Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 19:24   #781
martaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
no a tyle sie nameczylam przy tarciu mydla..

zastanawiam sie ostatnio jak to jest z tym cieniowaniem i degazowaniem. teoretycznie wlosy powinny byc lzejsze, lepiej sie ukladac i wygladac na gestsze jednak w moim przypadku robia sie strzepo-straki i wygladaja jeszcze bardziej marnie. do tego sprawiaja wrazenie bardzo zniszczonych bo koncowki sa na roznych wysokosciach.
mysle czy by nie zapuscic do jednej dlugosci (przy okazji pozbywajac sie grzywki) tylko to by z rok potrwalo zeby najkrotsze pasma siegnely polowy szyi. no i czy to nie bedzie wygladalo jak sciete od garnka (jak to sie dawniej mawialo)
no własnie ... cieniowanie włosów sprawia że wizualnie fryzurka jest rzadsza ... moim zdaniem lepsze sa fryzury z prostym cięciem, albo takiem delikatnym cieniowaniem ale przy końcach.



no własnie FARBOWANIE!!!!!! MAM TO SAMO I WIEM ŻE PÓKI NIE PRZESTANE FARBOWAC WŁOSÓW TO WCALE LEPIEJ NIE BEDZIE :/ SZAMPONY NATURALNE, PROFESJONALNE, SKLEPOWE.....CO ZA RÓZNICA JAK KATUJE JE FARBAMI. OD DWÓCH MIESIĘCY NIC Z NIMI NIE ROBIĘ ... I WIEM ŻE TO POMOŻE MOIM CIENIUTKIM STRĄCZKOM NAJLEPIEJ.

jest watek ... "wracamy do naturalnych włosów-grupa wsparcia" ... i wiecie co ... serio .... potrzebna jest grupa wsparcia więc cienkowłose ... pora na radykalne zmiany. FARBOWANIU MÓWIMY ZDECYDOWANE NIE!!!!!!! kto sie przyłączy???
martaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 19:35   #782
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

a ja swoich nie farbuje i nigdy nie farbowalam uwazam, ze jak ktos ma czegos malo to powinien to szanowac w tym wypadku chodzi o wlosy...

{ale co glowa, to inne zdanie }
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 09:58   #783
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię takich ulizańców...
Dość, że mam rzadkie i cienkie włosy, to jak jeszcze są takie przylizane to dramat.
Wolę jak są takie "napuszone" Przynajmniej optycznie wyglądają lepiej, że mam ich dużo
ja tez wole jak jest ich więcej objetościowo i omijam szerokim łukiem wszelkie produkty typu - wygładzanie
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 10:36   #784
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ja tez wole jak jest ich więcej objetościowo i omijam szerokim łukiem wszelkie produkty typu - wygładzanie
Ja też
Dlatego przy każdej "wizażowej nowości" pytam czy nie robi z włosów ulizańców (może w innych słowach )
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 10:42   #785
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja też
Dlatego przy każdej "wizażowej nowości" pytam czy nie robi z włosów ulizańców (może w innych słowach )
heh, skąd ja to znam
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 10:49   #786
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

ja mysle ze farbowanie raz na miesiac czy dwa to najmniejszy problem. najgorsze jest codzienne suszenie, szarpanie szczotka i prostowanie. ale jak wlosy nie chca sie naturalnie ukladac to co robic
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 11:36   #787
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
a ja swoich nie farbuje i nigdy nie farbowalam uwazam, ze jak ktos ma czegos malo to powinien to szanowac w tym wypadku chodzi o wlosy...

{ale co glowa, to inne zdanie }
Zgadzam się z Tobą jak najbardziej, tylko niestety z moją głową jest coś nie tak i farbuję... Mam nadzieję, że rozum zdąży mi wrócić zanim całkiem wyłysieję...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 11:54   #788
megafonka
Raczkowanie
 
