Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 20:24   #211
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Farbowanie na blond...

Cytat:
Napisane przez AlicjaZW Pokaż wiadomość
AlicjaZW, to Jasnowłosa
puk bananem...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 20:51   #212
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
Masz dziewczyno, jakieś kompleksy ?! Poza tym, ja ich nie modelowałam, umyłam włosy i to wszystko ... Wątpię, abyś mieszkała we Fracji lub zajmował się Tobą fryzjer, który czesze gwiazdy. Takie rzeczy każdy potrafi wypisać w necie. To Twój kolor jest ochydny, wstętna dziewucho !!! Jak naturalny kolor może być "ochydny", wstrętna piz**. Tylko tleniony puch może być żałośnie wstrętny. Mój kolor to naturalni jasny zimny blond, czyli dla Ciebie jedynie marzenie, skoro musisz sięgać po rozjaśniacze !!!
Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
A i jeszcze coś taki tleniony puch, jaki noszisz, to zawsze kojarzył mi się z ruską kokotą
Każdy zachwyca się moimi włosami, tylko taka żałosna pi*** może mi tak napisać !!!
Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
Mia694, może i masz rację. Ale fakt faktem napisałam jej, że ma bardzo chore włosy, bo to prawda. Umieściłam swoją fotkę a ona na to, że mam "ochydne" włosy. Zdrowe, grube, gęste, falujące na końcówkach, bardzo błyszczące włosy w kolorze jasnego srebrzystego naturalnego odcienia, zresztą rzadko występującego w naturze - ta dziewucha nazywa "ochydnymi" !!!!! To kpina ze strony tej pi***-elliz76

Pozostawie to bez komentarza<bo jasno udowodnilas ze masz jakis problem dziewczyno i raczej ewidentnie jestes zakompleksionaNaprawde masz powazny problem z samo akceptacja chyba

Mieszkam we Francji i jestem modelka wiec mam stycznosc z najlepszymi stylistami i tak jak pisalam moja chrzesnica/lekki karmelowy/ rudzielec ma ma ciekawszy kolor od twojego.Wybacz,ale twoj napawde jest nijakiNi to blond,ni to sraczka i mozesz sie tylko cieszyc,ze Bozia dala Ci z natury falowane wlosy.Wiesz ja nigdzie na tym Twoim zdjeciu nie widze jakiegos srebrnego odcieniaO polysku nie wspomne
Moje tez sie blyszcza,ale kazdy wie,ze zdjecia przeklamuja i nigdy nie wyjda na zdjeciu jak z reklamy.Tam pracuje sztab specjalistow w programi do obrobki zdjec.
Moje ..maja taki srebry odcien po polozeniu zimnego brazu i u mnie widac srebrna poswiate..u Ciebie ni jak sie jej nie dopatrzylam

I nie obrazaj ludzi skoro nie masz pojecia wogle o kims,bazujesz na zdjeciu, a nie widzialas jak wygladaj na prawde.Mam mimo wielu farbowan blyszczace wlosy/moze nie jak z reklamy,bo nikt takich nie ma naprawde/ale normalne miekkie i blyszczace wlosy.Na zdjeciach zadko wychodzi blask...no chyba ze z lampa
I malo mnie obchodzi z czym Ci sie kojarza...Masz naprawde nie rowno dziewczyno pod daszkiem i pokazalas,kto tu jest z "zapyzialej wsi">Nawet zachowac sie nie potrafisz
I jeszcze jedno...naprawde nie wiem gdzie ty na tych dwoch pierwszych zdjeciach widzisz puch z rozdwojonymi koncami?Ja i wiekszosc jak widac nie widzi w nich tego co piszesz.Moje wlosy zawsze sie ukladaly i ukladaja.

Dziekuje za poparcie i zbanowanie tej zakompleksionej kre...

