Najlepsze Prostownice PART II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 14:31   #4351
Nikusia89
Raczkowanie
 
Avatar Nikusia89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 60
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja mam właśnie cienkie włoski i pisałam do Grabci i poradziła mi zdecydowanie prostownice z regulacją. Wiec zamówiłam sobie Game z regulacja jak tylko przyjdzie to napisze jak sie sprawuje
Nikusia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 14:47   #4352
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez atamka Pokaż wiadomość
Też zwrócilam na ta prostwnice uwage, z ciekawości zadzwonilam do tego goscia i dowiedzialam sie ze cena jest taka gdyz pan ten nie wystawia zadnego paragonu ani faktury, a co sie z tym wiaze gwarancja jest tylko 3 miesieczna. Ale z tego co poczytalam w tym watku to prostownice GA.MA sie nie psuja wiec mysle ze mozna zaryzykowac, zwlaszcza ze gwarancja producenta tez za dluga nie jest bo tylko rok.

I mam takie pytanko, bo rowniez jestem na etapie kupowania prostownicy, typow juz mialam z dwadziescia ale po selekcji zostaly mi dwa i za nic nie moge sie zdecydowac:

http://allegro.pl/item359350076_pros...najtaniej.html

http://allegro.pl/item353044548_pros...najtaniej.html

gdyby GA.MA w tej cenie miala regulacje temperatury to bym sie nie zastanawiala, a juz wiecej na prostonice wydac nie chce. Prosze wiec o rade, ktora kupic?
No to mam identyczny problem Chyba jednak zrezygnuje z ga.my... ta za 208 zl to jeszcze ok, ale z regulacja to wychodzi niestety dobre 50 zl wiecej...
I w tej chwili mysle nad:

http://www.allegro.pl/item354282453_...grabcia78.html

albo

http://www.allegro.pl/item360676824_...line_24mm.html

Czy ten babyliss z serii pro jest duzo gorszy od ga.my czy tondeo? (pomijajac ta awaryjnosc, coz bede liczyc ze po prostu trafie na porzadny egzemplarz ) Ja i tak uzywam prostownicy od swieta, a prostowanie zajmuje mi kilka sekund, wiec nie chcialabym wydawac na nia 'fortuny'.

Zastanawialam sie jeszcze nad Efalock'iem, ale czytalam wiele opinii ze schodzi powloka ceramiczna.
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:12   #4353
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
No to mam identyczny problem Chyba jednak zrezygnuje z ga.my... ta za 208 zl to jeszcze ok, ale z regulacja to wychodzi niestety dobre 50 zl wiecej...
I w tej chwili mysle nad:

http://www.allegro.pl/item354282453_...grabcia78.html

albo

http://www.allegro.pl/item360676824_...line_24mm.html

Czy ten babyliss z serii pro jest duzo gorszy od ga.my czy tondeo? (pomijajac ta awaryjnosc, coz bede liczyc ze po prostu trafie na porzadny egzemplarz ) Ja i tak uzywam prostownicy od swieta, a prostowanie zajmuje mi kilka sekund, wiec nie chcialabym wydawac na nia 'fortuny'.

Zastanawialam sie jeszcze nad Efalock'iem, ale czytalam wiele opinii ze schodzi powloka ceramiczna.
hmm oprócz awaryjnosc to prostownica ogólnie jest dobra, tylko troche szarpie włosy, jednak jesli gama odpada to babyliss jak njabradziej
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:16   #4354
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Prostowanie włosów

To chyba wezme tego Babylissa szczegolnie, ze jednak roznica w cenie jest spora.
Tylko biore pod uwage te 2 co podalam linki - ceramiczna, plytki 35 mm, i ceramiczno-turmalinowa, plytki 24 mm... cena taka sama. Z tym, ze przy tej 35mm jest napisane, ze sa pelnoceramiczne, a w tej 24mm nie ma takiej informacji...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:03   #4355
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dlaczego chcesz takie szerokie płytki?
uwazasz ze masz grube wlosy i będzie szybciej?
nieprawda
szerokie płytki są bardzo nieywgodne i nieporęczne i łatwo sie poparzyc, chyba ze masz inny powód
mam nierówne włosy na końcach i tylko takie prostownice sobie z nimi dają radę.
Probowałam już te ciensze ale jednak to nie jest to niestety.
tak więc jakby któraś z wizażanek miała taką szerszą lub znalazła inne modele niż te, co ja znalazłam to proszę o jakieś info
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:11   #4356
Veniqua
Przyczajenie
 