Avatar megafonka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 71
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Hellou!
Dawno mnie tu nie było
ALe moje włosy przestały tak okropnie wypadać /juhuhuhu !!!/ Wypadały prawie dwa lata- robiłam badania /anemia, hormony/ i nic nie wykazały...znaczy stres.
Po skończonej kuracji Vichy /no iregularnym stosowaniu Waxów mam na głowie kupę młodych włosów. Dodatkowo biorę Lewitan i...CYNK /zincas -też od trądziku/ i teraz po jednym czesaniu jest na szczotce 2 włosy a nie 102!
Dodatkowo Pani Dermatolog kazała mi kupić coś, co ponoć jest lepsze od Vichy: Anastim ampułki + szampon...Od razu zaznaczyła, ze leczenie trwa MINIMUM 6-8 miesięcy....
Puki co nie wypadają, ale na wszelki wypadek nie zaszkodzi ;D
Choć objętośc moich włosów może nie jest wybitna, ale i tak się cieszę..Aha i jeszcze jedno- pani fryzjerka zamiast farby zaproponowała mi jakiś czas temu odżywkę koloryzującą- i przyznam,że lepiej się ona trzyma na moich kłakach niż farba, a włosy nie są takie umordowane.
A co do objętości- kiedyś miałam taki fajny kosmetyk- przypomniało mi się_ Jochem'sa silikon nabłyszczający do wosów- po którym wydawały się grubsze i zdrowsze...Tylko nie smarować u nasady i po skórze-bo się przetłuszczą szybko!
Pozdrawiam wszystkie Cienkowłose i Wypadające i zachęcam do wizyty u dermatologa
a przede wszystkim życzę wyyyttrrrwałości - bo sama wiem co to za niemiłe uczucie kiedy się robi cuda a tu długo nie widać rezultatów...
__________________
Jeśli spojrzysz w niebo i zobaczysz kota, który lata nie dziw się : to kot, który lubi ptaki.


megafonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:04   #789
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez megafonka Pokaż wiadomość
....a przede wszystkim życzę wyyyttrrrwałości - bo sama wiem co to za niemiłe uczucie kiedy się robi cuda a tu długo nie widać rezultatów...
No właśnie....
Gratuluję sukcesu i widocznych efektów
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:06   #790
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez megafonka Pokaż wiadomość
Choć objętośc moich włosów może nie jest wybitna, ale i tak się cieszę..Aha i jeszcze jedno- pani fryzjerka zamiast farby zaproponowała mi jakiś czas temu odżywkę koloryzującą- i przyznam,że lepiej się ona trzyma na moich kłakach niż farba, a włosy nie są takie umordowane.
A co do objętości- kiedyś miałam taki fajny kosmetyk- przypomniało mi się_ Jochem'sa silikon nabłyszczający do wosów- po którym wydawały się grubsze i zdrowsze...Tylko nie smarować u nasady i po skórze-bo się przetłuszczą szybko!
co to za odżywka koloryzująca? wiesz jaka firma?
a ten preparat to?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8721
dużo tam silikonów...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:24   #791
megafonka
Raczkowanie
 
Avatar megafonka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 71
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

To coś do farbowania to Sync matrixa -o ile pamiętam, bo maluję włosy u fryzjera. :/ Wcześniej miałam tylko farby które po 2 tygodniach płowiały na "kansztan" -po Syncu się ładnie i długo błyszczą i wtrakcie farbowania nie piekła mnie skóra głowy i nie cuhnęło amoniakiem..;P
"Glaze efetto luce" używalam go na końcówki i ładnie sie błyszczały wloski po tym i dobrze sie modelują na szczotce-jak sie ma cienkie i druciaste zarazem to służy...
Pozdrawiam!
__________________
Jeśli spojrzysz w niebo i zobaczysz kota, który lata nie dziw się : to kot, który lubi ptaki.


megafonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 14:26   #792
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Dziewczyny, próbowała może któraś z was w walce z przerzedzeniami preparatu Loxon?? Kojarzę, że są dwa rodzaje – 2% i 5%, przy czym ten drugi jest tylko na receptę. Mój chłopak ma długie włosy, ale stwierdził ostatnio, że zaczęły mu się trochę przerzedzać z przodu i jak to facet – nie potrafi sobie z tym poradzić Pomyślałam, że może powinien sobie kupić coś do wcierania, może Seboradin? Fryzjerka poleciła mu Loxon, szczerze mówiąc sama się nad tym zastanawiałam, czy nie kupić dla siebie... Ale z tego co kiedyś czytałam on podobno „uzależnia” skórę i kiedy przestaje się go używać wszystko wraca do stanu wyjściowego – czyli wypada to co wyrosło a włosy przerzedzają się dalej... Szampon Dermena?
A może pojawił się już jakiś wątek o facetach? Ich włosy są podobno trochę inne niż nasze. Będę wdzięczna za jakieś wskazówki
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 18:58   #793
KassiaKonsultantka
Raczkowanie
 
