Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-15, 20:44   #2581
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Jak tam u Was- Lipnylogin, XElisX, Elektrycznyczajnik, BialaRoza, Sandrasandia, Esia i pozostałe Dziewczyny? Jak nastroje świąteczne? Dla mnie wielkanoc zawsze była świętem odrodzenia i wiosny. W tym roku mam ochotę się zakopać w kołdrę i tyle... I co patrzę na jajko albo czekoladowego zająca, to myślę o nim. Bo on nie miał jaj, to raz, a dwa - ma ksywkę związaną ze zwierzakami. Więc mnie radosne święta dołują. Ale trzeba wierzyć, że wiosna jednak pomoże, prawda?
Możemy i Twojemu i mojemu byłemu jaja wysłać - ani jeden, ani drugi ich nie mial. Dzieci.

U mnie tak samo - spadek nastroju, nie wiem co ze sobą zrobić i tak szwędam się po mieszkaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 22:46   #2582
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cześć Jak Wam minął dzień?

Ja po południu zajęłam się "czymś" tak na 100%. Zjadłam obiad z bratem, wypiliśmy trochę winka, później pomogłam mu przy remoncie i dopiero teraz wróciłam do siebie. Siedzę sobie z herbatą i odpoczywam Na co dzień niestety nie mam takich zajęć, które w całości zajmują umysł, wydaje mi się, że działając z ludźmi tak jest, a ja niestety-stety jestem samotnikiem i większość prac wykonuje sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 22:58   #2583
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
Możemy i Twojemu i mojemu byłemu jaja wysłać - ani jeden, ani drugi ich nie mial. Dzieci.

U mnie tak samo - spadek nastroju, nie wiem co ze sobą zrobić i tak szwędam się po mieszkaniu.
Dzieci straszne, egoistyczne. I nic sobie z tego nie robią. My ich przecież już nie wychowamy.
Jakie masz plany na jutro i poniedziałek? Będziesz miała jakieś zajęcia?

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Cześć Jak Wam minął dzień?

Ja po południu zajęłam się "czymś" tak na 100%. Zjadłam obiad z bratem, wypiliśmy trochę winka, później pomogłam mu przy remoncie i dopiero teraz wróciłam do siebie. Siedzę sobie z herbatą i odpoczywam Na co dzień niestety nie mam takich zajęć, które w całości zajmują umysł, wydaje mi się, że działając z ludźmi tak jest, a ja niestety-stety jestem samotnikiem i większość prac wykonuje sama.
Faktycznie fajne jest towarzystwo w tym czasie. Ja bardzo lubię spędzać czas z bratem, ale nie mamy ostatnio zbyt wielu okazji ku temu niestety. Jutro ma przyjechać z rodzinką.
Ogólnie dzień mega doła i intensywnego czytania tu wątków rozstaniowych. I tęsknoty za jego uśmiechem, droczeniem się ze mną i uściskiem
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 23:02   #2584
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość

Faktycznie fajne jest towarzystwo w tym czasie. Ja bardzo lubię spędzać czas z bratem, ale nie mamy ostatnio zbyt wielu okazji ku temu niestety. Jutro ma przyjechać z rodzinką.
Ogólnie dzień mega doła i intensywnego czytania tu wątków rozstaniowych. I tęsknoty za jego uśmiechem, droczeniem się ze mną i uściskiem
To w takim razie ściskam mocno i życzę miłych snów bez eks. Może i dzisiaj był średni dzień, ale jutro na pewno będzie lepiej, bo przyjedzie Twoja rodzina, spędzicie razem czas i nie będzie miejsca na myśli o eks

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 23:18   #2585
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Lipnylogin, dziękuję bardzo! Tobie też spokojnej nocy i samych miłych snów. I miłego przebudzenia, bez tego bólu i pustki
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 06:25   #2586
migotanie
Raczkowanie
 
Avatar migotanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 50
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

poranek wielkanocny, obudziłam się z dziurą w środku. najchętniej zostałabym cały dzień w łóżku, ale muszę się ogarnąć i jechać na świąteczne śniadanie. jeszcze ta pogoda.