Avatar Veniqua
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja właśnie odebrałam moją Tondeo Cerion Plus, z regulacją. Włosy mam bardzo cienkie i rzadkie, więc prostowanie zajęło mi dosłownie 5 minut, na najniższej temperaturze i efekt jest świetny Włosy są sypkie i się nie elektryzują. Prostownica jest gotowa do użycia dosłownie od razu po podłączeniu. W ogóle, dla mnie rewelacja, ale ja miałam porównanie tylko z jakimś badziewiem z marketu

Tylko martwi mnie to, że płytki się nie stykają idealnie, ale już wcześniej dziewczyny pisały, że Tondeo tak ma, więc liczę, że rzeczywiście się wyrobią. To nie sprawiło właściwie kłopotów przy prostowaniu.

Chociaż szczerze mówiąc, za prawie 300 zł, spodziewałam się czegoś odrobinę lepszego - tzn., efekt jest okej, nie wiem jak długo się utrzyma, i jak z wytrzymałością na wilgoć, ale wszytko przede mną, chodzi bardziej o wykonanie prostownicy - płytki są odrobinę porysowane, nie jest idealnie, gładko wykończona. Sama nie wiem czy to jest reguła dla Tondeo, czy może nadaję się do wymiany...
Veniqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:23   #4357
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny a czy te turmaliny naprawdę tak dużo dają?? Jakoś nie wierzę w te odmładzanie włosów itd. Bo nie wiem czy kupić tą ga.mę za 208 zł z jonizacją czy dołożyć i kupić z turmalinami i jonizacją laserową albo tondeo z turmalinami i aktywną jonizacją (ta ma 2 lata gwarancji), a one kosztują w granicach 300 zł.

Włosy mam grube, więc regulacji nie potrzebuję.
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 08:53   #4358
Beata-ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cześć dziewczyny mam do Was prośbę, czy mogłybyście podpowiedzieć gdzie kupić prostownicę ( chciałam u Grabci ale niestety nie odpowiada na moje zapytanie e mailowe) tam gdzie Wy kupowałyście i sprzedawca jest sprawdzony . Ja niestety mało orientuje sie w zakpach przez internet. Pozdrawiam ciepło
P.s. chciałbym kupić prostownice GA.MA
Beata-ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 10:53   #4359
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Veniqua Pokaż wiadomość
Ja właśnie odebrałam moją Tondeo Cerion Plus, z regulacją. Włosy mam bardzo cienkie i rzadkie, więc prostowanie zajęło mi dosłownie 5 minut, na najniższej temperaturze i efekt jest świetny Włosy są sypkie i się nie elektryzują. Prostownica jest gotowa do użycia dosłownie od razu po podłączeniu. W ogóle, dla mnie rewelacja, ale ja miałam porównanie tylko z jakimś badziewiem z marketu

Tylko martwi mnie to, że płytki się nie stykają idealnie, ale już wcześniej dziewczyny pisały, że Tondeo tak ma, więc liczę, że rzeczywiście się wyrobią. To nie sprawiło właściwie kłopotów przy prostowaniu.

Chociaż szczerze mówiąc, za prawie 300 zł, spodziewałam się czegoś odrobinę lepszego - tzn., efekt jest okej, nie wiem jak długo się utrzyma, i jak z wytrzymałością na wilgoć, ale wszytko przede mną, chodzi bardziej o wykonanie prostownicy - płytki są odrobinę porysowane, nie jest idealnie, gładko wykończona. Sama nie wiem czy to jest reguła dla Tondeo, czy może nadaję się do wymiany...
moze uzylas za slabej temperatury? trzeba ją dopasowac metoda prob i bledow, wtedy efekt moze byc naprawde rewelacyjny, a nie tylko niezly
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 11:23   #4360
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
mam nierówne włosy na końcach i tylko takie prostownice sobie z nimi dają radę.
Probowałam już te ciensze ale jednak to nie jest to niestety.
tak więc jakby któraś z wizażanek miała taką szerszą lub znalazła inne modele niż te, co ja znalazłam to proszę o jakieś info
pewnie uzywałas takich zwykłych marketówek, ale idąc do fryzjera wracasz z prosciutkimi włoskami a włosy prostują ci cieniką bo cienkie są najlpesze i dobra protownica da sobie rade m.in gama, tondeo
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:53   #4361
day-dream
Przyczajenie
 
