenia jej jakosci...wszelkie modernizacje najbardziej odbija sie na cenie czyli na nas samych...wiec badzcie bardziej wyrozumiale...
Zgadzam się z poprzedniczką. Dziewczyny troszkę cierpliwości
Zamawiałam po raz pierwszy ale już wiem, że nie ostatni.Początkowo obawiałam się tego mieszania, ale przy moim zamówieniu dużo go nie było, a zabawę miałam wielką
Zamówiłam olejek myjący do twarzy, nawilżający żel hialuronowy i maseczkę morską. Maseczka ma zapach trawiasty-nie jest on może zachęcajacy ale już po pierwszym użyciu zwęziła mi pory, a przy tym nie wysuszyła skóry. Skóra zrobiła się gładka i miła w dotyku.
Na pewno złoże na BU następne zamówienie
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 16:08   #472
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Oddaje głos żeby było tak jak jest i ja poczekam, teraz czekałam tak nie wiele ponad tydzień co u mnie jest normalne, więc nie tak źle. Jak czekam na coś ponad 2 tygodnie to już mi źle, ale ponad tydzień to jeszcze w normie.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 18:22   #473
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Waśnie dostałam e-mail z BU że dziś zamówienie zostało wysłane - wreszcie nie mogę się doczekać moich mieszanek
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 20:21   #474
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zapomnialam napisać, ze do mojego zamówienia dołaczona była probka oleju z płatków róży - będzie idealna do maseczki różanej.

Ponadto - narzekałam, że Q10 w serum rose jest w grudkach - po zmieszaniu wszystkich olejków sam sie ładnie rozpuścił. Być może w tej "probowce" do transportu bylo za duże stężenie?
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 10:58   #475
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jako ze dostalam wczoraj swoja paczuszke i ponad godzine krecilam wszytskie specyfiki...pozwole sobie podzielic sie z wami kilkoma refleksjami

Peeling korzenno-cukrowy-musze podzielic wszytskie zachwyty poprzedniczek...skora jak u niemowlaczka wygladzona i pokryta cieniutka warstwa olejku w niej zawartego..nie ma potrzeby balsamowac skory po kapieli..jest gladziutka i blyszczaca ladniutko pachnie..choc za kawa osobiscie nie przepadam no i dla uzyskania pelnych walorow zapachowych nalezaloby odczekac 24h na co cierpliwosci niestety nie mialam

Peeling z bromelina..ciutke podszczypywal - ale to chyba znak ze dzialal ten enzymik...uzyalm pod prysznicem by zachowac wilgotnosc maseczki..buzka wygladzona po uzyciu..podraznienia nie zauwazylam

Serum z zielona herbata....ciezko stwierdzic dopiero z godzinke temu nalozylam..wiec opinie konkretniejsze po tyg?! uzywania

olejek lemon-czeka te swoje 24h wiec sprawozdanie za jakis czas
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 16:55   #476
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam Wszystkich
Ja wczoraj dostalam maila ze paczuszka zostala wyslana z niecierpliwoscia bede wyczekiwac listonosza
Zamowilam to samo co Ty Marea rzeczywscie tak jak pisalas dokladnie te same produkty oprocz peelingu ale w przyszlym tygdoniu zrobie drugie zamowienie gdyz brakuje mi jeszcze zelu no i peelengu
Napisze napewno jak wrazenia
Pozdrawiam
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 17:40   #477
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich
Ja wczoraj dostalam maila ze paczuszka zostala wyslana z niecierpliwoscia bede wyczekiwac listonosza
Zamowilam to samo co Ty Marea rzeczywscie tak jak pisalas dokladnie te same produkty oprocz peelingu ale w przyszlym tygdoniu zrobie drugie zamowienie gdyz brakuje mi jeszcze zelu no i peelengu
Napisze napewno jak wrazenia
Pozdrawiam
a przed sekundkom nalozylam jeszcze zel hialuronowy z panthenolem..i musze stwierdzic ze jest jeszcze lepszy od samego hialuronowego..bardzooo gladziutka buzkaa
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:19   #478
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Marea wlasnie jak Ty to wszystko stosujesz?
Bo olejek pomaranczowy wiadomo do zmywania makijazu- a rano tez??
Zelu dodajesz do serum Lemon i do czegos jeszcze?? albo stosujesz sam zel? jesli tak to kiedy rano? bo rano to z serum z wit C
hydrolat jako tonik rano i wieczorem?
Serum lemon na noc? kiedy niema kremow z retinolidami
Bede wdzieczna jak mi rozjasnisz bo jeszcze mi sie do konca nie poukladalo
Dzieki
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 19:35   #479
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Marea wlasnie jak Ty to wszystko stosujesz?
Bo olejek pomaranczowy wiadomo do zmywania makijazu- a rano tez??
Zelu dodajesz do serum Lemon i do czegos jeszcze?? albo stosujesz sam zel? jesli tak to kiedy rano? bo rano to z serum z wit C
hydrolat jako tonik rano i wieczorem?
Serum lemon na noc? kiedy niema kremow z retinolidami
Bede wdzieczna jak mi rozjasnisz bo jeszcze mi sie do konca nie poukladalo
Dzieki
hehe no wlasnie ciezka sprawa...dlatego nie wszytsko da sie stosowac codziennie bo dnia brakuje

Olejek pod calym dniu to norma zeby zmyc makijaz filtry itp ...wlasnie testuje tak jak radzi Basia na forum rano przemywanie tylko hydrolatem i ograniczenie mycia woda do tylko 1 razu dziennie...ale jeszcze nie wiem czy na pewno mi to podpasuje..bo wole uczucie czystej buzi umytej woda zanim cokolwiek nowego naloze..pozatym olejek myjacy jest dosc nawilzajacy..dlatego mysle ze
bede myla i rano i wieczorem...rowniez jak wracam z pracy i jak robi sie ciemno czyli ok 18 znow zmywam olejkiem, tonizuje hydrlatem i wtedy nakladam zel hialuronowy solo celem nawilzenia albo jakis inny kremik
Wieczorem znow myje buzke i nakladam albo kwasy czy retinoidy albo zaczne od dzis olelek lemon zmieszany z zelem hialuronowym by byl mniej tlusty
Rano zmywam buzke lub tonizuje..i nakladam serum z wit c czasem mieszam je rowniez z zelem hialuronowym...bo ten zel ma naprawde wszechstronne dzialanie i mozliwosc uzytkowania...
Wiesz rowniez jezeli masz partie twarzy ktore masz bardziej podraznione i nakladasz kwasy na noc mozesz pod lub na posmarowac te partie twarzy tym zelem to zlagodzi sile ich dzialania odrobine
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 20:59   #480
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No to mam nauczke, zeby wypowiadać sie jedynie w swoim imieniu .

Przyzwyczaiłam się do szybkości przesyłek, a wiele kupuję przez internet. Na Allegro np. ludzie mają konta w bardzo różnych bankach, a mimo to wpłata jakoś do nich dociera ode mnie w ciagu przecietnie jednego dnia - co za tym idzie paczka jest u mnie po 2-3 dniach od dokonania zakupu.

Ale żeby nie było, że ja taka zła z gruntu jestem to chciałam tylko powiedzieć (tu szczególnie do Pani Ewy Korepty), że jestem generalnie bardzo zadowolona z kosmetyków BU (co zreszta widać w moich komentarzach do ich na stronie). I przeżyję jakoś tę długa przesyłkę, bo generalnie lubię kupować na BU

to myślę na tyle na ten temat...
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.