No wlasnie ten watek jest o wspolnym doradzaniu jak uzyskac to co sie chce uzyskac,a nie o ocenianie innych wlosow.
Z reszta o to nie prosilam prawda?

A taka opinia zakompleksionej dziewczynki,ktora zero wie o rozjasnianiu wlosow na dodatek,bo robi jakimis tam szamponetkami nie jest dla mnie zadna opinia

Ja wiem,ze mam ladne wlosy i wiekszosc mi to mowi..w tym prawdziwych specjalistow i to jest dla mnie rzetelna opinia,a nie jakiejs tam prowincjonalnej panienki.Zaden fryzjer nie powiedzial mi,ze mam tragiczne wlosy,a wrecz przeciwnie sa zaskoczeni,ze po tylu latach farbowania,rozjasniania mam je w tak dobrej kondycjiI to jest dla mnie prawdziwa opinia.No ale to zasluga genow/po mamie mam grube wlosy i wytrzymale? Moja mam potrafila siedziec 3 godz z najgorszym ruskim badziewiem na wlosach,a i tak miala piekne wlosy.

Nie widzialas ,nie dotykalas ich na zywo,wiec nie wypowiadaj sie ok?

Wiesz ja tez jak bym ich nie cieniowala tak mocno,to bym miala nawet grubsze od CiebieKiedys jak nie cieniowalam tak wlosow,to mialam objetosc kuca pokaznaAle cieniuje je by nie lezaly plsko na czubku pod ciezarem.



Na dowod/w sumie nie musze nic udowadniac,ale wstawie/,ze pracuje jako modelka wkleje jedno ze zdjec z sesji jak mialam jeszcze dlugie/jak twierdzisz juz wtedy marny puch,bialy/ i obecne na ktorym widac jak mocno mam wycienowane wlosy.Polysk tez jest.Jak widac mam wiekszy polysk niz zdrowe wlosy mojego 3 latakaTak wiec ni jak ma sie Twoja teoria,ze po zdjeciu na ktorym nie ma polysku,ktos ma zjechane,nie zdrowe wlosy
Naucz sie jednego,ale to musisz jeszcze przyc troche dziewczynko dluzej,by chyba to zrozumiec,ze nie ocenia sie kogos po zdjeciu a tym co soba reprezentuje.
Proponuje troche oglady na przyszlosc i popracowanie nad wlasnym wizerunkiem/nie tym zewnetrznym,ale tym wewnetrznym/
Zenada,by dziewczyna tak sie wyslawiala.
Dla mnie ewidentnie pokazalas niski poziom kultury.

Ps.Naprawde nie wiem gdzie ty na nich widzilas marny bialy puch z rozdwojonymi koncamiJezeli te dwie fotki w blond wlosach dla Ciebie jest totalnie zniszczonymi wlosami,to sorry ale jestes smieszna i widac,ze ewidentnie nie masz zielonego pojecia o zniszczonych wlosach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9666_filtered.jpg (22,0 KB, 663 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 006.jpg (78,3 KB, 561 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9559 kadr pomn..jpg (65,7 KB, 497 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg OBRAZ 012 WLOSY KADRpom.jpg (71,8 KB, 665 załadowań)
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76



Edytowane przez elliz76
Czas edycji: 2008-03-17 o 21:31
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 21:10   #213
Betty88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze farby BLOND

troll
Betty88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 21:15   #214
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Betty88 To klon Jasnowlosej,GoldGoldAngel Angel,AlicjaZW widac ze dziewczyna nie daje za wygrana.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 21:37   #215
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Naprawde szkoda mi tej dziewczyny
Ma powazny problem o braku kultury nie wspomne

Ja nie musze marzyc o tym co robie,bo pracuje w tym zawodzie juz kupe lat i zycze jej by i ja ktos w koncu zauwazyl z "jej pieknymi wlosami" i w moim wieku pracowala w takim zawodzie,gdzie wyglad jest bardzo wazny,bo to ona chyba marzy by ktos ja wkoncu zauwazyl