Avatar day-dream
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zmienna :)
Wiadomości: 15
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
To chyba wezme tego Babylissa szczegolnie, ze jednak roznica w cenie jest spora.
Tylko biore pod uwage te 2 co podalam linki - ceramiczna, plytki 35 mm, i ceramiczno-turmalinowa, plytki 24 mm... cena taka sama. Z tym, ze przy tej 35mm jest napisane, ze sa pelnoceramiczne, a w tej 24mm nie ma takiej informacji...

Ja poradzę Ci turmalinową 24mm, kiedyś też nie byłam zdecydowana (stawiałam jeszcze na Game i Tondeo ale po namyśle iż nie będe jej codziennie używać wybrałam nieco tańszą czyli babylissa), wolałam mieć pełną ceramike niż tylko powłoke, jednak wybrałam tą drugą ze względu na awaryjność tej pierwszej potwierdzoną przez osobę sprzedającą jak i opinie użytkowniczek. Z turmaliny jestem bardzo zadowolona, koleżanki też widzą znaczną różnice między moją prostownicą a swoimi, mam ją ponad pół roku jak nie więcej i jest bezawaryjna.
day-dream jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 17:11   #4362
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
pewnie uzywałas takich zwykłych marketówek, ale idąc do fryzjera wracasz z prosciutkimi włoskami a włosy prostują ci cieniką bo cienkie są najlpesze i dobra protownica da sobie rade m.in gama, tondeo
do tej pory używałam Wigo i była calkiem ok. u mojego fryzjera używają babyliss właśnie tej 60 mm i z chęcią bym ją kupiła tylko slyszałam, że się często psują no ale moze zaryzykuję
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:24   #4363
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
do tej pory używałam Wigo i była calkiem ok. u mojego fryzjera używają babyliss właśnie tej 60 mm i z chęcią bym ją kupiła tylko slyszałam, że się często psują no ale moze zaryzykuję
Wibo to nic dobrego
naprawde gama albo tondeo da sobie rady i będzie o wiele wygodniejsza w uzyciu
a taka szeroka jest strasznie niewygodna, łatwo sie sparzyc, nieporęczna itd
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 00:21   #4364
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mirelkaaa tak mnie kusisz na węższe, ze może i ulegnę
zawsze używałam szerokich- już od przeszło 4 lat- i nigdy sie nie parzyłam a i prostowanie szło szybciutko.
ale teraz to już sama nie wiem. nie chce wydać 200 zl i załować.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 07:35   #4365
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
Mirelkaaa tak mnie kusisz na węższe, ze może i ulegnę
zawsze używałam szerokich- już od przeszło 4 lat- i nigdy sie nie parzyłam a i prostowanie szło szybciutko.
ale teraz to już sama nie wiem. nie chce wydać 200 zl i załować.
no jak sie nie poparzyłas to dobrze ale komfort prostowanie za dobry napewno nie był
a dobra prostownica da sobie rade
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 08:43   #4366
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
Mirelkaaa tak mnie kusisz na węższe, ze może i ulegnę
zawsze używałam szerokich- już od przeszło 4 lat- i nigdy sie nie parzyłam a i prostowanie szło szybciutko.
ale teraz to już sama nie wiem. nie chce wydać 200 zl i załować.
Moje pierwsze prostownice też były szerokie i nie wyobrażałam sobie nie mieć kolejnej szerokiej, a wręcz uznawałam te wąskie za gorsze....ale oczywiście nie ma co porównywać wygody korzystania z wąskich do szerokich. Nie masz się o co obawiać jeśli zakupisz dobrą prostownicę na pewno będziesz zadowolona
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 11:41   #4367