Avatar KassiaKonsultantka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Hej Dziewczyny musze sie niestety do Was przylaczyc Mam starsznie malo wlosow a na dodatek sa strasznie cienkie i nie wiem co robic... bo musze je zwiazywac w kucyka bardzo czesto... ale ten kucyk wyglada jak? nie wiadomo cooo :| piec klakow na krzyz i tyle :P macie jakies preparaty, sposoby? przepraszam, ze tak nagle wyskoczylam, ale nie dam rady przeczytac tych wszystkich postow... a marze o choc troche gestszych wlosach moze jestem naiwna, ze mysle, ze jest jakis sposob na porost wlosow, no ale moze akurat, ktoras z Was cos podpowie...
buziaki
KassiaKonsultantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:44   #794
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez KassiaKonsultantka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny musze sie niestety do Was przylaczyc Mam starsznie malo wlosow a na dodatek sa strasznie cienkie i nie wiem co robic... bo musze je zwiazywac w kucyka bardzo czesto... ale ten kucyk wyglada jak? nie wiadomo cooo :| piec klakow na krzyz i tyle :P macie jakies preparaty, sposoby? przepraszam, ze tak nagle wyskoczylam, ale nie dam rady przeczytac tych wszystkich postow... a marze o choc troche gestszych wlosach moze jestem naiwna, ze mysle, ze jest jakis sposob na porost wlosow, no ale moze akurat, ktoras z Was cos podpowie...
buziaki
Przeczytaj chocby kilka, kilkanaście pierwszych stron każdego wątku Wynotuj sobie pare nazw specyfików typu Seboradin, olejek rycynowy, nafta, itp. i wrzuć je do wyszukiwarki. Nie bardzo jest sens pisac jeszcze raz tego samego, bo w ten sposób robi się bałagan w wątkach.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:26   #795
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

i ja łącze się się z Wami,cienkowłosa,ciągle narzekająca aczkolwiek od czasu do czasu lubiąca swoje proste (jak po prostownicy-ale nie używająca)upiornie splątane ,półdługie kudełki
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 00:05   #796
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Shajen Pokaż wiadomość
Jak Ci te wlosy naprawde tak wypadaja jak to opisujesz to wybiez sie raczej do dermatologa , bo przyczyn na wypadanie wlosöw jest bardzo duzo.

Co innego miec naturalnie cienkie wlosy, co jest sprawa raczej genetyczna
a co innego jak wlosy z jakis tam powodöw wypadaja. Jest to czesto oznaka, ze cos w organizmie jest nie tak .
no właśnie sie wybieram do dermatologa w przyszłym tygodniu... ale opini najlepszych nt. dermatologów nie słyszałam więc podejrzewam,że bede sie musiała sporo namęczyć aż w końcu trafie na coś dobrego..
na razie byłam u fryzjerki i włoski sie troche wzmocniły po podcięciu. kupiłam sobie WAX, łykam różne tabletki z pokrzywa itd. może zaczną znowu rosnąć i "przytyją" troszke
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 13:53   #797
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Witam, jakiś czas temu któraś z Was wspominała o chęci wypróbowania kosmetyków farouk na objętość. Znalazłam w necie fajne zestawy kosmetyków w wersjach mini. Można sprawdzić czy nam odpowiadają i wówczas skusić sie na pełnowymiarowy produkt.
http://www.777ebuy.com/advanced_sear...tion=1&x=8&y=9
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 23:25   #798
rina777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

