kto zaczyna ze mna biegac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-22, 11:14   #1
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19

kto zaczyna ze mna biegac?


hej
jakies 3 tygodnie temu zaczelam bieganie po dluzszej przerwie(wczesniej biegalam pol roku)
i szukam kogos z jakakolwiek wiedza o bieganiu , komu bedzie sie chcialo codziennie pisac o swoich treningach , jak dlugo i z jakim tempem biegal itp
i z kim moglabym sobie pogadac o swoich postepach itp. takiego patrnera do biegania , tylko na odleglosc najlepiej kogos co jest na tym poziomie co ja czyli raczej niezaawansowanym
narazie moge biegac przez okolo 30 min co jest strasznie denerwujace , zwlaszcza ,ze wczesniej moglam duzo dluzej i znacznie szybciej

mam nadzieje ,ze ktos taki sie znajdzie

buziole wracam do pracy
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 13:29   #2
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118077

podejrzewam ze tam kogos znajdziesz dla siebie..
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:10   #3
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

jak bedzie jutro ładna pogoda i bede miec troche wolnego czasu to tez sie przebiegne
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 19:21   #4
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Ja bym się skusiła . Jestem początkująca . Trochę biegałam ale szybko motywacja padła, czasu brakło itd... Mogłabym biegać "z Tobą" trzy razy w tygodniu, na początek tyle wystarczy, może potem się rozkręcimy .

Więc jak? Od jutra start ?
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:15   #5
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
jak bedzie jutro ładna pogoda i bede miec troche wolnego czasu to tez sie przebiegne
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Ja bym się skusiła . Jestem początkująca . Trochę biegałam ale szybko motywacja padła, czasu brakło itd... Mogłabym biegać "z Tobą" trzy razy w tygodniu, na początek tyle wystarczy, może potem się rozkręcimy .

Więc jak? Od jutra start ?
hehe jasne no to mamy ekipe super ja biegam tak 4-5 razy w tygodniu ,ale to chyba nie ma znaczenia a mam pytanko biegacie rano czy wieczor? bo aj tylko weekendy rano ,a reszta tygodnia wieczorkami
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:42   #6
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Jutro postaram się wybyć rano, a w resztę dni zobaczymy... zajęcia mam różnie - pewnie uda mi się skraść jeszcze ze dwa poranki w ciągu tygodnia. Więc jutro zaczynam . Odkładałam to bieganie i odkładałam... Mam nadzieje, że nie padne po 200 metrach.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:03   #7
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

hehe jasne no to mamy ekipe super ja biegam tak 4-5 razy w tygodniu ,ale to chyba nie ma znaczenia a mam pytanko biegacie rano czy wieczor?

zdecydowanie wieczorkiem wole niz porannych godzinach
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 22:20   #8
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Jutro postaram się wybyć rano, a w resztę dni zobaczymy... zajęcia mam różnie - pewnie uda mi się skraść jeszcze ze dwa poranki w ciągu tygodnia. Więc jutro zaczynam . Odkładałam to bieganie i odkładałam... Mam nadzieje, że nie padne po 200 metrach.
hehe no ja na poczatku umieralam na 100 m jak zlapiesz rytm to potem juz tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
hehe jasne no to mamy ekipe super ja biegam tak 4-5 razy w tygodniu ,ale to chyba nie ma znaczenia a mam pytanko biegacie rano czy wieczor?

zdecydowanie wieczorkiem wole niz porannych godzinach
oj to tak jak ja


ajjjj zapomnialam o najwazniejszym

bo jak pisalam wyzej juz wczesniej troszke biegalam i wtedy zaczynalam od zera , nie mialam zadnego doswiadczenia i robilam duzo , glupich bledów

m.in.
zaczynalam bieg z miejsca ,
zadnej rozgrzewki, po posilku,
potem zadnego rozciagania ,
buty zwykle adidasy ,
a najlepsze bylo to ,ze bieglam tempem jak na 100 metrow

przez to bolaly mnie miesnie ,lydki(zle buty , brak rozgrzewki) , biegalam za krotko(szybki bieg-krotki bieg) ,
lydki mi urosly do wielkich rozmiarów ( brak rozciagania po biegu), kolka podczas biegu(po posilku) i wiele wiecej

