kosmetyki Bourjois - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 13:25   #901
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: kosmetyki Bourjois

nie mogłyście zacząć się rozczarowywać czekoladkami wcześniej? zanim ja się skusiłam?
a propos, kupiłam druga, od razu zapłaciłam i nadal nie mam mojej czekoladki
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 14:10   #902
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki Bourjois

Czy jest jakaś stronka, na której można sprawdzić kody z kosmetyków Bourjois? Na tej: http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage nie ma Bourjois ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 14:21   #903
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dzieki za linka Hosenko Nie wiedzialam,ze istnieje taka stronka

Teraz tym bardziej nie moge sie doczekac mojej czekoladki,skoro zaczela wzbudzac takie kontrowersje.Az sama chcem sie przekonac na sobie,czy faktycznie jest to bubel,czy stanie sie ulubionym rozswietlaczem
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 14:24   #904
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Takie są uroki zakupów w ciemno.

Hosenko, jakaś Wizażanka miała kiedyś tabelkę z kodami Bourjois, był wątek tu na Wizażystce, dość dawno temu.
I jeszcze jest druga strona z kodami, tam chyba jest Bourjois, zaraz poszukam.

Edit: tamta strona już nie działa.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 14:37   #905
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: kosmetyki Bourjois

To ja tez się dołożę
Moja biała czekoladka przyszła w piątek, i też był to zakup w ciemno.
Rozjaśnia kości policzkowe i pięknie pachnie i wygląda (pomijam kartonik)
Ale żeby ją w ogóle było widać, muszę nałożyć dość sporo, co zwiększa też niestety ilość drobinek na twarzy, także u mnie będzie stanowić raczej miły gadżet
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 17:34   #906
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki Bourjois

Widzę, że jakieś rozczarowania białą czekoladką Dobrze, że wcześniej zrezygnowałam
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 18:06   #907
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: kosmetyki Bourjois

ja tez czekam na złota i biała czekoladke i widze ze nie jestescie zadowolone...ja tez swoja wziełam w ciemno
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 18:11   #908
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja pytałam sprzedawcę, czy moge zapłacić w późniejszym terminie i nie odpowiedział- dzięki temu nie zakupiłam Później doszłam do wniosku, że na co mi tyle rozświetlaczy i przestałam myśleć o czekoladce
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 18:49   #909
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: kosmetyki Bourjois

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;6988930]Ja pytałam sprzedawcę, czy moge zapłacić w późniejszym terminie i nie odpowiedział- dzięki temu nie zakupiłam Później doszłam do wniosku, że na co mi tyle rozświetlaczy i przestałam myśleć o czekoladce [/quote]

heh ja sie ludze ze czekoladki mi jednak podejda, choc teraz troche załuje ze je kupiłam bo rozswietlaczy mam cała mase
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 18:51   #910
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja tez czekam na złota i biała czekoladke i widze ze nie jestescie zadowolone...ja tez swoja wziełam w ciemno
No ja się chyba wyleczę z zakupów w ciemno.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 20:25   #911
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
czyli przechodzimy z fazy zachwytu w faze rozczarowania czekoladkami?? ej bo ja chcialam sobie kupic brazujaca i biala...

Ja moją (na szczęście tylko jedną) kupiłam właśnie pod wpływem zachwytów Wizażanek... Ale mnie nie zachwyciła wcale. Biała nie spodobała mi sie na szczęscie już w sklepie. Do złotej nie było testera, więc wzięłam w ciemno (bo się naczytałam, że te czekoladki to cudo). Testowałam-tylko na ręce-brązowe i uznałam, że nie będę zadowolona. Ja czekoladkom mówię "nie" Moje złote "cudo" to zbędny gadżecik
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 20:26   #912
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: kosmetyki Bourjois

Wstawiam zdjęcia białej czekoladki i rózy - tych, które ostatnio zamówiłam i wszystkich moich burżujskich róży razem - zdjecia z fleszem i bez Czekoladkę na razie testowałam na dłoni - daje delikatny efekt, w tygodniu przetestuję na buzi to się wypowiem obszerniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozświetlacze-czekoladkabiałaBurżujka.jpg (106,3 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3aktualizacja-różeBurżujka.jpg (93,1 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozświetlacze-rozeburjois.jpg (102,7 KB, 285 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 20:39   #913
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki Bourjois