życzę wam dużo mocy dziś. sobie też tego życzę.
migotanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 07:24   #2587
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dziekuje, Migotanie

I ja Wam wszystkim zycze duzo sily! Wielkanoc mnie zawsze cieszyla, takie radosne swieta. W tym roku bede tylko czula pustke przy stole, bo to jedo miejsce kolo mnie nie bedzie zapelnione. Nie bedzie cieplej reki na kolanie pod stolem, usmiechow i zartow. Tak widac musialo byc.
Wiec moze skupmy sie na idei tych Swiat. Wielkanoc to odrodzenie, moze i my sie odrodzimy teraz do nowego zycia. Dajmy sobie szanse. Wiosna to najlpeszy czas na zmiany. Nasi eksowie napewno dzis sie beda swietnie bawic. My tez to zrobmy, nie dla nich, tylko dla siebie.
Zycze nam wszystkim sily i pogody ducha! Zeby ta samotnosc nas nie zniszczyla, a wiosna ukoila nasze serducha
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-16, 07:56   #2588
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cześć wszystkim. Z tego co widzę, wszyscy dość mocno dziś cierpimy. Noc przespałam spokojnie, spałam ok 10 godz. Obudziłam się o 6 i... no niestety, poleciały mi łzy. Brakuje mi go w łóżku obok. Wczoraj mama będąc u mnie w pokoju przystanęła i oglądała nasze wspólne zdjęcia. Myślę, że powinnam je schować gdzieś głęboko, ale... mam wrażenie, że gdy to zrobię, to będzie takie ostateczne, definitywne Mimo, że mam świadomość, że przecież jakieś zdjęcia nie mają wpływu na to, jak potoczy się nasz los.
Dziś prawdopodobnie pojadę do przyjaciółki ze szkolnych lat, napijemy się, oderwę się od tego na trochę. Mam nadzieję, że nie będzie mnie kusić by pisać. Wczoraj niestety było inaczej, ale wiem, że musimy przestać by poukładać to sobie w głowie. Przepracować.

Chciałabym też zapytać czy macie może jakieś filmy i seriale, które polecacie oglądać? Muszę sobie jakoś zapełniać czas, dotąd prawie wszystkie wolne chwile spędzaliśmy razem (a było ich tak niewiele..) i potrzebuję czegoś do oderwania myśli.
W głębi duszy nadal pragnę by wrócił, ale życzę mu, by był szczęśliwy. Jeżeli nie może być szczęśliwy ze mną, to cóż...

Życzę Wam wszystkim duuuuzo siły w te święta. Jest nam ciężko, ale trzymajmy się myśli, że wszystko dzieję się po coś.
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 08:56   #2589
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wesołych Świąt dziewczyny.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 09:35   #2590
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wesołych świąt dziewczynki. Oby ten dzień był dla was radosny.

Ja rok temu byłam u ex na święta. Poznałam wtedy całą jego rodzinę. W tym roku miałam zaplanowany urlop i też miałam z nim jechać. Trzeba być silnym. A święta są dla mnie trudne bo jestem najmłodsza. Same małżeństwa, narzeczeńswta i małe dzieci. No ale dam radę Już jakiś tam poziom szczęścia osiągnęłam Z dnia na dzień jest lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 09:56   #2591
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Kochane, miłego dnia Pamiętajcie, że dzisiaj słodkiego nie liczymy, niech ciacha leci w dowolnych ilościach

Miałam nawet myśl, aby napisać eks coś miłego, bo najpewniej jet sam na święta, ale .. to już nie mój problem
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-16, 10:33   #2592
evenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 48
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wszystkiego dobrego Wam życzę na te Święta! I niech Was nie dopadnie żadna smutna myśl! Trzymajcie się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
evenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 10:44   #2593
XElisX
Raczkowanie
 
Avatar XElisX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 412
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wszystkiego dobrego, życzę nam, byśmy w kolejne święta były najszczęśliwszymi babeczkami na świecie

Ja mam chyba szczęście, bo odkąd mnie zostawił, nie mogę odpędzić się od znajomych i rodziny. Mam w nich ogromne wsparcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Old people burning
Old people burning
Pucio henzap!
XElisX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 10:57   #2594
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja tez sie do zyczen dolaczam x

Wesolego Alleluja kochane!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 11:53   #2595
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wesołych Świąt Dziewczyny! Żeby smutki i tęsknota minęły, żebyście wszystkie poczuły prawdziwe szczęście i żebyście szczęśliwe już zostały 😊