Ewidentnie to pokazuje krytykujac i zachwalajac swe koloru nijakiego wlosyNaprawde nie widze w nich nic specjalnego

Moje fakt..teraz kolor sie spral i tez wygladaj nijak..szczegolnie,ze pasemka blond nabraly szaro srebrnej poswiaty i to sprawia,ze wygladaja ni jak.Dlatego chce wrocic do swoich ulubionych blond

Szkoda naprawde mi Ciebie dziewczyno
Osmieszasz sie naprawde
Jestes zenujaca,a zarazem smieszna
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 21:48   #216
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
Naprawde szkoda mi tej dziewczyny
Ma powazny problem o braku kultury nie wspomne

Ja nie musze marzyc o tym co robie,bo pracuje w tym zawodzie juz kupe lat i zycze jej by i ja ktos w koncu zauwazyl z "jej pieknymi wlosami" i w moim wieku pracowala w takim zawodzie,gdzie wyglad jest bardzo wazny,bo to ona chyba marzy by ktos ja wkoncu zauwazyl

Ewidentnie to pokazuje krytykujac i zachwalajac swe koloru nijakiego wlosyNaprawde nie widze w nich nic specjalnego

Moje fakt..teraz kolor sie spral i tez wygladaj nijak..szczegolnie,ze pasemka blond nabraly szaro srebrnej poswiaty i to sprawia,ze wygladaja ni jak.Dlatego chce wrocic do swoich ulubionych blond

Szkoda naprawde mi Ciebie dziewczyno
Osmieszasz sie naprawde
Jestes zenujaca,a zarazem smieszna
Proponuję zaprzestać wycieczek osobistych, bo to może skończyć się i dla ciebie punktem karnym.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 21:54   #217
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Najlepsze farby BLOND

elliz76 ale bez wzgledu na wszystko, uważam , ze Ty również juz powinnaś zakończyć komentowanie wypowiedzi TROLA, proszę Ciebie jak i inne osoby aby wrócić do tematu , albo po prostu zamknę watek...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 21:55   #218
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Najlepsze farby BLOND

widzę Zlos ze działamy w jednym czasie...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 21:56   #219
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Najlepsze farby BLOND

To ja powrócę potulnie do tematu wątku

Używałyście blondów Wellatona??
Jak rozjanił średni blond włoski??
Chodzi mi konkretnie o jasny popielaty blond.

Edytowane przez Mia694
Czas edycji: 2008-03-18 o 20:15
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 21:57   #220
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ok...napisalam to by cos moze zrozumiala na przyszlosc.Z reszta sama zaczela.Ja jej nie wyzywam od roznych,tylko pisze odpowiadajac na jej by sprostowac jej uwagi.
Chyba mam prawo bronic swej godnosci?

Watek jest o farbach blond i takie bylo moje pytanie,a nie o moich wlosach,wiec naprawde nie wiem kto ja pytal o opinie moich wlosow.
O obrazaniu nie wspomne.

Ok..ktos musi byc madrzejszy,wiec juz nie bede pisac do niej.
Mam nadzieje,ze sie lepiej poczula ublizajac komus