teraz sama po swoich bledach wiem ,co i jak mam robic oczywiscie ,zeby nie bylo: nie mam zadnej wiedzy technicznej , nie wiem jak trenowac(poza przegladaniem planow ta bieganie.pl) i tych co to czytaja prosze o poprawki


i nie wiem jakie wy macie doswiadczenie?
bo nie chcialabym ,zebyscie pobiegly jutro ,zmeczyly sie na maksa , a w najgorszym wypadku doznaly jakiejs kontuzji (ja bylam taka glupia ,ze potrafilam biegac w baletkach ) i potem mi uciekly z watku

jak sobie to ladnie zaplanujemy ,powymieniamy sie wiedza to mozemy to dlugo ciagnac ,a tak do byloby szkoda....


no koniec mojego wymadrzania sie mam nadzieje ,ze nie wezmiecie mnie za jakas dyktatorke warunkow czy cos hehe

podkresle ostatni raz BUTY!!! mam nadzieje ,ze macie takie typowe do biegania ,a jak nie to jakies z jak nagrubsza , w miare amortyzujaca podeszwa (najgrubsze nie znaczy na koturnach z korka )

pozdrawiam
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl

Edytowane przez aanitka19
Czas edycji: 2008-02-23 o 01:25
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 11:30   #9
kaarolciaa13
Rozeznanie
 
Avatar kaarolciaa13
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolnośląskie ;)
Wiadomości: 900
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

przyłączam się dzisiaj wieczorem mam zamiar biegać
kaarolciaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:04   #10
Lola_Psik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 26
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Ja tez sie przylaczam do tematu. Biegam regularnie od kilku tygodni 30 minut, staram sie robic to codziennie ale czasem jak jest bardzo zimno i leje to robie sobie dzien przerwy. Robie to w ramach walki z depresja. Leki przyjmuje juz od dluzszego czasu i zaczely dzialac, chodze rowniez na terapie do psychologa i uzupelniam to wszystko biegami. W czasie biegu i jakis czas po nim czuje sie swietnie psychicznie- naprawde ten sport mi bardzo pomaga.
Lola_Psik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 13:58   #11
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Lola_Psik Pokaż wiadomość
Ja tez sie przylaczam do tematu. Biegam regularnie od kilku tygodni 30 minut, staram sie robic to codziennie ale czasem jak jest bardzo zimno i leje to robie sobie dzien przerwy. Robie to w ramach walki z depresja. Leki przyjmuje juz od dluzszego czasu i zaczely dzialac, chodze rowniez na terapie do psychologa i uzupelniam to wszystko biegami. W czasie biegu i jakis czas po nim czuje sie swietnie psychicznie- naprawde ten sport mi bardzo pomaga.

ej ja robie tak samo , tzn ja mam problemy z ED i tylko po bieganiu czuje szczesliwa szkoda,ze nie umiem biegac rano , bo wtedy caly dzien byl w super humorku byla

ps karolcia13 i lola_psik witajcie
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 18:03   #12
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
hehe no ja na poczatku umieralam na 100 m jak zlapiesz rytm to potem juz tylko lepiej
No i stało się to, czego się obawiałam, padłam po kilkuset metrach . Ale pomaszerowałam trochę i pobiegłam dalej. Taką przeplatanka zajęłam mi około 50 minut i wróciłam do domu.



Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
ajjjj zapomnialam o najwazniejszym

bo jak pisalam wyzej juz wczesniej troszke biegalam i wtedy zaczynalam od zera , nie mialam zadnego doswiadczenia i robilam duzo , glupich bledów

m.in.
zaczynalam bieg z miejsca ,
zadnej rozgrzewki, po posilku,
potem zadnego rozciagania ,
buty zwykle adidasy ,
a najlepsze bylo to ,ze bieglam tempem jak na 100 metrow

przez to bolaly mnie miesnie ,lydki(zle buty , brak rozgrzewki) , biegalam za krotko(szybki bieg-krotki bieg) ,
lydki mi urosly do wielkich rozmiarów ( brak rozciagania po biegu), kolka podczas biegu(po posilku) i wiele wiecej

(...)

