Najlepsze Prostownice PART II - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 20:45   #4261
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

No to jaka byscie prostownice polecily, ktora nadaje sie do prostowania wilgotnnych troszke wlosow, tzn. żeby "parowała"? Oprocz BABYLISS wet&dry, bo wiem ze ona ma jakies dysze po bokach ktorymi para wychodzi.. (?)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 21:38   #4262
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
300 zł? cos ty, gdybym miała kase
nom,za trzysta kilkadziesiast zlotych mial je w ofercie jakis sprzedawca na all,reklamowal jako prostownice,ktora uzywa min.madonna(nie wiem czemu to zapamietalam)No,ale ostatnio jesli pojawiaja sie na all to w bajonskich cenach...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 00:46   #4263
Paula1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
GG do Paula1983
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

A ja już od dobrych kilku tygodni czytam i czytam to forum i nie mogę podjąć decyzji odnośnie prostownicy . Dlaczego nikt jeszcze nie wymyslił prostownicy w przystępnej cenie która łączyłaby wszystkie bajery, których potrzebuję czyli reg. temp, laserowa jonizacja, turmaliny i wytwarzająca sie podczas prostowania wilgoć? Ehhh tak więc nadal myślę i myślę. I pewnie niedługo rozpłynie się moja kasa przeznaczona na ten sprzęt. Chociaż z tygodnia na tydzień zawężam mój krąg pożądanych prostownic I stwierdziłam, że nie potrzebuję regulacji, skoro pozostałe prostownice pracują na 200 stopniach to chyba jest to temp. która aż tak bardzo nie niszczy włosów, a wyższej nie potrzebuję. Po głębszej analizie stwierdziłam że chyba lepiej wybrać turmaliny i laserową jonizację niż reg. temp. (najwyżej będę podczas prostowania od czasu do czasu wyłączać prostownice ) Nie wiem tylko którą z moich 3 typów prostownic wybrać:
1. Ga.ma z laserową jonizacją i turmalinami;
2. Tondeo z laserową jonizacją i turmalinami
3. Chi
Tak jak już wcześniej pisałam moje włosy są do ramion, czasami są falowane z tendencją do wywijania się, nie są ani grube ani cienkie (czyli średnie) no i delikatnie zniszczone (ale pracuję nad poprawą ich kondycji ). Wiem, że dziewczyny chwalą te wszystkie 3 prostownice, więc dlatego nie mogę się zdecydować. Czy możecie mi jakoś pomóc podjąć decyzję?
Paula1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 12:12   #4264
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez karingo Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie kilka dni temu dotarła do mnie moja prostownica tondeo z regul. Troche elektryzują mi sie po niej włosy,chociaż w opisie było ze płytki ceramiczne maja zapobiegac elektryzowaniu. Nie wiem co z tą kontrolką najpierw miga jak sie nagrzewa, potem jak juz prostuje pali się jednostajnym swiatełkiem i po chwili zaczyna znowu migac, wiec juz zgłupiałam. No i te stykanie płytek płytki idealnie stykaja sie tylko z przodu im dalej to jest taka 3 mm szczelina czy u Was tez tak jest? No i ostatnie pytanie, z tego co wiem to tonedeo i gamma to prawie to samo tylko gamma produkowan we Włoszech a tondeo a w Niemczech, tymczasem na kartoniku mojej prostownicy tondeo jest made in Italy. Napewno mam tondeo a nie gamma by tondeo.Bardzo prosze użytkowniczki tej prostownicy o wypowiedz bo nie wiem czy mam ją reklamować.

Mam to samo.. nie musisz reklamowac. Plytki sie wyrobia, zaczna sie bardziej stykac..wraz z uzywaniem prostownicy. Kontrolka u mnie czasem tez wariuje
Ale z tego co wyczytalam ma migac, i tak najczesciej sie dzieje. Czasem dluzej zaswieci ale to takie miganie :p
Mi sie nie elektryzuja wlosy, tymbardziej, ze uzywam dodatkowo l'oreal Tec. art mleczka czarnego, ktore temu zapobiega i chroni przed wys. temp.

