Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-18, 20:24   #3961
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
dziewczyny, bambus jest tylko jeden, tak? nie ma kilku wersji, kolorow?

Tylko jedna wersja.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:43   #3962
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Jak płacisz kartą kredytową to nie ma takich problemów z kodami i wysyłaniem maili itd.
Z tego co czytam, to te problemy dopadły osoby, które płaciły paypalem.
Ja nie płacilam PayPalem, tylko e-karta i też chcieli kod.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:52   #3963
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ja nie płacilam PayPalem, tylko e-karta i też chcieli kod.
Hmmm...czyli działanie przy pomocy karty m-banku nie rozwiązuje problemu? Kurcze, a ja będąc pewna, że będzie gładko szło, złożyłam wniosek i już się boję tych wszystkich ewentualnych zakrętów.
Wydawało mi się, że tylko dziewczyny z k kredytową miały kłopoty z tym kodem, widać źle zrozumiałam...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:55   #3964
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że tylko dziewczyny z k kredytową miały kłopoty z tym kodem, widać źle zrozumiałam...
e-karta jest w necie rozpoznawana jako kredytowa, nie ma innej "specjalnej" kategorii...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:21   #3965
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja swój będę testować jutro

Dziewczyny a ten filtr warto kupić ? Nic nie znalazłam w sieci na temat tego filtra, żadnych opinii
http://oth.strawberrynet.com/product...9306&CatgId=19
Marioluś ja zaryzykowałam i kupiłam 1 opakowanie dla córci, zobaczymy jaka bedzie data produkcji...

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
dziewczęta - może wystąpimy w nowej wersji lejdis - film powinien sie nazywać "Truskawianki - ostateczne starcie z Zennym"
Jazmine jestem pod wrażeniem Twojego humoru, extra , aż się popłakałam ze śmiechu...

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
niezła historia mi dzisiaj wyszła Liner jest super Juz mi się podoba
też udało mi się brązowy wyhaczyć, ale kiedy go otrzymam, no i to mój pierwszy więc na nim będę się uczyła (do tej pory używałam tylko kredek)
jak ja dzięki Wam kochane się rozwijam...fju, fju...

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Jak płacisz kartą kredytową to nie ma takich problemów z kodami i wysyłaniem maili itd.
Z tego co czytam, to te problemy dopadły osoby, które płaciły paypalem.
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Niemniej o problemach pisały osoby, które płacą paypalem, nie widziałam, żeby skarżył się ktoś, kto płacił kredytówką. Ja zawsze płacę kredytówką i nigdy nie miałam problemów, a zrobiłam już dużo zamówień.
No właśnie margaretko NIEPRAWDA, mnie też to dopadło- fakt 1x na kilkanaście już transakcji i płacę zwykła kredytową, nawet nie emBankową...

pewnie za dużo kupowałam dla innych i bank zgłupiał, że tyle innych adresów, hi,hi
żartuję dziewczyny...

na szczescie po tym felernym zamówieniu z 10.03 co to nie znam efektu jeszcze (kasa zdjeta, potem zwrocona i tego samego dnia jeszcze raz zdjeta...) teraz jakos przechodzą kolejne...
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:30   #3966
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość

Jazmine jestem pod wrażeniem Twojego humoru, extra , aż się popłakałam ze śmiechu....
dziękuję polecam sie na przyszłość....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:42   #3967
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hmmm ale go chyba niet na Tru
a czy wszystko musi być z tru ? w każdym razie polecam fluideline
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 21:46   #3968
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Tylko jedna wersja.
wiec jednak, jak obejrzalam na MM zdjecie agabil wymalowanej bambusem to wydawalo mi sie ze moj jest mniej fajny, bardziej pomaranczowy
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:49   #3969
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Geoniu - ja też składałam zamówienie przedwczoraj rano i poza potwierdzeniem zamówienia to na Shipment status musiałam czekać 1,5 dnia. Już kiedyś tak zaobserowałam, że truskawa ma opóźnienia jak się składa zamówienia pod koniec tygodnia (począwszy od piątku). Robią sobie wolne w weekend?
bo jak u nas jest piatek rano to oni już kończą prace, w końcu to 7 czy 8 godzin do przodu może w weekend mają okrojony team
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 22:01   #3970
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

[quote=Maggie;6946372]Marioluś ja zaryzykowałam i kupiłam 1 opakowanie dla córci, zobaczymy jaka bedzie data produkcji...