też tak mam tzn. włoski delikatne takie kurcze nędzne piórka jak u 3 latka, oczywiście cienkie i za dużo to ich nie mam
super że jest taki wątek
radzę sobie tak:
1. dobre strzyżenie- min. raz na 2 m-ce wizyta u fryzjera
2. codzienne mycie ;(
3. termoloki......... wiem przesuszają troche włosy, ale jakbym ich nie użyła to bałabym się spojrzec w lustro - poważnie
4. odżywianie ostatnio bardzo sobie chwalę loreal absolut repair - genialna seria do zniszczonych włosów, a wiadomo że cienkie szybciej się przesuszają i niszczą - włosy sa wygładzone [tzn. nie puszą się] i świetnie się ukłądają i jest jeszcze taka włoska odżywka kokosowa z salonu fryzjerskiego (500ml za ok. 35zł) włosy są po niej trochę usztywnione i układają się genialnie, wydaje się że jest ich dużo więcej niż w rzeczywistości, ale używam jej na więlkie wyjścia

a tego już nie robię:
1 wałki rzepowe - bardzo niszczą końcówki włosów
2 pianki do układania włosów - NIE NIE NIE
3 szampony na objętośc - to jest jakieś nieporozumienie po każdym mam pomichrane włosy, nie da się ich ułożyc

pozdrawiam wszystkie towarzyszki niedoli i dziołchy nie łamcie się - świat nie kończy się na włosach!
rina777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 09:34   #799
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

A my się z zasady nie łamiemy...
Walczymy dzielnie
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 15:34   #800
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, próbowała może któraś z was w walce z przerzedzeniami preparatu Loxon?? Kojarzę, że są dwa rodzaje – 2% i 5%, przy czym ten drugi jest tylko na receptę. Mój chłopak ma długie włosy, ale stwierdził ostatnio, że zaczęły mu się trochę przerzedzać z przodu i jak to facet – nie potrafi sobie z tym poradzić Pomyślałam, że może powinien sobie kupić coś do wcierania, może Seboradin? Fryzjerka poleciła mu Loxon, szczerze mówiąc sama się nad tym zastanawiałam, czy nie kupić dla siebie... Ale z tego co kiedyś czytałam on podobno „uzależnia” skórę i kiedy przestaje się go używać wszystko wraca do stanu wyjściowego – czyli wypada to co wyrosło a włosy przerzedzają się dalej... Szampon Dermena?
A może pojawił się już jakiś wątek o facetach? Ich włosy są podobno trochę inne niż nasze. Będę wdzięczna za jakieś wskazówki
Brzoza, pokrzywa, sok z rzepy

Cytat:
Napisane przez KassiaKonsultantka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny musze sie niestety do Was przylaczyc Mam starsznie malo wlosow a na dodatek sa strasznie cienkie i nie wiem co robic... bo musze je zwiazywac w kucyka bardzo czesto... ale ten kucyk wyglada jak? nie wiadomo cooo :| piec klakow na krzyz i tyle :P macie jakies preparaty, sposoby? przepraszam, ze tak nagle wyskoczylam, ale nie dam rady przeczytac tych wszystkich postow... a marze o choc troche gestszych wlosach moze jestem naiwna, ze mysle, ze jest jakis sposob na porost wlosow, no ale moze akurat, ktoras z Was cos podpowie...
buziaki
12 stron (u mnie jest tyle) to wcale nie jest tak dużo. Nie raz czytalam po 20 i żyje Nie musisz przeciez czytac w jeden czy 2 dni
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 15:56   #801
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Brzoza, pokrzywa, sok z rzepy
Dzięki Też mu o tym mówiłam, po lekturze wizazu oczywiście Tylko u niego jest z tym problem, że wychodzi do pracy rano, wraca zdechły późnym wieczorem, 21-21.30 Jak będziemy razem mieszkac to sama będę mu robić te różne wcierki i wcierać ale na razie będzie musiał się zmobilizowac i poradzić sobie sam...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 17:01   #802
mmaamm
Raczkowanie
 
Avatar mmaamm
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KATOWICE CITY
Wiadomości: 102
Dot.: cienkie włosy...

hey ja tez mam trochę problemu z włosami jakiś miesiąc temu zauważyłam ze jest ich o ponad połowę mniej kupiłam skrzypowite bo strasznie wypadają .. wiem ze to może być skutkiem wiosny stresem związanym z maturą ( nie mogę sie wypowiedzieć na temat działania jej bo stosuje ja od 3 dni ... mam nadzieje ze pomoże a może nacie jeszcze jakieś sposoby na mocniejsze włosy dodam jeszcze ze stosuje ozdzywke fructis i szampon ten sam żeby były wzmocnione ładnie sie błyszcza i wyglądają lepiej, ale to tylko powierzchniowo a ja wolałbym coś żeby je jeszcze czymś odżywić na stale od zewnątrz... poradźcie nie chce być łysa nawet odstawiłam prostownice i staram sie nie suszyć jak muszę to tylko chłodnym powietrzem ...
__________________
Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu.
mmaamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 10:29   #803
JasmI222
Przyczajenie
 