Dziekuje moderatorom za szybka reakcje i zbanowanie kazdego jej klonu.
Mam nadzieje,ze juz sie jej znudzilo zakladanie kolejnych
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 21:59   #221
angew7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dobrze Złośliwcu, pozwól napisać mi ostatnią wiadomość i proszę przeczytaj to równieź. Może i pomożesz? Otóż w wątku fructissa umieściła moje zdjęcie bez mojej zgody w wątku na forum. Był to wątek Mia694 fryzjerka rozjaśniła mi włosy na rudo-pomarańczowo. fructissa umieściła tam moje zdjęcie bez mojej zgody dla porównania. Prosiłabym o zdjęcie mojego zdjęcia z tego wątku.
P.S. yes również mnie obraziła nieparlamentarnym słownictwem, dlatego proszę o przyznanie dla niej "bana".
elliz76, ja mam ważniejsze sprawy i poważniejsze niż prowadzenie kłótni z tobą. Wiele osób proponowało mi, abym została modelką, ale nie chciałam. Mam ambitniejsze plany na życie. Nie obrażając, ale również mi ciebie szkoda. Normalnie tak nie reaguje, ale doprowadziłaś mnie do "szału". Pozdrawiam złośliwca i proszę o pomoc o skasowanie mojego zdjęcia.
angew7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 22:03   #222
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Sory za wyrażenie, ale Ty masz z deczka nas*ane w głowie... Twoje włosy są na prawdę nijakie... przeciętny kolor 'dorobiony' farbami. Większość dziewczyn ma takie naturalne... I ty się 'takim czyms' chwalisz. Swoją drogą zgłaszam Cię do 'władz' ... Za łamanie regulaminu dziewczyno z 'zapiziałej wiochy' <- (cytat).

Za to BANa????
Boshe....
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 22:13   #223
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez angew7 Pokaż wiadomość
Dobrze Złośliwcu, pozwól napisać mi ostatnią wiadomość i proszę przeczytaj to równieź. Może i pomożesz? Otóż w wątku fructissa umieściła moje zdjęcie bez mojej zgody w wątku na forum. Był to wątek Mia694 fryzjerka rozjaśniła mi włosy na rudo-pomarańczowo. fructissa umieściła tam moje zdjęcie bez mojej zgody dla porównania. Prosiłabym o zdjęcie mojego zdjęcia z tego wątku.
P.S. yes również mnie obraziła nieparlamentarnym słownictwem, dlatego proszę o przyznanie dla niej "bana".
elliz76, ja mam ważniejsze sprawy i poważniejsze niż prowadzenie kłótni z tobą. Wiele osób proponowało mi, abym została modelką, ale nie chciałam. Mam ambitniejsze plany na życie. Nie obrażając, ale również mi ciebie szkoda. Normalnie tak nie reaguje, ale doprowadziłaś mnie do "szału". Pozdrawiam złośliwca i proszę o pomoc o skasowanie mojego zdjęcia.

Napisalam PW do Fructissy,o wyjasnienie tej sprawy.A po zatym powinnas przeczytac regulamin zanim wstawialas swoje zdjecie i edytowalas....
Yes nie zasluzyla na bana,ale dostala upomnienie odemnie za atak
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-19 o 14:36 Powód: blad litero;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 22:26   #224
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ok..ponawiam moje pytanie z postu #177

Czym uzyskac takie kolor jak na fotce pierwszej lub drugiej z takich jakie mam na trzeciej/kolor szaro,mysio,popielaty...k iedys zimny braz z pasemkami/

Czy da sie tylko jakas farba? Jaki odcien wybrac i jaka?Czy jednak rozjasniacz bedzie konieczny i jak przywrocic im slomkowy lub nadac taki karmelowy odcien/fotka 2/ z takich srebrno-szarych? W rachube wchodza tylko znane marki jak Garnier,schwarckopf,wella , Clariol,bo tylko tu gdzie jestem takie wystepuja ze znanych w Polsce rowniez.

Prosze o porade jakiej farby uzyc? Nie opinie moich wlosow?
Dziekuje z gory


A dla osob,ktore dbaja lub chca szybko przywrocic dobry stan swoim wlosom polecam zachwalana na wizazu maseczke miodowa.
Czyni cuda i lekko naturalnie rozjasnia
Sprawdzone nie tylko przeze mnie...polecam przy okazji

Tu tkwi sposob na zdrowe wlosy mimo farbowania...naturalna pilegnacja i to nie tylko ta maseczka