Na zdjęciu ta czekoladka wygląda niezwykle kusząco (choć białej czekolady nie jadam, a inne od święta). Ahh ci spece od marketingu, wiedza co na nas, kobietki działa
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 22:52   #914
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: kosmetyki Bourjois

Yen, czy mogłabyś powiedzieć jakie masz nry różów? Ten najjaśniejszy złotawy to 35? (po prawej stronie na pierwszym zdjęciu u góry)
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 22:54   #915
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia białej czekoladki i rózy - tych, które ostatnio zamówiłam i wszystkich moich burżujskich róży razem - zdjecia z fleszem i bez Czekoladkę na razie testowałam na dłoni - daje delikatny efekt, w tygodniu przetestuję na buzi to się wypowiem obszerniej
Twoje zdjęcie mogłoby służyć jako pokazowe nt. czekoladki białej, bo wg mnie idealnie pokazuje jak ona zmienia kolorek zależnie od padania światła, choć ten róż nie jest aż tak widoczny na buzi.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 23:03   #916
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Twoje zdjęcie mogłoby służyć jako pokazowe nt. czekoladki białej, bo wg mnie idealnie pokazuje jak ona zmienia kolorek zależnie od padania światła, choć ten róż nie jest aż tak widoczny na buzi.
No wlasnie mnie tez zainteresowalo,jak ta czekoladka wyglada na 2 zdjeciach:na 1 jest rozowa,na 2-bezowa
Ja mam sporo kulek Vollare,Cantare i Lemax,dlatego na poczatku tez nie chcialam kupowac czekoladki,ale mam nadzieje,ze biala czekoladka da sliczne,mniej nachalne rozswietlenie,niz te kulki
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 23:39   #917
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: kosmetyki Bourjois

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;6990383]Na zdjęciu ta czekoladka wygląda niezwykle kusząco (choć białej czekolady nie jadam, a inne od święta). Ahh ci spece od marketingu, wiedza co na nas, kobietki działa[/quote]
Hehehe, przyznam, że dzisiaj jestem zadowolona z fotek kosmetyków Ale dokładnie tak, my baby jesteśmy sroki - dzisiaj moj TŻ powiedzial, że jakby ta czekoaldka nie wygladala jak czekoladka, byla w innym jakims zwyklym opakowaniu to nawet na nia bym nie spojrzala Oczywiscie zaprzeczylam i dodalam, ze ona jeszcze pachnie - chlopak sie podlamal
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Yen, czy mogłabyś powiedzieć jakie masz nry różów? Ten najjaśniejszy złotawy to 35? (po prawej stronie na pierwszym zdjęciu u góry)
Tak, 35 - Lune D'Or. cudny jest Pokazywalam ostatnio na MM makijaż z jego użyciem - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243511 - dosyć delikatnie go tam nałożyłam, bo jest jeszcze bardzo miękki i bałam się przesadzić.
Na zdjęciu grupowym są od lewego gornego rogu zgodnie z ruchem wskazowek zegara:
34 - Rose D'Or
95 - Rose de Jaspe
85 - Sienne
35 - Lune D'Or
Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Twoje zdjęcie mogłoby służyć jako pokazowe nt. czekoladki białej, bo wg mnie idealnie pokazuje jak ona zmienia kolorek zależnie od padania światła, choć ten róż nie jest aż tak widoczny na buzi.
Dziękuję za komplement
Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
No wlasnie mnie tez zainteresowalo,jak ta czekoladka wyglada na 2 zdjeciach:na 1 jest rozowa,na 2-bezowa
Ja mam sporo kulek Vollare,Cantare i Lemax,dlatego na poczatku tez nie chcialam kupowac czekoladki,ale mam nadzieje,ze biala czekoladka da sliczne,mniej nachalne rozswietlenie,niz te kulki
Na razie testowalam ja na dloni, daje delikatny efekt, na dniach przetestuje na twarzy - mnie ten delikatny poblask rozu nie zniecheca, bo mnie roz ozywia
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 23:40   #918
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: kosmetyki Bourjois