Dla mnie te Święta są pozytywne, smutno mi się tylko zrobiło jak przypomniałam sobie jakie urocze snapy zajączkowe wysylalismy sobie jak rok temu spędzaliśmy święta osobno. A teraz też spędzamy i żadnych snapów nie będzie, życzeń pewnie też. Ale poczułam tylko przez chwilę smutek, tak to jestem mega zadowolona 😊
Wczoraj minęło 5 miesięcy jak jestem sama 😄 i co? I żyję! Bez niego i jest mi super!
Tak poza tym "poznałam" niedawno kogoś na jednym z portali i mamy się spotkać po świętach, kto wie, może będzie okropnie a może nie? 😊 Zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 12:47   #2596
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dzięki każdej z Was za życzenia, lejdis

Sandra, super, że jesteś zadowolona! i trzymam kciuki za spotkanie z panem z internetów na jakim portalu się poznaliście?
Dotsx, jak sobie radzisz?
Lipna, ja za to wiem,że mój eks jest otoczony wianuszkiem ludzi w te święta, i tylko jest mi przykro, że ja już do tego grona nie należę.
Na ciachu nie oszczędzam dziś, aczkolwiek sernik nie wyszedł, mama się uparła na wypróbowanie innego przepisu i to zdecydowanie nie jest to
Esia, z Tobą mi się łatwo identyfikować, bo my ten sam rocznik. Kiedyś myślałam, że w tym wieku to już będę miała swojego partnera. No ale nic na siłę. Widać tak musi być. Cieszę się, że osiągasz swoje prywatne szczęście, oby tak dalej

mnie się niestety dziś trzymają smutne myśli. Ale co mi z nich przyjdzie... Nic dobrego. Tęsknię przeokrutnie, lecz co to mi da

A czy starsza gwardia do nas tu dalej zagląda? Qayqa, Nyana, Mayla, Malla, Michalova, Cziki, Just, Beznamietna, Załamana i inne? prześledziłam Wasze historie i każdej kibicuję, ciekawa jestem, jak się Wam układa

Edytowane przez Milagros_90
Czas edycji: 2017-04-16 o 12:55
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 13:23   #2597
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Dzięki każdej z Was za życzenia, lejdis

Sandra, super, że jesteś zadowolona! i trzymam kciuki za spotkanie z panem z internetów na jakim portalu się poznaliście?
Na badoo xd Zainstalowałam ponownie jakiś czas temu, jakoś nie wierzę w te portale randkowe, ale zobaczymy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 13:29   #2598
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Na badoo xd Zainstalowałam ponownie jakiś czas temu, jakoś nie wierzę w te portale randkowe, ale zobaczymy.
Próbuj! ja z badoo nie mam doświadczenia. Można tam swobodnie z kimś pisać, czy bardziej jest to nastawione na zdjęcia?

kurcze, jestem zdruzgotana. Nie sądziłam, że tak mi go będzie brakować. Dotyku, zapachy, widoku, słów, towarzystwa. jednego dnia masz kogoś u boku, na drugi dzień zupełnie dla niego nie istniejesz. Tęsknota rozrywa mi serce, każdym zmysłem tęsknię

Edytowane przez Milagros_90
Czas edycji: 2017-04-16 o 13:54
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 15:23   #2599
XElisX
Raczkowanie
 
Avatar XElisX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 412
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Próbuj! ja z badoo nie mam doświadczenia. Można tam swobodnie z kimś pisać, czy bardziej jest to nastawione na zdjęcia?

kurcze, jestem zdruzgotana. Nie sądziłam, że tak mi go będzie brakować. Dotyku, zapachy, widoku, słów, towarzystwa. jednego dnia masz kogoś u boku, na drugi dzień zupełnie dla niego nie istniejesz. Tęsknota rozrywa mi serce, każdym zmysłem tęsknię
Ja mimo wszystko też okropnie tęsknię jeszcze do mnie bezczelnie napisał z pytaniem jak się czuję.
Szkoda, że nie ma takiego uczuciowego przełącznika, żeby po prostu w sekundzie przestać kochać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Old people burning
Old people burning
Pucio henzap!
XElisX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-16, 15:40   #2600
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez XElisX Pokaż wiadomość
Ja mimo wszystko też okropnie tęsknię jeszcze do mnie bezczelnie napisał z pytaniem jak się czuję.
Szkoda, że nie ma takiego uczuciowego przełącznika, żeby po prostu w sekundzie przestać kochać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyjdzie z czasem...
Uwierz mi ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 16:27   #2601
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Dzięki każdej z Was za życzenia, lejdis

Sandra, super, że jesteś zadowolona! i trzymam kciuki za spotkanie z panem z internetów na jakim portalu się poznaliście?
Dotsx, jak sobie radzisz?