Oj tak! Znam to! Moje pierwsze biegi też sama sobie zamieniłam w tortury przez takie podstawowe błędy. Do tego zestawu dodam bieganie bez czapki na wietrze - poza włosami nie do rozczesania jeszcze bolące uszy
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:36   #13
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

niop ja tez po bieganku mialam isc rano ,ale fasctcynujacy sen o boeningu 747 (chyba tak sie nazywa ) ladujacym pod moim balkonem na moim psie skutecznie odwlekl czas wstawania do godziny 13.40

tak wiec poszlam teraz , obylo sie bez rewelacji sam bieg 35 min + rozgrzewaka , rozciaganie =lacznie 55 minut

jedyna roznica jaka zauwazylam ,to to ,ze mi to latwiej poszlo

ale ja juz bym chcaiala biegac po godzince codziennie

a Wy jak?

Anna 87 bez czapki to ja dalej biegam ,ale ja jakos nie umiem w czapce nawwt w najwiekszy mroz nigdy nie nosze...
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:44   #14
aischa48
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

ja chetnie sie przylacze tylko mam watpliwosci co do tego rodzaju sportu czy przez bieganie nie dosttane masywniejszych ud bardzo bym tego nie chciala
aischa48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:17   #15
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

nie ''dostaniesz'' tzn na pewno zmienia ci sie lydki , u mnie troszke sie powiekszyly ,ale o tym pisalam wyzej chyba. Ale uda mi wyszczuplaly raczej a pozatym zapytaj jakiegokolwiek przedstawiciela plci meskiej co mu sie bardziej podoba : umiesniione od sportu nozki ,( moze inaczej zarysowane od watlych , bezmiesniowych nozek niektorych dziewczyn) ,ale za to z jedrna , napieta skora, czy ruszajece sie w rytm kroku uda a pozatym na swoim przykladzie powiem ,ze cale cialo sie zmienia np brzuszek robi sie plaski ...
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:23   #16
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Moj TZ-et od jakiegos czasu biega po 10 km i chcialam z nim dzisiaj przebiec, Matko jedyna po kilkuset metrach mialam dosyc Chcialabym biegac, ale to chyba nie dla mnie. Dodam, ze buty mam specjalne tylko do biegania, ale co z tego, jak szybko mnie kolka lapie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:26   #17
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Moj TZ-et od jakiegos czasu biega po 10 km i chcialam z nim dzisiaj przebiec, Matko jedyna po kilkuset metrach mialam dosyc Chcialabym biegac, ale to chyba nie dla mnie. Dodam, ze buty mam specjalne tylko do biegania, ale co z tego, jak szybko mnie kolka lapie
a biegalas wczesniej? bo jak nie to to jest normalne,zenie mozesz duzo chyba Ci to TZ powiedzial a jadlas cos wczesniej ,albo pilas? bo od tego moze byc kolka? probuj jak masz kolke biegnac dalej , tylko brac strasznie glebokie oddechy , ja jak juz mam to ja przebiegam , chwilka minie i kolki nie ma...

ps a w avatarze Twoja coreczka?
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:46   #18
WaxnMaedL
Raczkowanie
 
Avatar WaxnMaedL
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 128
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
a biegalas wczesniej? bo jak nie to to jest normalne,zenie mozesz duzo chyba Ci to TZ powiedzial a jadlas cos wczesniej ,albo pilas? bo od tego moze byc kolka? probuj jak masz kolke biegnac dalej , tylko brac strasznie glebokie oddechy , ja jak juz mam to ja przebiegam , chwilka minie i kolki nie ma...
no wlasnie, ja tez biegam od niedawna. jakies 3 tygodnie chyba, nawet niecale bodajrze.
pierwszego dnia jak bieglam to po 50 metrach myslalam ze umre i musialam sobie przystanac i zrobic przerwe.
a teraz moge biec 30 minut bez przerwy.
tak naprawde warto kazdego dnia wyznaczac sobie nowe granice do ktorych sie dazy i nie zniechecac sie

btw wogole teraz jest idealna pogoda do biegania w sumie. najbardziej sie boje co bedzie jak sie zrobi cieplej
WaxnMaedL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:46   #19
natalia 1988 warszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