Takze pisze u mnie ze we Wloszech...
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 13:06   #4265
Lena...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny, a zauważyłyście jakieś problemy z oświetleniem w domu podczas używania prostownicy? U mnie światło zaczyna lekko migać gdy mam ustawioną niższą temperaturę 160-190 stopni (mam Tondeo z regulacją temperatury).
Lena... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 14:28   #4266
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
nom,za trzysta kilkadziesiast zlotych mial je w ofercie jakis sprzedawca na all,reklamowal jako prostownice,ktora uzywa min.madonna(nie wiem czemu to zapamietalam)No,ale ostatnio jesli pojawiaja sie na all to w bajonskich cenach...
kurde tak bardzo chciałabym przestestowac fauroka i ghd
nikt ze znajomych nie ma;/ a sama sobie nie kupie bo mam moja game i mam nadzieje ze bedzie słuzyc lata

Cytat:
Napisane przez karingo
Dziewczyny mam pytanie kilka dni temu dotarła do mnie moja prostownica tondeo z regul. Troche elektryzują mi sie po niej włosy,chociaż w opisie było ze płytki ceramiczne maja zapobiegac elektryzowaniu. Nie wiem co z tą kontrolką najpierw miga jak sie nagrzewa, potem jak juz prostuje pali się jednostajnym swiatełkiem i po chwili zaczyna znowu migac, wiec juz zgłupiałam. No i te stykanie płytek płytki idealnie stykaja sie tylko z przodu im dalej to jest taka 3 mm szczelina czy u Was tez tak jest? No i ostatnie pytanie, z tego co wiem to tonedeo i gamma to prawie to samo tylko gamma produkowan we Włoszech a tondeo a w Niemczech, tymczasem na kartoniku mojej prostownicy tondeo jest made in Italy. Napewno mam tondeo a nie gamma by tondeo.Bardzo prosze użytkowniczki tej prostownicy o wypowiedz bo nie wiem czy mam ją reklamować.
niewiem czy kontrolka ma maigac, ale chyba tak
poprostu jak sie nagrzeje do konca to juz nie miga, a potem znowu zaczyna sie nagrzewac
płytki sie wyrobia
wiesz gdzie jest problem? trzeba umiec prostowac włosy
kiedy bierzesz włosy do prostowania to ich ilosc nie moze przekraczac wielkosci płytki, jak bedziesz tak robic to sie nie będą elektryzowac

Lena
cos ty nic nie miga

Paula
kazda z nich to dobry wybór
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 17:46   #4267
kaamciaa92
Przyczajenie
 
Avatar kaamciaa92
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

hej

zamowilam na allegro prostownicę ceramiczną eurolux EL-1529, przysłali mi ten sam model, tylko że z płytkami lustrzanymi ;/ mogę ją odesłać na ich koszt. ale nurtuje mnie jedno pytanie... czy nie lepiej zostawić? bo w sumie nie wiem, czy lepsza jest z plytkami ceramicznymi, czy z lustrzanymi... wydaje mi się, ze te lustrzane to takie liche, i gdyby np. spadła mi ta prostownica to plytki by sie pobiły (tak mi się wydaje, ale czy tak jest ?) mam jeszcze starą slabiutka prostownice, wlasnie ceramiczna, i 2 razy mi spadła (nie zadziałało: UWAŻAJ NA KABEL! ;P ) ale nic jej nie jest.... a ta lustrzana to nie wiem wlasnie....

proszę o szybka odpowiedź

i z gory dzieki


a id przy okazji, ma ktos ten model? jakie efekty? (mam grube wredne wlosy, bo wlasnie jak ktos tu juz pisal, trochę wilgotnego powietrz i mi się loczki robia;/ a wlosy nie są ani kręcone ani proste ;/ wiec czy ta jest ok ? )

kaamciaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 18:49   #4268
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

lepsze sa prostownice ceramiczne, dlatego profesjonalny sprzet ma tylko takie plytki. Lustrzane slyszalam, ze bardziej niszcza i efekt prostych wlosow jest gorszy. Na Twoim miejscu odeslalabym ja spowrotem i zamowila jakas inna z tych polecanych na wizazu.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 20:16   #4269
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kaamciaa92 Pokaż wiadomość
hej

zamowilam na allegro prostownicę ceramiczną eurolux EL-1529, przysłali mi ten sam model, tylko że z płytkami lustrzanymi ;/ mogę ją odesłać na ich koszt. ale nurtuje mnie jedno pytanie... czy nie lepiej zostawić? bo w sumie nie wiem, czy lepsza jest z plytkami ceramicznymi, czy z lustrzanymi... wydaje mi się, ze te lustrzane to takie liche, i gdyby np. spadła mi ta prostownica to plytki by sie pobiły (tak mi się wydaje, ale czy tak jest ?) mam jeszcze starą slabiutka prostownice, wlasnie ceramiczna, i 2 razy mi spadła (nie zadziałało: UWAŻAJ NA KABEL! ;P ) ale nic jej nie jest.... a ta lustrzana to nie wiem wlasnie....