A to ja też wezmę dla swojej córci i sama przy okazji wypróbuję
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 22:11   #3971
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
wiec jednak, jak obejrzalam na MM zdjecie agabil wymalowanej bambusem to wydawalo mi sie ze moj jest mniej fajny, bardziej pomaranczowy
to jest mozliwe zalezy od cery. ja zauważyłam że na Adze wszelakie odcienie brązu wygladaja dużo chłodniej niż na mnie, np cienie teddy Bear: u mnie to ciepłe beżo-brązy, u Agi chłodne, z bambusem zapewne jest podobnie. Moja cera lubi wybijać pomarańcz, bambus u mnie jest ciepły, złotawo-karmelowy
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 22:11   #3972
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

[QUOTE=Mariola13;6946918]
Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Marioluś ja zaryzykowałam i kupiłam 1 opakowanie dla córci, zobaczymy jaka bedzie data produkcji...

A to ja też wezmę dla swojej córci i sama przy okazji wypróbuję
ja nawet wyslalam maila z pyt o date produkcji tego kremu, ale dostalam odp, ze oni nie maja podanych dat ;-(
poczekam az moj przyjdzie i sprawdze date no i czy moje dziecię nie uczuli (bo to wielce prawdopodobne - do tej pory tylko LRP Anthelios +50 SPF byl ok, Bioderma i Avene te wysokie filtry dla dzieci juz uczulily)
jakby co też sama zuzyje ;-) za tę cenę...
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 22:22   #3973
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
to jest mozliwe zalezy od cery. ja zauważyłam że na Adze wszelakie odcienie brązu wygladaja dużo chłodniej niż na mnie, np cienie teddy Bear: u mnie to ciepłe beżo-brązy, u Agi chłodne, z bambusem zapewne jest podobnie. Moja cera lubi wybijać pomarańcz, bambus u mnie jest ciepły, złotawo-karmelowy
wiec jednak nie mam omamow
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 22:23   #3974
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Marioluś ja zaryzykowałam i kupiłam 1 opakowanie dla córci, zobaczymy jaka bedzie data produkcji...



Jazmine jestem pod wrażeniem Twojego humoru, extra , aż się popłakałam ze śmiechu...



też udało mi się brązowy wyhaczyć, ale kiedy go otrzymam, no i to mój pierwszy więc na nim będę się uczyła (do tej pory używałam tylko kredek)
jak ja dzięki Wam kochane się rozwijam...fju, fju...





No właśnie margaretko NIEPRAWDA, mnie też to dopadło- fakt 1x na kilkanaście już transakcji i płacę zwykła kredytową, nawet nie emBankową...

pewnie za dużo kupowałam dla innych i bank zgłupiał, że tyle innych adresów, hi,hi
żartuję dziewczyny...

na szczescie po tym felernym zamówieniu z 10.03 co to nie znam efektu jeszcze (kasa zdjeta, potem zwrocona i tego samego dnia jeszcze raz zdjeta...) teraz jakos przechodzą kolejne...
[quote=Maggie;6947018]
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

ja nawet wyslalam maila z pyt o date produkcji tego kremu, ale dostalam odp, ze oni nie maja podanych dat ;-(
poczekam az moj przyjdzie i sprawdze date no i czy moje dziecię nie uczuli (bo to wielce prawdopodobne - do tej pory tylko LRP Anthelios +50 SPF byl ok, Bioderma i Avene te wysokie filtry dla dzieci juz uczulily)
jakby co też sama zuzyje ;-) za tę cenę...
No właśnie...za tę cenę grzech byłoby nie wziąć
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 23:50   #3975
galeczka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

W Czwartek Zlozylam Zamowienie Zaplacilam. W Piatek Mialm Juz Blokade Pieniedzy Na Koncie. W Poniedzialek Juz Pieniedzy Zeszly Mi Z Konta. A Na Truskawce Wciaz Status Zamowienia Ze Czekaja Na Pieniadze. Zamowienia Zlozone Pozniej Sa Juz Zrealizowane ( Sa To Zamowienia Z Polski) Czy To Normalne. Ile Czekacie Od Daty Wplaty Pieniedzy Do Zmiany Statusu Zamowienia?
galeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 06:14   #3976
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