ja mam zawsze taki słomiany zapał... jak zaczne ćwiczyć, to tak ze nastepnego dnia nie moge zwlec sie z łózka tylko ze najdluzej udalo mi sie wytrzymac jakies 2 tyg to wszystko biegac tez juz probowalam ale tez po kilku dniach mi przeszlo hehe brak mi motywacji... moze sprobuje z wami od jutra razem w koncu razniej
natalia 1988 warszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 20:50   #20
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez WaxnMaedL Pokaż wiadomość
no wlasnie, ja tez biegam od niedawna. jakies 3 tygodnie chyba, nawet niecale bodajrze.
pierwszego dnia jak bieglam to po 50 metrach myslalam ze umre i musialam sobie przystanac i zrobic przerwe.
a teraz moge biec 30 minut bez przerwy.
tak naprawde warto kazdego dnia wyznaczac sobie nowe granice do ktorych sie dazy i nie zniechecac sie

btw wogole teraz jest idealna pogoda do biegania w sumie. najbardziej sie boje co bedzie jak sie zrobi cieplej
no to bedzieszz biegala wczesniej rano ,albo pozniej wieczorkiem bedzie dluzej jasno , tak ,ze nie powinno byc zle ja sie juz nie moge doczekac biegania w lecie ....
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:52   #21
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

natalia 1988 no a jak wiesz bieganie uzaleznia mnie napewno ,a i pare osob mi mowilo ,ze ich tez pomeczysz sie ze 2 tygodnie a potem jak to polubisz , to bedzie czysta przyjemnosc
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:55   #22
natalia 1988 warszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

tu macie fajna strone dot. biegania www.bieganie.pl w zakładce zacznij biegać są plany treningowe w tym dla poczatkujacych. moze warto spojrzec
natalia 1988 warszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:55   #23
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
a biegalas wczesniej? bo jak nie to to jest normalne,zenie mozesz duzo chyba Ci to TZ powiedzial a jadlas cos wczesniej ,albo pilas? bo od tego moze byc kolka? probuj jak masz kolke biegnac dalej , tylko brac strasznie glebokie oddechy , ja jak juz mam to ja przebiegam , chwilka minie i kolki nie ma...

ps a w avatarze Twoja coreczka?
Nie biegalam, bo nienawidzilam ( i chyba tak juz pozostanie ) tego Ale od 4 tyg. jezdze na Orbitreku ( tak wiem calkiem inny wysilek ) robie ok 23 km w godzine bez zadnego problemu, wiec myslalam, ze z bieganiem bedzie latwiej, mylilam sie...

Nie jadlam i nie pilam nic przed bieganiem. Tylko poczatek byl pod gorke, wiec od razu sie zniechecilam, pozniej bylo z gorki... latwiej. Ale chyba nie dla mnie to biegania, choc chcialabym i to bardzooo


Tak, to moja corka Olivia
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:57   #24
natalia 1988 warszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
natalia 1988 no a jak wiesz bieganie uzaleznia mnie napewno ,a i pare osob mi mowilo ,ze ich tez pomeczysz sie ze 2 tygodnie a potem jak to polubisz , to bedzie czysta przyjemnosc
w takim razie od jutra zaczynam!!
natalia 1988 warszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:58   #25
WaxnMaedL
Raczkowanie
 
Avatar WaxnMaedL
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 128
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
no to bedzieszz biegala wczesniej rano ,albo pozniej wieczorkiem bedzie dluzej jasno , tak ,ze nie powinno byc zle ja sie juz nie moge doczekac biegania w lecie ....
taa, predzej to drugie ;D rano sie nie zwleke z lozka niestety.
poza tym mi sie wlasnie lepiej biega jak jest ciemno bo biegam po miescie. tzn nie zebym sie wstydzila czy co, ale tak to albo samochody na mnie trabia [Oo] albo ludzi jest za dzuo i nie moge rozwinac dostatecznej predkosci na chodniku
btw wogole stan chodnikow mnie tak wkurza ja sie itak potykam o wlasne nogi a tu jeszcze jakies wystajace plyty chodnikowe, toz to jakis skandal jest


a z tym ze bieganie uzaleznia i to przyjemnosc czysta to 1oo% racji. ja juz zauwazylam ze jak nie biegam to mi sie na psyche cos rzuca i wogole
WaxnMaedL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 21:00   #26
mslebodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Witam serdecznie! Ciagle zbieralam sie w sobie zeby zaczac biegac i chyba w koncu to zrobie!!! Zaczelam biegac wiosna zeszlego roku, efekty rewelacyjne, samopoczucie rowniez, same plusy!!! Pozniej niestety troche sie zabiedbalam, dlatego jutro ruszam do biegu!

Pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwalosci
mslebodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 21:19   #27
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Dziewczyny mam takie pytanie , gdzie wy biegacie ??
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 21:19   #28
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Nie biegalam, bo nienawidzilam ( i chyba tak juz pozostanie ) tego Ale od 4 tyg. jezdze na Orbitreku ( tak wiem calkiem inny wysilek ) robie ok 23 km w godzine bez zadnego problemu, wiec myslalam, ze z bieganiem bedzie latwiej, mylilam sie...

Nie jadlam i nie pilam nic przed bieganiem. Tylko poczatek byl pod gorke, wiec od razu sie zniechecilam, pozniej bylo z gorki... latwiej. Ale chyba nie dla mnie to biegania, choc chcialabym i to bardzooo


Tak, to moja corka Olivia
daj sobie ze dwa tygodnie , naprawde , bo poczatki dla kazdego sa ciezkie a coreczka sliczna

Cytat:
Napisane przez natalia 1988 warszawa Pokaż wiadomość
w takim razie od jutra zaczynam!!


Cytat:
Napisane przez WaxnMaedL Pokaż wiadomość
taa, predzej to drugie ;D rano sie nie zwleke z lozka niestety.
poza tym mi sie wlasnie lepiej biega jak jest ciemno bo biegam po miescie. tzn nie zebym sie wstydzila czy co, ale tak to albo samochody na mnie trabia [Oo] albo ludzi jest za dzuo i nie moge rozwinac dostatecznej predkosci na chodniku
btw wogole stan chodnikow mnie tak wkurza ja sie itak potykam o wlasne nogi a tu jeszcze jakies wystajace plyty chodnikowe, toz to jakis skandal jest


a z tym ze bieganie uzaleznia i to przyjemnosc czysta to 1oo% racji. ja juz zauwazylam ze jak nie biegam to mi sie na psyche cos rzuca i wogole
heheh no ja tez biegam po ciemku , nawet nie wiem dlaczego ,ale w dzien jest gorzej
Cytat:
Napisane przez mslebodka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! Ciagle zbieralam sie w sobie zeby zaczac biegac i chyba w koncu to zrobie!!! Zaczelam biegac wiosna zeszlego roku, efekty rewelacyjne, samopoczucie rowniez, same plusy!!! Pozniej niestety troche sie zabiedbalam, dlatego jutro ruszam do biegu!

Pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwalosci
to witamy
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 21:23   #29
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Blair Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie , gdzie wy biegacie ??
nie wiem czy Ci to duzo powie ja biegne sobie przez dzielnice , do parku , naokolo ze dwa razy i do domciu
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 22:26   #30
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Moj TZ-et od jakiegos czasu biega po 10 km i chcialam z nim dzisiaj przebiec, Matko jedyna po kilkuset metrach mialam dosyc Chcialabym biegac, ale to chyba nie dla mnie. Dodam, ze buty mam specjalne tylko do biegania, ale co z tego, jak szybko mnie kolka lapie

Jeśli złapie Cię kolka to najlepiej ją rozciągnąć. Stań w rozkroku i przeginaj się raz w jedną raz w drugą stronę - powinno przejść. Nie staraj się też gonić TŻ-a, biegnij własnym (nawet bardzo wolnym) tempem. Na pewno jemu będzie łatwiej dostosować się do Ciebie niż odwrotnie .

Energia mnie roznosi po dzisiejszym.... kiedy znowu ? Wiem, że początkujący nie powinni biegać dzień po dniu, ale na jutro zapowiadali ładną pogodę... hmmm


aanitko noś grzecznie czapeczkę albo chociaż opaskę. Zapalenie ucha i choroby zatok to nic miłego Mróz to mróz, ale wiatr może Cię załatwić nawet przy + 30 stopniach.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.