proszę o szybka odpowiedź

i z gory dzieki


a id przy okazji, ma ktos ten model? jakie efekty? (mam grube wredne wlosy, bo wlasnie jak ktos tu juz pisal, trochę wilgotnego powietrz i mi się loczki robia;/ a wlosy nie są ani kręcone ani proste ;/ wiec czy ta jest ok ? )

oczywiscie ze ceramiczne
lustrzane bardziej niszczą włosy i efekt gorszy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 20:53   #4270
Serena vip
Przyczajenie
 
Avatar Serena vip
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Czaję się na zakup prostownicy Hot Pink GHD IV/MK4 http://i1.iofferphoto.com/img/item/342/401/51/o_1.jpg. Co o niej myślicie? Może któraś z Was ją ma lub miała?
Serena vip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 22:04   #4271
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kaamciaa92 Pokaż wiadomość
hej

zamowilam na allegro prostownicę ceramiczną eurolux EL-1529, przysłali mi ten sam model, tylko że z płytkami lustrzanymi ;/ mogę ją odesłać na ich koszt. ale nurtuje mnie jedno pytanie... czy nie lepiej zostawić? bo w sumie nie wiem, czy lepsza jest z plytkami ceramicznymi, czy z lustrzanymi... wydaje mi się, ze te lustrzane to takie liche, i gdyby np. spadła mi ta prostownica to plytki by sie pobiły (tak mi się wydaje, ale czy tak jest ?) mam jeszcze starą slabiutka prostownice, wlasnie ceramiczna, i 2 razy mi spadła (nie zadziałało: UWAŻAJ NA KABEL! ;P ) ale nic jej nie jest.... a ta lustrzana to nie wiem wlasnie....

proszę o szybka odpowiedź

i z gory dzieki


a id przy okazji, ma ktos ten model? jakie efekty? (mam grube wredne wlosy, bo wlasnie jak ktos tu juz pisal, trochę wilgotnego powietrz i mi się loczki robia;/ a wlosy nie są ani kręcone ani proste ;/ wiec czy ta jest ok ? )

Napewno lepsze ceramiczne...ale nie mialabym zludzen-jesli prostownica Ci spadnie to tak z ceramicznych jak i z lustrzanych plytek wiele nie pozostanie...

Cytat:
Napisane przez Serena vip
Czaję się na zakup prostownicy Hot Pink GHD IV/MK4 http://i1.iofferphoto.com/img/item/342/401/51/o_1.jpg. Co o niej myślicie? Może któraś z Was ją ma lub miała?
chyba zadan z wizaznake nie miala wersji pink,ale wklejam linka do strony z opiniami o niej: http://www.folica.com/GHD_Pink_Cerami_r3952_1.html niestety po angielsku,ale mam nadzieje,ze to nie problem...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 22:35   #4272
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Napewno lepsze ceramiczne...ale nie mialabym zludzen-jesli prostownica Ci spadnie to tak z ceramicznych jak i z lustrzanych plytek wiele nie pozostanie...
to mnie troche przestraszyłaś, moja Tondeo już czeka na mnie w domu (niestety jestem w innym mieście i za około tydzień ją dopiero odbiore) i boję się bo w sumie stara prostownica nie raz mi upadła; może troche na zapas, ale takie coś nie jest objęte gwarancją chyba ?
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 00:00   #4273
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Serena vip Pokaż wiadomość
Czaję się na zakup prostownicy Hot Pink GHD IV/MK4 http://i1.iofferphoto.com/img/item/342/401/51/o_1.jpg. Co o niej myślicie? Może któraś z Was ją ma lub miała?
przestancie mnie kusic tą GHD
mam taką straszna ochote ją wypróbowac:P

Cytat:
Napisane przez aniser
Napewno lepsze ceramiczne...ale nie mialabym zludzen-jesli prostownica Ci spadnie to tak z ceramicznych jak i z lustrzanych plytek wiele nie pozostanie...
mi moja gama juz kilka razy spadła i nic jej nei jest, nawet obuowa nie draśnięta
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 06:39   #4274
kaamciaa92
Przyczajenie
 
