Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 18:58   #2011
whipsterXD
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: spod sklepu, jak każdy menel :D
Wiadomości: 1 207
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a ja wiem..wole w wardze...nie lubie pokazywac jezyka zeby zobacyzli kolca :d hehe...nie no ale tak na serio to jakos mnie nie kreca kolce na jezyku ;D o wiele wiele bardziej na wardze :P
whipsterXD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 19:01   #2012
DeKa
Przyczajenie
 
Avatar DeKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
GG do DeKa
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

fajne kulki jaki kolor?
DeKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 21:27   #2013
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Przebijałam jęzora 20 marca i jest git W ogóle nie boli, nawet jak sobie go czasem przygryzę (jest za długi i kilka razy mi się zdarzyło jak jadłam). Troszkę seplenię, ale jak ktoś nie wie o kolczyku to nawet nie słyszy różnicy W piątek jadę wymienić na krótszy, ten mi prawie 1 cm wystaje teraz i zwariować można momentami. Ale ogólnie to jest git, aparat na zębach mi bardziej przeszkadza, bo się w nim wszystko zbiera
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 07:54   #2014
xxxerkaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

siemka bardzo chce kolczuk w jezyku ale boje sie tego czasu gojenia sie i mam jeszcze jeden problem.... rodziców .....||| mapiszcie mi jezeli mozecie jak to jest po tym przebiciu... to moj numer gg 5556993 jak cos to czekam na odpowiedz.. z gory dzieki
xxxerkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 20:52   #2015
escadaaaa
Raczkowanie
 
Avatar escadaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
GG do escadaaaa Wyślij wiadomość przez MSN do escadaaaa Send a message via Skype™ to escadaaaa
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

DeKa jak to było pytanie do mnie, bo tak mniemam, to kulki są białe

Ja mam swój kolczyk zaledwie 6 dni i nie mam już praktycznie opuchlizny, najgorsze były 3 pierwsze dni ale i to też nie tak strasznie, zresztą pisałam o tym wcześniej. Na bioplaście szybciutko sie goi, nie ma rekacji alergicznych itp. Jutro jade podciąć kolczyk ka krótszy bo już mi sporo sztanga wystaje. Seplenie ale też już coraz mniej, myśle że z krótkim kolczykiem w ogóle nie bedzie mi sie to zdarzało.
__________________
I've got a jet black heart that's all fucked up...
http://www.poznan.buddyzm.pl/
http://marylach.spaces.live.com
escadaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 21:33   #2016
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

cześć
przyłączam się do wątku, ponieważ w maju kończę liceum i nareszcie będę mogła spełnić moje marzenie-czyli zrobić sobie kolczyk w języku cieszę się jak małe dziecko, już sporo o tym czytałam, jednak mam problem: nie potrafie znaleść profesjonalnego studia w mojej okolicy, może wy pomożecie? może znacie jakieś studio w gliwicach lub okolicy? bdę wdzięczna za odpowiedzi. pozdrawiam!
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 14:35   #2017
niunia999
Raczkowanie
 
Avatar niunia999
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 58
Wink Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam zamiar zrobić sie kolczyk w przyszłym tygodniu i mam takie pytańko: mam taki biały osad na języku i nie wim co z tym zrobic? Bo to nie bedzie ozdobą tylko bedzie szpecić mi mój kolczyk;/ a o jakie płukanki chodzi?(escadaaaa coś pisala o tym)
niunia999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 22:09   #2018
escadaaaa
Raczkowanie
 