qwertmnbvc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Proszę pomóżcie mi! Od jakiegoś roku używam jakiejś badziewnej metalowej karbownicy z wymienną płytką do prostowania. Muszę kupić nową dobrą prostownicę do 130zł bo ta moja nawet dobrze nie prostuję. Czytając kilkadziesiąt stron z tego wątku waham się między takimi firmami jak:
Efalock
Holden
Babyliss Pro
Remington
Czy może mi ktoś pomóc bo naprawdę jestem zrozpaczona. Muszę szybko kupić dobrą i tanią (!!!) prostownicę
qwertmnbvc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 14:36   #4368
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez qwertmnbvc Pokaż wiadomość
Proszę pomóżcie mi! Od jakiegoś roku używam jakiejś badziewnej metalowej karbownicy z wymienną płytką do prostowania. Muszę kupić nową dobrą prostownicę do 130zł bo ta moja nawet dobrze nie prostuję. Czytając kilkadziesiąt stron z tego wątku waham się między takimi firmami jak:
Efalock
Holden
Babyliss Pro
Remington
Czy może mi ktoś pomóc bo naprawdę jestem zrozpaczona. Muszę szybko kupić dobrą i tanią (!!!) prostownicę
jakbys czytała to bys wiedziała ze remington 85 zł
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 17:41   #4369
sokoran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam
a ja mam pytanie o ta prostownice: http://allegro.pl/item348495700_pros...soon_w_wa.html
podobno sa salony fryzjerskie tej firmy.... a intryguje mnie tez ta technologia Micro Crystal
sokoran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 19:19   #4370
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez sokoran Pokaż wiadomość
Witam
a ja mam pytanie o ta prostownice: http://allegro.pl/item348495700_pros...soon_w_wa.html
podobno sa salony fryzjerskie tej firmy.... a intryguje mnie tez ta technologia Micro Crystal
jak masz tyle wydac to kup game i nie sugeruj sie tymi bajerami
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:37   #4371
qwertmnbvc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
jakbys czytała to bys wiedziała ze remington 85 zł
chodzi mi o to jaką z tych firm wybrać a nie jakie są ceny!
Efalock
Holden
Babyliss Pro
Remington
Która bedzie najlepsza bo z tych to tutaj zachwalaliście i teraz nie wiem z jakiej firmy wybrac
qwertmnbvc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:58   #4372
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez qwertmnbvc Pokaż wiadomość
chodzi mi o to jaką z tych firm wybrać a nie jakie są ceny!
Efalock
Holden
Babyliss Pro
Remington
Która bedzie najlepsza bo z tych to tutaj zachwalaliście i teraz nie wiem z jakiej firmy wybrac
z tych co wybralas to Remington lub Babyliss PRO, ale Babylissa PRO nie kupisz za takie pieniadze, na allegro cena nie schodzi ponizej 190zl
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 22:58   #4373
qwertmnbvc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
z tych co wybralas to Remington lub Babyliss PRO, ale Babylissa PRO nie kupisz za takie pieniadze, na allegro cena nie schodzi ponizej 190zl
No właśnie tak teraz zobaczyłam na allegro no i faktycznie Babyliss są jak dla mnie za drogie. Myślę ze wybiorę właśnie remingtona. Dziękuje za odpowiedź
qwertmnbvc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 23:00   #4374
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez qwertmnbvc Pokaż wiadomość
No właśnie tak teraz zobaczyłam na allegro no i faktycznie Babyliss są jak dla mnie za drogie. Myślę ze wybiorę właśnie remingtona. Dziękuje za odpowiedź
ja Remingtona nigdy nie probowalam, ale z tego co pisza dziewczyny, to najlepszy wybor z tej półki cenowej
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 11:50   #4375
Jusias
Przyczajenie
 