Avatar kaamciaa92
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dzieki za odpowiedzi zapakowałam już prostownicę, tata powinien dzisiaj odesłać i pozostało mi tylko czekać na cermiczną ;p


jak juz mowilam, moja spadla mi kilka razy i jest nadal cacy :P 'moja pierwsza prostownica' euromax jakis ;pp
kaamciaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:38   #4275
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

jak mialam pierwsza prostownice to tez mi raz spadla czy dwa i nic jej nie bylo.. ale teraz mam tondeo -to moja 4 prostownica i traktuje ja jak złote jajko doslownie

Jak spadnie na pewno nie podlega gwarancji bo to wylacznie nasza wina, a nie producenta. A ze jestem zadowolona z tondeo to uwazam jak nigdy :P
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 15:26   #4276
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
jak mialam pierwsza prostownice to tez mi raz spadla czy dwa i nic jej nie bylo.. ale teraz mam tondeo -to moja 4 prostownica i traktuje ja jak złote jajko doslownie

Jak spadnie na pewno nie podlega gwarancji bo to wylacznie nasza wina, a nie producenta. A ze jestem zadowolona z tondeo to uwazam jak nigdy :P
ja tez moja tondeo jak reliwie traktuje w domu sie ze mnie smieja,ze sie z nia jak jakiem obchodze i nikomu nie pozwalam sie do niej zblizac albo, bron Boże, dotykac
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 15:33   #4277
Serena vip
Przyczajenie
 
Avatar Serena vip
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Napewno lepsze ceramiczne...ale nie mialabym zludzen-jesli prostownica Ci spadnie to tak z ceramicznych jak i z lustrzanych plytek wiele nie pozostanie...



chyba zadan z wizaznake nie miala wersji pink,ale wklejam linka do strony z opiniami o niej: http://www.folica.com/GHD_Pink_Cerami_r3952_1.html niestety po angielsku,ale mam nadzieje,ze to nie problem...
Dzięki Te opinie są bardzo zachęcające. Już teraz nabrałam pewności co do kupna tej prostownicy
Serena vip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 16:16   #4278
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

jak miałam takie zywkłe marketówki to jak spadła to zawsze sie cos ukruszyło i gorzej prostowały a z gama nic sie nie dzieje (spadła mi 3 razy)
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 16:27   #4279
sylwkos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

czy wie ktos cos na temat prostownicy FAROUK Volumizer ??
Bo mam zamiar kupić inie wiem czy warto....
__________________
wzrost 178cm,
ważę 64->63->62->61 cel --> 55kg
sylwkos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 23:27   #4280
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
to mnie troche przestraszyłaś, moja Tondeo już czeka na mnie w domu (niestety jestem w innym mieście i za około tydzień ją dopiero odbiore) i boję się bo w sumie stara prostownica nie raz mi upadła; może troche na zapas, ale takie coś nie jest objęte gwarancją chyba ?
Hmm,wiesz pewnosci,ze sie cos ukruszy czy stlucze po upadku nie mam. Mysle,ze to zalezy od tego z jakiej wysokosci spadlaby owa prostownica,na jaka podloge<dywan czy np.kafelki>jak jest wykonana...Ja w kazdym badz razie na moja chucham i dmucham,bo podlogi w lazience przyjaznej nie mam i wiem,ze marketowa prostownice potrafi "wykonczyc".

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
jak mialam pierwsza prostownice to tez mi raz spadla czy dwa i nic jej nie bylo.. ale teraz mam tondeo -to moja 4 prostownica i traktuje ja jak złote jajko doslownie