Avatar escadaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
GG do escadaaaa Wyślij wiadomość przez MSN do escadaaaa Send a message via Skype™ to escadaaaa
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Biały osad może pojawiac sie z różnych przyczyn, oczywiście nie zawsze (choć często) są nimi bakterie. Warto po szczotkowaniu zębów używać raz dziennie płynu do płukania np meridol (najlepszy tez na dziąsła).
Jeżeli utrzymuje Ci sie to dlużej, po prostu musisz iść do dentysty. Ale jestem pewna, że można sie tego pozbyć.
Jak się robi kolczyk to potem trzeba płukać dość często i koniecznie po każdym jedzeniu Dentoseptem, który chroni przed rozwojem bakterii, grzybicami itp. Ale oczywiście takie płukanie jest tylko do zagojenia się ranki.
U mnie wczoraj minął dopiero tydzień jak mam kolczyk, opuchlizna całkowicie zeszła, nic nie boli, jest już zagojone, kolczyk krótki, nawet przestałąm seplenić.
Dobre studio można poznać po tym, że piercer poinformuje o zagrożeniach, powie jak sie zachowywać z tym nowym nabytkiem, i NA PEWNO nie powinien robić pierwszego kolczyka ze stali.
To chyba tyle..
__________________
I've got a jet black heart that's all fucked up...
http://www.poznan.buddyzm.pl/
http://marylach.spaces.live.com
escadaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 16:43   #2019
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez escadaaaa Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj minął dopiero tydzień jak mam kolczyk, opuchlizna całkowicie zeszła, nic nie boli, jest już zagojone, kolczyk krótki, nawet przestałąm seplenić.
Dobre studio można poznać po tym, że piercer poinformuje o zagrożeniach, powie jak sie zachowywać z tym nowym nabytkiem, i NA PEWNO nie powinien robić pierwszego kolczyka ze stali.
To chyba tyle..
a mogę wiedzieć skąd jesteś?może by mi się udało skorzystać z tego studia co ty
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 20:45   #2020
escadaaaa
Raczkowanie
 
Avatar escadaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
GG do escadaaaa Wyślij wiadomość przez MSN do escadaaaa Send a message via Skype™ to escadaaaa
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Jestem z Białegostoku, stronka studia jak sie nie myle to : www.tatuaz.net.pl . Mysle ze mozesz poszukac dobrego studia w swojej okolicy, po prostu pytasz: czy mają autoklaw/starylizator , i jakimi kolczykami przeklowaja jezyk. Jezeli maja bioplast albo tytan to super. No i obowiazkowo znieczulenie powinni dac.
__________________
I've got a jet black heart that's all fucked up...
http://www.poznan.buddyzm.pl/
http://marylach.spaces.live.com
escadaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 20:49   #2021
Latina90
Raczkowanie
 
Avatar Latina90
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 222
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez escadaaaa Pokaż wiadomość
No i obowiazkowo znieczulenie powinni dac.
Hmm... czemu znieczulenie powinno być obowiązkowe?
__________________
No regrets. Show must go on. Don't look back. Ever.
Latina90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 11:29   #2022
xxxerkaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

znacie moze jakieś dobre studio w łodzi??? prosze bardzo o odpowiedz
xxxerkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 12:58   #2023
escadaaaa
Raczkowanie
 
Avatar escadaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
GG do escadaaaa Wyślij wiadomość przez MSN do escadaaaa Send a message via Skype™ to escadaaaa
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

no jak lubisz cierpienie to możesz i bez znieczulenia, ale to chyba nieludzkie? nikt np nie wyrwie Ci zeba bez znieczulenia w dobrym prywatnym gabinecie, a jezyk to miesien, jak sie przebija to boli.
__________________
I've got a jet black heart that's all fucked up...
http://www.poznan.buddyzm.pl/
http://marylach.spaces.live.com
escadaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 14:09   #2024
Paulalee
Raczkowanie
 
Avatar Paulalee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Okolica Krk
Wiadomości: 80
GG do Paulalee
Smile Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez escadaaaa Pokaż wiadomość
no jak lubisz cierpienie to możesz i bez znieczulenia, ale to chyba nieludzkie? nikt np nie wyrwie Ci zeba bez znieczulenia w dobrym prywatnym gabinecie, a jezyk to miesien, jak sie przebija to boli.
Ty chyba żartujesz... Przecież przekłucie języka w ogóle nie boli.. Na co jakiekolwiek znieczulenie. Ząb to tak ale język NIE!!
Paulalee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 16:23   #2025
Latina90
Raczkowanie
 
Avatar Latina90
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 222
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez escadaaaa Pokaż wiadomość
no jak lubisz cierpienie to możesz i bez znieczulenia, ale to chyba nieludzkie? nikt np nie wyrwie Ci zeba bez znieczulenia w dobrym prywatnym gabinecie, a jezyk to miesien, jak sie przebija to boli.
Więc ja chyba mam coś nie tak z językiem bo mnie w ogóle nie bolało.