galeczka 83 , ja czekam od soboty
Wczoraj zapytałam ich co się dzieje , najpierw odpowiedzieli mi ogólnie, że dziękują za zamówienie , przepraszają , proszę czekać ... tra ta ta. Gdy napisałam , że czekam już 3 dni i status nadal sie nie zmienia, poprosili o trzycyfrowy kod
Po kilku wysłanych @ , wiem, że bez podania kodu się nie obejdzie. Pisał do mnie Zenny, Kitty, Fiona , już mam dość
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 06:50   #3977
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny prosze o pomoc. Wpadlam truskawkomanie kupowania. Ale do rzeczy. Zamówiłam sobie cień z Clinique, który po sprawdzeniu w dekalkulatorze pokazuje mi date 2003-9. Czy któraś z Was pomoże mi napisać w tej sprawie do truskawki. Bardzo prosze o pomoc. A wracajac do mojego braku kodu pocztowego, faktycznie doszlo bez problemu. Teraz czekam jeszcze na błyszczyk Clinique i tusz Biotherm. A Bambus cudny, aż zal maziac taki ładny.
Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 08:06   #3978
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Wracając do wczorajszego tematu problemu z płatnościami. ja ma karte debetową z inteligo, to jest chyba typ karty przedpłacowej czy jak to zwał...wiem że mogę płacić nią w necie tak jak kartą kredytową. zarejestrowałam ją w paypalu. do czego zmierzam. mam na koncie 7 zamówieniń, na razie nie bbyło problemów z płatnościami, zdarzyło mi się czekać 3 dni na zmiane statusu. ale od dóch zamówinień,robie tak, jak tylko dostaje meila z paypala o potwierdzeniu zapłaty dla strawbery, wysyłam im. bo tym meilu oni wysylają mi ż ebardzo dziękują, i za moment zmienia się statut.
dodam jeszcze że konto które jest podporządkowane do tej karty jest tak zwane podkonto do głownego konta, kiedy zamierzam płacić za coś , poporstu przelewam tylko taką sume pieniedzy jaka jest mi potrzebna. mam w tym moemncie gwarancje że żadne haker nie sprzątnie mi kasy. i truskawka na razie nie robi mi problemów. tylko ja mam naprawde mały koszyk zamównień w porównaniu do was.....
a z tym że robicie zamówiniea na rozne adresy to mogę sie zgodzić , że w ramach bezpiczeństwa żądają kodu. tylko nie wiem czy mozna podawac ten kod.
dziewczyny trzymam kciuki , żeby wasze zamówniea ruszyły do przodu....i wiem że sie zarzekacie że obrażacie się na truskawke, hihih nie wierze ...do następnych promocji.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 08:15   #3979
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

[quote=Maggie;6947018]
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

ja nawet wyslalam maila z pyt o date produkcji tego kremu, ale dostalam odp, ze oni nie maja podanych dat ;-(
poczekam az moj przyjdzie i sprawdze date no i czy moje dziecię nie uczuli (bo to wielce prawdopodobne - do tej pory tylko LRP Anthelios +50 SPF byl ok, Bioderma i Avene te wysokie filtry dla dzieci juz uczulily)
jakby co też sama zuzyje ;-) za tę cenę...
hehe a mogę prosić o recenzje? jak otrzymacie mam ochotę go wziąć ale jakoś się boje przeterminowanego kremu
EDIT właśnie wypróbowałam meteoryty i bambusika jest cudowny na mojej skórze jest bardzo delikatny, moge prosić linka do tego MM bo nie mogę znaleść dziękuje
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 08:19   #3980
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
a czy wszystko musi być z tru ? w każdym razie polecam fluideline
byłoby miło

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
wiec jednak, jak obejrzalam na MM zdjecie agabil wymalowanej bambusem to wydawalo mi sie ze moj jest mniej fajny, bardziej pomaranczowy
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
to jest mozliwe zalezy od cery. ja zauważyłam że na Adze wszelakie odcienie brązu wygladaja dużo chłodniej niż na mnie, np cienie teddy Bear: u mnie to ciepłe beżo-brązy, u Agi chłodne, z bambusem zapewne jest podobnie. Moja cera lubi wybijać pomarańcz, bambus u mnie jest ciepły, złotawo-karmelowy
dziewczyny, w świetle wieczornym, sztucznym faktycznie jest bardziej stonowany, w kierunku złota czy żółci. Natomiast w dziennym jednak widać minimalną nutkę pomarańczy twarz wygląda cieplej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 08:20   #3981
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Przed chwilą rozmawiałam z doradcą w moim banku
Podawanie kodu nie jest bezpieczne.

Nie powinno być konieczne szczegolnie, jeśli truskawka zaksięgowała już pieniądze za moje zamówienie. Nie wiem dlaczego straw pisze, że nie ma problem z przyjęciem płatności skoro widzą chyba czarno na białym że kasa doszła.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 08:27   #3982
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Przed chwilą rozmawiałam z doradcą w moim banku
Podawanie kodu nie jest bezpieczne.