Ps.Przepraszam,ale nie moglam edytowac juz poprzedniego posta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9559 kadr pomn..jpg (65,7 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 135.jpg (107,6 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 036.jpg (77,9 KB, 164 załadowań)
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 22:43   #225
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
Ok..ponawiam moje pytanie z postu #177

Czym uzyskac takie kolor jak na fotce pierwszej lub drugiej z takich jakie mam na trzeciej/kolor szaro,mysio,popielaty...k iedys zimny braz z pasemkami/

Czy da sie tylko jakas farba? Jaki odcien wybrac i jaka?Czy jednak rozjasniacz bedzie konieczny i jak przywrocic im slomkowy lub nadac taki karmelowy odcien/fotka 2/ z takich srebrno-szarych? W rachube wchodza tylko znane marki jak Garnier,schwarckopf,wella , Clariol,bo tylko tu gdzie jestem takie wystepuja ze znanych w Polsce rowniez.

Prosze o porade jakiej farby uzyc? Nie opinie moich wlosow?
Dziekuje z gory


A dla osob,ktore dbaja lub chca szybko przywrocic dobry stan swoim wlosom polecam zachwalana na wizazu maseczke miodowa.
Czyni cuda i lekko naturalnie rozjasnia
Sprawdzone nie tylko przeze mnie...polecam przy okazji

Tu tkwi sposob na zdrowe wlosy mimo farbowania...naturalna pilegnacja i to nie tylko ta maseczka


Ps.Przepraszam,ale nie moglam edytowac juz poprzedniego posta
Jaka to maseczka???
Nie wiem jak Ci mogę pomóc, wydaje mi się, że farba blond nie chwyci na farbowane włosy...
Może dekoloryzacja...???
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:59   #226
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ojj mi też się wydaje, że cięzko będzie uzyskać taki słomkowy blond farbą. Może rzeczywiście dekoloryzator sobie z tym poradzi? Pojęcia nie mam . Sama walczę nad takim blondem Barbie i nie mogę coś go uzyskać .

Ahaa i jeszcze jedno pytanko. Jak farbowałaś włoski do tej pory na jasny blond to która daje taki fajny, sztucznawy efekt? (pierwsza fotka z Twojego pierwszego posta tutaj)
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 10:09   #227
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madine Pokaż wiadomość
Witam

Zgłaszam sie z takim pytankiem :

Które (z Waszych doświadczeń) farby w kolorze Blond są najlepsze? Które najmocniej rozjaśniają (tak, aby nie trzeba było traktować odrostów najpierw rozjaśniaczem, a dopiero potem farbą). Które najmniej niszczą włosy, które dają najładniejszy odcień, połysk , i na których się nigdy nie zawiodłyście . Pytam o te dostępne w drogeriach, jak i te profesjonalne. Zdjęcia mile widziane Pozdrawiam Początkująca blondynka
Ja uzywam l'oreal feria. Najchetniej bardzo jasny blond bezowy. Ladnie chwyta odrosty - sporo rozjasniam, daje ciekawy efekt trojwymiarowy (u mnie to naprawde widac). Kolory naturalne, czasem pytaja mnie czy jestem naturalna blondynka.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 16:32   #228
sandra1985gdansk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cześć dziewczyny

Postanowiłam się dołączyć do dyskusji Od bardzo dawna szukałam ładnego jasnego blondu, eksperymentowałam sporo, wiele farb zużyłam. Poprzez żółte włosy, siwe, platyny i inne cuda jakie wychodziły z farb, które przecież miały być jasnym blondem znalazłam farbę Garnier Color Naturals Superjasny Beżowy Blond 113. Mogę ją szczerze polecić ponieważ dobrze kryje i pomogła mi pozbyć się brzydkich kolorów, które wyszły po nieudanym farbowaniu. Kolor ma też bardzo jasny.