Nie no, każdy ma inny próg bólu, więc nie mozna nic z góry zakładać bo to indywidualna sprawa każdego.

Znieczulenie można dostać jak się tego chce, ale nie jest szczególnie potrzebne a tym bardziej obowiązkowe.
__________________
No regrets. Show must go on. Don't look back. Ever.
Latina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 20:54   #2026
ilka1337
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
cześć
przyłączam się do wątku, ponieważ w maju kończę liceum i nareszcie będę mogła spełnić moje marzenie-czyli zrobić sobie kolczyk w języku cieszę się jak małe dziecko, już sporo o tym czytałam, jednak mam problem: nie potrafie znaleść profesjonalnego studia w mojej okolicy, może wy pomożecie? może znacie jakieś studio w gliwicach lub okolicy? bdę wdzięczna za odpowiedzi. pozdrawiam!
Ja jestem z Gliwic i byłam w studiu Alabama Tattoo w Gliwicach na Częstochowskiej. Bardzo mili ludzie piercerka przed zabiegiem wszystko wytłumaczyła, przebijała na tytanie. Za zabieg zapłaciłam 100zł (z wymianą kolczyka) i jestem zadowolona. http://www.alabamatattoo.pl/ na stronce znajdziesz nr tel, bo trzeba się umówić. Jak masz jakieś pytania to dawaj
ilka1337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 16:01   #2027
kuleczka45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jestem świeżo po przebiciu jezyka ( miesiąc po ) tez sie strasznie bałam.... ale miałam bez znieczulenia i to że pisze escadaaaa ze to jest wielkie cierpienia.... to wogóle mija sie z prawdą....tak jak mówi LATINA90: każdy ma inny próg bólu ... ja uważam ze ból do jezyka można porównac do ukłucia komara... a na komary chyba nie daje się znieczulenia...
kuleczka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 20:37   #2028
Monisia14
Raczkowanie
 
Avatar Monisia14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: PołudniE
Wiadomości: 39
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam drogie forumowiczki.
Mam nadzieję, że pamiętacie moje posty. Pisałam w nich różne rzeczy. Pisałam o tym, że koleżanka ma mi przebić język. Wyobraźcie sobie, że tak się stało. Bolało trochę, ze względu na to, że kuła mi język dwa razy. Oczywiście mama dwa dni później się zorientowała, że mam kolczyk bo nic za bardzo nie chciałam jeść i troszkę inaczej mówiłam. Zezłościła się jak można się domyślić. w tym miejscu i o tym czasie powinnam was przeprosić za to, że was nie posłuchałam (aczkolwiek zaszkodziłam sama sobie) no i przeprosić KOKOSI i YAZĘ, które bardzo mądrze pisały a ja nie podzielałam ich zdania a nawet miałam do nich pretensje, że próbują mi tą właśnie głupotę wybić z głowy. No więc wracam do sprawy: Dziewczyna przebiła mi język i mi nie spuchł w ogóle (ale miałam radochę). No ale za parę dni (już nie wiem dokładnie za ile) pojawił się białawy nalot wokół dziurki i takie zgrubienie. Utrzymywało się to dopóki nie wyjęłam kolczyka i może po paru dniach to zeszło. Miałam go 1,5 miesiąca i wyjęłam go na pól godziny a gdy potem chciałam włożyć go z powrotem to już nie można było. Od dołu jakby już zarosło. Przebijany miałam 16 stycznia a do teraz mam u góry dziurę heh heh. Mogę iść na przekłucie w najbliższym czasie, jeśli nadal mam dziurkę?
Przepraszam i dziekuję
__________________
Zaczynam nowy rozdział w życiu... Jak na razie ciągle pod górę...