Nie powinno być konieczne szczegolnie, jeśli truskawka zaksięgowała już pieniądze za moje zamówienie. Nie wiem dlaczego straw pisze, że nie ma problem z przyjęciem płatności skoro widzą chyba czarno na białym że kasa doszła.
ja juz nawet nie chce dociekac o co chodzi. niech zwrócą mi kasę i po sprawie, bo ileż można czekać i uzerać sie z nimi
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 08:35   #3983
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Przed chwilą rozmawiałam z doradcą w moim banku
Podawanie kodu nie jest bezpieczne.
Nie powinno być konieczne szczegolnie, jeśli truskawka zaksięgowała już pieniądze za moje zamówienie. Nie wiem dlaczego straw pisze, że nie ma problem z przyjęciem płatności skoro widzą chyba czarno na białym że kasa doszła.
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja juz nawet nie chce dociekac o co chodzi. niech zwrócą mi kasę i po sprawie, bo ileż można czekać i uzerać sie z nimi
PEWNIE , ŻE JEST NIEBEZPIECZNE, stad te nasze przepychanki, tym bardziej jesli juz pieniadze zeszly z karty (czyli bank autoryzowal, to po co pytają???!!!)
u mnie bylo to samo, nie podalam kodu i wyraźnie napisalam,ze nie podam ze wzgl.bezpieczenstwa wlasnie, i niech anuluja...zgodzili sie anulowac i...jak sie okazalo oddali kase, znow zabrali i dzis widze ze paczka z 10 marca ma juz status wyslanej 18.03...perfumy tez...niezly balagan
ale nie uwierze zanim nie zobacze awiza...no i profilaktycnie sprawdzam teraz co jakis czas obciazenia na karcie, jakby co....eh, gdyby nie tru to nie placilabym karta w sieci, bo przez 6 lat tego nie robilam....i przy tru sie ugielam....
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 08:42   #3984
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Moja cierpliwość też się kończy

Maggie , po anulowaniu transakcji jak długo czekałaś na zwrot pieniędzy ?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 08:45   #3985
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Moja cierpliwość też się kończy

Maggie , po anulowaniu transakcji jak długo czekałaś na zwrot pieniędzy ?
u mnie na karcie kasa za dwa anulowane zamówienia dalej jest ściągnięta, obydwa zaksięgowane 13.03
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 08:50   #3986
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mnie Zenny tłumaczył to tak:

We have confirmed with our credit card company that the initial charge for this order was made void on Mar 17, 2008 amount is US$48.56. Please understand that credit card companies tend to take longer to show a credit than they do a charge. However, the credit should show in a few days after the charge being made void.

Czyli co? Płatność jest ale pusta? A to ciekawe bo ja mam zaksięgowane na koncie dzień późnie że kasa poszła

Wrr
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 08:51   #3987
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Moja cierpliwość też się kończy

Maggie , po anulowaniu transakcji jak długo czekałaś na zwrot pieniędzy ?
14 marca anulowałam, tzn.14.03 dostalam od nich maila,ze zgodnie z moja prosba robią cancelled na tym zamowieniu, w banku pieniadze zobaczylam uznane czyli zaksiegowane 17.03 (pon), ale z data transakcji 15.03 (czyli w tym dniu tru zwrocila), po czym zaraz bylo z ta sama data czyli 17.03 z transakcja 15.03 znow obciazenie i mail,ze jednak paczke wyslali...czyli olali moje cancelation i co wiecej, na tych bojach i oddawaniu i pobieraniu ponownym wyszłam do tyłu ponad 10zł ;-(
czyli u mnie byl zwrot w ciagu 1 dnia
ale w mailu uprzedzili,ze dokonaja w ciagu 2 tyg, jak tylko pieniadze trafia na ich strwaberrowa firmowa karte/konto

EDIT:
zapomnialam napisac, ze pewnie mi tak szybko zwrocili, bo juz mieli kase de facto jak pisali maila, ja mam zdjecie z karty w dniu 12.03 zaksiegowane a zablokowane na karcie juz w dniu zamowienia tj.10 marca

i placilam kredytowa nie Paypallem,bo wtedy idzie to chyba dluzej

btw...szkoda, bo wszystko stanialo i mailabym teraz w cenie nizszej jeszcze balsam do EDP, eh...wiec ja zaluje ze jednak zrealizowali
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 08:56   #3988
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
byłoby miło
od tego gapienia sie w monitor wzrok sie psuje, wiec trzeba to sklepu pójść podotykać troche kosmetycznych cudaków a nie tylko tru tru
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 09:05   #3989
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
od tego gapienia sie w monitor wzrok sie psuje, wiec trzeba to sklepu pójść podotykać troche kosmetycznych cudaków a nie tylko tru tru
jak się ma sklep MAC w mieście to można macać
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 09:10   #3990
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jak się ma sklep MAC w mieście to można macać
trzeba poczekać az pociąg z fabrycznej troche przyspieszy (jak bóg da i partia pozwoli) i trzeba zrobić wypad do waw
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.