Jednak w swoim dążeniu do doskonałości jeśli chodzi o moje włosy - mam naturalny jasny blond jednak coś mi się w nim nie podobało dlatego zaczęłam farbować (zawsze chciałam mieć jeszcze jaśniejszy) - natrafiłam wreszcie na inną farbę, która spełniła moje oczekiwania. Mowa tu o Wella Safira 12/1 blask księżyca. Przy pierwszym farbowaniu bałam się, że znowu wyjdzie jakaś żółć, ale na szczęście wszystko wyszło bardzo ładnie. Używam tej farby już prawie rok i nie zamierzam jej zmienić - mimo że kosztuje około 25 zł

Oczywiście farba ta ma zarówno swoje + jak i -. Jeśli chodzi o + to daje bardzo ładny efekt jasnego blondu - ja bym nawet to określiła jako taki jasny słomkowy kolor wpadający lekko w "myszowaty". Kolejnym + jest też to, że w moim przypadku uzyskanie innego koloru jest niemożliwe bo bez względu na to czy farbuję 30 czy 45 minut wiem, ze kolor na 100% wyjdzie.

Jeśli chodzi o minusy to za wysoka cena, kolor po około 3 tygodniach nie jest już intensywny bo się spłukuje, ale ładny jasny blond zostaje (na zdjęciach, które załączam jest to kolor po 2 miesiącach od farbowania) więc nie trzeba aż tak często farbować.

To chyba by było na tyle Oczywiście u każdego wychodzi inaczej. Czytałam też opinie o tej farbie, że u niektórych wyszły żółto, ale jak ktoś chce spróbować to zachęcam. Może komuś się spodoba ten kolor.

Wklejam moje fotki po około 2 miesiącach od farbowania (odrostów nie widać bo jak już mówiłam mam jasny blond a jak mam świeżo umyte włosy to odrosty się wtapiają w całość). Ostatnie zdjęcie jest zrobione w słońcu i jak widać włosy są bardzo jasne dokładnie takie jakie lubię

Sorki za wykład i pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (34,1 KB, 626 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski2.jpg (23,3 KB, 467 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski3.jpg (21,7 KB, 616 załadowań)
sandra1985gdansk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:16   #229
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Najlepsze farby BLOND

To ja powrócę potulnie do tematu wątku

Używałyście blondów Wellatona??
Jak rozjanił średni blond włoski??
Chodzi mi konkretnie o jasny popielaty blond.
__________________
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 00:40   #230
silverblond
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
troll

troll

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-03-19 o 06:19 Powód: troll powrócił
silverblond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 09:24   #231
sandra1985gdansk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
To ja powrócę potulnie do tematu wątku

Używałyście blondów Wellatona??
Jak rozjanił średni blond włoski??
Chodzi mi konkretnie o jasny popielaty blond.
__________________
Wellatona nie używałam ale paru innych i zawsze jakaś straszna siwizna mi wychodziła Na jasnym blondzie Przestałam ryzykowac z popielatym
sandra1985gdansk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:16   #232
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

up
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 18:09   #233
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej.A mi po experymentach z blondami i z rozjaśniaczami wyszły takie włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kasia.JPG (51,8 KB, 309 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kl.JPG (32,1 KB, 548 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00170.JPG (46,0 KB, 530 załadowań)
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci




Edytowane przez qathe
Czas edycji: 2008-03-19 o 20:49
qathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:33   #234
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Jaka to maseczka???
Nie wiem jak Ci mogę pomóc, wydaje mi się, że farba blond nie chwyci na farbowane włosy...
Może dekoloryzacja...???
O tej maseczce miodowej przeczytalam kiedys na wizazu wlasnie/i za to kocham ten portal/ i jak sie nie myle to wkleilam nawet przepis na brazowowlosych farbowanych.Poszukajcie.. .