"...Owoc zakazany smakuje najlepiej..."

Monisia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 19:12   #2029
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hello
Mam problem z odkręceniem kolczyka... Miałam przekuwany w profesjonalnym salonie prawie roku temu, wszystko się ślicznie zagoiło i wogóle jest super ;p tylko chciałabym zmienić kolczyk na inny i tu pojawia się problem. Facet z salonu dokręcał go specjalnymi kombinerkami i nie moge go odkręcić... Czy jest na to jakaś "domowa metoda" czy po prostu musze się wybrać do salonu na odkręcenie?
Dziękuję z góry za odp
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 15:52   #2030
xnicolax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hej. wiem ze takich pytan moze bylo juz tu setki ale zbyt duzo czasu by mi zajelo przeczytanie tego wszytskiego.. no wiec mam pytanie.. czy są jakies kolczyki ktore nie powoduja uszkodzenia szkliwa i obsuwania sie dziasel? moja znajoma ma kolorowy kolczyk i zastanawiam sie czy on tez jest szkodliwy?
xnicolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 20:12   #2031
serenkaa
Raczkowanie
 
Avatar serenkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 136
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja chciałam zapytać o mozliwosc ukrycia kolczyka np na kilka godizn do szkoły... slyszalam cos o przezroczystych wkladkach ktore mozna wsadzic zamiast kolczyka zey dziurka nie zarosla a nie rzuca sie w oczy... jest takie cos? a jesli tak to ile kosztuje?
__________________
It's my time to shine... ^^
serenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 20:28   #2032
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

poszukaj sobie retainera na allegro czy gdzies, z 5-6 zl
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 14:42   #2033
serenkaa
Raczkowanie
 
Avatar serenkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 136
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dzieki wielkie o to wlasnie mi chodzilo
__________________
It's my time to shine... ^^
serenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:20   #2034
Alexis483
Przyczajenie
 
Avatar Alexis483
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdynia . <3
Wiadomości: 11
GG do Alexis483
Dot.: Kolczyk w języku: tak czy nie i za ile?

Cytat:
Napisane przez Zanetta11 Pokaż wiadomość
Po
1. Nie całuję się jeszcze z chłopakami, a nawet jeśli nigdy bym sobie nie robiła tylko dlatego kolczyka.
2. Nie musisz nic cenzurować może jestem młodsza, ale nie głupia.
3. Przemyślałam już wszystko i to nie jest tak, że powiem "o kurcze kolczyk w języku ! ale super zrobię sobie" tylko czytałam o zagrożeniu, jak o niego dbać i ogólnie pytałam osób, które maja przebity język. Wiem o tym dużo i szczerze mówiąc nic mnie już chyba nie zniechęci ;D


Nie wiem kiedy sobie zrobię. Teraz popróbuję z rodzicami, a jeśli się nie zgodzą to... no nie wiem zobaczę ;p a można by było pójść do takiego salony piercingu z ciocią lub innym pełnoletnim członkiem rodziny ? ;D pomijając rodziców oczywiście.