Avatar JasmI222
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
GG do JasmI222
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

moje są cienkie, puszą się i wywijają na wszystkie strony. w dodatku szybko się przetłuszczają i wypadają nie mam pojęcia co z nimi zrobić przez co wydaje mi się ze żadna fryzurka mi na tej mojej głowie nie wyjdzie... i co poradzić prostowanie czy kręcenie odpada bo ich stan jeszcze bardziej się pogarsza i tak zaszalałam farbując je teraz już regularnie. macie jakieś pomysły????
JasmI222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 10:54   #804
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez JasmI222 Pokaż wiadomość
moje są cienkie, puszą się i wywijają na wszystkie strony. w dodatku szybko się przetłuszczają i wypadają nie mam pojęcia co z nimi zrobić przez co wydaje mi się ze żadna fryzurka mi na tej mojej głowie nie wyjdzie... i co poradzić prostowanie czy kręcenie odpada bo ich stan jeszcze bardziej się pogarsza i tak zaszalałam farbując je teraz już regularnie. macie jakieś pomysły????
Jest mnóstwo wątków i sposobów na Twoje włosy.
Jest wątek o włosach wypadających, osobno o przetłuszczających, poczytaj, poszukaj metody, która Cię zaciekawi i wtedy pytaj, jeśli będzie potrzeba, bo na prawdę wszystko jest już napisane w tym temacie. Tylko trzeba trochę chęci i poszukać.
Tu masz szybką ściągę, gdzie czego szukać:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213365
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 08:07   #805
olaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: cienkie włosy...

Hej ja też się borykam z cienkimi włosami. Oprócz tego że są słabe to jeszcze nie chcą się układać. Teraz z nowu zaczęły mi wypadać. Mam wycieniowane włosy i juz nigdy więcej na to nie pozwolę żadnej fryzjerce. Nie mam pojęcia jaką mam teraz zrobić fryzurę. Zapuszczam włosy ale ciągle się zastanawiam czy mam zrobić grzywkę czy ją zapuścić.
olaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 08:19   #806
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: cienkie włosy...

czesc dziwczyny!! moje wloski tez sa bardzo cienkie. staram sie je zapuscic, jednak niedawno poszlam do fryzjera i babeczka tak mi pocieniowala wlosy ze od gory mam ich duzo ale niestety konce ktore siegaly do lopatek sa prawie niewidoczne!!! nigdy juz nie zcieniuje wlosow. teraz musze czekac az odrosna zeby je wyrownac
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 11:27   #807
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: cienkie włosy...

Ja nie dość, że mam cienkie to mi jeszcze strasznie wypadają i nie wiem od czego
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 17:16   #808
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: cienkie włosy...

A czego używacie do stylizacji cienkich włosów?? Moje włosy sięgają prawie do ramion, strasznie się przetłuszczają i jest ich niewiele. Skutkiem tego są przyklapnięte, bez życia włosy. Chciałam je układać na piance ( kupiłam Taft ale to totalny niewypał) i poza tym nie chcę codziennie używać suszarki bo wiem jak to niszczy włosy. Więc jak mam je układać żeby wydawało się ze jest ich więcej??
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:09   #809
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: cienkie włosy...

up
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:26   #810
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: cienkie włosy...

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
A czego używacie do stylizacji cienkich włosów?? Moje włosy sięgają prawie do ramion, strasznie się przetłuszczają i jest ich niewiele. Skutkiem tego są przyklapnięte, bez życia włosy. Chciałam je układać na piance ( kupiłam Taft ale to totalny niewypał) i poza tym nie chcę codziennie używać suszarki bo wiem jak to niszczy włosy. Więc jak mam je układać żeby wydawało się ze jest ich więcej??


mam ten sam problem i takze chcialabym znalezc sposob na ich ukladanie....
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.