Też miałam kilka różnych kulek, ale mnie zapychały i musiałam wysłać w świat i szukać czegoś innego. Przy mojej tłustej buzi, czekoladka daje nienachalny efekt, z którego jestem zadowolona no i nie zapycha!
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 23:45   #919
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Hehehe, przyznam, że dzisiaj jestem zadowolona z fotek kosmetyków Ale dokładnie tak, my baby jesteśmy sroki - dzisiaj moj TŻ powiedzial, że jakby ta czekoaldka nie wygladala jak czekoladka, byla w innym jakims zwyklym opakowaniu to nawet na nia bym nie spojrzala Oczywiscie zaprzeczylam i dodalam, ze ona jeszcze pachnie - chlopak sie podlamal
Ja już nawet nie pokazuję, nie tłumaczę, ani nic, bo dla niego jest niepojęte posiadać tyle różnych mazideł, a już kompletnie nie rozumie na co mi tyle róży

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Tak, 35 - Lune D'Or. cudny jest Pokazywalam ostatnio na MM makijaż z jego użyciem - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243511 - dosyć delikatnie go tam nałożyłam, bo jest jeszcze bardzo miękki i bałam się przesadzić.
Na zdjęciu grupowym są od lewego gornego rogu zgodnie z ruchem wskazowek zegara:
34 - Rose D'Or
95 - Rose de Jaspe
85 - Sienne
35 - Lune D'Or
Śliczności. Niedawno klinełam 35, mam nadzieję, że nie będę zawiedziona i moje poszukiwania różu w odcieniu jak miałam kulki się skończą, no chyba że to jeszcze nie będzie to i będę polować na 18 jeszcze szybszym łomotem serca reaguję na zdjęcie 30, ale to chyba najstarszy indianin go widział
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 08:13   #920
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia białej czekoladki i rózy - tych, które ostatnio zamówiłam i wszystkich moich burżujskich róży razem - zdjecia z fleszem i bez Czekoladkę na razie testowałam na dłoni - daje delikatny efekt, w tygodniu przetestuję na buzi to się wypowiem obszerniej
Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Hehehe, przyznam, że dzisiaj jestem zadowolona z fotek kosmetyków Ale dokładnie tak, my baby jesteśmy sroki - dzisiaj moj TŻ powiedzial, że jakby ta czekoaldka nie wygladala jak czekoladka, byla w innym jakims zwyklym opakowaniu to nawet na nia bym nie spojrzala Oczywiscie zaprzeczylam i dodalam, ze ona jeszcze pachnie - chlopak sie podlamal

Na razie testowalam ja na dloni, daje delikatny efekt, na dniach przetestuje na twarzy - mnie ten delikatny poblask rozu nie zniecheca, bo mnie roz ozywia
Piękne zdjęcia! Jak ten róż w czekoladce wyłapałaś? Ja go zupełnie u mnie nie widzę, czysty beżowy krem, jedynie bawiąc się ustawianiem czekoladki pod różnymi kątami czasem udaje się złapać go, nieżle!

Moj TZ zachwycił się zapachem czekoladki, od razu chciał ją nadgryźć i spróbować i zdaje się zapach to jedyna rzecz, która mogłaby go przekonać do jakichkolwiek tego typu zakupów
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 10:50   #921
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja moją (na szczęście tylko jedną) kupiłam właśnie pod wpływem zachwytów Wizażanek... Ale mnie nie zachwyciła wcale. Biała nie spodobała mi sie na szczęscie już w sklepie. Do złotej nie było testera, więc wzięłam w ciemno (bo się naczytałam, że te czekoladki to cudo). Testowałam-tylko na ręce-brązowe i uznałam, że nie będę zadowolona. Ja czekoladkom mówię "nie" Moje złote "cudo" to zbędny gadżecik
no ja tak nie mam rozswietlaczy w sumie to mam tylko kulki ale nie uzywam bo mi po nich cos wychodzi jeszcze nie zamowilam tych czekoladek ale nadal sie zastanawiam...przydaloby sie sprawdzic jak one wygladaja na skorze czy twarzy wlasnie a tak to nie ma jak bo pewnie jak ich nie wezme to zamowie sobie moze cienie i roz zwykly
Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia białej czekoladki i rózy - tych, które ostatnio zamówiłam i wszystkich moich burżujskich róży razem - zdjecia z fleszem i bez Czekoladkę na razie testowałam na dłoni - daje delikatny efekt, w tygodniu przetestuję na buzi to się wypowiem obszerniej
no to ja czekam na opinie moze chociaz jedna bedzie zadowolona
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 11:02   #922
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Hehehe, przyznam, że dzisiaj jestem zadowolona z fotek kosmetyków Ale dokładnie tak, my baby jesteśmy sroki - dzisiaj moj TŻ powiedzial, że jakby ta czekoaldka nie wygladala jak czekoladka, byla w innym jakims zwyklym opakowaniu to nawet na nia bym nie spojrzala Oczywiscie zaprzeczylam i dodalam, ze ona jeszcze pachnie - chlopak sie podlamal