Ja też mam 13 lat .! I po to tu wchodze bo też chce mieć kolczyk , współczuje Ci że twoi rodzice się nie zgadzają ... bo ja mam troche inną sytuację i w sumie nie musze sie pytac . :P Tylko własnie ... 'mama' nie wyrazi zgody ... i co mam zrobic jesli tej zgody nie bede miała ale matka nie zaprzecza innymi słowy ma wylane na mnie troche ?
I mam jeszcze jeden proble ... moja kuzynka uczy się na kosmetyczke .. ale obiecała mi ze przekluje mi jezyk w czerwcu.. Ale ja chce już teraz xD w sumie doslownie to potrzebuje za 2 dni xD o 5 miesięcy o tym gadam i myślę i jakos mi sie nie odwidzialo .. Ale niewiem gdzie w moim miescie moż na przekłuć jezyk ? pytałam u wszystkich kosmetyczek w okolicy i żadna nie wiedziała gdzie można ... ;[ (mieszkam w Gdyni może ktoś wie gdzie ? ; PP ) A i chciałabym się jeszcze dowiedzieć troche więcej na temat tego że można uszkodzić jakiś tam nerw i nie czuć smaku lub coś takiego ? Ktoś z Was tak ma ? I boje sie tego czy kosmetyczka nie przebije mi jakoś źle . ; P Wiem że ma doświadczenie . Ale Tak jakby to jej to nie obchodzi bo to mój język nie ? Bo bulu sie nie boje w ogule . ;]
__________________
Jestem tu
Kiedy chcesz
Rozejrzyj się, a wtedy mnie zobaczysz
Obojętnie, gdzie jesteś
Kiedy mnie chwycisz to Cię przytrzymam



Alexis483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:24   #2035
Alexis483
Przyczajenie
 
Avatar Alexis483
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdynia . <3
Wiadomości: 11
GG do Alexis483
Dot.: Re: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez Angelika16 Pokaż wiadomość
Ja także sie zastanawiam nad kolczykiem w języku, i coraz bardziej jestem do tego przekonana,ale to nie zmienia faktu że sie boje, najbardziej sie boje ze moi rodzice zauwarzą ze mam kolczyka, a gdy sie dowiedzą to pomnie!O kolczyku w pępku dowiedzieli się po 3 tygodniach!Napiszcie mi cos na email: angelina997@wp.pl


Mam 13 lat . I po to tu wchodze bo też chce mieć kolczyk , współczuje Ci że twoi rodzice się nie zgadzają ... bo ja mam troche inną sytuację i w sumie nie musze sie pytac . :P Tylko własnie ... 'mama' nie wyrazi zgody ... i co mam zrobic jesli tej zgody nie bede miała ale matka nie zaprzecza innymi słowy ma wylane na mnie troche ?
I mam jeszcze jeden proble ... moja kuzynka uczy się na kosmetyczke .. ale obiecała mi ze przekluje mi jezyk w czerwcu.. Ale ja chce już teraz xD w sumie doslownie to potrzebuje za 2 dni xD o 5 miesięcy o tym gadam i myślę i jakos mi sie nie odwidzialo .. Ale niewiem gdzie w moim miescie moż na przekłuć jezyk ? pytałam u wszystkich kosmetyczek w okolicy i żadna nie wiedziała gdzie można ... ;[ (mieszkam w Gdyni może ktoś wie gdzie ? ; PP ) A i chciałabym się jeszcze dowiedzieć troche więcej na temat tego że można uszkodzić jakiś tam nerw i nie czuć smaku lub coś takiego ? Ktoś z Was tak ma ? I boje sie tego czy kosmetyczka nie przebije mi jakoś źle . ; P Wiem że ma doświadczenie . Ale Tak jakby to jej to nie obchodzi bo to mój język nie ? Bo bulu sie nie boje w ogule . ;]
__________________
Jestem tu
Kiedy chcesz
Rozejrzyj się, a wtedy mnie zobaczysz
Obojętnie, gdzie jesteś
Kiedy mnie chwycisz to Cię przytrzymam



Alexis483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:29   #2036
serenkaa
Raczkowanie
 
Avatar serenkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 136
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja bym CI radzila jednak do salonu isc, co prawda nie wiem gdzie jest w Gdyni - nie moje rejony , ale jednak ja bym wolala miec pewnosc ze ktos kto mi grzebie w buzi jest profesjonalista... ja rowniez slyszalam o tym ze mozna stracic smak, ale tez o tym ze ktos komus zle przebil i krew sie lała bo tam jakas duza żyła czy coś jest(nie wiem nie znam sie dokladnie na anatomii czlowieka) Ja sama mam kolczyk od 2 dni czyli całkiem świeża sprawa, robiłam w salonie piercingu i wszystko ładnie pięknie tylko ze spuchło jak cholera, jeść nie mogę i jest ogolnie fajnie opuchlizna co prawda schodzi, ale powoli, a całkowicie może zejść dopiero po 2 tygodniach więc nie wiem jak to przetrzymam... no ale skoro juz sie odwazylam i zrobilam to teraz mam ogolnie jestem zadowolona, a jeszcze bardziej bede jak juz sie wszystko zagoi zycze Ci zebys znalazla w swojej okolicy jakiegos superpiercera ktory Ci swietnie zrobi kolczyk i bedziesz happy
__________________
It's my time to shine... ^^
serenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:48   #2037
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