Jak spadnie na pewno nie podlega gwarancji bo to wylacznie nasza wina, a nie producenta. A ze jestem zadowolona z tondeo to uwazam jak nigdy :P
Heheh,ja z moja tez sie jak z jajkiem obchodze Nawet uwazam,zeby tego kabelka nie skrecac<chocj est to u mnie odruch niekontrolowany>. A co do gwarancji-mnie takze wydaje sie,ze upadku nie obejmuje,w koncu ewentualne uszkodzenia sa wylacznie nasza wina...
Cytat:
Napisane przez Serena vip Pokaż wiadomość
Dzięki Te opinie są bardzo zachęcające. Już teraz nabrałam pewności co do kupna tej prostownicy
Ciesze sie i mam nadzieje,ze bedziesz z niej zadowolona. Jak zakupisz-daj znac ciekawa jestem jak ta rozowa wyglada w rzeczywistosci i jak sie spisuje
Cytat:
Napisane przez sylwkos Pokaż wiadomość
czy wie ktos cos na temat prostownicy FAROUK Volumizer ??
Bo mam zamiar kupić inie wiem czy warto....
Z tego co czytalam to ona jest swietna jesli zalezy ci naprsotwnicy,ktora moglabys takze wywijac wlosy,robic loczki itp,lub jesli chcesz aby koncowki wlosow byly dleiaktnie podrkecone do srodka. Ona ma tak wyprofilowane plytki,a dokladnie obudowe,zeby wlasnie takie bajery umozliwiala...Nie wiem natomiast jak sie sprawdza jesli zalezy ci po prostu na porzadnie wyprsotwanych wlosach,bez zadnych bajerow.Z tego co sie orientuje ma natomiast regulacje temperatury od 60do 180stopni (tak przynajmniej bylo podane na stronie jednego ze sklepow internetowych), co jest zdecydowanym plusem...
edit: tak sie jej teraz przygladam i on ma chyba bardzo waskie plytki...dowiedz sie jakiej sa szeorksoci zanim ja zakupisz,gdyz plytki wezsze niz 1cal,czyli 2,5 cm nadaja sie o wiele lepiej do krotkich fryzur lub prostowania samej grzywki, niz te ciut wieksze<wlasnie 2,5centymetrowe>. Chyba,ze masz krociutkie wlosy i Ci to nie bedzie sprawiac roznicy...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/

Edytowane przez aniser
Czas edycji: 2008-04-30 o 23:31 Powód: dopisek
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 23:46   #4281
karingo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Mam to samo.. nie musisz reklamowac. Plytki sie wyrobia, zaczna sie bardziej stykac..wraz z uzywaniem prostownicy. Kontrolka u mnie czasem tez wariuje
Ale z tego co wyczytalam ma migac, i tak najczesciej sie dzieje. Czasem dluzej zaswieci ale to takie miganie :p
Mi sie nie elektryzuja wlosy, tymbardziej, ze uzywam dodatkowo l'oreal Tec. art mleczka czarnego, ktore temu zapobiega i chroni przed wys. temp.

Takze pisze u mnie ze we Wloszech...
Dzieki Olcia za odpowiedz te informacje mnie uspokoiły,zwłaszcza że moje włoski zdążyły już bardzo się zaprzyjaznić z tą prostownicą. Efekt prostych włosów utrzymuje się nawet jak jest spora wilgoć co ogólnie ujmując znacznie podnosi poziom mojego szczęścia
karingo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 20:40   #4282
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Prostowanie włosów

Dziewczyny, w jakiej temperaturze najlepiej prostowac włosy?
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 22:58   #4283
Paula1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
GG do Paula1983
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakiej temperaturze najlepiej prostowac włosy?
Zależy od grubości i skrętu włosów oraz ich podatności na prostowanie. Wiadomo, że im bardziej kręcone włosy i im trudniejsze to tym wyższa temperatura. Ale było już o tym w tym wątku. Dziewczyny różnie pisały, przeważnie jest to między 180 a 200 stopni, zdażały się też osoby prostujące na 220 i 160. I wiadomo że jak wyprostujesz na zbyt niskiej temperaturze to włosy pod koniec dnia zaczną się wywijać. Ale może Twoje włosy zareagują dobrze na 160 stopni i fryzura będzie się długo trzymała. Musisz sama ustalić optymalną dla włosów temperaturę.
Paula1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 23:54   #4284
Maksy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 32
Dot.: Prostowanie włosów

Witam ponownie ;P
Patrzcie gama za 150zł
http://allegro.pl/item356219513_supe...promocja_.html
Co o niej powiecie ? Brać czy nie ?
Maksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 10:34   #4285
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Maksy Pokaż wiadomość
Witam ponownie ;P
Patrzcie gama za 150zł
http://allegro.pl/item356219513_supe...promocja_.html
Co o niej powiecie ? Brać czy nie ?
kiedys juz była, troche podejrzana ta cena
no niewiem, ale moze kaurat będzie dobra, to juz zalezy od ciebie
ale znizka duza 60 zł (tylko nasuwa sie pytanie, dlaczegoaz tak tanio?)