Calkiem dobrze... troche dzis mi bylo smutno ale nie z powodu ze jestem sama ale dlatego ze mnie zdradzil, ze wlozylam tyle w ten zwiazek a dostalam kopa w tylek

Co u Ciebie? Trzymasz sie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 16:53   #2602
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wiecie co, a moj eks eks to pipa. Wysłałam mu życzenia świąteczne, a ten nawet nie podziękował.
Kiedyś może by było mi smutno,a teraz się śmieje z tego.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 18:09   #2603
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Wiecie co, a moj eks eks to pipa. Wysłałam mu życzenia świąteczne, a ten nawet nie podziękował.
Kiedyś może by było mi smutno,a teraz się śmieje z tego.
I słusznie...
Ja dostałem życzenia.Nawet dłuższą rozmowę via sms...
Dowiedziałem się nawet że jestem zakochany w sobie
A w ogóle to wszystko to moja wina bo zostawiłem ją za zachowanie...
eh..
No ale cóż...
Antybiotyk łyknięty, lody zjedzone, gardło lepiej...

Dotsx, lepiej że teraz niż póżniej...
Przynajmniej tak uważam
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 18:51   #2604
Lilllka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 22
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Weszłam na jego profil na jednym z portali, a tam nowe zdjęcie. Z nią... umieram. Ten ból mnie zaraz rozerwie od środka.
Lilllka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 19:01   #2605
XElisX
Raczkowanie
 
Avatar XElisX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 412
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lilllka10 Pokaż wiadomość
Weszłam na jego profil na jednym z portali, a tam nowe zdjęcie. Z nią... umieram. Ten ból mnie zaraz rozerwie od środka.
Nie wchodź na tę stronę, nie dokładaj sobie cierpienia. A ta laska... to tylko plaster
__________________
Old people burning
Old people burning
Pucio henzap!
XElisX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 19:04   #2606
Lilllka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 22
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez XElisX Pokaż wiadomość
Nie wchodź na tę stronę, nie dokładaj sobie cierpienia. A ta laska... to tylko plaster
Wiem, że nie powinnam wchodzić ale coś mnie tknęło nienawidzę go z całego serca, za to wszystko co mi zrobił, że zabawił się mną, moimi uczuciami i w taki podły sposób potraktował na koniec
Lilllka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 19:06   #2607
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lilllka10 Pokaż wiadomość
Weszłam na jego profil na jednym z portali, a tam nowe zdjęcie. Z nią... umieram. Ten ból mnie zaraz rozerwie od środka.
Wybacz,że zapytam,ale...naprawdę tak bardzo się nie kochasz,żeby sama sobie wbijać szpile?

Na co Ci śledzenie tego ....(wstaw co chcesz ) na jakiś portalach, czy gdziekolwiek?
Ma inną? To niech ma i krzyżyk mu na drogę.
Ty zajmij się sobą,swoim życiem, bo to najważniejsze.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 19:10   #2608
Lilllka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 22
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Wybacz,że zapytam,ale...naprawdę tak bardzo się nie kochasz,żeby sama sobie wbijać szpile?

Na co Ci śledzenie tego ....(wstaw co chcesz ) na jakiś portalach, czy gdziekolwiek?
Ma inną? To niech ma i krzyżyk mu na drogę.
Ty zajmij się sobą,swoim życiem, bo to najważniejsze.
Masz racje, sama sobie robię krzywdę. Dziękuje za te słowa, potrzebowałam własnie takiego kopniaka w tyłek. Już więcej tam nie wejdę! Chyba że za kilka miesięcy żeby się pośmiać sama z siebie za jakim idiotą płakałam
Lilllka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 19:48   #2609
maria1112
Przyczajenie
 
Avatar maria1112
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 26
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dziewczyny Wesołych Świąt! Obyśmy się za rok spisały na tym wątku - będąc odmienionymi, szczęśliwymi kobietami!
maria1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 20:40   #2610
migotanie
Raczkowanie
 
Avatar migotanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 50
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

wiecie co? nie mam już siły tego przeżywać. i czuję pierwszy raz - przez to zmęczenie - że odpuszczają emocje. spokój.
migotanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.