bez zgody podpisanej przez rodzica lub bez jego obecnosci w żadnym dobrym salonie Ci nie przekłują, bo nie jestes pelnoletnia...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 22:28   #2038
Paulalee
Raczkowanie
 
Avatar Paulalee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Okolica Krk
Wiadomości: 80
GG do Paulalee
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Alexis483 Pokaż wiadomość
Mam 13 lat . I po to tu wchodze bo też chce mieć kolczyk , współczuje Ci że twoi rodzice się nie zgadzają ... bo ja mam troche inną sytuację i w sumie nie musze sie pytac . :P Tylko własnie ... 'mama' nie wyrazi zgody ... i co mam zrobic jesli tej zgody nie bede miała ale matka nie zaprzecza innymi słowy ma wylane na mnie troche ?
I mam jeszcze jeden proble ... moja kuzynka uczy się na kosmetyczke .. ale obiecała mi ze przekluje mi jezyk w czerwcu.. Ale ja chce już teraz xD w sumie doslownie to potrzebuje za 2 dni xD o 5 miesięcy o tym gadam i myślę i jakos mi sie nie odwidzialo .. Ale niewiem gdzie w moim miescie moż na przekłuć jezyk ? pytałam u wszystkich kosmetyczek w okolicy i żadna nie wiedziała gdzie można ... ;[ (mieszkam w Gdyni może ktoś wie gdzie ? ; PP ) A i chciałabym się jeszcze dowiedzieć troche więcej na temat tego że można uszkodzić jakiś tam nerw i nie czuć smaku lub coś takiego ? Ktoś z Was tak ma ? I boje sie tego czy kosmetyczka nie przebije mi jakoś źle . ; P Wiem że ma doświadczenie . Ale Tak jakby to jej to nie obchodzi bo to mój język nie ? Bo bulu sie nie boje w ogule . ;]
Bardzo odradzam kosmetyczki... one nie mają pojęcie o przekłuwaniu. Ale właśnie ty masz dopiero 13 lat.. bez zgody rodziców ani rusz... Jeżeli idziesz do dobrego studia piercingu nie ma mowy o jakim kolwiek spapraniu robot. Dobre studio to: higiena, sterylność i profesjonalność. A gdzie tam u Ciebie jest jakieś studio to ja nie wiem. może poszukaj w necie albo coś.. Albo popytaj. Na pewno gdzieś jest.:d Nie daleko. A zapomniała bym. dziś widziałam w studio u mojego misia jak xronix musiał sie przedrzeć przez brzydką bliznę pozostawiona przez przekłucie kosmetyczki.. Na szczęście był to tylko pępek.

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
bez zgody podpisanej przez rodzica lub bez jego obecnosci w żadnym dobrym salonie Ci nie przekłują, bo nie jestes pelnoletnia...
No jedynie jak skończy 15 lat. w niektórych jest od 16.. zależy od studia. No ale w tym wieku bez zgody... to nie ma szans.
Paulalee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:04   #2039
klaudulekbdg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Znacie może gdzies w bydgoszczy sklep z kolczykami z bioplastu do języka?
klaudulekbdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 14:40   #2040
serenkaa
Raczkowanie
 
Avatar serenkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 136
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

moze sprobuj popytac w Yakuzie na dworcowej albo w Black Dragonie na Magdzinskiego, innych pomysłow nie mam
__________________
It's my time to shine... ^^
serenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.