W kazdym badz razie miesza sie miod z odzywka do wlosow i zaklada czepek foliowy i recznik na glowke.Z ta mikstura chodzi sie najlepiej kilka godzin.Dla lepszego efektu mozna podgrzac lekko suszarka.Nie za blisko jednak by cukier w miodzie sie nie skrystalizowal.Z tego samego powodu nalezy tez pozniej splukac ta maseczke letnia woda.No ale to zawsze powinno sie tak robic,bo wlosy nie lubia goracej wody

Powiem szczerze...ze zadna maseczka tak szybko nie przywraca wlosom dobrej kondycji,a w swoim zyciu juz przetestowalam wiele zarowno kupnych jak i babcinowych receptur
Ponadto daje super poblask i jak wspomnialam lekko rozjasnia.Nie jest to jakies suuper rozjasnianie/od razu platynowej blond z nas nie zrobi/,ale tak delikatnie jakby slonko rozjasnilo.Ja po drugim razie widzialam znaczna roznice szczegolnie na tych wczesniej farbowanych efekt byl widosczny.Na naturalnych mniej.
Wloski sa mieciutkie i mile w dotyku po niej...Polecam

Uwaga!Niby moze wysuszac koncowki w dluzszym stosowaniu,ale ja tego nie zauwazylam...wrecz przeciwnie Swietnie je zregenowalo.


Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Ojj mi też się wydaje, że cięzko będzie uzyskać taki słomkowy blond farbą. Może rzeczywiście dekoloryzator sobie z tym poradzi? Pojęcia nie mam . Sama walczę nad takim blondem Barbie i nie mogę coś go uzyskać .

Ahaa i jeszcze jedno pytanko. Jak farbowałaś włoski do tej pory na jasny blond to która daje taki fajny, sztucznawy efekt? (pierwsza fotka z Twojego pierwszego posta tutaj)
To wynik uzycia kilku farb w tym rozjasniania raz dwa razy w tyg.Wiem,ze to zabojstwo dla wlosow,ale musialam bo po uzyciu niby super rozjasniajacej z Palett XXL tej w takim cienkim opakowaniu z babka i facetem w blond wloskach wyszlam kurczakowata i strasznie nie rowno zlapalo/nie polecam tej farby/, wiec musialam uzyc innej by to zniwelowac.Z tego co pamietam to byla to chyba taka farba za jakies ok.10 zl z babka czarnowlosa z bialymi pasemkami/farba do pasemek i bardzo jej malo,wiec polecam od razu kupic dwa opakowania/Nie pamietam nazwy niestety,bo dawno to bylo i z reszta ja duzo uzywalam roznych farb,bo ciagle po jakims czasie wychodzil taki brzydki zolty.Ta rozjasnia naprawde super.Moje dosc ciemne z natury wlosy,rozjasnila od razu super na platynke.Bylam sama w szoku,bo na poczatku wogle nie bylo efektu po nalozeniu.Nawet nic nie pieklo.A po zmyciu ukazala sie super platyna.
Tylko uwaga!Bo jak uzylam jej drugi raz,to odrosty rozjasnilo znow pieknie,ale te na ktore nie nakladalam farby,zafarbowalo na niebiesko przy zmywaniu
Koszmar...ale jakos dalo sie to zmyc za rada mojej znajomej fryzjerki.

Jak znajde gdzies na necie opakowanie,to wkleje je.

Poza tym fajne efekty daje Garnier /te zielone opakowanie/jak dobrze pamietam 111 jasny popielaty blond...super rozjasniajaca/ i Schwarzkopf Natural & Easy 522 Srebrzysty Jasny Blond.Daje ladny efekt blondu od razu...taki wlasnie platynowy/Jezeli bardziej slomkowe to polecam pozniej nalozyc ta druga w palecie/jak sie nie myle Swietlisty blond/
Ja uzywalam wielu farb,bo lubie zmieniac i testowac nowe i to byl wynik wlasnie takich wielu farb nalozonych na siebie w pewnym odstepie Z reszta zawsze dazylam do bardzo jasnej slomki i wtedy mi sie udalo to uzyskac.Wczesniej zawsze pozniej wychodzila zolc po jakim czasie.
Ze mnie pokusilo by przyciemnic wlosy...najwiekszy blad jaki zrobilam..szczegolnie nigdy wiecej zimnych brazow.Po splukaniu ochydny kolor.