Avatar Jusias
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

prosze mi poradzic która prostownica by była lepsza na moje troche krecone niesforne włosy: ga.ma cp1m za 208 zł czy moze tondeo eco-cerion.czytałam juz prawie całe forum jednak nie moge znalezc odpowiedzi na moje pytanie bo te dwie firmy sabardzo do siebie podobne prosze o pomoc
Jusias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 11:53   #4376
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dziewczyny a m ktoras zwas prostownice turmalninowa z gamy? jestem ciekawa opini o niej.
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 12:11   #4377
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Jusias Pokaż wiadomość
prosze mi poradzic która prostownica by była lepsza na moje troche krecone niesforne włosy: ga.ma cp1m za 208 zł czy moze tondeo eco-cerion.czytałam juz prawie całe forum jednak nie moge znalezc odpowiedzi na moje pytanie bo te dwie firmy sabardzo do siebie podobne prosze o pomoc
mysle, ze warto wziac tondeo eco cerion, bo ma regulacje temperatury

a tak poza tym ga.ma i tondeo to odpowiedniki, powinny prostowac tak samo dobrze, wszystko to kwestia wyobru odpowiedniego modelu
Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
dziewczyny a m ktoras zwas prostownice turmalninowa z gamy? jestem ciekawa opini o niej.
z tego co pamietam uzytkowniczki tej prostownicy sie wypowiadaly i byly to pochlebne opinie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 13:29   #4378
Maksy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mój wybór padł na Remingtona s2013. Jestem po pierwszym prostowaniu. Prostownica gładko i przyjemnie sunie po włosach, nie szarpie, jednak czasem zdarza sie ze włos wchodzi w szparki miedzy obudową a plastikiem na czubku, mi zdarzyło sie raz czy dwa, być może z mojej winy. Płytki stykają sie prawie idealnie i równiutko, jest bardzo poręczna, lekka, zgrabna i dobrze leży w ręce. Jest raczej solidnie wykonana. Regulacja temp. to naprawdę coś wspaniałego, szkoda ze nie elektroniczna, ale i tak jest super, mi daje duży komfort.
Prostownica prostuje bardzo fajnie, maksymalna temp. daje niebiański efekt, jednak już 3-3.5 kropki daje wystarczający i bardzo fajny efekt, a mam geste, w miarę grube, średnio kręcone włosy. Nagrzewa sie baardzo szybko, prawie od razu. Przez poprzednią prostownice [wstyd sie przyznać jaką..] mam potwornie zniszczone włosy, jednak Remington trochę zamaskował to, włosy są miękkie i błyszcza się, a to zaledwie część tego co potrafi bo temp nie była ustawiona na max.
Dużym plusem jest obrotowy kabel, brak tego w poprzedniej prostownicy doprowadzał mnie do szału.
Mata-pokrowiec jest bardzo przydatna, blokada tez.
Jedyne co mnie irytuje to zapach, płytki wydzielają zapach identyczny jak plomby dentystyczne, aż nie dobrze się robi, ale chyba tylko na początku tak będzie
Z czystym sumieniem polecam tą prostownice, szczególnie tym którzy chcą mieć coś naprawdę dobrego i nie wydać majątku.
Trwałość efektu i resztę wrażeń postaram sie napisać za kilka dni.
Maksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 17:18   #4379
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

witam serdecznie

juz na wstepie zaznaczam ze nie znam sie na prostownicach i stad moje pytanie - zauwazylam dzis w sklepie (w Anglii gdzie aktualnie mieszkam) przeceniona prostownice babyliss pro - w cenie 11funtow - cena smieszna z tego co zdazylam zauwazyc chociazby na tym forum babylissy sa znacznie drozsze. tylko ze nie mam pojecia czy to dobry produkt, moze ktoras z Was jest w stanie mi doradzic czy nie bedzie to 11 funtow wyrzucone w bloto?? uprzejmie prosze!

zalaczam linka do angielskiej strony gdzie ta prostownica jest za 80 funtow - ale to ta sama!

http://www.beautyland.com/products/B...-Pro/10210.asp
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 00:09   #4380
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam
Mam zamiar w najbliższych dniach zakupić prostownicę w cenie około 150zł. Już przeczytałam parę(naście?) stron tego wątku i wiem, że polecacie GA.MA lub Tondeo, ale mnie niestety ogranicza cena...
Na razie mój wybór zatrzymał się przy Remington S1031:
http://www.allegro.pl/item355364944_..._krecone_.html

Kusi też ta GA.MA za 150zł
http://www.allegro.pl/item356219513_...promocja_.html
Ale mam złe przeczucie co do sprzedającego i boję się, że ta aukcja to jakiś podstęp

Więc moje pytanie brzmi: czy w tych granicach cenowych Remington S1031 to najlepszy wybór, czy może polecacie coś innego?
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.