Cytat:
Napisane przez zooska
Dziewczyny, w jakiej temperaturze najlepiej prostowac włosy?
na takiej jaka ci odpowiada;]
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 11:29   #4286
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Prostowanie włosów

Mnie wlasnie tez kusi ta prostownica... 150 zl to jednak nie 208 Ale to jest ta sama, co za 208...?

W ogole to przeczytalam, a moze raczej - przejrzalam uwaznie caly ten watek. Mam jakas prostownice Eurolux, no i ona wedruje do kosza... Z jednej strony zal mi 200 zl na prostownice, bo wlosy prostuje co tydzien-dwa (jakies wyjscia itp), a z drugiej - zapuszczajac, strasznie boje sie ze je sobie zniszcze jakas tansza! Mam wlosy raczej cienkie i delikatne, prostowanie zajmuje mi jakies 2 minuty (wystarczy przeciagnac od polowy dlugosci, bo tylko tam mi sie wywijaja). Myslicie, ze przy tak krotkim i rzadkim prostowaniu warto kupic chociazby ta ga.me? O ile ona ma regulacje temp., musze doczytac...na poczatku chcialam Remingtona, tego za 85, ale skoro on nie ma regulacji to chyba jednak nie, niepotrzebne mi sa wysokie temperatury... Wiem ze w tym watku takich pytan pojawia sie wiele, ale czasem potrzeba uslyszec slowa skierowane do samego siebie, zeby podjac decyzje hehe
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 13:54   #4287
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Mnie wlasnie tez kusi ta prostownica... 150 zl to jednak nie 208 Ale to jest ta sama, co za 208...?

W ogole to przeczytalam, a moze raczej - przejrzalam uwaznie caly ten watek. Mam jakas prostownice Eurolux, no i ona wedruje do kosza... Z jednej strony zal mi 200 zl na prostownice, bo wlosy prostuje co tydzien-dwa (jakies wyjscia itp), a z drugiej - zapuszczajac, strasznie boje sie ze je sobie zniszcze jakas tansza! Mam wlosy raczej cienkie i delikatne, prostowanie zajmuje mi jakies 2 minuty (wystarczy przeciagnac od polowy dlugosci, bo tylko tam mi sie wywijaja). Myslicie, ze przy tak krotkim i rzadkim prostowaniu warto kupic chociazby ta ga.me? O ile ona ma regulacje temp., musze doczytac...na poczatku chcialam Remingtona, tego za 85, ale skoro on nie ma regulacji to chyba jednak nie, niepotrzebne mi sa wysokie temperatury... Wiem ze w tym watku takich pytan pojawia sie wiele, ale czasem potrzeba uslyszec slowa skierowane do samego siebie, zeby podjac decyzje hehe
kazdą prostownicą zniszczysz sobie włosy, tyle ze tymi lepszymi mniej
jak juz chcesz prostowac i masz kase to warto wydac te 200 zł wiem cos o tym
niby ta sama co za 208, ale to bardzo zastanawiajace dlaczego sprzedaje ją o 60 zł taniej, wystraczyłoby ze obnizyłby do 190 i już inni by kupowali
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 17:02   #4288
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 81
Dot.: Prostowanie włosów

Mnie również zaciekawiła ta prostownica.
No ale to chyba nie oszustwo?
Czy przed prostowaniem włosów modelujecie włosy szczotką czy od razu po umyciu prostujecie?
Pysia pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:20   #4289
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Pysia pl Pokaż wiadomość
Mnie również zaciekawiła ta prostownica.
No ale to chyba nie oszustwo?
Czy przed prostowaniem włosów modelujecie włosy szczotką czy od razu po umyciu prostujecie?
jak kto woli
no chyba nie oszustwo, tylko czy jakas felerna nie jest;/
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 11:42   #4290
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Prostowanie włosów

http://allegro.pl/item357797845_prof...na_dy_274.html dziewczyny co myślicie o tej prostownicy? Ma któraś z Was ten model ? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie chce znowu kupić takiej, która mi się szybko zepsuje albo zaraz mi się włosy skręcą ...
Wiem, że najlepsze są te droższe, ale póki co nie stać mnie na droższe
Proszę o pomoc
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.