34 - Rose D'Or
95 - Rose de Jaspe
85 - Sienne
35 - Lune D'Or
Dziękuję za komplement

Na razie testowalam ja na dloni, daje delikatny efekt, na dniach przetestuje na twarzy - mnie ten delikatny poblask rozu nie zniecheca, bo mnie roz ozywia
Mezczyzni nigdy tego nie zrozumieja No chyba,ze sie trafi na typowo metroseksualnego lub homoseksualiste

Sliczne kolorki na zdjeciu maja te rozowe roze To pewnie 34 i 95?Wygladaja super wlasnie na fotce,ale mam nr 95 i w rzeczywistosci nie jest tak rozowy,jak bym chciala,zeby byl

Mnie tez roz ozywia,dlatego zdecydowalam sie na zakup Jeju,juz nie moge sie doczekac Ze tez akurat tradfilam w okres swiateczny,inaczej juz by pewnie dzisiaj byla
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 11:08   #923
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia białej czekoladki i rózy - tych, które ostatnio zamówiłam i wszystkich moich burżujskich róży razem - zdjecia z fleszem i bez Czekoladkę na razie testowałam na dłoni - daje delikatny efekt, w tygodniu przetestuję na buzi to się wypowiem obszerniej
ale intensywnie wyszły te kolory na zdjęciach niektóre buraczkowo niemniej jednak ładne
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 12:39   #924
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

A spotkalyscie sie kiedys z takim tuszem:
http://www.allegro.pl/item334066277_..._allegro_.html

??
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 13:11   #925
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A spotkalyscie sie kiedys z takim tuszem:
http://www.allegro.pl/item334066277_..._allegro_.html

??
Nie widziałam nigdy takiego tuszu... Może u nas go po prostu nie ma. Ale na stronie Bourjois chyba też go nie ma. Jakiś wycofany już ze sprzedaży?
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 13:18   #926
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;6995374]Nie widziałam nigdy takiego tuszu... Może u nas go po prostu nie ma. Ale na stronie Bourjois chyba też go nie ma. Jakiś wycofany już ze sprzedaży?[/quote]

moze trzeba go poszukac bardziej? ja bym nazwe wpisala w google i spr co mi sie wyswietli...zreszta czasami tak jest ze gdzies tusz jest wycofany a i tak dalej jest w innym miescie zreszta na str bourjois np nie ma bialej czekoladki ani tej zlotej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 15:42   #927
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: kosmetyki Bourjois

Te tusze były już daaaawno temu.
Jeszcze za czasów kiedy takie błyszczyki Rouge Pulp
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 18:27   #928
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: kosmetyki Bourjois

Poczytuję ten wątek i postanowiłam pokazać swoją kolekcję burżujkową
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bourjois1.jpg (113,6 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bourjois2.jpg (116,7 KB, 148 załadowań)
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 22:25   #929
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Te tusze były już daaaawno temu.
Jeszcze za czasów kiedy takie błyszczyki Rouge Pulp
Nie wiedziałam, nie spotkałam się nigdy z tym tuszem. Ciekawe jaką ma datę ważności w takim razie.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 23:04   #930
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Poczytuję ten wątek i postanowiłam pokazać swoją kolekcję burżujkową
bardzo ładne te Twoje cienie, jak Ci się sprawują?
ja na razie mam tylko 2 róże i czekoladkę, ale wiesz jak konczy się podczytywanie
źle
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.