No nic pozostaje mi albo zrobic bardzo duzo pasemek rozjasniaczem,bo calych juz w jednym kolorze nie chce za bardzo,albo znow zabawa w testowanie Francuskich farb rozjasniajacych


O wlosy sie nie boje,bo jak pisalam mam wytrzymale i wrecz im sluzy farbowanie,rozjasnianie.P rzynajmniej moge spokojnie 2 dni wytrzymac bez mycia po farbowaniu przez jakis czas.Z reszta szybko mi sie regeneruja.

Te ktore przedstawiam na fotkach dawaly najfajniesze efekty.Czasem od razu takie jak na tej fotce o ktora pytasz
Musisz poprobowac,bo kazdy wlos inny i inaczej reaguje.Ja bylam z nich zadowolona.Czasem bardziej nawet niz z tych drozszych


Ps.Dziewczyny dzieki za poparcie w sprawie trolla

Tu link do tych schwarkopfa
http://www.goldmax.pl/index.php?cPath=127_182
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image_func.php.jpg (10,6 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pallet.jpg (6,3 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garnier 100.jpg (8,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pallet_rozjasniacz.jpg (33,9 KB, 81 załadowań)
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76



Edytowane przez elliz76
Czas edycji: 2008-03-19 o 21:14
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 21:37   #235
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Eliz76 ta pierwsza farba zalaczona przez ciebie,ma sliczny kolor
Zalaczam swoje zdjecie,mialam rozjasniane kilka razy i ostatnio przed Sylwkiem nalozony balejaz z farby w odcieniu taki jasny slomkowy z mieszanym popielatym firmy z Matrixa.Niedlugo bede musiala znow sie wybrac do fryzjera bo odrosty daja znac..
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-12-22 o 12:32
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 21:39   #236
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Eliz76 ta pierwsza farba zalaczona przez ciebie,ma sliczny kolor
Zalaczam swoje zdjecie,mialam rozjasniane kilka razy i ostatnio przed Sylwkiem nalozony balejaz z farby w odcieniu taki jasny slomkowy z mieszanym popielatym firmy z Matrixa.Niedlugo bede musiala znow sie wybrac do fryzjera bo odrosty daja znac..
jakie boskie, gęste włoski!
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 21:43   #237
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Eliz76 ta pierwsza farba zalaczona przez ciebie,ma sliczny kolor
Zalaczam swoje zdjecie,mialam rozjasniane kilka razy i ostatnio przed Sylwkiem nalozony balejaz z farby w odcieniu taki jasny slomkowy z mieszanym popielatym firmy z Matrixa.Niedlugo bede musiala znow sie wybrac do fryzjera bo odrosty daja znac..
Piekne wlosy i sliczny efekt

Moze przemecze sie jeszcze troche i za miesiac jak bede w Polsce pojde sobie takie zrobic u frycaMoze cos wymodzi by zlikwidowac te sprane popielate brazy
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 21:48   #238
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja tez takie kolory Matrixa mieszam fakt efekt superowy !!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 08:34   #239
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze farby BLOND

patrzcie na ten blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_d4d2e578388a09083213ab917ba0bd3e.jpg (47,2 KB, 880 załadowań)
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 09:18   #240
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziuniaaa przyjrzyj sie, ze przeswituja tam ewidentnie zoltawe pasemka i to dosc grube, co nie wyglada korzystnie. Do tego zdjecie jest robione z fleszem, ktory przeklamuje kolor.. wydaja sie jasniejsze, spojrz na dolna czesc wlosow.. zolto-biala.. sredni efekt tak naprawde..
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.